ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1401 چقدر است؟

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در طول سال های اخیر بحث تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور از آن دست مباحثی است که بسیار به وسیله متقاضیان و داوطلبان مورد بحث قرار می گیرد. در واقع، موضوع میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور از جمله مواردی است که می تواند اثر زیادی بر روی رتبه داوطلبان و همین طور نتیجه آزمون آن ها داشته باشد.

 

اما هنوز هم علی الخصوص با تغییرات ایجاد شده در کنکور ابهاماتی در رابطه با تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور به وجود آمده است. در این نوشته در رابطه با میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور با شما صحبت می کنیم. پس ما را همراهی بفرمایید تا هر آن چه را که در رابطه با تاثیر سوابق تحصیلی باید بدانید را از طریق این نوشته متوجه شوید.

 

 

برای کسب اطلاعاتی در مورد تأثیر معدل سال سوم در کنکور سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور

 

 

درصد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور برای داوطلبان نظام قدیم

باید خدمت شما عرض کنیم که سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه منتشره در سال گذشته یعنی سال 98 تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور را به عرض داوطلبان رساند.

بر طبق این اطلاعیه انتشار یافته میزان تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور جهت افرادی که دیپلم نظام قدیم دارند و البته مدرک تحصیلی خود را بین سال های 84 تا 97 دریافت کرده اند (در رشته های علوم و معارف اسلامی، علوم انسانی، تجربی و ریاضی فیزیک) و بعلاوه امتحانات شماری از دروس و یا حتی یک مورد از آن ها به شکل کشوری، سراسری و نهایی اجرا شده تا سقف 25 درصد البته با تأثیر مثبت است.

البته این مورد برای داوطلبانی که مؤفق به دریافت گواهی نامه پیش دانشگاهی خود از سال تحصیلی 1391 به بعد شده اند کمی متفاوت است.

به این معنی که این قبیل از افراد تحصیلکرده در یکی از رشته های علوم انسانی، ریاضی فیزیک، علوم و معارف اسلامی، علوم تجربی و یا هنر در صورت برگزار نشدن برخی از امتحاناتشان به صورت نهایی می توانند از تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور خود بهره ببرند.

به عبارت دقیق تر، تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در آزمون سراسری این قبیل از افراد حداکثر 5 درصد است.

 

 

برای کسب اطلاعات دقیق تری در رابطه با تاثیر سوابق تحصیلی در رتبه کنکور داوطلبان می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 

 

درصد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور برای داوطلبان نظام جدید

در این بخش در رابطه با درصد تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور جهت داوطلبان دوره نظام جدید باید عرض کنیم که افراد متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال جاری و همین طور سال آینده یعنی سال 1401 با شما صحبت می کنیم.

ببییند دوستان داوطلبان دوره نظام جدید که فارغ التحصیل یکی از رشته های دوره نظری یعنی انسانی، ریاضی، علوم و معارف اسلامی و یا تجربی هستند و از طرف دیگر دروسی با امتحانات نهایی داشته اند می توانند تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور را در رتبه خود داشته باشند.

در رابطه با نحوه محاسبه تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور باید خدمت شما دوستان داوطلب عرض کنیم که این میزان 30 درصد بوده و به شکل کاملاً مثبت در نمره کل داوطلبان اعمال می شود.

 

 

نحوه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور

 

 

نحوه محاسبه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور برای داوطلبان رشته های فنی حرفه ای

شاید شما هم جزء داوطلبان رشته های فنی حرفه ای و به دنبال اطلاع از این موضوع باشید که خب در این میان تکلیف داوطلبان گروه فنی حرفه ای چه می شود؟

آیا میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور شامل حال این افراد و داوطلبان نمی شود؟ آیا تأثیر سوابق تحصیلی فقط برای داوطلبان رشته های نظری است؟

اگر می خواهید پاسخ تمام این سوالات در رابطه با این که آیا تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور شامل حالتان می شود یا خیر و در صورت مثبت بودن جواب نحوه محاسبه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور رشته های فنی حرفه ای چگونه است با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

سال سومی ها به فکر بالا بردن معدل خود باشید…

اگر شما هم جزء دانش آموزان سال سوم دبیرستان هستید و از قضا نگران نمره ها و معدل امتحانات پایان ترم خود هستید باید راهی اساسی برای این مشکل پیدا کنید.

راهی که به وسیله آن بتوانید با خیالی و با تمام توان جلو بروید و بهترین نمره ها و معدل را در میان دوستان و همکلاسی های خود کسب کنید.

راه حل این مشکل چیست؟ مسلم است که کمک گرفتن از مشاوری خبره در زمینه تحصیلی و کنکور می تواند بهترین راهکار و ایده برای شما باشد.

مشاور تحصیلی که بتواند با شناخت کامل اوضاع درسی شما بهترین روش ها را برای افزایش معدل و بهتر درس خواندن به شما پیشنهاد دهد.

مشاوران ایران تحصیل با داشتن تجربه ای بالا در زمینه تحصیلی و انجام دقیق ترین برنامه ریزی مطالعاتی در خدمت شما عزیزان هستند و راهکاری جالب و کاربردی را به شما پیشنهاد می کنند.

 

 

چگونه نمرات کتبی دیپلمم را بالا ببرم و معدلم را افزایش دهم؟

بسیاری از داوطلبان شامل تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور متأسفانه مؤفق به کسب معدل خوبی در سال سوم دوران متوسطه خود نشده اند و همین موضوع موجب ناراحتی آن ها شده است.

زیرا در صورت داشتن معدلی بالا می توانستند انتظار کسب رتبه ای بهتر را داشته باشند. خب حال چه می توان کرد؟

چگونه می توان معدل خود را بالا برد؟ در اینجا از طرف مسئولین امر راه حلی پیشنهاد شده که از قضا می تواند بسیار کارساز باشد.

شرکت در طرح ترمیم معدل می تواند شما را از این وضعیت نجات دهد و نگرانی هایتان را دور کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در  رابطه با طرح ترمیم معدل برای داوطلبان کنکور و همچنین کد سوابق تحصیلی دیپلم می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت دریافت مشاوره برای افزایش معدل کتبی دیپلم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

برای کنکور 99 از کجا شروع کنم؟ 

اعلام نتایج کنکور 99 

دانلود سوالات عمومی کنکور 99 همراه با پاسخنامه تشریحی

موارد ممنوعیت شرکت در کنکور 99 

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1401 چقدر است؟

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1401 چقدر است؟ 

درباره میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور باید عرض کنیم که این موضوع با توجه به سال دریافت مدرک دیپلم فرد و همین طور نظام آموزشی وی متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تاثیر سوابق تحصیلی شامل داوطلبان نظام جدید هم می شود؟ 

بله. صدرصد. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه و همین طور نحوه تاثیر سوابق تحصیلی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

نحوه محاسبه تاثیر سوابق تجصیلی چگونه است؟ 

در مورد نحوه محاسبه تاثیر سوابق تحصیلی می توانید از کمک مشاورانی خبره در این زمینه بهره بگیرید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور