تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401 آغاز شد. کلیه افراد متقاضی می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام سمپاد هفتم اقدامات لازم را برای ثبت نام در این دوره انجام دهند. البته در این میان آشنایی با نحوه، زمان در نظر گرفته شده و همین طور مدارک لازم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نیز برای هر یک از افراد داوطلب الزامی به نظر می رسد و باید اطلاعات کافی را در رابطه با این موارد مهم به دست آورند.

 

با توجه به اهمیت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور مدارک تحصیلی و شناسنامه ای مورد نیاز برای ثبت نان سمپاد هفتم کمک خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه می تواند بسیار مهم و مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با موارد مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می توانید با تیم مشاوره ای کاردان و حرفه ای در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را از آن ها دریافت کنید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در پایه ششم به هفتم مدرسه های تیزهوشان در شهرهای مختلف و همین طور اطلاع از نحوه برنامه ریزی برای قبولی در این آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

قبل از هر اقدامی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشانپایه هفتم از شرایط، نحوه و همین طور زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام اطمینان حاصل کنید

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 یکی از مهم ترین مواردی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است.

برای ورودی های پایه هفتم مدارس تیزهوشان در سال جاری به دلیل رفاه حال دانش آموزان و خانواده های آنان خوشبختانه شاهد تمدید چند باره زمان ثبت نام سمپاد هفتم بودیم.

در مورد زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای داوطلبان و دانش آموزان ورود به این دسته از مدارس در سال آینده باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل عرض کنیم که احتمالاً بنا به تصمیم مسئولین این امر در ماه خرداد آینده برای تمامی دانش آموزان انجام می شود.

 

 

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم اقدام کرد؟

خارج از بحث زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم باید در مورد نحوه ثبت نام سمپاد هفتم نیز اطلاعاتی درست را بدست بیاورید و در رابطه با مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام سمپاد هفتم بدانید.

نکته بسیار مهم در مورد نحوه ثبت نام سمپاد هفتم این که ثبت نام برای کلیه دانش آموزان و افراد داوطلب تحصیل در این قبیل از مدارس به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت از قبل مشخص شده انجام می  گیرد.

به این صورت که تمامی افراد باید در زمان ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم وارد سامانه ای با آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir وارد شده و مراحل لازم را برای ثبت نام سمپاد هفتم انجام دهند.

در ادامه این بخش از نوشته حاضر با ذکر راهنمای تصویری ثبت نام سمپاد هفتم در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

برای اطلاع از نحوه برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

ثبت نام سمپاد هفتم

 

 

. در اولین قدم برای انجام ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم الزاماً باید آدرس سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان را در مرورگر سیستم کامپیوتر خود درج کنید.

با باز شدن سایت و دسترسی به آن صفحه ای برایتان باز می شود که باید در آن برای درج دو مورد مهم رمز عبور همگام و همین طور کد ملی خود در فیلدهایی مشخص اقدام بفرمایید.

 

 

ثبت نام در مدارس تیزهوشان

 

 

. با طی مراحل بالا و کلیک بر روی گزینه سبز رنگ ورود موجود در پایین صفحه صفحه دیگری برایتان باز می شود که الزاماً باید در آن باید در فیلدهای مربوطه نام مدرسه مورد نظر خود را از بین لیست مدارس موجود انتخاب کرده و نقش خود به عنوان دانش آموز را نیز در سامانه مشخص بفرمایید و در ادامه بر روی گزینه تأیید کلیک کنید.

 

 

 

سامانه ثبت نام تیزهوشان

 

 

اگر می خواهید بدانید که چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شوید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. در مرحله بعدی فرم تقاضانامه اینترنتی برایتان باز می شود که در آن می توانید اطلاعات شناسنامه ای و فردی خود را ملاحظه بفرمایید.

بارگذاری عکسی در اندازه 4×3 و همین طور انتخاب حداکثر سه مدرسه تیزهوشان برای قبولی و ادامه تحصیل در آن ها در این مرحله از سری مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برایتان الزامی است.

در ادامه کافیست برای تأیید اطلاعات وارد شده و همین طور کلیک بر روی گزینه ذخیره اقدام کنید.

 

 

زمان ثبت نام تیزهوشان

 

 

. آخرین مرحله از سری مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم پرداخت هزینه اعلام شده برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم است که الزاماً به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شتاب انجام می شود.

فقط فراموش نکنید که در صورتی ثبت نام شما کامل می شود که کد پیگیری از طرف سیستم به شما داده شود.

 

 

برای اطلاع از شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در صورت عدم دسترسی به رمز همگام چه کاری باید انجام داد؟

همان طور که بالاتر هم خدمت شما دوستان عزیز دانش آموز و مایل به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه هفتم عرض کردیم در زمان ورود و ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان نیاز به داشتن رمز همگام نیز دارید.

اما شاید این سؤال در ذهن شما نیز مطرح شود که خب چگونه می توان به رمز همگام دسترسی داشت و در صورت در دسترس نبودن چه کاری می توان انجام داد؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که به راحتی و به کمک مدیر مدرسه محل تحصیل خود می توانید به رمز همگام در زمان ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم دسترسی داشته باشید و جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

 

 

برای ورود به آزمون مشاوره ای همگام پایه هفتم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

ثبت نام سمپاد هفتم برای کلیه افراد و دانش آموزان متقاضی تحت شرایطی بسیار خاص و مهم انجام می شود. شرایطی که در صورت عدم برخورداری از آن ها فرصتی برای ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم به شما داده نمی شود و باید قید این کار را بزنید.

در این قسمت قصد داریم برای آشنایی هر چه بیشتر و بهتر شما دوستان عزیز دانش آموز با شرایط اعلامی برای ثبت نام سمپاد هفتم این موارد مهم را خدمتتان عرض کنیم تا خدایی ناکرده مشکلی در زمان ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم برایتان ایجاد نشود.

. بدست آوردن نمره بسیار خوب در کلیه دروس ارائه شده در پایه ششم ابتدایی

. بدست آوردن نمره خیلی خوب در تمامی درس های ارائه شده در مقطع پنجم ابتدایی برای دانش آموزان متقاضی

. دانش آموز الزاماً باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به ادامه تحصیل باشد.

. برخورداری از تابعیت ایرانی برای دانش آموزان و افراد متقاضی ورود به پایه هفتم تحصیلی تیزهوشان

. اگر با خواهر یا برادر دو قلوی همسان یا ناهمسان خود در برای ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان اقدام می کنید الزاماً باید حداقل هشتاد درصد از نمره قبولی خواهر یا برادر خود را کسب کرده باشید تا راه یابی شما به این دسته از مدارس آسان تر باشد.

. انتخاب بیشتر از سه مدرسه در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای دانش آموزان متقاضی امکان پذیر نیست.

. انتخاب مدرسه یا مدارسی خارج از منطقه محل اقامت دانش آموز مجاز نیست.

. دانش آموز در صورتی می تواند برای ورود به مدارس تیزهوشان در پایه هفتم اقدام کند که نمره و امتیاز مورد نظر را در آزمون سنجش هوش به دست آورده باشد.

 

 

برای اطلاع از جدیدترین مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شناخت بهترین مدارس تیزهوشان قبل از ثبت نام سمپاد هفتم

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام امتحان تیزهوشان ششم به هفتم باید به آن توجه کرد در رابطه با شناخت مدارس تیزهوشان و به خصوص بهترین مدارس تیزهوشانی است که می توانند زمینه تحصیلی عالی را برای دانش آموزان فراهم کند.

از میان ویژگی های بهترین مدارس تیزهوشان می توان به داشتن امکاناتی عالی از جمله سالن های غذاخوری و کتابخانه، وجود اساتید و معلمانی مجرب و خبره و موارد مهم دیگر اشاره کرد.

اما دقت داشته باشید که برای دسترسی به این اطلاعات آن هم به صورت دقیق و موثق بهتر است از کمک مشاوری آگاه و خبره در این رابطه کمک بگیرید تا بدین ترتیب بتوانید تصمیمی درست و منطقی برای تحصیل در مدارس تیزهوشان بگیرید.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

لزوم دریافت خدمات مشاوره برای ثبت نام و قبولی در آزمون تیزهوشان

ورود به مدارس تیزهوشان یکی از آرزوهای دانش آموزان و یا خانواده های آن هاست. اما در اینجا نباید از این موضوع مهم غافل شد که آشنایی با نحوه و زمان ثبت نام و همین طور راهکارهای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای تمامی افراد متقاضی الزامی است.

در واقع، هر یک از دانش آموزان باید با نحوه پاسخگویی به سؤالات مطرح شده در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور نحوه طراحی این دسته از سؤالات آشنایی لازم را پیدا کنند و بدین ترتیب آرامش بیشتری را در زمان شرکت در جلسه آزمون تیزهوشان تجربه کنند.

حتماً‌ می پرسید که خب چگونه می توان به تمامی این موارد مهم دست پیدا کرد و اطلاعاتی موثق را در رابطه با آن ها بدست آورد؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که بهترین روش برای بدست آوردن این دسته از اطلاعات یاری خواستن از مشاوری کاردان و حرفه ای است.

فردی که با داشتن تجربه و اطلاعاتی عالی در این رابطه می تواند در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همین طور شرکت در آزمون سنجش هوش یاری کننده فرد داوطلب و دانش آموز باشد.

 

 

برای آشنایی با شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم ابتدایی و همین طور راهکارهای لازم برای قبولی در این آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

برنامه ریزی برای قبولی در تیزهوشان ششم

تست هوش آزمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی

5/5 - (1 امتیاز)

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سال جاری احتمالاً در خرداد ماه سال جاری انجام می شود.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به چه صورت است؟

ثبت نام سمپاد هفتم در سامانه hoosh.medu.ir انجام می شود.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید هزینه ای پرداخت کرد؟

بله. این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق سامانه پرداخت می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور