ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام آزمون آیلتس 2021

ثبت نام آزمون آیلتس
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون آیلتس 2021 در سایت ثبت نام آیلتس آغاز شد. کلیه افراد مایل به ثبت نام آزمون آیلتس می توانند برای ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون IELTS مراجعه کرده و برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کنند. ثبت نام آزمون آیلتس سازمان سنجش در زمانی مشخص انجام می شود.

 

 هر یک از افراد مایل به ثبت نام آیلتس الزاماً باید با نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام آیلتس آشنا باشند در نتیجه کمک خواستن از مشاوری آگاه در این رابطه می تواند مؤثر باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه و همین طور زمان ثبت نام آیلتس و تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس در سایت ثبت نام آیلتس سازمان سنجش می توانید با تیم مشاوره حرفه ای تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در امتحان آیلتس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

در حال حاضر به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا تاریخ بعدی ثبت نام و برگزاری آزمون آیلتس مشخص نیست

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کرد؟

 آزمون مهم آیلتس در هر سال چهل و هشت مرتبه و در هر ماه چهار بار برگزار می شود.

از این رو افراد می توانند در هر یک از دوره های برگزاری آزمون آیلتس که مایل باشند اقدامات به ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون آیلتس سازمان سنجش کنند.

مورد دیگر این که، سازمان سنجش طی اقدامی امر مهم ثبت نام و برگزاری آزمون آیلتس را به شماری از مؤسسات مطرح واگذار کرده و هر یک از این مراکز زمان ثبت نام آیلتس را در سایت خود درج می کنند.

در حال حاضر، متأسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا کلیه آزمون های آذر ماه لغو شده و زمان ثبت نام آزمون های ماه آینده نیز مشخص نیست.

 

 

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون SAT در کشور ترکیه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کرد؟

در رابطه با نحوه ثبت نام آیلتس در سامانه ثبت نام آیلتس سازمان سنجش و تکمیل فرم ثبت نام آیلتس باید بگوییم که این امر در سایتی تحت عنوان my.ieltsessentials.com انجام می گیرد.

در ادامه شما را با نحوه ثبت نام آیلتس در سامانه ثبت نام آیلتس سازمان سنجش یعنی سایت my.ieltsessentials.com آشنا می کنیم.

. در اولین قدم برای ثبت نام در سایت ثبت نام آیلتس و تکمیل فرم ثبت نام آیلتس باید آدرس سامانه اعلام شده یعنی my.ieltsessentials.com را در مرورگر خود درج بفرمایید و وارد آن شوید.

. بعد از ورود به سایت ثبت نام آیلتس لینکی را بر روی عکس موجود در سمت چپ سامانه تحت عنوان register for your IELTS test” کلیک کرده و وارد آن شوید.

 

 

سامانه ثبت نام آزمون IELTS

 

. در قدم بعدی صفحه ای برایتان باز می شود که در فیلدهای موجود در آن برای درج موارد مهمی یعنی اسم کشور و همین طور نام استان و شهر خود اقدام می فرمایید.

 البته به جز این ها انتخاب نوع آزمون یعنی عمومی یا آمادمیک نیز در این صفحه الزامی است. این موضوع را باید در کادری تحت عنوان test type مشخص کنید.

 

 

 

سایت ثبت نام آیلتس

 

. در مرحله بعدی برای ثبت نام آیلتس در سایت ثبت نام آیلتس باید در صفحه جدید باز شده برای انتخاب محل برگزاری آزمون آیلتس خود (شهر و مؤسسه) اقدام کنید.

 

 

 

فرم ثبت نام آزمون آیلتس

 

. در قدم بعدی نوبت به انتخاب زمان مورد نظر برای حضور در آزمون می رسد. پس از انجام این کار باید بر روی گزینه ای تحت عنوان continue کلیک بفرمایید.

 

 

ثبت نام آزمون آیلتس سازمان سنجش

 

. مرحله بعدی ساختن پنل کاربری در سایت ثبت نام آیلتس است که برای انجام آن باید گزینه new user create موجود در سامانه را بزنید.

 

 

 

هزینه ثبت نام آیلتس

 

. در قدم بعدی باید برای تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کنید. در این فرم ثبت نام آزمون آیلتس باید اطلاعاتی از جمله نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه و همین طور تاریخ تولد و نام و نام خانوادگی خود را در فیلدهای مربوطه درج بفرمایید.

 

 

مراکز برگزاری IELTS

 

 با تکمیل فرم ثبت نام آیلتس ایمیلی حاوی نام کاربری خود را دریافت می کنید.

. در مرحله بعدی نوبت به بارگذاری کپی از اولین و دومین صفحه از پاسپورت خود در سایت ثبت نام آیلتس می رسد.

. در صورت وجود سیستم دانلود الکترونیکی در دانشگاه محل تحصیل خود الزاماً باید برای درج اطلاعات مرکز دانشگاهی خود اقدام فرمایید.

اما در غیراینصورت فقط کافیست گزینه continue را بزنید.

. در صفحه بعدی باید گزینه ای تحت عنوان “Terms & Conditions” را کلیک کرده و در پایان گزینه ای به نام continue را برای ادامه روند ثبت نام آزمون آیلتس بزنید.

. پس از طی تمامی این مراحل نوبت به پرداخت هزینه آزمون آیلتس می رسد که برای این کار باید به درگاه پرداخت آنلاین سامانه ثبت نام آزمون IELTS وارد شوید.

ورود به درگاه پرداخت آنلاین سامانه ثبت نام آزمون IELTS بسیار ساده است. تنها کافیست بر روی گزینه ای به نام pay online کلیک بفرمایید تا امکان ورود به این درگاه و واریز وجه ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون IELTS برای شما فراهم شود.

دقت کنید که این نحوه پرداخت تنها در صورتی است که شما قصد ثبت نام مستقیم در سامانه ثبت نام آزمون IELTS یعنی سایت my.ieltsessentials.com را داشته باشید.

اما در صورت تمایل به ثبت نام آیلتس از طریق سایت مراکز معتبر ثبت نام واریز وجه از طریق سایت خود مؤسسه و درگاه بانکی موجود در سامانه آن صورت می گیرد.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون SAT وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پارسیان اقدام کنیم؟

. در قدم اول برای ثبت نام آیلتس در مرکز پارسیان الزاماً باید آدرس اینترنتی ielts-parsian.ir را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید.

. پس از ورود به سامانه سامانه نوبت به کلیک بر روی قسمت ثبت نام آزمون آیلتس می رسد.

در این بخش الزاماً زمان مورد نظر برای شرکت در آزمون آیلتس را از میان تاریخ های در نظر گرفته شده انتخاب کنید. پس از انتخاب این تاریخ مشخص می توانید وارد سایت اصلی ثبت نام آیلتس تحت عنوان my.ieltsessentials.com شوید.

. با ورود به سامانه ثبت نام آزمون IELTS نوبت به تکمیل دقیق و کامل فرم ثبت نام آیلتس می رسد که باید با دقت بالا آن را انجام دهید.

. آخرین مرحله از سری مراحل ثبت نام آیلتس در مؤسسه پارسیان واریز وجه مورد نظر برای آزمون است. برای این کار می توانید از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت پارسیان اقدام کنید.

پس از گذشت سه روز از زمان واریز مبلغ درخواستی می توانید تأییدیه آن را از طریق ایمیل دریافت کنید.

 

 

 چگونه برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پروشات نوین اقدام کنیم؟

. در اولین قدم برای ثبت نام آیلتس در مؤسسه پروشات نوین باید آدرس سامانه proshotielts.com را در مرورگر گوگل خود وارد کنید.

. در دومین قدم نوبت به ساختن اکانت کاربری در پنل کاربری پروشات نوین می رسد.

