ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲، چنانچه پس از دریافت دیپلم خود، بنا به هر دلیلی علاقه مند به اخذ مدرک دیپلم در رشته ای دیگری می باشد، می توانید با استفاده از موارد و شرایط ذکر شده در این مقاله اقدام نمایید. با ایران تحصیل همراه باشید.

با توجه به ماده 79 آیین نامه آموزشی دوره متوسطه شیوه نیم سالی واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور) داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید یا نظام قدیم می باشند، می توانند به روش های زیر اقدام نمایند.

در صورت علاقه با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش شهرستان خود و یا منطقه و ناحیه تحصیل می توانید جهت دریافت دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در شاخه های نظری یا کاردانش، به صورت داوطلب آزاد، برای دریافت دیپلم مجدد اقدام نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲

درصورت درخواست برای دیپلم مجدد ( دریافت معدل کتبی دیپلم ) در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی، فارغ التحصیلان نظام‌های قدیم شش ساله، چهارساله، ترمی-واحدی و سالی-واحدی، می بایست در آزمون تمامی دروس پایه دوازدهم شرکت کنند. 

شرایط دریافت دیپلم مجدد ۱۴۰۲

بنابر گفته های مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش ( سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل ) با توجه به تمدید نظام آموزشی (1+3) در سال تحصیلی جاری (۱۴۰۲ – ۱۴۰۲) دانش‌آموزان مذکور در صورت تمایل می‌توانند دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر در نظام سالی واحدی نیز دریافت کنند. در گذشته نیز امکان دریافت دیپلم دوم فراهم بوده است اما از آنجا که سال گذشته اولین سال استقرار پایه دوازدهم بود، دستورالعمل دریافت دیپلم مجدد تغییر کرده است، دانش آموزانی که قصد دارند در سال ۱۴۰۲ – 1402 کنکور بدهند، می‌دانند که دو شیوه سنجش برای نظام جدید و نظام قدیم وجود دارد و حتی دانش آموزی که در نظام قدیم درس خوانده باشد می‌تواند پایه دوزادهم را بگذراند و کنکور نظام جدید بدهد. 

 

دیپلم مجدد در همان رشته

در آغاز مهرماه و در راستای اجرای تبصره «۱» بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه یازدهم خرداد ماه سال ۹۹ موضوع «شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی» ابلاغ شد. تبصره «۳» بند «۲» مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، در نوزدهم خرداد ماه امسال موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش ابلاغ شد.

 

 

جهت اطلاع از برنامه امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۲ برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

در مقدمه این شیوه نامه آمده است: در اجرای تبصره ۱، بند «د» از بخش سایر موارد بخشنامه شماره ۳۸۱۳۰ تاریخ ۱۱ خرداد ۹۸ با موضوع شیوه نامه تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، و تبصره ۳ بند ۲ مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۹ خرداد۹۹ با موضوع «نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار جدید آموزشی»، فرآیند تطبیق کارنامه های تحصیلی دانش آموزان نظام های مختلف آموزشی و طلاب حوزه های علمیه با دروس دوره دوم آموزش متوسطه در ساختار نظام جدید آموزشی به شرح ذیل، اجرا می شود:

الف) تشکیل کارگروه در سطح ادارات آموزش وپرورش شهرستان / منطقه / ناحیه
به منظور بررسی صحت اسناد و مدارک ارائه شده از سوی متقاضیان تطبیق و تأیید آن، کار گروهی متشکل از مدیر آموزش و پرورش شهرستان، منطقه یا ناحیه (رئیس کارگروه)، مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی به عنوان تنظیم کننده تطیق (دیر کارگروه)، مسئول آموزش دوره های تحصیلی مربوط (عضو)، مسئول حراست منطقه (عضو) و یکی از مدیران شاغل رسمی مدارس بزرگسالان به انتخابرئیس منطقه (عضو) تشکیل می شود.
ب) تطبیق کارنامه های دوره های مختلف تحصیلی با دروس دوره های اول و دوم متوسطه نظام جدید آموزشی
۱) متقاضی تطبیق و ادامه تحصیل در نظام جدید آموزشی، باید ضمن مراجعه به اداره آموزش و پرورش آخرین منطقه محل تحصیل، در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی نظام آموزشی پیشین، به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ارائه دهد.
۲) مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی باید در خواست کتبی و مدارک هویتی (تصاویر شناسنامه و کارت ملی) و تحصیلی (تصویر استعلام سوابق تحصیلی دانش آموزان انتقالی نظام های قدیم، تصویر تأییدشده ریز نمرات دستنویس دبیر، تصاویر دفاتر آمار و امتحانات و نمون برگ ۲۵۷ امتحانات نهایی متقاضی تطبیق، که پس از مهر و امضای مدیر مدرسه از طریق اتوماسیون اداری به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه ارسال می شود) را جهت بررسی و تأیید نهایی به کار گروه ارائه دهد.

 

دیپلم مجدد نظام جدید

دیپلم مجدد نظام جدید

کار گروه مربوط پس از بررسی و تأیید، اسناد و مدارک هویتی و تحصیلی متقاضی را مهر و امضا کند و جهت بارگذاری در سامانه امین، و انجام فرآیند تطبیق به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی ( راهنمای سامانه امین آموزش پرورش ) عودت دهد.
٣) کارشناس سنجش و ارزشیابی تحصیلی، مدارک متقاضی را پس از بررسی و تأیید اعضای کار گروه، متناسب با نوع کارنامه و نظام آموزشی متقاضی در سامانه امین بارگذاری و پس از انجام عملیات تطبیق»، کارنامه تطبیق را در دو نسخه چاپ و پس از تأیید، مهر و امضا یک نسخه از آن را جهت ثبت نام و ادامه تحصیل به متقاضی تحویل دهد و نسخه دوم را همراه صورتجلسه مربوط صحافی و در کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی منطقه بایگانی کند. 

۴) متقاضی برای ادامه تحصیل به یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور مراجعه کند و با ارائه کارنامه تطبیق و مدارک قبلی خود، برابر آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیمسال – واحدی مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، ثبت نام و ادامه تحصیل دهد.
۵) کارنامه های تحصیلی دوره آموزش ابتدایی و دوره اول آموزش متوسطه تا زمان فراهم شدن شرایط انجام تطبیق به صورت سیستمی، در آخرین محل اخذ مدارک تحصیلی متقاضی، به شیوه دستی تطبیق داده می شود و متقاضیان می توانند مطابق آیین نامه های ارزشیابی تحصیلی – تربیتی دوره مربوط، پس از انجام فرآیند تطبیق در یکی از مدارس بزرگسالان، ایثارگران یا آموزش از راه دور یا به صورت داوطلب آزاد ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

۶) فرآیند اجرایی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیر متناظر، مشابه فرآیند فوق است؛ لذا متقاضیان اخذ دیپلم مجدد می توانند مطابق ماده ۷۹ آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه، شیوه نیم سالی – واحدی، بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ صرفا به شیوه داوطلب آزاد، در مدارس بزرگسالان دولتی ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

نحوه ادامه تحصیل طلاب در نظام جدید

ج) نحوه ادامه تحصیل طلاب حوزه های علمیه در ساختار نظام جدید آموزشی
طلاب حوزه های علمیه که با مدرک قبولی پایان دوره راهنمایی تحصیلی یا پایان دوره اول آموزش متوسطه، در حوزه های علمیه تحصیل کرده اند، می توانند مطابق مصوبه بیست و هشتمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۹ پس از تطبیق کارنامه های تحصیلی خود با دروس دوره دوم متوسطه نظام جدید آموزشی، ادامه تحصیل دهند.
طلاب حوزه های علمیه متقاضی تطبیق باید در خواست کتبی خود را به همراه مدارک تحصیلی حوزوی و معرفی نامه کتبی از مراجع ذی صلاح (جامعه الزهرا (س)؛ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان) به کارشناسی سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره آموزش و پرورش شهرستان، منطقه با ناحیه ای که مایل به ادامه تحصیل در آن هستند، ارائه و به شرح ذیل ادامه تحصیل نمایند:
۱) طلاب حوزه های علمیه که حداقل سه پایه تحصیلی را در حوزه های علمیه با موفقیت گذرانده باشند، می توانند در پایه دوازدهم، یکی از رشته های ادبیات و علوم انسانی، یا علوم و معارف اسلامی، مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی، (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

تذکر
معدل کل این دسته از متقاضیان بر اساس نمرات دروس نهایی و غیر نهایی پایه دوازدهم محاسبه می شود.

۲) طلاب حوزه های علمیه که کمتر از سه پایه تحصیلی در حوزه های علمیه تحصیل کرده باشند، می توانند دروس حوزوی گذرانده شده خود را بر اساس جدول تطبیق دروس حوزوی با دروس نظام جدید آموزشی (جدول پیوست) موضوع نامه شماره ۶۴۶۱ مورخ ۱۳۹۶مرداد ماه ۹۹ سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، با دروس نظام جدید آموزشی تطبیق دهند و مطابق آیین نامه آموزشی دوره دوم متوسطه شیوه نیم سالی – واحدی (بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد داخل کشور)، مصوب دوازدهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش، مورخ ۱۳۹۶ با ارائه کارنامه تطبیق در یکی از رشته های تحصیلی دوره دوم آموزش متوسطه در شاخه نظری یا شاخه کاردانش، ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

تذکر
گذراندن تمامی دروس شایستگی های فنی و غیر فنی رشته های مهارتی شاخه کاردانش برای طلاب متقاضی ادامه تحصیل در این شاخه تحصیلی، الزامی است.

د) هزینه انجام امور تطبیق
متقاضی تطبیق باید هزینه انجام امور تطبیق را برابر تعرفه ای که از سوی شورای آموزش و پرورش استان تعیین شده است، پرداخت کند.

دیپلم مجدد در رشته متناظر

دیپلمه‌های نظام قدیم و یا آن ها که درخواست دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر ( شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ) دارند بر اساس آیین نامه مدارس بزرگسالان می‌توانند با مراجعه به مدارس بزرگسالان در امتحانات پایه دوازدهم رشته مربوطه شرکت کنند، البته اگر دروس مشترکی وجود داشته باشد طبق بخشنامه اعلامی، امکان تطبیق آن ها وجود دارد. در متن بخشنامه ارسالی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، ضمن ارسال کارنامه‌های تطبیق متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر نظام جدید آموزشی(۳-۳-۳-۳) آماده است که « کارنامه قبولی پایه دوازدهم متقاضیان اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر شاخه کاردانش، معادل دروس عمومی، انتخابی، اختیاری، شایستگی پایه و کارورزی از آنان پذیرفته می‌شود و این افراد باید نسبت به ارائه گواهینامه دروس مهارتی (شایستگی های فنی) و گذراندن دروس شایستگی‌های غیرفنی رشته موردنظر و نیز دروس تعلیمات دینی ۳ (دینی،‌اخلاق و قرآن ۳) و (عربی، زبان، قرآن۳) در یکی از رشته‌های مهارتی شاخه کاردانش، اقدام کرده و در صورت کسب نصاب قبولی، «دیپلم با معدل در رشته‌های مهارتی» دریافت کنند». 

فارغ‌التحصیلان نظام جدید آموزشی (ساختار ۳-۳-۳-۳) ، چنانچه متقاضی اخذ دیپلم مجدد در رشته غیرمتناظر با دیپلم قبلی خود باشند،‌ الزامی به انتخاب مجدد درس یا دروسی که قبلا نمره قبولی در آن کسب کرده‌اند، ندارند و در صورت تمایل، نمرات این دروس از آنان پذیرفته شده و کارنامه تحصیلی جدید آنها ثبت خواهد شد.

در این مقاله سعی بر آن شده است تا بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

جهت اطلاع از بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط:

ترمیم معدل دیپلم

ترمیم معدل چیست؟

راهنمای سامانه فاینال امتحانات نهایی

ارسال اطلاعات از سیدا به امین

بخشنامه دیپلم مجدد نظام جدید ۱۴۰۲ + رشته متناظر

3.5/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

 1. Avatar photo
  مینا
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام آیا میشه امتحانی ک قبول شدی مجدد بدی

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر
   می توانید هر درس را یک بار ترمیم معدل شرکت کنید

 2. Avatar photo
  H
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۳۷

  سلام وقت بخیر.انسانی هستم میتونم دیپلم تجربی بگیریم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه محدودیتی از جهت گرفتن دیپلم مجدد وجود ندارد.

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام بله می توانید
   اما باید سابقه تحصیلی ایجاد کنید

 3. Avatar photo
  حسین
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام خسته نباشید. ببخشید اگه معدلم ۱۸.۵ باشه و درصدهاي کنکورم بالا باشه امکان داره پزشکی بیارم؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام وقت بخیر . بله احتمال دارد ولی درصد ها میانگین بالا 90 باشد

 4. Avatar photo
  حسین
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام خسته نباشید. ببخشید میخواستم بدونم با معدل ۱۸.۵ و اینکه درصد هام تو کنکور بالا باشه میتونم پزشکی بیارم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام بله این امکان رو دارید البته شانستون برای دانشگاهای درجه ی دو بالاتر خواهد بود.

 5. Avatar photo
  نوید
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام من سال دوازدهم تجربی هستم اگر در درسی مردود بشم ولی نخوام دیپلم تجربی بگیرم چون میخوام کنکور انسانی بدم میتونم شهریور برای گرفتن دیپلم انسانی اقدام کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام
   پروسه اش خیلی زمان بر تر هست

 6. Avatar photo
  مهلا
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام من دیپلم مجدد شرکت کردم میخوام بدونم دیپلم قبلیم سرجاش میمونه و اعتبار داره ؟
  در ضمن میتونم دیپلم قبلیم رو ترمیم معدل کنم برای سال بعد و با همون دیپلم سابقم کنکور بدم.. سپااس

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام دوست عزیز بله اعتبار دیپلم مجدد شما تا یکسال و صرفا برای تاثیر در کنکور خواهد بود و مجددا هم میتونید در دیپلم قبلی خودتون ترمیم انجام بدید.

 7. Avatar photo
  raha
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام من دیپلم مجددی هستم از تجربی ب انسانی سال 97دیپلم تحربی گرفتم الان برای کنکور زدم دیپلم انسانی من میتونم زمان که کارت ورود ب جلسه عنوان دیپلم سال اخذ و معدل کل وکتبی رو ویرایش بزنم و همون اطلاع دیپلم تجربی رو وارد کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۷

   وقت بخیر
   بزرای هر گروه آزمایشیکه اقدام میکند اطلاعات همان را باید وارد کنید

 8. Avatar photo
  g
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام اگر یک امتحان خرداد پاس نشیم و مجبور باشیم شهریور بدیم دیگه حق ترمیم معدل اون درس نداریم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۷

   وقت بخیر
   ترمیم معدل برای بعد از فارغ التحصیلی شما میباشد و فقط برای شرکت در کنکور سراسری میباشد

 9. Avatar photo
  mary
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من برای ایجاد سابقه دیپلم مجدد انسانی ثبت نام کردم و توی فرم ثبت نام کنکور عنوان دیپلم زدم انسانی ایا میشه قبل از کنکور زمان ویرایش عنوان دیپلم و معدل رو عوض کنم چون دیپلم اولم تجربی هست و بزنم همون تجربی؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۸

   وقت بخیر
   بله اگر امکان ویرایش وجود داشته باشید میتوانید و لی برای همان گروه آزمایشی میتوانید یعنی تجربی

 10. Avatar photo
  هانا
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام من برای دیپلم مجدد انسانی شرکت کردم برای ثبت نام کنکور هم زدم رشته انسانی اگه خرداد فارغ التحصیل نشم برای کنکورم بد نمیشه؟؟؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام دوست عزیز خیر شما تا شهریور و قبل از ثبت نام در دانشگاه فرصت دارید تا دیپلم جدیدتون رو بگیرید.

 11. Avatar photo
  هادی
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام خسته نباشید ، من دیپلم تجربی داشتم امسال برای دیپلم مجدد انسانی اقدام کردم میخواستم بدونم آیا با گرفتن دیپلم جدید دیپلم قبلی باطل میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام
   خیر

 12. Avatar photo
  عرفان
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام من سال دوازدهم تجربی هستم.اگر دوتا امتحان نهایی تجدید بشم شهریور برم امتحان بدم معدل کل افزایش پیدا میکنه یا نه

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۵

   وقت بخیر
   بله در معدل شما تاثیر میگذارد

 13. Avatar photo
  فاطمه
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام وقت بخیر. من دیپلم مجدد ثبت نام کردم اگر امتحانی رو شرکت نکنم باید گواهی ببرم که بتونم شهریور دوباره امتحان رو بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام
   خیر

 14. Avatar photo
  س
  ۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام ببخشید یه سوال داشتم من دیپلم تجربی داشتم و بنا به دلایلی امسال تصمیم گرفتم کنکور ریاضی شرکت کنم و خب دیپلم ریاضی گرفتم الان میخوام بدونم که سال بعد میتونم دیپلم تجربیم رو برم و ترمیم کنم یا این طور نمیشه ؟ ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۲

   وقت بخیر
   بله میتوانید اقدام برای ترمیم معدل انجام دهید و بعد در کنکور شرکت کنید

 15. Avatar photo
  Zari
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام من دیپلم کاردانش دارم و دیپلم مجدد‌ یا همون ایجاد سابقه تحصیلی رشته انسانی ثبت نام کردم این سه تا امتحان رو خیلی خراب کردم یا نمره م خیلی کم میشه یاهم که مشروط میشم و اینکه کنکور تیر ۱۴۰۲ ثبت نام کردم
  شهریور برای این کنکور میتونم ترمیمش کنم؟یا اگه ترمیم کنم برای ۱۴۰۳ لحاظ میشه
  کلا تکلیف چیه

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷

   وقت بخیر
   اگر قصد شرکت در کنکور را دارید باید در خرداد همان سال یا قبل دی اقدام کرده باشید

 16. Avatar photo
  الی
  ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام وقت بخیر. بعد از دریافت دیپلم مجدد امکان ترمیم نمره وجود داره؟ با دیپلم دوم؟ دیپلم اول ترمیم انجام ندادم
  لطفا جواب بدین

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۱

   وقت بخیر
   بله مشکلی ندارد شما میتوانید اقدام به ترمیم انجام دهید

 17. Avatar photo
  میلاد
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام من تطبیق تجربی شرکت کردم ولی دو امتحان چون نخواندم غیبت کردم آیا میتونم شهریور اون دوتا درس که غیبت کردم امتحان بدم یا نمیزارن یا نمیشه

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

   وقت بخیر
   بله با مدرسه صحبت کنید امکان پذیر میباشد

 18. Avatar photo
  مهدی
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من تطبیق تجربی شرکت کردم ولی دو امتحان چون نخواندم غیبت کردم آیا میتونم شهریور اون دوتا درس که غیبت کردم امتحان بدم یا نمیزارن

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۲

   وقت بخیر
   بله با مدرسه صحبت کنید امکان پذیر میباشد

 19. Avatar photo
  نداا
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام من دیپلم مجدد تمام درسا رو شرکت کردم خواستم بدونم توی عمومی ها و درسای مشترک با رشته قبل نمره چطور در نظر گرفته میشه مثلا اگه امتحان دینی رو سال قبل ۱۹ شده باشم و این امتحان دینی رو ۱۶ بشم امکان داره نمره سال قبل رو که بالاتر هست در نظر بگیرن با تشکر…

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۶

   وقت بخیر
   بله نمره بیشتر ملاک میباشد

 20. Avatar photo
  امیر
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام وقت بخیر. برای کسی که بخواد دیپلم مجدد بگیره دروس دوازدهم رو بطور نهایی امتحان میده و برای دانشگاهی مثل فرهنگیان معدل دیپلم رو میخواد که دیپلم مجددی ها ندارنش و اونوقت تکلیف چیه و نمره رو چیکار میکنن؟ من اگه همین معدل رو نتونم برسونم به شرط معدلش آیا اینو بعنوان معدل کل دیپلم هم حساب میکنن؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام
   برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 21. Avatar photo
  مهدیس
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام
  من دوتا سوال دارم
  اول اینکه من دیپلم تجربی دارم‌ که از تبصره استفاده کرده بودم حالا برای دیپلم مجدد امتحان میدم اگر یک ماده درسی تاریخ نمره قبولی نگیرم میتونم تک ماده کنم و امسال اگر قبول شم برم دانشگاه مشگل ایجاد نمیشه؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام
   برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 22. Avatar photo
  ناشناس
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام ببخشید برای پزشکی قبول شدن باید معدل حداقل چند باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   با توجه به پرطرفدار بودن رشته حداقل معدل 19 را نیاز دارید.

 23. Avatar photo
  علی
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۳

  سلام ببخشید اگه دیپلم تجربی داشته باشیم و دیپلم مجدد ریاضی شرکت کنیم باید دروس عمومی که مشترک هستند تطبیق بدیم میشه تطبیق ندیم که نمره هامون تو دیپلم جدید بهتر باشه و آیا این دیپلم دقیقا مشابه دیپلم تجربی هست از نظر قانونی؟ و اینکه نمرات مستمر و غیره رو باید چیکار کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام
   در دیپلم مجدد همه نمراتتان مربوط به دیپلم جدید است

 24. Avatar photo
  مهدیه
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام ببخشید من دیپلم مجدد هستم از انسانی به تجربی اگر یکی از درسهارو تو امتحان مردود بشیم شهریور باز هم باید هزینه پرداخت کنیم برای امتحان مجدد؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام دوست عزیز بله برای هربار شرکت در آزمون موظف به پرداخت هزینه هستید.

 25. Avatar photo
  لیلا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام من دیپلم مجدد تجربی می گیرم دروس عمومی رو با این که می تونستم تطبیق بدم ولی ندادم و مجددا امتحان میدم اگر در یک عمومی افتادم ودر یک درس اختصاصی هم افتادم برای گرفتن دوباره دیپلم مجدد مانعی هست؟ واینکه در دیپلم مجدد دوباره می توان درس عمومی را افتاده بودم دوباره در تطبیق انتخاب کرده و مجدد آزمون بدهم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۵

   وقت بخیر
   شما باید درسال یک بار برای ترمیم اقدام کنید در صورت عدم حضور نمره قبلی برای شما لحاظ میشود

   • Avatar photo
    N
    ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام خوبین ببخشید من دیپلم مجدد هستم از انسانی به تجربی اگه در دروس عمومی مثل ادبیات و سلامت و دینی و اینا که بین دوتا رشته مشترک بودن نمره خوبی نگیرم نمره قبلیم لحاظ میشه یا نه؟؟؟دیپلم تجربیمو سال۹۸گرفتم ممنون میشم راهنمایم کنید و ایا میشه الان که سه تا از امتحانای نهایی رو دیگه دادم انصراف بدم و با همون دیپلم قبلیم یعنی تجربی شرکت کنم؟؟؟؟

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۱

     وقت بخیر
     اگردرسی را اقدام نکنید همان نمره قبلی لحاظ میشود دراین صورت ترمیم نمیشود بله میتوانید ولی باید سوابق تحصیلی خوبی داشته باشید

 26. Avatar photo
  لیلا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام من دیپلم مجدد تجربی می گیرم دروس عمومی رو با این که می تونستم تطبیق بدم ولی ندادم و مجددا امتحان میدم اگر در یک عمومی افتادم ودر یک درس اختصاصی هم افتادم برای گرفتن دوباره دیپلم مجدد مانعی هست؟ واینکه در دیپلم مجدد دوباره می توان درس عمومی را که افتاده بودم دوباره در تطبیق انتخاب کرده و مجدد آزمون بدهم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقتتون بخیر شرایط دیپلم مجدد باید برای شما برسی شود

 27. Avatar photo
  کوثر
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام ببخشیدمن تغییر رشته ای هستم میخوام دیپلم انسانی بگیرم
  توامتحان تاریخ خردادماه۱۴۰۲من کمتراز ۱۰میگیرم
  میخواستم ببینم بایدشهریورماه امتحان بدم تادیپلم صادربشه یامیشه تک ماده کرد؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام دوست عزیز میتونید تک ماده کنید ولی اگر مایل نبودید که معدلتون خیلی پایین باشه میتونید شهریور هم امتحان بدید.

   • Avatar photo
    نیلوفر
    ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

    سلام کسی که دیپلم مجدد میگیره اگر در چند درس بیفته شهریور می تونه اون درس ها رو بده ؟یا باید دوباره اقدام به دیپلم مجدد کنه

    • Avatar photo
     مشاور حمامی
     ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۷

     سلام وقتتون بخیر امتحانات افتاده رو مجدد ثبت نام بفرمایید

   • Avatar photo
    فراز
    ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۱

    آخه چند روز پیش یکی از مشاوران گفت نمیشه در شهریور پاس کرد وباید دوباره دیپلم مجدد بگیرید .

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۲

     سلام. بصورت قانونی میشه اینکارو کرد، ولی میتونید از طریق مدیرتون پیگیری قطعی کنید.

 28. Avatar photo
  محمدرضا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام من برای مهر ۱۴۰۱ معافیت تحصیلی داشتم و امسال دیپلم مجدد گرفتم آیا میتونم درسای دیپلم مجددم رو ترمیم کنم یا باید برم سربازی ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۲

   وقت بخیر
   ترمیم فقط برای شرکت در کنکور سراسری میباشد

 29. Avatar photo
  محمدرضا
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام در شرایط دیپلم مجدد در رشته غیر متناظر اگر کسی نمره ورقه اش زیر هفت باشد البته در رشته غیر تخصصی
  میتواند از تبصره استفاده کند ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

   وقت بخیر
   بستگی دارد نمره شما به تبصره میخورد یا خیر

 30. Avatar photo
  نیما
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۹

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای الکتروتکنیک دارم نظام قدیم الان میخام تغییر رشته بدم باید چندتا کتابو امتحان بدم درضمن حضوری متونم برم یا به خاطر یه دیپلم داشتن باید غیر حضوری باشه؟؟ ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت به خیر
   تعداد دقیق دروس را آموزش پرورش مشخص میکند.اما معمولا تمامی دروس سال دوازدهم همان رشته را باید امتحان دهید.

 31. Avatar photo
  عرفان بیباک
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام وقتتون بخیر ، اگر در امتحانات خرداد برای دیپلم مجدد درسی رو بیفتیم برای شهریور وقتی امتحان بدیم جزیی از ترمیم حساب میشه ؟ یا ترمیم بعد از دریافت کامل دیپلمه ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل پس از دریافت کامل دیپلم می باشد

 32. Avatar photo
  ایدا
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام من رشتم تجربی بوده دارم دیپلم مجدد انسانی میگیرم اگر درسی مثل زبان و کمتر از 7بشم برای قبولی از نمرات تو کلاسی ترم اول و میان ترم زبان رشته تجربیم استفاده میکنند ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۹

   وقت بخیر
   دروس عمومی ملاک نمیباشد دروس تخصصی شما مدنظر میباشد

 33. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام وقت بخیر
  خواستم بدونم اگر کسی امتحانات نهایی رو غیبت کنه غیبت هم غیر موجه باشه
  و بندازشون شهریور
  مشکلی توی معدل نهایی و کل دیپلم و توی کنکور ۱۴۰۳ پیش میاد ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   غیبت غیر موجه معادل صفر است

 34. Avatar photo
  کوثر
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم مجدد هستم که امروز دیدم ۱۰ واحد هست ولی باید ۱۱ واحد میشد که سلامت بهداشت یادم رفته علامت بزنم که امتحان بدم حالا چی میشه میتونم برم بگم که بتونم خرداد امتحان بدم ؟
  امروز رفتم مدرسه گفتن نمیشه سامانه بسته شده و میمونه شهریور باید امتحان بدی
  اگه بمونه شهریور و دیپلم را شهریور بگیرم برای کنکور ۴۰ درصد لحاظ میشه ؟
  توروخدا برام ی راه حلی بگید دارم دق میکنم 😭😭😭😭

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت بخیر
   بله لحاظ میشه

 35. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام. ببخشید اگر فقط یک درس از نمره ها ۱۶ باشه و بقیه بالای ۱۹/۵ باشه درصد های کنکورم ۸۰ به بالا باشه آیا میتونم پزشکی بیارم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط اعلام شده این امکان وجود دارد .

 36. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام . من برا ی دیپلم تجربی اقدام کردم ودیپلم من ریاضی بود. اگه نمرات امتحان نهایی امتحان دروسی که مشترک هستن بین دو رشته ، در رشته ی قبلی بهتر از نمره ی جدید در دیپلم جدید باشه ، میشه نمره ی دیپلم قبلی رو برام بزارن؟؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که کد دروس مطابقت داشته باشد امکان پذیر میباشد .

 37. Avatar photo
  ایلیا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من باتمام شماره های مشاور تماس گرفتم.هیچکدوم درشبکه موجودنیست؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام وقت بخیر . با تلفن ثابت تماس حاصل بفرمایید

 38. Avatar photo
  حسین
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور ریاضی بدم برای تاثیر معدل باید چکا کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   باید حضوری برید آموزش پرورش

 39. Avatar photo
  حسین
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام دیپلم تجربی دارم میخوان کنکور ریاضی بدم برای تاثیر معدل باید چکا کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام
   برید آموزش پرورش

 40. Avatar photo
  رضا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام من دیپلم ردی رشته ریاضی سال91هستم، الان میخوام دیپلم تجربی بگیرم، چه تایمی میتونم ثبت نام کنم ؟حتما باید مهر و آبان برم ثبت نام کنم یا اینکه نه قبل از امتحانات خرداد۴۰۳هم میشه ثبت نام کرد؟ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن منع ادامه تحصیل نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 41. Avatar photo
  B
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۵

  کسی تطبیقی تجربی به انسانی گفتن باید دینی رو هم امتحان بده چون با تجربی فرق داره سؤالم اینه ک اگر ی درصد دینی رو کم کدوم نمره رو براش میزارن؟ اونی ک ب اصطلاح کم شده یا اونی ک تو تجربی بالا گرفته بود؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام دوست عزیز همان نمره ای ثبت میشود که در آزمون ترمیم معدل شرکت کرده بودید.

 42. Avatar photo
  shima
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام.
  من درحال کسب دیپلم مجدد هستم (دیپلم ریاضی دارم و خرداد دیپلم تجربی دریافت میکنم) آیا من فرصت ترمیم نمرات دیپلم تجربی رو در سال آینده دارم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام دوست عزیز بله اگر موفق به کسب دیپلم جدید شدید میتونید برای ترمیم هم اقدام کنید.

 43. Avatar photo
  نیما
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۳۳

  سلام
  من دیپلم مجدد قرارع بگیرم تو همین خرداد ولی احتمالا یکی دو درس رو بیفتم
  اگه تو شهریور امتحان بدم و با نمره بهتری قبول شم تاثیری تو کنکور ۱۴۰۲ داره یا همون نمره خردادم لحاظ میشع

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۸

   وقت بخیر
   خیر نمرات خرداد میتواند در کنکور شما تاثی بگذارد

 44. Avatar photo
  نگار
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۶

  سلام وقتتون بخیر
  من برای گرفتن دیپلم تو امتحان نهایی ثبت نام کردم که ۶ درس افتاده داشتم ..
  ودر یکی‌از این امتحانها غیبت کردم چه اتفاقی میوفته میمونه شهریور؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت به خیر
   طبق بخشنامه ی جدید میتوانید مجددا برای ثبت نام و شرکت در امتحانات پایانی اقدام نمایید.

 45. Avatar photo
  مهناز
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۱

  کسی که دیپلم مجدد بکیره میتونه دوباره ترمیم ثبت نام کنه

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام بله مجاز به ترمیم میباشد.

 46. Avatar photo
  عرفان
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۴

  با سلام
  بنده متاسفانه نمره کتبی دیپلم پایینی کسب کرده ام و با توجه به این که سیستم پذیرش دانشگاه آزاد که بر اساس سوابق تحصیلی هست نمرات ترمیم معدل رو احتساب نمیکنه
  منی که دیپلم تجربی دارم میتونم برا دیپلم ریاضی اقدام کنم که همه دروس نهاییشو از اول امتحان بدم و سابقه تحصیلی خوبی ایجاد کنم
  یا اینکه دروس مشابه تطبیق خواهد شد و فقط درس هایی که متفاوتن رو آزمون خواهم داد؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن منع نظام وظیفه مشکلی برای دیپلم مجدد وجود ندارد.

 47. Avatar photo
  فا
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام
  دیپلم مجدد در شهریور روی کنکور تیر ماه تاثیر داره ؟؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر اگر به سازمان سنجش ارسال شود امکان پذیر میباشد

 48. Avatar photo
  م
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۹

  دیپلم مجدد برای شهریور تاثیری داره رو کنکور

  • Avatar photo
   rezai
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام وقت بخیر .باید ترمیم معدل یا دیپلم مجدد شما قبل از صدور کارنامه نهایی کنکور باشد

 49. Avatar photo
  باران
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام لطفا اگ میشه زود جواب منو بدین
  من دیپلم مجدد انسانی ثبت نام کردم برای خرداد و هزینه دادم و همه چی تکمیل بود امروز رفتم کارت ورود ب جلسه بگیرم
  مدرسه میگن کارت ورود ب جلسه صادر نشده و دیپلم مجددا شهریور امتحان بدین توروخدا بگین مگ میشه آخه اگ بیوفته شهریور دیگ تاثیری تو کنکور نداره ، داره؟
  لطفا جواب منو بدین حالم خیلی بده من اگ بیوفته شهریور باید پشت کنکور بمونم ی سال دیگ؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال نمره در کنکور 1402 تا قبل از برگزاری و اعلام نتایج کنکور باید نمره ثبت شود.

 50. Avatar photo
  Goli
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس معماری دارم و دیپلمم هم معماریه،اما میخواستم برم سمت رشته پرستاری،امکان پذیره؟و اینکه باید دیپلم تجربی بگیرم اول؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقت بخیر
   با توجه به اهمیت معدل اگر دیپلم جدید بگیرید بهتر است

 51. Avatar photo
  Me
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام، خسته نباشید.
  من دیپلم رشته‌ی تجربی را در سال 93-92 دریافت کردم‌و شامل نظام جدید (3-3-6) نمیشوم. و پیش دانشگاهی را پس از امتحانات بخاطر سه درس تخصصی ک نمره‌ی قبولی نگرفتم نیمه رها کرده و مدرکی دریافت نکردم. پیش ازون معدل دیپلمم هم بخاطر اتفاقاتی ک برام پیش اومد بسیار پایین شد، امکان دریافت مجدد مدرک دیپلم نظام جدید در همین رشته‌ی تجربی برایم میسر است یا خیر؟ لطفا لطفااا با پاسخ کامل راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام
   بله می توانید دیپلم دوباره بگیرید
   برای ان کار باید به اموزش پرورش مراجعه بفرمایید

   • Avatar photo
    Me
    ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

    این دیپلمِ مجدد، نظام جدید لحاظ میشود؟ یا لازم هست علاوه بر مدرک دیپلم مجدد، مدرک پیش‌دانشگاهی هم دریافت کنم؟ برای کنکور سراسری و دانشگاهای دولتی عرض میکنم.

    • Avatar photo
     مشاور ابراهیمی
     ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۸

     بله نظام جدید محسوب میشود
     نیاز به پیش نیست چون براساس نظام اموزشی جدید قرار است درس ها را پاس کنید

     • Avatar photo
      Me
      ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

      از راهنمایی و پاسخگوییِ صحیح شما، صمیمانه متشکرم.

     • Avatar photo
      مشاور ابراهیمی
      ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

      خواهش می کنم. موفق باشید

 52. Avatar photo
  رایان
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام ،من دیپلم نظام قدیم ریاضی داشتم،خرداد برای گرفتن دیپلم جدید تجربی اقدام میکنم،توی کارت ورود به جلسه برام درس زمین شناسی نیست ،که برم امتحان بدم به جاش درس هنر هست،این درسته؟
  مدرسه گفت زمین تطبیق خورده برات،چجوری ممکنه اخه،

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام دوست عزیز بله برای درس زمین شناسی برای تمامی داوطلبین این مورد ثبت شده است و مشکلی ندارد.

 53. Avatar photo
  محمد طاها فرزام
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام وقت بخیر یه سوال داشتم
  الان من دوازدهم هستم رشته کاردانش خواستم بپرسم ببینم بعد از اینکه دیپلم گرفتم میتونم دوباره دیپلم تجربی یا ریاضی بگیرم ؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید 🙏🏻

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن منع نظام وظیفه امکان گرفتن دیپلم مجدد وجود دارد.

 54. Avatar photo
  حسین قنبرپور
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام من تجربی رو تموم کردم با نمره دیپلم ۱۷/۵۰
  الان خرداد ماه قراره ایجاد سابقه کنم
  برای رفتن به فرهنگیان نمره دیپلم باید بالای ۱۵باشه
  حالا بعد ایجاد سابقه نمره دیپلم تجربی من لحاظ میشه یا نمره کلی که توی ایجاد سابقه آوردم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۶

   وقت بخیر
   اگر سوابق ایجاد کردید با آن میتوانید اقدام کنید

 55. Avatar photo
  پری
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام برای گرفتن دیپلم مجدد در مدرسه بزرگسالان ثبتنام کردم،الان برای دریافت کارت ورود به جلسه نیاز به کد دانش اموزی دارم،که سوابق رو ثبت کنم،سوالم اینه که با گرفتن دیپلم مجدد کد دانش اموزی شخص عوص میشود؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقت بخیر
   چون مدرسه شما به مدرسه بزرگسال تغییر پیدا کرده امکانش هست

 56. Avatar photo
  M
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۹

  اگه کسی دیپلم تجربی یا ریاضی داشته باشه و بخواد کنکور انسانی شرکت کنه عربی رو باید ایجاد سابقه کنه یا می‌تونه همون نمره قبلیشو براش بزارن

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر
   دروس عمومی قابلیت تطبیق را دارند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید .

 57. Avatar photo
  پویا
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام‌وقت بخیر بیخشید من امسال ۱۲ هستم باید امتحان بدم ولی چون‌ در سال دهم و یازدهم مردودی داشتم به من گفتن الان برو خرداد امتحان نده شهریور بیا اینارو پاس کن همراه با مردودی ها امتحان دیپلم رو هم‌میدی‌
  درسته؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام
   باید بررسی بشه

   • Avatar photo
    Moonshine
    ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

    سلام من امروز کارت ورود ب جلسمو گرفتم روی کارت نوشته 9 واحد درسی در حالیکه من 10 واحد رو انتخاب کرده بودم من تغییر رشته دادم از تجربی ب انسانی و عربی رشته تجربی رو 20 گرفته بودم اما برا عربی تخصصی رشته انسانی درخواست ایجاد سابقه کرده بودم ولی حذف شده بنظرتون دلیلش چیه ؟؟؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷

     سلام
     باید بررسی بشه با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید

 58. Avatar photo
  امیر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم ولی معدلم خیلی پایینه. برای بورسیه تحصیلی نیاز به دیپلم با معدل بالا دارم. آیا تنها راه برای من گرفتن دیپلم رشته دیگه هستش یا میتونم دیپلم جدید برای همین رشته بگیرم؟ تابستون ترمیم معدل شرکت کردم و نمرات رو ترمیم کردم، راهی هست که همون نمرات تطبیق بخورن و دیگه اون درسها رو دوباره برای دیپلم جدید امتحان ندم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل دیپلم فقط برای کنکور اعمال می شود.

 59. Avatar photo
  امیرمحمد
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام من 18سالمه علاقه به رشته کاردانش ندارم دیپلم ناقص هستم پایه دوازدهم میخواهم تغیر رشته از کاردانش به علوم انسانی برم باید چه کار کنم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   امکان تغییر رشته فقط با موافقت آموزش و پرورش وجود دارد .

 60. Avatar photo
  رها
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام من برای خرداد ترمیم معدل شرکت کردم اما میخوام دستم رو عمل کنم نمیتونم امتحان بدم راهی هست که بتونم شهریور یا دی امتحان بدم و فرصت ترمیم را از دست ندم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۸

   وقت بخیر
   نیازه با ارگان مربوطه صحبت کنید درصورت تایید اقدام کنید اما شما باید در خرداد در ازمون شرکت کنید بخاطر زمانبندی کنکور

 61. Avatar photo
  علیرضا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۲

  من همین خرداد قراره امتحان بدم پایه دوازدهم انسانی هستم نمی تونم دیپلم کامپیوتر فنی بگیرم یا کنکور کامپیوتر بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت به خیر
   تا زمانی که دیپلم اول خود را نگرفته باشید امکان گرفتن دیپلم مجدد را ندارید.

 62. Avatar photo
  پوریا
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۷

  سلام ببخشید یه سوال ممنون میشم جواب بدید 🙏
  قبلا واسه پسرا اگه میخواستن تغییر رشته بدن و دیپلم جدید بگیرن باید سربازی میرفتن
  الان این قانون برداشته شده؟ یعنی من میتونم بعد تموم کردن دوازدهم تغییر رشته بدم بدونه اینکه برم سربازی؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۷

   وقت بخیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع 1بار امکان پذیر میباشد شما بعد از دیپلم برای مقطع بعدی اقدام کنید

 63. Avatar photo
  meli
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم رشته تجربی دارم و میخوام دیپلم رشته ریاضی بگیرم چ دروسی رو باید امتحان بدم؟و اینکه امکانش هست با دیپلم تجربی در رشته مهندسی پزشکی پیام نور شرکت کرد؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام دوست عزیز بریا یان مورد باید دروس پایه دوازدهم رشته ی ریاضی رو بعنوان داوطلب آزاد امتحان بدید تا بتونید دیپلم تطبیقی رو کسب کنید.

 64. Avatar photo
  امیر
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۷

  اگه زمان امتحان نهایی برای دیپلم مجدد ۵ تا درس بیفتم شهریور میتونم دوباره امتحان بدم ؟؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر . خیر باید سال اینده ثبت نام بفرمایید

 65. Avatar photo
  بانو
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۴

  با سلام برای کنکور1404ب بعد ک نمرات دهم بازدهم هم محاسبه میشه
  من خوندم ک دروس این پایه ها رو با خوردن یه ضرب در قبول میشیم و فقط باید نهایی دوازدهم رو داد
  تکلیف نمراتشون و تاثیرشون در کنکور چی میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۳

   وقت بخیر
   هرزمان ک به مرحله اجرا رسید اطلاع رسانی انجام میشود

 66. Avatar photo
  حیدری
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام، زمان ثبت نام کنکور گزینه تربیت معلم رو انتخاب نکردم. دیگه نمیتونم قبول شم ؟ بعدا میشه ویرایش کرد؟ تورو خدا جواب بدید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام دوست عزیز بله امکان ویرایش برای انتخاب شما وجود دارد.

 67. Avatar photo
  توکلی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۰

  سلام من دیپلم انسانی قدیم خستم میخوام تجربی جدید بگیرم ..الان گفتن پول اونایی که نهایی نیست هم واریز کنم مثل تربیت بدنی و فناوری و…باید واریز کنم یا نه؟؟میگن خودمون نمره میدیم آخه به چه درد من میخاد بخوره..تاثیری مگه داره نمره هاشون

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بله باید واریز شود

 68. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۵

  یه سوال کسانی که دیپلم مجدد میگیرند سهمیه مناطق در کنکور برای آنها چگونه حساب میشود؟بر اساس دیپلم اول یا چی ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر
   بر اساس دیپلم اول می باشد .

 69. Avatar photo
  محمد مهدی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام وقت بخیر.من امسال یازدهم فنی و حرفه ای هستم رشته ای (الکتروتکنیک)میخواستم بدونم آیا میشه با دیپلوم رشته فنی و حرفه ای کنکور تجربی داد و شراط چگونه هست چون رشته الکتروتکنیک کنکور دارد می‌شود کنکور ابن رشته را ندهیم ودر کنکور تجربی شرکت نمایم

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام
   اگر نظام جدید هستید بله
   اما باید سوابق تحصیلی ایجاد کنید

 70. Avatar photo
  محمد مهدی نوری
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام من امسال یازدهم فنی و حرفه ای(رشته الکتروتکنیک)هستم آیا میتوانم با گرفتن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای در کنکور تجربی شرکت نمایم
  و شرایط چگونه هست چون رشته الکتروتکنیک کنکور دارد میتوانم کنکور این رشته را ندهم ودر کنکور تجربی شرکت نمایم

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام
   بله
   اما باید سابقه تحصیلی ایجاد کنید

 71. Avatar photo
  Mahi
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام وقت بخیر من دیپلم مجدد می‌خوام بگیرم تو سامانه my .medu قسمت ترمیم و ایجاد سابقه ک زیر کد ۱۹ رقمی هست رو باید کامل کنم یا ن؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۰

   بله باید کامل نمایید

 72. Avatar photo
  nazanin
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام وقت بخیر
  من میخوام ترمیم معدل شرکت کنم دیپلم نظام جدید دارم الان تو سایت mymedu ک باید اطلاعات رو ثبت کنیم پایه و دوره فارغ تحصیلی رو باید چی وارد کنم ؟ و اگه این اطلاعات رو ثبت نکنیم مشکلی پیش میاد ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   اگر ستاره قرمزدار نیست مشکلی ندارد اما میتوانید از مدرسه پیگیری کنید

 73. Avatar photo
  Armin
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام
  بنده پارسال دوتا از دروس دوازدهم رو افتادم
  تا الان براش اقدامی نکردم میخاستم بدونم شهریور ماه میتونم امتحان بدم ایا؟! یا برای اینکه کنکور بتونم بدم حتما باید خرداد امتحان بدم ؟!

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام دوست عزیز شما در هر دو فرصت میتونید برای شرکت در امتحان شرکت کنید. و باید تا پایان شهریور ماه بصورت کامل فارغ التحصیل بشید.

 74. Avatar photo
  م
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم و میخام کنکور انسانی شرکت کنم؛
  برای دروس اختصاصی نهایی انسانی (یعنی ایجاد سابقه )اقدام کردم .میخواستم بدونم دروس عمومی قابلیت تطبیق داره طبق جدول ۷که منتشر شده ؟
  و اینکه مدرسه هیچ فرمی برای تطبیق به من نداده یعنی به طور خودکار دروس عمومی دیپلم قبلیم استفاده میشه چون دروس عمومی مشترک هست .

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شما نیازی نیست برای دروی عمومی اقدامی انجام دهید فقط اگر بخواهید میتوانید ترمیم کنید اما نیازه برای دروس تخصصی اقدام کنید

 75. Avatar photo
  دخترک غم زاده
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳

  ظهر بخیر
  من 20 سالمه تا کلاس یازدهم درس خوندم بعدش دوازدهمو ندادم
  دیپلم هم ندارم میخوام دوازدهمو بخونم دیپلم بگیرم
  تورو خدا التماس میکنم بگین چیکار کنم
  میتونم خرداد امسال امتحان بدم تو خونه درس بخونم؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت بخیر
   به صورت غیر حضوری دروس را مطالعه می کنید اما حضوری امتحان می دهید.

 76. Avatar photo
  ندا
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۲

  باسلام. من خیلی سردرگم هستم اگه میشه کمکم کنید. بنده سال ۱۳۸۷ دیپلم کارودانش اخذ کردم. پنج سال پیش اقدام کردم برای گذراندن پیش دانشگاهی تجربی و از هشت درس امتحان چهار درس رو هم دادم ولی دیگه ادامه ندادم و منصرف شدم . حال با گذشت چند سال دوباره تصمیم گرفتم سال ۱۴۰۳ کنکور تجربی بدم حال سوالم اینه میتونم امسال دیپلم مجدد در رشته تجربی بگیرم ؟ با توجه به اینکه قوانین تغییر کردن و دیگه پیش دانشگاهی ضرورتی نداره این مسئله که نصف دروس پیش دانشگاهی تجربی رو قبول شدم برام مشکلی بوجود نمیاره ؟میخوام مهرماه برم مدرسه بزرگسالان و بگم دیپلم کارودانش دارم و می‌خوام دیپلم مجدد تجربی بگیرم و دروس سال سوم تجربی رو بگذرونم که سابقه هم برام ایجاد شه، فقط این تیکه ک چهار درس از پیش دانشگاهی رو چند سال پیش گذروندم خیلی برام استرس بوجود آورده که نکنه برام مشکل ساز شه

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام وقت بخیر
   باید دیپلم تجربی را دریافت کنید اگر مدنظر شما کنکور تجربی هست.

 77. Avatar photo
  پریا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم مجدد ثبت نام کردم و توی سایت my.medu.ir زیر کد سوابق تحصیلی یه گزینه وجود داشت که ایجاد ترمیم و سابقه تحصیل بود و یه چنلی نوشته بود که اینو باید ثبت نام کنین و مشخصاتمو توی اون ثبت کردم ولی جاییش ننوشته بود دیپلم مجدد و فقط برای ترمیم و ایجاد سابقه بود و حالا برام ثبت شده و پاک هم نمیشه
  با توجه به اینکه متقاضی دیپلم مجدد هستم نه ایجاد سابقه و ترمیم، مشکلی برام پیش میاد؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر
   خیر مشکلی برای شما به وجود نمی اید.

 78. Avatar photo
  زهرا
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام وقت بخیر من کلاس یازدهم دینی رو تجدید شدم . آیا بخاطر یک درس یازدهم باید دیپلم رو شهریور ماه دریافت کنم …بعد از پاس کردن اون یک درس یازدهم دیپلم رو دریافت میکنم ؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام دوست عزیز خیر شما میتونید در دی ماه هم درس دینی رو امتحان بدید.

 79. Avatar photo
  Elahe
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام.من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم.میخام دیپلم انسانی نظام جدید بگیرم..امسال هم حتما میخام برم دانشگاه..میشه نصف امتحانات رو خرداد شرکت کنم نصفشون رو شهریور؟؟بهم گفتن اگه تاثیر امتحانات رو واسه همین امسال میخای همه رو فقط خرداد باید شرکت کنی.منظورم همین ۴۰درصد کنکوره

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سوابق تحصیلی تا حداکثر آخر خرداد ماه باید تمامی امتحانات را پاس کرده تا کد سوابق تحصیلی مربوطه برای شما صادر شود.

 80. Avatar photo
  الهه
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام.من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم.میخام دیپلم انسانی نظام جدید بگیرم..امسال هم حتما میخام برم دانشگاه..میشه نصف امتحانات رو خرداد شرکت کنم نصفشون رو شهریور؟؟بهم گفتن اگه تاثیر امتحانات رو واسه همین امسال میخای همه رو فقط خرداد باید شرکت کنی.منظورم همین ۴۰درصد کنکوره

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سوابق تحصیلی 40 درصدی تا حداکثر آخر خرداد ماه باید تمامی امتحانات را پاس کرده تا کد سوابق تحصیلی مربوطه برای شما صادر شود.

 81. Avatar photo
  امیر
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام نهار
  نجسن

  سلام وقتتون بخیر من دیپلمم تجربی هست ولی چون کنکور ریاضی میخوام بدم رفتم دیپلم مجدد ثبت نام کردم میخوام عمومی هارو شهریور امتحان بدم اختصاصی رو هم دی فقط مشکل من اینکه چون سال سومه که میخوام پشت بمونم باید مهر پیام نور ثبت نام کنم به نظرتون چون دانشجو میشم مشکلی برای امتحان دی پیش نمیاد که

  • Avatar photo
   rezai
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام وقت بخیر . خیر مشکلی پیش نمیاد

 82. Avatar photo
  آرمان
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام.من فارغ التحصیل دیپلم ریاضی نظام قدیمم.پیش دانشگاهی رو اون زمان فارغ التحصیل نشدم.شهریور 1401-1402تطبیق زدم به رشته علوم تجربی و چهار درس عمومی رو پاس کردم.حالا میخوام دوباره تطبیق بزنم به همان رشته اولم یعنی علوم ریاضی.آیا امکان دارد؟
  به نظرتون چون یه بار تطبیق دادم به نظام جدید و فارغ التحصیل نشدم سیستم تطبیق دوباره را قبول میکنه؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت به خیر
   برای تطبیق مدرک از طریق آموزش پرورش اقدام نمایید.

 83. Avatar photo
  رضا
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام من دانشجوی پیام نورم و الان ترمیم معدل رو توی مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم میخاستم ببینم باید تو سایتم ثبت نام کنم دوباره ؟ اخه سایت مینویسه دانش اموزان شاغل به تحصیل نیاز نیست منظور دانشجوهام هستن ؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام وقت بخیر . از مدرسه ثبت نام شده سوال بفرمایید

 84. Avatar photo
  fatemeh
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم یبارم ترمیم کردم آیا میتونم دیپلم مجدد انسانی بگیرم شهریور؟
  و اینکه اگه نظام عمومیامو تطبیق بدم میتونم دوباره امتحانشون بدم تا معدلم بیاد بالا؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر . باید برای دیپلم تطبیقی اقدام بفرمایید

 85. Avatar photo
  سام
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام، بنده دیپلم تجربی داشتم و برای دیپلم مجدد ریاضی ثبت نام کردم، خرداد ۱۴۰۲ امتحانات رو میدم، میخوام برای مهر ۱۴۰۲ در یک رشته دانشگاهی بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم، الان که تاریخ اردیبهشت ۱۴۰۲ هست، هیچ اقدامی از الان دیگه لازم نیست؟ یعنی نیازی نیست مانند ثبت نام کنکور، در سایت سنجش ثبت نامی چیزی انجام بدم؟ خیلی ممنون

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   بازده زمانی سوابق تحصیلی برای مهر ماه دو ماه زودتر انجام میشود از طریق سامانه پیگیر باشید

 86. Avatar photo
  امیر معصومی
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام ، خسته نباشید
  آیا میتوان با دیپلم نظلام جدید کنکور مکانیک خودرو داد و در آن ادانه تحصیل داد

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   برای جه مقطعی؟

 87. Avatar photo
  دانیال
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام
  وقت بخیر
  برای گرفتن دیپلم مجدد در دی ماه ۴۰۳ آیا باید دروس دهم و یازدهم رو که قراره از امسال نهایی بشن رو نیز امتحان بدهیم یا تطبیق میزنند؟؟؟؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر . صرفا دروس نهایی رشته رو آزمون بدهید

 88. Avatar photo
  دانیال
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۰

  سلام
  وقت بخیر
  من دیپلم ۹۰ هستم و پیش‌دانشگاهی ۹۱
  میخوام دیپلم مجدد بگیرم در رشته تجربی برای کنکور ۱۴۰۳
  آیا فقط باید دروس دوازدهم که نهایی هستند رو امتحان بدم ؟؟؟
  آخه گفتن از مهر ۴۰۲ تمام دروس دهم و یازدهم هم نهایی میشه.
  اگه نهایی بشه باید دهم و یازدهم رو امتحان بدم یا تطبیق میزنن؟؟؟?

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله برای گرفتن دیپلم مجدد باید دروس سال دوازدهم که نهایی هستند را امتحان بدهید . بعضی از دروس مشترک را برای شما تطبیق می زنند.

 89. Avatar photo
  Amir
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام من دیپلم ریاضی 90 دارم و برای دیپلم مجدد تجربی درخواست دادم ،میخوام کنکور 403 تجربی شرکت کنم،خواستم بدونم میشه امتحانات دیپلم مجدد رو تو چند مرحله تقسیم کنم، مثلا چندتا درس رو شهریور بدم بقیشون رو دی ماه؟؟بعدم اینکه هر کدوم از درسارو که نمره پایینی گرفتم رو میشه باز ترمیم کرد؟!

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر
   برای ترمیم معدل یک بار امکان اقدام وجود دارد اما میتوانید در دو مرحله شرکت کنید اما قبل از اطلاع رسانی برای اعلام نتایج اقدام کنید

 90. Avatar photo
  پردیس
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقت بخیر
  من میخوام دیپلم مجدد ریاضی بدم و توی فرمی که در آموزش و پرورش پر کردم نوشتم که عربی و دینی رو نمیخوام امتحان بدم و نمره قبلی برام محاسبه شه
  حالا سوالم اینه که نمره عربی و دینی قبلی برام توی کنکور محاسبه میشه یا چون دیپلم مجدد زدم و امتحان نمیدم صفر قراره میگیره؟

  • Avatar photo
   rezai
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام وقت بخیر . بله برای شما تطبیق میزنند

 91. Avatar photo
  نازنین
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام وقت بخیر بنده دیپلم انسانی نظام قدیم دارم می‌خوام دیپلم تجربی بگیرم ودرکنکور۴۰۳شرکت کنم ، امکانش هست بعضی از دروس رو در دی وبقیه رو در خرداد امتحان بدم؟ و یه سوال دیگه درس زمین شناسی در پایه یازدهم هست ، و بنده برای گرفتن دیپلم فقط پایه دوازدهم را باید امتحان بدم بعد تکلیف این درس در کنکور بنده چگونه خواهد بود ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام بله با آموزش پرورش رای زنی کنید

 92. Avatar photo
  فرنوش
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام خسته نباشید
  من برای گرفتن دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم و ی مدرسه ثبت نام کردم ولی انصراف دادم و الان مدتی هم گذشته امکان این وجود داره با برگه تطبیق دیپلم مجدد تجربی ک دارم مهر ماه یا هر زمانی ک می‌خوام در ی مدرسه دیگری ثبت نام کنم ؟ یا محدودیت زمانی وجود داره ؟ و اینکه انصراف دادم برام مشکلی پیش نمیاد اگه بخوام مدرسه دیگری ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزش پرورش پیگیری نمایید.

 93. Avatar photo
  فائزه
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من فارغ التحصیل نظام قدیم رشته ریاضی هستم و بهمن برای دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم، برای ثبت نام کنکور باید کد دانش آموزی جدید رو بزنم یا همون کدی که برای دیپلم ریاضی دارم؟؟
  در مورد کد پیگیری تحصیلی چطور باید نظام سالی واحدی پیش دانشگاهی راانتخاب کنم یا متوسطه دوم نظام ۳-۶-۶

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقتتون کد دانش اموزی جدید را وارد بفرمایید

 94. Avatar photo
  محمد امین
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام
  من در حال حاضر دانش آموز دوازدهم فنی حرفه‌ای هستم. میخواستم برای دیپلم مجدد ریاضی اقدام کنم. آیا زمانی که حین تحصیل در دانشگاه هستم امکانش وجود داره تا بزرگسالان ثبت نام کنم و بعد امتحانات نهایی ریاضی، دیپلم ریاضی رو دریافت کنم؟ چون یجا خونده بودم یکی از شرایط دیپلم مجدد، دانشجو بودن و داشتن معافیت تحصیلی هست

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   بله امکان دانشجو بودن با دریافت دیپلم مجدد وجد دارد .

 95. Avatar photo
  امیر
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۱

  سلام من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم خرداد برای دیپلم انسانی ثبت نام کردم توی ثبت نام کنکور باید عنوان دیپلم رو چی میزدم؟
  همون تجربی قدیم یا نظام جدید انسانی؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت بخیر
   مورد جدید که ارتقاء پیدا کردید

  • Avatar photo
   غزل
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۰

   سلام ببخشید چجوری دیپلم انسانی گرفتید مراحلش چطور بود

   • Avatar photo
    مشاور ابراهیمی
    ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام
    بفرمایید دانش اموز بزرگسال محسوب می شوید؟

   • Avatar photo
    غزل
    ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰

    سلام وقتتون بخیر
    من سال 1401 دیپلم ام رو گرفتم و یک درس فیزیک رو افتادم میخواستم بدونم میتونم الان دیپلمم رو باز کنم و اون فیزیک رو دوباره امتحان بدم؟
    ترمیم معدل نمیخوام
    میخوام جوری باشه که ثبت بشه و رو معدلم تاثیر بزاره میتونم باز کنم دیپلمم رو؟

    • Avatar photo
     مشاور محمدی
     ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۴

     سلام وقت به خیر
     در صورت داشتن پرونده تحصیلی میتوانید به آموزش پرورش مراجعه کرده درخواست دهید و نسبت به شرکت در امتحان این درس اقدام نمایید.

 96. Avatar photo
  soraya
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۷

  سلام من دیپلم ریاضی سال ۹۱ م، الآن میخام برای پزشکی ادامه بدم ، باید چکار کنم
  کنکور بدم؟ترمیم معدل؟یا دیپلم تجربی بگیرم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال 40 درصد سوابق تحصیلی نیاز به ایجاد سوابق از طریق آموزش پرورش دارید.

 97. Avatar photo
  مریم
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام
  بادیپلم قبلیم تجربی ثبت نام کردم ،خرداد دیپلم مجدد انسانی میگیرم.
  ویرایش نوع نظام و دیپلم رو بزارم برای زمانی که نمرات اومد تیرماه قبل کنکور یا الان که سایت برای ویرایش باز شده؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام همین آلان که لینک ویرایش باز شده

 98. Avatar photo
  بورات
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام،بنده دیپلم مجدد ریاضی درخواست دادم و خرداد هم باید امتحان بدم الان کد ۱۹ رقمی سوابق تحصیلی که دریافت کردم فک کنم واسه دیپلم قبلیم باشه به مدرسه بزرگسال مراجعه کردم و گفتن فرقی نمی کنه با همون واسه کنکور ثبت نام کن الآن مشکلی پیش نمیاد یا اگه مشکلی باشه بعد از اعلام نتایج می شع ویرایشش کرد کد سوابق تحصیلی رو؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت به خیر
   بعد از گرفتن معدل جدید نسبت به ویرایش معدل و کد سوابق تحصیلی خود اقدام نمایید.

 99. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام من دیپلم مجدد هستم
  ما نمره پایه دهم و یازدهم نداریم چون تطبیقی فقط پاس شده بدون نمره الان برای ثبت نام کنکور معدل یازدهم میخواد چی بنویسیم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام از آموزش پرورش بپرسید

 100. Avatar photo
  محمد عرفان
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام، من دیپلم فنی و حرفه ای نظام جدید داشتم، واسه دیپلم مجدد رفتم مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم، تطبیق واحد زدن برام. برخی دروس جلوشون ستاره بود برخی دروس هم مثل دینی و فارسی و … که عمومی بودن نمره وارد شد. میخواستم بدونم این نمرات تطبیق شده، نمره نهایی محسوب میشن یا خیر؟ یعنی برای کنکور تیر ۱۴۰۲ که ایجاد سابقه میخواد این ۴ تا درس عمومی که نمره تطبیق خورده، نمره نهایی هستن یا خیر؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقتتون بخیر بله

 101. Avatar photo
  Meli
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام وقتتون بخیر
  عذر میخوام من سال ۷۶ سوم دبیرستان رو تموم کردم و پیش دانشگاهی نخوندم امسال میخوام کنکور شرکت کنم برای ایجاد سابقه دوازدهم دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کردم الان برای ثبت نام کنکور تاریخ اخذ دیپلم رو باید چه سالی بزنم ۱۴۰۲ یا ۷۶ ؟ممنون میشم جواب بدین .

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام دوست عزیز باید تاریخ اخذ دیپلم رو وارد کنید. 1402

 102. Avatar photo
  Meli
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام وقتتون بخییر
  عذر میخوام من سال ۷۶ سوم دبیرستان رو تموم کردم و پیش دانشگاهی نخوندم امسال میخوام کنکور شرکت کنم برای ایجاد سابقه دوازدهم دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کردم الان برای ثبت نام کنکور تاریخ اخذ دیپلم رو باید چه سالی بزنم ۱۴۰۲ یا ۷۶ ؟ممنون میشم جواب بدین .

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام دوست عزیز باید 1402 رو وارد کنید.

 103. Avatar photo
  Sara
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم. قراره دیپلم مجدد بگیرم. میخوام خرداد چندتا از درسا رو امتحان بدم و شهریور بقیه درسا.
  با توجه به اینکه شهریور دیپلم مجددم رو میگیرم اگه الان بخوام تو کنکور انسانی ثبت نام کنم باید اون قسمت که نوع مدرک خواسته بنویسم فنی یا انسانی؟
  و اینکه آیا این چند درس که خرداد امتحان میدم نمرشون به عنوان سابقه تحصیلی تو کنکور امسال برام لحاظ میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقتتون بخیر خیر باید دیپلم خود را وارد نمایید برای برسی و مشاوره با ما تماس بفرمایید

 104. Avatar photo
  ف
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام
  تطبیق دیپلم با داشتن دیپلم تجربی نظام قدیم برای دروس عمومی انسانی امکان پذیره ؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت به خیر
   امکان تطبیق دروس مشترک وجود دارد.

 105. Avatar photo
  Hana
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم مجدد رشته انسانی هستم برا ثبت نام کنکور باید نوع دیپلمم رو قبلی بزنم یا نه همین انسانی رو؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۳

   سلام وقت بخیر . دیپلم مجدد انسانی را وارد بفرمایید

 106. Avatar photo
  Ali
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام من دیپلم مجدد تجربی گرفتم برای کنکور تجربی.توی دیپلم جدید چیزی به عنوان معدل پایه یازدهم نیست.باید چه معدلی برای یازدهم بزنم؟و زمین شناسی هم لازمه نهایی امتحان بدم؟دیپلم قبلیم هم ریاضی نظام جدید بود

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 107. Avatar photo
  پردیس
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام من دی ماه ترمیم معدل ثبت نام کردم و بعد خاستم کنسل کنم ک خرداد شرکت کنم بهم اجازه ندادن گفتن غیبت کنی مشکلی نداره میتونی خرداد مجدد امتحان بدی حالا میپرسم میگن نمیشه بعضیام میگن میشه
  ایا میتونم ؟ راه دیگه ای هست ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر .
   به مدیر مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید چون سر جلسه نرفتید اماکن پذیر هست.

 108. Avatar photo
  Hossin
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام
  حتما باید از همون جا بگیرم اقدام کردم میگه دانش اموزی با این مشخصات وجود نداره

  ممکنه بعدا واسم نمرات دیپلم جدید رو ثبت نکنن??

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام برای بررسی بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 109. Avatar photo
  ترانه
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام
  برای درس سلامت و بهداشت هم باید سابقه تحصیلی ایجاد کنیم ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام برای بررسی بیشتر شرایط تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 110. Avatar photo
  سارا
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام ببخشید من دیپلوم ردی سال ۱۴۰۰ هستم برای ادامه دادن امتحانات افتاده باید به نهضت برم؟ نهضت کلاس میزاره یا فقط یه امتحان میدم برای قبول شدن و گرفتن دیپلومم بعد دیپلوم نهضت روش نوشته میشه مال نهضت؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت به خیر
   برای تکمیل دیپلم و گذراندن واحد های درسی باید از طریق اموزش پرورش اقدام نمایید.

 111. Avatar photo
  آمین
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام ببخشید من دیپلوم ردی سال ۱۴۰۰ هستم برای ادامه دادن امتحانات افتاده باید به نهضت برم؟ نهضت کلاس میزاره یا فقط یه امتحان میدم برای قبول شدن و گرفتن دیپلومم بعد دیپلوم نهضت روش نوشته میشه مال نهضت؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت به خیر
   برای تکمیل دیپلم و گذراندن واحد های درسی باید از طریق اموزش پرورش اقدام نمایید.

 112. Avatar photo
  حسین
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام میگن اونایی که دیپلم تجربی نظام قدیم داشتن الان میخوان
  یپلم مجدد رشته انسانی شرکت کنن تو برگه ثبت نام کنکور باید قبل از کد دانش اموزی یا کد سوابق
  عدد ۶۶ وارد کنن همچین چیزی درسته ؟؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام وقت بخیر . باید از سایت my.medu.ir سوابق را دریافت کنید

   • Avatar photo
    پردیس
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶

    سلام من دی ماه ترمیم معدل ثبت نام کردم و بعد خاستم کنسل کنم ک خرداد شرکت کنم بهم اجازه ندادن گفتن غیبت کنی مشکلی نداره میتونی خرداد مجدد امتحان بدی حالا میپرسم میگن نمیشه بعضیام میگن میشه
    ایا میتونم ؟ راه دیگه ای هست ؟

    • Avatar photo
     مشاور حمامی
     ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۳

     سلام وقتتون بخیر به اموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

   • Avatar photo
    سپیده
    ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۳

    سلام وقتتون بخیر
    من دیپلمم سال۸۶ و پیش دانشگاهیمو تو سال ۸۷ خوندم و لیسانس ادبیات گرفتم.الان میخام فنی و حرفه ای ، کامپیوتر بخونم و برنامه نویسی ادامه بدم. ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم و اصلا شدنی هست یا نه! ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

    • Avatar photo
     rezai
     ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۸

     سلام وقت بخیر . میتوانید بدون آزمون رشته کامپیوتر را ادامه بدهید

 113. Avatar photo
  مریم
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام
  در ثبت نام کنکور من کد ۱۹رقمی جدید برای سابقه تحصیلی می‌زارم ولی میگه متعلق به شما نیست .
  همون کدی که از سایت آموزش و پرورش گرفتم.
  یعنی چی؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر .
   لطفا برای بررسی و پیگیری به اموزش و پرورش ناحیه خود مراجعه کنید.

 114. Avatar photo
  محمد
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم و الان هم مشغول گرفتن دیپلم انسانی م (خرداد ماه 1402 میگیرم)
  برای ثبت نام در کنکور هم دیپلمم رو انسانی زدم
  قبلا کد سوابق تحصیلی داشتم که وقتی میزدم سوابق نمرات تجربی رو برام می آورد
  اما امسال اون کد عوض شده
  برای دیپلم انسانی و تجربی یک کد سوابق تحصیلی وجود داره یا هر کدوم جداگانه هستن؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت به خیر
   کد سوابق تحصیلی برای هر رشته متفاوت است.

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برا هر رشته کد سوابق تخصیلی متفاوتی وجود دارد.

 115. Avatar photo
  حسین
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام دیپلم تجربی نظام قدیم دارم امسال میخوام کنکور انسانی شرکت کنم واسه دیپلم مجدد انسانی میخوام ثبت نام کنم اما امتحانات خرداد شروع میشن الان تو برگه ثبت نام دیپلم کدوم دیپلم رو باید ثبت کنم ؟
  شرایط نظام وظیفه ام برای گرفتن دیپلم مجدد چی باید باشه من معافیت تحصیلی از دانشگاه دارم

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام وقتتون بخیر شرایط نظام وظیفه ی شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 116. Avatar photo
  علی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دیپلمم رو گرفتم بقیه نمراتم خوبن ولی نمره مستمر نوبت دوم خیلی پایینه زیر ده واسه اینکه معدل کل دیپلم بالا بیاد باید چیکار کنم خیلی ممنون

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۲

   سلام وقتتون بخیر در ترمیم معدل شرکت بفرمایید

   • Avatar photo
    علی
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۶

    نمرات نهایی م خوبه مستمر رو میشه ترمیم کرد ؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۵

     سلام خیر
     نمرات مستمر اصلا تاثیری ندارد در کنکور

 117. Avatar photo
  ترانه
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام
  من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم و میخام کنکور انسانی شرکت کنم،به مدرسه بزرگسال شهر خودمون مراجعه کردم و برای دروس اختصاصی انسانی درخواست سابقه تحصیلی دادم برای دیپلم مجدد .سؤال بنده از شما اینکه نمرات دروس عمومی که قبلاً در دیپلم تجربی داشتم در کنکور انسانی به عنوان سابقه لحاظ خواهد شد؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقتتون بخیر خیر تنها دروس مشترک سابقه لحاظ میشود که درصد کمی است

 118. Avatar photo
  الهه مهر
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام، دیپلم مجدد تجربی هستم بخشی از درس هارو دی امتحان دادم و بقیه را برای خرداد ثبت نام کردم… حالا میتونم در خرداد دروسی را که دی امتحان دادم مجدد امتحان دهم؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقتتون بخیر باید ترمیم شرکت کنید

  • Avatar photo
   نیلوفر
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۵

   سلام وقتتون بخیر
   آیا میشه همه دروس رو امتحان بدم هم عمومی و هم اختصاصی؟
   دیپلم تجربی دارم میخوام دیپلم ریاضی بگیرم

   • Avatar photo
    مشاور ابراهیمی
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام
    بله باید به اموزش پرورش درخواست دهید

 119. Avatar photo
  م
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام
  اصل مدرک دیپلم رو موقع ثبت نام دانشگاه باید همراهمون داشته باشیم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام
   بله

 120. Avatar photo
  آزاده
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام وقت بخیر
  برای ایجاد سابقه تحصیلی،اصل مدرک دیپلم نیازه یا با گواهی موقت دیپلم هم میشه؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام دوست عزیز مدرک موقت هم کفایت میکند.

 121. Avatar photo
  حیدری
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام ، خسته نباشید ، خیلی ها جا مشاوره خواستم جواب کاملی نتونستن بهم بدن
  دیپلم تجربی نظام قدیم دارم ، میخوام امسال کنکور انسانی بدم و واسه دیپلم مجدد انسانی هم اقدام کردم. آیا زمان ثبت نام باید اطلاعات دیپلم جدید بدم که هنوز دریافت نکردم یا همون قبلی رو ؟ آیا الان که دانش آموز دیپلم مجدد هستم نظام جدید محسوب میشم؟
  در خصوص سوابق تحصیلی هم بنده یک کدی رو دریافت کردم مشخص نکرده که واسه تجربیه یا خیر همون رو وارد کنم ؟ امکان ویرایش هست بعدا؟
  با تشکر

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام دوست عزیز برای این مسئله محدودیتی نداردی و هر دو رو میتونید وارد کنید، اگز دیپلم انسانی شما قطعی شد در زمان ویرایش ادیت کنید.

 122. Avatar photo
  پ
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام
  منظور از اصل دیپلم همون گواهی موقت دیپلم هست ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   خیر اصل مدرک شما که نیازه از مدرسه تحویل بگیرید

 123. Avatar photo
  س
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام وقت بخیر
  منظور از اصل دیپلم همون گواهی موقت دیپلم هست؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   خیر اصل مدرک شما که نیازه از مدرسه تحویل بگیرید

   • Avatar photo
    نیلوفر
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۳

    سلام من دیپلم تجربی دارم
    میخوام دیپلم ریاضی بگیر
    دروس عمومی م زیر ۱۰ هستن و با مستمر قبول شدم
    آیا میتونم تطبیق بزنم یا باید دوباره امتحانشون بدم؟
    چون کتبی م زیر ده هستش

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۵

     سلام وقت بخیر
     اصولا دروس تخصصی ملاک میباشد اما اگر آموزش وپرورش ایراد بگیر نیازه مجدد در امتحانات شرکت کنید ونیازه از طریق مراجعه حضوری از خودشون پیگیری کنید

 124. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۴

  سلام
  من دیپلم سال ۱۴۰۱ گرفتم
  نظام آموزشی چی باید انتخاب کنم ۶.۳.۳ یا واحدی ترمی

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۲

   سلام وقت بخیر
   نظام اموزشی را باید6.3.3باید انتخاب کنید.

 125. Avatar photo
  علی ساروق فراهان
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۵

  سلام و وقت بخیر خدمت شما ببخشید من انسانی رو تا پایه یازدهم بیشتر نخوندم و سربازیم هم تازه تموم شده میتونم برای گرفتن دیپلم ریاضی اقدام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   به اموزش پرورش مراجعه کنید

 126. Avatar photo
  مهدی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام این قضیه که از معافیت تحصیلی دو جا نمیتوان استفاده نکرد. چیه ایا درست یا نه مثلا اگر دانشگاه فرهنگیان از رشته انسانی ترم ۵باشی الان نمیتوانی بدون انصراف«به دلیل استفاده دوباره از معافیت تحصیلی » دیپلم تجربی بگیری و کنکور شرکت کنی وپزشکی قبول بشوی با تشکر ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای انصراف باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 127. Avatar photo
  Sara
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر . میخواستم بدونم ایجاد سابقه ی تحصیلی یعنی همون اخذ دیپلم مجدد یا باهم دیگه تفاوت دارن ؟
  من دیپلم تجربی دارم و قصد دارم کنکور انسانی بدم . قصد دارم توی رشته ی انسانی ایجاد سابقه ی تحصیلی کنم . الان سوالم اینه که توی فرم ثبت نام کنکور نوع دیپلم اخذ شده رو تجربی بزنم یا انسانی؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   با یکدیگر متفاوت اند
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 128. Avatar photo
  محمد
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم تجربی دارم و خرداد ماه امسال هم دیپلم انسانی رو میگیرم نصف کتاب ها رو امتحان دادم و نصفش مونده
  اگر الان با دیپلم تجربیم شرکت کنم برای کنکور انسانی
  نحوه تاثیر نمرات چگونه خواهد بود؟
  فکر کنم باید همون تو انتخاب نوع دیپلم از اول انسانی رو بزنیم یا نه؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت به خیر
   در صورت مغایرت دیپلم و رشته ی آزمون سوابق تحصیلی برای شما اعمال نمی شود.

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   برا بررسی دقیق شرایط تان تماس بگیرید

 129. Avatar photo
  کوثر
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم و خرداد ماه دیپلم مجدد انسانی رو میگیرم
  موقع ثبت نام نوع دیپلم رو چی انتخاب کنم که بتونم با دیپلم انسانی کنکور بدم ؟
  یکی میگه همون دیپلم قدیمی رو وارد کن بعدش ویرایش میاد ویرایش می‌کنی
  یکی هم میگه نوع دیپلم رو باید انسانی انتخاب کنی
  خواهشاً منو راهنمایی کنید تا هر چه زودتر اقدام کنم به ثبت نام در کنکور 🥲

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام باید دیپلم قبلی خود وارد کنید.

  • Avatar photo
   حیدری
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام من هم همین مشکلو دارم و هنوزم ثبت نام نکردم، به نتیجه ای رسیدید؟

   • Avatar photo
    مشاور صادقی
    ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۳

    سلام برای بررسی بیشتر شرایط تون با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 130. Avatar photo
  مهدی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام‌خسته نباشین
  من‌دو‌رشته تجربی و انسانی دارم .کد سوابق انسانی از سایت گرفتم الان چجوری کد تجربی رو هم بگیرم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام از همان طریقی که برای انسانی اقدام کرده بودید برای تجربی هم اقدام کنید.

   • Avatar photo
    سعید‌
    ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۱

    سلام وقت‌بخیر بنده دیپلم‌تجربی داشتم وواسه‌دیپلم‌مجددانسانی دی‌ماه‌امتحان‌دادم یکی ازکتاباشو نمره‌نیاوردم الان میشه بادیپلم انسانی کنکورتیرماه رو ثبت‌نام کنم یانه

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸

     سلام دوست عزیز اگر بصورت قطعی موفق به اخذ دیپلم نشده ای متاسفانه مجاز به ثبت نام با دیپلم انسانی نیستید و باید با دیپلم تجربی نام نویسی کنید.

   • Avatar photo
    مهدی
    ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

    نمیشه فقط یبار میتونی از سایت بگیری .آیا میتونم از مدرسه بگیرم؟

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۲

     سلام خیر صرفا از طریق سایت اقدام کنید.

 131. Avatar photo
  نگار
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام من پارسال دیپلم تجربی گرفتم، امسال میخواستم نمراتم رو ترمیم کنم و بهمن ماه برای ترمیم معدل ثبت نام کردم، اما از شرکت در کنکور تجربی منصرف شدم و میخوام کنکور ریاضی بدم. الان میتونم برای دریافت دیپلم مجدد ریاضی ثبت نام کنم یا چون ترمیم تجربی ثبت نام کردم دیگه امکانش نیست؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز به ثبت نام هستید و میتونید برای دیپلم ریاضی اقدام کنید.

 132. Avatar photo
  آرمانی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام. روزتون بخیر
  من دیپلم ریاضیم رو سال ۷۹ گرفتم. تیر ۱۴۰۲ میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. میتونم دیپلم تجربی رو شهریور ماه بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت به خیر
   در صورت شرکت در کنکور تیرماه 1402 باید تا قبل از اعلام نتایج سوابق تحصیلی خود را ویرایش کرده باشید.

 133. Avatar photo
  م
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام
  امسال با توجه به تغییرات، برای شرکت در کنکور انسانی حتما باید دیپلم انسانی داشت یا امکان شرکت با دیپلم دیگه ای هم هست؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۳

   سلام دوست عزیز
   امکان شرکت با دیپلم دیگر هم امکان پذیر هست اما اگ ر دیپلم مرتبط داشته باشید سوابق تحصیلی شما از 60 درصد محاسبه می شود.
   اگر دیپلم غیر مرتبط داشته باشید سوابق تحصیلی از 26 درصد محاسبه می شود.

 134. Avatar photo
  حدیث
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم انسانی سال ۹۹ هستم در مشهد
  میتونم دوباره دیپلم انسانی در شهرستان بگیرم؟؟؟
  ک کنکور انسانی از شهرستان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۵

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد میتوانید از ترمیم معدل استفاده نمایید .جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 135. Avatar photo
  مهدی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام میخواستم بدونم من ترم ۴فرهنگیانم از رشته انسانی هستم میتونم الان بدون انصراف از دانشگاه فرهنگیان دیپلم تجربی بگیرم و در کنکور تجربی شرکت کنم و پزشکی قبول بشم با تشکر لطفا توضیحتان کامل باشد

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد و باید ایجاد سابقه نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    نازنین
    ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۸

    سلام ببخشید من دیپلم نظام قدیم کامپیوتر دارم اگه بخوام دیپلم انسانی بگیرم میتونم دروس مشترک دو امتحان ندم؟مثلا کدوما رو باید از اول امتحان بدم

    • Avatar photo
     rahdar
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۸

     سلام وقت بخیر.
     دروس نهایی رشته ی انسانی که در گذشته در هر رشته ای که بوده اید پاس نشده است

 136. Avatar photo
  🙋‍♀️
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام من فارغ‌التحصیل انسانی هستم
  تیر کنکور تجربی میخام بدم
  بهتره سوابق تحصیلی بزنم یا دیپلم
  در خرداد فقط دوازدهم و امتحان میدم اگه دیپلم مجدد بگیرم!؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور ایجاد سوابق کفایت می کند.

 137. Avatar photo
  سحر
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۹

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من امسال دیپلم تجربی میگیرم
  برای گرفتن دیپلم مجدد انسانی کِی باید اقدام کنم؟
  مدرسه بهم گفتن شهریور برم امتحان بدم
  میخواستم بدونم میتونم به جای شهریور ، دی ماه امتحانات دوازدهم انسانی رو بدم ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت به خیر
   بعد از فارغ التحصیلی در رشته اول امکان گرفتن دیپلم مجدد وجود دارد.

