تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری برای داوطلبان و متقاضیان شرکت در این طرح جامع آغاز شد. هر داوطلب در صورت داشتن شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه دولتی می تواند جهت ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه دولتی اقدامات لازم را انجام دهد.

 

باید عرض کنیم که شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری برای متقاضیان شرایطی بسیار خاص است که در صورت نداشتن این شرایط به خصوص امکان ثبت نام برای داوطلب به هیچ وجه وجود ندارد. دقت کنید که افراد تنها با مراجعه به سایت هر کدام از دانشگاه های پذیرنده می توانند عملیات ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری را انجام دهند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه دولتی

 

 

زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری

در رابطه با زمان ثبت نام ارشد بدون آزمون باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هر کدام از دانشگاه های دولتی زمان مختلفی را برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه دولتی اعلام می کنند.

در نتیجه، در صورت تمایل به ثبت نام ارشد بدون کنکور هر کدام از دانشگاه های سراسری و البته اگر شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری را دارید باید از طریق سایت خود دانشگاه ها عملیان ثبت نام را انجام دهید.

جهت اطلاع از زمان شروع ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه دولتی در سال جاری می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری وارد شوید.

 

نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه دولتی باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که هر کدام از افراد و داوطلبان باید در پی انتشار اطلاعیه جذب و پذیرش در دوره بدون کنکور دانشگاه ها با تهیه مدارک لازم اقدام به ثبت نام در سایت هر مرکز دانشگاهی کنند.

جهت اطلاع دقیق از جزئیات نحوه ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه دولتی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

ارشد بدون آزمون دانشگاه دولتی

 

 

شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری

تعداد زیادی از دانشگاه های ایران با توجه به مندرجات موجود در آیین نامه جذب دانشجو از بین دانشجویان ممتاز و استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی مراکز دانشگاهی اقدام به پذیرش دانشجو می کنند.

باید عرض کنیم که تمامی متقاضیان و افراد داوطلب شرکت در این دوره لزوماً باید از طریق آیین نامه منتشره از شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه دولتی مطلع شوند و سپس با کسب اطلاعات و آگاهی کامل از شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری اقدامات ضروری جهت ثبت نام را انجام دهند.

در این بخش، شماری از شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری را خدمتتان عرض می کنیم.

. بر طبق آیین نامه جذب و پذیرش بدون کنکور دانشجویان در دوره های ارشد استعداد درخشان هیچ فردی به هیچ طریق امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته دانشگاهی خود را ندارد.

مورد دیگر این که، دانشجویان دانش آموخته دیگر دانش آموخته دیگر دانشگاه ها یعنی پردیس خودگردان، علمی کاربردی، غیرانتفاعی، آزاد اسلامی و پیام نور به هیچ وجه امکان ثبت نام ارشد بدون کنکور را ندارند.

. هر دانشجو و یا دانش آموخته فقط یک بار و نه بیشتر امکان ثبت نام رشته های ارشد بدون کنکور را دارند و جذب دانشجو بنا به تأیید شورای آموزشی و تشخیص گروه اموزشی انجام می گیرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد شوید.

 

در رابطه با شرایط جایگزینی افراد متقاضی ارشد بدون آزمون چه می دانید؟

باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که ظرفیت پذیرش دانشگاه های روزانه سطح یک جهت جذب دانشجو در دوره بدون آزمون حداکثر به میزان چهل درصد از ظرفیت دوره های با کنکور است.

این مورد در رابطه با مراکز دانشگاهی سطح سه سی درصد و برای دیگر دانشگاه ها حداکثر 20 درصد در نظر گرفته شده است.

 

بعلاوه، باید عرض کنیم که تمامی متقاضیان و افراد داوطلب شرکت در این دوره لزوماً باید حدود یک سوم از دانشجویان خود را از میان افراد دانش آموخته سایر مراکز دانشگاهی هستند.

از این رو در صورت عدم استفاده پانزده درصد دانشجویان دارای استعداد درخشان از تسهیلات بدون آزمون دانشگاه ها قانوناً می توانید اقدام به پذیرش افراد و دانشجویان دیگر دانشگاه ها کند.

 

 

جهت شناخت رشته های مورد پذیرش در ارشد بدون آزمون سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

رشته های ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 99

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی 99

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران 99

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 99

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه شهید بهشتی 99

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری

2/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری در چه زمانی انجام می شود؟ 

ثبت نام ارشد بدون آزمون دانشگاه دولتی در زمان اعلام هر دانشگاه برای جذب دانشجو انجام می شود.

شرایط پذیرش ارشد بدون آزمون سراسری چیست؟

شرایط ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه دولتی موارد مختلفی را شامل می شود. برای اطلاع دقیق ار این شرایط پذیرش با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری چگونه است؟ 

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری باید عرض کنیم که این ثبت نام در زمان اعلام شده توسط خود دانشگاه و با تهیه مدارکی چند از سوی داوطلب انجام می گیرد.

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور