ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بهترین مشاور انتخاب رشته اصفهان 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

بهترین مشاور انتخاب رشته در اصفهان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مشاور انتخاب رشته در اصفهان و انتخاب بین گزینه ها و مشاوران موجود در لحظات سرنوشت ساز انتخاب رشته میتواند کمک به سزایی در قبولی شما در بهترین دانشگاه ها کند.

انتخاب رشته کنکور یکی از مهمترین تصمیماتی است که هر دانش‌آموز یا داوطلبی در طول دوره تحصیلی خود می‌بایست بگیرد. انتخاب رشته مناسب برای تحصیل، به دانشجو کمک می‌کند تا در آینده در شغلی که دوست دارد و مهارت‌های لازم را داراست، به عنوان یک حرفه‌ای موفق عمل کند.

با این حال، انتخاب رشته مناسب در بسیاری از موارد برای دانشجویان و دانش‌آموزان مشکل است، به عنوان مثال اگر شما دانشجویی هستید که به دنبال رشته تحصیلی مناسب در شهر اصفهان هستید، ممکن است بخشی از این مقاله به شما کمک کند.

در این مقاله بهترین مشاوره انتخاب رشته در اصفهان را بررسی خواهیم کرد. مشاوران ایران تحصیل با داشتن تجربه و دانش لازم، به داوطلبان و دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا رشته تحصیلی مناسب خود را انتخاب کنند.

مشاوره انتخاب رشته در اصفهان

دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در هرکجای ایران باید به طور کلی زیر نظر یک مشاور با تجربه فعالیت های خود را انجام دهند. درست است که بسیاری از داوطلبان در روند آمادگی خود از مشاوره استفاده نمیکنند، اما در مواقع حساسی مانند انتخاب رشته داشتن تجربه حرف اول را میزند.

اولویت بندی های کد رشته محل، شناخت رشته ها، شناخت آخرین قبولی های دانشگاه های مختلف … از جمله مواردی است که یک مشاور خوب باید از آن مطلع بوده و عملا کسب کردن این اطلاعات و تجربه آن ها برای یک دانش آموز که قصد انتخاب رشته دارد امکان ناپذیر است.

در نتیجه شک نداشته باشید در این تصمیم حساس یعنی ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه هنر اصفهان و موارد دیگر، استفاده از خدمات مشاوره میتواند حکم برگ برنده را داشته باشد.

مشاوره انتخاب رشته در اصفهان

مجموعه ایران تحصیل با سابقه درخشان در خصوص ارائه بهترین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته به دانش آموزان و داوطلبان اصفهانی مطمئن ترین گزینه جهت همراهی با شماست. برای دریافت مشاوره انتخاب رشته میتوانید هر ساعتی از شبانه روز با شماره 9099075307 تماس گرفته و با اساتید مشاوره انتخاب رشته اصفهان و قبولی های سال های گذشته در ارتباط باشید.

بهترین مشاور انتخاب رشته اهواز کدام است؟ برای آشنایی روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

روند مشاوره انتحاب رشته اصفهان

برای شناخت بهترین مشاور انتخاب رشته در اصفهان باید از روند کلی این مهم اطلاعات داشته باشید. انتخاب رشته کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیماتی است که دانش‌آموزان و داوطلبان پس از مشاهده کارنامه کنکور خود در پیش دارند. در ادامه به بررسی مراحل مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در اصفهان به اختصار می‌پردازیم:

 • 1️⃣ شناخت رشته‌های مختلف

شناخت رشته‌های مختلف در کنکور سراسری ابتدایی‌ترین مرحله برای مشاوره انتخاب رشته است. در بسیاری از موارد داوطلب درک درستی از رشته ای که در ذهن پرورانده ندارد و به اشتباه تصور میکند رشته مورد علاقه خود را یافته. یکی از اولین مراحل مشاوره شناخت دقیق رشته هاست.