 138. Avatar photo
  Hana
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام من برا گرفتن دیپلم مجدد در امتحانات خرداد ثبت نام کردم میخواستم بدونم موقع ثبت نام کنکور سال گرفتن دیپلم را ۱۴۰۲ بزنم یا فارغ التحصیل ۱۴۰۱؟
  و یه سوال دیگه دیپلم مجددی ها موقع ثبت نام کنکور معدل کل دیپلم را چی باید وارد کن؟ معدل کتبی مونم که بعد میاد میتونیم تو سایت ویرایشش کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام از آموزش پرورش بخواید خودش براتون ویرایشش کنه

 139. Avatar photo
  مهدی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام با توجه به سوال قبل از نظر معافیت تحصیلی برای استفاده ان در سه جا یعنی برای دانشگاه فرهنگیان و برای دیپلم غیر متناظر و شرکت کنکور در کنکور مشکلی پیش نمااید

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام برای بررسی دقیق تر تماس بگیرید

 140. Avatar photo
  مهدی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام میخواستم بدونم ایا من که ترم ۴فرهنگیان از رشته انسانی هستم میتونم الان دیپلم تجربی بگیریم ودر کنکور تجربی شرکت کنم لطفا با بله خیر جواب دید با تشکر

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام . بله

 141. Avatar photo
  هی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من اگ بخوام دیپلم مجدد انسانی بگیرم میتونم حتی دروس عمومی هم امتحان بدم ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت بخیر
   اگر میخواهید برای ترمیم معدل اقدام کنید محدودیت درس ندارید

 142. Avatar photo
  ...
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من الان ۱۲ تجربی ام و نمیخوام دیپلم تجربی داشته باشم
  امکانش هست که دیپلم انسانی بگیرم ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در کنکور یا دیپلم مجزا میفرمایید؟

   • Avatar photo
    ...
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱

    برای شرکت در کنکور انسانی
    امسال دیپلم تجربی میگیرم ولی نمیخوام
    هیچ راهی نیست که دیپلم انسانی بگیرم برای کنکور ۴۰۳؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۵

     سلام
     راه با آموزش پرورش رای زنی کنید

 143. Avatar photo
  سارا
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم برگ تطبیق گرفتم برای دیپلم انسانی امتحانات خرداد ماه شرکت کنم. الان برای ثبتنام کنکور کد سوابق تحصیلی میخواد. من کد سوابق تحصیلی تجربی رو دارم. باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر
   کد سوابق تحصیلی جدید نیازه وارد شود

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

    ندارم آخه، سایتی که نوشتن هم نمیاره که دانش آموزی با این اطلاعات ثبت نشده.

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۴

     با مشارورین مجموعه تماس بگیرید

 144. Avatar photo
  نرجس
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام ببخشید
  من ثبت نام کردم ،نظام قدیم رو باید بزنیم ترمی واحدی؟
  کد ۱۹ رقمی شده فقط دیپلم رو داد و پیش دانشگاهی نداد بهم
  پیامکی هم برام نیومد

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت به خیر
   سال فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی مهم است.سوابق تحصیلی فقط برای افرادی که از سال 91 به بعد مدرک پیش دانشگاهی گرفتند اعمال می شود.

 145. Avatar photo
  کیان
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام و عرض ادب، من دیپلم ریاضی رو سال ۸۶ لرستان گرفتم، می خوام از طریق آموزش پرورش لرستان تطبیق نمرات بدم و مدارک رو بیارم مدرسه بزرگسال تبریز دیپلم تجربی بگیرم، سازمان سنجش نوشته کسی که دیپلم رو توی استانی بگیره بومی اونجا محسوب میشه، منم می‌خوام بومی آذربایجان شرقی باشم، چون ساکن تبریز هستم، و قبولی تبریز برام مهم تره، سوال من اینه: با توجه به اینکه من مجبورم برای دیپلم تجربی از آموزش پرورش لرستان اقدام کنم و مدارک رو بیارم تبریز، دیپلم من برای کدوم استان ثبت میشه؟ لرستان یا آذربایجان؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام ار اموزش پرورش استعلام بگیرید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام دوست عزیز بومی بودن به معنای این است که سابقه ی سکونت شما در یک استان بالای 3 سال باشد. و بعد از کسب دیپلم در استانی که موفق شدید برای همان استان ثبت میشود.

   • Avatar photo
    کیان
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۳

    سلام و درود، بسیار ممنونم از پاسخ شما سرور گرامی، من ۱۱ ساله تبریزم،ولی متولد لرستانم، و دیپلم مجدد رو از طریق آموزش و پرورش لرستان پیگیری میکنم و تبریز امتحان ها رو میدم، سوال اینه که سازمان سنجش آیا می‌دونه که من ۱۱ ساله تبریز زندگی میکنم؟ آیا گزینه ای حین ثبت نام هست تا سازمان سنجش من رو بومی تبریز ثبت کنه؟آیا همین که دیپلم مجدد رو تبریز بگیرم من رو بومی آذربایجان میکنه؟

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴

     سلام دوست عزیز، بومی به معنای محل تولد میباشد و به مدت 5 سال از سکونت شما از یک شهر گذشته باشد، شما باید در زمان ثبت نام شهرتون رو انتخاب کنید و سازمان سنجش استعلامی در این مورد انجام نمیدهد.

 146. Avatar photo
  مهدی
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام من داشجوی فرهنگگیان ترم ۵هستم میخواستم بدانم الان میتونم دیپلم تجربی بگیرم ودر کنکور شرکت کنم ودر بعد قبولی نهایی در پزشکی از دانشگاه فرهنگیان انصراف بدم

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر .
   انصراف از فرهنگیان شرایط و قوانین خاص خود را دارد و هزینه ی انصراف باید بدهید.

 147. Avatar photo
  محمد
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام من الان پایه دوازدهم هستم و هنوز دیپلم نگرفته ام و متولد آبان ۱۳۸۳ هستم و ۱۸ سالم شده است و سوالم این هست که برگه معافیت تحصیلی به تازگی گرفتم و نوشته تا مهر ۱۴۰۲ مهلت دارم ولی من می خوام پشت کنکور بمونم و قصد دارم در کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم آیا می توانم یا باید بروم سربازی ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت به خیر
   بعد از تاریخ فارغ التحصیلی مدت یکسال از نظر نظام وظیفه همچنان معافیت موقت دارید.برای تمدید معافیت یا باید از طریق نظام وظیفه درخواست داده یا دانشجو شوید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 148. Avatar photo
  سمیه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام
  ببخشید من دیپلم تجربی دارم ولی واقعا نمیتونم کنکور رو پشت سر بزارم مث اینکه رشته های فنی و کاردانش امکانشو دارن ک بدون کنکور بشه بری دانشگاه درسته؟
  من اگه بخوام دیپلم کاردانش یا فنی حرفه ای بگیرم باید چیکار کنم؟
  بعد باید دانشگاه ازاد بخونم؟ بیشتر نظرم روی تدوین گری و حسابداری هست

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام دوست عزیز برای ادامه تحصیل در این رشته ها نیازی به دیپلم مجدد ندارید. و میتونید هم از طریق کنکور سراسری و هم پذیرش بدون کنکور اقدام کنید.

 149. Avatar photo
  Ali
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام من دیپلم تطبیقی تجربی گرفتم برای کنکور و الان موقع ثبت نام کنکور معدل یازدهم باید چی وارد کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   حدودی وارد کنید و بعدا اصلاح نمایید

 150. Avatar photo
  MJ
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۵

  با سلام خسته نباشید…من دیپلم نظام قدیم ریاضی داشتم و الان دارم نظام جدید تجربی میگیرم..الان که موقع ثبت نام کنکوره من هنوز امتحان دیپلم جدیدم تموم نشده و مدرکشو ندارم حالا موقع ثبت نام باید اطلاعات دیپلم قدیممو تو سایت وارد کنم یا دیپلم جدید رو که هنوز نگرفتم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت به خیر
   هر گونه اطلاعات درباره دیپلم جدید خود را باید وارد کنید.

 151. Avatar photo
  Ali
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۶

  من دیپلم تجربی دارم ولی امسال میخام دیپلم ریاضی بگیرم
  میخواستم بدونم دروس مشترکی که نمرم خوبه میشه اونارو امتحان ندم یعنی برابر سازی کنم؟ یا نه برای گرفتن دیپلم جدید باید همه دروس رو مجددا امتحان داد

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت به خیر
   میتوانید درخواست تطبیق واحد دهید.

 152. Avatar photo
  آزاده
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام
  فرق دیپلم مجدد با دیپلم تطبیقی چی هست؟
  ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام وقت بخیر
   دیپلم مجدد در صورتی که دیپلم داشته باشید در نظر گرفته نمیشود باید دیپلم تطبیقی دریافت نمایید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 153. Avatar photo
  س
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام
  امسال باتوجه به تغییرات کنکور ،میشه بدون ایجاد سابقه تحصیلی ،در کنکور متفاوت با نوع دیپلم شرکت کرد ؟
  اگه این امکانش باشه در اون صورت ۴۰درصد تاثیر معدل لحاظ نمیشه و فقط درصدای کنکور ملاکه؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام دوست عزیز اگر غیر از نوع دیپلم خودتون تصمیم به شرکت دارید باید در گروه علوم آزمایشی مورد نظرتون دیپلم تطبیقی بگیرید.

 154. Avatar photo
  رها
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. من دیپلم نظام قدیم ریاضی دارم و دی ماه سال قبل دیپلم انسانی گرفتم و کنکور انسانی دادم. الان میخوام همون رشته خودم یعنی ریاضی رو کنکور بدم اما سایت فقط کد سوابق تحصیلی جدید انسانی رو بهم میده و دیپلم قبلی رو نمیده. باید چیکار کنم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت کد سوابق به صورت حضوری به اموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 155. Avatar photo
  بهار
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام خسته نباشید.من دیپلم انسانی دارم اما پیش دانشگاهی نخوندم.میخواستم ببینم میتونم با مدرک دیپلمم تو کنکور تیر برای معماری شرکت کنم؟برای ازمون ورودی دانشگاه ازاد یعنی

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه شما مجاز به شرکت در کنکور نمیباشید.

   • Avatar photo
    بهار
    ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۵

    اگر که مدرک پیش دانشگاهی داشتم میتونستم شرکت کنم؟

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۶

     بله مجاز به ثبت نام بودید.

 156. Avatar photo
  هتی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من الان ۱۲ تجربی ام امسال دیپلم تجربی میگیرم ، ولی میخام تیر ماه سال آینده(۱۴۰۳) کنکور انسانی بدم
  میتونم دیپلم مجدد انسانی رو بگیرم ؟
  آخه توی سایتی نوشته بودن گرفتن دیپلم مجدد سه سال طول می‌کشه ؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   خیر باید دروس دیپلم تجربی خود را با دیپلم انسانی تطبیق دهید.

 157. Avatar photo
  علی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۳۱

  سلام آیا برای گرفتن دیپلم مجدد نیاز به داشتن معافیت تحصیلی هست؟
  یعنی منی که زمان معافیت تحصیلیم تموم شده برای گرفتن دیپلم مجدد از رشته ریاضی به تجربی باید معافیت داشته باشم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر.
   برای دیپلم مجدد بله ولی برای دیپلم تطبیقی خیر . دیپلم تطبیقی گزینه راحت تر و در دسترس تری است.

 158. Avatar photo
  وحید
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام لطفاً با دقت جواب بدید اگر شخصی تطبیق نمرات انجام بدهد و برای گرفتن دیپلم مجدد در مدرسه بزرگسالان ثبت نام کند آیا دیپلم قبلش باطلش میشود؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر دیپلم باقی میماند

 159. Avatar photo
  حدیث
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام من دیپلم انسانی گرفتم
  و میخوام کنکور تجربی بدم
  آموزش پرورش کامل نگفت ک چیکار کنم
  من درسهای مشترک رو مشکلی ندارم ک امتحان بدم
  ولی دروس تخصصی رو از پایه بلد نیستم بلاخره در انسانی نبودن
  آیا باید دوره ای رو بگذرونم مثلا بزرگسالان؟ یا روش دیگه هم داره
  از پایه یاد نگیرم کنکور سخت میشه قسمت تخصصی

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام
   برای مشاوره در این حوزه تماس بگیرید

 160. Avatar photo
  م
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام، زمان ترمیم معدل کی هست؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقت بخیر.
   زمان ازمون ها در خرداد ماه است و زمان ثبت نام از 20 تا 30 فروردین ماه میباشد.

 161. Avatar photo
  ساحل
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دیپلم انسانی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم فقط باید دروس دوازدهم را امتحان بدم یا دهم و یازدهم هم باید برم امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به سال تحصیل شما سال آخر فقط ازمون گرفته میشود

 162. Avatar photo
  شیبانی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۱

  دروس مشترک هم باید از ترمیم معدل استفاده کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای دروس مشترک است.

 163. Avatar photo
  ترانه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۸

  سلام و وقت بخیر.
  من دیپلم تجربی دارم و می‌خوام کنکور انسانی شرکت کنم با هدف قبولی فرهنگیان.
  سوال من اینه که اگه من برای انسانی دیپلم مجدد نگیرم مشکلی پیش میاد؟
  می‌خوام بدونم شرط معدلی که برای پذیرش فرهنگیان هست به دیپلم تجربی من نگاه می کنند یا اینکه حتما باید دیپلم مجدد بگیرم برای این مورد؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   شما برای شرکت در کنکور انسانی نیازه تطبیق دیپلم را انجام دهید برای ثبت سوابق تحصیلی خود واینکه دانشگاه فرهنگیان شرایط سنی دارد

 164. Avatar photo
  شیبانی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام.اگر هم مشترک ها و هم غیر مشترک ها رو امتحان بدیم مشکلی نیست؟
  و برای اینکه مشترک ها و غیر مشترک ها رو امتحان بدیم برای ثبت نام باید به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنیم یا اداره ی اموزش و پرورش؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام دوست عزیز شما فقط باید دروس تخصصی رو امتحان بدید. برای ثبت نام هم به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنید.

 165. Avatar photo
  روژین
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۹

  سلام خسته نباشيد وقت بخير.
  من ديپلم تجربي دارم و خرداد ماه ديپلم مجدد انسانيم رو دريافت ميكنم.آيا ميتونم در كنكور تير ماه همين امسال با ديپلم مجددم كه خرداد ميگيرم شركت كنم؟
  موقع ثبت نام نوع ديپلم رو چي انتخاب كنم كه بتونم با ديپلم انساني كنكور بدم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام دوست عزیز بله شما این امکان رو دارید در زمان ثبت نام میتونید دیپلم قدیمی خودتون و معدل قبل رو وارد کنید و در زمان ویرایش مجدد دیپلم و معدل جدید رو وارد کنید.

 166. Avatar photo
  رسول
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۰۵

  سلام،من دیپلم فنی حرفه ای سال۸۹ دارم و فوق دیپلم و لیسانس برق گرفتم،الان میخام دیپلم تجربی بگیرم،ایا باید تمامی دروس پایه دوازدهم را امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر.
   باید دروس نهایی پایه 12 را امتحان دهید دوست عزیز و نمره قبولی کسب کنید.

   • Avatar photo
    رسول
    ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۷

    دروس نهایی یعنی همه دروس پایه دوازدهم؟میخام کنکور ۱۴۰۳ شرکت کنم

    • Avatar photo
     rahdar
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۱

     سلام وقت بخیر.بله

 167. Avatar photo
  Good boy
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۹

  با سلام
  ببخشید نمره قبولی واسه گرفتن دیپلم غیرمتناظر باید ۷باشه یا ۱۰؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت بخیر . بخشنامه دیپلم برای نمره قبولی ، نمره حداقل 10 می باشد

 168. Avatar photo
  Meysam
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

  با سلام من رشتم فنی حرفه ایه و میخام دیپلم ریاضی بگیرم آیا باید همه دروس ریاضی فیزیک رو واسه نهایی امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر
   بله نیازه شما دروس تخصصی که مشترک نیست راامتحان دهید

 169. Avatar photo
  س
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی دارم و میخوام که کنکور انسانی شرکت کنم ؟برای ایجاد سوابق چه کنم؟یه سوال هم هست اینه با دیپلم تجربی میشه رفت علوم قضایی؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   دیپلم شما اگر مرتبط با رشته باشد معدل را برای شما تاثیر می دهند.

 170. Avatar photo
  صمدیان
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۹

  سلام وقت بخیر.دیپلم کاردانش دارم ولیسانس کامپیوتر‌. میتونم دیپلم مجدد تجربی ثبت نام کنم؟؟؟ شرایط سنی و شرط معدل لیسانس فنی به پزشکی هم ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۷

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن کارت پایان خدمت می توانید با مراجعه به آموزش و پرورش استان خود برای دریافت دیپلم تجربی اقدام کنید.

 171. Avatar photo
  یونس
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۰۳

  سلام بنده هنوز دیپلم تجربی رو نگرفتم و سه تا از دروس رو پاس نکردم حالا امسال که می خواهم کنکور تجربی بدم شرط معدل هست ولی به دلیل این ۳ تک نمی توانم در ترمیم معدل شرکت کنم خواهش میکنم کمکم کنین تا بتونم در ترمیم معدل شرکت شرکت کنم راهی هست که معدل رو بالا بیارم برای ۴۰ درصد کنکور می تونم دوباره دیپلم تجربی بگیرم خواهش میکنم کمکم کنین یه راهی به هم بگین تا بتونم شرکت کنم لطفا کمکم کنین

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام دوست عزیز بغیر از شرکت در امتحان نهایی دروس مربوطه و نمره ی قبولی هیچ راه دیگری وجود ندارد.

 172. Avatar photo
  شیبانی
  ۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام خداقوت
  من تجربی هستم برای رشته ی ریاضی دیپلم مجدد بگیرم.میخواستم عمومی ها رو هم تطبیق ندم و عمومی ها هم امتحان بدم تا معدلم بالاتر بره.میخواستم کنکور 1403 ازمون بدم و توی دی 1402 امتحان نهایی بدم.این امکانش هست از این نظر که تغییری نمیکنه بخشنامه برای سال بعد.یا دیپلم مجدد برای اون موقع حذف نمیشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۵۵

   سلام وقت بخیر
   خیر

 173. Avatar photo
  ناشناس
  ۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام من دیپلم تجربی نظام جدیدم اما از معدلم راضی نیستم ایا می توانم اقدام به دریافت دیپلم مجدد در همان رشته تجربی کنم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل برای شرکت در کنکور سراسری میباشد ومجدد برای دیپلم جدید همان رشته امکانپذیر نمیباشد

 174. Avatar photo
  پری
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام ایا در ناحیه ای دیگر از محل فارق التحصیل شدنمان می توانیم به عنوان داوطلب ازاد اقدام به گرفتن دیپلم مجدد کنیم؟؟در شهر دیگر چطور؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بعله میتوانید اقدام کنید اما درصورتی که آموزش وپرورش به شما ایرادی نگیرد اما ازلحاظ قانونی موردی ندارد

 175. Avatar photo
  حامد
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۱۹

  سلام من دیپلم اصلی من از شهر قم هستش و دیپلم مجدد را در تهران گرفتم.میخواستم بدانم استان بومی من کدام شهر است؟و برای ثبت نام کنکور محل اخذ مدرک دهم و یازدهم را میتوانم تهران بزنم که بوم من تهران شود

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام شهر محل سکونت مطرح است

 176. Avatar photo
  م
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام خسته نباشید من برای دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم و آموزش و پرورش برگه تطبیق دیپلم مجدد رو بهم داد تا برم مدرسه ثبت نام کنم
  الان ثبت نام کردم ولی پشیمون شدم می‌خوام دیپلم علوم و معارف بگیرم اگه به آموزش و پرورش بگم قبول می‌کنن؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزش پرورش پیگیری نمایید.در صورت امکان رشته ی دیپلم محدد را تغییر دهند.

 177. Avatar photo
  م
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام خسته نباشید من برای گرفتن دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم و آموزش و پرورش برگه تطبیق دیپلم مجدد رو بهم داد ک برم مدرسه ثبت نام کنم ولی الان پشیمون شدم می‌خوام دیپلم علوم و معارف اسلامی بگیرم اگه برم به آموزش و پرورش بگم قبول میکنن؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله

 178. Avatar photo
  م
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من برای دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم و از آموزش و پرورش برگه تطبیق و گرفتم که برم مدرسه ثبت نام کنم الان پشیمون شدم می‌خوام دیپلم علوم و معارف بگیرم اگه برم به آموزش و پرورش بگم قبول می‌کنه ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزش پرورش اقدام نمایید بستگی به شرایط دارد.