. اگر مؤفق به درست کردن پنل کاربری پروشات نوین شده اید حال به راحتی می توانید وارد سامانه ثبت نام IELTS به نشانی my.ieltsessentials.com شوید و اقدامات لازم برای ثبت نام را در این سامانه انجام دهید.

. پس از تعیین روز و تاریخ مورد نظر در سایت مؤسسه پروشات نوین نوبت به واریز هزینه آزمون آیلتس به صورت اینترنتی می رسد. توجه داشته باشید که تا یک روز کامل برای واریز هزینه زمان دارید و نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

. در قدم آخر باید تمامی مدارک درخواستی را در سامانه ثبت نام IELTS بارگذاری بفرمایید.

 

 

چگونه برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه آیلتس تهران اقدام کنیم؟

. در قدم اول برای ثبت نام آیلتس در مؤسسه آیلتس تهران الزاماً‌ باید از طریق مرورگر گوگل خود به سایتی تحت عنوان ieltstehran.com  وارد شوید.

. در صورتی که قصد ثبت نام آزمون عمومی آیلتس را دارید باید بر روی گزینه ای تحت عنوان general test را کلیک بفرمایید. اما در غیراینصورت باید برای انتخاب گزینه ای تحت عنوان academic test را انتخاب کنید.

. در قدم بعدی برای ثبت نام صفحه ای تحت عنوان IELTS EXAMS  برای شما باز می شود. در این صفحه در ابتدا باید روز و تاریخ دقیق شرکت در آزموم آیلتس را تعیین کرده و در ادامه کلید register را بزنید.

. با کلیک بر روی گزینه register می توانید سایت my.ieltsessentials.com را بر روی صفحه نمایشگر خود مشاهده کنید که مجاز به انجام مابقی مراحل ثبت نام در این سامانه هستید.

 

 

چگونه برای ثبت نام آیلتس در مؤسسه آموزش عالی عصر دین و دانش اقدام کنیم؟

. در قدم اول برای ثبت نام آیلتس در مؤسسه آموزش عالی عصر دین و دانش الزاماً باید آدرس سامانه ieltsadd.ir را در مرورگر گوگل وارد کنید.

. در دومین مرحله از سری مراحل ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی عصر دین و دانش کلیک بر روی گزینه ورود به سایت است.

البته توجه کنید که اگر قبل از این در سامانه ثبت نام نکرده اید در ابتدا باید این کار را با کلیک بر روی گزینه ثبت نام کنید انجام داده و در ادامه بر روی ورود به سایت بزنید.

. در قدم بعدی باید از طریق رمز عبور و همین طور ایمیل خود وارد سامانه ثبت نام آزمون شده و گزینه ثبت نام آزمون های موجود در سایت را کلیک بفرمایید.

. در چهارمین مرحله نوبت به انتخاب مکان و زمان برگزاری آزمون می رسد.

. قدم پنجم واریز وجه درخواستی برای ثبت نام آیلتس است که باید به وسیله کارت عابر بانک این کار را انجام دهید.

. در مرحله آخر از طرف سیستم کد رهگیری را دریافت می کنید که باید آن را در نزد خود حفظ بفرمایید.

نکته مهم: مراحل ثبت نام آزمون آیلتس در دو مؤسسه فرهنگی هنری مهر آریا دانش و همین طور علوم و فنون پاراکس دقیقاً مشابه مرحل و نحوه ثبت نام در مؤسسه آموزش عالی عصر دین و دانش است.

 

 

چگونه برای ثبت نام آیلتس در مؤسسه فرهنگی ایرسافام اقدام کنیم؟

. در اولین قدم برای ثبت نام آیلتس باید آدرس سامانه ielts.irsafam.com را در مرورگر گوگل خود درج کنید و وارد آن شوید.

. در قدم بعدی در ابتدا باید برای تکمیل فرم ها و موارد درخواستی سیستم اقدام کنید و در ادامه بر روی گزینه تأیید و ثبت اطلاعات کلیک بفرمایید.