 • 2️⃣ تحلیل رتبه کنکور و سوابق تحصیلی

در این مرحله، مشاور به تحلیل سوابق تحصیلی، رتبه، نمرات کارنامه کنکور، درصد ها، و نمره تراز پرداخته و با توجه به شرایط کنونی شخص و با در نظر گرفتن آخرین قبولی های هر کد رشته محل در دانشگاه ها و رشته های مختلف گزینه های قابل انتخاب برای داوطلب را ارائه میدهد.

 • 3️⃣ بررسی علاقه شخصی

علاقه شخصی نیز یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب رشته کنکور سراسری است. پس از گزینش رشته های قابل انتخاب علایق شخصی داوطلب زیر ذره بین قرار میگیرد. بسیار مهم است که شخص از تحصیل و کار در رشته ی انتخابی خود لذت ببرد. شخصی که به رشته خود علاقه دارد مستمر در آن تلاش میکند و در شغل اینده خود نیز موفق خواهد بود.

 • 4️⃣ تست های شخصیت و شناسایی توانایی‌ها و مهارت‌ها

علاقه های دانش آموز مشخص شده است اما آیا همیشه رشته ای که شخص به آن علاقه دارد بر شخصیت و استعداد های او منطبق است؟ خیر. به عنوان مشاور، باید توانایی‌ها و مهارت‌های دانش‌آموز شناسایی شود که این بخش شامل توانایی در حل مسائل، تفکر منطقی، مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی و… است.

بسیار پیش آمده داوطلب به رشته ای علاقه داشته اما از لحاظ استعداد ذاتی و تیپ شخصیتی با رشته مورد نظر خود مغایرت داشته. البته این موضوع کاملا بر پایه تجربه است و دقیقا به همین خاطر نظرات مشاوران اهمیت فراوان پیدا میکند.

 • 5️⃣ بررسی محیط خانوادگی و فرهنگی

محیط خانوادگی و فرهنگی نیز می‌تواند بر روی انتخاب رشته تأثیر داشته باشد. باید توجه داشت که آیا خانواده و فرهنگ دانش‌آموز به یک رشته خاص یا یک دانشگاه مطابقت دارد یا خیر. این موضوع می‌تواند در انتخاب رشته مناسب برای دانش‌آموز تأثیر داشته باشد.

برای مثال تصور کنید خانواده و یا خود دانشجو بنا به هر دلیلی بخواهد در شهر خود ادامه تحصیل دهد. به این صورت باز هم بخشی از رشته هایی که تا به اینجای کار باقی مانده بود ممکن است ریزش کند.

 • 6️⃣ اولویت بندی رشته ها و ارائه راهکارهای مناسب

بعد از بررسی موارد گفته شده، به مهمترین بخش انتخاب رشته یعنی اولویت بندی کد رشته محل ها میپردازیم. تا این مرحله در واقع رشته ها در هر مرحله غربال میشدند تا در نهایت به تعدادی رشته که شخص میتواند در آن قبول شود و به آن علاقه دارد برسیم.

بنر انتخاب رشته

روند مشاوره انتحاب رشته اصفهان

وظیفه مشاور در انتخاب رشته ارائه اصولی ترین و عاقلانه ترین اولویت بندی کد رشته محل است. شما با مشاوره با تیم مشاوران انتخاب رشته ایران تحصیل با شماره 9099075307 میتوانید فرایند انتخاب رشته سراسری در سامانه sanjesh.org و یا آزاد در سامانه azmoon.org را نیز به ما سپرده و با خیالی آسوده و بدون کوچکترین خطا این مرحله حساس را پشت سر بگزارید.

در نهایت، مشاوره در انتخاب رشته کنکور سراسری نیازمند مشارکت فعال دانش‌آموز و مشاور است. بهتر است برای انتخاب رشته مناسب، دانش‌آموز با مشاور خود صادق بوده و نظرات آنان را درباره رشته مناسب دریافت کند.

بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز کدام است؟ برای اطلاع روی لینک مربوطه کلیک کنید.

تست شخصیت شناسی و استعدادیابی در اصفهان

یکی از مهمترین بخش های مشاوره انتخاب رشته تست استعدادیابی و شخصیت شناسی در انتخاب رشته کنکور، ابزارهایی هستند که به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا رشته مناسب برای خود را پیدا کنند.

تست استعداد یابی، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا توانایی‌های خود را در زمینه‌های مختلف شناسایی کنند. با انجام این تست، دانش‌آموزان می‌توانند بفهمند که آیا برای رشته‌های خاصی علوم تجربی، ریاضی، انسانی و هنر، توانایی لازم را دارند یا خیر. همچنین، تست استعداد یابی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را در هر زمینه‌ای شناسایی کنند و با بررسی نتایج، رشته مناسب برای خود را انتخاب کنند.

تست شخصیت شناسی و استعدادیابی در اصفهان

شخصیت شناسی، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر بفهمند که کدام رشته تحصیلی با شخصیت و تمایلاتشان مطابقت دارد. با انجام تست شخصیت شناسی، دانش‌آموزان می‌توانند نقاط قوت و ضعف شخصیتی خود را شناسایی کنند و با توجه به این نتایج، رشته مناسب برای خود را انتخاب کنند. برای مثال، اگر دانش‌آموز از شخصیتی خود برای کار در یک محیط گروهی و همکاری با دیگران استفاده می‌کند، ممکن است رشته‌هایی همچون مهندسی، پزشکی و حقوق برایشان مناسب باشد.

ترکیب تست استعداد یابی و شخصیت شناسی، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهتر بفهمند که کدام رشته تحصیلی با توانایی‌ها، شخصیت و تمایلاتشان مطابقت دارد. این ترکیب، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا با توجه به نتایج تست استعداد یابی و شخصیت شناسی، رشته مناسب برای خود را انتخاب کنند وبهترین تصمیم را در انتخاب رشته کنکور بگیرند.

برای کسب اطلاع در خصوص تست استعدادیابی برای انتخاب رشته کنکور روی لینک بزنید.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین اصفهان

انتخاب بهترین مشاور انتخاب رشته در اصفهان شاید برای دانش آموزان کمی دشوار به نظر بیاید اما اگر از زاویه دید دیگری به این موضوع نگاه کنید میتوان پذیرفت که بهترین نوع مشاوره، مشاوره آنلاین و غیر حضوری است که مزایای فراوانی دارد.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین اصفهان

راهنما جامع انتخاب رشته کنکور سراسری را در مقاله داخل لینک مطالعه نمایید.

 • دسترسی آسان

یکی از مزایای مشاوره انتخاب رشته آنلاین، دسترسی آسان به این خدمت است. با استفاده از مشاوره آنلاین، دانش‌آموزان می‌توانند از هر جایی که دسترسی به تلفن دارند، از این خدمات استفاده کنند. این امر به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا زمان خود را صرف حضور در محل مشاوره نکنند و به راحتی و با سرعت بیشتری به انتخاب رشته مناسب برای خود برسند.

 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها

مشاوره آنلاین، هزینه‌های بسیار کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد. با استفاده از مشاوره آنلاین، دانش‌آموزان می‌توانند هزینه‌های مختلفی که در مشاوره حضوری وجود دارد را صرفه‌جویی کنند. همچنین، در مشاوره آنلاین، انتخاب رشته تحصیلی به صورت آنلاین انجام می‌شود و این موضوع باعث می‌شود تا دانش‌آموزان در محیط خانگی خود بدون صرف هزینه‌های غیرضروری به انتخاب رشته مناسب برای خود برسند.

 • تنوع در انتخاب

در مشاوره آنلاین، دانش‌آموزان می‌توانند از بین بسیاری از مشاوران مختلف که در سراسر کشور فعالیت می‌کنند، انتخاب کنند. این امر به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مشاوری که بهترین نتیجه را را برایشان به ارمغان می‌آورد را انتخاب کنند. در مشاوره حضوری، این امر ممکن است محدود به محدوده جغرافیایی خاصی باشد که مشاور در آن منطقه فعالیت می‌کند.

برای دریافت بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین میتوانید بصورت 24 ساعته و هر روز هفته با شماره 9099075307 تماس گرفته و با مجرب ترین مشاوران حال حاضر کشور در ارتباط باشید.

راهنمای جامع انتخاب رشته دانشگاه آزاد را در این مقاله مشاهده نمایید.

بنر انتخاب رشته کنکور

خلاصه مطلب

پیدا کردن بهترین مشاور اننخاب رشته در اصفهان اقدامی طاقت فرسا و زمان بر است اما اهمیت انتخاب رشته ارزش این کار را دارد. برای بسیاری از داوطلبان کنکور اعتماد به یک مشاور و دریافت بهترین اولویت بندی انتخاب رشته حرف اول را میزند.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین، یکی از بهترین روش‌هایی است که میتواند به این نیاز ها پاسخ منطقی و کامل بدهد. با وجود مزایایی مانند دسترسی آسان، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، عدم محدودیت جغرافیایی، ارتباط با بهترین اساتید و… دانش‌آموزان می‌توانند با خیالی آسوده با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 در تماس باشند.

برای دانلود مقاله بهترین مشاور انتخاب رشته اصفهان روی لینک کلیک کنید.

 

3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان اصفهان چیست؟

بهترین گزینه برای این عزیزان استفاده از یک مجموعه شناخته شده و خوش سابقه است. مفتخریم که با سابقه ای درخشان در زمینه انتخاب رشته بصورت آنلاین و با شماره 9099075307 در خدمت شما عزیزان هستیم.

روند مشاوره انتخاب رشته آنلاین به چه صورت است؟

در مراحل اول مشاور شناخت کامل و درستی از شامل اطلاعات کارنامه اعلام نتیجه، علایق، استعداد و... به دست می آورد. پس از آن با استفاده از تکنیک های انتخاب رشته به اولویت بندی کدرشته محل ها پرداخته میشود.

بهترین مشاور انتخاب رشته اصفهان کیست؟

برای انتخاب رشته کنکور سراسری از اصفهان میتوانید با خط ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و با بهترین مشاوران ایران در تماس باشید.

نظرات

13 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مشاور انتخاب رشته اصفهان 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo جوادم گفت:

  سلام و درود
  دانشگاه آزاد اصفهان رشته دامپزشکی داره؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   برای پاسخ دقیق باید منتظر انتشار دفترچه باشید.

 2. Avatar photo سارا فرجی گفت:

  سلام خسته نباشید.. من با رتبه 11000 کشوری و سهمیه 5 درصد ایثارگری امکان تحصیل در رشته پرستاری اصفهان رو دارم؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   شانس پایینی دارید

 3. Avatar photo ریحانه صالک گفت:

  سلام و عرض ادب
  من کلاس دهم رشته علوم تجربی هستم
  و معلم ریاضیم بهم گفتن که اگر سال یازدهم و دوازدهم ریاضی بخونی و کنارش هم زیست رو بخونی قطعا کنکور تجربی ثبت نام کنی پزشکی قبول میشی
  بنظر شما امسال تغییر رشته بدهم یا همین رشته خودم با تلاش بخونم

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام وقت به خیر
   تغییر رشته و شرکت در کنکور تجربی بستگی به شرایط وهدف شما دارد.که با بررسی همه این موارد باید به نتیجه درست رسید.
   برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 4. Avatar photo مریم قربانی گفت:

  باتوجه به تجربه ای که داشتم بهترین مشاوره کنکور اقای فراهانی هستن واقعا بی نظیرن من که نتیجه گرفتم مرسی از فرزانه بیست

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   .

