ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲ {شرایط و منابع}

ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد داوطلب و متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی باید برای انجام مراحل ثبت نام به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کرده و در آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی شرکت نماید. ما در این مقاله نحوه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی را به طور مفصل با تصاویر برای شما عزیزان توضیح می دهیم، همچنین شما می توانید در ادامه مقاله نحوه مشاهده نتایج آزمون ها را مطالعه نمایید.اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد شرکت در  آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی را دارید و در مورد شرایط و مدارک این آزمون سوالاتی دارید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی در بازه های زمانی مختلف صورت میگیرد و داوطلبین علاقه مند به شرکت در آزمون باید در بازه زمانی مشخص شده توسط جهاد وارد سامانه به نشانی  hrtc.ir  شوند و ثبت نام کنند.این نکته را فراموش نکنید که  زمان ثبت نام  بستگی به نوع آزمون دارد، زیرا آزمون جهاد دانشگاهی برای ارگان و سازمان های مختلفی برگزار می شود و  موجب شده که این آزمون در زمان های مختلف برگزار گردد.

 

🔔 اطلاعیه 🔔

جهاد دانشگاهی برای آزمون های استخدامی مختلف طی فراخوان ها و اطلاعیه هایی به خصوص بازه زمانی مشخصی را اعلام خواهد کرد، برای اطلاع دائمی از زمان ثبت نام آزمون های استخدامی می توانید اخبار سامانه hrtc.ir را به صورت مستمر پیگیری نمایید.

سوال داری؟

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

داوطلبینی که قصد ثبت نام در آزمون را دارند می توانند مراحل زیر را به صورت دقیق طی نمایند و ثبت نام کنند.

 نحوه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی به صورت زیر می باشد:

1️⃣ ابتدا وارد سایت جهاد دانشگاهی به نشانی  hrtc.ir بشوید و بر روی گزینه آزمون ها کلیک نمایید.

راهنمای ثبت نام

2️⃣ پس از انتخاب گزینه آزمون، باید آزمون مورد نظر خود را از بین لیست آزمون ها انتخاب نمایید و بر روی آن کلیک نمایید. پس از کلیک جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی برای شما باز می شود که آن را قبل ثبت نام مطالعه نمایید.

راهنمای ثبت نام

برای ثبت نام آزمون باید هزینه آزمون را پرداخت نمایید و برای این منظور بر روی گزینه پرداخت هزینه کلیک نمایید. البته قبل از آن باید ابتدا وارد قسمت پروفایل خود شوید که در تصویر زیر مشخص شده است.

راهنمای ثبت نام

3️⃣ در این قسمت باید تمامی اطلاعات خواسته شده مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه را وارد نمایید و در پس از تکمیل فرم بر روی گزینه پرداخت هزینه و آغاز ثبت نام کلیک نمایید و با با انتخاب یکی از کارت های بانکی عضو شتاب خود وارد مرحله پرداخت هزینه شوید.

راهنمای ثبت نام

4️⃣ پس از پرداخت هزینه وارد صفحه اصلی شده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

5️⃣ پس از انتخاب گزینه ثبت نام باید کد ملی و توکن پرداخت خود را وارد نمایید و گزینه ثبت نام را انتخاب و کلیک نمایید و مراحل ثبت نام خود را انجام بدهید.

 

برای کسب اطلاع از نحوه نتایج آزمون جهاد دانشگاهی روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

همان طور که در قبل بیان شده ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی برای ارگان های مختلف می باشد و هرکدام شرایط خاصی دارند.

شرایط آزمون جهاد دانشگاهی بستگی به نوع آزمون و سازمان برگزارکننده می باشد.برای اطلاع از شرایط  آزمون استخدامی جهاد  باید وارد سایت جهاد شوید و تمامی شرایط را در بازه زمانی ثبت نام مشاهده نمایید و اگر شرایط لازم و کافی را داشتید اقدام به ثبت نام نمایید.

اما شرایط عمومی اصولا برای همه  آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی یکسان می باشد . شرایط عمومی به شرح زیر است:

 

 

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی
اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مطرح شده در قانون کشور ایران
داشتن تابعیت ایرانی
به پایان رساندن دوره خدمت ضرورت و یا دریافت کارت معافیت پزشکی
نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر
نداشتن هیچ گونه منع استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی
عدم اعتیاد به مواد مخدر
داشتن سلامت روحی و جسمی بسته به شغل مورد نظر

 

جهت آشنایی با نحوه جستجوی مقاله در سایت جهاد دانشگاهی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

مدارک مورد نیاز آزمون جهاد دانشگاهی 

پس از مطالعه دفترچه و قبل از مراجعه به سامانه، لازم است از مدارک مورد نیاز خود اسکن تهیه نموده و هنگام ثبت نام در سامانه بارگذاری کنید. توجه داشته باشید که حتما فایل های اسکن شده باید دارای مشخصات مندرج در ادامه مقاله باشند.

 

 

مدارک مورد نیاز آزمون جهاد دانشگاهی

 

عکس 4*3 (تمام رخ) مربوط به سال جاری داوطلب عکس پرسنلی
  حذف حاشیه های زائد عکس اسکن شده
  دارای فرمت JPG
  حداقل ابعاد 300*200 پیکسل و حداکثر ابعاد 400*300 پیکسل
  حداقل حجم 15 کیلوبایت و حداکثر حجم 70 کیلوبایت
   حتی الامکان رنگی و دارای زمینه سفید
   واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر ، منگنه و هرگونه لکه
  دارای فرمت JPG کارت ملی
   حداقل حجم 30 کیلوبایت و حداکثر حجم 200 کیلوبایت
    ترجیحا رنگی و بدون حاشیه زائد
    دارای وضوح و کیفیت لازم

 

 

برای کسب اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

 

منابع ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 

منابع ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

به دلیل اینکه زمان ثبت نام در آزمون جهاد دانشگاهی محدود می باشد ،پس لازم است داوطلب علاقه مند به ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی به صورت مرتب سایت جهاد دانشگاهی را چک نمایند تا در صورت برگزاری فرصت را از دست ندهند و فرصت مناسبی برای ثبت نام داشته باشند. 

داوطلبین علاقه مند پس از ثبت نام باید منابع آزمون را مطالعه نمایند  تا با آمادگی لازم در جلسه آزمون حضور پیدا کنند .منایع آزمون معمولا در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون منتشر می شود که این منابع با توجه به نوع آزمون متفاوت می باشد اما دروس عمومی اصولا به صورت مشترک می باشد که این دروس شامل:

☑️زبان و ادبیات فارسی

☑️معارف اسلامی

☑️هوش و استعداد

☑️مهارت های هفت گانه کامپیوتر

☑️زبان انگلیسی

☑️ریاضیات و آمار

☑️مهارت های هفت گانه کامپیوتر

 

تجربه برخی از افزاد شرکت کنند در آزمون  جهاد دانشگاهی

💬کتابهای راه پیام نور و کتب استخدامی انتشارات ارسا عمومی هم بهترین منبع برای دروس عمومی است و  درسنامه و تست ۱۰ سال اخیر را فراموش نکنید.

💬 از قانون اساسی 4یا3سوال ودفاع مقدس وتاریخ وانقلاب اسلامی معمولا 3سوال یا 2سوال از جغرافیا مثل گردشگری اثار یونسکو و…2سوال حتما در آزمون می آید.

💬مسیج خواه جزوه کاملی برای آزمون است  و حل سوالات مختلف کمک زیادی برای قبولی می کند  و همچنین جی مت وکلیپ مختلف استدلال منطقی وبخش کمیتی وتحلیلی وتجسمی منابع اصلی این آزمون می باشند.

💬  برای کارشناس اوزان و مقیاس ها بهترین  منابع 1- آشنایی با سازمان ملی استاندارد 2- قوانین استاندارد 3- توسعه قوانین استاندارد و 4- اندازه گیری و اصطلاحات مربوطه است.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سایت Jdrouyesh.ir روی لینک مربوطه کلیک نمایید و با ما همراه باشید.

 

 

اعلام نتایج آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

در این مقاله ثبت نام آزمون جهاد  رابه طور کامل بیان کردیم. اکنون برای استفاده از یکی دیگر از خدمات سایت جهاد دانشگاهی یعنی اعلام نتایج  آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی باید مراحل زیر را طی نمایید.

1️⃣ ابتدا وارد سامانه سامانه آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir شوید.

 

2️⃣ بر روی لینک اعلام نتایج آزمون کتبی  کلیک کرده و اطلاعاتی را مشاهده می کنید با کلیک بر روی گزینه ورود به پروفایل. با زدن اطلاعات خود  وارد  صفحه حساب کاربری خود شده و نتایج آزمون خود را مشاهده نمایید.

 

 

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام دوره های جهاد دانشگاهی با ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل همراه باشید.

 

 

سایت آزمون استخدام جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir

سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی   hrtc.ir می باشد. هرساله در این وبسایت، آزمون های مربوط به جهاد دانشگاهی درج شده و برگزار می شود. برای ثبت نام نیز باید از طریق سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی   hrtc.irاقدام نمایید. به علاوه داوطلبان می توانند با ورود به سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاه به نشانی اینترنتی www.hrtc.ir از اطلاعیه های موجود برای ثبت نام در این آزمون ها مطلع شوند. همچنین برای مشاهده لیست رشته های جهاد دانشگاهی می توانید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه نمایید. در حال حاضر، سایت آزمون استخدام جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir، خدمات مختلفی را به افراد ارائه می دهد که تمامی این موارد در راستای خدمات مربوط به ثبت نام آزمون های مختلف در سراسر کشور می باشد. تمامی افراد می توانند با ورود به این سامانه و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، اقدامات مربوط به ثبت نام را انجام دهند. همچنین، امکان پرداخت هزینه آزمون و یا مشاهده زمان بندی آزمون ها در این سایت ارائه می شود.

 

 

سایر امکانات سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

در سامانه جهاد دانشگاهی امکانات مختلفی ارائه می شود که در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

هنگامی که وارد این سامانه شوید، می توانید با توجه به نیاز خودتان از امکانات آن استفاده نمایید که در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی خدمات دیگری را ارائه می دهد. کاربرانی که وارد این سایت می شوند، می توانند بسته به نیاز خود به بخش مربوطه وارد شوند. برای آشنایی بیشتر، در ادامه سایر امکانات سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ذکر شده است.

آزمون ها: در این قسمت نام تمامی آزمون های فعال و غیر فعال و همچنین امکان انجام ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت نتایج آماده شده است.

سوالات متداول: اگر در رابطه با مراحل آزمون یا نحوه ورود به سایت hrtc.ir با سوال یا ابهامی مواجه شوید، می توانید از این قسمت استفاده کنید.

گزارش تخلف: اگر در هر مرحله ای متوجه تخلف شدید، می توانید از این قسمت استفاده کنید.

تماس با ما: راه های ارتباطی با پشتیبانی سایت قید شده است.

کار: با کلیک بر روی آن وارد درگاه جهاد دانشگاهی شده و اخبار مرتبط را مشاهده کنید.

 

علاوه بر موارد فوق، به طور معمول آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با آزمون های استخدامی که قبلا در سایت قرار گرفته و یا در آینده درج می شود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درج خواهد شد. این بخش در قسمت پایین صفحه اصلی بوده و کاربران برای مشاهده تمامی موارد می توانند گزینه ” مشاهده همه اطلاعات” را کلیک کنند.

 

 

اطلاعات مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

در وب سایت جهاد دانشگاهی گزینه ای به نام تماس با ما وجود دارد که کاربرانی که دچار سوالات شده اند و یا قصد ارائه پیشنهادات و انتقادات خود می باشند ، میتوانند از این طریق با سازمان جهاد دانشگاهی در میان بگذارند.

جهت ورود به این بخش ابتدا وراد سامانه جهاد دانشگاهی شده و بر روی منوی تماس با ما در صفحه اصلی کلیک نمایید.

هماطور که در این عکس مشاهده می نمایید راه های ارتباظی با جهاد دانشگاهی به سه طریق تماس تلفنی، پست الکترونیک و پشتیبانی در پیام رسان بله می باشد.

 

تماس با مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

📩 پست الکترونیک پشتیبانی support@hrtc.ir
☎️ پاسخگویی تلفنی ۶۶۴۶۲۶۵۸ – ۰۲۱

روزهای شنبه تا چهارشنبه

ساعت ۹ تا ۱۴

📲 پشتیبانی در پیامرسان بله https://ble.im/hrtcir

اخبار پیرامون استخدام جهاد دانشگاهی

◀️استخدام جهاد دانشگاهی الزهرا (س)

مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی واحد الزهرا (س) جهت تکمیل کادر مدرسین خود در تهران دعوت به همکاری می‌کند.

◀️استخدام نیروی تازه فارغ التحصیل آقا در پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی

پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی یک مجموعه معتبر از میان تازه فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند به فعالیت در محیط‌ های فنی و مخابراتی و ایمنی با شرایط ذیل در استان سیستان و بلوچستان جذب می‌نماید.
خلاصه مطلب
افراد داوطلب و متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی باید برای انجام مراحل ثبت نام به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کرده و در آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی شرکت نماید.ما در این مقاله نحوه ثبت نام آزمون  جهاد دانشگاهی را به طور مفصل برای شما عزیزان توضیح داده ایم.همچنین نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی را به طور کامب شرح دادیم. اگر در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی سوالی داشتید میتوانید از طریق همین مقاله با قرار دادن کامنت با ما در میان بگذارید.مشاورین ما در اولین فرصت پاسخگو شما عزیزان می باشند.
خرجش فقط یک زنگه
📥برای دانلود و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک کنید.📥

 

 

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی در چه تاریخی است ؟

آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی دارای انواع مختلفی است که زمان آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

داوطلبان شرکت در آزمون باید چه شرایطی داشته باشند؟

شرایط داوطلبان در دفترچه راهنمای آزمون ارائه شده است. معمولاً شرایط داوطلبان در دو بخش عمومی و اختصاصی در دفترچه توضیح داده شده است.

نحوه ثبت نام در آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی چیست ؟

ابتدا به سایت آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی وارد شده و سپس طبق راهنمای تصویری متن مقاله یکی از آزمون های استخدامی را انتخاب کنید.

نظرات

 1. Avatar photo
  مینا خوشروان
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  زمان ثبت نام آزمون استخدام جهاد دانشگاهی کیه؟ من اگر تا اون موقع نتونم مدارکم رو جور کنم میشه ثبت نامم کنن من بعدا بیارم؟

 2. Avatar photo
  ساعد شکیبی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

  متاسفانه مراجع مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی کم لطفی کردن و به خیلی از امثال من که سابقه تحصیلی خوبی داریم امتیاز استخدام ندادن حالا سوال من اینه که چطور ممکنه کسی با رتبه ای ضعیف تر استخدام بشه؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور