ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بهترین مشاور انتخاب رشته اراک 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

بهترین مشاور انتخاب رشته در اراک
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مشاور انتخاب رشته در اراک باید برای تمامی داوطلبان کنکوری که در این استان زندگی میکنند قابل تشخیص باشد و خدماتی که باید از آن انتظار داشت به طوری باشد که بتوان در این تصمیم گیری حساس به وی اعتماد کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و اهمیت زمان، محدودیت های جغرافیایی برای دریافت مشاوره از میان برداشته شده و عملا میتوان از هر نقطه ای از کشور با بهترین اساتید انتخاب رشته ارتباط برقرار کرده و اقدام به دریافت مشاوره کرد.

مجموعه ایران تحصیل با سابقه طولانی در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور، مرکزی است که جمعی از بهترین اساتید، مشاوران تحصیلی و قبولی های سال های گذشته را گرد هم آورده تا قادر باشید بدون محدودیت مکانی و اتلاف وقت با رفت و آمد های بیهوده، مستقیما اقدام به دریافت یک مشاوره با کیفیت به صورت آنلاین کنید. برای این کار کافی است هر ساعتی از شبانه روز با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور روی لینک کلیک کنید.

بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته در اراک

بهترین مشاور ها کسانی هستند که تجربه درخشانی در قبولی مراجعان خود داشته باشند. همین تجربه موجب میشود تا با خیال راحت تر و قدمی استوار در انتخاب رشته خود گام بردارید. علاوه بر این یک مشاور خوب باید در جریان آخرین اخبار اعلام نتایج و انتخاب رشته باشد و اطلاعات وی بروز باشد.

در مقیاسی بزرگتر، بهترین مرکز مشاوره باید این دست مشاوران را در خود داشته باشند. اینکه با توجه به نیاز داوطلب شما به کدام مشاور ارجاع داده میشوید نیز به خودی خود تاثیر خوبی بر کیفیت مشاوره خواهد داشت.

یکی از مهم ترین مسائل در زمینه مراکز مشاوره انتخاب رشته، موضوع وقت شناسی است. شما باید انتظار داشته باشید سیستم نوبت دهی و زمان بندی محل مراجعه شما به گونه ای باشد که کمترین میزان اتلاف وقت را شاهد باشید.

مجموعه ایران تحصیل تیمی بزرگ از مشاوران تخصصی انتخاب رشته، اساتید و قبولی های گذشته را در کنار خود دارد که بصورت آنلاین و 24 ساعته میتوانید تنها با یک تماس با شماره 9099075307 با آن ها در ارتباط باشید. با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری نیازی به نگرانی در خصوص رفت و آمد و معطلی و هزینه های گزاف نخواهید داشت.

بهترین مشاور انتخاب رشته اهواز کدام است؟ برای آشنایی روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته در اراک

ویژگی های یک مشاور انتخاب رشته خوب در اراک

انتخاب رشته‌ی مناسب برای کنکور سراسری یکی از مهمترین تصمیمات در زندگی دانش‌آموزان است. این تصمیم می‌تواند تاثیر زیادی بر آینده و شغل دلخواه شخص داشته باشد.

 •  تجربه: یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که یک مشاور خوب برای انتخاب رشته کنکور سراسری باید داشته باشد، تجربه کافی در حوزه کنکور و انتخاب رشته است. این تجربه می‌تواند از طریق آموزش‌های تخصصی و تجربه کاری در حوزه‌ی مشاوره کنکور کسب شود.
 •  آگاهی از رشته‌ها: مشاور خوب باید آگاهی کاملی از رشته‌های مختلف داشته باشد، بتواند به دانش‌آموزان نکات مثبت و منفی راجع به هر رشته بگوید و رشته‌ای را که به اهداف و علاقه‌مندی‌های دانش‌آموز بیشترین تطابق را دارد، پیشنهاد دهد.
 •  قدرت تحلیل و ارزیابی: مشاور خوب باید بتواند با تحلیل و ارزیابی وضعیت موجود، به دانش‌آموزانش راهکارهایی را پیشنهاد دهد. او باید بتواند به درستی مسائل را تجزیه و تحلیل کند و به صورت دقیق به نیازهای دانش‌آموزانش پاسخ دهد.
 • صداقت و شفافیت: مشاور خوب باید دارای شخصیتی صادق و شفاف باشد و همیشه به دانش‌آموزانش راهنمایی صحیح را ارائه دهد. او باید بتواند به دانش‌آموزانش اعتماد سازی کند و به نیازهای آن‌ها پاسخ دهد.
 • توانایی ارزیابی شخصیتی: مشاور خوب باید بتواند به دانش‌آموزانش کمک کند تا شخصیت خود را بهتر بشناسند و برای انتخاب رشته‌ای که با شخصیتشان هماهنگی دارد، بهترین تصمیم را بگیرند.