 179. Avatar photo
  ندا حیدری
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام وقتتون بخیر
  من 15 سالمه امسال نهم رو به غیر حضوری میخونم
  به دلالیلی سال های بعد رو نمیتونم برم
  اگه نرم کی میتونم برای دیپلم غیر حضوری اقدام کنم؟ و حدودا چقدر طول میکشه؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام وقت بخیر . تا قبل از ورود به سن مشمولیت سربازی باید جهت گرفتن دیپلم اقدام بفرمایید . در غیر اینصورت بعد از دریافت کارت پایان خدمت برای گرفتن دیپلم اقدام بفرمایید

 180. Avatar photo
  هادی
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام، وقتتون بخیر
  من دیپلم تجربی نظام جدید دارم، میخوام دیپلم ریاضی بگیرم
  باید همه امتحانات نهایی دروس عمومی و تخصصی رو باز امتحان بدم؟
  یا میشه تطبیق انجام داد؟
  خیلی ممنون

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   اگر قصد ترمیم معدل دارید همه امتحانات نهایی را باید امتحان دهید اما اگر قصد ترمیم معدل ندارید تطبیق انجام دهید.

 181. Avatar photo
  محمد
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام 29سالمه کارشناسی مکانیک خودرو دارم دیپلم تجربی نظام قدیم یک درسم پاس نشده ومدرک پیش دانشگاهی رونگرفتم چگونه میتونم درکمترین زمان ممکن اقدام به گرفتنشون کنم خیلی برام مهمه ممنون میشم اگه دقیق راهنمایی کنید خیلی برام مهمه ودرگیرش شدم.

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام
   با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 182. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم
  می‌خوام دیپلم ریاضی بگیرم
  معافیت تحصیلی من تا مهر ۱۴۰۲ هستش
  راه حلی دارین که بتونم دیپلم ریاضی بگیرم و توی کنکور ریاضی شرکت کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر معافیت تحصیلی به مدت یکسال صادر می شود مگر اینکه قصدکنکوردادن را داشته باشید.

 183. Avatar photo
  میترا
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام وقت بخیر. من دیپلم تجربی دارم و دیپلم مجدد انسانی خرداد ماه میگیرم. کنکور تیر همین دیپلم جدیدم لحاظ میشه؟ میخوام از دیپلم جدیدم استفاده کنم چجوری باید ثبت نام کنم کنکور؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام دوست عزیز، برای ثبت نامتون باید نوع دیپلم رو انسانی انتخاب کنید.

 184. Avatar photo
  الی
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام وقت بخير
  برای ثبت نام دیپلم مجدد تا کی فرصت داریم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر
   مراجعه حضوری به ارگان اموزش پرورش در خصوص زمانبندی داشته باشید

 185. Avatar photo
  ...
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام وقت بخیر.
  اگه کسی دیپلم تجربی داره و واسه شرکت تو کنکور تیر ۱۴۰۲ تو خرداد برای دیپلم انسانی شرکت میکنه،میخواستم بدونم که این دیپلم فقط واسه همون سال کنکورش در نظر گرفته میشه؟
  یعنی اگه سال بعد هم بخواد کنکور انسانی بده باید مجدد بره باز دیپلم بگیره؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   خیر درصورتی که شما مجوز شرکت باتوجه به سوابق و مدرک تحصیلی خود داشته باشید میتوانید شرکت کنید

 186. Avatar photo
  میلاد
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  کسی الان در حال خدمت سربازی می تونه داوطلب ازاد دیپلم بگیره؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام خیر حین سربازی امکان تحصیل وجود ندارد
   مگر ایست خدمتی

 187. Avatar photo
  نرجس
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام وقت بخیر،من فارغ التحصیل 1401 رشته ی ریاضی ام و کنکور تیر 1402 می‌خوام کنکور تجربی بدم برای سوابق باید چیکار کنم و این که تکلیف نمرات نوبت اولی که از دروس زیست ندادم چی میشه؟باید کی اقدام کنم؟ ممنون میشم کمکم کنین خیلی سردرگمم

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . باید به مدارس بزرگسال مراجعه کنید جهت ترمیم معدبل

 188. Avatar photo
  Helia
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۲

  سلام و خسته نباشید.
  ینده دیپلم‌فنی نظام‌جدید دارم.ولی میخوام‌تو‌کنکور ریاضی شرکت کنم،باید همه دروس چه عمومی و‌چه تخصصیو امتحان بدم دوباره؟یا عمومی هام حساب میشن؟ممنون‌میشم راهنمایی کنید🙏

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام دوست عزیز، خیر برای کنکور ریاضی شما نیازی به مطالعه ی دروس عمومی ندارید و فقط دروس اختصاصی رو باید کنکور بدید.

 189. Avatar photo
  رضا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  من رشتم تجربی بود والان ریاضی کردم اگه امتحان نهایی هندسه و گسسته رو ندم ورود به دانشگاه مشکلی به پیش نمیاد؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

   سلام وقت بخیر .جهت ثبت نام نهایی میبایست ریز نمرات شما کامل باشد

   • Avatar photo
    رضا
    ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

    میگم اگه امتحان ندم مشکلی در ورود به دانشگاه به پیش میاد فقط تو سوابق تحصیلی نمره اون سه درس صفر میشه؟

    • Avatar photo
     مشاور حمامی
     ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

     سلام وقتتون بخیر این موضوع بستگی به با ازمون یا بدون ازمون بدون رشته ی انتخابی و مسائل دیگر دارد که باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 190. Avatar photo
  افرا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام ، من ریاضی دهم در امتحانات نوبت دوم و اول هردو زیر ۱۰ گرفتم و شهریور ماه هم امتحان ندادم آیا میتونم بدون پاس کردن دیپلم بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام وقت بخیر . خیر

 191. Avatar photo
  طاها
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام من امسال باید دیپلم ریاضی رو بگیرم میتونم تغییر بدم به دیپلم فنی حرفه ای یا کار و دانش و نهایی آنها رو شرکت کنم؟!

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام با آموزش و پرورش رای زنی کنید

 192. Avatar photo
  ایمان
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقتتون بخیر من ۱۲سال پیش دیپلم ریاضی گرفتم معدلم بسیار پایین بود..امسال می‌خوام ویزای تحصیلی دندانپزشکی اسپانیا بگیرم که معدل دیپلم ۵۰درصد قبولی هست و بخاطر همین می‌خوام دیپلم مجدد شرکت و دیپلم تجربی بگیرم با معدل بالا..از طرفی ریز نمرات ۳ساله بسیار مهمه اما طبق قانون دیپلم مجدد با کد ۹۶ قبولی میخوره بدون ریزنمره..ریز نمرات برای اسپانیا بسیار مهمه ..آیا راهی هست من بتونم توی دیپلم مجدد ریز نمره دهم و یازدهم رو داشته باشم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر
   فقط باید با آموزش و پرورش هماهنگی های لازمه را انجام دهید . راه دیگری ندارد .

 193. Avatar photo
  ساحل
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

  من دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور در رشته ریاضی شرکت کنم کدوم دروس نهایی دوازدهم ریاضی رو باید امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر .
   دروس تخصصی رشته ریاضی در پایه دوازدهم که نهایی هستند.

 194. Avatar photo
  ساحل
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  من دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور در رشته ریاضی شرکت کنم کدوم دروس نهایی دوازدهم ریاضی رو باید امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام
   برای ایجاد وابق تحصیلی در دروس تخصصی ریاضی به اموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 195. Avatar photo
  یارا
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی و نگرفتم یه چند تا درسو امتحانشو ندادم و تجدید شدم میتونم دیپلم تجربی و بگیرم بدون اینکه درسای انسانی و پاس کنم یعنی تغییر بدم به دیپلم تجربی و امسال امتحانات دوازدهم تجربی و بدم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام
   بله مشکلی نیست

   • Avatar photo
    یارا
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

    پس چرا مدرسه بزرگسالان اینجا گفتن نمیتونی؟ باید به کجا مراجعه کنم؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

     سلام
     آموزش پرورش رفتید؟

     • Avatar photo
      نازی
      ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

      سلام بنده کارشناسی حقوق دارم میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
      آیا نیاز به اخذ دیپلم تجربی هست ؟؟
      یا اگر یدونه کارشناسی داشته باشیم لازم نیست دیپلم بگیریم ؟؟

     • Avatar photo
      مشاور رضایی
      ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

      سلام وقت بخیر . با توجه به شرایط جدید کنکور سراسری برای قبولی در رشته های پزشکی به دیپلم تجربی با معدل بالا نیاز دارید

     • Avatar photo
      نازی
      ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

      سلام بنده کارشناسی حقوق دارم میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
      آیا نیاز به اخذ دیپلم تجربی هست ؟؟
      یا اگر یدونه کارشناسی داشته باشیم لازم نیست دیپلم تجربی بگیریم ؟؟

     • Avatar photo
      مشاور رضایی
      ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

      سلام وقت بخیر . با توجه به شرایط جدید کنکور سراسری برای قبولی در رشته های پزشکی به دیپلم تجربی با معدل بالا نیاز دارید

 196. Avatar photo
  الی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام دیپلم تجربی می‌خوام بگیرم.رشته ریاضی نظام قدیمی ام. دقیقا تا کی وقت داره.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

   سلام دوست عزیز شما در همین زمان باقیمانده در سال جاری باید اقدام کنید تا برای خرداد ماه بتونید در امتحانات رشته ی تجربی شرکت کنید.

 197. Avatar photo
  امیر
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام
  خسته نباشی

  من دیپلم تجربیم رو خرداد 1401 گرفتم میخوام دوباره دیپلم ریاضی بگیرم من باید کارت پیان خدمت داشته باشم تا اقدام کنم یا میشه برای دور زدن این قانون پیام نور ثبت نام کنم بعد اقدام کنم

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام برای بررسی دقیق شرایط تون و ارائه راهکار مناسب با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 198. Avatar photo
  امیر
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام
  خسته نباشی

  من دیپلمم رو خرداد 1401 گرفتم میخوام دوباره دیپلم ریاضی بگیرم من باید کارت پیان خدمت داشته باشم تا اقدام کنم یا میشه برای دور زدن این قانون پیام نور ثبت نام کنم بعد اقدام کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام برای بررسی دقیق شرایط تون و ارائه راهکار مناسب با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 199. Avatar photo
  Mobina
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام وقت بخیر
  من الان دوازدهم تجربی ام ولی میخوام تغییر رشته بدم میتونم نهایی خرداد بجای تجربی نهایی ریاضی شرکت کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام
   بله می توانید اما سابقه تحصیلی برای دروس تخصصی ریاضی را ندارید.

 200. Avatar photo
  بهرام
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام وقت بخیر
  من دارای دیپلم کاردانش کامپیوتر نظام قدیم سال 82 یا 83 یا 84 (در حال حاضر یادم نیست سالش رو)
  برای شرکت در کنکور هنر 1402 با توجه به قوانین جدید نیاز به مدرک پیش دانشگاهی دارم؟
  یا فقط همون 5 درس عمومی رو باید امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام وقت به خیر
   اگر مدرک کاردانی داشته باشید میتوانید بدون پیش دانشگاهی در کنکور شرکت کنید.اما در صورتی که تنها مدرک تحصیلی شما دیپلم کاردانش است،حتما باید تطبیق مدرک را انجام دهید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 201. Avatar photo
  محمدی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام وقت بخیر
  من رشته‌م تجربه می خوام دیپلم انسانی بگیرم
  تا کی مهلت هست برای ثبت نام؟
  و اینکه وقتی توی آموزش و پرورش ثبت نام کردم باید بازم برم مدرسه بزرگ سالان ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام دوست عزیز شما تا پایان بهمن ماه مهلت ثبت نام دارید.در صورت مراجعه به آموزش و پرورش منطقه ی خودتون بعنوان داوطلب آزاد به مدرسه بزرگسالان معرفی خواهید شد.

 202. Avatar photo
  بهرام
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام.
  وقت بخیر.
  من دیپلم کاردانش (کامپیوتر) دارم. فکر میکنم برای سال82 یا 83 یا 84 بود.
  بعد رفتم دانشگاه آزاد چند واحد مونده بود به اخذ مدرک کاردانی که دیگه نرفتم دانشگاه و نیمه کاره موند.
  الان من میخوام کنکور هنر شرکت کنم. رشته سینما.
  من حسابی گیج و سردرگم شدم. میشه به من بگید چه کار باید انجام بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت به خیر
   در قدم اول باید برای تطبیق مدرک به نظام جدید اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 203. Avatar photo
  حمید
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام خسته نباشید ببخشید من خرداد یک درس افتادم البته سه درس دیگه افتادم ولی تک ماده خوردم امسال دیپلم ردی هستم شهریور هم نتونستم این درس را پاس کنم دی ماه هم نتونستم امتحان بدم می خواستم بدونم برای خرداد سال دیگه می توانم علاوه بر درس افتاده ترمیم معدل کنم و چند درس که نمره پایین گرفتم را دوباره امتحان بدم یا باید دیپلم داشته باشم که ترمیم معدل کنم لطفاً کمکم کنید

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام وقت بخیر
   با مراجعه به آموزش و پرورش این امکان وجود دارد .

 204. Avatar photo
  a
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام من دی برای دیپلم مجدد اقدام کردم سه درس رو افتادم خرداد میخام دوباره امتحان بدم.میتونم همزمان ترمیم معدل برای درسای دیگم انجام بدم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز به انجام اینکار هستید.

 205. Avatar photo
  ناشناس
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  سلام ببخشید زمان ثبت نام دیپلم مجدد همون رشته انسانی برای خرداد ماه چ تاریخی است

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام وقت بخیر زمان ثبت نام ترمیم معدل قبل از فروردین یا اردیبهشت ماه میباشد

 206. Avatar photo
  امید
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام و درود…
  بنده دیپلم نظام قدیم ریاضی دارم و الان قصد اخذ دیپلم مجدد در رشته تجربی رو ….
  الان بنده هنگام ثبت نام در کنکور 1402 با کدوم دیپلم باید ثبت نام کنم ….چون در حال حاضر دیپلم مجدد رو ندارم میشه لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   اگر حداکثر تا 31 شهریور 1402 دیپلم خود را اخذ نمایید مشکلی ندارد . در غیر اینصورت دیپلم قبلی را باید ثبت نمایید .

 207. Avatar photo
  علی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من دانشگاه رفتم و لیسانس دارم آیا میتوانم دیپلم مجدد بگیرم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام دوست عزیز
   وضعیت نظام وظفیه تان به چه صورت است؟
   اگر برای وظیفه اقدام نکرده اید، نمی توانید برگشت به عقب داشته باشید و برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر می شود.

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که آقا هستید ومشکل نظام وظیفه ندارید بعله میتوانید

 208. Avatar photo
  Amir
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  من دوازدهم بودم و شهریور تجدید شدم و دی ماه امتحان دادم میتونم اگه یدونه درس رو افتادم دوباره خرداد ماه امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیر
   مشکلی ندارد اما نیازه واحد مدرسه تایید کند

 209. Avatar photo
  پگاه
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام من دیپلم مجددی هستم از فنی به تجربی
  برای ایجاد سابقه تحصیلی در دیماه شرکت کردم و یک درس رو افتادم وگفتن که فارغ تحصیل نشدین ونمیتونین خرداد ترمیم کنید
  وبعد آخر گفتن که باید بدونیم که فارغ التحصیل میشین یا نه؟
  بنظر شما فارغ تحصیل میشم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام وقت بخیر.
   اینکه فارغ التحصیل بشوید یا خیر بستگی به تلاش های شخص شما دارد.

 210. Avatar photo
  زهرا
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام ببخشید من دیپلم ریاضی دارم الان بخوام دیپلم انسانی بگیرم هدفمم فرهنگیانه ،رفتم اداره آموزش و پرورش و تطبیق دادن، ولی گفتن کل درسای سال دوازدهم رو باید امتحان بدم ،یعنی حتی زبانم که مشترکه رو گفتن باید امتحان بدم دوباره، برای من سخته، نمیخوام دروس مشترک رو امتحان بدم، باید چیکار کنم، تازه من دی ماه نرفتم الان رفتم بهم گفتن نمیتونم تمام واحد هامو یک جا امتحان بدم باید 18 تاش بمونه شهریور ماه، اون وقت هم به دردم نمیخوره برای فرهنگیان، چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام وقت بخیر
   باید همه ی دروس رو به علت متفاوت بودن ضرایب امتحان دهید . اگر تا 31 شهریور 1402 فارغ التحصیل شوید مشکلی نخواهد بود .

 211. Avatar photo
  مهدی mn
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم ریاضی نظام قدیم خودمو توی شهری دیگه گرفتم و الان میخوام دیپلم نظام جدید تجربی بگیرم میتونم توی شهری بغیر از شهر قبلی که دیپلم ریاضیمو گرفتم بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

   سلام وقت بخیر برای گرفتن دیپلم تطبیقی به اموزش و پرورش منطقه سکونت خود مراجعه بفرمایید

 212. Avatar photo
  ناشناس
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

  سلام وقتتون بخیر
  من پایه دوازدهم یدونه شهریور درسم رو تجدید داشتم و مدرسه بزرگسالان ثبت نام کردم برای امتحان و دی ماه امسال امتحان دادم اگه قبول نشم و خرداد بخوام امتحان بدم و قبول بشم دیگه نمیتونم کنکور شرکت کنم و دانشگاه برم؟
  متولد ۸۲ هستم

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر تا قبل از اعلام نتایج کنکور سارسری باید آزمون مربوطه را پاس کنید

 213. Avatar photo
  نازنین
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام وقت بخیر،
  بنده دیپلم ریاضی دارم، برای گرفتن دیپلم تجربی فقط پایه دوازدهم رو باید امتحان بدم یان هرسه پایه رو ؟ بعد دروس عمومی هم جزو شون هست یان؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   افرادی که قصد اخذ دیپلم مجدد در رشته ای غیر از رشته تحصیلی خود را دارند، باید با در دست داشتن مدارک تحصیلی خود به اداراه مربوطه مراجعه کرده و اقدام به ثبت نام نمایند.

 214. Avatar photo
  مهدیس
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام من دیپلم تجربی ناقص دارم ایا امکان دیپلم مجدد در رشته تجربی رو دارم که بتونم بقیه دروس روهم امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر.
   بله مابقی دروسی که نمره قبولی نداشتین را امتحان خواهید داد.

 215. Avatar photo
  مهسا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

  سلاام وقتتون بخیر
  من دی ماه چندتا درس امتحان دادم برای دیپلم مجدد
  یکی از نمره ها باب میلم نیست
  ایا میتونم خرداد با باقی درسا که امتحان دارم اونم امتحان بدم؟
  بنظرتون راهی داره؟ با مدرسه یا آموزش پروش صحبت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام
   با آموزش پرورش رای زنی کنید

   • Avatar photo
    مهسا
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

    بنظرتون تاثیری داره؟ امکانش هست قبول کنن؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

     میتونید شانس تون رو امتحان کنید

 216. Avatar photo
  مهدی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام من رشتم تجربیه و برگه دیپلم مجدد انسانی رو گرفتم ولی متوجه شدم 2 درس زبان و فارسی رو برای دیپلم مجدد انسانی و امتحان نهایی نزدن و به جاش نمره زبان و فارسی رشته تجربی رو زدن به منم گفتن قابل تغییر نیست نمره منم که تو اون درسا کمه حتما باید امتحان نهایی رو بدم
  باید چی کار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت به خیر
   با مراجعه به آموزش و پرورش در خواست ترمیم معدل دهید.

 217. Avatar photo
  سینا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام من رشتم تجربیه ولی می خوام تو رشته انسانی کنکور بدم، رفتم برگهچ دیپلم مجدد انسانی رو گرفتم ولی وقتی نگاه کردم دیدم درس زبان و فارسی را برای دیپلم مجدد انسانی نزدن که مثلا من بتونم در امتحان نهایی اونا شرکت کنم و چون اینا هم بین تجربی و انسانی دروس مشترک هستن همون نمره های تجربی رو ثبت کردن
  بهم میگن دیگه نمی تونی تغییرش بدی ثبت شده
  نمره های فارسی و زبان رشته تجربی منم متاسفانه خیلی کمه
  آیا قابل اصلاح هستش یا نه ؟ یا مثلا می تونم اون درس هارو از تجربی ترمیم معدل کنم تا در دیپلم مجدد انسانی اعمال بشه ؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق آموزش و پرورش درخواست ترمیم معدل ثبت کنید.

 218. Avatar photo
  Sam
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

  سلام. این دیپلم مجدد دیپلم مدرسه شبانه حساب میشه یا همون دیپلم نرمال و عادیه که بعد از دبیرستان فارغ تحصیل میشیم ؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام وقت بخیر دیپلم مدارس بزرگسال فرقی با دیپلم های دیگر ندارد

 219. Avatar photo
  مهسا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  سلام من سه تا تجدید دارم که نمیتونم خرداد ماه ترمیم معدل کنم آیا امکانش هست که با دیپلم مجدد همه درسارو خرداد امتحان بدم؟!

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام
   بهتره با آموزش پرورش رای زنی کنید

 220. Avatar photo
  ریحانه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام من دیپلم مجددم ازتجربی به انسانی امتخان نهایی دی شرکت کردم بخشی از درسارو ۴تاامتحان دیگه رو برای خردادگذاشتم،نمرات دی ماهم خیلی خوب نیست و یکیشم مردود شدم امکان ترمیم تو تیرماه وجود داره برای این دروس؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام برای ترمیم معدل دیپلم باید با مدرسه و آموزش و پرورش صحبت کنید تا بهتون زمانبندی مناسب را اعلام کنند

 221. Avatar photo
  الی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۱

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون
  من نمره ۱۰ رو اعتراض زدم اگر کمتر بدن دیگه نمیتونم دیپلم مجددمو بگیرم؟؟
  یا تک ماده برای دیپلم مجدد هم داریم؟
  کاش اعتراض نمیزدم فقط همینو پایین گرفته بودم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام دوست عزیز خیر شما مجاز به تک ماده نیستید. اگر زیر 10 بشوید باید مجدد امتحان بدهید.

   • Avatar photo
    الی
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

    ولی الان از اموزش پرورش منطقه ۵ تهران پرسیدم گفتن دوتا تبصره داریم
    یعنی اشتباه جواب دادن؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

     سلام
     چه تبصره ای رو عنوان کردند؟

 222. Avatar photo
  N
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام وقتتون بخیر، اگر موقع دیپلم مجدد، اولین باری که درسی رو امتحان میدیم (در امتحانات دی ماه) نمره دلخواهمون رو نگیریم می‌تونیم دوباره اون واحد رو توی خرداد برداریم و دوباره امتحان بدیم؟ اگه آره نمره‌ش چطوری محاسبه میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقتتون بخیر این مطلب بستگی به مدرسه و پذیرش ان دارد اما در صورت دریافت دیپلم میتوانید ترمیم معدل شرکت کنید

 223. Avatar photo
  عاطی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام خوب هستین
  من دیپلمم انسانیه
  میخوام‌ دیپلم علوم و معارف بگیرم و کنکور انسانی بدم
  بعد تاثیر معدل برای من فقط عمومی ها در نظر گرفته میشه؟
  یا درسهای تخصصی که با انسانی یکی هستن هم شاملم میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر 40درصد تاثیر معدل به صورت قطعی محاسبه می شود.
   26درصد تاثیر عمومی ها و 14درصد تاثیر اختصاصی ها درکنکور محاسبه می شود.

 224. Avatar photo
  عاطفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام خوب هستین
  من دیپلمم انسانیه
  میخوام‌ دیپلم علوم و معارف بگیرم و کنکور انسانی بدم
  بعد تاثیر معدل برای من فقط عمومی ها در نظر گرفته میشه؟
  یا درسهای تخصصی که با انسانی یکی هستن هم شاملم میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به تاثیر 40درصد معدل شما لطفا با دیپلم انسانی کنکور انسانی ثبت نام بفرمایید ونیازی به دیپلم مجدد در رشته علوم ومعرف گرفتن نیست .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیتان ومراحل ترمیم معدل و…. با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 225. Avatar photo
  عاطفه
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم انسانی دارم میخوام واسه شرط معدل فرهنگیان دیپلم مجدد علوم و معارف بگیرم میخوام بدونم اگر معدل ۲۰ بشه ۴۰ درصد رو میبرم؟یا چون دیپلمم یچز دیگس و کنکور انسانی میدم ۴۰ درصد شاملم نمیشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام
   فرهنگیان زیرمجموعه گروه علوم انسانی است.
   نیازی نیست دیپلم معارف اسلامی بگیرید

   • Avatar photo
    maryamm
    ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

    سلام وقتتون بخیر ممنون از تایمی که میزارین برای پاسخ گویی .من دیپلم ریاضی دارم نظام قدیم هستم الان میخام دیپلم تجربی بگیرم میخاستم بدونم تایم ثبت نام چه زمانی هست و اینکه میشه در دروس مشترک هم دوباره امتحان بدم؟و برای ثبت نام هر مدرسه بزرگسالی برم میشه؟

    • Avatar photo
     مشاور رضایی
     ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

     سلام وقت فروردین یا اردیبهشت سال جدید برای ثبت نام اقدام بفرمایید

     • Avatar photo
      علی
      ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

      سلام ببخشید ما بصورت داوطلب آزاد همون بزرگسال سال دوم دبیرستان رشته تجربی گذروندیم الان میخوام دیپلم گرافیک بگیرم باید چکار کنم تطبیق میدن یا ن؟

     • Avatar photo
      مشاور حمامی
      ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

      سلام وقتتون بخیر شرایط شماباید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 226. Avatar photo
  علی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من الان در حال تحصیل پایه دوازدهم ورشته تجربی ام ولی تو کنکور ریاضی ثبت نام کردم من چطوری و کی می تونم سابقه تحصیلی ایجاد کنم وزمان ثبت نام کیه؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام
   برای بررسی دقیق شرایط تون و راهنمایی دقیق تماس بگیرید

 227. Avatar photo
  مرضی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام رشته م تجربی و اصلا در امتحان نهایی ریاضی و زیستم شرکت نکردم الان میتونم بقیه رو ترمیم کنم این دوتا رو برای پاس کردن امتحان بدم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 228. Avatar photo
  محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  و اینکه من متولد ۷۸/۹/۳هستم سنم برای فرهنگیان ۱۴۰۲مناسبه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام وقتتون بخیر شرایط سنی برای شرکت در دانشگاه فرهنگیان 23 سال است و به جز شرط سنی تراز علمی و .. نیز جز شرایط فرهگیان است که باید برای شما برسی شود

 229. Avatar photo
  محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من دیپلم تجربی دارم و میخوام کنکور انسانی بدم برای ترمیم معدل باید کل دروس انسانی رو امتحان بدم
  برای فرهنگیان کدوم معدل در نظر گرفته میشه معدل تجربیم یا معدلی که کله دوازدهم انسانی رو امتحان دادم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام وقتتون بخیر ترمیم معدل فقط برای رشته ی خودتان انجام میشود و دانشگاه فرهنگیان دارای شرایط خاص است که باید برای شما برسی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 230. Avatar photo
  محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام من دیپلم تجربی دارم و میخوام برای کنکور انسانی رشته دبیری اقدام کنم

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 231. Avatar photo
  Q
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام من دیپلم انسانی دارم دی ماه درس های عمومی رشته خودمو ترمیم کردم ولی زیاد خوب ندادم،واسه خرداد دیپلممو میخوام تطبیق کنم به تجربی میتونم مجدد درس های عمومی رو امتحان بدم؟ چون مثلا درس عربی انسانی و دینی انسانی با تجربی متفاوته

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت مشاوره تحصیلی و شرایط ترمیم معدل با ما تماس بفرمایید

 232. Avatar photo
  یلدا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من الان میخوام برای دیپلم مجدد اقدام کنم ایا ثبت نام ممکنه؟چون تو همه سایتا زده مهر تا آبان وقت ثبت نام هست!

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   یک ماه قبل از شروع امتحانات ترم باید برای دریافت برنامه ی امتحانی به آموزش و پرورش استان خود مراجعه نمایید

 233. Avatar photo
  محمد
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  ببخشید من مدرک لیسانس دارم .میتونم دیپلم مجدد بگیرم

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر اگر خدمت وظیفه نرفته اید نمی توانید . معافییت تحصیلی برای مقاطع قبلی صادر نمیگردد

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بستگی داره که برای چه رشته ای میخوایین
   ولی به طور کلی میتونید

   • Avatar photo
    نیاز
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

    سلام ما سال دوم تجربی گذروندیم نمیخوایم سال سوم دبیرستان تجربی بگذرونیم و بریم گرافیک و دیپلم گرافیک بگیریم تطبیق میدن؟ و باید چطوری دیپلم گرافیک بگیریم؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

     سلام
     با آموزش پرورش رای زنی کنید دروس مشترک رو براتون تطبیق میزنن

 234. Avatar photo
  ا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  من دانشجوی دانشگاه پیامنورم و سربازی هم نرفتم، بنظرتون میتونم با معافیت تحصیلی دانشگاهم دیپلم مجدد بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیتوانید برگشت به عقب محسوب میشود

 235. Avatar photo
  ا
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۵

  سلام من دانشجوی دانشگاه پیامنورم و سربازی هم نرفتم، بنظرتون میتونم با معافیت تحصیلی دانشگاهم دیپلم مجدد بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیوانید برگشت به عقب محسوب میشود

 236. Avatar photo
  Amir
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  سلام وقتتون بخیر باشه من دیپلم ریاضی دارم و میخوام دیپلم تجربی بگیرم، میخواستم بپرسم اگه نمرات نهایی رشته قبلیم یعنی رشته ریاضی رو ترمیم کنم، میتونم با همین نمرات ترمیم شده دروس مشترک دیپلم تجربیم رو هم تطبیق بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط تطبیق با ما تماس بفرمایید

 237. Avatar photo
  محمد رضا مرادی
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام . من سال ۷۶ دیپلم ریاضی گرفتم و کارشناسی ارشد معماری دارم . آیا برای کنکور تجربی باید حتما دروس رشته تجربی را امتحان بدهم ویا مجددا دیپلم تجربی بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقتتون بخیر بستگی به رشته انتخابی شما دارد و دانشگاه مورد نظر برالی دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 238. Avatar photo
  بهارناز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای دارم
  ولی میخام دیپلم تجربی بگیرم و کنکور بدم سوالم
  اینه آیا قبل امتحانات در مدارس بزرگسالان اموزشیم
  داده میشه؟؟
  چون صد در صد قبل امتحان باید اموزش ببینیم
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی میتونید برای این مورد با آموزش و پرورش صحبت کنید.

 239. Avatar photo
  ماری
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام، من دیپلم ریاضی نظام قدیم هستم، میخوام دیپلم مجدد تجربی بگیرم باید دروس غیر مشترک مثل زیست و زمین که نمره ای ازش ندارم را فقط امتحان بدم و فقط پایه دوازدهم؟ از کجا باید اقدام کنم برای امتحان دادن؟ لازمه برم آموزش پرورش؟ میخوام از راه دور باشه

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام
   روزتون بخیر
   اول تشریف ببرید اموزش پرورش و بعد یک مدرسه بزرگسالان در منطقه خودتون باید ثبت نام انجام بدید برای شرکت در امتحنات پایان ترم.
   و اینکه دیپلم مجدد شامل تمام دروس میشه.

 240. Avatar photo
  مهدی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  سلام بعد از گرفتن دیپلم نظام آموزشی جدید در رشته های فنی و حرفه ای ( حسابداری ) اگه بخوام برای گرفتن دیپلم مجدد ( تجربی) اقدام بکنم باید کارت پایان خدمت داشته باشم ؟ یا کارت پایان خدمت برای گرفتن دیپلم مجدد لازم است ؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام
   روزتون بخیر
   برای هر مقطع تحصیلی فقط یک بار معافیت تحصیلی داده میشه

 241. Avatar photo
  علی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام لطفا جوابمو بدید من دیپلم معارف دارم ایا میتونم بهمن یا اسفند برای گرفتن دیپلم انسانی ثبت نام‌کنم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما مراجعه حضوری داشته باشید چون زمان بندی را خود اموزش وپرورش مشخص میکند

 242. Avatar photo
  ت
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و دیپلم مجدد تجربی ثبتنام کردم برای اینک خرداد برم و امتحان بدم
  میخواستم بدونم برای ثبتنام کنکور تیر من باید عنوان دیپلمم رو بزنم تجربی؟
  من امتحانای دیپلمم رو برای خرداد ثبتنام کردم
  میتونم توی ثبتنام کنکور عنوان دیپلمم رو تجربی بزنم؟
  اصلا باید دقیقا چیکار کنم میشه راهنمایی کنین

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام
   اگر کنکور تجربی میخواید بدید باید دیپلم تجربی رو تیک بزنید و مثل دانش آموزهای سال دوازدهم در نظر گرفته میشید

  • Avatar photo
   امیرحسین
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۹

   ببخشید من دیپلم کاردانش نظام جدید دارم ایا میتونم برای دیپلم مجدد تو یکی از شاخه های نظری با کارت پایان خدمت برم و اگه رفتم و دیپلم جدید نظری رو گرفتم از مدرسه بزرگسالان سوابق تحصیلی کامل به بنده داده میشه یا نه ممنونم اگر جواب بدین🙏

   • Avatar photo
    مشاور فتح اللهی
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

    سلام وقت بخیر اگر دیپلم نظام جدید هستید و کارت پایان خدمت هم دارید میتونید برای دیپلم مجدد از دبیرستانهای بزرگسال اقدام کنید

 243. Avatar photo
  maryam
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخاستم بدونم اگه کسی تغییر رشته از تجربی ب انسانی باشه و این دی ماه برا دیپلم انسانی امتحانارو بده و درسی رو بیوفته میتونه برا خرداد ترمیم نمره انجام بده؟آیا باید درسی ک افتاده رو با بقیه درسایی ک میخاد ترمیم کنه خرداد بده، یا ن فقط میتونه درسی ک افتاده رو امتحان بده؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر شرایط ترمیم برای هر درس فقط یکبار است و انتخاب دروس با خودتان است

 244. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و دیپلم مجدد تجربی ثبتنام کردم برای اینک خرداد برم و امتحان بدم
  میخواستم بدونم برای ثبتنام کنکور تیر من باید عنوان دیپلمم رو بزنم تجربی؟
  اصلا باید دقیقا چیکار کنم میشه راهنمایی کنین❤

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر در صورت دریافت دیپلم تطبیقی تجربی میتوانید جهت ثبت نام کنکور از عنوان دیپلم تجربی استفاده بفرمایید

 245. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۹

  من ی سوال داشتم من دیپلمم تجربیه کنکور انسانی میخوام بدم دارم امتحان های اختصاصیه دوازدهم انسانیو میدم برای دیپلم مجدد یکی از درسارو غیبت کردم خرداد امکان امتحان اون درسی ک غیبت کردم و ترمیم زدن درسایی ک امتحان دادم وجود داره؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز هستید درسی که دی ماه غیبت داشتید رو در خرداد مجدد امتحان بدید، اما باید دوباره مراحل ثبت نام رو طی کنید.

 246. Avatar photo
  آروین نوری
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام لطفاً جواب بدید من امتحان حسابان رو قبول نشدم و میخام دیپلم انسانی بگیرم خرداد و پشت کنکوری هستم میتونم خرداد هم دیپلم انسانی بگیرم هم اون درس حسابان رشته ریاضی رو پاس کنم ؟یا لازم ب پاس نیست و میتونم دیپلم بگیرم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام دوست عزیز شما میتونید برای دیپلم جدید اقدام کنید بدون اینکه درس حسابان رو پاس کنید.

 247. Avatar photo
  شیما رحیمی
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام من دیپلم رشته تجربی دارم و متقاضی دریافت دیپلم مجدد رشته ریاضی هستم بخشی از امتحاناتم رو دی ماه شرکت کردم بخشی رو هم برای خرداد گذاشتم با توجه به این که هدفم کنکور تیر ماه هست و زمان ثبت نام در فروردین ماه سوابق تحصیلی ریاضی شامل من میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر .
   در مهلت ویرایشی که سازمان سنجش قرار میدهد برای دانش آموزان میتوانید اقدام به ویرایش کنید

 248. Avatar photo
  M
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام خسته نباشید خواهش میکنم جوابمو بدین
  من دوازدهم هستم و رشتم ریاضیه و کنکور تجربی ثبت نام کردم برای اینکه بتونم کنمور تجربی بدم باید امتحان زیست و ریاضی 3 رو بدم مدارک مورد نیازش چیه و باید از چ طریقی اقدام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سوابق تحصیلی باید امتحان دروس غیر مشترک ریاضی و تجربی را شرکت نمایید.

 249. Avatar photo
  پریسا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

  سلام من یکی از امتحاناتم رو زیر ده گرفتم الان یعنی تجدیدم؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   نمره ی قبولی در امتحانات پایان ترم نهایی 7 می باشد

 250. Avatar photo
  نوری
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخوام کنکور انسانی بدم برای ایجاد سوابق تحصیلیه انسامی شرکت کردم و دارم امتحان میدم ایا امکانش هست این نمرات رو خرداد ترمیم بزنم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل در صورتی که شما در ازمون سراسری شرکت کنید قابل قبول است

 251. Avatar photo
  محمد
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام
  خسته نباشید
  وقتتون بخیر
  حداقل نمره برای قبولی در امتحان های دیپلم مجدد 10 میباشد یا 7؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر .
   حداقل نمره ی قبولی 10 میباشد ولی با نمرات مستمر شما جمع خواهد شد.

 252. Avatar photo
  کیانوش
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

  سلام من میخوام تو ازمون یوس شرکا کنم متوجه شدم ممکنه معدل نیاز بشه و معدل تجربیم خوب نیست میخواستم دیپلم ریاضی بگیرم دیپلم تجربیم مال همین ۱۴۰۱ هست یعنی برا ۱۴۰۲ میتونم درخواست بدم
  چون یه عده گفتن چون کارت پایان خدمت ندارم نمیشه منم برام خیلی مهمه

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت در آزمون یوس و ترمیم معدل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 253. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۱

  سلام دیپلم من تجربیه کنکور انسانی میخوام بدم و برای ایجاد سوابق تحصیلی دروس تخصصیه دوازدهم انسامیو دارم امتحان میدم ایا امکانش هست خرداد این نمرات رو ترمیم کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی ترمیم معدل با ما تماس بفرمایید

 254. Avatar photo
  Mohammad
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام
  من تو سن ۱۸سالگی هستم و هنوز نتونستم دیپلوم بگیرم
  میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل و گرفتن دیپلوم باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی این مورد نیازه مراجعه حضوری به اموزش وپرورش داشته باشید

 255. Avatar photo
  سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقت بخیر میگم برای کسب ۴۰درصد تاثیر مثبت معدل توی کنکور ایا باید معدل ما ۲۰باشه یانه مثلا از یه عدد به بالا مثلا ۱۸به بالا میتونیم ۴۰درصد تاثیر مثبت رو کسب کنیم ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر تاثیر معدل قطعی میباشد اما نمرات پایین تراز کمتری دریافت میکند

 256. Avatar photo
  سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام وقتتون بخیر.من امسال درخواست دیپلوم مجدد دادم.۵تا ازکتابام رو توی دی ماه امتحان دادم و بقیش رو گذاشتم برای خرداد امتحان بدم.ولی دوتا از کتابایی که دی ماه امتحان دادم قبول شدم ولی نمره ی خوبی کسب نکردم خواستم بدونم میتونم این دوتا کتاب رو به عنوان ترمیم معدل با بقیه کتابا که مونده توی خرداد امتحان بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر برای ترمیم معدل دیپلم شما برای هر درس فقط یکبار فرصت شرکت در امتحانات را دارید

 257. Avatar photo
  ساناز
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام نمرات دیپلم مجدد در صورت گرفتن نمره پایین میشه دوباره ترمیم معدل کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقتتون بخیر خیر برای ترمیم معدل تنها یکبار برای هر درس میتوانید اقدام بفرمایید

 258. Avatar photo
  زهرا
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۶

  سلام خسته نباشید من یه سوالی داشتم الان که من دارم دیپلم انسانی میگیرم دیپلم اصلیمم تجربی هست سه تا درسو خوب ندادم چون که دیپلم مجددم میتونم دوباره خرداد همون درسارو رو بذم درسته؟ چون من هنوژ دیپلم میگیرم و فرصت ترمیمم مونده درسته؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام برای ترمیم معدل دیپلم شما برای هر درس فقط یکبار فرصت شرکت در امتحانات را دارید

 259. Avatar photo
  محمد
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  خسته نباشید
  یک سوالی داشتم
  آیا ممکنه که نمرات دیپلم مجدد رو ترمیم کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق قوانین جدید بله میتونید برای ترمیم معدل اقدام فرمایید.

 260. Avatar photo
  اقدس
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام من دیپلم انسانی دارم میخام دیپلم مجدد رشته معارف بگیرم برا کنکور ۴۰۲ میخام الان زمان ثبت نام تموم شده ؟ آیا میتونم تمام دروس رشته معارف عمومی و تخصصی رو خرداد امتحان بدم؟ فقط دروس نهایی رو باید امتحان بدم؟ و اگه نمیشه تمام دروس رو امتحان داد میشه دو درس رو تطبیق زد مثلا ریاضی و سلامت و بقیه رو خرداد امتحان داد

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    اقدس
    ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

    سلام من دیپلم انسانی دارم تعدادی از دروس رو ترمیم هم کردم امکان دیپلم مجدد در رشته معارف دارم ( به طوری که هیچ درس نهایی را تطبیق ندم و همه دروس رو امتحان بدم)؟ فقط دروس غیر نهایی تطبیق بخوره؟

    • Avatar photo
     مشاور جوادی
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

     سلام وقت بخیر
     دوست عزیز طبق آیین جدید بله میتونید اینکار رو انجام بدید.