 5. Avatar photo طناز گفت:

  بچه هااا🤩
  من تو اموزشگاه فرزانه بیست که تو کرجه درس خوندم این اموزشگاه هم از نظرمشاوره و هم از اساتید بهترینهعه

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام بله آموزشگاه خوبیست

 6. Avatar photo زهرا گفت:

  *🦠🔬(رشته علوم تجربی)*
  *اولین شرط آوردن حد نصاب نمره است*
  دانش آموزانی که علاقه به این رشته دارند،باید مجموعه نمرات پذیرفته شده خردادماه آنها در درس علوم در سه سال دوره متوسطه کمتر از۱۴نباشه و با اعمال ضریب هر سه سال تحصیلی در درس علوم باید کمتر از ۷۰ نباشد.
  و مجموعه نمرات پذیرفته شده خردادماه در درس ریاضی در سه سال دوره متوسطه کمتر از ۱۳نباشه پس در این درس با اعمال ضریب نباید از ۶۵ کمتر باشد.
  بدست آوردن حدنصاب نمره به منزله کسب گزینه الف یا ب در فرم 7هدایت تحصیلی می باشد و هاشور به منزله عدم کسب حد نصاب است .

  🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷
  *دومین شرط در این رشته ،شرط معدل می باشد،که معدل پایانی خرداد ماه باید 19/25 باشد*
  🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷
  *سومین شرط ،محدوده محل زندگی ،که ثبت نام در مدارس دولتی منوط به این مورد می باشد.*

  این پیام مشاور ماست
  من کلاس هفتم معدل کل ۱۹٫۴۸ریاضی۱۸٫۵علوم۱۹٫۵
  کلاس هشتم معدل کل ۱۹٫۸۶ریاضی ۲۰علوم بیست
  کلاس نهم معدل کل ۱۹٫۷۴ریاضی ۱۶٫۵علوم۱۸٫۵
  معدل پایانی خرداد نهم ۱۸٫۸۲
  ولی مشاورمون میگه من نمیتونم برم تجربی
  درسته
  شهر اصفهان هستم
  میگن باید بری غیر انتفاعی

  1. Avatar photo کاربر ناشناس گفت:

   سلام دوستان من تازه اومدم اینجا و یه سوال دارم ازتون.

   من نامزدم میخواد بخونه برای قضاوت از طریقه حوزه میخواد شرکت کنه حالا سوالام اینه:

   ۱-شنیدم که قاضی ها باید ۱۰ سال شهرستان ها برن خدمت کنن درسته؟یا میتونه همین تهران بمونه؟

   ۲-اینکه قاضی چی بشه دست خودشه؟مثلا قاضی خانواده یا کیفری یا …. یا نه خودشون مشخص میکنن؟

   ۳-آزمون ها سخته یا اسون؟تستیه یا تشریحی؟

   ۴-قاضی ها خونه سازمانی دارن؟

   ۵-محدودیت خروج از کشور دارن؟

   ۶-پوشش چطور؟؟؟مثلا پوشش من به عنوان اینکه همسرشم؟

   خیلی‌ممنون میشم جواب بدید چون واقعا برامو مهمه مخصوصا ۲ مورد اول

   و اگر کسی میدونه از اولی که امتحان میدنو برام توضیح بده تا در نهایت که قاضی میشن ممنون میشم

   1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

    سلام دوست عزیز برای مشاوره دقیق تر تماس بگیرید
    ولی قطعا یک سری محدودیت ها خواهید داشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
 • انتخاب واحد سامانه گلستان

  انتخاب واحد سامانه گلستان 1403 + زمان – راهنما kut.ac.ir

  دانشجویان دانشگاه سراسری، پیام نور و فرهنگیان برای انتخاب واحد سامانه گلستان می‌بایست وارد آدرس اینترنتی دانشگاه golestan.kut.ac.ir شوند. این سامانه در حال حاضر در اختیار کلیه دانشجویان نام برده شده قرار گرفته تا از این طریق بتوانند برای انتخاب...
تماس با مشاور