ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین زمان پست دفترچه سربازی + دوره طلایی اعزام

بهترین زمان پست دفترچه سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین زمان پست دفترچه سربازی کی است؟ چند ماه بعد از پست کردن دفترچه سربازی به خدمت اعزام می‌شویم؟ چگونه دفترچه سربازی خود را پست کنیم؟

معمولاً افرادی که قصد دارند به خدمت سربازی بروند می‌خواهند بدانند که اگر امروز دفترچه خود را پست کنند کی به خدمت اعزام می‌شوند؟ آیا رابطه‌ای میان تاریخ پست دفترچه سربازی با تاریخ اعزام آن وجود دارد یا خیر؟ این افراد به صورت کلی با در نظر گرفتن شایعات و خبرهایی در این مورد سعی می‌کنند دفترچه خود را زمانی پست ‌کنند که بتوانند از دوره طلایی آموزشی سربازی استفاده کنند. به همین دلیل در زیر ما قصد داریم به اطلاعات کافی در این مورد اشاره کنیم تا شما بتوانید دور هر شایعاتی را خط بکشید و با آگاهی کامل دفترچه خود را در بهترین زمان پست کنید.

 

شما جهت الان دفترچه پست کنم کی اعزام میشم؟ روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد بهترین زمان پست دفترچه سربازی، دوره طلایی آموزشی سربازی، مراحل پست دفترچه سربازی، مدارک پست دفترچه سربازی، زمان پست دفترچه سربازی، هزینه پست دفترچه سربازی، پست نکردن دفترچه سربازی، مهلت پست دفترچه سربازی، فرصت پست دفترچه سربازی، ارسال دفترچه سربازی از شهر دیگر، مدت زمان پست دفترچه سربازی تا اعزام، مهلت ارسال دفترچه سربازی بعد از فارغ‌التحصیلی، چگونه دفترچه سربازی پست کنیم، راهنمای پست دفترچه سربازی، شرایط پست دفترچه سربازی، طریقه پست دفترچه سربازی و چه ماهی دفترچه سربازی پست کنیم با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

بهترین زمان پست دفترچه سربازی را چگونه تعیین کنیم؟

معمولاً پس از آنکه شما دفترچه خدمت سربازی خود را پست کردید، سازمان نظام وظیفه کشور با توجه به مقطع تحصیلی، تعداد درخواست‌ها، ظرفیت پادگان‌ها و غیره محاسباتی را انجام می‌دهد تا مکان و زمان اعزام به خدمت را تعیین کند. معمولاً این محاسبات چند ماه زمان می‌برد.

 

دوره طلایی آموزشی سربازی

دوره طلایی آموزشی سربازی

 

در حالت عادی باید در نظر بگیرید که گذراندن دوره آموزشی در فصل زمستان بسیار سخت است. بنابراین بهتر است آن را به ماه‌های دیگر موکول کنید. همچنین برخی از سربازان با توجه به شیوع ویروس کرونا قصد دارند در شرایط بهتری به خدمت اعزام شوند. از طرف دیگر اگر مشمولین خدمت سربازی به موقع دفترچه خود را پست نکنند، از غایبین خدمت می‌شوند و جریمه می‌شوند. در حال حاضر دوره طلایی آموزشی سربازی فروردین ماه و مهر ماه است. لذا شما باید دفترچه سربازی خود را در اسفند ماه و شهریور ماه پست کنید تا بتوانید در دوره طلایی آموزشی سربازی خدمت کنید. فروردین ماه به دلیل زیاد بودن تعطیلات و مهرماه نیز به دلیل معتدل بودن آب و هوا برای خدمت بسیار مناسب هستند.

هر چند که اعزامی‌های تیرماه و دی ماه بدترین شرایط را دارند. اما اگر شما در ماه رمضان دوره آموزشی خود را بگذرانید بسیار عالی است. زیرا در این ماه روزه می‌گیرید و فعالیت‌های بدنی سختی ندارید. هرچند که در حال حاضر داوطلبان زیادی قصد دارند در بهترین زمان، پست دفترچه سربازی خود را انجام دهند. لذا تعیین دقیق اعزام به خدمت کمی دشوار است. ولی کارشناسان ایران تحصیل با توجه به تجربه‌های خود در این زمینه می‌توانند بهترین زمان پست دفترچه سربازی را برای شما تقریب حدس بزنند.

 

شما جهت مدت زمان آموزشی سربازی ۱۴۰۲  و اضافه خدمت غیبت سربازی ۱۴۰۲روی لینک کلیک کنید.

 

مراحل پست دفترچه سربازی در دوره طلایی آن

سربازانی که پس از بررسی‌های لازم دوره طلایی آموزشی سربازی خود را تعیین کردند باید برای این کار در زمان مقرر شده دفترچه خود را پست کنند. برای پست کردن دفترچه اعزام به خدمت سربازی لازم است مراحل زیر را انجام دهند:

 • دفترچه راهنمای خدمت سربازی را دریافت کنند.
 • دفترچه را به صورت دقیق مطالعه کرده و هرگونه سوالی در مورد آن را داشته باشند می‌توانند از کارشناسان ایران تحصیل بپرسند.
 • تمام مدارک لازم را تهیه کرده و به دفتر خدمات الکترونیک انتظامی یا همان پلیس+10 ارائه دهند.
 • برگ وضعیت خود را تکمیل کرده و کلیه مدارک مورد نیاز جهت اعزام به خدمت را تهیه کنند.

 

شما جهت دفترچه سربازی از کجا بگیرم؟ و چگونه غیبت سربازی را پاک کنیم؟ روی لینک کلیک کنید.

 

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و شرایط آن

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و شرایط آن

 

 • درخواست اعزام به خدمت شما باید در سامانه وظیفه عمومی تایید و تقسیم‌بندی نیرو انجام بگیرد.
 • اگر شما برگ سبز را تکمیل کرده باشید، برای خدمت به سربازی عمومی آماده خواهید شد.
 • اگر شما برگ آبی را تکمیل کنید، آنگاه آماده خدمت در مراکز آموزشی نیروهای مسلح باشید.
 • در صورتی که برگ قرمز را تکمیل کرده باشید، شما غیبت داشته‌اید و تاریخ اعزام شما باید مجدداً تعیین و اعلام ‌گردد.
 • تمام مدارک مورد نیاز را از طریق پست ارسال کنید.
 • در زمان مقرر شده در مراکز عمومی حضور پیدا کنید تا بتوانید به خدمت اعزام شوید.

 

حال اگر در حین پست دفترچه اعزام به خدمت سربازی به هرگونه مشکلی برخورد کردید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت استعلام محل خدمت سربازی با کد ملی و محاسبه غیبت سربازیکلیک کنید.

 

چگونه دفترچه نظام وظیفه خود را تکمیل کنیم؟

مشمولان خدمت سربازی که پس از آنکه دفترچه خود را دریافت کردند باید تمام اطلاعات درج شده را به دقت ثبت کنند. سپس آن را به همراه مدارک لازم به پلیس+10 تحویل دهند. معمولاً در فرم شماره یک تمام مشخصات فردی را با توجه به اطلاعات شناسنامه و کارت ملی تکمیل کنند. فرم بعدی در مورد سوابق تحصیلی و اطلاعاتی در مورد آن‌ها است که در این فرم باید مهر دانشگاه یا مدرسه‌ای که در آن آخرین مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده‌اید را بگیرید. همچنین باید به همراه آن‌ها فرم واکسیناسیون را نیز تکمیل کنید برای این کار باید به مراکز بهداشتی مراجعه کرده و تمام مراحل واکسیناسیون خود را انجام دهید. سپس با در نظر گرفتن آن‌ها این دفترچه و مدارک را در بهترین زمان پست دفترچه سربازی به پلیس+10 ارائه دهید.

 

چگونه می‌توان تاریخ اعزام به خدمت سربازی را تمدید کرد؟

معمولاً کسانی که بنا به دلایل موجه می‌خواهند تاریخ اعزام به خدمت خود را پس از تعیین بهترین زمان پست دفترچه سربازی تمدید کنند باید شرایط خاصی داشته باشند که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تمدید

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تمدید

 

 • درخواست تمدید مشمولان غیبت سربازی به هیچ وجه بررسی نمی‌شود.
 • کسانی که مدرک دیپلم و زیر دیپلم دارند می‌توانند حداکثر یک ماه خدمت خود را تمدید کنند.
 • کسانی که مدرک فوق دیپلم و بالاتر از آن دارند می‌توانند تا دو ماه تمدید خدمت کنند.
 • هر فرد تنها یک بار می‌تواند تمدید یا تعدیل خدمت خود را انجام دهد.
 • ثبت کردن تمدید اعزام به خدمت در واقع موافقت نهایی با این درخواست نمی‌باشد. بنابراین بعد از ثبت درخواست آن را جهت دریافت نتیجه پیگیری کنید.
 • کسانی که تاکنون از تسهیلات تعجیل و تمدید خدمت سربازی استفاده نکرده‌اند می‌توانند حداقل تا 40 روز قبل از تاریخ اعزام خود به دفاتر پلیس+10 مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند. معمولا نتیجه آن‌ها پس از یک هفته معلوم می‌شود.

 

شما جهت مشاوره نظام وظیفه آنلاین و شرایط و نحوه دریافت امریه سربازی ۱۴۰۲ روی لینک کلیک کنید.

 

چه  کسانی  می‌توانند  از  تمدید در خدمت  سربازی استفاده  کنند؟

 • کسانی که دچار بیماری خاصی شدند با تایید پزشکی می‌توانند حداکثر تا دو ماه تمدید خدمت بگیرند.
 • اگر در صورتی که یکی از بستگان درجه اول مانند پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر یا فرزند سرباز فوت کرده باشد، آنگاه تا دو ماه می‌تواند خدمت سربازی خود را به تعویق بیندازد.
 • سربازانی که یکی از اعضای درجه یک خانواده آن‌ها بر اثر بلاهای طبیعی یا حوادثی دچار آسیب دیدگی شدیدی شدند می‌توانند بر حسب نوع حادثه و میزان خسارت دیدگی از یک تا شش ماه خدمت خود را به تعویق بیندازند.
 • در صورتی که مشمولین به صورت قطعی در دانشگاه پذیرفته شدند، آنگاه می‌توانند حداکثر تا 6 ماه   خدمت  خود را به  عقب بیندازند.
 • سربازانی که منتظر نتایج آزمون‌های پذیرش دانشگاه‌های در مرداد، شهریور و دی ماه هستند می‌توانند  تا  2 ماه خدمت خود را تمدید کنند.
 • مشمولی که در تیم  ملی کشور بازی می‌کنند برای شرکت در مسابقات و المپیک می‌توانند طبق نظر   فدراسیون کشور  تا  4 ماه خدمت خود را تمدید کنند. 
 • سربازی که در مراحل نهایی استخدام  در نیروهای مسلح کشور هستند می‌توانند تا  6 ماه خدمت خود را به تعویق بیندازند.
 • سربازان متاهلی که در شرایط خاصی مانند بیماری همسر، تولد فرزند و غیره هستند می‌توانند تا  2 ماه   خدمت خود را به تعویق بیندازند.

 

شما جهت اطلاع از بیماریهایی که باعث معافیت سربازی میشود و معافیت سربازی روی لینک کلیک کنید.

 

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تمدید آن

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تمدید آن

 

 • سربازانی که می‌خواهند به حج تمتع بروند، می‌توانند تا 2 ماه خدمت خود را به تعویق بیندازند.
 • حال  اگر  سربازانی که جزو هیچ کدام از شرایط  بالا نباشند. اما در صورتی که رئیس سازمان نظام  وظیفه عمومی با درخواست آن‌ها موافقت کند می‌تواند از یک ماه تا یک سال خدمت خود را تمدید کنند.  

شما  جهت دریافت تمدید  یا تعجیل در خدمت سربازی و بهترین زمان پست دفترچه خدمت سربازی می‌توانید   به پلیس+10 مراجعه  کنید تا آن‌ها شما را بیشتر راهنمایی کنند.  

 

شما جهت لیست پادگان‌های آموزشی سربازی و قوانین جدید معافیت سربازی در سال ۱۴۰۲ روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد بهترین زمان پست دفترچه سربازی، دوره طلایی آموزشی سربازی، دفترچه سربازی چیست، دفترچه سربازی سپاه، دفترچه سربازی از کجا بگیرم، دفترچه سربازی از کجا باید گرفت، دفترچه اعزام سربازی، دفترچه امریه سربازی، دفترچه آموزشی سربازی، دفترچه بیمه سربازی ارتش، دفترچه بیمه سربازی، دفترچه بیمه سربازی شامل چه مواردی است، دفترچه بیمه سربازی دندانپزشکی، دفترچه بیمه سربازی سپاه، تمدید دفترچه بیمه سربازی، ابطال دفترچه بیمه سربازی، چه ماهی دفترچه سربازی پست کنیم، تعویض دفترچه سربازی، جواب دفترچه سربازی، سنوات دفترچه سربازی، صدور دفترچه سربازی، دفترچه سربازی کی می‌آید، دفترچه کفالت سربازی، دفترچه معافیت سربازی و خرید دفترچه مرخصی سربازی با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه محاسبه تاریخ اعزام به خدمت چگونه است؟

هر چند که نمی‌توان به طور دقیق تاریخ اعزام به خدمت را پیش بینی کرد. اما شما می‌توانید بر اساس مدرک تحصیلی و ماه تولدتان تاریخ اعزام به خدمت را حدس بزنید:

 • اگر  شما مدرک تحصیلی زیر دیپلم داشته باشید، آنگاه در  19 ماه تولدتان به خدمت اعزام  خواهید  شد. 

شما جهت خرید خدمت سربازی برای متاهلین ۱۴۰۲ و میزان حقوق سربازی سال ۱۴۰۲ روی لینک کلیک کنید.

 

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تاریخ اعزام آن

بهترین زمان پست دفترچه سربازی و تاریخ اعزام آن

 

 • اگر مدرک دیپلم شما در خرداد ماه  صادر شده باشد، آنگاه بر اساس  شرایط  زیر به خدمت اعزام خواهید شد:
 1. سه ماه اول سال = 18 آبان
 2. 3 ماه دوم سال = 18 آذر
 3. سه ماه سوم سال = 18 دی
 4. سه ماه چهارم سال = 18 بهمن 
 • اگر مدرک دیپلم را در شهریور ماه دریافت کرده باشید، آنگاه در  17 اسفند ماه به خدمت می‌روید. حال  اگر مدرک دیپلم خود را در آذر یا دی ماه دریافت کرده باشید، در  18 مهر ماه به خدمت اعزام می‌شوید.
 • اگر مشمولین خدمت جزو غایبین با مدرک دیپلم باشند، آنگاه در 18 همان ماه به خدمت اعزام می‌شوند. 
 • اگر مدرک تحصیلی فوق دیپلم داشته باشید در این صورت در ابتدای ماه‌های زوج سال به خدمت اعزام  می‌شوید.  
 • تمام  دارندگان مدرک لیسانس  و بالاتر در روز دوم ماه‌های زوج  به خدمت  اعزام  می‌شوند.  
 • تمام  دارندگان مدرک فوق دیپلم به بالاتر گروه‌های پزشکی در روز سوم ماه‌های زوج سال به خدمت می‌روند.  

 

حال اگر شما هر  گونه سوال در مورد تاریخ  اعزام به خدمت خود داشته باشید می‌توانید آن را از کارشناسان ایران تحصیل بپرسید. 

 

 

مطالب مرتبط:

سربازی در سپاه چگونه است؟

امریه سربازی سپاه ۱۴۰۲

شرایط افتادن سربازی در شهر خود

مجازات غیبت سربازی

دانلود دفترچه خدمت سربازی

بهترین زمان پست دفترچه سربازی + دوره طلایی اعزام

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط سنی اعزام به خدمت سربازی چقدر است؟

معمولاً کلیه افرادی که به 18 سال تمام رسیدند باید به خدمت بروند. اما اگر آن‌ها بعد از 18 سالگی ادامه تحصیل دهند، آنگاه باید پس از فارغ‌التحصیلی، انصراف یا اخراج از تحصیل حداکثر یک سال وقت دارند تا خدمت سربازی خود را مشخص کنند.

چگونه  می‌توان  دفترچه  خدمت به  سربازی را   دریافت  کرد؟ 

شما برای این کار می‌توانید به دفتر  پلیس+۱۰ مراجعه کنید یا از طریق سایت الکترونیکی services.epolice.ir آن را دریافت  کنید.  

برگ سفید در خدمت سربازی چیست؟

برگ سفید یا معرفی‌نامه، برگه‌ای است که در آن مشمولین خدمت، تمام مشخصات خود را به همراه تاریخ، محل و آدرس اعزام به خدمت دریافت کرده تا در ساعات معین شده در آن جا حضور داشته باشند.

چه کسانی جزو غایبین خدمت سربازی می‌شوند؟

کسانی که بعد از رسیدن به سن 18 سال تمام در صورت نداشتن دلیل موجه خود را به پلیس +10 معرفی نکنند؛ جزو غایبین خدمت سربازی به شمار می‌آیند.

بهترین زمان پست دفترچه سربازی را چگونه محاسبه کنیم؟

هر چند که در بالا به صورت مفصل در مورد دوره طلایی آموزشی سربازی صحبت کرده‌ایم. حال اگر شما هر گونه سوالی در مورد آن‌ها داشته باشید می‌توانید از کارشناسان ایران تحصیل بپرسید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  امیر
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام
  روزتون بخیر.
  بهمن ۱۴۰۰ معافیت تحصیلیم تموم شد. میدونم الان غیبت خوردم. سوالم الان اینه که چه تاریخی برای پست کردن دفترچه به پلیس +10 مراجعه کنم که توی بهترین ماهای سوال اعزام بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  Bahman
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام من میخوام آذر دفتر چه خدمت تحویل بدم تحصیلات دیپلم ناقص ومتولدمهرماه هستم میخواستم بدونم بعد تا کی وقت دارم برم اگه تا چه تاریخی نرم سرباز فراری محسوب میشم

 3. Avatar photo
  مبین
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  با عرض سلام و احترام
  بنده به عنوان پزشک عمومی دفترچه رو ارسال میکنم. اگر 16 دی ماه دفترچه رو ارسال کنم امکانش هست که اعزامی اسفند ماه باشم؟
  با تشکر

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله بهترین زمان پست دفترچه سربازی را با دقت مطالعه کنید

 4. Avatar photo
  محمد
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  اگه در آذر یا دی دفترچه رو پست کنم با توجه به اینکه متولد شهریور هستم و مدرک لیسانس دارم، امکان داره در اسفند برم خدمت؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

   با سلام در اول ماه های زوج اعزام شما انجام میشود

 5. Avatar photo
  محمد
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  باسلام، من مدرک لیسانس رو میگیرم در تيرماه امسال و تا تیر ماه سال بعد ميتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم ميخواستم ازتون بپرسم چه زمانی دفترچه رو پست کنم چون زمان خوبی دارم که تو ماه اسفند یا فروردین بروم خدمت، با توجه به اینکه مدرکم لیسانس هسته و متولد شهریور ماه میباشم، لطفاً پاسخ بدهید ممنون

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   با سلام برای مدرک لیسانس اول ماه های زوج اعزام صورت میگیرد

 6. Avatar photo
  رضا امیدی
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام . بنده یه مسئله ای واسم پیش اومده و نمیدونم چه انتخابی بکنم و چیکار کنم … هفته بعد قصد دارم دفترچه پست کنم تازه . منتها جدیدن یه گزینه واسه امریه پیدا کردم که تا پونزدهمه این ماه فرصت دادن واسه ارائه اِسکنه برگه اعزام . از طرفی بنده مشکل تنفسی هم دارم و باید این مشکل رو درمیون بگذارم تا بهم معاف از رزم بدن چون در غیر این صورت شرایطم سخت میشه تو اموزشی . و مشکلم اینجاست که اگر واسه کمیسیون پزشکی اقدام کنم …برگه اعزام رو بعد از تاریخی که امریه ازم اسکن برگه اعزام میخواد میدن . و دیگه نمیتونم واسه امریه اقدام کنم .. حالا میخواستم بدونم راهی هست که کمیسیون پزشکی نرم تا بتونم واسه امریه اقدام کنم و در عین حال راهی باشه که تو اموزشی بخاطر مشکل تنفسی ک دارم منو از انجام فعالیت هایی ک واسم مضر هستش منع کنن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . برای دریافت مشاوره با کارشناسان مرکز تحصیل تماس بگیرید . 9099075307

 7. Avatar photo
  داوود
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام من دی امسال ۱۸ تموم میشم چه زمانی باید دفترچه پست کنم و چه تاریخی اعزام میشم لطف کنین حتما جواب بدین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   برای اعزام به سربازی باید به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید و حدود 2 ماه بعد از ارسال دفترچه اعزام می شوید.

 8. Avatar photo
  خالدیان
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام وقت بخیر

  برای سرباز معلمی باید کی دفترچه رو پست کرد به مشکل برنخوره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام . اواخر فروردین دفترچه پست کنید و برگه سبز دریافت کنید و برای گزینش سرباز معلمی اماده شوید

 9. Avatar photo
  بابک
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام من تا بیستو پنجم بهمن هم فارغ التحصیل میشم هم پست میکنم امکانش هست که برج۱۲اعزام شم مدرکم لیسانس هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   با سلام.احتمال ان کم میباشد.

 10. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۰

  دفتر چه پست شودولی نخواسته باشیم بریم و معافیت تا برج 6 داشته باشیم دوباره می‌توان بعد از 1ماه دوباره دفترچه پست کرد با تاریخ دلخواه ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقتتون بخیر خیر هر زمانی که برای اعزامی در نظر گرفته شود باید اقدام کنید تنها یک ماه از ان تاریخ می توانید به تعویق بندازید

   • Avatar photo
    رسول
    ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

    سلام ببخشید میخوام سپاه و منطقه عملیاتی بیفتم چند وقت قبل از پست کردن دفترچه باید پذیرش بگیرم؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

     با سلام.با مراجعه به دفاتر سپاه میتوانید پذیرش سپاه دریافت کنید.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)