 261. Avatar photo
  رضا
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

  اگر کسی دیپلم خود را تا شهریور ۱۴۰۲ بگیره و باتوجه به اینکه امسال تاثير قطعیه معدله نمراتی که شهریور میگیره براش لحاظ میشه بعد برای ثبت نام دانشگاه به مشکل نمیخوره؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بله تا پایان شهریور ماه تمامی نمرات امتحانات پایانی ثبت در کنکور می شوند و به آنها نمره تراز تعلق می گیرد

 262. Avatar photo
  ساری
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام ،خسته نباشید،لطفا جواب بدین♡
  من دیپلم مجدد دارم میگیرم امتحان فیزیک رو حدود ۷.۵ گرفتم،تجدید میشم یا قبول میشم؟میتونم بزارم تبصره؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   نمره ی 7 به بالا در امتحانات کتبی نهایی به منزله ی قبولی می باشد .

 263. Avatar photo
  Kia
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام خسته نباشید
  در دیپلم مجدد امکان امتحان دوباره یه درس وجود داره؟
  مثلا امتحانی که دی برای دیپلم مجدد برگزار شده اگه نمرم پایین شده و یا حتی زیر ده شده ممکنه بتونم دوباره توی خرداد امتحان بدم؟
  اگه امتحانیو غیبت کرده باشم چی؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   باسلام و احترام برای آزمون مجدد اون درس میتونید اقدام کنید الیته باید بررسی شود که از دیپلم برای ادامه تحصیل میخواهید استفاده کنید یاخیر

   • Avatar photo
    Kia
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

    من دیپلم تجربی دارم برای اینکه بتونم از ۴۰ درصد تاثیر معدل استفاده کنم برای دیپلم مجدد انسانی اقدام کردم و امتحاناتی که تطبیق نخوردن رو به دوبخش دی و خرداد تقسیم کردم الان از نمره بعضی امتحانایی دی که دادم راضی نیستم و بعضیارو هم غیبت کردم الان میشه این امتحانارو خرداد یه بار دیگه امتحان بدم در کنار اون درسایی که کلا برا خرداد گزاشتم؟
    بهم گفتن میشه اونایی که غیبت کردم امتحان بدم ولی اونایی که نمرم پایین شده رو نه درسته؟ اگه امتحانیو زیر ده شده باشم چی؟
    خیلی ممنون از کمکتون

    • Avatar photo
     مشاور رضایی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

     باسلام و احترام فرایند ترمیم معدل سالی یکبار امکان پذیر میباشد

 264. Avatar photo
  S
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام وقت بخیر. من دیپلم ریاضی نظام جدید دارم، برای دیپلم مجدد تجربی اقدام کردم. میخواستم ببینم دیپلم قبلیم که باطل نمیشه؟ و اینکه اگر احیانا نمره یک درس مشترک مثل شیمی بد باشه، نمره دیپلم قبلیم جایگزینش می‌شه؟! پیشاپیش سپاس از پاسخگویی شما

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام روزتون بخیر
   اگر دیپلم مجدد هستید، مدرک قبلی تون باطل نمیشه
   و اینکه نمره ی مربوط به دیپلم ریاضی تون چایگزین نمیشه
   برای راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 265. Avatar photo
  میلاد
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام کسانی که مردودی در امتحان نهایی دارند میتوانند در ترمیم معدل شرکت کنند؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام دوست عزیز، بله شما مجاز به ثبت نام در تمام دروسی که نمره ی زیر 20 در آن درس را گرفته باشید میباشید.

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شما برای فارغ التحصیلی نیازه اقدام دیگری انجام دهید برای مشاوره در این زمینه پیگیری داشته باشید

 266. Avatar photo
  شقايق
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من درحال گرفتن گرفتن دیپلم مجدد رشته تجربی در دی ماه هستم(دیپلم سابق:ریاضی)
  دروسی مانند فیزیک و شیمی که دی ماه آزمون‌ دادم رو میتونم خرداد ماه ترمیم کنم؟
  یا بنا به دیپلم مجدد بودن اجازه این کار رو ندارم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام دوست عزیز، شما مجاز به امتحان مجدد برای دروس مشخص شده در دی ماه هستید.

 267. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

  من دیپلمم تجربی هست اقدام ب تطبیق دیپلم کردم ک کنکور انسانی بدم در صورت قبولی در دانشگاه فرهنگیان از طریق رشته انسانی برای ثبت نام در دانشگاه تطبیق دیپلم انسانی لازمه یا دیپلم تجربیه خودم با کدام دیپلم باید ثبت نام کنم در صورت قبولی در دانشگاه فرهنگیان با کنکور انسانی

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام دوست عزیز، در صورت شرکت در کنور و قبولی در دانشگاه فرهنگیان به دیپلم اصلی شما دقت میشود.

 268. Avatar photo
  ....
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  ایا با تطبیق زدن دیپلم از تجربی ب انسانی دیپلم تجربی باطل میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزتون بخیر
   خیر
   اگر دیپلم مجدد بگیرید در سابقه تون شما دو تا دیپلم دارید
   اما اگر ترمیم معدل بزنید، اگر نمراتتون بهتر بشه نمرات قبلی تون برای کنکور درنظر گرفته نمیشه.

 269. Avatar photo
  ....
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  اگ در تطبیق دیپلم انسانی شکرت کنیم و یکی از امتحان هارو غیبت کنیم و کنکور انسانی بدیم درحالی دیپلم خومون تجربیه ودر رشته انسامی کنکور قبول شیم ولی تطبیق دیپلم انسانی ب دلیل غیبت در یکی از امتحان ها نداشته باشیم با دیپلم تجربی میتونیم ثبت نام کنیم دانشگاهی ک قبول شدیم رو

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام دوست عزیز درصورتیکه موفق به اخذ دیپلم رشته انسانی نشوید در کنکور از همان دیپلم تجربی میتوانید شرکت کنید.

 270. Avatar photo
  خانم نوری
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  برای دیپلم مجدد ثبت نام کردم و امتحان جغرافیارو نتونسم شرکت کنم امکانش هست ک خرداد امتحان بدم یا شانسی ندارم؟دیپلم خودم تجربیع برای کنکور انسانی شرکت کردم دیپلمم مجدد انسانی اگ امتحان جغرافیارو ندم و درصورت قبولیه کنکور در رشته انسانی برای ثبت نام دانشگاه میتونم از دیپلم تجربیم برای ثبت نام استفاده کنم

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام شما باهمان مدرکی که ثبت نام کنکور انجام دادید با همان مدرک برای ثبت نام دانشگاه اقدام میکنید

 271. Avatar photo
  خانم نوری
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام برای ایجاد سوابق تحصیلی رشته انسانی شکرت کردم و امتحان جغرافیارا نتونسم بدم مشکلی پیش اومد نرفتم سره جلسه امکانش هس خرداد امتحانش رو بدم و اینک حالا مشکل ایجاد میکنه در دیپلم مجدد من؟رشتم تجربی بود برای دیپلم مجدد انسانی شرکت کردم

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   اگر دیپلم مجدد هستید به مدرسه مراجعه کنید برای امتحان دوباره
   و ابنکه قبل از شرکت در کنکور باید فارغ التحصیل شده باشید
   برای اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید

 272. Avatar photo
  Hossein1
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام وقت بخیر،من متولد ۸۱ هستم و دیپلم تجربی دارم و دانشجو ام و مجددا میخوام دیپلم انسانی بگیرم،میخواستم بپرسم از لحاظ سنی و وضعیت دانشجویی مشکلی برای اخذ دیپلم مجدد ندارم؟و سوال مهمترم اینکه خواهش میکنم جواب بدید آیا حتما برای اخذ دیپلم مجدد باید بریم مدارس شبانه کلاس شرکت کنیم یا میتونیم فقط ثبت نام کنیم و بعد امتحان بدیم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام وقت بخیر باید از سازمان وظیفه عمومی مجوز بگیرید و از اموزش و پرورش شهرتون اقدام به ثبت نام در مدارس بزرگسال کنید

 273. Avatar photo
  روژین
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام خسته نباشید
  من معدل کل دیپلمم ۱۵ هستش برای بورسیه ی تحصیلی نیاز دارم معدلم بالاتر باشه امکانش نیست که تو همون رشته ی تحصیلی خودم دیپلم مجدد بگیرم ؟میگن باید یه دیپلم دیگه بغیر رشته ی خودت بگیری

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقتتو.ن بخیر شرایطی مانند نوع دیپلم رشته ی انتخابی و… باید تحت برسی قرار بگیرد برای برسی شرایط با ما تماس بفرمایید

   • Avatar photo
    عسل
    ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    منم سرايطم مثل ايشون(روژين خانم)هست دوتا سوال دارم: يعنى براى ديپلم مجدد غير متناظر بايد امتحان هاى دهم يازدهم دوازدهم همه اين امتحان هارو بديم؟
    يكى هم اينكه راحلى باشه كه همون رشته خودمون امتحان بديم چون نسبتا بهتر از يه رشته ديگه كه اصلا خونده نشده رشته خود ادم نمره بيشترى ميشه گرفت

    • Avatar photo
     مشاور ابراهیمی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

     سلام وقت بخیر
     برای شرکت در دیپلم جدید باید دروس اختصاصی رشته جدید را در سه پایه آزمون دهید

   • Avatar photo
    عسل
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

    چرا سوال منو جواب ندادين؟؟

    • Avatar photo
     مشاور ملکی
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

     سلام وقت شما بخیر
     مجدد سوالتان را درباره موضوع مدنظر خود بپرسید.

 274. Avatar photo
  فریبا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام من فوق لیسانس تربیت بدنی دارم ولی میخوام مامایی بخونم و نیاز به دیپلم تجربی دارم چه مراحلی باید طی کنن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام روزتون بخیر
   برای شرکت در کنکور 40 درصد سابقه تحصیلی تون موثر هست و 60 درصد کنکور.
   باید برای خودتان سابقه تحصیلی ایجاد کنیدو برای این کار از اموزش و پرورش اقدام کنید و بعد از آن مدرسه بزرگسالان
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید

 275. Avatar photo
  کیمیا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۵

  سلام وقت بخیر ببخشید من یه سوال دارم توروخدااااا کمکم کنید منو از این سردرگمی نجات بدین
  من دانش آموز نظام قدیم تجربی بودم
  یعنی هم مدرک دیپلم نظام قدیم دارم هم پیش دانشگاهی
  میخوام کنکور انسانی بدم دیپلم مجدد نظام جدید انسانی ام گرفتم
  تاثیر سوابق تحصیلی برای من ۴۰ درصد اعمال میشه?
  یا ۳۰ درصد سوابق دیپلم انسانی و۱۰ درصد سوابق پیش دانشگاهی تجربی?

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام دوست عزیز سوال شما کمی نامشخص است برای شرکت در کنکور و شرکت در گروه انسانی 40 درصد دیپلم رشته ی انسانی شما اعمال خواهد شد.

 276. Avatar photo
  کیمیا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۸

  سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید من یه سوال دارم توروخدااااا کمکم کنید منو از این سردرگمی نجات بدین
  من دانش آموز نظام قدیم تجربی بودم
  یعنی هم مدرک دیپلم نظام قدیم دارم هم پیش دانشگاهی
  میخوام کنکور انسانی بدم دیپلم مجدد نظام جدید انسانی ام گرفتم
  تاثیر سوابق تحصیلی برای من ۴۰ درصد اعمال میشه?
  یا ۳۰ درصد سوابق دیپلم انسانی و۱۰ درصد سوابق پیش دانشگاهی تجربی?

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر .
   تاثیر سوابق برای شما 40 درصد به طور قطعی نسبت به مدرک دیپلم انسانی لحاظ میشود

 277. Avatar photo
  سمیه
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۸

  سلام وقتتون بخیر لطفا به این سوالم جواب بدین من تطبیق انجام دادم و الان 27واحد مونده برای نوبت خرداد که باید امتحان بدم اما مدرسه به من گفته برای هرنوبت تطبیق فقط 23واحد حداکثر میتونم ثبت نام کنم الان باید چیکار کنم نمیشه که چهار واحد رو تابستان پاس کنم اونوقت برای کنکور 1402 نمیتونم سوابقمو استفاده کنم خواهش میکنم راهنمای کنین چیکار باید انجام بدم ممنونم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام دوست عزیز این مورد شما باید طبق قوانین مدرسه پیش برود و همونطور که خودتون اشاره کردید 4 واحد شما به تابستان موکول میشود و متاسفانه راه دیگری وجود ندارد.

 278. Avatar photo
  سجاد
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۶

  سلام و خسته نباشید پایه 12 میکانیکی هستم امتحان های ما نهایی نیستن آیا واقعا نمره کتاب های عمومی رو تطبیق خواهند داد.تشکر

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در بحث دیپلم مجدد شما ابتدا به اموزش وپرورش مراجعه میکنید و تعداد واحد ها ودرس ها ونمراتتان را بررسی میکنند وبعد با توجه به شرایط شما درس هایی که قابل تطبیق هست تطبیق میدهند ومابقی درس ها را شما امتحان مجدد میدهید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلی تان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 279. Avatar photo
  مبین
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام من مردودی انسانی هستم و توی این دی ماه امتحان دادم ولی خیلی کم سوال ها رو جواب دادم و میدونم که دوباره مردود میشم .
  از تک ماده هم نمیتونم استفاده بکنم
  الان میخوام توی این خرداد ماه معدل و دیپلم تجربی بگیرم و امسال کنکور تجربی بدم ولی این مردودی نمیزاره
  میخواستم بدونم من شانسی دارم تا امسال معدل تجربی بگیرم (مثلا آیا میتونم همین کارنامه مردودی م رو تطبیق بدم و امتحان سه سال تجربی رو توی خرداد بدم یا هرکاره دیگه ای)

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شما باید فارغ التحصیل از رشته ی حال حاضر خود شوید سپس برای دیپلم دیگری اقدام نمایید با یان حال به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید شاید موافقت شود.

 280. Avatar photo
  مبین
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام من دانش آموز مردودیم و تو دی ماه امتحان دادم و خیلی کم جواب داد م و میدونم که دوباره مردود میشم (رشته تحصیلیم انسانیه)
  الان میخوام برای خرداد ماه دیپلم تجربی بگیرم و کنکور تجربی شرکت کنم ولی این مردودی نمیزاره
  میخوام بدونم که آیا شانسی ندارم تا امسال دیپلم و معدل تجربی بگیرم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید فارغ التحصیل از رشته ی حال حاضر خود شوید سپس برای دیپلم دیگری اقدام نمایید با یان حال به آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید شاید موافقت شود.

 281. Avatar photo
  اشکان
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام خسته نباشید ببخشید بنده ی درس پاس نشده داشتم که در این ترم (دی ماه ۱۴۰۱) پاس کردم و اخر این ماه موفق ب اخذ مدرک دیپلم میشم خواستم بدونم میتونم در دانشگاه پیام نور ورودی بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم و قبول بشم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت بخیر .
   شما تا تاریخ 31 بهمن 1401 اگر فارغ التحصیل شوید میتوانید در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنید .

 282. Avatar photo
  فولاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام وقت بخیر من از داخل زندان دیپلم گرفتم و الان باید تمدید بشه باید چیکار کنم و کجا برم

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام دوست گرامی
   باید شرایط شما به طور کامل بررسی شود.
   برای بررسی اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 283. Avatar photo
  سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  ببخشید پیام دومی اشتباه شد فقط می‌خوام بدونم میشه باهم امتحان بدم یا حتما باید یازدهم تمام کنم بعد برم دوازدهم

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز به دلیل رعایت بحث پیشنیاز وهم نیاز منطقی تر این هست که شما ابتدا درس های پایه ی یازدهم را شرکت کنید وبعد امتحانات سال دوازدهم را شرکت کنید .

 284. Avatar photo
  سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام بنده رشته مکانیک هستم یازدهم و دوازدهم که آنلاین بود کلا تجدید آوردم حالا واس گرفتن دیپلم باید کل تجدید های یازدهم تمام کنم بعد برم دوازدهم میشه باهم امتحان بدم در غیر این صورت چقدر زمان بر هست و احتمال داره که یکی از کتاب های یازدهم تجدید بیارم میشه راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   باسلام و احترام میتوانید در شهریور ماه مجدد آزمون بدهید

 285. Avatar photo
  سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام من رشته مکانیک هستم دوازدهم و یازدهم که آنلاین بود کلا تجدید شدم الان هم ک دی ماه باش انتخاب واحد کردم چندتا از کتاب های یازدهم مونده واس گرفتن دیپلم در کمترین زمان چقدر وقت می بره

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با قبولی شما در کتاب هایی که نتوانستید نمره ی قبولی کسب کنید در مرحله ی اول قبولی شما به تلاش شخص شما بستگی دارد که اگر با برنامه ریزی اصولی درس ها را مطالعه کنید قبولی شما قطعی خواهد بود .در مرحله ی دوم تاریخ امتحان را خود اموزش وپرورش تعیین میکند .دوست عزیزبرای اینکه همان بار اول در تاریخ مشخص شده امتحانات را قبول بشوید نیاز به برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست دارید .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون ودریافت مشاوره وبرنامه ریزی اصولی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   دوست عزیز شما تا 20 سالگی زمان دارید دیپلم خود را اخذ کنید. بستگی به تلاش و همت خودتان دارد.

 286. Avatar photo
  ریحانه
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام لطفا جواب بدین خیلی مهمه من یک ماده تو تجربی افتادم برای کنکور انسانی ثبت نام کردم میخوام دیپلم انسانی بگیرم فقط باید دوازدهم انسانی بدم؟ و اینکه دیپلم تجربی ندارم بخاطر اون تجدید

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام اگر مایل به دریافت دیپلم انسانی هستید باید از طریق دبیرستان بزرگسال شهرتون اقدام به ثبت نام کنید

 287. Avatar photo
  ثمین
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام آیا میشه برای دوازدهم نهایی رشته تجربی درسی که نمره آن بالای ۷ شده از تک ماده استفاده کرد برای داوطلب آزاد و دیپلم مجدد؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید از ترمیم معدل استفاده کنید . نمره ی کتبی 7 به منزله ی قبولی می باشد نیازی به تک ماده نیست .

 288. Avatar photo
  ثمین
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام آیا میشه برای درسی که نمره آن بالای ۷ شده از تک ماده استفاده کرد برای داوطلب آزاد و دیپلم مجدد؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام بله با موافقت آموزش و پرورش میتونید برای دیپلم مجدد اقدام کنید

 289. Avatar photo
  خانم نوری
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام من دیپلمم تجرلی نظام جدیده میخوام کنکور انسانی بدم رفتم اموزش پرورش گفت دیپلممو تطبیق میزنه و گفت امتحانای دوازدهم انسانی اختصاصی رو فقط امتحان بدم ایا نیاره دروس عمونی ک یکسان هست رو هم امتحان بدم مشکلی پیش نمیاد اگ امتحان ندم و اینک دروس دهم و یازهم چی پس

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   ملاک در کنکور امتحانات نهایی می باشد پس معدل شما و ما بقی موارد مربوط به پایه 10 و 11 مهم نیست و شما باید صرفا در دروس اختصاصی رشته انسانی شرکت کنید.

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با امتحان مجدد برای دروس عمومی ابتدا باید نمرات کتبی سال دوازدهم در دروس عمومی بررسی شود وبعد با توجه به شرایط شخص شما ودرصد تاثیر نمرات دروس عمومی در مبحث تاثیر قطعی معدل بتوانیم شما دوست عزیز را دررابطه با سوالی که پرسیدید راهنماییتان کنیم .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    خانم نوری
    ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

    دروس عمومیه تو دروازدهم تجربی نمراتم بالای ۱۹ هستش بازم نیاره برای انسانی امتحان بدم چون تطبیق خورده دیپلمم استرس دارم ک چرا امتحانای عمومیو نگفتن امتحان بدم مسئول اونجا بهم گفت اگ عمومیا خوبه لازم نیس نظر شما چیه

    • Avatar photo
     مشاور براتی
     ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

     سلام وقتتون بخیر
     دوست عزیز نمرات شما عالی هست اما مشکل اینجاست مابه صورت قطعی اطلاع نداریم که چند نفر با معدل 20قرار است درکنکور سراسری شرکت بکنند .هرچه نمره بالاتر شانس قبولی بیشتر .