. در سومین قدم برای ثبت نام آیلتس در سامانه مؤسسه فرهنگی ایرسافام نوبت به فعال سازی پروفایل کاربری تان می رسد.

برای این کار باید وارد سامانه ای تحت عنوان my.irsafam.com شوید و در آن رمز عبور و نام کاربری تان را در فیلدهای مشخصی درج بفرمایید.

. در ادامه مراحل ثبت نام باید بر روی گزینه ای تحت عنوان آزمون IELTSکلیک کرده و سپس گزینه ای به نام رزرو را بزنید.

. در قدم بعدی نوبت به انتخاب پنجره تأیید رزرو می رسد که با کلیک بر روی آن می توانید به راحتی وارد درگاه بانک سامان جهت واریز مبلغ درخواستی برای شرکت در آزمون آیلتس شوید.

. با انجام مراحل گفته شده در بالا می توانید وارد سامانه ثبت نام آزمون IELTS شده و مابقی مراحل را در آن طی کنید.

 

 

چگونه برای ثبت نام آیلتس در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنیم؟

. در قدم اول باید آدرس سایت my.ieltsessentials.com را در مرورگر خود وارد کرده و برای ثبت نام آیلتس در دانشگاه آزاد به آن مراجعه کرده و گزینه پرداخت آفلاین را بزنید.

. در قدم بعدی با انتخاب گزینه دانشگاه آزاد اسلامی باید برای پرداخت وجه و همین طور ثبت اطلاعات درخواستی اقدام کنید.

. در نهایت و بعد از گذشته سه روز می توانید از طریق ایمیل خود تأییدیه وجه واریزی را دریافت کنید.

 

 

در مورد شرایط شرکت در آزمون آیلتس چه می دانید؟

آزمون آیلتس یکی از آزمون هایی است که افراد مایل به تحصیل و یا اشتغال در کشوری خارجی الزاماً باید برای ثبت نام در آن اقدام کنند. در ادامه با ذکر شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون آیلتس در خدمتتان هستیم.

. داشتن کارت ملی و یا پاسپورت برای فرد داوطلب

. واریز وجه مورد نظر برای شرکت در آزمون

 

 

هزینه ثبت نام آیلتس چقدر است؟

هزینه ثبت نام آیلتس بر طبق آخرین اعلام سازمان سنجش برابر با شش میلیون و یکصد و پنجاه و یک هزار و چهل تومان برآورد شده است.  

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون آیلتس چیست؟

ثبت نام در آزمون آیلتس به مدارک مهمی از جمله پاسپورت، عکسی رنگی و همین طور کارنامه آزمون های قبلی در صورت وجود نیاز دارد.

 

 

برای آشنایی با جدیدترین هزینه ثبت نام آیلتس و اطلاع از لیست مؤسسات معتبر برای ثبت نام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

هزینه ثبت نام آزمون sat ترکیه

تحصیل در خارج از کشور

زمان ثبت نام آزمون آیلتس

 راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس

شرایط ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون آیلتس در چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام آزمون آیلتس در هر ماه 4 بار و در هر سال 48 بار انجام می شود.

سامانه ثبت نام آزمون IELTS چیست؟

سایت ثبت نام آیلتس جهت تکمیل فرم ثبت نام آزمون آیلتس سامانه my.ieltsessentials.com است.

برای ثبت نام آزمون آیلتس چه مبلغی را باید پرداخت کرد؟

جدیدترین هزینه ثبت نام آزمون آیلتس برابر با شش میلیون و صد و پنجاه هزار و چهل تومان است.

مراکز مجاز برای ثبت نام آزمون آیلتس کدام ها هستند؟

از میان مراکز مجاز برای ثبت نام آزمون آیلتس می توان از مؤسسه پروشات و مؤسسه فرهنگی ایرسافام نام برد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)