در کل، یک مشاور خوب برای انتخاب رشته کنکور سراسری باید ویژگی‌هایی را داشته باشد که به دانش‌آموزانش کمک کند تا رشته‌ای را که با علاقه‌مندی‌ها و هدفشان هماهنگی دارد، انتخاب کنند.

راهنما جامع انتخاب رشته کنکور سراسری را در مقاله داخل لینک مطالعه نمایید.

بنر انتخاب رشته کنکور

روند مشاوره انتحاب رشته در اراک

برای اینکه با فضای کلی مشاوره انتخاب رشته آشنا باشید ابتدا نیاز است مراحل و روند کلی انتخاب رشته را بشناسید. این موضوع علاوه بر اینکه موجب بوجود آمدن انتظار صحیح از یک مشاور در شما میشود سوالات احتمالی و مسائلی که برای آن ها نیاز به تفکر دارید را هم مشخص میکند تا قبل از مشاوره خود را آماده کنید.

روند صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری به طور کلی شامل مراحل زیر است. دقت داشته باشید با توجه به شرایط شما ممکن است بعضی از این موارد اصلا به کار شما نیاید و یا برخی ویژگی های شما باعث شود مراحل دیگری را در مشاوره انتخاب رشته طی کنید.

 • آشنایی با مشاور با داوطلب و شرایط او

در ابتدای کار مشاور نیاز دارد اطلاعات شما را دریافت کند. بدیهی است هر چه این اطلاعات کامل تر و صادقانه تر باشد روی نتیجه تاثیر بهتری خواهد گذاشت. قبل از هر چیز تمامی اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی، رتبه، سهمیه ها، نمره تراز و… را با توجه به اعلام نتیجه خود به مشاور اعلام کنید. با اینکار مشاور در میابد که بازه تقریبی قبولی شما شامل چه رشته هایی میشود.

این شناخت را با صحبت در خصوص علایق، استعداد ها و مهارت ها، محدودیت ها، شرایط فرهنگی و مالی و… ادامه خواهید داد و با توجه به این شناخت دامنه رشته ها کمتر شده و شامل مواردی میشود که علاوه بر اینکه شما امکان قبولی در آن ها را دارید بلکه به آن رشته علاقه مند هستید و در آن استعداد دارید.

 • تکنیک ها و اولویت بندی انتخاب رشته

پس از مشخص کردن انتخاب های ممکن، اصل کار مشاور و در واقع دلیل اصلی مراجعه شما آغاز میگردد. مشاور حرفه ای میداند که با توجه به رتبه شما، احتمال قبولی در یک کد رشته مشخص چه میزان است. علاوه بر این تجربه بار ها انتخاب رشته موفق را در کارنامه خود دارد.

برای شرکت در تست استعدادیابی برای انتخاب رشته کنکور  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

روند مشاوره انتحاب رشته در اراک

بنر انتخاب رشته

مشاوره انتخاب رشته آنلاین در اراک

یکی از بهترین روش های مشاوره با توجه به پیشرفت تکنولوژی دریافت خدمات مشاوره آنلاین است. مزایای فراوان مشاوره آنلاین نسبت به مشاوره حضوری سبب شده بسیاری از مراجعین مراکز مشاوره ای به فکر استفاده از انتخاب رشته آنلاین افتاده و نتایج بهتری کسب کنند. از مزایای مشاوره آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی آسان بدون محدودیت جغرافیایی به بهترین مشاوران ایران
 • هزینه بسیار پایین نسبت به حق مشاوره های گزاف و نجومی
 • تجربه آسان و راحت با توانایی تعویض لحظه ای مشاور
 • صرفه جویی در وقت و هزینه های مربوط به رفت و آمد

این تنها بخشی از مزایای مشاوره آنلاین است. مجموعه ایران تحصیل با شماره 9099075307 به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز مشاوره انتخاب رشته به صورت آنلاین و 24 ساعته پاسخگوی تمامی سوالات، ابهامات و بر گزار کننده جلسات غیر حضوری انواع مشاوره بالاخص مشاوره انتخاب رشته با شما عزیزان است.

بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز کدام است؟ برای اطلاع روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین در اراک

برای ارتباط با بهترین مشاور انتخاب رشته تبریز روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

خلاصه مطلب

انتخاب رشته یکی از مهمترین برهه های زمانی سرنوشت ساز جوانان و داوطلبان ادامه تحصیل در دانشگاه ها است. همراهی و مشورت با یک مشاور خوب در این دوره و در هنگام اولویت بندی انتخاب رشته امری الزامی محسوب میشود.

برای دریافت بهترین مشاوره باید بهترین مشاور انتخاب رشته در اراک را به درستی انتخاب کنید و به شناخت متقابل و ساز و کار صحیح دست یابید. برای پیدا کردن بهترین مشاور انتخاب رشته در اراک کافی است با مشاوران ما در ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و درخواست مشاوره انتخاب رشته کنید.

مجموعه ایران تحصیل با سابقه طولانی در مشاوره موفقیت آمیز انتخاب رشته در تمامی شهر های ایران و بخصوص اراک آماده ارائه انواع خدمات مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته به شما عزیزان است.

برای دانلود pdf مقاله بهترین مشاور انتخاب رشته در اراک میتوانید روی لینک کلیک کنید.

 

3.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان اراک چیست؟

بهترین گزینه برای این عزیزان استفاده از یک مجموعه شناخته شده و خوش سابقه است. مفتخریم که با سابقه ای درخشان در زمینه انتخاب رشته بصورت آنلاین و با شماره 9099075307 در خدمت شما عزیزان هستیم.

روند مشاوره انتخاب رشته آنلاین به چه صورت است؟

در مراحل اول مشاور شناخت کامل و درستی از شامل اطلاعات کارنامه اعلام نتیجه، علایق، استعداد و... به دست می آورد. پس از آن با استفاده از تکنیک های انتخاب رشته به اولویت بندی کدرشته محل ها پرداخته میشود.

بهترین مشاور انتخاب رشته اراک کیست؟

برای انتخاب رشته کنکور سراسری از اراک میتوانید با خط ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و با بهترین مشاوران ایران در تماس باشید.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین مشاور انتخاب رشته اراک 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ژاله15 گفت:

  سلام من رتبه ی کل درمنطقه ی دو۳۳۲۳شدم ودرزیرگروه حقوق ۳۴۰۲شدم خواستم ببینم حقوق دانشگاه اراک قبول میشم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند

 2. Avatar photo نریمان نژاد گفت:

  سلام خسته نباشید
  دختر من تا به حال مشاور تحصیلی های زیادی داشته اما شما بر حسب علایق و روحیات فردی و دز مراحل بعد شناخت استعدادها و خلاقیت هاش انتخاب رشته رو انجام دادین خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم
  مانا و برقرار باشید.

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   به امید موفقتهای بیشتر. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید

  مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

  ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های مشاوره تحصیلی رایگان است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. به...
 • مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  دریافت مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد...
 • مشاوره تحصیلی تلفنی

  مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته | ایران تحصیل

  آیا می‌دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  داشتن برنامه ریزی درسی مناسب می تواند به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی بهتری داشته باشند. آن دسته از افرادی که در طول ترم برای خواندن هر کدام از دروس و آمادگی جهت شرکت در امتحانات...
تماس با مشاور