ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401، چنانچه پس از دریافت دیپلم خود، بنا به هر دلیلی علاقه مند به اخذ مدرک دیپلم در رشته ای دیگری می باشد، می توانید با استفاده از موارد و شرایط ذکر شده در این مقاله اقدام نمایید. با ایران تحصیل همراه باشید.

با توجه به ماده 79 آیین نامه آموزشی دوره متوسطه شیوه نیم سالی واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور) داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم می باشند، می توانند به روش های زیر اقدام نمایند.

در صورت علاقه با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش شهرستان خود و یا منطقه و ناحیه تحصیل می توانید جهت دریافت دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در شاخه های نظری یا کاردانش، به صورت داوطلب آزاد، برای دریافت دیپلم مجدد اقدام نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401

درصورت درخواست برای دیپلم مجدد ( دریافت معدل کتبی دیپلم ) در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی، فارغ التحصیلان نظام‌های قدیم شش ساله، چهارساله، ترمی-واحدی و سالی-واحدی، می بایست در آزمون تمامی دروس پایه دوازدهم شرکت کنند. 

شرایط دریافت دیپلم مجدد 1401

بنابر گفته های مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش ( سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل ) با توجه به تمدید نظام آموزشی (1+3) در سال تحصیلی جاری (1401 – 1401) دانش‌آموزان مذکور در صورت تمایل می‌توانند دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در نظام سالی واحدی نیز دریافت کنند. در گذشته نیز امکان دریافت دیپلم دوم فراهم بوده است اما از آنجا که سال گذشته اولین سال استقرار پایه دوازدهم بود، دستورالعمل دریافت دیپلم مجدد تغییر کرده است، دانش آموزانی که قصد دارند در سال 1401 – 1402 کنکور بدهند، می‌دانند که دو شیوه سنجش برای نظام جدید و نظام قدیم وجود دارد و حتی دانش آموزی که در نظام قدیم درس خوانده باشد می‌تواند پایه دوزادهم را بگذراند و کنکور نظام جدید بدهد. 

 

دیپلم مجدد در همان رشته

در آغاز مهرماه و در راستای اجرای تبصره «۱» بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه یازدهم خرداد ماه سال ۹۹ موضوع «شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی» ابلاغ شد. تبصره «۳» بند «۲» مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، در نوزدهم خرداد ماه امسال موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش ابلاغ شد.

 

 

جهت اطلاع از برنامه امتحانات نهایی خرداد 1401 برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

در مقدمه این شیوه نامه آمده است: در اجرای تبصره ۱، بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه شماره ۳۸۱۳۰ تاریخ ۱۱ خرداد ۹۸ با موضوع شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، و تبصره ۳ بند ۲ مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۹ خرداد۹۹ با موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی به شرح ذیل، اجرا می شود:

الف) تشکیل کارگروه در سطح ادارات آموزش وپرورش شهرستان / منطقه / ناحیه
به منظور بررسی صحت اسناد و مدارک ارائه شده از سوی متقاضیان تطبیق و تأیید آن، کار گروهی متشکل از مدیر آموزش و پرورش شهرستان، منطقه یا ناحیه (رئیس کارگروه)، مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی به عنوان تنظیم کننده تطیق (دیر کارگروه)، مسئول آموزش دوره های تحصیلی مربوط (عضو)، مسئول حراست منطقه (عضو) و یکی از مدیران شاغل رسمی مدارس بزرگسالان به انتخابرئیس منطقه (عضو) تشکیل می شود.
ب) تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی
۱) متقاضی تطبیق و ادامه تحصیل در نظام جدید آموزشی، باید ضمن مراجعه به اداره آموزش و پرورش آخرین منطقه محل تحصیل، در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی نظام آموزشی پیشین، به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ارائه دهد.
۲) مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی باید در خواست کتبی و مدارک هویتی (تصاویر شناسنامه و کارت ملی) و تحصیلی (تصویر استعلام سوابق تحصیلی دانش آموزان انتقالی نظام های قدیم، تصویر تأییدشده ریز نمرات دستنویس دبیر، تصاویر دفاتر آمار و امتحانات و نمون برگ ۲۵۷ امتحانات نهایی متقاضی تطبیق، که پس از مهر و امضای مدیر مدرسه از طریق اتوماسیون اداری به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه ارسال می شود) را جهت بررسی و تأیید نهایی به کار گروه ارائه دهد.

 

دیپلم مجدد نظام جدید

دیپلم مجدد نظام جدید

کار گروه مربوط پس از بررسی و تأیید، اسناد و مدارک هویتی و تحصیلی متقاضی را مهر و امضا کند و جهت بارگذاری در سامانه امین، و انجام فرآیند تطبیق به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ( راهنمای سامانه امین آموزش پرورش ) عودت دهد.
٣) کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی، مدارک متقاضی را پس از بررسی و تأیید اعضای کار گروه، متناسب با نوع کارنامه و نظام آموزشی متقاضی در سامانه امین بارگذاری و پس از انجام عملیات تطبیق»، کارنامه تطبیق را در دو نسخه چاپ و پس از تأیید، مهر و امضا یک نسخه از آن را جهت ثبت نام و ادامه تحصیل به متقاضی تحویل دهد و نسخه دوم را همراه صورتجلسه مربوط صحافی و در کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه بایگانی کند. 

۴) متقاضی برای ادامه تحصیل به یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور مراجعه کند و با ارائه کارنامه تطبیق و مدارک قبلی خود، برابر آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیمسال – واحدی مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، ثبت نام و ادامه تحصیل دهد.
۵) کارنامه های تحصیلی دوره آموزش ابتدایی و دوره اول آموزش متوسطه تا زمان فراهم شدن شرایط انجام تطبیق به صورت سیستمی، در آخرین محل اخذ مدارک تحصیلی متقاضی، به شیوه دستی تطبیق داده می شود و متقاضیان می توانند مطابق آیین نامه های ارزشیابی تحصیلی – تربیتی دوره مربوط، پس از انجام فرآیند تطبیق در یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور یا به صورت داوطلب آزاد ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

۶) فرآیند اجرایی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیر متناظر، مشابه فرآیند فوق است؛ لذا متقاضیان اخذ دیپلم مجدد می توانند مطابق ماده ۷۹ آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه، شیوه نیم سالی – واحدی، بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ صرفا به شیوه داوطلب آزاد، در مدارس بزرگسالان دولتی ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

نحوه ادامه تحصیل طلاب در نظام جدید

ج) نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار نظام جدید آموزشی
طلاب حوزه های علمیه که با مدرک قبولی پایان دوره راهنمایی تحصیلی یا پایان دوره اول آموزش متوسطه، در حوزه های علمیه تحصیل کرده اند، می توانند مطابق مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۹ پس از تطبیق کارنامه های تحصیلی خود با دروس دوره دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، ادامه تحصیل دهند.
طلاب حوزه های علمیه متقاضی تطبیق باید در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی حوزوی و معرفی نامه کتبی از مراجع ذی صلاح (جامعه الزهرا (س)؛ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان) به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان، منطقه با ناحیه ای که مایل به ادامه تحصیل در آن هستند، ارائه و به شرح ذیل ادامه تحصیل نمایند:
۱) طلاب حوزه های علمیه که حداقل سه پایه تحصیلی را در حوزه های علمیه با موفقیت گذرانده باشند، می توانند در پایه دوازدهم، یکی از رشته های ادبیات و علوم انسانی، یا علوم و معارف اسلامی، مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

تذکر
معدل کل این دسته از متقاضیان بر اساس نمرات دروس نهایی و غیر نهایی پایه دوازدهم محاسبه می شود.

۲) طلاب حوزه های علمیه که کمتر از سه پایه تحصیلی در حوزه های علمیه تحصیل کرده باشند، می توانند دروس حوزوی گذرانده شده خود را بر اساس جدول تطبیق دروس حوزوی با دروس نظام جدید آموزشی (جدول پیوست) موضوع نامه شماره ۶۴۶۱ مورخ ۱۳۹۶مرداد ماه ۹۹ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، با دروس نظام جدید آموزشی تطبیق دهند و مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ با ارائه کارنامه تطبیق در یکی از رشته های تحصیلی دوره دوم آموزش متوسطه در شاخه نظری یا شاخه کاردانش، ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

تذکر
گذراندن تمامی دروس شایستگی های فنی و غیر فنی رشته های مهارتی شاخه کاردانش برای طلاب متقاضی ادامه تحصیل در این شاخه تحصیلی، الزامی است.

د) هزینه انجام امور تطبیق
متقاضی تطبیق باید هزینه انجام امور تطبیق را برابر تعرفه ای که از سوی شورای آموزش و پرورش استان تعیین شده است، پرداخت کند.

دیپلم مجدد در رشته متناظر

دیپلمه‌های نظام قدیم و یا آن ها که درخواست دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر ( شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ) دارند بر اساس آیین نامه مدارس بزرگسالان می‌توانند با مراجعه به مدارس بزرگسالان در امتحانات پایه دوازدهم رشته مربوطه شرکت کنند، البته اگر دروس مشترکی وجود داشته باشد طبق بخشنامه اعلامی، امکان تطبیق آن ها وجود دارد. در متن بخشنامه ارسالی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، ضمن ارسال کارنامه‌های تطبیق متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی(۳-۳-۳-۳) آماده است که « کارنامه قبولی پایه دوازدهم متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر شاخه کاردانش، معادل دروس عمومی، انتخابی، اختیاری، شایستگی پایه و کارورزی از آنان پذیرفته می‌شود و این افراد باید نسبت به ارائه گواهینامه دروس مهارتی (شایستگی های فنی) و گذراندن دروس شایستگی‌های غیرفنی رشته موردنظر و نیز دروس تعلیمات دینی ۳ (دینی،‌اخلاق و قرآن ۳) و (عربی، زبان، قرآن۳) در یکی از رشته‌های مهارتی شاخه کاردانش، اقدام کرده و در صورت کسب نصاب قبولی، «دیپلم با معدل در رشته‌های مهارتی» دریافت کنند». 

فارغ‌التحصیلان نظام جدید آموزشی (ساختار ۳-۳-۳-۳) ، چنانچه متقاضی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر با دیپلم قبلی خود باشند،‌ الزامی به انتخاب مجدد درس یا دروسی که قبلا نمره قبولی در آن کسب کرده‌اند، ندارند و در صورت تمایل، نمرات این دروس از آنان پذیرفته شده و کارنامه تحصیلی جدید آنها ثبت خواهد شد.

در این مقاله سعی بر آن شده است تا بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط:

ترمیم معدل دیپلم

ترمیم معدل چیست؟

راهنمای سامانه فاینال امتحانات نهایی

ارسال اطلاعات از سیدا به امین

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 + رشته متناظر

3.5/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. Sam
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  سلام. این دیپلم مجدد دیپلم مدرسه شبانه حساب میشه یا همون دیپلم نرمال و عادیه که بعد از دبیرستان فارغ تحصیل میشیم ؟

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام وقت بخیر دیپلم مدارس بزرگسال فرقی با دیپلم های دیگر ندارد

 2. مهسا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  سلام من سه تا تجدید دارم که نمیتونم خرداد ماه ترمیم معدل کنم آیا امکانش هست که با دیپلم مجدد همه درسارو خرداد امتحان بدم؟!

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام
   بهتره با آموزش پرورش رای زنی کنید

 3. ریحانه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام من دیپلم مجددم ازتجربی به انسانی امتخان نهایی دی شرکت کردم بخشی از درسارو ۴تاامتحان دیگه رو برای خردادگذاشتم،نمرات دی ماهم خیلی خوب نیست و یکیشم مردود شدم امکان ترمیم تو تیرماه وجود داره برای این دروس؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام برای ترمیم معدل دیپلم باید با مدرسه و آموزش و پرورش صحبت کنید تا بهتون زمانبندی مناسب را اعلام کنند

 4. الی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون
  من نمره ۱۰ رو اعتراض زدم اگر کمتر بدن دیگه نمیتونم دیپلم مجددمو بگیرم؟؟
  یا تک ماده برای دیپلم مجدد هم داریم؟
  کاش اعتراض نمیزدم فقط همینو پایین گرفته بودم

  • tahmasebi
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام دوست عزیز خیر شما مجاز به تک ماده نیستید. اگر زیر 10 بشوید باید مجدد امتحان بدهید.

   • الی
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

    ولی الان از اموزش پرورش منطقه ۵ تهران پرسیدم گفتن دوتا تبصره داریم
    یعنی اشتباه جواب دادن؟

    • مشاور صادقی
     ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

     سلام
     چه تبصره ای رو عنوان کردند؟

 5. N
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام وقتتون بخیر، اگر موقع دیپلم مجدد، اولین باری که درسی رو امتحان میدیم (در امتحانات دی ماه) نمره دلخواهمون رو نگیریم می‌تونیم دوباره اون واحد رو توی خرداد برداریم و دوباره امتحان بدیم؟ اگه آره نمره‌ش چطوری محاسبه میشه؟

  • مشاور حمامی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقتتون بخیر این مطلب بستگی به مدرسه و پذیرش ان دارد اما در صورت دریافت دیپلم میتوانید ترمیم معدل شرکت کنید

 6. عاطی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام خوب هستین
  من دیپلمم انسانیه
  میخوام‌ دیپلم علوم و معارف بگیرم و کنکور انسانی بدم
  بعد تاثیر معدل برای من فقط عمومی ها در نظر گرفته میشه؟
  یا درسهای تخصصی که با انسانی یکی هستن هم شاملم میشه؟

  • مشاور ملکی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر 40درصد تاثیر معدل به صورت قطعی محاسبه می شود.
   26درصد تاثیر عمومی ها و 14درصد تاثیر اختصاصی ها درکنکور محاسبه می شود.

 7. عاطفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام خوب هستین
  من دیپلمم انسانیه
  میخوام‌ دیپلم علوم و معارف بگیرم و کنکور انسانی بدم
  بعد تاثیر معدل برای من فقط عمومی ها در نظر گرفته میشه؟
  یا درسهای تخصصی که با انسانی یکی هستن هم شاملم میشه؟

  • مشاور براتی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به تاثیر 40درصد معدل شما لطفا با دیپلم انسانی کنکور انسانی ثبت نام بفرمایید ونیازی به دیپلم مجدد در رشته علوم ومعرف گرفتن نیست .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیتان ومراحل ترمیم معدل و…. با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. عاطفه
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم انسانی دارم میخوام واسه شرط معدل فرهنگیان دیپلم مجدد علوم و معارف بگیرم میخوام بدونم اگر معدل ۲۰ بشه ۴۰ درصد رو میبرم؟یا چون دیپلمم یچز دیگس و کنکور انسانی میدم ۴۰ درصد شاملم نمیشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام
   فرهنگیان زیرمجموعه گروه علوم انسانی است.
   نیازی نیست دیپلم معارف اسلامی بگیرید

 9. علی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من الان در حال تحصیل پایه دوازدهم ورشته تجربی ام ولی تو کنکور ریاضی ثبت نام کردم من چطوری و کی می تونم سابقه تحصیلی ایجاد کنم وزمان ثبت نام کیه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام
   برای بررسی دقیق شرایط تون و راهنمایی دقیق تماس بگیرید

 10. مرضی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام رشته م تجربی و اصلا در امتحان نهایی ریاضی و زیستم شرکت نکردم الان میتونم بقیه رو ترمیم کنم این دوتا رو برای پاس کردن امتحان بدم؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  و اینکه من متولد ۷۸/۹/۳هستم سنم برای فرهنگیان ۱۴۰۲مناسبه؟

  • مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقتتون بخیر شرایط سنی برای شرکت در دانشگاه فرهنگیان 23 سال است و به جز شرط سنی تراز علمی و .. نیز جز شرایط فرهگیان است که باید برای شما برسی شود

 12. محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من دیپلم تجربی دارم و میخوام کنکور انسانی بدم برای ترمیم معدل باید کل دروس انسانی رو امتحان بدم
  برای فرهنگیان کدوم معدل در نظر گرفته میشه معدل تجربیم یا معدلی که کله دوازدهم انسانی رو امتحان دادم؟

  • مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام وقتتون بخیر ترمیم معدل فقط برای رشته ی خودتان انجام میشود و دانشگاه فرهنگیان دارای شرایط خاص است که باید برای شما برسی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 13. محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام من دیپلم تجربی دارم و میخوام برای کنکور انسانی رشته دبیری اقدام کنم

  • مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 14. Q
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام من دیپلم انسانی دارم دی ماه درس های عمومی رشته خودمو ترمیم کردم ولی زیاد خوب ندادم،واسه خرداد دیپلممو میخوام تطبیق کنم به تجربی میتونم مجدد درس های عمومی رو امتحان بدم؟ چون مثلا درس عربی انسانی و دینی انسانی با تجربی متفاوته

  • مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت مشاوره تحصیلی و شرایط ترمیم معدل با ما تماس بفرمایید

 15. یلدا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من الان میخوام برای دیپلم مجدد اقدام کنم ایا ثبت نام ممکنه؟چون تو همه سایتا زده مهر تا آبان وقت ثبت نام هست!

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   یک ماه قبل از شروع امتحانات ترم باید برای دریافت برنامه ی امتحانی به آموزش و پرورش استان خود مراجعه نمایید

 16. محمد
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  ببخشید من مدرک لیسانس دارم .میتونم دیپلم مجدد بگیرم

  • مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر اگر خدمت وظیفه نرفته اید نمی توانید . معافییت تحصیلی برای مقاطع قبلی صادر نمیگردد

  • مشاور جوادی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بستگی داره که برای چه رشته ای میخوایین
   ولی به طور کلی میتونید

 17. ا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  من دانشجوی دانشگاه پیامنورم و سربازی هم نرفتم، بنظرتون میتونم با معافیت تحصیلی دانشگاهم دیپلم مجدد بگیرم؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیتوانید برگشت به عقب محسوب میشود

 18. ا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  سلام من دانشجوی دانشگاه پیامنورم و سربازی هم نرفتم، بنظرتون میتونم با معافیت تحصیلی دانشگاهم دیپلم مجدد بگیرم؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیوانید برگشت به عقب محسوب میشود

 19. Amir
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  سلام وقتتون بخیر باشه من دیپلم ریاضی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم، میخواستم بپرسم اگه نمرات نهایی رشته قبلیم یعنی رشته ریاضی رو ترمیم کنم، میتونم با همین نمرات ترمیم شده دروس مشترک دیپلم تجربیم رو هم تطبیق بدم؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط تطبیق با ما تماس بفرمایید

 20. محمد رضا مرادی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام . من سال ۷۶ دیپلم ریاضی گرفتم و کارشناسی ارشد معماری دارم . آیا برای کنکور تجربی باید حتما دروس رشته تجربی را امتحان بدهم ویا مجددا دیپلم تجربی بگیرم؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقتتون بخیر بستگی به رشته انتخابی شما دارد و دانشگاه مورد نظر برالی دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 21. بهارناز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای دارم
  ولی میخام دیپلم تجربی بگیرم و کنکور بدم سوالم
  اینه آیا قبل امتحانات در مدارس بزرگسالان اموزشیم
  داده میشه؟؟
  چون صد در صد قبل امتحان باید اموزش ببینیم
  ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید برای این مورد با آموزش و پرورش صحبت کنید.

 22. ماری
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام، من دیپلم ریاضی نظام قدیم هستم، میخوام دیپلم مجدد تجربی بگیرم باید دروس غیر مشترک مثل زیست و زمین که نمره ای ازش ندارم را فقط امتحان بدم و فقط پایه دوازدهم؟ از کجا باید اقدام کنم برای امتحان دادن؟ لازمه برم آموزش پرورش؟ میخوام از راه دور باشه

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام
   روزتون بخیر
   اول تشریف ببرید اموزش پرورش و بعد یک مدرسه بزرگسالان در منطقه خودتون باید ثبت نام انجام بدید برای شرکت در امتحنات پایان ترم.
   و اینکه دیپلم مجدد شامل تمام دروس میشه.

 23. مهدی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام بعد از گرفتن دیپلم نظام آموزشی جدید در رشته های فنی و حرفه ای ( حسابداری ) اگه بخوام برای گرفتن دیپلم مجدد ( تجربی) اقدام بکنم باید کارت پایان خدمت داشته باشم ؟ یا کارت پایان خدمت برای گرفتن دیپلم مجدد لازم است ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام
   روزتون بخیر
   برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی داده میشه

 24. علی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام لطفا جوابمو بدید من دیپلم معارف دارم ایا میتونم بهمن یا اسفند برای گرفتن دیپلم انسانی ثبت نام‌کنم

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما مراجعه حضوری داشته باشید چون زمان بندی را خود اموزش وپرورش مشخص میکند

 25. ت
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و دیپلم مجدد تجربی ثبتنام کردم برای اینک خرداد برم و امتحان بدم
  میخواستم بدونم برای ثبتنام کنکور تیر من باید عنوان دیپلمم رو بزنم تجربی؟
  من امتحانای دیپلمم رو برای خرداد ثبتنام کردم
  میتونم توی ثبتنام کنکور عنوان دیپلمم رو تجربی بزنم؟
  اصلا باید دقیقا چیکار کنم میشه راهنمایی کنین

  • مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام
   اگر کنکور تجربی میخواید بدید باید دیپلم تجربی رو تیک بزنید و مثل دانش آموزهای سال دوازدهم در نظر گرفته میشید

  • امیرحسین
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۹

   ببخشید من دیپلم کاردانش نظام جدید دارم ایا میتونم برای دیپلم مجدد تو یکی از شاخه های نظری با کارت پایان خدمت برم و اگه رفتم و دیپلم جدید نظری رو گرفتم از مدرسه بزرگسالان سوابق تحصیلی کامل به بنده داده میشه یا نه ممنونم اگر جواب بدین🙏

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

    سلام وقت بخیر اگر دیپلم نظام جدید هستید و کارت پایان خدمت هم دارید میتونید برای دیپلم مجدد از دبیرستانهای بزرگسال اقدام کنید

 26. maryam
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخاستم بدونم اگه کسی تغییر رشته از تجربی ب انسانی باشه و این دی ماه برا دیپلم انسانی امتحانارو بده و درسی رو بیوفته میتونه برا خرداد ترمیم نمره انجام بده؟آیا باید درسی ک افتاده رو با بقیه درسایی ک میخاد ترمیم کنه خرداد بده، یا ن فقط میتونه درسی ک افتاده رو امتحان بده؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر شرایط ترمیم برای هر درس فقط یکبار است و انتخاب دروس با خودتان است

 27. فاطمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و دیپلم مجدد تجربی ثبتنام کردم برای اینک خرداد برم و امتحان بدم
  میخواستم بدونم برای ثبتنام کنکور تیر من باید عنوان دیپلمم رو بزنم تجربی؟
  اصلا باید دقیقا چیکار کنم میشه راهنمایی کنین❤

  • مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر در صورت دریافت دیپلم تطبیقی تجربی میتوانید جهت ثبت نام کنکور از عنوان دیپلم تجربی استفاده بفرمایید

 28. فاطمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۹

  من ی سوال داشتم من دیپلمم تجربیه کنکور انسانی میخوام بدم دارم امتحان های اختصاصیه دوازدهم انسانیو میدم برای دیپلم مجدد یکی از درسارو غیبت کردم خرداد امکان امتحان اون درسی ک غیبت کردم و ترمیم زدن درسایی ک امتحان دادم وجود داره؟

  • tahmasebi
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز هستید درسی که دی ماه غیبت داشتید رو در خرداد مجدد امتحان بدید، اما باید دوباره مراحل ثبت نام رو طی کنید.

 29. آروین نوری
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام لطفاً جواب بدید من امتحان حسابان رو قبول نشدم و میخام دیپلم انسانی بگیرم خرداد و پشت کنکوری هستم میتونم خرداد هم دیپلم انسانی بگیرم هم اون درس حسابان رشته ریاضی رو پاس کنم ؟یا لازم ب پاس نیست و میتونم دیپلم بگیرم

  • tahmasebi
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام دوست عزیز شما میتونید برای دیپلم جدید اقدام کنید بدون اینکه درس حسابان رو پاس کنید.

 30. شیما رحیمی
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام من دیپلم رشته تجربی دارم و متقاضی دریافت دیپلم مجدد رشته ریاضی هستم بخشی از امتحاناتم رو دی ماه شرکت کردم بخشی رو هم برای خرداد گذاشتم با توجه به این که هدفم کنکور تیر ماه هست و زمان ثبت نام در فروردین ماه سوابق تحصیلی ریاضی شامل من میشه؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر .
   در مهلت ویرایشی که سازمان سنجش قرار میدهد برای دانش آموزان میتوانید اقدام به ویرایش کنید

 31. M
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام خسته نباشید خواهش میکنم جوابمو بدین
  من دوازدهم هستم و رشتم ریاضیه و کنکور تجربی ثبت نام کردم برای اینکه بتونم کنمور تجربی بدم باید امتحان زیست و ریاضی 3 رو بدم مدارک مورد نیازش چیه و باید از چ طریقی اقدام کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سوابق تحصیلی باید امتحان دروس غیر مشترک ریاضی و تجربی را شرکت نمایید.

 32. پریسا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام من یکی از امتحاناتم رو زیر ده گرفتم الان یعنی تجدیدم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   نمره ی قبولی در امتحانات پایان ترم نهایی 7 می باشد

 33. نوری
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور انسانی بدم برای ایجاد سوابق تحصیلیه انسامی شرکت کردم و دارم امتحان میدم ایا امکانش هست این نمرات رو خرداد ترمیم بزنم

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل در صورتی که شما در ازمون سراسری شرکت کنید قابل قبول است

 34. محمد
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام
  خسته نباشید
  وقتتون بخیر
  حداقل نمره برای قبولی در امتحان های دیپلم مجدد 10 میباشد یا 7؟

  • rahdar
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر .
   حداقل نمره ی قبولی 10 میباشد ولی با نمرات مستمر شما جمع خواهد شد.

 35. کیانوش
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

  سلام من میخوام تو ازمون یوس شرکا کنم متوجه شدم ممکنه معدل نیاز بشه و معدل تجربیم خوب نیست میخواستم دیپلم ریاضی بگیرم دیپلم تجربیم مال همین ۱۴۰۱ هست یعنی برا ۱۴۰۲ میتونم درخواست بدم
  چون یه عده گفتن چون کارت پایان خدمت ندارم نمیشه منم برام خیلی مهمه

  • مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت در آزمون یوس و ترمیم معدل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 36. فاطمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام دیپلم من تجربیه کنکور انسانی میخوام بدم و برای ایجاد سوابق تحصیلی دروس تخصصیه دوازدهم انسامیو دارم امتحان میدم ایا امکانش هست خرداد این نمرات رو ترمیم کنیم؟

  • مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی ترمیم معدل با ما تماس بفرمایید

 37. Mohammad
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام
  من تو سن ۱۸سالگی هستم و هنوز نتونستم دیپلوم بگیرم
  میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل و گرفتن دیپلوم باید چیکار کنم

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی این مورد نیازه مراجعه حضوری به اموزش وپرورش داشته باشید

 38. سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقت بخیر میگم برای کسب ۴۰درصد تاثیر مثبت معدل توی کنکور ایا باید معدل ما ۲۰باشه یانه مثلا از یه عدد به بالا مثلا ۱۸به بالا میتونیم ۴۰درصد تاثیر مثبت رو کسب کنیم ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر تاثیر معدل قطعی میباشد اما نمرات پایین تراز کمتری دریافت میکند

 39. سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام وقتتون بخیر.من امسال درخواست دیپلوم مجدد دادم.۵تا ازکتابام رو توی دی ماه امتحان دادم و بقیش رو گذاشتم برای خرداد امتحان بدم.ولی دوتا از کتابایی که دی ماه امتحان دادم قبول شدم ولی نمره ی خوبی کسب نکردم خواستم بدونم میتونم این دوتا کتاب رو به عنوان ترمیم معدل با بقیه کتابا که مونده توی خرداد امتحان بدم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر برای ترمیم معدل دیپلم شما برای هر درس فقط یکبار فرصت شرکت در امتحانات را دارید

 40. ساناز
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام نمرات دیپلم مجدد در صورت گرفتن نمره پایین میشه دوباره ترمیم معدل کرد؟

  • مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقتتون بخیر خیر برای ترمیم معدل تنها یکبار برای هر درس میتوانید اقدام بفرمایید

 41. زهرا
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۶

  سلام خسته نباشید من یه سوالی داشتم الان که من دارم دیپلم انسانی میگیرم دیپلم اصلیمم تجربی هست سه تا درسو خوب ندادم چون که دیپلم مجددم میتونم دوباره خرداد همون درسارو رو بذم درسته؟ چون من هنوژ دیپلم میگیرم و فرصت ترمیمم مونده درسته؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام برای ترمیم معدل دیپلم شما برای هر درس فقط یکبار فرصت شرکت در امتحانات را دارید

 42. محمد
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  خسته نباشید
  یک سوالی داشتم
  آیا ممکنه که نمرات دیپلم مجدد رو ترمیم کرد؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق قوانین جدید بله میتونید برای ترمیم معدل اقدام فرمایید.

 43. اقدس
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام من دیپلم انسانی دارم میخام دیپلم مجدد رشته معارف بگیرم برا کنکور ۴۰۲ میخام الان زمان ثبت نام تموم شده ؟ آیا میتونم تمام دروس رشته معارف عمومی و تخصصی رو خرداد امتحان بدم؟ فقط دروس نهایی رو باید امتحان بدم؟ و اگه نمیشه تمام دروس رو امتحان داد میشه دو درس رو تطبیق زد مثلا ریاضی و سلامت و بقیه رو خرداد امتحان داد

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • اقدس
    ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

    سلام من دیپلم انسانی دارم تعدادی از دروس رو ترمیم هم کردم امکان دیپلم مجدد در رشته معارف دارم ( به طوری که هیچ درس نهایی را تطبیق ندم و همه دروس رو امتحان بدم)؟ فقط دروس غیر نهایی تطبیق بخوره؟

    • مشاور جوادی
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

     سلام وقت بخیر
     دوست عزیز طبق آیین جدید بله میتونید اینکار رو انجام بدید.

 44. رضا
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

  اگر کسی دیپلم خود را تا شهریور ۱۴۰۲ بگیره و باتوجه به اینکه امسال تاثير قطعیه معدله نمراتی که شهریور میگیره براش لحاظ میشه بعد برای ثبت نام دانشگاه به مشکل نمیخوره؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بله تا پایان شهریور ماه تمامی نمرات امتحانات پایانی ثبت در کنکور می شوند و به آنها نمره تراز تعلق می گیرد

 45. ساری
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام ،خسته نباشید،لطفا جواب بدین♡
  من دیپلم مجدد دارم میگیرم امتحان فیزیک رو حدود ۷.۵ گرفتم،تجدید میشم یا قبول میشم؟میتونم بزارم تبصره؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   نمره ی 7 به بالا در امتحانات کتبی نهایی به منزله ی قبولی می باشد .

 46. Kia
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام خسته نباشید
  در دیپلم مجدد امکان امتحان دوباره یه درس وجود داره؟
  مثلا امتحانی که دی برای دیپلم مجدد برگزار شده اگه نمرم پایین شده و یا حتی زیر ده شده ممکنه بتونم دوباره توی خرداد امتحان بدم؟
  اگه امتحانیو غیبت کرده باشم چی؟

  • مشاور رضایی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   باسلام و احترام برای آزمون مجدد اون درس میتونید اقدام کنید الیته باید بررسی شود که از دیپلم برای ادامه تحصیل میخواهید استفاده کنید یاخیر

   • Kia
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

    من دیپلم تجربی دارم برای اینکه بتونم از ۴۰ درصد تاثیر معدل استفاده کنم برای دیپلم مجدد انسانی اقدام کردم و امتحاناتی که تطبیق نخوردن رو به دوبخش دی و خرداد تقسیم کردم الان از نمره بعضی امتحانایی دی که دادم راضی نیستم و بعضیارو هم غیبت کردم الان میشه این امتحانارو خرداد یه بار دیگه امتحان بدم در کنار اون درسایی که کلا برا خرداد گزاشتم؟
    بهم گفتن میشه اونایی که غیبت کردم امتحان بدم ولی اونایی که نمرم پایین شده رو نه درسته؟ اگه امتحانیو زیر ده شده باشم چی؟
    خیلی ممنون از کمکتون

    • مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

     باسلام و احترام فرایند ترمیم معدل سالی یکبار امکان پذیر میباشد

 47. S
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام وقت بخیر. من دیپلم ریاضی نظام جدید دارم، برای دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم. میخواستم ببینم دیپلم قبلیم که باطل نمیشه؟ و اینکه اگر احیانا نمره یک درس مشترک مثل شیمی بد باشه، نمره دیپلم قبلیم جایگزینش می‌شه؟! پیشاپیش سپاس از پاسخگویی شما

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام روزتون بخیر
   اگر دیپلم مجدد هستید، مدرک قبلی تون باطل نمیشه
   و اینکه نمره ی مربوط به دیپلم ریاضی تون چایگزین نمیشه
   برای راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 48. میلاد
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام کسانی که مردودی در امتحان نهایی دارند میتوانند در ترمیم معدل شرکت کنند؟

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام دوست عزیز، بله شما مجاز به ثبت نام در تمام دروسی که نمره ی زیر 20 در آن درس را گرفته باشید میباشید.

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شما برای فارغ التحصیلی نیازه اقدام دیگری انجام دهید برای مشاوره در این زمینه پیگیری داشته باشید

 49. شقايق
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من درحال گرفتن گرفتن دیپلم مجدد رشته تجربی در دی ماه هستم(دیپلم سابق:ریاضی)
  دروسی مانند فیزیک و شیمی که دی ماه آزمون‌ دادم رو میتونم خرداد ماه ترمیم کنم؟
  یا بنا به دیپلم مجدد بودن اجازه این کار رو ندارم؟

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام دوست عزیز، شما مجاز به امتحان مجدد برای دروس مشخص شده در دی ماه هستید.

 50. فاطمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  من دیپلمم تجربی هست اقدام ب تطبیق دیپلم کردم ک کنکور انسانی بدم در صورت قبولی در دانشگاه فرهنگیان از طریق رشته انسانی برای ثبت نام در دانشگاه تطبیق دیپلم انسانی لازمه یا دیپلم تجربیه خودم با کدام دیپلم باید ثبت نام کنم در صورت قبولی در دانشگاه فرهنگیان با کنکور انسانی

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام دوست عزیز، در صورت شرکت در کنور و قبولی در دانشگاه فرهنگیان به دیپلم اصلی شما دقت میشود.

 51. ....
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  ایا با تطبیق زدن دیپلم از تجربی ب انسانی دیپلم تجربی باطل میشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزتون بخیر
   خیر
   اگر دیپلم مجدد بگیرید در سابقه تون شما دو تا دیپلم دارید
   اما اگر ترمیم معدل بزنید، اگر نمراتتون بهتر بشه نمرات قبلی تون برای کنکور درنظر گرفته نمیشه.

 52. ....
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  اگ در تطبیق دیپلم انسانی شکرت کنیم و یکی از امتحان هارو غیبت کنیم و کنکور انسانی بدیم درحالی دیپلم خومون تجربیه ودر رشته انسامی کنکور قبول شیم ولی تطبیق دیپلم انسانی ب دلیل غیبت در یکی از امتحان ها نداشته باشیم با دیپلم تجربی میتونیم ثبت نام کنیم دانشگاهی ک قبول شدیم رو

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام دوست عزیز درصورتیکه موفق به اخذ دیپلم رشته انسانی نشوید در کنکور از همان دیپلم تجربی میتوانید شرکت کنید.

 53. خانم نوری
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم و امتحان جغرافیارو نتونسم شرکت کنم امکانش هست ک خرداد امتحان بدم یا شانسی ندارم؟دیپلم خودم تجربیع برای کنکور انسانی شرکت کردم دیپلمم مجدد انسانی اگ امتحان جغرافیارو ندم و درصورت قبولیه کنکور در رشته انسانی برای ثبت نام دانشگاه میتونم از دیپلم تجربیم برای ثبت نام استفاده کنم

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام شما باهمان مدرکی که ثبت نام کنکور انجام دادید با همان مدرک برای ثبت نام دانشگاه اقدام میکنید

 54. خانم نوری
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام برای ایجاد سوابق تحصیلی رشته انسانی شکرت کردم و امتحان جغرافیارا نتونسم بدم مشکلی پیش اومد نرفتم سره جلسه امکانش هس خرداد امتحانش رو بدم و اینک حالا مشکل ایجاد میکنه در دیپلم مجدد من؟رشتم تجربی بود برای دیپلم مجدد انسانی شرکت کردم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   اگر دیپلم مجدد هستید به مدرسه مراجعه کنید برای امتحان دوباره
   و ابنکه قبل از شرکت در کنکور باید فارغ التحصیل شده باشید
   برای اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید

 55. Hossein1
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام وقت بخیر،من متولد ۸۱ هستم و دیپلم تجربی دارم و دانشجو ام و مجددا میخوام دیپلم انسانی بگیرم،میخواستم بپرسم از لحاظ سنی و وضعیت دانشجویی مشکلی برای اخذ دیپلم مجدد ندارم؟و سوال مهمترم اینکه خواهش میکنم جواب بدید آیا حتما برای اخذ دیپلم مجدد باید بریم مدارس شبانه کلاس شرکت کنیم یا میتونیم فقط ثبت نام کنیم و بعد امتحان بدیم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام وقت بخیر باید از سازمان وظیفه عمومی مجوز بگیرید و از اموزش و پرورش شهرتون اقدام به ثبت نام در مدارس بزرگسال کنید

 56. روژین
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام خسته نباشید
  من معدل کل دیپلمم ۱۵ هستش برای بورسیه ی تحصیلی نیاز دارم معدلم بالاتر باشه امکانش نیست که تو همون رشته ی تحصیلی خودم دیپلم مجدد بگیرم ؟میگن باید یه دیپلم دیگه بغیر رشته ی خودت بگیری

  • مشاور حمامی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقتتو.ن بخیر شرایطی مانند نوع دیپلم رشته ی انتخابی و… باید تحت برسی قرار بگیرد برای برسی شرایط با ما تماس بفرمایید

   • عسل
    ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    منم سرايطم مثل ايشون(روژين خانم)هست دوتا سوال دارم: يعنى براى ديپلم مجدد غير متناظر بايد امتحان هاى دهم يازدهم دوازدهم همه اين امتحان هارو بديم؟
    يكى هم اينكه راحلى باشه كه همون رشته خودمون امتحان بديم چون نسبتا بهتر از يه رشته ديگه كه اصلا خونده نشده رشته خود ادم نمره بيشترى ميشه گرفت

    • مشاور ابراهیمی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

     سلام وقت بخیر
     برای شرکت در دیپلم جدید باید دروس اختصاصی رشته جدید را در سه پایه آزمون دهید

   • عسل
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

    چرا سوال منو جواب ندادين؟؟

    • مشاور ملکی
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

     سلام وقت شما بخیر
     مجدد سوالتان را درباره موضوع مدنظر خود بپرسید.

 57. فریبا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم ولی میخوام مامایی بخونم و نیاز به دیپلم تجربی دارم چه مراحلی باید طی کنن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام روزتون بخیر
   برای شرکت در کنکور 40 درصد سابقه تحصیلی تون موثر هست و 60 درصد کنکور.
   باید برای خودتان سابقه تحصیلی ایجاد کنیدو برای این کار از اموزش و پرورش اقدام کنید و بعد از آن مدرسه بزرگسالان
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید

 58. کیمیا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۵

  سلام وقت بخیر ببخشید من یه سوال دارم توروخدااااا کمکم کنید منو از این سردرگمی نجات بدین
  من دانش آموز نظام قدیم تجربی بودم
  یعنی هم مدرک دیپلم نظام قدیم دارم هم پیش دانشگاهی
  میخوام کنکور انسانی بدم دیپلم مجدد نظام جدید انسانی ام گرفتم
  تاثیر سوابق تحصیلی برای من ۴۰ درصد اعمال میشه?
  یا ۳۰ درصد سوابق دیپلم انسانی و۱۰ درصد سوابق پیش دانشگاهی تجربی?

  • tahmasebi
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام دوست عزیز سوال شما کمی نامشخص است برای شرکت در کنکور و شرکت در گروه انسانی 40 درصد دیپلم رشته ی انسانی شما اعمال خواهد شد.

 59. کیمیا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۸

  سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم توروخدااااا کمکم کنید منو از این سردرگمی نجات بدین
  من دانش آموز نظام قدیم تجربی بودم
  یعنی هم مدرک دیپلم نظام قدیم دارم هم پیش دانشگاهی
  میخوام کنکور انسانی بدم دیپلم مجدد نظام جدید انسانی ام گرفتم
  تاثیر سوابق تحصیلی برای من ۴۰ درصد اعمال میشه?
  یا ۳۰ درصد سوابق دیپلم انسانی و۱۰ درصد سوابق پیش دانشگاهی تجربی?

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر .
   تاثیر سوابق برای شما 40 درصد به طور قطعی نسبت به مدرک دیپلم انسانی لحاظ میشود

 60. سمیه
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۸

  سلام وقتتون بخیر لطفا به این سوالم جواب بدین من تطبیق انجام دادم و الان 27واحد مونده برای نوبت خرداد که باید امتحان بدم اما مدرسه به من گفته برای هرنوبت تطبیق فقط 23واحد حداکثر میتونم ثبت نام کنم الان باید چیکار کنم نمیشه که چهار واحد رو تابستان پاس کنم اونوقت برای کنکور 1402 نمیتونم سوابقمو استفاده کنم خواهش میکنم راهنمای کنین چیکار باید انجام بدم ممنونم

  • tahmasebi
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام دوست عزیز این مورد شما باید طبق قوانین مدرسه پیش برود و همونطور که خودتون اشاره کردید 4 واحد شما به تابستان موکول میشود و متاسفانه راه دیگری وجود ندارد.

 61. سجاد
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۶

  سلام و خسته نباشید پایه 12 میکانیکی هستم امتحان های ما نهایی نیستن آیا واقعا نمره کتاب های عمومی رو تطبیق خواهند داد.تشکر

  • مشاور براتی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در بحث دیپلم مجدد شما ابتدا به اموزش وپرورش مراجعه میکنید و تعداد واحد ها ودرس ها ونمراتتان را بررسی میکنند وبعد با توجه به شرایط شما درس هایی که قابل تطبیق هست تطبیق میدهند ومابقی درس ها را شما امتحان مجدد میدهید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلی تان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 62. مبین
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام من مردودی انسانی هستم و توی این دی ماه امتحان دادم ولی خیلی کم سوال ها رو جواب دادم و میدونم که دوباره مردود میشم .
  از تک ماده هم نمیتونم استفاده بکنم
  الان میخوام توی این خرداد ماه معدل و دیپلم تجربی بگیرم و امسال کنکور تجربی بدم ولی این مردودی نمیزاره
  میخواستم بدونم من شانسی دارم تا امسال معدل تجربی بگیرم (مثلا آیا میتونم همین کارنامه مردودی م رو تطبیق بدم و امتحان سه سال تجربی رو توی خرداد بدم یا هرکاره دیگه ای)

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شما باید فارغ التحصیل از رشته ی حال حاضر خود شوید سپس برای دیپلم دیگری اقدام نمایید با یان حال به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید شاید موافقت شود.

 63. مبین
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام من دانش آموز مردودیم و تو دی ماه امتحان دادم و خیلی کم جواب داد م و میدونم که دوباره مردود میشم (رشته تحصیلیم انسانیه)
  الان میخوام برای خرداد ماه دیپلم تجربی بگیرم و کنکور تجربی شرکت کنم ولی این مردودی نمیزاره
  میخوام بدونم که آیا شانسی ندارم تا امسال دیپلم و معدل تجربی بگیرم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید فارغ التحصیل از رشته ی حال حاضر خود شوید سپس برای دیپلم دیگری اقدام نمایید با یان حال به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید شاید موافقت شود.

 64. اشکان
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده ی درس پاس نشده داشتم که در این ترم (دی ماه ۱۴۰۱) پاس کردم و اخر این ماه موفق ب اخذ مدرک دیپلم میشم خواستم بدونم میتونم در دانشگاه پیام نور ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم و قبول بشم؟

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت بخیر .
   شما تا تاریخ 31 بهمن 1401 اگر فارغ التحصیل شوید میتوانید در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنید .

 65. فولاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام وقت بخیر من از داخل زندان دیپلم گرفتم و الان باید تمدید بشه باید چیکار کنم و کجا برم

  • مشاور ملکی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام دوست گرامی
   باید شرایط شما به طور کامل بررسی شود.
   برای بررسی اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 66. سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  ببخشید پیام دومی اشتباه شد فقط می‌خوام بدونم میشه باهم امتحان بدم یا حتما باید یازدهم تمام کنم بعد برم دوازدهم

  • مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز به دلیل رعایت بحث پیشنیاز وهم نیاز منطقی تر این هست که شما ابتدا درس های پایه ی یازدهم را شرکت کنید وبعد امتحانات سال دوازدهم را شرکت کنید .

 67. سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام بنده رشته مکانیک هستم یازدهم و دوازدهم که آنلاین بود کلا تجدید آوردم حالا واس گرفتن دیپلم باید کل تجدید های یازدهم تمام کنم بعد برم دوازدهم میشه باهم امتحان بدم در غیر این صورت چقدر زمان بر هست و احتمال داره که یکی از کتاب های یازدهم تجدید بیارم میشه راهنمایی کنید

  • مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   باسلام و احترام میتوانید در شهریور ماه مجدد آزمون بدهید

 68. سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام من رشته مکانیک هستم دوازدهم و یازدهم که آنلاین بود کلا تجدید شدم الان هم ک دی ماه باش انتخاب واحد کردم چندتا از کتاب های یازدهم مونده واس گرفتن دیپلم در کمترین زمان چقدر وقت می بره

  • مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با قبولی شما در کتاب هایی که نتوانستید نمره ی قبولی کسب کنید در مرحله ی اول قبولی شما به تلاش شخص شما بستگی دارد که اگر با برنامه ریزی اصولی درس ها را مطالعه کنید قبولی شما قطعی خواهد بود .در مرحله ی دوم تاریخ امتحان را خود اموزش وپرورش تعیین میکند .دوست عزیزبرای اینکه همان بار اول در تاریخ مشخص شده امتحانات را قبول بشوید نیاز به برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست دارید .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون ودریافت مشاوره وبرنامه ریزی اصولی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • rahdar
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   دوست عزیز شما تا 20 سالگی زمان دارید دیپلم خود را اخذ کنید. بستگی به تلاش و همت خودتان دارد.

 69. ریحانه
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام لطفا جواب بدین خیلی مهمه من یک ماده تو تجربی افتادم برای کنکور انسانی ثبت نام کردم میخوام دیپلم انسانی بگیرم فقط باید دوازدهم انسانی بدم؟ و اینکه دیپلم تجربی ندارم بخاطر اون تجدید

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام اگر مایل به دریافت دیپلم انسانی هستید باید از طریق دبیرستان بزرگسال شهرتون اقدام به ثبت نام کنید

 70. ثمین
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام آیا میشه برای دوازدهم نهایی رشته تجربی درسی که نمره آن بالای ۷ شده از تک ماده استفاده کرد برای داوطلب آزاد و دیپلم مجدد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از ترمیم معدل استفاده کنید . نمره ی کتبی 7 به منزله ی قبولی می باشد نیازی به تک ماده نیست .

 71. ثمین
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام آیا میشه برای درسی که نمره آن بالای ۷ شده از تک ماده استفاده کرد برای داوطلب آزاد و دیپلم مجدد؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام بله با موافقت آموزش و پرورش میتونید برای دیپلم مجدد اقدام کنید

 72. خانم نوری
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام من دیپلمم تجرلی نظام جدیده میخوام کنکور انسانی بدم رفتم اموزش پرورش گفت دیپلممو تطبیق میزنه و گفت امتحانای دوازدهم انسانی اختصاصی رو فقط امتحان بدم ایا نیاره دروس عمونی ک یکسان هست رو هم امتحان بدم مشکلی پیش نمیاد اگ امتحان ندم و اینک دروس دهم و یازهم چی پس

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   ملاک در کنکور امتحانات نهایی می باشد پس معدل شما و ما بقی موارد مربوط به پایه 10 و 11 مهم نیست و شما باید صرفا در دروس اختصاصی رشته انسانی شرکت کنید.

  • مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با امتحان مجدد برای دروس عمومی ابتدا باید نمرات کتبی سال دوازدهم در دروس عمومی بررسی شود وبعد با توجه به شرایط شخص شما ودرصد تاثیر نمرات دروس عمومی در مبحث تاثیر قطعی معدل بتوانیم شما دوست عزیز را دررابطه با سوالی که پرسیدید راهنماییتان کنیم .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • خانم نوری
    ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

    دروس عمومیه تو دروازدهم تجربی نمراتم بالای ۱۹ هستش بازم نیاره برای انسانی امتحان بدم چون تطبیق خورده دیپلمم استرس دارم ک چرا امتحانای عمومیو نگفتن امتحان بدم مسئول اونجا بهم گفت اگ عمومیا خوبه لازم نیس نظر شما چیه

    • مشاور براتی
     ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

     سلام وقتتون بخیر
     دوست عزیز نمرات شما عالی هست اما مشکل اینجاست مابه صورت قطعی اطلاع نداریم که چند نفر با معدل 20قرار است درکنکور سراسری شرکت بکنند .هرچه نمره بالاتر شانس قبولی بیشتر .

     • خانم نوری
      ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

      اگ امتحان ندم مشکلی پیش نمیاد برای دیپلمه تطبیق خوردم چون نمراتشون رو دارم

     • مشاور جوادی
      ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی برای دروسی که قبلا نداشتین باید حتما امتحان بدین.

 73. خانم نوری
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام من دیپلم نظام جدید تجربی دارم امسال میخوام کنکوری انسانی بدم رفتم اموزش پرورش دیپلممو تطبیق زد گف امتحانای اختصاصی دوازدهم رو فقط امتحان بدم ک الان دارم امتحان میدم پس امتحانای دروس عمومی و دهم و یازدهم چی میشه دروس عمومی یکیه ایا لازمه دوباره امتحان بدم

  • مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با تطبیق به دلیل اینکه دروس عمومی داوطلبین رشته ریاضی .تجربی وانسانی یکسان هست ودروس اخصاصی متفاوت است شما فقط دروس تخصصی را امتحان میدهید که تاثیر 14درصد تاثیر معدل به صورت قطعی دروس تخصصی راهم داشته باشید .البته اگر نمرات دروس عمومی شما پایین هست میتوانید برای دروس عمومی هم ترمیم بزتید .تو بحث تطبیق فقط سال دوازدهم ملاک هست .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 74. محمدمهدی
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من به علت شرایط مالی نامساعد نتونستم بعد سال نهم . دهم رو ثبت نام کنم . امسال باید دهم میبودم ولی نیستم هنوز . چند جا رفتم گفتن ۱۸ سالم ک شد میتونم داوطلب آزاد دیپلم بگیرم و کنکور بدم بدون هیچ مشکلی آیا درست میگن ؟؟نظر شما چیه ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به بحث نظام وظیفه شما تا سن حداکثر 20 سال تمام برای اخذ دیپلم مهلت داریداز هم اکنون یا بعد از سن 18 سالگی پس از هماهنگی های لازم با آموزش و پرورش استان خود می توانید برای اخذ دیپلم خود اقدام کنید.

 75. Elham
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام،عذرمیخوام یه سوالی از خدمتتون داشتم اینکه دیپلم قبلی من معماری بوده و الان برای دیپلم جدید انسانی اقدام کردم،و دارم امتحانات نهایی رو میدم،آیا برای ما هم که مجدد دیپلم میگیریم تبصره صورت میگیره و اخذ نمره ۷ در امتحانات نهایی کفایت میکنه واینکه چندتا از درسها رو میتونم تبصره بزنم

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای نمرات دروس تخصصی که 7 بشین مشکلی نداره
   برای تبصره معمولا 3 تا درس رو در نظر میگیرن.

 76. الهه
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام من سال ۹۴ دیپلم نظام قدیم گرفتم(سوم دبیرستان که نهایی بود) و بعد پیش دانشگاهی رو نخوندم
  الان برای اخذ دیپلم نظام جدید باید در امتحان تمام دروس سال دوازدهم که نهایی هست شرکت کنم؟

  • مشاور صادقی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام
   اگر امکان تطبیق دروس تون وجود داشته باشه
   اون درس ها رو تطبیق میدن
   و مابقی رو امتحان میدید

 77. فاطمه
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم مجددم آیا میتونم دوباره ترمبم امتحان بدم

  • مشاور فتح اللهی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام وقت بخیر اگر تا حالا برای ترمیم معدل درخواست نداشتید بله میتوانید از آموزش و پرورش اقدام کنید

 78. فاطمه
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم من که الان برای دیپلم مجدد دارم امتحان نهایی میدم و تو دیپلم قبلیم از تبصره هام استفاده کردم الان بازم میتونم از تبصره استفاده کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

   • علی...
    ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۱

    سلام وقت بخیر.من دیپلم کاردانش سال ۹۵.۹۶ دارم برا دیپلم مجدد تجربی رو نوشتم اما الان که امتحاناته فهمیدم این دروس نهایی هست همشون وسخته واسم ایا میتونم از دیپلم تجربی انصراف بدم ودوباره سال بعد برای دیپلم مجدد یه رشته ازهمین کاردانش رو انتخاب کنم….خواهش میکنم اگه نیاز به انصرافه جواب بدین تا الان برم انصرافمو بدم چون امتحانات نهایی سخته وهیچیشو نرفتم…ممنون

    • tahmasebi
     ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

     سلام دوست عزیز شما برای ادامه ندادن در رشته ی تجربی نیاز به انصراف قطعی ندارید. و میتونید برای دیپلم جدید اقدام کنید.

 79. ابراهیم
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام ببخشید من دیپلمم کامپیوتره و میخوام دیپلم مجدد کار و دانش بگیرم رشته بورس خواستم ببینم آیا نیازی به پایان خدمت هست یا خیر
  در ضمن دیپلم نظام چدید هست

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام بله . نمی تونید بازگشت داشته باشید و دوباره معافیت تحصیلی بگیرید

  • آیناز
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام من درحال حاضر دوازدهم گرافیک ام
   بعد اگه بخوام تو کنکور سراسری هنر شرکت کنم باید امتحان نهایی رشته های نظری رو پاس کنم؟

   • مشاور براتی
    ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام وقتتون بخیر
    دوست عزیز در رابطه با ثبت نام در رشته های شناور از جمله کنکور سراسری هنر باید یکسری شرایط بررسی شود از جمله سال دیپلم .نوع دیپلم .معدل و….که باتوجه به اینکه شما نظام جدید هستید میتوانید کنکور هنر شرکت بکنید ونیازی به شرکت در امتحان نهایی رشته های نظری نیست البته باید شرایط دیگری هم بررسی شود .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 80. مهلا
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم اگر دی ماه همین امسال فارغ‌التحصیل بشیم میتونیم برای ورودی بهمن ماه همین امسال اقدام به ثبت نام در دانشگاه ازاد از طریق سوابق تحصیلی بکنیم؟

  • rahdar
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر
   اگر تا پایان دی ماه فارغ التحصیل شوید مشکلی بابت نام نویسی در دانشگاه ازاد و سایر دانشگاه ها که بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارند ندارید.

 81. امیدوار
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سل و عرض ادب من دیپلم فنی وحرفه ای کامپیوتر دارم میخوام از طریق ثبت نام در مدارس بزرگسالان اون را تطبیق بدم به دیپلم 12ساله انسانی .ایا همه ی واحدها را میتونم در امتحانات خرداد و شهریور پاس کنم و دیپلمم تا قبل مهرماه اماده بشه؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت بخیر
   بله اگر همه واحد های ارائه شده توسط دبیرستان را بگذرونید و نمره قبولی دریافت کنید میتونید برای پذیرش مهر سال بعد وارد دانشگاه بشوید

 82. محمد جواد
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام من میخوام دیپلم مجدد بگیرم رشته ی انسانی
  چند تا درس ثبت نام کردم برای دی ماه که نهایی بدم
  لگه نمره کم بگیرم میتونم خرداد ترمیم کنم ؟؟

  • مشاور براتی
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با ترمیم معدل باتوجه به شرایط وقوانین شما فقط یکبار میتوانید برای ترمیم معدل اقدام کنید

 83. مریم
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام من میخوام دیپلم مجدد بگیرم رشته ی انسانی
  چند تا درس ثبت نام کردم برای دی ماه که نهایی بدم
  لگه نمره کم بگیرم میتونم خرداد ترمیم کنم ؟؟

  • مشاور صادقی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام
   منظورتون از نمره کم چند است؟
   برا بررسی بیشتر میتونید با مشاوررین مجموعه تماس بگیرید داخلی 105

 84. دانش آموز
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام لطفا راهنمایی کنید
  من میخوام دیپلم مجدد از هنرستان(رشته گرافیک) بگیرم
  رشته قبلیم تجربی بوده
  چه دروسی رو باید امتحان بدم از دیپلم جدیدم؟
  دروس دهم یازدهم دوازدهمش رو؟؟؟
  یا فقط دوازدهم ؟
  امیدوارم دروس سه سال رو امتحان بگیرن
  اگر فقط دروس دوازدهم باشه
  انوقت ریز نمرات ندارم؟؟؟
  لطفاااا راهنماییی کنید چجوریاس اصلا این دیپلم مجدد و ریز نمرات دهم یازدهمش… ؟؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام
   اگر بخواید دیپلم مجدد اون رشته رو بگیرید باید حتما همه ی دروس اختصاصی اون رشته رو امتحان بدید

 85. فاطمه ت
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام خسته نباشین
  میشه برای من بپرسین از کسانی ک دیپلم مجدد تجربی نظام جدید ثبتنام کردن توی برگه تطبیقی که آموزش و پرورش میده علاوه بر ۷۰ واحد دهم و یازدهم ک نوشته شده،درس های نگارش ۳ و تربیت بدنی ۳ و مدیریت خانواده و سبک زندگی،ثبت شده؟
  الان برای من فقط ۷۰ واحد دهم و یازدهم زده شده
  و من رفتم مدرسه بزرگسالان پرسیدم گفتن دوباره باید برم آموزش و پرورش بگم این سه تادرسو هم ک جزو نهایی ها نیستن برای من بزنن
  میشه شما بپرسین برگه تطبیق بقیه برای دیپلم مجدد تجربی چطوری بوده؟
  لطفا
  من خیلی استرس دارم😕❤️

  • tahmasebi
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام دوست عزیز مدرسه شما رو درست راهنمایی کرده و باید مجدد دروس ثبت نشده حتما ثبت شود.

   • فاطمه ت
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

    درست شد ممنون

 86. توکلی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  خب من پرسیدم امروز به من گفتم میتونم برم آموزش و پرورش و سه درس مدیریت خانواده و تربیت بدنی ۳و نگارش ۳ رو برای من تطبیق بدن دوباره
  میشه؟

  • مشاور حمامی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بله به صورت حضوری به اموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 87. توکلی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  الان من باید چکار کنم

  • rahdar
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 88. توکلی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام خسته نباشین
  من رشتم ریاضی هست و میخوام دیپلم تجربی بگیرم
  من کارهای تطبیق دیپلمم رو انجام دادم الان توی برگه تطبیقی ک به من داده شده فقط درس های دهم و یازدهم تطبیق داده شده و مثلا ی درسی مثل مدیریت خانواده دوازدهم نیست
  الان تکلیف دروسی ک غیر نهایی هستن و متعلق به دوازدهم هستن چی میشه
  من فقط میخوام نهایی هارو امتحان بدم

  • مشاور حمامی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقتتون بخیر مدرسه باید واحد های التزامی را برای شما تعیین نماید

   • توکلی
    ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

    خب من پرسیدم امروز به من گفتم میتونم برم آموزش و پرورش و سه درس مدیریت خانواده و تربیت بدنی ۳و نگارش ۳ رو برای من تطبیق بدن دوباره
    میشه؟

    • مشاور حمامی
     ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

     سلام وقتتون بخیر بله به اموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 89. نگین
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم ریاضی نظام قدیم و کارشناسی حسابداری دارم الان میخام دیپلم تجربی بگیرم و کنکور تجربی بدم.پس از اعمال تطبیق دروس مشترک،الان میخوام بدونم چه کتاب های از سال دوازدهم تجربی نظام جدید رو طی همین دیماه امتحان بدم ک بتونم دیپلم تجربی رو اخذ کنم؟؟؟؟

  • مشاور حمامی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وققتون بخیر برای دریافت لیست دروس با ما تماس بفرمایید

 90. ناشناس
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام،من دیپلم نظام جدید تجربی دارم و میخوام در کنکور۱۴۰۲ تیرماه انسانی شرکت کنم،بنا به بخشنامه وزارت اموزش و پرورش باید دیپلم جدید (انسانی) بگیرم،ایا میتونیم تمام دروس مشترک رو بدون طبیق مثل دروس اختصاصی امتحان بدم؟؟؟
  و اینکه در زمان ثبت نام کنکور موارد خواسته شده، مثل؛معدل کتبی رو چطوری پر کنم وقتی ازمون تیرماه هستش و امتحانات نهایی خرداد وثبت نام برای کنکور هم فروردین؟؟؟
  ممنون🌹

  • مشاور صادقی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام
   وقت بخیر باید درخواست دیپلم مجدد به آموزش پرورش بدید
   برای ثبت نام کنکور هم وضعیت دانش آموزان سال دوازدهم انسانی رو خواهید داشت

 91. مریم
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی معماری دارم و فنی بودم الان میتونم کنکور تجربی بدم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما اگر دیپلم نظام جدید داشته باشید این امر امکان پذیر میباشد.جهت اطلاع از درصد سوابق تحصیلی اعمالی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مریم
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

    دیپلم نظام قدیم دارم الان باید چکار کنم؟

    • مشاور حمامی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

     سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 92. یاسمن
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام
  دیپلم حسابداری نظام قدیم دارم با این مدرک نمیتونم ثبت نام کنم (کارشناسی زبان انگلیسی ) باید تطبیق بدم ؟ راهی هست که ثبت نام دانشگاه رو برای بهمن ماه انجام بدم ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید و ممانعتی ندارد

 93. دانیال
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام
  من اول دبیرستان ترک مدرسه کردم و تعدادی واحد شبانه خوندم و بعد ترک تحصیل انجام دادم
  حالا قصد دارم تا مدرک دیپلم بگیرم باید چه مسیری رو طی کنم
  سپاسگذارم

  • مشاور بهروزی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از مدارک تماس حاصل فرمایید

 94. زهره
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام.
  من سال 89 در رشته ی ریاضی دیپلم گرفتم و الان قصد دارم کنکور 1402 در رشته ی تجربی شرکت کنم.

  سوالم اینه که برای امتحانات خرداد تا کی وقت ثبت نام داریم و چه دروسی رو باید امتحان بدیم و باید درخواست تطبیق بدیم یا ترمیم؟ و اینکه ثبت نام در مدارس بزرگسال انجام میشه یا باید به آموزش و پرورش مراجعه کنیم؟

  لطفا به این سوال جواب بدید چون ظاهرا کارمندان آموزش و پرورش منطقه ی ما هنوز قوانین رو نمیدونن!!

  • مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز باید کارنامه ونمرات شما بررسی شود وبعد در مورد تطبیق نمره یا ترمیم صحبت کنیم .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 95. محمد مهدی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام. من دیپلم تجربی نظام جدید دارم.میخوام دیپلم مجدد برای رشته ریاضی بگیرم. دروس های عمومی که تطبیق داده میشه و کاری به آنها ندارم. اما در مورد دروس تخصصی اگر تطبیق بزنم،شیمی که در دو رشته یکی هست تطبیق میخورد. اما در باقی درس ها چی؟آیا فیزیک۳ تجربی با فیزیک۳ریاضی تطبیق میخورد؟ و در مورد ریاضی۳تجربی که ۱۸/۵ شدم چه اتفاقی میوفتد؟ چون در رشته ریاضی ۳ عدد کتاب هندسه و حسابان و ریاضیات گسسته داریم. یعنی ریاضی۳تجربی که ۱۸/۵گرفتم این وسط از بین میره و تاثیری نداره؟خواهش میکنم به وضوح پاسخم را دهید

  • مشاور براتی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با تطبیق واحد اموزش وپرورش تصمیم میگیرد لطفا جهت اطلاع از روند اداری ومراحل تطبیق واحد با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 96. محمد
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام وقت بخیر
  من چند هفته پیش رفتم برای دریافت دیپلم مجدد در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم اما الان پشیمون شدم و نمیخام دیپلم مجدد رو بگیرم .اگر به مدرسه اطلاع بدم قبول میکنن که انصراف بزنم؟برای انصراف دادن شرایطی وجود داره؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت به خیر
   با مراجعه به مدرسه انصراف خود را اعلام کنید.

 97. فاطمه
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام من دیپلم انسانی دارم میخوام دیپلم تجربی بگیرم باید چه کاری انجام بدم میشه راهنمایی کنید ؟؟

  • مشاور براتی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به شرایط وضوابط جدید سازمان سنجش از جمله تاثیر قطعی معدل و…..باید یکسری شرایط از جمله معدل.نوع دیپلم .سال اخذ دیپلم و….باید بررسی شود .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • مشاور براتی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به شرایط وضوابط جدید ساز مان سنجش از جمله تاثیر ققطعی معدل و….باید کسری شرایط شما از جمله معدل .نوع دیپلم .سال اخذ دیپلم و….باید بررسی شود .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 98. سجاد
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام ببخشید اگر من فارسی یازدهم و دوازدهم تجدید داشته باشم دی ماه آیا امکان داره هر دو رو امتحان بدم یا اینکه میخوره ب شهریور

  • مشاور براتی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شماابتدا باید فارسی یازدهم رو امتحان بدهید بعد فارسی پایه دوازدهم رو امتحان بدهید

 99. Rstami
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

  سلام وقت بخیر اگر در دی ماه فارغ التحصیل شدیم می توانیم برای ثبت نام وردی بهمن ماه دانشگاه از طریق سوابق تحصیلی اقدام کنیم

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت فارغ التحصیلی مشکلی از جهت ثبت نام در مقطع بعدی ندارید.

   • الهام
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

    ,سلام .من دیپلم تجربی سال ۱۴۰۱ دارم ولی معدلم خیلی بده می تونم مجددا دیپلم تجربی بگیریم؟ صرفا برای کنکور و تأثیر معدل

    • مشاور عیسائی
     ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

     سلام وقت بخیر
     بله شما میتوانید از ترمیم معدل استفاده نمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 100. پرگل
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام من دیپلم قدیم ریاضی بودم الان رفتم کارنامه تطبیق گرفتم از اموزش پرورش و میتونم دیپلم تجربی بگیرم و امتحانات دوازدهم شرکت کنم فقط یک سوال تکلیف درس زمین یازدهم چی میشه؟ چون نمره نهایی ش تو کنکور مهمه ؟ من دی میخوام دوازدهم شرکت کنم

  • مشاور براتی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز لطفا به اموزش وپرورش منطقه خودتون مراجعه بفرماییدوبراتون مشخص میکنند چه درس هایی را از چه پایه ای واینکه تاریخ امتحاناتتون رو هم تعیین میکنند .از طرفی برای ترمیم معدل فقط دروس پایه دوازدهم را باید امتحان بدهید

 101. محدثه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام وقت بخیر من خرداد قصد ترمیم معدل دارم
  و تجدیدی دوازدهمم دارم و براب دی ثبت نام نکردم امکانش هست هردو رو خرداد بدم؟

  • مشاور براتی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما میتوانید خرداد ماه امتحان بدهید

 102. کبری
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام وفت بخیر آیا برای تطبیق واحد باید هزینه ای به سنجش اداره آموزش و پرورش پرداخته بشه؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام بله طبق اعلام سازمان باید برای دیپلم مجدد تطبیقی هزینه پرداخت کنید

 103. سجاد
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام من رشته مکانیک هستم کار و دانش و اینکه می‌خوام دیپلم انسانی بگیرم و ب خدمت رفتن می‌کشه و آیا امکان دارد و اینکه سوابق تحصیلی آن چقدر است برای کنکور انسانی

  • tahmasebi
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام دوست عزیز، بله شما مجاز هستید که ادامه تحصیل بدبد. و باید معافیت تحصیلی از نظام وظیفه بگیرید. برای کنکور انسانی تاثیر سوابق تحصیلی 40 درصد بصورت کامل و قطعی میباشد.

   • سجاد
    ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

    سلام دوباره منظورم این که با گرفتن دیپلم مجدد انسانی از 40درصد چقدر از آن را در نظر می گیرند

    • tahmasebi
     ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

     سلام دوست عزیز، همان 40 درصدی که برای تمام داوطلبان در نظر گرفته میشود برای شما هم اعمال خواهد شد.

 104. نگین
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۸

  سلام وقت بخیر ببخشید من دیپلم فنی داشتم برای دیپلم مجدد شرکت کردم رشته تجربی میخام کنکور 1402شرکت کنم اگه امتحانات رو تقسیم کنم نصف رو دی نصف رو خرداد امتحان بدم گواهی موقت دیپلم تجربی برای کنکور تیر آماده میشه یا همه رو دی امتحان باید بدم ؟؟؟؟

  • مشاور براتی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما بیشتر از یکبار نمیتوانید ترمیم معدل داشته باشید چه یک درس چه ده درس فرقی نمیکند .جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • مشاور براتی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما بیشتر از یکبار نمیتوانید ترمیم معدل بزنید چه یک درس چه ده درس فرقی نمیکند

 105. علی
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام دو تا سوال داشتم
  1 با معافیت تحصیلی دانشگاه میشه دیپلم مجدد گرفت؟
  2من واسه دیپلم مجدد نیاز به ریزنمرات سه سال دارم میتونم امتحان بدم و ریزنمراتشو داشته باشه( نمیخام اون کد۹۶ واسم بخوره )

  • مشاور محمدی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت به خیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود و برگشت به عقب امکان پذیر نیست.

   • Rstami
    ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

    اگر در دی ماه فارغ التحصیل شدیم می توانیم برای ثبت نام وردی بهمن ماه دانشگاه از طریق سوابق تحصیلی اقدام کنیم

    • مشاور محمدی
     ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

     سلام وقت به خیر
     در صورت فارغ التحصیلی و گرفتن مدرک مشکلی از جهت ثبت نام برای مقطع بعدی وجود ندارد.

 106. عسل
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام من دیپلم حسابداری نظام جدید دارم
  میخوام کنکور سراسری بدم
  سوابق تحصیلی چهل درصد
  من بدون سوابق امکان قبولی دارم دولتی
  یا باید دیپلم جدید نظری بگیرم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام
   شما اگر دیپلم نظام جدید دارید محدودیتی برای شرکت در ازمون ندارید
   اما در صورت پایین بودن معدل ترمیم معدل انجام بدید

 107. نگین
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  آیا رشته فنی بزرگسالان (تربیت بدنی)وجود داره ؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام روزتون بخیر بله باتوجه به بخش نامه ها امکانش هست جهت اطلاع از شرایط مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 108. نگین
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  ببخشید رشته ی فنی زیاد زیرشاخه داره مثلاً کسی مدرسه ی فنی رشته ی حسابداری خونده می‌تونه از طریق بزرگسالان رشته ی تربیت بدنی فنی بخونه یا رشته ی متناظر محسوب میشه ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

   سلام برای دریافت دیپلم مجدد شما میتوانید تغییر رشته بدهید و دیپلم رشته جدید بگیرید

 109. نگین
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام من دیپلم فنی دارم (رشته حسابداری) ،الان می‌خوام دیپلم فنی تربیت بدنی بگیرم آیا امکان پذیره؟
  خواهش میکنم جواب بدین

  • مشاور بهروزی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام روزتون بخیر بله باتوجه به بخش نامه ها امکانش هست جهت اطلاع از شرایط مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 110. سار
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم منطقه ۳ کهگیلویه و بویراحمد. میخوام دیپلم جدید تجربی منطقه ۳ خوزستان بگیرم اگه بخوام با همین دیپلم جدید کنکور بدم منطقه ۳ خوزستان محسوب میشم تک کنکور؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   در منطقه ای که دیپلمتون رو اخذ کردید همون منطقه محسوب میشه

  • مشاور حمامی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقتتون بخیر بله محسوب میشود

 111. سار
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی نظام قدیم منطقه ۳ کهگیلویه و بویراحمد دارم میخوام دیپلم مجدد ریاضی منطقه ۳ خوزستان بگیرم تو کنکور ریاضی منطقه ۳ خوزستان محسوب میشم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام شامل بودن سهمیه مناطق بستگی به این دارد که شما مرکز استان دیپلم گرفتید یا بخش و نواحی شهرستان

 112. درسا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم تجربی نظام قدیم سال ۹۶ دارم
  آیا امکانش هست دیپلم تجربی نظام جدید بگیرم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام
   بله می تونیددیپلم بگیرید
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • مشاور بهروزی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله در دفترچه و اطلاعیه ها امکان پذیر نمی باشد اما می توانید حضوری به اموزش پرورش مراجعه نمایید

 113. زهرا۲
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام
  من دیپلم فنی سال ۸۴ رو دارم و پیش دانشگاهی ۹۷برای کنکور دی ماه سوابق تحصیلی که نیازهست فقط پیش دانشگاهی شامل سوابق مبشود
  من چه دروس رو برای سوابق باید امتحان بدم؟
  ایا میتونم پیش رو معادل سازی بکنم ؟

  • مشاور براتی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقتتون بخیر
   بله معدل پیش دانشگاهی برای سوابق تحصیلی ثبت نام کنکور سراسری لحاظ میشود .دررابطه با ترمیم معدل واینکه چه درس هایی رو مجدد امتحان بدهید بستگی به یکسری شرایط وبررسی دقیق تر وضعیت ومعدل شما دارد .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز تحصیل تماس حاصل فرمایید

 114. عبدی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  باسلام آیا با گرفتن دیپلم مجدد مدرک قبلی دیپلم باطل میشه وکارایی ندارد ؟قبلا دیپلم کارودانش داشتم بعد انسانی گرفتم ومعدلم خیلی کم شده میخواستم ببینم ازدیپلم کارودانشم میتونم استفاده کنم چون معدل کارودانشم بیشتره؟

  • tahmasebi
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۴

   با سلام، دوست عزیز داشتن دیپلم جدید باعث ابطال دیپلم قبلی نمیشود و و شما مجاز هستید با هر کدام از دیپلم ای که مایل هستید استفاده کنید.

 115. مهدی
  ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام
  شخصی که دیپلم انسانی داره، می تونه اقدام به تحصیل تو رشته ریاضی بکنه؟ لازم به ذکره تو هدایت نامه تحصیلی سال اخر متوسط اول رشته ریاضی رو قبول نشده

  • مشاور حمامی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بیشتر بررسی شود جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 116. هاله
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام وقت بخیر من بخاطر اینکه میخوام تو کنکور تجربی شرکت کنم تطبیق درسی انجام دادم دیپلم مجدد میخوام بگیرم دیپلم ریاضی دارم دیپلم تجربی میخوام میتونم همه درس هارو خرداد امتحان بدم؟ یا از ۱۷ واحد بیشتر نمیتونم بردارم؟

  • tahmasebi
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام دوست عزیز وقت بخیر،شما برای دیپلم مجدد میتونید تمام واحدهایی که تطبیق نخورده اند را انتخاب کنید و در آزمون همان درس شرکت کنید.

 117. میلاد
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام، من واسه دی امتحان دارم یکی از درسامو افتادم هربار نتونستم بخونم دوبار قبول نشدم، قصد دارم برم خارج گفتن باید معدل خیلی بالایی داشته باشی، رشتم تجربیه هنوز دیپلممو نگرفتم میتونم یه دیپلم جدید بگیرم و تیرماه امتحان بدم؟ مثلا دیپلم قبلیمو نگیرم و یه دیپلم جدید بگیرم بجاش؟ یا با ترمیم معدل درست میشه؟ میخوام کلا یه دیپلم جدید بگیرم راهنماییم کنید لطفا

  • tahmasebi
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام دوست عزیز، شما سوالتون رو بصورت مشخص مطرح نکرده اید، اینکه دیپلم جدید بگیرید باید مدرسه بزرگسالان ثبت نام کنید اگه هدفتون ترمیم معدل هست باید فروردین ماه برای ثبت نام خرداد اقدام کنید و برای مهاجرتتون هم بستگی داره هدفتون چه نوع ویزایی باشه و برای کدام کشور و کدام دانشگاه اقدام کنید. برای گرفتن مشاوره بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 118. مهدی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام من دیپلم ریاضی دارم و برای ثبت نام کنکور تجربی عنوان دیپلم رو ریاضی ثبت کردم اگه دیپلم مجدد تجربی بگیرم باید عنوان دیپلم و رو تغییر بدم و بعد از گرفتن دیپلم برای کنکور دی امکان تغییر عنوان دیپلم هست؟

  • مشاور حمامی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی بیشتر با ما تماس بفرمایید

 119. فرنوش
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام خسته نباشید
  من برای دیپلم مجدد تجربی در مدرسه بزرگسالان دولتی ثبت نام کردم
  گفتن باید در نوبت دی امتحان بدم
  امکانش هست تو نوبت دگ مثل خرداد یا شهریور تو امتحانات شرکت کنم ؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر شما باید طبق برنامه امتحانات مدرسه بزرگسالان در امتحانات شرکت کنید

 120. عسل
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من دیپلم انسانی دارم میخواستم دیپلم ریاضی بگیرم
  در سال نهم رشته ریاضی رو نیاوردم و نتوانستم در رشته ریاضی تحصیل کنم الان برام مشکلی پیش نمیاد؟

  • مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام
   برید آموزش پرورش و در صورت نیاز ترمیم معدل کنید

 121. ویدا
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰

  سلام. من دیپلم تجربی نظام جدید هستم میخواستم دیپلم مجدد رشته ریاضی رو بگیرم. چه درسهایی رو باید امتحان بدم و این که میشه نصفش رو دی امتحان بدم بقیه اش رو خرداد؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط دیپلم مجدد با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 122. زهرا
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام .من دیپلم معماری دارم میخوام کنکور تجربی بدم با توجه به شرایط که معدل تاثیر مستقیم داره تو کنکور میخوام از دهم شروع کنم ایا امکانش هست؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   شما باید برای دیپلم مجدد اقدام فرمایید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 123. محمد
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم نظام جدید علوم و معارف اسلامی دارم قبلا موقع ثبت نام کنکور میگفت میخوای به منابع دیپلم انسانی جواب بدی یا معارف اسلامی . من امسال میخوام کنکور شرکت کنم میخواستم بدونم من برا اینکه منابع دیپلم انسانی بخوام کنکور بدم بایددوباره امتحان نهایی بدم یا نه نیاز نیست
  و همچنین اگه همون موقع ثبت نام کنکور منابع دیپلم معارف اسلامی رو انتخاب کنم نیاز هستش دوباره امتحان نهایی بدم یا نه
  منظورم اینه که ترمیم معدل برا من اجباریه یا نه
  اگر امکان داره راهنماییم کنید چون دانشجو هستم اگه دوباره نیاز باشه که من امتحان نهایی بدم مجبورم دیگه قید کنکور رو بزنم

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر، خیر شما برای کنکور انسانی نیازی به گرفتن دیپلم این رشته ندارید. و اینکه ترمیم معدل برای هیچ داوطلبی اجباری نمیباشد.

 124. Mina
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

  سلام خسته نباشید هزینه امتحانات پایه دوازدهم انسانی (دیپلم مجدد)
  برای دانش اموز آزاد چقدر هست ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در مورد هزینه آزمون های دیپلم مجدد با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 125. Amir
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  سلام من دانشجوی ام میتونم با معافیت دانشجو یی دیپلم غیر متناظر بگیرم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید

 126. علی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام
  میشه با معافیت دانشجویی دیپلم مجدد گرفت ؟

  • مشاور جوادی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید

 127. زهرا
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخام کنکور دی و تیر انسانی شرکت کنم برای گرفتن دیپلم مجدد میشه دروس مشترک مثل فارسی و زبان همون نمره ی دیپلم تجربی لحاظ بشه؟

  • مشاور کریمی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام چون دیپلم نظام جدیدداریدخیلی سخت اموزش پرورش قبول کنه فقط میتونیدترمیم معدل کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 128. ساسان
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام وقت بخیر من دیپلمم تجربیه نظام جدیده الان میحوام دیپلم انسانی بگیرم ، میشه دیپلم رو دی ماه بگیرم بعد خردادماه دوباره بیام عمومیامو ترمیم کنم ؟ اخه شنیدم میگن چون عمومیاشون دینی و عربی متفاوته باید همزمان با دیپلم همه رو امتحان بگیرین ممنون میشم مفصل جواب بدید سپاس

  • tahmasebi
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   با سلام، بله شما این امکان رو دارید، ضمنا فقط درس عربی اختصاصی متفاوت هست و در رشته انسانی درس دینی با سایر رشته ها برابر است و فقط برای رشته ی معارف و دانش آموزان اقلیت کتاب دینی متفاوت میباشد.

 129. مژگان
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  امتحاناتش دی ماهه یاخردادماه

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

   سلام روزتون بخیر در هر دو بازه زمانی انجام می شود

 130. mehrbanoo
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم ریاضی دارم ولی میخوام کنکور تجربی بدم تیر 1402 و برای دیپلم تجربی میخوام اقدام کنم میخواستم بپرسم از خدمتتون امکانش وجود داره که تعدادی از درس ها رو دی امتحان بدم و تعدادیشو خرداد 1402؟

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   برای ترمیم معدل مشکلی نیست اما برای دیپلم مجدد امکان ندارد.

 131. M
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام مهلت ثبت نام دیپلم مجددتاکی هست؟

  • مشاور حمامی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقتتون بخیر به اموززش و پرورش منطقه ای که فارغ التحصیل شده اید مراجعه بفرمایید

 132. زهرا
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام وقتتون بخیر،ببخشید من دیپلم ریاضی نظام قدیم سال ۹۶ رو دارم و میخوام کنکور تجربی نظام جدیدبدم.باشرایط جدیدی که اعلام شده واسه سوابق تحصیلی من منتظر بمونم تا واسه ترمیم معدل بخشنامه بیاد ؟ اگه بیاد ماهم میتونیم ترمیم معدل واسه رشته تجربی ثبت نام کنیم؟؟ یا بهتره برم دیپلم مجدد بگیرم ؟ دیپلم مجدد امتحاناش دی هست یا خرداد؟؟تاکی وقت داره ثبت نام کنم ؟ممنون‌میشم راهنماییم کنید خیلی سردرگمم

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید مجدد دیپلم بگیرید ودروس هرسه سال تحصیلی را باید ازمون بدهید.

 133. میلاد
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام ببخشید می خواستم بپرسم ایا با معافیت دانشجویی میشه در امتحان دیپلم مجدد برای رشته متناظر ثبت نام کرد؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی دیپلم مجدد برای رشته ای که دیپلمش رو ندارین میتونید بگیرین

 134. M
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم ودانشجوهستم
  مدرک دیپلمم دست دانشگاهه
  وبرای ثبت نام دیپلم مجددانسانی ازمن مدرک دیپلم تجربی رومیخوان
  امادانشگاه دیپلممونمیده
  اگرگواهی اشتغال به تحصیل بگیرم قبول میکنن؟

  • مشاور جوادی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقت بخیر
   ممکنه قبول بکنن.

 135. فری
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳

  سلام من تطبیق دیپلم برای دیپلم مجدد دیپلمم رو بردم آموزش پرورش گفتم میخوام دیپلم مجدد بگیرم و ثبت نام کردم اما گفت هر موقع خواستی برو مدرسه بزرگسالان ثبت نام کن بعد برو امتحان بده هنوز تطبیقم کامل نشده و در آموزش پرورشه الان میخوام برم لغو کنم دیپلم خودم براش مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟؟؟ چون برای ترجمه سفارت میخوام قبول کردن با همین دیپلم برم ..
  توروخدا نگین برو از آموزش پرورش بپرس این سوال بدیهیه رفتم تطبیق بزنم فقط هنوز مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکردم
  ایا برای دیپلم خودم مشکل ایجاد میشه اگه برم لغو کنم یا برگه تطبیقو بگیرم نرم مدرسه بزرگسالان ثبت نام نکنم…

  • مشاور محمدی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که تغییراتی در دیپلم و سوابق تحصیلی شما ایجاد نشده باشد مشکلی وجود ندارد.

 136. مرتضی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام، من دیپلم ریاضی سال ۸۳ دارم و میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. اینکه گفته شده ما فقط برای دروس عمومی ایجاد سابقه کنیم درسته؟ یعنی میشه دیپلم مجدد نگیریم و فقط دروس عمومی رو امتحان بدیم؟

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام شمبایدمجددادیپلم بگیریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 137. پریسا
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  سلام من خیلی گیج شدم میشه راهنماییم کنید
  من دیپلم نظام قدیم ریاضی بودم از منطقه ۳ کردستان محل سکونت ما انتقال پیدا کرد به ملارد که منطقه ۳ تهرانه من در منطقه ۳ تهران دیپلم مجدد تجربی گرفتم الان کنکور امسال شرکت کنم بومی تهرانم یا کردستان؟

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام
   چون هر دو محل سکونت تون منطقه 3 هست فرق خاصی نداره

 138. امیرحسین
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام من فارغ التحصیل تجربی پیش دانشگاهی هستم بعد الان برای دیپلم مجدد انسانی ثبت نام کرده ام که در ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم
  الان وقت ثبت نام کنکور از من معدل یازدهم رو میخواد من ندارم چیکار کنم !؟

  • مشاور ملکی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر
   به اموزش پرورش محل زندگی خود یا مدرسه مراجعه کنید.

  • هژیر
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام
   من مدرسه بزرگسالان تو دو استان مجزا دیپلم مجدد گرفتم، دیپلم قبلیم منطقه ۳ بود الان این دیپلمم منطقه ۲ هستش، من بومی کدوم استان و منطقه چند حساب می‌شم؟

   • مشاور صادقی
    ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

    سلام
    روز بخیر بستگی به اون کنکوری داره که میخواید شرکت کنید

 139. parya
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام وقت بخیر با دیپلم فنی کامپیوتر نظام قدیم ۹۶،میشه تو کنکور تجربی شرکت کنم یا باید دیپلم مجدد بگیرم!؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   اگر پیش دانشگاهی دارین میتونید.

 140. Sara Sheykholeslami
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام زمان ثب نام فقط مهر ماه هست نمیشه تایم دیگه ای باشه و اینکه زمان امتحانش فقط دی ماه هست نمیشه ماه دیگه ای باسه

  • sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام حضوری آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون ازشون بپرسید

 141. امیرحسین ح
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام و خسته نباشید
  من دیپلم ردی هستم تا سوم دبیرستان خوندم سال ۹۶_۹۵ برای ادامه تحصیل اقدام کردم گفتن که باید تطبیق بخوره و رشته جنگلداری کاردانش اموزش پرورش بهم معرفی کرد گفتن که راحت ترین راه برای گرفتن دیپلمه من اگه با این رشته دیپلم بگیرم میتونم تو دانشگاه انسانی ادامه بدم ؟
  و یه سوال دیگه که نیاز به پیش دانشگاهی نیست تو این رشته ؟

  • مشاور صادقی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام روز بخیر با توجه به تاثیر 40 درصدی سوابق تحصیلی در کنکور بهتره که دیپلم علوم انسانی داشته باشید

 142. مهرداد
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  الان سربازم و ثبت نام دیپلم مجدد برای رشته تجربی رو انجام دادم و فقط برای ثبت اظلاعات توی سایت سنجش مشکل دارم

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام تاسربازیتون تموم نشده نمیتونیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 143. مهرداد
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام وقتتون بخیر من فارغ التحصیل ریاضی فیزیک نظام ترمی واحدیم قصد دارم دی ماه دیپلم مجدد بگیرم و کنکور دی رو هم ثبت نام کنم الان برای ثبت نام کنکور باید برای ثبت اطلاعات باید بزنم دیپلم سالی واحدی یا نظام 633 که تا 1402 فارغ التحصیل میشم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین…

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام دیپلم جدیدبگیریدمیشیدنظام جدیددیپلمتون برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 144. علی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام وقت بخیر من خرداد باید دیپلم میگرفتم که مردودی داشتم و تک ماده میتونستم انجام بدم ولی انجام ندادم گذاشتم شهریور امتحان بدم که شهریور هم امتحان ندادم الان باید دی امتحان بدم . برا ثبت نام کنکور من جزو چه دسته ای قرار میگیرم دیپلم401یا402؟ اگر 401میشم معدل دیپلم ندارم معدل نهاییم هم کامل نیست اگرهم402 چه کار باید بکنم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  • tahmasebi
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام، شما اکر در امتحانات نهایی دی ماه قبول بشید دیپلم تون 1401 خواهد بود. که در اینصورت معدل کتبی تون مشخص خواهد شد.

 145. محمد
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام وقت شما بخیر بنده دیپلم تجربی دارم اما معدل کتبی ام پایینه و قصد دارم در کنکور انسانی شرکت کنم و باتوجه به تغییرات کنکور ۱۴۰۲ قصد دارم دیپلم این رشته را بگیرم ایا مجاز به اخد دیپلم این رشته هستم؟

  • JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 146. H
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام وقتتون بخیر من دی ماه فارغ‌التحصیل میشم و سه سال دبیرستان و منطقه سه بودم اما امتحانات دی ماه و مدرسه بزرگسال منطقه یک میدم)به خاطر جابه جایی(حالا سوالم اینه که ناحیه اخذ مدرک دیپلم و کجا بزنم؟؟؟؟(همون منطقه سه که توش درس خوندم یا منطقه یک که میخوام دو تا امتحان دی ماهمو و بدم)

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی منطقه 1 میشه

 147. معصومه هستم
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام خسته نباشید ممنون میشم جواب بدین
  من دیپلم انسانی داشتم نظام قدیم دانشگاه هم رفتم مدرک کارشناسی دارم الان ثبت نام کردم برای گرفتن دیپلم تجربی (دوازدهم بزرگسالان میخونم) برای ثبت نام کنکور سراسری یک گزینه داره مربوط به فارغ التحصیل مقطع کارشناسی! ایا باید بزنم بلی یا خیر
  کافی نت برام خیر زده
  ممکنه مشکل پیش بیاد؟برم ویرایش کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   اگر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اید باید گزینه بلی را انتخاب فرمایید. شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 148. کنکوری
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم آیا میتوانم دیپلم تجربی نظام جدید بگیرم؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله و دفترچه سال 1401 امکان گرفتن دیپلم همون رشته را ندارید

 149. zahra
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام. من درخواست دیپلم مجدد دادم و امتحان نهاییم دی هست.
  برا ثبت نام کنکور دی چ مدارکی باید ببرم هر کافینتی رفتم میگه شرایط ثبت نام شمارو نمیدونیم. لطفا راهنمایی کنید من چ اطلاعاتی لازم دارم اصلا میتونم کنکور دی رو شرکت کنم یا ن؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام برای ثبت نام کنکور باید اطلاعات معدلی و کد سوابق تحصیلی تون باشه

 150. Reu
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام من نظام جدید هستم و یکبار ی درسو ترمیم‌کردم و‌نمیدونستم که ترمیم یکباره
  الان هیچ راهی نیس ک معدلمو درست کنم؟باید حتما بقیه نمراتم‌درست شه برای کنکور

  • مشاور کریمی
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام شماشانس خیلی پایینی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 151. Ayl
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقتتون بخیر،با دیپلم فنی نظام جدید میشه کنکور ریاضی داد؟و اینکه فقط امتحانا دوازدهم رشته ریاضی رو باید بدم برا دیپلم مجدد؟امتحانا خرداد گرفته میشه؟امتحانات رشته ریاضی برای دیپلم مجدد گرفتن منظورمه..و اینکه هزینش چقدره معمولا؟

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 152. عرفان بیباک
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام وقتتون بخیر عذرمیخوام من دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی نظام قدیم هستم ، قصد دارم در کنکور تجربی دی و تیر شرکت کنم ، میخواستم دیپلم مجدد در رشته تجربی بگیرم ، فعلا باید برای ثبت نام دی ماه دیپلم قبلی که ریاضی هست رو وارد کنم ؟ بعد از دیپلم مجدد چطور دیپلم تجربی جدیدی که گرفتم لحاظ میشه ؟؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ، سپاس از وقتی که بابت شفاف سازی این کلاف سردرگمی که برای ما ساختند ، میذارید 🌹

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

  • آیماه
   ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   سلام. منم دقیقا مشکل شما رو دارم و در به در دنبال جواب این سوالم. لطفا و خواهشا اگر جوابشو پیدا کردید به منم اطلاع بدید😢

 153. احمدرضا
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  با سلام.
  برای ثبت نام کنکور دی میخواستم بدونم من که میخوام دی ماه امتحان نهایی ثبت نام مجدد بدم باید به عنوان دانش آموز فارغ تحصیل خرداد۱۴۰۲ ثبت نام کنم؟؟
  ممنون.

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای امتحان نهایی نیازی به ذکر این مورد ندارین.

 154. M
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام خسته نباشین آیا اتباع خارجی می توانند دیپلم مجدد بگیرند؟

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید آموزش پرورش

 155. عرفان بیباک
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام وقتتون بخیر ، عذرمیخوام من دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی نظام قدیم هستم ، قصد دارم در کنکور تجربی دی و تیر شرکت کنم ، میخواستم دیپلم مجدد بگیرم ، فعلا باید برای ثبت نام دی دیپلم قبلی که ریاضی هست رو وارد کنم ؟ بعد از دیپلم مجدد چطور دیپلم تجربی جدیدی که گرفتم لحاظ میشه ؟؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 156. نیلوفر فرهمند
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام
  من مدرک کاردانی و دیپلم فنی و حرفه ای دارم و قصد دارم دی ماه کنکور تجربی شرکت کنم.برای دیپلم مجدد هم اقدام کردم و دی ماه در امتحانات شرکت میکنم.میخواستم بدونم الان برای ثبت نام کنکور باید با چه مدرکی ثبت نام کنم؟ با مدرک کاردانی یا به عنوان دانش آموز؟ سوابق تحصیلی من بعد از گرفتن دیپلم مجدد چطور اجرا میشه؟

  • behrouzi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 157. fatemeh
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام من دیپلم فنی حسابداری دارم
  و اقدام کردم به دیپلم مجدد انسانی ولی میگن که از مدرسه بزرگسالان کد دانش آموزی جدید نیومده من نمیتونم الان کنکور دی برا انسانی شرکت ‌ کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی این کد رو باید از آموزش و پرورش اقدام کنید.

 158. یوسف ماکو
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

  سلام
  من رشته ی تجربی هستم و دوتا از امتحاناتمو پاس نکردم
  خواستم بدونم کی واسه امتحانات اقدام کنم
  و یه سوال دیگه اگه قوبل شدم کی دیپلمم آماده میشه
  لطفا جواب بدید
  باسپاس از شما

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 159. مریم
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام وقت شما بخیر .
  من دیپلم نظام قدیم سال۸۶ تجربی دارم .امسال کنکور تجربی میخوام شرکت کنم ولی ترمیم معدل هنوز ایین نامه ارائه نشده .میشه دیپلم مجدد در انسانی یا ریاضی بگیرم ؟ایا سوابق نمرات دیپلم مجدد برای کنکور تجربی امسال برای من حساب میشه ؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی امکان دیپلم مجدد نیست ولی دیپلم رشته دیگه میتونید
   اگر یکی باشه حساب میشه.

 160. احمد آقاملایی
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام پسرم کلاس 12م تجربی دیپلم میخوام ولی نمیخوام در کلاس های مدرسه شرکت کنم و کاری میتونم بکنم که مستمر نباشه و فقط پایانی بدم بره؟

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید با مدیر مدرسه صحبت کنید
   که غیر حضوری انجام بشه.

 161. سیمین
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم آیا امکانش هست دیپلم جدید ریاضی بگیرم دی ماه و تیر ماه با دیپلم ریاضی کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی ندارید.
   جهت اطلاع از شرایط دیپلم مجدد با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 162. yousef
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۵

  سلام
  دیپلم تجربی دارم
  چند سوال داشتم لطفا جواب بدین اجرتون با خدا
  دیپلم انسانی میخوام بگیرم
  ایا میتونم تمام واحدهارو دی ماه امتحان بدم
  ایا میتونم با همین دیپلمی ک میخوام بگیرم دی ماه کنکور بدم ک سوابق تحصیلی حساب بشه
  خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

  • isaei
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقت بخیر
   در صورت صلاحدید آموزش و پرورش این امر امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 163. میلاد
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام
  من 19سالمه میخوام دیپلم مجدد بگیرم برای رشته انسانی رشته خودم کار دانش هست برای گرفتن دیپلم مجدد حتما باید سربازی رفته باشم؟؟ دانشگاه آزاد هم ثبت نام کردم

  • isaei
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت اتخاذ دیپلم مجدد داوطلب نباید از لحاظ نظام وظیفه مشکل داشته باشد.

 164. ● لطفا جواب بدید ●
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام من ۲۱ سالمه پسرم و دیپلم کاردانش دارم
  برای اینکه بتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم باید چه اقداماتی انجام بدم؟

  • abbasi
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام . طبق روال عادی می توانید

   • یوسف ماکو
    ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

    سلام
    من رشته ی تجربی هستم و دوتا از امتحاناتمو پاس نکردم
    خواستم بدونم کی واسه امتحانات اقدام کنم
    و یه سوال دیگه اگه قوبل شدم کی دیپلمم آماده میشه
    لطفا جواب بدید
    باسپاس از شما

    • JAVADI
     ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

     سلام وقت بخیر
     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • محمد
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقتت بخیر این چون سوال خودم بود و کسی جواب دقیقی نمیداد میخوام برات بگم که الان باید بری آموزش پرورش درخواست تولید سوابق تحصیلی ( عمومی نهایی) بدی

   • مشاور جوادی
    ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 165. شادی
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

  من امسال دیپلم انسانی گرفتم و میخوام مجدد کنکور تجربی بدم میخواستم بدونم آیا ۳ سال باید در مدارس بزرگسال درس بخونم و بعد امتحان نهایی بدم برای همه درس ها؟

  • mansuri
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر نیازی به تحصیل 3ساله وجود ندارد .برای امتحانات و ثبت نام به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید

 166. محمد
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  با سلام خدمت شما
  چند سوال داشتم

  ۱_فارغ التحصیل نظام قدیم می‌تونه در رشته انسانی یا ریاضی دیپلم مجدد بگیره

  ۲_کسی که دیپلم مجدد در خردادماه رو میگیره چون ثبت نام کنکور قبلش و در فروردین انجام میشه
  چطور باید اطلاعات دیپلم مجددش رو ثبت کنه که بدرد کنکور بخوره (یعنی آیا مهلت ویرایش در خرداد و تیر به داوطلبان داده میشه
  ۳_اگه میشه که دیپلم مجدد بگیره آیا می‌تونه در دروس مشترک که تطبیق میخوره( مثل شیمی و فیزیک رشته ریاضی که با شیمی و فیزیک رشته تجربی مشترکه) امتحان بده و به نوعی نمرشو بالا ببره

  • JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر
   1-بله
   2-خود سازمان سنجش دوباره از آموزش و پرورش استعلام میگیره.

   • محمد
    ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

    و اینکه موقع ثبت نام کنکور که نوروز است کسی که دیپلم مجدد میگیره اطلاعات رشته جدید رو که نمیتونه وارد کنه و مجبوره اطلاعات رشته قبلی رو وارد کنه مگر اینکه نوبت ویرایش در آخر خرداد داده بشه

    • JAVADI
     ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

     سلام وقت بخیر
     خود آموزش و پرورش به سازمان سنجش میفرسته.

 167. خسروانی
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

  ببینید من میخوام کنکور تیر شرکت کنم و خرداد میخوام دیپلم مجدد بگیرم

  در ثبت نام کنکور باید اطلاعات دیپلم قبلیم که ریاضی بود رو وارد کنم میخوام ببینم سوابق تحصیلی من میشه دیپلم قبلی یا دیپلم جدید؟

  • JAVADI
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلمتون آماده بود بله ولی اگر دیپلم آماده نبود همون قبلی رو بزنید.

 168. نسترن
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام نظام قدیم تجربی میتونه دی ماه دیپلم هنر بگیره و با دیپلم هنر خرداد کنکور تجربی شرکت کنه؟

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام
   برای گرفتن دیپلم هنر باید از آموزش پرورش منطقه محل سکونت تون سوال کنید
   ولی در صورت گرفتن دیپلم میتونید کنکور هنر تیر ماه رو شرکت کنید

   • مسیح
    ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

    سلام من کارشناسی حقوق دارمو دیپلم انسانی برای کارم حتما ب دیپلم تجربی نیاز دارمو ثبت نامشو کردم امتحاناتم دی هستش
    سوال من اینه ک آیا منبع و جزوه ای هست که بشه خوندو امتحان داد وگرنه ک چجوری ما زیستو شیمی و… دروس ۱۲ تجربیو پاس کرد؟

    • مشاور جوادی
     ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی مهم ترین منبع خود کتاب درسیه
     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

 169. a.m
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام برای ثبت نام ترمیم معدل دی تا چه تاریخی فرصت دارم؟

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام
   تو اولین فرصت برید آموزش پروش محل سکونت تون

 170. a.m
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام دیپلم مجدد تا چه تاریخی فرصت هست؟

  • abbasi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت بخیر. معمولا تا اخر اذر ماه فرصت دارید .

  • JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر
   معمولا تو بازه مهر و آبان هست.

 171. fatemeh
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام ببخشید اگه دیپلم نظام جدید تجربی رو داشته باشیم و بخایم تو همین رشته دیپلم مجدد بگیریم امکانش هست یا نه؟

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام
   میتونید در آموزش پرورش درخواست ترمیم معدل بزنیذ

 172. فرنیا
  ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام من دارم دیپلم مجدد برای رشته ریاضی میگیرم
  خودم دیپلم انسانی دارم ،قراره مهاجرت کنم اما سوال دارم اینکه آیا کارنامه دیپلم ریاضی برام منتشر میشه که قابل ترجمه برای سفارت باشه چون قراره برم چین کامپیوتر بخونم با دیپلم ریاضی اگه منتشر نمیشه من الکی دیپلم ریاضی نگیرم

  • sadeghi
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام
   روز بخیر شرایط تون رو به آموزش پروش منطقه محل تحصیل تون بگید

 173. رقیه
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام من فازغ التحصیل پیش دانشگاهی تحربی هستم چون قبلا یکبار ترمیم ثبت نام کردم دیگه فرصت ترمیم ندارم میخام بدونم میشه دیپلم انسانی بگیرم و با سوابق دیپلم انسانی در علوم تجربی شرکت کنم؟ و سوال دیگر اینه که اگر دیپلم مجدد بگیرم باید تطبیق انجام بشه آیا در این تطبیق دروس عمومی رو هم میتونم امتحان بدم در دیپلم انسانی؟

  • علی
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام منم همین مشکلو دارم بنظرت اینجوری که دیپلم انسانی بگیریم بهتره برامون یعنی راهی دیگه نیست؟؟

   • karimi
    ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 174. مریم
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

  ببخشید من انسانی نظام قدیم خوندم پیش دانشگاهی هم ندارم ، دوتا سوال داشتم
  سوال اولم اینکه برای خوندن پیش دانشگاهی اگه مثلا اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کنم میتونم تا تیرماه ۱۴۰۲ پیش دانشگاهی انسانی رو بخونم؟

  سوال دومم) اگه بخوام دیپلم تجربی بگیرم مثلا اگر شهریور ۱۴۰۲ برای کلاس دهم تجربی ثبت نام کنم میتونم تا دی ماه ۱۴۰۲ کلا کلاس دهم رو بخونم و مثلا اگر بهمن ۱۴۰۲ ثبت نام کنم برای یازدهم تجربی میتونم تا تیرماه ۱۴۰۳ کلاس یازدهم تجربی رو تموم کنم ؟ و بعدش شهریور ۱۴۰۳ ثبت نام کنم برای دوازدهم تجربی و تا دی ماه ۱۴۰۳ دوازدهم رو بخونم؟

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 175. مریم
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام خواهش میکنم سوالمو جواب بدین
  من تا سال سومِ انسانی نظام قدیم خوندم و دیگه پیش دانشگاهی نخوندم ، اگه بخوام توی کنکور سال۱۴۰۳ تجربی شرکت کنم باید سال دهم و یازدهم و دوازدهم تجربی رو امتحان بدم و بعدش توی کنکور تجربی ۱۴۰۳ شرکت کنم یا فقط سال دوازدهم کافیه؟

  • JAVADI
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام وقت بخیر
   باید پیش دانشگاهی هم داشته باشین
   برای کنکور هر سه سال رو باید بخونید

   • محمد
    ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

    سلام
    من دیپلم کاردانش نقشه کشی دارم برای اینکه در رشته روانشناسی پیام نور شرکت کنم چکاری باید انجام بدم

    • isaei
     ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 176. خسروانی
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  ببخشید خرداد هم میشه امتحان برای دیپلم مجدد داد؟

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 177. وحید
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دیپلم سال ۹۰ تجربی رو دارم خواستم دیپلم مجدد تجربی بگیرررمم دوباره در نظام جریدداما اموزش پرورش شهرمدن گفت نمیشه.درحال در پاسخ های شما در سوالات پایین گفتید میشه.؟؟؟؟؟!!!اگر واقعا هست از کجا پیگیری کنم؟؟راه حل چیست

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   شما باید برای دیپلم نظام جدید اقدام کنید.

 178. ali
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  من دیپلم تجربی دارم و میخوام در کنکور انسانی دی ماه شرکت کنم
  نیاز به گرفتن دیپلم مجدد هست یا خیر؟ چون با رشته غیر مرتبط اون 40 درصد تاثیر قطعی از بین میره

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر میخوایین تاثیر معدل بیشتر باشه باید دیپلم همون رشته را بگیرید.

 179. علی
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

  سلام ببخشید من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم میخوام دیپلم انسانی نظام جدید بگیرم ایا فقط باید امتحانات دوازدهم انسانی رو داد یا باید کل سه سال رو امتحان داد تا دیپلم گرفته بشه و اینکه چقدر طول میکشه دیپلم جدید گرفت ؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام بایدبریدآموزش پرورش برای توضیحات بیشترتماس بگیرید

 180. محتشم
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام من امروز رفتم دبیرستان بزرگسال گفتن که نمیشه دیپلم تجربی نظام جدید گرفت فقط میشه ترمیم نمره کرد
  من هم شرایطم مثل ایشونه تجربی نظام قدیمم میخوام تجربی نظام جدید بگیرم
  اما نمیدونم چرا قبول نمیکنن، از طرفی شما میگید میشه
  چیکار باید کرد؟

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام دیپلمتون وچه سالی گرفتیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 181. غزل
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی نظام قدیم دارم، آیا امکان گرفتن دیپلم مجدد تجربی نظام جدید دارم؟

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید دوست گرامی.

   • محتشم
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

    سلام من امروز رفتم دبیرستان بزرگسال گفتن که نمیشه دیپلم تجربی نظام جدید گرفت فقط میشه ترمیم نمره کرد
    من هم شرایطم مثل ایشونه تجربی نظام قدیمم میخوام تجربی نظام جدید بگیرم
    اما نمیدونم چرا قبول نمیکنن، از طرفی شما میگید میشه
    چیکار باید کرد؟

    • JAVADI
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

     سلام وقت بخیر
     اگر دیپلم نظام قدیم دارین باید ترمیم معدل کنید.

   • امروز اموزش پرورش شهرمون به من گفت نمیتونی باز تجربی....به شما چی گفتن؟؟؟
    ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۰

    اموزش پروش شهرمون به من گفت نمیشه…به شما چی گفتن

    • JAVADI
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

     دوست گرامی جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 182. غزل
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی نظام قدیم دارم و قبلا درس ریاضی ترمیم دادم، الان میتونم بقیه دروس ترمیم بدم؟ با توجه به اینکه یکبار میشه ترمیم داد

  4تا از دروسی که در پیش دانشگاهی نهایی بوده، الان ترمیم بدیم نمرات جدید این 4درس، به جای هردو درس در دیپلم و پیش دانشگاهی حساب میشن؟ یا فقط جایگزین نمره دیپلم میشن؟

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام چون برای درخواست ترمیم فقط یکبار فرصت دارید این اجازه را باید آموزش و پرورش ناحیه تون بده.

 183. محتشم
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۸

  سلام با دیپلم فنی میشه کنکور تجربی شرکت کرد؟

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام شانس شودارین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 184. شيرين
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام من سال ١٣٧٧ ديپلم گرفتم من بايد حتما ديپلم غير متناظر بگيرم يا ميتونم دوباره در رشته تجربى ديپلم نظام جديد بگيرم؟

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر دوست گرامی نیاز نیست.

 185. زهرا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم رشته برق دارم برای دیپلم مجدد نظام جدید رشته قلم زنی ثبت نام کردم آیا بعداز دریافت دیپلم میتونم رشته حقوق دانشگاه پیام نور درس بخونم

  • isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید انتخاب رشته برق کنید ولی اولویت با رشته های ریاضی فنی میباشد

  • isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام در رشته حقوق در دانشگاه های پیام نور میتوانید از طریق آزمون و سوابق تحصیلی اقدام فرمایید.

 186. زهرا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم نظام قدیم رشته برق دارم و برای دریافت دیپلم مجدد جدید رشته قلم زنی رو انتخاب کردم آیا میتونم رشته حقوق دانشگاه پیام نور بخونم

  • isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام برای ورود به رشته برق بدون کنکور اولویت با رشته های ریاضی فنی میباشد ولی چون نظام جدید هسنید میتونید انتخاب رشته انجام دهید

 187. محتشم
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام من دیپلم تجربی رو سال ۹۵ گرفتم
  میتونم دیپلم نظام جدید رو هم تجربی بگیرم؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  • isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام بله میتونید درخواست دیپلم نظام جدید را بکنید

 188. علی
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام ببخشید من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم میخوام دیپلم انسانی نظام جدید بگیرم ایا فقط باید امتحانات دوازدهم انسانی رو داد یا باید کل سه سال رو امتحان داد تا دیپلم گرفته بشه و اینکه چقدر طول میکشه دیپلم جدید گرفت ؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید ….

 189. محمد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

  سلام خسته نباشسد ببخشید یه سوال دانش آموزان نظام قدیم که امکان ترمیم معدل ندارن میتونن در همون رشته تحصیلی خودشون درخواست دیپلم مجدد بدن؟ منظورم اینکه مثلا دانش آموز رشته تجربی نظام قدیم که نمیتونه ترمیم شرکت کنه میتونه درخواست دیپلم مجدد تجربی نظام جدید رو بده؟ ممنون میشم به طور کامل راهنمایم کنید

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله میتونند
   احتمالا دیپلم نظام جدید میدن

   • Arian
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

    سلام. خسته نباشید
    من امسال دیپلم تجربی گرفتم و بنا به دلایلی میخوام توی کنکور سراسری فنی شرکت کنم سوالم اینجاست الان باید اول دیپلم فنی بگیرم که بتونم توی کنکور سراری فنی شرکت کنم یا با دیپلم تجربی هم میشه ؟

    • JAVADI
     ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

     سلام روزبخیر
     خیر نیاز نیست دوست عزیز شما با همون رشته تجربی میتونید شرکت کنید.

 190. سحر
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی سال ۱۴۰۰ هستم . میخوام دیپلم ریاضی بگیرم آیا میتونم دروس مشترک رو هم دوباره ازمون بدم و اینکه ازمون دیپلم مجدد کی برگزار میشه؟

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید دیپلم مجدد بگیرید
   دی ماه برگزار میشه.

 191. مهسا
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام وقت بخیر من یبار سوال پرسیدم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم
  من دیپلم نظام قدیمم اگ مدرک دیپلممو بعد سال ۸۴و پیش دانشگاهمو قبل سال ۹۱گرفتم اگه بخوام ترمیم معدل انجام بدم این نمرات ترمیمی برای دیپلمم حساب میشه یا پیش دانشگاهیم ؟اصلا امکانش هست ک من ترمیم کنم چون خوندم جایی ک دارندگان مدرک پیش دانشگاهی قبل ۹۱نمیتونن ترمیم کنن معدلشون رو
  خواهش میکنم منو راهنمایی کنید

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید ترمیم معدل انجام بدین که برای پیش دانشگاهی محسوب میشه.

 192. حسین
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام من سال ۷۷مدرک پیش دانشگاهی علوم انسانی گرفتم وگم شده میخواستم بدونم باتوجه به اینکه پیش دانشگاهی کلا حذف شده آیااین امکان وجود وجودداره که دوباره پیش دانشگاهی روبگیرم توروخدا راهنماییم کنیدبیش از حد منتظرم.باتشکر.

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام وقت بخیر . المثنی به هیچوجه صادر نمیشود

 193. Samin
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام وقت بخیر خسته نباشین من دیپلم نظام قدیم تجربی ام ک دارای مدرک پیش دانشگاهی هم هستم میخوام معدلمو ترمیم بدم منتها چونکه میخوام همه دروس دوازدهم رو ترمیم کنم ایا میتونم دیپلم مجدد تجربی نظام جدید بگیرم تا اینکه ترمیم معدل کنم ؟اخه شنیدم برا ما مدرک پیش دانشگاهی داریم نمیشه ترمیم زد

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر . باید از مدرسه پیگیری نمایید

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام روز بخیر
   حضوری تشریف ببرید آموزش پروش احتمالا با در خواسنت تون موافقت میشه

   • Mahsa
    ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

    سلام روزتون بخیر
    دیپلم تجربی دارم میخوام دیپلم مجدد انسانی بگیرم، همه دروسی که مشترک هستند رو میخوام تطبیق بدم، درسایی که باقی مونده میخوام امتحان بدم چه درسایی هستن؟

    • مشاور بهروزی
     ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

     سلام روزتون بخیر بستگی به این دارد که چه سالی دیپلم گرفتید برای اطلاع بیشتر مطالب داخل مقاله را مطالعه کنید

 194. jas
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم ک من دیپلم ریاضی دارم ولی میخام دیپلم تجربی هم بگیرم میتونم شیمی رو ک تو دوتا رشته یکی هست برا دیپلم تجربی کنکور بدم یا باید فقط درسای تخصصی تجربی رو بدم و شیمی رو ترمیم معدل کنم؟؟؟

  • isaei
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   دروسی که کد رشته یکسان داشته باشند برایتان تطبیق داده میشوند.

  • Mahsa
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام روزتون بخیر
   دیپلم تجربی دارم میخوام دیپلم مجدد انسانی بگیرم، همه دروسی که مشترک هستند رو میخوام تطبیق بدم، درسایی که باقی مونده میخوام امتحان بدم چه درسایی هستن؟

   • مشاور محمدی
    ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

    سلام وقت به خیر
    از طریق آموزش و پرورش منطقه پیگیری نمایید.

 195. Ali
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام
  میشه اول کنکور ثبت نام کردو اطلاعاتی مثل معدل یازدهم و معدل کل و فقط یه چیزی پرکرد بعد خرداد دیپلم مجدد گرفت و قبل کنکور402ویرایش کرد؟!

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   برای ترمیم معدل میخوایین؟

   • Ali
    ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

    ن
    برای دیپلم مجدد می‌خوام
    دیپلم ریاضی دارم ولی می‌خوام دیپلم انسانی بگیرم تو کنکور 402شرکت کنم شنیدم باید معدل یازدهم و هم واسه ثبت نام کنکور وارد کرد؟

    • isaei
     ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

     سلام برای دیپلم مجدد که اقدام کنید معدل سه سال دیپلم جدید را وارد میکنید

   • Ali
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

    خیر
    برای دیپلم بزرگسالان

    • JAVADI
     ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

     جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 196. سارا
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام،ببخشید من دیپلم نظام قدیم ریاضی بودم، الان برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم،دروس عمومی رو دی ماه امتحان بدم و تخصصیامو خرداد!ایا بااین وجود من میتونم کنکور دی ماه هم شرکت کنم چون دارم براش میخونم؟؟اخه من هنوز دیپلم تجربی رو نگرفتم برای ثبت نام تو کنکور دی چی باید وارد کنم؟؟؟🤕🤕🤕

  • JAVADI
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام روز بخیر
   برای دیپلم تجربی اقدام کردین؟

 197. فرزانه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام ببخشید من دیپلم فنی حرفه ای سال ۸۸دارم الان بخوام برا رشته تجربی پزشکی کنکور بدم باید دیپلم تجربی بگیرم یا فقط پیش دانشگاهی تجربی کافیه ؟؟؟لطفا جوابم بدید ممنون در ضمن مدرک کاردانی هم دارم اگه نیاز نیست ب پیش دانشگاهی هم بگید

  • behrouzi
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام روزتون بخیر جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید

 198. Zizi
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام رشته ی من تجربی هستش سال آخر ۲ تا مردودی داشتم.
  شهریور سال بعدش امتحان دادم ولی نمی‌دونم قبول شدم یا ن ..؟
  ازدواج کردم و پیگیر نشدم ..
  والان ۵ سال گذشته ازکجا میتونم بفهمم قبول شدم یا ن؟
  غیر از مدرسه بزرگسالان و جایی ک امتحان دادم .
  شماره و‌یا سایتی هست؟

  و اینکه می‌خوام برای بهمن ماه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم ..
  میتونم برای ثبت نام آبان ماه برسم..
  ممنون میشم راهنمایی کنید نمی‌دونم از کجابپرسم 🙏

  • isaei
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام میتونید از همون مدرسه یا آموزش و پرورش ناحیه تون استعلام بگیرید

 199. farzan
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام من دیپلمـ نظام قدیم فنی و حرفه ای سال۸۸ دارم و کاردانی نرم افزار میخواستم کنکور ۱۴۰۱ تجربی برا پزشکی شرکت کنم ایا امکانش هست اگر درصد بالا بزنم قبول بشم ؟ یا باید مدرک سال دوازدهم تجربی بگیرم تا بتونم پزشکی قبول بشم؟؟؟؟؟

  • JAVADI
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام دوست گرامی نیازی به دیپلم جدید نیست
   میتونید.

 200. farzan
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام من دیپلمـ نظام قدیم فنی و حرفه ای دارم و کاردانی نرم افزار میخواستم کنکور ۱۴۰۱ تجربی برا پزشکی شرکت کنم ایا امکانش هست اگر درصد بالا بزنم قبول بشم ؟ یا باید مدرک سال دوازدهم تجربی بگیرم تا بتونم پزشکی قبول بشم؟؟؟؟؟

  • JAVADI
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام روزبخیر
   نیاز به دیپلم مجدد نیست
   میتونید.

   • farzaneh
    ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳

    یعنی هیچ مشکلی سد راهم نیست و با زدن درصد بالا پزشکی قبولمـ درسته خیلی استرس دارم از بس جوابای متنوعی گرفتم

    • JAVADI
     ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

     درصد های بالا بزنید قبول میشید.

 201. pvf
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم ولی دلم میخواد معدل کتبی و کل مدرک دیپلمم رو بهتر کنم هنوز مدرک اصلی رو نگرفتیم چون امسال فارغ‌التحصیل شدم و موقت با اعتبار۶ماه دارم واقعا هیچ راهی نیست که این کارو بکنم؟منظورم ترمیم نمره برای کنکور نیست میخوام مدرک دیپلم نمراتش بالاتر بره تا قبل اینکه مدرک اصلی بیاد راهی هست پیش پام بزارین؟ لطفا جواب بدین🙏🏻

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   سلام وقت بخیر . تنها راه برای شما ترمیم معدل است

 202. مهسا مامنه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام وقت شما بخیر
  سوال بنده اینه که آیا با گرفتن دیپلم مجدد،دیپلم قبلی فرد باطل میشه؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام وقت بخیر
   خیر با دیپلم مجدد دیپلم سابق شما باطل نمیگردد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 203. milaad
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام بعدازامتحان های نهایی خرداد چه موقعی مدرو دیپلم بدستمون میرسه

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 204. حمید
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام وقت بخیر
  دیپلم تجربی دارم
  آیا میتونم دیپلم مجدد انسانی بگیرم و کنکور انسانی دی ماه شرکت کنم چون میخوام سوابق تحصیلش لحاظ بشه
  لطفا راهنماییم کنین
  خیلی خیلی ممنون از سایتتون

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام وقت بخیر . بله می توانید دروس تخصصی انسانی را امتحان داده و دیپلم انسانی اخذ کنید .

 205. زهرا
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام خسته نباشید..من فارغ التحصیل ۱۴۰۰ هستم دیپلم تجربی دارم…نمره دروس تخصصی امتحان نهایی دوازدهمم زیر ۱۵ شده و معدل کل دیپلممو اورده رو ۱۷.۶۳..من برای مساله ای باید معدل کل دیپلمم بالای ۱۸.۵ باشه…گفتن ترمیم معدل هم بدرد نمیخوره..
  مجبورم دوباره دیپلم تجربی بگیرم..میخوام ببینم آیا امکانش هست من بتونم مجددا امتحانای دیپلم تجربی رو بدم؟یا هرکار دیگ ای ک بشه..برام مهم نیست فقط باید هرطور شده مجددا دیپلم تجربی بگیرم حالا از هر راهی ک بشه…تورو خدا راهنماییم کنید و ی راه حلی بدید چون تو ۲ ۳ سایت خوندم ک نمیتونم دوباره دیپلم تجربی بگیرم:(

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام طبق بخشنامه برای دیپلم شما میتونید فقط یکبار درخواست ترمیم معدل کنید

 206. Omid
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام خسته نباشین
  لطفا ب سوال من جواب بدین
  دیپلم تجربی دارم
  ولی دیپلم مجدد انسانی میخوام بگیرم و با همین دیپلم مجدد کنکور شرکت کنم. هم امتحان دی ماه هست هم کنکور
  یعنی امکانش هست تو این زمان دیپلم مجدد و کنکور دی ماه با دیپلم مجدد شرکت کنم
  خیلی ممنون از راهنماییاتون 😚

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام باید به اموزش و پرورش مراجعه کنید و درخواست تطبیق دیپلم را بدید

 207. M
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۸

  سلام وقتتون بخیر رشته‌ام تجربیه دو درس رو تک ماده کردم ولی چون نمره‌ی ریاضی کمتر از حد مجاز بود نشد تک ماده بشه و شهریور امتحان دادم و قبول نشدم برای گرفتن دیپلم و دوباره امتحان دادن باید درسایی ک افتادم و درسایی ک تک ماده کردمو هر دو رو دوباره امتحان بدم؟!ممنون میشم همینجا جواب بدین خیلی ضروریه

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   سلام درساروبایددوباره آزمون بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • M
    ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۱

    ینی هم درسی ک افتادم هم درسایی ک تک ماده کردم؟هیچ راهی نیست درسایی ک تک ماده کردمو امتحان ندم؟!🙏🏻🌹

    • isaei
     ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

     سلام وقت بخیر
     با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 208. فرزانه
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام دیپلم مجدد ترمیم داره؟ و اینکه کسی که دیپلم انسانی داشته و بعدش مجدد تجربی گرفته درس های دینی عربی علوم اجتماعی براش تطبیق داده میشه یا ن ؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 209. Sarah
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام وقتتون به خیر
  من دیپلم تجربی نظام جدید دارم
  میخواستم دیپلم مجدد برای رشته ریاضی بگیرم
  از طرفی حتما میخواستم همه ی دروس رو امتحان بدم ، یعنی یه جوری نباشه که برای دروس مشترک تطبیقی صورت بگیره ، امکان پذیر هستش ؟؟؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 210. پریسا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم ریاضی نظام قدیم دارم. مدرک پیش دانشگاهی ریاضی هم دارم
  میتونم کنکور تجربی سال ۱۴۰2 شرکت کنم؟ یا چون نظام قدیم هستم
  باید کار خاصی انجام بدم؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام اگر دیپلم و پیش دانشگاهی دارید میتونید ترمیم معدل کرده بعد اقدام به شرکت در کنکور سراسری کنید

 211. sam
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام وقت بخیر ، ببخشید بنده دیپلم ریاضی دارم میخوام دیپلم تجربی بگیرم ، خواستم بپرسم آیا میشه دروس اختصاصی رو در دی ماه امتحان بدم و بقیه دروس رو در خرداد ماه؟ یعنی پنج ماه دیپلم ناقص داشته باشم؟ و اینکه من تغییر رشته میدم باید زیست دهم و یازدهم هم امتحان بدم ؟ با احتساب این موضوع بنده میتونم در خرداد که دیپلم تجربی گرفتم در کنکور دی ماه تاثیر بزاره ؟ ببینید آخه زیست دهم و یازدهم من میتونم در حد قبولی نمره بیارم آیا میشه هر دو زیست رو در یک ماه امتحان داد؟ ممنون از سایت بینظیرتون

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام احتمالش خیلی کمه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 212. sam
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام ، خسته نباشید سایت شما بسیار عالیه، ببخشید من دیپلم ریاضی دارم میخوام دیپلم تجربی بگیرم ، حالا سوال من اینه که میشه که دروس اختصاصی رو در دی ماه امتحان بدم و ادامه دروس رو در خرداد ماه امتحان بدم ، یعنی میشه حدود پنج ماه دیپلم ناقص داشته باشم؟

  • sam
   ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   بعد دیگه نیازی نیست امتحان زیست هر سه پایه رو بدم؟

   • karimi
    ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

   سلام خیلی بعیده باید با مدرسه صحبت کنید

 213. ارزو
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۱

  باسلام وخسته نباشید من دیپلم تصویرسازی کامپیوتر نظام قدیم دارم می‌خوام تطبیق بدم برم علمی کاربردی سینما بخونم میشه یا اگه تطبیق بدم رشتمو کنم تجربی میشه باز علمی کاربردی خوندرشته سینما با دیپلم تجربی البته اگه تطبیق بدم تجربی 36واحد باید پاس کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک دیپلم کافیه فرقی نمیکنه ولی اگر مرتبط باشه بهتره

 214. فاطمه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی نظام جدید داشتم
  برای اینکه میخواستم در کنکور تجربی شرکت کنم که تاثیر سوابق تحصیلی برام اعمال بشه اقدام به گرفتن دیپلم مجدد تجربی کردم
  سوالم اینه که آیا با دیپلم مجدد تجربی که میگیرم میتونم تو کنکور تجربی شرکت کنم که تاثیر سوابق تحصیلی برام اعمال بشه
  با توجه به اینکه دهم و یازدهم رو پاس نمکنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر بله سوابق تحصیلی شما از طریق دیپلم مجددی که گرفتید لحاظ میشود.

  • مهسا
   ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام
   میشه بگید کلا چقد هزینه اقدام برای دیپلم مجدد شد؟ اخه میگن زیاد میشه ولی اینجا نوشته 20 هزار تومن!!
   و اینکه مهلت ثبتانامش کی هست؟

   • isaei
    ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

    سلام باید از طریق اموزش پرورش منطقه تون اقدام کنید

 215. فاطمه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام خسته نباشید من دیپلم نظام جدید انسانی داشتم
  برای اینکه میخواستم کنکور تجربی بدم تا تاثیر مثبت سوابق تحصیلی برام اعمال بشه اقدام به گرفتن دیپلم مجدد تجربی کردم
  سوال من اینه که با دیپلم مجدد تجربی میتونم تو کنکور شرکت کنم که تاثیر مثبت سوابق تحصیلی هم برام اعمال بشه ؟

 216. دانش آموز
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  باسلام و خسته نباشید.من دیپلم ریاضی نظام جدید دارم و میخوام برای دیپلم تجربی اقدام کنم.باید همه ی دروس رو امتحان بدم یا فقط دروسی که در رشته ریاضی وجود نداره مثل زیست و ….

  • abbasi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   باید درخواست تطبیق واحد درسی دهید .

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از دیپلم مجدد باید وضعیت شما برسی شود

 217. ناشناس
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته تجربی نظام جدید هستم ، خیلی دوست دارم و علاقه مندم که کنکور ۴۰۲ شرکت کنم و فرهنگیان قبول بشم
  ولی متاسفانه در حین سه سال دبیرستانم دچار مشکلاتی شدم و نتونستم دبیرستانم معدل خوبی کسب کنم و معدل کل زیر ۱۴ کسب کردم .. الان نمیدونم چیکار کنم واقعا. اگ راه کاملا درست و دقیقی هست بهم بگید لطفا ک قطعی جواب بده و من مهرماه ۴۰۲ صد در صد فرهنگیانی بشم

  درگیر مشکلات بودم نشد درسام بخونم درست و معدل پایینه و معدل کل زیر ۱۴ و معدل کتبی پایین

  لطفا راهی هست ک کامل جامع راهنماییم کنید

  • abbasi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی دقیق شرایط دیپلم مجدد نظام جدید و پذیرش دانشگاه فرهنگیان با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 218. میلاد
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام وقت بخیر ایا در دیپلم مجدد میتونیم درسی ک نمره قبولی نگرفتیم رو تک ماده یا تبصره کنیم

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمی باشد
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 219. فاطمه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

  سلام شهریور یکی از امتحانم مونده بود پاس کردم دانشگاه قبول شدم مهلت ثبت نام غیر حضوری تا 11 مهر تا اونموقع حاضر میشه دیپلم موقت چکار کنم اگر آماده نشه توروخدا ج بدین

  • mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت فارغ التحصیلی و پاس کردن تمامی دروس تا تاریخ 31 شهریورماه میتوانید برای ثبت نام دانشگاه اقدام نمایید.

 220. نرگس
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام وقت بخير
  من ديپلم فني نظام جديد٦-٣-٣هستم امسال ميخام تو كنكور دي
  شركت كنم با توجه به تغيرات كنكور ١٤٠١ امكان شركت در ازمون رو دارم؟
  يا بايد ديپلم مجدد تجربي بگيرم؟
  چون به اداره كل آموزش پرورش ك مراجعه كردم گفتن نداشتن موردي نداره و مانعي براي شركت نداري

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی منعی نداره میتونید شرکت کنید.

 221. امید
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم نظام قدیم دارم میتونم کنکور نظام جدید بدم
  یا باید حتما نظام قدیم امتحان بدم
  خیلی ممنون از راهنماییتون ،

  • obeidavi obeidavi
   ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود ایا پیش دانشگاهی دارید یا خیر و چه رشته ای تمایل به شرکت دارید.
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • امید
    ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

    دیپلم نظام قدیم انسانی دارم
    و میخوام کنکور همین رشته ولی نظام جدید امتحان بدم لطفا راهنمایی کنین

    • haghipor
     ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

     سلام
     شما اگر مدرک پیش دانشگاهی قدیم یا سال دوازدهم جدید رو دارید میتونید برای ثبت نام کنکور اقدام کنید

   • محمد مرادی
    ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

    سلام وقت بخیر
    من دیپلم نظام جدید علوم و معارف اسلامی دارم میخوام امسال کنکور بدم موقع ثبت نام کنکور سال های قبل میپرسید میخوای به منابع دیپلم انسانی جواب بدی یا معارف
    الان من امسال اگه بخوام به منابع دیپلم انسانی پاسخ بدم باید ایجاد سابقه تحصیلی کنم یا نه نیاز نیست
    و اینکه میتونم بدون ایجاد سابقه تحصیلی همون منابع دیپلم معارف رو کنکور بدم
    ممنون میشم راهنماییم کنید چون دانشجو هستم دیگه وقتشو ندارم دوباره به ایجاد سابقه تحصیلی اقدام کنم

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی برای سوابق تحصیلی باید به آموزش و پرورش مراجعه کنید
     باید همون منابع معارف رو بزنید.

 222. مهدی
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام یک سوال؟ یکی که رشتش تجربی میتونه، توی خرداد بره امتحان نهایی رشته ریاضی رو بده و دیپلم ریاضی بگیره و بعد کنکور ریاضی بده ؟

  • behrouzi
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام باتوجه به مقاله اجازه اموزش پرورش لازمه

 223. احمد
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام من تک تجدیدی شدم یعنی فقط فلسفه افتادم آیا راهی هست تا دی ماه دیپلم انسانی بگیرم و از تبصره واسه عربی و زبان استفاده کردم

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام روزتون بخیر بله میتوانید دی امتحان دهید

  • JAVADI
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما می تونید الان برید به اموزش و پرورش و برای دی ماه درخواست بدین.

 224. حسین قدمی
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  با سلام من دانشگاه دولتی قبول شده ام ولی ۴ تا از واحد هام مونده برا دی ماه آیا دانشگاه ثبت نام میکند

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقتتون بخیر
   باید با واحد دانشگاهیتون صحبت کنید .

 225. Roya
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

  سلام وقت بخیر گرفتن دیپلم مجدد تجربی چقد طول می‌کشه؟

  • haghipor
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام
   بستگی به رشته ی قبلی تون داره

 226. Naz
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام خسته نباشید وقت بخیر
  من امتحانای شهریور دوتاش قبول نشدم الان دیپلم انسانیم کامل نیست میخام الان برم دیپلم مجدد تجربی بگیرم برای گرفتن دیپلم مجدد باید دیپلم انسانیم کامل باشه تا بتونم برم تجربی ؟؟یا نه
  لطفاً جواب بدین ترو خداااااا ارع یا نه

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت بخیر بله میتوانید

 227. Naz
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام تروخدا جوابم بدیم
  من امتحانای شهریور دوتاش قبول نشدم الان دیپلم انسانیم ناقص هست میخواستم بدونم امکان داره بتونم دیپلم مجدد تجربی بگیرم یا باید دیپلم انسانیم کامل باشه که بتونم برم تجربی
  ترو خدا جوابم بدین خیلی ضروریه

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر شما امکان گرفتن دیپلم تجربی را دارید ارتباطی به دیپلم انسانی تان ندارد.

 228. مهیار
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام،برای ثبت نام دیپلم مجدد بازه ی زمانی خاصی هست؟
  من دی دیپلم تجربی میگیرم، بعدش میتونم برای امتحانات خرداد ثبت نام کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 229. ابوال
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

  خسته نباشی من الان سال دوازدهم انسانی هستم هم خرداد و هم شهریور امتحان دادم برای دیپلم قبول نشدم الان میخوام دیگه پول بدم دیپلم بگیرم از راه دور (یعنی دیگه نه سر کلاس برم نه امتحان بدم)ایا میشه؟؟

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقتتون بخیر
   خیر امکانش نیست .

 230. یاسمین
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام. من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم. میخوام دیپلم نظام جدید تجربی بگیرم. چه زمانی و چند بار باید در امتحانات شرکت کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 231. Dianaso
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام من امتحانات شهریور دوتاش نمره نیاوردم می‌خوام برم اداره دیپلم موقت بهم میدن تا وقتی که بتانم امتحان دی این درس رو اوکی کنم برم دانشگاه دوستمم همین قضییه براش پیش آمده قبول میکنن ،بعدش اصلا راهی داره که ما بتونیم امسال بریم دانشگاه راه حلی داره ممنون میشم جواب بدین چون ضروریه

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 232. Amir
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام وقت بخیر
  ایا میشه زمان دانشجویی برای دیپلم مجدد اقدام کرد

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 233. razaviiii
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام
  من دیپلم تجربی نظام جدید دارم . امسال میخوام کنکور انسانی بدم . باید دیپلم مجدد انسانی بگیرم؟

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام روزبخیر
   خیر دوست گرامی نیاز نیست.

   • فاطمه
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

    چرا دگ اگ بخایم انسانی شرکت کنیم دیپلممون تجربی باشه باید دیپلم مجدد بگیریم

    • isaei
     ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

     سلام وقتتون بخیر
     خیر نیازی به دیپلم مجدد نیست

  • isaei
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقتتون بخیر
   بله اگر نظام 6/3/3 هستید امکانش هست.

 234. Elinasadat
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام وقتتون به خیر..ممنون میشم منو راهنمایی کنید..
  من دیپلم ریاضی نطام قدیم دارم..الان میخوام دیپلم نظام تجربی جدید بگیرم..ولی ثبتنامش اذر ماه هستش و امتحاناتش هم دی ماه..
  ثبتنام کنکور هم میوفته آبان ماه..
  الان تو برگه ثبتنام کنکور من باید چه رشته ای و چه نمراتی رو ثبت کنم؟

  • isaei
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقتتون بخیر
   جهت بررسی وضعیتتون با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 235. سینا
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام
  وقت بخیر
  من خرداد امسال دیپلم ریاضی رو گرفتم ، اما برای کنکور دی میخواهم کنکور تجربی شرکت کنم ، ایا امکانش هست دیپلم تجربی هم بگیرم ؟ در ضمن من سربازی هم نرفتم اما معافیت یک ساله دارم

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی برای دیپلم تجربی میتونید اقدام کنید که همزمان برای کنکور 1402 هم لحاظ میشه.

 236. سینا
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام
  وقت بخیر
  من خرداد امسال دیپلم ریاضی رو گرفتم ، اما برای کنکور دی میخواهم تجربی شرکت کنم ، ایا امکانش هست دیپلم تجربی هم بگیرم ؟ در ضمن من سربازی هم نرفتم اما معافیت یک ساله دارم

 237. زهرا
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام
  وقتتون بخير
  من ديپلم انسانى سال ٨٣ دارم و بعد هم در دانشگاه رشته اقصاد خوندم، الان به علت علاقه دلم ميخواد ديپلم رياضى بگيرم
  چه امتحاناتى بايد بدم و از كجا شروع كنم؟

  • isaei
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکر ایران تحصیل تماس بگیرید .

 238. موسوی
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام یسوال داشتم توروخدا نگید با مشاور تماس بگیر و همینجا به سوالم جواب بگیر همش یسواله . من ۲۳سالمه و دیپلم نظام جدید دارم از دبیرستان غیرانتفاعی دیپلم نظام جدید انسانی گرفتم ک علاقه به رشته هنر دارم می‌خوام دیپلم مجدد بگیرم رشته هنر و بعد سینما بخونم آیا امکانش هست ؟! لطفا توروخدا جواب بدید.

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر طبق قانون های این چند سال اخیر بدون گرفتن دیپلم از هنرستان هم امکان ثبت نام و شرکت در کنکور هنر و در نهایت انتخاب رشته سینما را دارید مگر اینکه در کنکور امسال قوانین تغییر کند.

 239. فرنیا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام من دیپلم انسانی 99 دارم الان میخوام دیپلم کامپیوتر بگیرم آیا میتونم دروس مشترک رو تطبیق بدم و فقط اختصاصی هارو امتحان بدم ،دیپلم هم نظام جدید گرفتم لطفا راهنماییم کنید کجا برم
  کتابارو از کجا بگیرم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 240. امیر
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام ببخشید بنده دیپلم رشته برق صنعتی دارم و می خواهم دیپلم همه رشته های نظری را بگیرم آیا می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام بله شماشانس بالایی داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 241. مرتضی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلمم کامپیوتر (فنی حرفه ای) واسه ساله ۸۹ و میخوام مهاجرت تحصیلی کنم که سفارت ۱۲ سال رو میپذیره و ماه پیش دانشگاهی اون موقع نداشتیم، امسال رفتم تطبیق واحد دادم اموزش پرورش و منتظرم که جوابش بیاد ثبت نام کنم واسه دیپلم نظام جدید در رشته گرافیک که به کامپیوتر نزدیک هستش میخواستم بدونم من دی امتحانم شروع بشه کی دیپلم میگیرم تا خرداد تموم میشه یا میره شهریور چون یکی از دوستانم همین مشکل رو داشته اون توی دو دوره دی و خرداد امتحان داد تمومش کرد تازه دیپلم قدیمش با دیپلم جدیدش دروسش نزدیک هم نبود ممنون میشم منو راهنمایی کنید چون باید تیر یا مرداد مدارکم ترجمه بشه و به سفارت برسونم تا یک‌سال عقب نیافتم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 242. Seyed
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲

  سلام
  با توجه به تغییرات کنکور امسال برای شرکت در کنکور انسانی با دیپلم تجربی باید حتما دیپلم مجدد بگیرم؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

   سلام روزبخیر
   اگر دیپلم نظام جدید دارین نیازی نیست.

  • mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر خیر نیازی به دیپلم مجدد نیست

 243. Ali
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام برای دیپلم مجدد وامتحانات نهایی دی1401باید کتاب نظام جدید دوازدهم (چاپ۱۴۰۱)و باید تهیه کنیم یا چاپ سال پیش (سال۱۴۰۰)چون اینا تغیراتتی دارن؟؟

  • gholizadegan
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام روزتان بخیر خیلی تغییرات زیادی ندارد ممکن است تغییرات جزیی بکند شما کتاب های سال تحصیلی خودتان را خریداری کنید نظام جدید هستید نظام جدید و نظام قدیم هستید کتابهای ان سال را تهیه کنید

 244. Mohammad
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام
  من سال ۸۷ رشته برق صنعتی در کاردانش درس خواندم
  فقط در آن سال یک درس قرآن مانده بود که دیپلم بگیرم
  که نگرفتم الان بخواهم فقط یک دیپلم بگیرم باید چند واحد پاس کنم
  اگر‌بشه میخواهم همان برق صنعتی را بگیرم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام بایدبریدمدرسه بزرگسالان برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 245. Ali
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام
  برای گرفتن دیپلم تو دی1401 و شرکت تو کنکور 1402
  بایدکتاب های دوازدهم نظام جدید چاپ 1401باشه یا کتاب های دوازدهم نظام قدیم (دوازدهم پارسال)یعنی چاپ1400؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی اگر بخوایین دیپلم نظام جدید بگیرین
   باید کتاب های نظام جدید رو بخونید.

 246. محمدرضا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

  سلام من دیپلم 1389 ریاضی هستم برای گرفتن دیپلم در رشته تجربی باید تمام دروس دوازدهم امتحان داد؟؟؟ چون یجا گفته بود درس هایی که مشترک تطبیق داده میشه اگه کسی نخاد تطبیق داده بشه وتمام دروس دوازدهم امتحان بده مانعی نداره؟؟؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام روزبخیر
   دروس مشترک تطبیق داده میشه
   اونایی که متفاوته باید امتحان بدین.

 247. محمدرضا
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام. من دیپلم سال 1389 رشته ریاضی ام برای گرفتن دیپلم تجربی تمام امتحانات پایه دوازدهم تجربی رو باید شرکت کنم؟؟؟ تو بخشنامه گفته اون درهایی که مشترک تطبیق میخوره این تطبیق الزامیه یا نه ؟؟ منظورم اینه اگه من بخوام تمام درسها رو امتحان بدم مشکلی نداره؟؟؟ ممنون

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام روزبخیر
   اونایی که مشترک هستن تطبیق میخوره.

 248. Rasta
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام وقت بخیر برای گرفتن دیپلم مجدد داشتن اصل دیپلم قبلی ضروریه کپی اون رو دارم ولی اصل اون دست دانشگاهه دیگه بهم نمیدنش ولی کپی مدرک دیپلم و اصل مدرک پیش دانشگاهی رو دارم حتما باید اصل مدرک دیپلم رو داشته باشم؟؟؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 249. علی
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

  سلام
  من دیپلم ریاضی 1400 ام امسال دانشجو ام می‌خوام دیپلم مجدد انسانی بگیرم
  دوباره کنکور شرکت کنم واسه دانشگاه فرهنگیان معدل کل باید بالای14باشه اگه فقط دوازدهم و امتحان بدم مشکلی واسه معدل کل (معدل دهم و یازدهم)پیش نمیاد؟؟؟
  چون بعضی دانشگاهها معدل کل شرطشون مثل فرهنگیان

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام روزبخیر
   برای دانشگاه های دولتی معدل کل ملاکه که فقط شامل دروسی هست که امتحان نهایی دارند.

 250. الف
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

  با سلام
  من دیپلم انسانی سال ۶۴ دارم. آیا بدون امتحان مجدد میتونم کنکور شرکت کنم؟ برای تحصیل دانشگاهی باید چطوری اقدام کنم؟

  • isaei
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   با سلام وقتتون بخیر
   شما باید دارای مدرک پیش دانشگاهی در نظام قدیم باشید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید .

 251. امیر
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اگر بخواهیم دیپلم تجربی نظام جدید بگیریم و دیپلم قبلی هم ریاضی نظام جدید باشه ، میشه همه دروس تجربی رو شرکت کرد؟ یا فقط غیر مشترک ها رو باید شرکت کرد؟ چون من دروس مشترکم نمراتش پایینه اگر امکانش باشه می‌خوام همه دروس تجربی رو شرکت کنم . همچنین آیا کد سوابق تحصیلی دیپلم جدیدی که میخواهیم بگیریم با دیپلم قبلی فرق میکنه؟

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام روزبخیر
   دروسی که معدل پایین دارند باید ترمیم معدل بشه
   برای دیپلم رشته تجربی هم فقط دروسی رو باید امتحان بدین که بین دو رشته متفاوت هست.
   کد سوابق رو باید از آموزش و پرورش پیگیری کنید.

 252. زینب
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام
  یسوال دارم ممنون میشم جواب بدین
  من دیپلم تجربی دارم با معدل کل ۱۷/۵۰همون جمع س سال.حالا میخوام مال ریاضی بگیرم دیپلم مجدد،ومعدل کل یعنی همون جمع س سالش برام مهمه،میگن فقط سال دوازدهم از من امتحان گرفته میشه،پس چطور مال ده ویازده رو می‌نویسم آخه من نمره های دهم یازدهم هم باید داشته باشم برا معدل کل دیپلم ریاضی،نیاز دارم ب معدل کل س سال بالاتر ۱۸چون می‌خوام بعدا با لیسانس شیمی برم پزشکی شرط معدل دارن
  راهنماییم کنین لطفاا

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام روزبخیر
   اون واحد های که ندارین رو از شما امتحان میگیرند.بقیه واحد ها تطبیق می خوره.

 253. علیرضا
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام
  من فارغ التحصیل دانشگاه هستم و رشته دبیرستانم انسانیه
  و تا یکسال دیگه برای معرفی به خدمت فرصت دارم
  میخواستم ببینم میتونم دیپلم مجدد تجربی بگیرم؟؟

  • isaei
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقتتون بخیر خیر

 254. Omid
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

  سلام وقت بخیر
  دیپلم تجربی ام برای دیپلم مجدد میخوام انسانی امتحان بدم
  میشه بگین کدوم دروس تطابق میخورن

  • gholizadegan
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام روزتان بخیر احتمالا دروس عمومیتان یکی است

   • ❤❤❤
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

    سلام من دیپلم کامپیوتر دارم نظام قدیم میخواستم کنکورزبان بدم نیمه دوم ۱۴۰۱

    • mansuri
     ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

     سلام وقت بخیر بله مشکلی بابت ثبت نام در کنکور ندارید

 255. نگین
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام وقت تون بخیر من هنرستان گرافیک خوندم الان هم ترم3فتوگرافیک عکاسی هستم میخواستم ببینم برا کارشناسی میتونم تغییر رشته بدم به معماری برا اساس معدل کاردانی معماری بخونم یا باید حتما آزمون بدم؟یا اینکه میتونم بیخیال این 2سال کار دانی بشم و برم دیپلمم رو از گرافیک به معماری تغییر بدم بعد بر اساس شرط معدل وارد دانشگاه بشم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر
   با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 256. ماهان
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام من دیپلم کاردانش نظام قدیم هستم میتونم در کنکور بهمن ماه واسه رشته انسانی کنکور بدم یا باید قبلش دیپلم انسانی بگیرم

  • haghipor
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر
   با دیپلم سالی واحدی یا ترمی واحدی در صورتی که پیش دانشگاهی داشته باشید و مدرک نظام قدیم و نظام 6-3-3 میتوانید در کنکور شرکت کنید
   برای برسی دقیق نوع دیپلم شما میتوانید یا کارشناسان ما در ارتباط باشید

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام با توجه به مقاله منعی ند ارد

  • gholizadegan
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام روزتان بخیر بله منعی ندارد

 257. فائزه
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم انسانی 1400 دارم. امسال میخوام دیپلم تجربی بگیرم باید چه درسایی رو امتحان بدم؟ بعد امتحاناش سخته یا آسون اصلا کی طرح میکنه و سوال بعد اینکه مثلا باید زیست1، زیست2، زیست 3 رو آزمون بدم یا فقط زیست 3 اگه فقط زیست 3، شیمی 3 و..، باشه نمره‌ی دهم و یازدهمم رو چی میزنن؟؟؟ معدل کلم پایین میاد که
  مهر باید آزمون بدم؟
  ممنون از پاسخ شما.

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 258. Rezaei
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام وقت بخیر من نظام قدیمی ام رشتمم انسانی بوده الان میخوام نظام جدید دیپلم تجربی بخونم من نمرات دیپلمم برای دروس عمومی خوب نیستن یبارم ترمیم زدم با توجه به اینکه یبار بیشتر نمیشه ترمیم معدل زد اگه بخوام میشه دروس عمومی رو تطبیق ندن و برای دیپلم جدید عمومی رو هم یبار دیگه با تخصصیا امتحان بدم؟

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از طریق دروس اختصاصی ترمیم معدل انجام دهید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 259. كریمی
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام وقتتون بخیر باشه من دیپلم شاخه کاردانش دارم آیا می توانم دیپلم تجربی اخذ کنم ؟

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام روزبخیر
   بله میتونید
   باید به آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید.

 260. ایلیا
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام
  اگه یازدهم رو پاس نکرده باشم نمی تونم دیپلم بگیرم؟

  • haghipor
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مدرک دییپلم دروس هر سه سال متوسطه دوم شما باید پاس شده باشد
   از طریق نمره یا تک ماده

 261. Nasrin
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام‌.من در درس زیست مردود هستم و باید این دی ماه پاسش کنم. و میخوام برا دیپلم مجدد شرکت کنم و اونم که مهر و ابان هستش . ایا میتونم ثبت نام کنم و اونو سال بعد امتحاناتشو بدم و دی ماه امسال زیست رو بدم و اول فارغ التحصیل شم از دیپلم اولیه؟

  • abbasi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط دیپلم مجدد نظام جدید بهتر است با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 262. فاطمه
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام‌.من در درس زیست مردود هستم و باید این دی ماه پاسش کنم. و میخوام برا دیپلم مجدد شرکت کنم و اونم که مهر و ابان هستش . ایا میتونم ثبت نام کنم و اونو سال بعد امتحاناتشو بدم و دی ماه امسال زیست رو بدم و اول فارغ التحصیل شم از دیپلم اولیه؟

 263. فاطمه
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام‌.من در درس زیست مردود هستم و باید این دی ماه پاسش کنم. و میخوام برا دیپلم مجدد شرکت کنم و اونم که مهر و ابان هستش . ایا میتونم ثبت نام کنم و اونو سال بعد امتحاناتشو بدم و دی ماه امسال زیست رو بدم و اول فارغ التحصیل شم از دیپلم اولیه؟

 264. آیسودا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام وقت بخیر
  معذرت میخوام من دیپلم تجربی دارم و الان اقدام ب دیپلم مجدد کردم ک دیپلم انسانی بگیرم ایااگر از نمراتم در شهریور راضی نبودم دی ماه میتونم ترمیم نمره کنم؟همه دروس رو میشه؟ ممنکن میشم پاسخ بدین لطفا راهنمایی کنید امکان تماس نیس تلفن ثابتت قطعه

  • bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت بخیر برای ترمبم معدل فقط یک بار حق شرکت داربد محدودیت درس هم ندارید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

 265. آیسودا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام وقت بخیر
  معذرت میخوام من دیپلم تجربی دارم و الان اقدام ب دیپلم مجدد کردم ک دیپلم انسانی بگیرم ایااگر از نمراتم در شهریور راضی نبودم دی ماه میتونم ترمیم نمره کنم؟همه دروس رو میشه؟ ممنکن میشم پاسخ بدین

  • obeidavi obeidavi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 266. Rezaei
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام وقت بخیر من نظام قدیمی ام رشتمم انسانی بوده الان میخوام نظام جدید دیپلم تجربی بخونم من نمرات دیپلمم برای دروس عمومی خوب نیستن یبارم ترمیم زدم با توجه به اینکه یبار بیشتر نمیشه ترمیم معدل زد اگه بخوام میشه دروس عمومی رو تطبیق ندن و برای دیپلم جدید عمومی رو امتحان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تربرسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 267. Omid
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام وقت بخیر
  میشه دیپلم مجدد دریک مرحله گرفت و سوابقش در کنکور تاثیر داشته باشه
  مثلا دیپلم تجربی دارم
  دی ماه امتحان نهایی انسانی بدم و هم کنکور انسانی امتحان ک معدلشم تاثیر گذار باشه
  خیلی خیلی ممنون بابت راهنمیاتون

  • maleki
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام وقت بخیر
   باید امتحانات نهایی خود را بگذرانید جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید.

 268. بهمن
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  با سلام
  من دیپلم نظام چهار ساله قدیم انسانی دارم میخوام دیپلم ریاضی بگیرم ایا میتونم برای دادن امتحانات در سه نوبت درسا رو قسط بندی کنم که امتحانشونو در سه نوبت بدم؟
  دیگه اینکه قبلا جوری بود که هر کسی در خرداد دیپلم اخد نمیکرد نمرات شهریورش تاثیری در معدل کتبی نداشت الانم اینچنینه؟ اگه در یک مرحله دیپلم نگیریم نمرات مرحله بعد تاثیری رو دیپلم دارن ندارن؟

  • bahraii
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش مراجعه کنید

 269. نرگس
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام. من دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم در رشته علوم انسانی دارم. میتونم در کنکور ۱۴۰۲ بدون داشتن دیپلم کار دانش شرکت کنم؟ برای بورسیه یا اپلای حتما باید مدرک دیپلم هم کار دانش باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

  • behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   میتونید شرکت کنید ولی برای اپلای دانشگاهتون باید معتبر باشه و نوع مدرکتون مشکلی نداره

 270. Saman .A
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام وقت بخیر.من سال تحصیلی ۶۴ _۶۵ سوم دبیرستان مردود شدم! لذا ترک تحصیل کردم .سرباز شدم و بعد از سه ماه به جبهه اعزام شدم .مدت ۲۳ ماه در جبهه بودم .در منطقه سال سوم رو امتحان دادم و قبول شدم‌.الان در هر حاضر کارنامه تطبیق با دروس شاخه کار و دانش و دوره سه ساله متوسطه به شیوه سالی _ واحدی که کارنامه قبولی پایه دوم دوره ۴ ساله رو به من دادند با جمعا ۵۳ واحد دروس و قبولی آنها! ولی من با نظام جدید آشنا نیستم ! و نمیدونم بنده برای داشتن دیپلم چه راهی پیش روی من هست ! آیا همین تعداد واحد به عنوان دیپلم ۳ ساله کار و دانش حساب میشود؟! لطفا راهنمایی بفرمایید! با تشکر و سپاس

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 271. yousef
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام وقت بخیر
  دیپلم تجربی ام
  میتونم کنکور دی ماه دیپلم انسانی بگیرم و کنکور شرکت کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام بله ولی تاثیرسوابقتون صددرصدنیست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام روزبخیر
   بله میتونید.مشکلی نداره.

   • ولید
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    سلام با دیپلم نظام جدید رشته کامپیوتر یا هر رشته ای که باشه و فوق دیپلم میشه کنکور تجربی شرکت کرد سوابق تحصیلی اعمال میشه

    • gholizadegan
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

     سلام روزتان بخیر بله اگر نظام جدید هستید میتوانید

    • behrouzi
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

     بله ولی با تاثیر متفاوت میتونین مقاله را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید

 272. yousef
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام وقت بخیر
  من رشته تجربی ام
  میتونم برای کنکور دی ماه دیپلم انسانی بگیرم و با دیپلم انسانی امتحان کنکور دی ماه رو بدم ؟
  و برای دیپلم مجدد ک میخوام بگیرم ایا دی ماه میتونم تمام امتحاناتشو بدم ؟
  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

  • javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام روزبخیر
   بله میتونید. مشکلی نداره.

 273. ALI
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام خسته نباشید من میتونم از شرکت در امتحانات دیپلم مجدد انصراف بدم بدون هیچ مشکلی؟

  • hedayati
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   از آ.پ محل تحصیل اقدام بفرمایید.

 274. رضا براتی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  جوابی که دادید ربطی به سوالم نداشت !! سلام. من چندتا درسم از دوره پیش دانشگاهی مونده. تطبیق دادم و حدود 7 تا امتحان باید دی ماه شرکت کنم. سوالم اینه که من اگه بخوام برای خارج کشور اقدام کنم ، ریزنمراتم به چه صورت میشه؟ و معدل دیپلم سه ساله ؟ چون ریز نمرات ۳ سال رو میخوان ولی توی تطبیق دروس دهم و یازدهم فقط * خورده و نمره نداره. یعنی من بدون ریزنمراتم ؟؟

  • mansuri
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقت بخیر ریزنمرات را بایداز مدرسه ای که امتحانات را تطبیق داده و گذرانده اید بگیرید و یا از اموزش پرورش .شامل 3سال دهم یازدهم و دوازدهم میشود

 275. رضا براتی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۳

  سلام. من چندتا درسم از دوره پیش دانشگاهی مونده. تطبیق دادم و حدود 7 تا امتحان باید دی ماه شرکت کنم. سوالم اینه که من اگه بخوام برای خارج کشور اقدام کنم ، ریزنمراتم به چه صورت میشه؟ و معدل دیپلم سه ساله ؟ چون ریز نمرات ۳ سال رو میخوان ولی توی تطبیق دروس دهم و یازدهم فقط * خورده و نمره نداره. یعنی من بدون ریزنمراتم ؟؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام معدل کتبی دیپلم برای رشته های نظر 16 به بالا ملاک است

 276. کیوان
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک نظام قدیم سال 73 دارم برای شرکت در کنکور تجربی و قبولی رشته پزشکی معدل همان دیپلم محاسبه میشه؟(15.5 کتبی ام است) یا راهکار دیگه ای وجود دارد؟ممکنه برای ما کنکور صد درصد محاسبه بشه؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام روز بخیر شرط معدل بدون کنکور 16 به بالا است

 277. حامدد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  با سلام میشه بعداز پنج سال از صدور مدرک دیپلم. درخواست ترمیم معدل داد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقت بخیر بله امکنش هست

 278. Negin
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام توروخدا جواب سوالمو بدین
  من دیپلم سال ۹۹ فنی هستم میخوام کنکور تجربی بدم و بخاطر شرط معدل مجبورم دیپلم بزرگسالان تجربی بگیرم
  باید کجا برم ثبت نام و چ موقع برم ؟
  آیا هزینه ای میگیرن ؟ اگه میگیرن چقدره ؟
  و چه درس هایی رو باید امتحان داد ؟ فقط تخصصی هاست یا عمومی هم باید امتحان بدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

   • Negin
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

    نمیتونم تماس بگیرم توروخدا همینجا بگید

    • karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام بفرمایید

  • Abbas
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   من دقیقا شبیه شما هستم ولی دیپلم تجربی دارم و و میخوام دیپلم یه رشته دیگه ای رو بگیرم و دنبال کارام هستم و برا شما هم سوال میگیرم،فقط از چه طریق خبرتون کنم؟ اگر ایدی اینستاگرام یا تلگرامی دارین بگین تا بهتون بگم چون من همین امروز دنبال کارام بودم

   • maleki
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

    سلام وقت بخیر
    شماره ایران تحصیل در سایت هست.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل رمایید.

 279. شیدا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  برای دیپلم مجدد چه تایمی باید اقدام کرد؟ اموزش پروش منطقه باید برم؟ من دیپلم تجربی دارم میخوام دیپلم‌ انسانی بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید به آ.پ مراجعه کنید.

 280. زهرا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام وقت بخیر ، من دیپلم تجربی سال ۱۴۰۰ گرفتم میخواستم امسال کنکور انسانی بدم ایا میتونم دیپلم انسانی بگیرم و سوابق دیپلم جدیدم تو کنکور لحاظ بشه و نمرات تجربی توش دخیل نباشه؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام روزتون بخیر بله شما میتوانید کنکور انسانی دهید

 281. ماهک
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام . وقتتون بخیر. من دیپلم فنی و حرفه ای رشته گرافیک نظام قدیم دارم ، برای کنکور ۴۰۱ با همین دیپلم ثبت نام کردم ، و کنکور هنر دادم ، و انتخاب رشته کردم ، اما حالا بهم گفتن که باید دیپلم نظام جدید بگیرم و چون دیر متوجه شدم سایت بسته شده ، سوالم اینه دانشگاه واقعا دیپلم نظام قدیم فنی قبول نمیکنه؟ اگر قبول نکرد ، میتونم یه ترم مرخصی بگیرم برای انجام کارها؟ میشه راهنماییم کنید. ممنون.

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر ضعییت شما باید دقیق تر ررسی شود.

 282. دانش آموز
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام؛ من امسال از رشته تجربی فارغ التحصیل شدم ولی میخوام برای ۱۴۰۲ کنکور ریاضی بدم. اگه نخوام دیپلم ریاضی بگیرم، برای من همین سوابق تجربی رو به جای ۴۰ درصد، ۳۲ درصد اثر میدن؟ (با این تاثیر قطعی بازم عاقلانه هست؟) بعد اگه ترمیم معدل تجربی شرکت کنم برای کنکور ریاضی اصلا تاثیری داره؟
  خیلی ممنونم

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 283. امیر مهدی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام من دانشجو رشته انسانی هستم میتونم دیپلم رشته فنی رو بگیرم ؟

  • bahraii
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقتتون بخیر .با مراجعه به اموزش و پرورش و طی کردن مراحلی این امکان برای شما وجود دارد

  • نسترن
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام خسته نباشید. من دیپلم معماری دارم و بیست ساله هستم دانشگاه یا کنکوری ندادم تا الان. قصد دارم که دیپلم تجربی بگیرم آیا سن قانونی من گذشته ؟ بعد من الان شهره دیگه زندگی میکنم برایه گرفتن دیپلم جدیدم مشکلی نیست ؟

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 284. مهدی
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

  سللم خسته نباشید من امسال دانشجو هستم اما کارت پایان خدمت ندارم
  آیا میشه با معافیت دانشجویی دیپلم غیر متناظر گرفت؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 285. محمد
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام من دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم میتونم دیپلم مجدد ریاضی بگیرم ؟ معاف هم هستم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر بله میتوانید.

 286. رضا کبیریان
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم و میخواهم دیپلم تجربی برای شرکت در کنکور بگیرم آیا باید کل دروس نهم و دهم و دوازدهم را امتهان بدهم تا معدلم در کنکور محاسبه شود

  • bahraii
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

   دروس تخصصی را امتحان می دهید و تعدادی از دروس برای شما محاسبه می شود برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 287. عبدالحمید عطائی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام علیکم الان من دارای دیپلم تجربی هستم والان هم ترم سوم کاردانی هستم الان میخوام دیپلم انسانی بگیرم میتونم

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   بله

 288. نیلوفر
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام خسته نباشید . من دیپلم تجربی رو در سال ۹۶ گرفتم . برای کنکور ۱۴۰۲ میتونم برای کنکور هنر شرکت کنم ؟
  یا باید دیپلم هنرستان بگیرم ؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت به خیر
   جزئیات شرکت در کنکور سراسری 1402 منتشر نشده.

 289. محمد
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۳

  سلام.خسته نباشید.برای گرفتن دیپلم از رشته ای دیگر باید امتحانات نوبت اول اون رشته رو هم بدیم یا فقط نهایی؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر بله نهایی.

   • فاطی
    ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۵

    وقت بخیر
    من امسال پایه دوازدهم شاخه کاردانش میرم اما میخوام کنکور انسانی بدم، و به تازگی سازمان سنجش اعلام کرده ۴۰٪ سوابق تحصیلی تاثیر داره تو کنکور
    و من تا قبل از شهریور ماه ۱۴۰۲ باید دیپلم انسانی رو گرفته باشم.
    و چه تاریخی میتونم امتحانات نهایی رو بدم؟ هر چ سریع تر
    من باید به آموزش پرورش یا مدارس بزرگسالان برم و پیگیری کنم؟

    • alizadeh
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

     با سلام روزبخیر
     شما بدون دیپلم رشته انسانی هم میتوانید در کنکور انسانی شرکت کنید.
     برای ثبت نام در امتحانات نهایی باید به مدرسه محل تحصیل خودتون مراجعه کنید.

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام روز بخیر بله باید هر دو نوبت را امتحان دهید

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام روزتون بخیر بله باید هر دو نوبت را ازمون بدهید

 290. Esi
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام خسته نباشید من دیپلم گرفتم و۲تا تک ماده زدم میخواستم ببینم میتونم دوباره برم امتحان بدم و تک ماده رو بردارم و امسال دیپلم گرفتم ممنون میشم پاسخ بدید

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام روزبخیر
   شما میتونید ترمیم معدل انجام بدین.

 291. Esi
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  سلام خسته نباشید من دیپلم گرفتم و۲تا تک ماده زدم میخواستم ببینم میتونم دوباره برم امتحان بدم و تک ماده رو بردارم و امسال دیپلم گرفتم

  • mansuri
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر بله شرایط امتحان دادن را دارید با مدیر مدرسه هماهنگ کنید

 292. مائده
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  ایا اگر دیپلم تجربی نظام قدیم داشته باشم و دیپلم ریاضی نظام جدید میتوانم در کنکور تجربی از سوابق دیپلم ریاضی ام استفاده کنم؟یا مجبورم با دیپلم تجربی حتما امتحان بدهم؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

  • Frooya
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم اگه بخوام ۱۴۰۲ دوباره کنکور بدم آیا امکان ترمیم معدل برای نظام قدیمی ها هست یا باید دیپلم مجدد تجربی بگیرم؟؟؟ تا معدل چند ۴۰ درصد قطعی سوابق رو کسب میکنه؟

   • karimi
    ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 293. عارفه
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته حسابداری هستم میخوام دیپلم تجربی رو بگیرم میشه ؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام روزتون بخیر لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 294. مریم
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم ریاضیمو سال ۸۹ گرفتم، الان برا شرکت در کنکور تجربی و گرفتن مجدد دیپلم تجربی به کجا مراجعه کنم؟
  چه درسایی رو باید آزمون بدم؟
  حتی عمومیا که حذف شدن رو هم باید امتحان داد برا گرفتن دیپلم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر جهت گرفتن دیپلم تجربی به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 295. پریا
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  ببخشید من از سال 95 چند تا درس افتاده دارم، الان بخوام برای دیپلم اقدام کنم باید از اول شروع کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 296. امیررضا
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

  باسلام من امسال دیپلم فنی گرفتم میخواهم برای دیپلم انسانی اقدام کنم آیا نیاز به کارت پایان خدمت هست؟

  • mohammadi
   ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت به خیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود.

   • مستوفی
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

    برای اخذ دیپلم مجدد با داشتن معافیت تحصیلی بعد از ۱۸ سالگی میشه ؟یا باید کارت پایان خدمت داشت؟

    • mohammadi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

     سلام وقت به خیر
     از نظر نظام وظیفه برگشت به عقب امکان پذیر نیست و از معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار میتوانید استفاده نمایید.

 297. احمد
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام. من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم .امکانش هست در حین تحصیل دانشگاه پیام نور دیپلم رشته ریاضی یا انسانی نظام جدید بگیرم.

  • mansuri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر بله مشکلی ندارد

 298. احمد
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۹

  سلام. من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم. میخوام دیپلم کاردانش بگیرم. حدودا چقدر طول میکشه به نظرتون؟ واینکه آیا میشه با در صورت گرفتن دیپلم کاردانش با این دیپلم در کنکور تجربی شرکت کرد؟

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام بله میتونید با دیپلم فنی حرفه ای و کارو دانش کنکور تجربی شرکت کنید منعی ندارد

 299. علی حاجی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۲

  سلام وقت بخیر
  پس از گرفتن دیپلم مجدد دوباره میشه در کنکور دیپلم قبلی شرکت کرد؟
  برای مثال کسی دیپلم ریاضی داره درخواست دیپلم انسانی میده و دیپلمش رو میگیره دوباره میتونه توی کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 300. عطیه
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام خسته نباشید من دیپلم گرافیک داشتم اما حالا دیپلم مجدد گرفتم انسانی
  اما خب برای فرهنگیان معدل کل رو میخوان که باید بالای ۱۴ باشه
  در صورتی که من دهم و یازدهم و نخوندم و فقط نهایی دوازدهم رو پاس کردم و دیپلممو دادن
  پس چطور میتونم معدل کل داشته باشم
  میترسم درس بخونم و در نهایت برای دیپلمم به مشکل بخورم

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام روزبخیر
   برای دانشگاه فرهنگیان معدل کتبی در نظر گرفته میشه
   که مربوط به سال دوازدهم میباشد.

 301. عطیه
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام من امسال دیپلم مجدد انسانی گرفتم و هدفم فرهنگیانه اما خب فرهنگیان معدل کل انسانی رو میخواد که باید ۱۴ باشه اما من که فقط دوازدهمو خوندم معدل کل ندارم که
  چون من دهم و یازدهم و نخوندم و نمره ای ندارم ازش
  میشه یه راهنمایی بکنید که بدونم اگر میشه برای فرهنگیان تلاش کنم وگرنه ول کنم

  • alizadeh
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام روزبخیر
   متاسفانه هنوز در این رابطه تصمیم گیری نشده.

 302. زهرا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی غیر انتفاعی هستم آیا امکانش هست دیپلم مجدد بگیرم در حین تحصیل؟

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

   سلام وقت بخیر . دیپلم مجدد همزمان با تحصیل دانشگاهی امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه موافقت واحد آموزش را بگیرید

  • سلام بر حضرت مادر
   ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   بنظرم برید آموزش و پرورش بپرسید.

 303. احمد علیسان
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام .. عذر میخوام من دانشجوی سراسری روانه علوم پزشکی هستم .. میخواستم ببینم ممکنه حین تحصیل دیپلم انسانی بگیرم .. لطفا جواب بدید ؟؟

  • Nosrati
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام طبق اخرین بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 بعد از فارغ التحصیلی امکان اخذ دیپلم مجدد وجود دارد برای بررسی تخصصی با مشاوران ما تماس بگیرید

 304. مریم
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام وقتتون بخیر
  بنده دیپلمم رو سال ۱۴۰۱ گرفتم چون تو دانشگاه روزانه تحصیل میکنم و یک ترم خوندم دانشگاه میگه که باید تاریخ دیپلمت ۱۴۰۰ باشه تا بتونی تحصیلت رو ادامه بدی یا این کار شدنیه که تاریخ دیپلم یه نیم سال عقب گردونده بشه
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر . به هیچ عنوان به عقب برگردانده نمیشود

  • سمیه
   ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام خسته نباشین. ببخشید اگه یکی نظام قدیم باشه و دیپلم و پیش دانشگاهی رو تو شهر سلماس گرفته باشه، واسه ترمیم میتونه تو شهر تهران اقدام کنه؟

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 305. eli
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  سلام . برای شرکت توی امتحانات دیپلم مجدد ریاضی ایا امکانش هست هیچ نمره ای از دیپلم تجربی ای که گرفتم تطبیق داده نشه و همه ي دروس رو دوباره امتحان بدم ؟

  • alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام وقت بخیر . از اموزشگاهتان پیگیری نمایید

 306. milad
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام وقت بخیر , امکان ترمیم معدل دیپلم تجربی نظام جدید وجود داره؟ و در صورت ترمیم آیا دیپلم جدید صادر میشه یا خیر؟

  • ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر میتوانید برای ترمیم معدل اقدام کنید

 307. unknown
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام , من دیپلم تجربی نظام جدید دارم اما معدلم پایینه , میخواستم ببینم آیا امکانش هست برای دیپلم مجدد توی همین رشته ی تجربی به مدارس بزرگسالان مراجعه کنم و دوباره امتحانات رو شرکت کنم و دیپلم جدید با نمرات جدیدی که میگیرم برام صادر شه؟

  • haghipor
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقت بخیر
   میتوانید از مراکز آموزش و پرورش برای ترمیم معدل اقدام کنید

 308. پری
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام ممکنه راهنمایی کنید خیلی استرس دارم من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم دوباره میخوام دیپلم مجدد تو همون رشته ی خودم بگیرم میتونم امتحانات نهایی شرکت کنم ودیپلم مجدد تو رشته ی خودم بگیرم ؟؟؟ لطفا پاسخ بدین ممنون میشم

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام بله میتونید برای تطبیق مدرک درخواست بدید و ترمیم نمره و معدل انجامم دهید

 309. موسوی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام من دیپلم صنایع شیمیایی دارم میتونم برای کاردانی رشته طراحی دوخت رو بخونم ؟؟

  • karimi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام خیرتجانس رشته الزامیه برااطلاع بیشترتماس بگیرید

 310. asal.
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

  سلام ببخشید من دیپلم فنی دارم و برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم و فقط نهایی دوازدهم رو شرکت کردم الان میخام دوباره از دهم تجربی بخونم چیکار کنم؟اگه امتحاناتو شرکت نکنم که حذف بشم میتونم دوباره از دهم ثبت نام کنم؟؟؟

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام. رجوع کنید به مدارس بزرگسال و یا آموزش و پرورش منطقه تحصیلی خودتون. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 311. مبینا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام من دیپلم انسانی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم برای شرکت در کنکور من کتابای تجربی رو نخوندم و برای یادگیری دروس رشته تجربی اول به مدرسه مراجعه کنم یا اداره آموزش و پرورش؟

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام میتونید به مدارس بزرگسال مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 312. نازنین
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام خسته نباشید برای تطبيق نمرات برای دیپلم مجدد کنکور ۱۴۰۲ کدوم نمرات تطبيق داده می شود یازدهم که نهایی نبوده دهم که مجازی بوده سال اول که می خوام کنکور شرکت کنم

  • fathollahi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام میتونید درخواست تطبیق نمرات را از طریق اموزش و پرورش منطقه تون بدید و پیگیری کنید

 313. .محنا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام ببخشید من سال ۹۹دیپلم انسانی گرفتم معدل کل دیپلمم خیلی پایین شد وبرای دیپلم دوم رشته معارف شرکت کردم نصف دروس دی ماه ونصف دیگر خرداد امتحان گرفتم وسه امتحان برای شهریور مونده و شهریور دیپلم میگیرم میخواستم ببینم معدل کل دیپلم جدیدم چند میشه و چطور محاسبه میشه فقط دروس دوازدهم امتحان دادم

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 314. یعقوب
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام وقت بخیر…من دیپلم انسانی نظام قدیم هستم و معدلم پایینه میتونیم یه دیپلم مجدد دررشته دیگر نظری (معارف اسلامی) بگیرم؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   با سلام از طریق دارس بزرگسالان طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 اقدام کنید

 315. باران
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام خسته نباشید برای دیپلم مجدد سطح نمرات در حد قبولی باشه یا باید بیشتر باشه برای دیپلم مجدد فقط باید درس هایی که مشترک نبوده را امتحان بدیم

 316. زهرا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام ، زمان دقیق برای اقدام به ثبت نام تو امتحانات کیه و چه زمانی این امتحانات برگزار میشه؟

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام وقت بخیر . بخشنامه دیپلم مجدد معمولا در شهریورماه انجام میشود . برای کسب اطلاعات بیشتر به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید

 317. علیرضا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام ، با دیپلم متناظر دوباره معافیت تحصیلی بهمون تعلق میگیره یا خیر ؟

  • haghipor
   ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط سنی و زمان فارغ التحصیلی دیپلم اول شما مورد بررسی قرار گیرد.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 318. مهدی
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام ، من دیپلم مجددم رو تازه با گرفتن نتایج نهایی هام قبول شدم ، ثبت نام کنکورم رو پیش دانشگاهی زدم ، و هر کاری ام میکنم نمی دونم سوابق تحصیلیم رو پیدا کنم ، داخل سایت ساهت هم وجود ندارم ، اصلا یه جوریه ادم پشیمون میشه ، الان ب نظرتون پیش دانشگاهی با دیپلم مجدد فرق داره و گرفتن سوابقم رو چیکار کنم ، ممنون میشم جواب بدین

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام یاپیش دانشگاهی یادیپلم نظام جدیدیاکاردانی لیسانس بایدداشته باشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 319. My83
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۴

  سلام من کنکپری 1402 هستم و دیپلم فنی قراره سال بعد بگیرم. و میخاستم کنکور تجربی بدم اگه کنکور تغییری نکنه میتونم کنکور بدم بدون دردسر اما اگر تغییر کرد و سوابق تحصیلی اینا مهم بود نیاز ب دیپلم تجربی دارم بعد چه کنم چه زمانی در کمترین زمان واحداشو پاس کنم که ب کنکور 402 برسم؟(راستی تو کلاس نهم برای همون ترازا انتخاب رشته برای تجربی درصدم در حد یه 3.. 4 تا از حد مجاز پایین بود باز بم دیپلم مجدد نمدن از تریغ بزرگسالان؟؟ تو کمترین زمان ممکن؟؟))

  • mohammadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت به خیر
   طبق اعلام سازمان سنجش به احتمال خیلی زیاد کنکور 1402 همانند کنکور 1401 برگزار می شود.
   برای اطمینان بیشتر از طریق سایت سنجش استعلام بگیرید.

 320. Mmd
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

  سلام و عرض ادب
  من ۲۳سالمه و نظام قدیمی تجربی هستم
  معدل کتبی دیپلم پایین بود ترمیم نمره کردم و نمرات بالا شد
  حالا میخوام اقدام به مهاجرت کنم ولی نمرات ترمیم شده روی معدل تاثیر نداره و سوالم اینه آیا من میتونم دیپلم مجدد تجربی بگیرم که معدلم بره بالا؟

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر . بخشنامه دیپلم مجدد نظام از طرف آموزش و پرورش تصویب شده است . برای مطالعه قوانین مقاله سایت را مطالعه کنید

  • لیلی
   ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

   بلاخره چیشد تونستین معدل کتبی رو عوض کنین؟ من خودمم اسیر شدم والا نمیدونم چیکار کنم میشه اگه راهی میدونید به منم بگید؟

 321. محمد
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام
  از معماری فنی نظام قدیم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ درسام رو با رشته علوم تجربی نظام جدید تطبیق دادم، دیگه دارم دیپلم تجربی نظام جدید رو میگیرم میخوام که دیپلم نظام جدید رشته ریاضی رو هم داشته باشم لطف کنید راهنماییم کنید که چگونه دیپلم ریاضی رو بگیرم…
  اکثر کد کتاب های رشته تجربی و ریاضی یکی هستن.
  فقط این کتابا تخصصی رشته ریاضی هستن…
  سال دهم: هندسه۱ ، فیزیک۱ سال یازدهم: حسابان۱، هندسه۲، آمار و احتمال و فیزیک۲
  سال داوزدهم: حسابان۲، هندسه۳، ریاضیات گسسته و فیزیک۳
  البته مثلا شیمی۱، ۲، ۳ و کتاب هایی همچون آزمایشگاه علوم تجربی ۱ و ۲ با کتاب تک درسی زمین شناسی تخصصی های هر دو رشته هستن…
  اما نمیدونم که باید این ۱۰ کتاب ۳ پایه رو پاس کنم یا فقط اون ۴ کتاب نهایی سال سوم ریاضی رو پاس کنم تا دیپلم ریاضی داشته باشم لطف هر چه سریعتر جواب بدید با تشکر..

  • alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام وقت بخیر . برای اخذ دیپلم مجدد باید دروس اختصاصی 3 پایه را آزمون دهید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 322. زهرا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام وقتتون بخیر،من دیپلم ریاضی نظام قدیم دارم و نمراتم خیلی جالب نیستن،با توجه به تاثیر قطعی معدل باید چیکارکنم؟میخوام کنکور تجربی بدم باید دیپلم تجربی نظام جدید بگیرم؟

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت به خیر
   جزئیات تاثیر معدل داوطلبان نظام قدیم اعلام نشده اما با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش تا 10 بار میتوانید ترمیم معدل را انجام دهید.

 323. مهدی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  سلام ببخشید اگه یکی دیپلمش رو کلا تو خوی (منطقه 2) گرفته باشه، میتونه شهر تهران که منطقه 1 اقدام کنه؟ مشکلی پیش میاد؟ سهمیه کنکورش تغییر میکنه؟

  • aghazade
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   باس لام طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 سه ساله تحصیلی اگر در ناحیه 2 باشید سهمیه ناحیه 2 میدهند ولی اگر دو و سه تحصیل کرده باشی ناحیه مرفه تر داده میشود

 324. جسین زاده
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام برای دریافت دیپلم مجدد میگند که باید رشته غیر از رشته اصلی خود بردارین یعنی ریاضی هستم باید رشته تجربی بردارم و این دیپلم مجدد برای کنکور و بعد برای سرکار که بدرد میخورد میتوان مدرک کرد؟ من نهایی های دوازدهم رو خراب کردم و این باعث اوردن نمره معدل دیپلمم به پایین میشه میگند که ترمیم معدل فقط رو کنکور تاثیر دارع پس چجوری معدل دیپلم نهایی رو بالا ببریم که در دانشگاه و سرکار لازم میشع

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

   سلام وقت بخیر . برای دریافت و ثبتنام دیپلم مجدد باید به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید

 325. نیکی
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام، روزتون بخیر. من سال ۹۷ فارق التحصیل شدم با دیپلم تجربی نظام قدیم و از دانشگاه انصراف دادم برای کنکور مجدد. بر اساس تاثیر قطعی معدل من میتونم دوباره دیپلم تجربی بگیرم تا نمراتم رو ترمیم کنم؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   سلام وقت بخیر می توانید به اموزش و پرورش منطقه تان رجوع کنید و درخواست دهید

 326. حدیثه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲

  سلام خسته نباشید من یازدهم ریاضی هستم و سال 1402 اولین کنکور که باید شرکت کنم آیا با قوانین جدید می توانم در کنکور تجربی شرکت کنم؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام وقت خوش بله مجازید برای شرایط جدید برا ی کسب اطلاعات دقیق به مقالات سایت رجوع فرمایید

 327. حدیثه
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام خسته نباشید من یازدهم ریاضی هستم و سال 1402 کنکور شرکت کنم آیا با تاثیر معدل نهایی دوازدهم می تونم کنکور تجربی شرکت کنم ؟ یا نمی تونم یا باید دیپلم مجدد بگیرم میشه شرایط اش را به صورت خلاصه بگین

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   سلام وقت بخیر . تاثیر کامل معدل با رشته متجانس میباشد g9kfrdqf

 328. نرگس
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۹

  سلام ببخشید من سال ۸۴ دیپلم گرفتم و رشتم ریاضی بوده میخوام به خاطر کنکور ۱۴۰۲ دیپلم تجربی بگیرم.و یه شهر دزگه ازدواج کردم میتونم توی همین شهری که ازدواج کردم توی امتحانات تغییر دیپلم شرکت کنم؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   سلام وقت بخیر بله اگر مدرک دال بر مالکیت خانه در ان شهر داشته باشید می توانید

  • عباس
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   دیپلم تو الان حکم طلا هجده عیار رو داره بیکاری میخای دیپلم مجدد بگیری؟؟؟شما چون معدل کتبی ندارید کنکور براتون ۱۰۰٪ملاک قرار میگیره بنابراین به هیچ وجه سراغ دیپلم مجدد نرو مگه اینکه اعلام کردن که نمیشه با اون دیپلم اول شرکت کنی و باید حتما دیپلم جدید بگیری که فعلا برای ۱۴۰۲ همچین خبری نیست

 329. آرتا
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  سلام من ۱۴۰۲ اولین کنکورمه و الان رشتم ریاضیه میخام کنکور تجربی بدم بعضیا میگن باید دیپلم تجربی بگیرم میشه بگین چطور باید بگیرم و لطفاا بگین چقدر طول میکشه و بعضیا میگن که باید ترمیم معدل شرکت کنم فقط برای زیست میشه اینم بگین چقدر طول میکشه مثلا بخام ترمیم معدل کنم یه سال دیگه تیاره بمونم پشت کنکور اگه نه چه موقعی باید برم یا باید کلا سه سال دبیرستان رو دوباره تجربی بخونم ؟؟ تروخداااااا واضح جواب منو بدین کلی استرس دارم .

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

   با سلام طبق بخش نامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 با هر دیپلمی که 12 سال تکمیل باشد مکیتوانید کنکور دهید

   • آرتا
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

    برای ۱۴۰۲ هم به این صورته به نظرتون شرایط برای تغییر رشته ها چی میشه چون سابقه تحصیلی ندارن ؟

    • bagheri
     ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

     با سلام طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید باید اقدام شود و هنوز اطلاعیه ای قرار نگرفته

 330. اینازی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام
  من رشتم ریاضیه میخام تغییر رشته بدم به تجربی سال( یازدهم به دوازدهم)
  باید کمیسیون موافقت کنه میشه بگین معیاراش چیه مثلا نمرات من پایین هست ولی در حد قبولی هست امسال مشکلی پیش میاد ؟

  • fathollahi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

   سلام برای تغییر رشته در یازدهم به دوازدهم باید کمیسیون موافقت کند

   • اینازی
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

    خب شرایطش چیه نمرات پایین باشه ایران میگیرن یا فقط قبولی مهمه؟!

    • bagheri
     ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

     با سلام بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 را از طریق سایت و مقاله مطالعه کنید

  • یاسر
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۳

   سلام خسته نباشید..
   من سال۹۷دیپلم کارودانش گرفتم(کامپیوتر)و الان میخوام میخوام دانشگاه رشته صنایه غذایی بخونم و میگن باید دیپلم انسانی بگیری الان بخوام دیپلم انسانی بگیریم باید در مدارس شبانه ثبت نام کنم.و اگر ثبت نام کنم باید دهم یازدهم و دوازدهم نظام جدید رو بخونم با یا نه؟؟

   • bagheri
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

    با سلام اگر دیپلم 12 ساله دارید طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 نیازی به گرفتن دیپلم انسانی نیست

 331. Msn
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام.بهبود معدل در کارنامه کل دیپلم تاثیر گذاره؟ یا فقط برای معدل کتبی توی کنکوره؟

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   با سلام ترمیم معدل برای معدل کتبی و. کنکور است طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظانم جدید 1401

 332. محسن
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امتحان نهایی هارو خیلی بد دادم میخواستم بدونم راهی هست که امتحانا رو از اول بدم و امتحانا تو معدل کل دیپلم تاثیر بزاره؟

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   با سلام بر اساس بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 یا شهریور امتحان دهید یا ترمیم معدل

 333. محسن
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من امتحان های نهایی رو خراب کردم و میخواستم بدونم راهی هست که مدل کل دیپلم و معدل نهایی رو تغیر بدم
  ترمیم معدل تو معدل کل دیپلم تاثیر نمیذاره
  آیا راهی هست معدل نهایی و معدل کل دیپلم رو تغییر داد ؟

  • ekhlasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام وقت بخیر طبق بخشنامه جدید میتوانید برای ترمیم معدل به آموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 334. علی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  الان منی که سال 1403 میخوام شرکت کنم میگن معدل سال دهم و یازدهم و دوازدهم تاثیر گذار هست درحالیکه که تو دیپلم مجدد فقط سال دوازهم رو امتحان میدیم وضعیت چطور میشه؟!

  • ekhlasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر فعلا به تصویب قطعی نرسیده ، در صورت داشتن کارت پایان خدمت میتوانید دیپلم مجدد را داشته باشید

 335. مهتاب
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام من رشته تجربی هستم سال۹۴دیپلم گرفتم میخواستم بدونم چون پیش دانشگاهی ما فقط ۴تادروس نهایی داشتیم ومابقی داخلی بودن آیا برای شرکت درکنکور لازمه که بریم یه بار دیگه کنکور بدیم ؟؟؟؟یاچون مدرک پیش دانشگاهی داشتیم کفایت میکنه؟

  • bahraii
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام لطفا مقاله بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 رشته متنتاظر را با دقت مطالعه نمایید

 336. Fati
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۱

  سلام وقتتون بخیر من رشته مدیریت خانواده شاخه کار و دانش خوندم الان دانشگاه فنی حرفه ای میخوام طراحی دوخت بخونم اما میگن باید حتما دبیرستان هم همین رشته رو میخوندم
  حالا من میتونم دیپلم طراحی دوخت بگیرم دوباره و از این طریق وارد دانشگاه بشم؟!

  • mohammadi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط ورود به دانشگاه فنی حرفه ای یکی بودن رشته دیپلم و مقطع کاردانی است. اما برای دانشگاه های دیگر محدودیتی ندارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 337. محمد
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم ببخشید من الان رشتم ریاضیه دوازدهمم و میخوام سال بعد کنکور تجربی بدم اما نمره زیست ندارم دیپلمم تجربی نیست و با توجه به قطعی بودن تاثیر معدل باید دیپلم رشته های غیرمتانظر بگیرم معادل سازی دیپلم کنم دیپلم تجربی بگیرم اما یه سایت رفتم نوشته بود از شرلیط دریافت دیپلم مجدد کارت پایان خدمته خب من متولد اسفند ۸۲ هستم یعنی الان دو سال از عمرم تلف شد؟نمیتونم نهایی تجربی بدم اخه این چه ظلمی بود الان نهایی تجربی بخوام بدم باید چیکار کنم کجا برم سایت شورای عالی انقلاب فرهنگی زده تا ۱۰ بار ترمیم معدل حتی برای بدون سابقه تحصیلی الان من دیپلم تجربی ندارم شهریور میتونم طرح ترمیم معدل شرکت کنم برای رشته تجربی چه کنم؟دیپلم مجدد شهریور بهم میدن برا تجربی؟ نمیگن سربازی چه کنم تو رو خدا راهنمایی کنید

  • alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام وقت بخیر با توجه به تاثیر معدل در کنکور 1401 بهتر است با مراجعه به اموزش پرورش برای دیپلم تجربی اقدام کرده و با توجه ب وضعیت نظام وظیفه برای دیپلم تجربی اقدام کنید .

   • محمد
    ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

    خب الان مشکلم همون نظام وظیفس دیگه تلان با این معوفیت یساله دانش آموزی پشت کنکوریا بهم اجازه اطبیق سازی یا دیپلم مجدد میدن من اسفند ۸۲ هستم

 338. بهرام
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام
  من لیسانس حسابداری دارم توی هنرستان هم رشتم حسابداری بود(کاردانش)
  آیا الان میتونم دیپلم رشته کامپیوتر بگیرم
  درضمن کارت پایان خدمت دارم
  دیپلم را هم سال 95گرفتم

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

   با سلام بخشنامه دیپلم نظام جدید 1401 را در سایت بررسی کنید

 339. بهرام
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

  با سلام
  من لیسانس حسابداری دارم در هنرستان هم رشتم حسابداری بود شاخه کاردانش
  ایا میتونم دیپلم مجدد در رشته کامپیوتر بگیرم
  مشکل نظام وظیفه هم ندارم (کارت پایان خدمت دارم)

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۷

   با سلام طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 از طریق سایت مشاهده و اقدام کنید

 340. هانیه
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام. ببخشید واسه دیپلم مجدد و یا ترمیم تو یه شهر دیگه میشه اقدام کرد؟ مثلا کسی که منطقه 3 بوده قبلا دیپلمش (ایلام)، میتونه شهر تهران اقدام کنه تو مدارس بزرگسالان؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   با سلام طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401 میتواندی اقدام کنید ولی سهمیه منطقه شما منطقه مرفع تر میخورد

   • هانیه
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

    ببخشید سهمیه مرفع تر یعنی چی؟ یعنی منظورتون اینه که تو یه شهری که منطقه 3 باشه اقدام کنم بهتره؟ دقیقا باید شهر خودم باشه یا هر شهر منطقه 3؟

    • aghazade
     ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

     با سلام یعنی سهمیه مناطق منطقه یک مرفه تر از منطقه 2 است طبق بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید 1401

 341. Ali
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام
  ایا با دیپلم تطبیقی ریاضی فیزیک میشه برای ۱۴۰۲ کنکور شرکت کرد

  • ranjbar
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   بله برای شرکت شما در کنکور 1402 منعی وجود ندارد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 342. Sara
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  برای دیپلم مجدد هم امکان ترمیم معدل وجود داره؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   با سلام وقت بخیر بله

   • امیر
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

    سلام خسته نباشید
    ببخشید میخواستم بدونم اون دیپلم دوم (دیپلم مجدد) هم کد سوابق تحصیلی داره؟ چون موقع ثبت نام تو کنکور یک کدی هست به اسم کد سوابق تحصیلی ، اون دیپلم جدیده که میگیریم هم شامل کد سوابق تحصیلی میشه؟ با معافیت دانشجویی میشه دیپلم مجدد گرفت؟

    • ekhlasi
     ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

     با سلام وقت بخیر بله کد سوابق تحصیلی خود را باید از سایت dipcode بگیرید و یا به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کنید
     با معافیت دانشجویی حق دیپلم مجدد رو ندارید ، باید ادامه تحصیل رو به جلو یعنی برای مدرک کارشناسی اقدام بفرمایید

 343. سمیه
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام. ببخشید من هم دیپلم نظام قدیم تجربی و هم دیپلم نظام قدیم ریاضی دارم. میتونم دیپلم مجدد تجربی نظام جدید بگیرم؟ و اینکه تو هر شهری میتونم اقدام کنم واسه دیپلم مجدد؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   با سلام وقت بخیر بله

 344. ایدا فیضی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام من اگه سه سال دبیرستان رو ریاضی بخونم و 1402 اولین سالی باشه که کنکور میدم چطور دیپلم تجربی بگیرم ایا امکانش هست همون اولین سالی که کنکور میدم با دیپلم تحربی کنکور بدم با اینکه سه سال دبیرستان رو ریاضی خوندم ?

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

   سلام شما برای شرکت در کنکور تجربی نیازی نیس دیپلم رو تغییر بدید چون نظام جدید هستید میتونید با دیپلم ریاضی هم شرکت کنید

   • شکیبا
    ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

    ولی برای کسی که دیپلم تجربی داره و میخواد انساکی بده باید دیپلم رو تغییر بده؟

    • maleki
     ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

     سلام وقت بخیر
     اگر با دیپلم انسانی کنکور تجربی بدید شرط معدل برای شما در نظر گرفته نمی شود.
     جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 345. ایدا فیضی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام من اگه بخام کنکور 1402 شرکت کنم و دیپلم ریاضی داشته باشم چطور باید دیپلم تجربی بگیرم که همون سال 1402 کاولین سالیه که کنکور میدم توی کنور شرکت کنم با دیپلصورتی

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام شما میتونید با همین دیپلم ریاضی هم کنکور تجربی شرکت کنید چون نظام آموزشی جدید میباشید

 346. یگانه
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  من دیپلم تجربیم برای دیپلم مجدد انسانی باید هر سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم رو امتحانات پایان ترم بدم یا فقط سال دوازدهم رو ؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقت بخیر یکسری از دروس تطبیق داده میشود و مابقی دروس را باید امتحان دهید

 347. یگانه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  اگه تیر ماه برای دیپلم مجدد درخاست بدم میتونم امتحانات نهایی شهریور ماه رو شرکت کنم و بهمن ماه با اطلاعات دیپلم جدیدم برای کنکور ثبت نام کنم؟ اصلن امکانش هست با اطلاعات دیپلم مجدد کنکور شرکت کرد؟

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر در بازه ی زمانی دو ماهه موفق به اخذ دیپلم نخواهید شد ولی شرایط شرکت مجدد در کنکور را دارید

   • رضا براتی
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

    چرا توی دوماه نمیشه؟ به من گفتن میتونم دیپلم مجددم رو توی شهریور بگیرم و ثبت نامش هم تیرماهه. اشتباهی شده؟

    • sina nikdel
     ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

     دوست عزیز سلام برای اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 348. یگانه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام من دیپلم تجربیم معدلمم خیلی پایینه میخاستم کنکور انسانی ۱۴۰۲ شرکت کنم با توجه به اینکه کنکور ۱۴۰۲ احتمالن تاثیر ۶۰ درصدی معدل داره من اگر مهر اقدام کنم برای دیپلم مجدد میتونم بهمن ماه با اطلاعات دیپلم جدیدم که دیپلم انسانیه کنکور ثبت نام کنم؟

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام .وقت بخیر اگر تا بازه ی زمانی ثبت نام کنکور 1402دیپلم جدید را اخذ کرده باشید امکان پذیر است

 349. محس