تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری همواره یک مقوله سخت بوده و علارغم اینکه جز آیین نامه های آموزشی هست معمولا دسترسی به آن کار راحتی نخواهد بود.

تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری پس از پروسه انصراف از دوره تحصیلی فعلی صورت می گیرد. و موضوع مهم مقصد و دانشگاهی هست که داوطلبین برای تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری انتخاب می کنند.

 

تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

 

برای مشاوره و برنامه ریزی برای تحصیل در دوره های روزانه دانشگاه سراسری – اطلاع دقیق از شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری میتوانید با مرکز مشاوره سازمان سنجش – ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

 

 تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

 

از جمله مواردی که ذهن اکثر داوطلبین آزمون سراسری را درگیر کرده است اطلاع پیدا کردن از شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری است و اینکه آیا دانشجویان پس از قبولی امکان شرکت در آزمون سراسری سال بعد را دارند؟ شرایط انصراف از تحصیل به چه صورت است شرایط اخذ مهمان دانشگاه سراسری و بسیاری سوالات دیگر که برای همه داوطلبین پیش میاید. برای کسب اطلاعات دقیق از این موضوع و انتخاب بهترین گزینه با سامانه ایران تحصیل همراه باشید. در زیر به طور کامل شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری به شرح داده می شود:

 

بخش اول شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

داوطلبین باید بعد از قبولی در آزمون سراسری تا حداقل 2 ترم ادامه تحصیل بدهند. در صورتی که متقاضیان در ترم 1 یا 2 از دانشگاه انصراف دهند حق تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری را نخواهند داشت. بعد از ورود به دانشگاه باید 1 سال کامل گذرانده شود و نمرات ترم 2 نیز ثبت گردد و بعد از آن در شروع ترم 3 با دانشگاه هماهنگ شود و انصراف از تحصیل انجام شود، بعد از انجام انصراف، تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری سال بعد امکان پذیر می شود. داوطلبین در کل دوران تحصیل خود فقط یک مرتبه امکان تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری در همان مقطع را خواهند داشت. به این نکته توجه شود داوطلبینی که در دوره مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل هستند امکان تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری را ندارند. داوطلبینی که مشغول تحصیل در دوره روزانه هستند اگر در کنکور سراسری قبول شوند اما به موقع انصراف نداده باشند،  ثبت نام در دانشگاه جدید برای آنان امکان پذیر نخواهد بود.

 

برای مشاوره و برنامه ریزی برای تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری – آگاهی دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد – منابع آزمون- سرفصل ها و آگاهی از شرایط و ضوابط کنکور با مرکز مشاوره سازمان سنجش –  ایران تحصیل تماس بگیرید. تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره : 9099075307 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایم تعطیل.

 

بخش دوم شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

 

چنانچه داوطلبین آقا مشکل نظام وظیفه داشته باشند در صورتی می توانند از دانشگاه روزانه خود انصراف دهند و تحصیل مجدد داشته باشند که مدرک کاردانی معادل دریافت نکرده باشند و در ترم های غیر از 1 و 2 انصراف خود را اعلام کرده باشند. محرومیت از شرکت داوطلبین در دوره های روزانه فقط به رشته های قبول شده روزانه اختصاص دارد و قبولی در دوره های شبانه، غیر انتفاعی و … مشکلی ایجاد نخواهد کرد. در صورتی که داوطلبین در دانشگاه روزانه قبول شوند و نسبت به انجام ثبت نام اقدام نکنند، از تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری محروم خواهند شد. اگر داوطلبین بعد از ثبت نام در دوره روزانه (به عنوان مثال ) سال 96 در ترم های 1 و 2 از دانشگاه انصراف دهند از شرکت در دوره روزانه سال 97 محروم خواهند شد. 

 

 

کانال اطلاع رسانی شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

کانال اطلاع رسانی شرایط تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری

 

برای مشاوره و برنامه ریزی برای تحصیل مجدد در دوره های روزانه دانشگاه سراسری شرایط انتقالی از دانشگاه دولتی به دولتی میتوانید با مشاوران برتر مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید. تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور