ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بانک سوالات کنکور زبان

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
بانک سوالات کنکور زبان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای تسلط بر سوالات کنکور این رشته، حتما بانک سوالات کنکور زبان را به صورت دقیق مطالعه نمایید. پس از دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان حتما تمامی سوالات را تحلیل و بررسی نمایید. در ادامه به برخی از نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی اشاره خواهیم نمود. فایل سوالات کنکور زبان سال های اخیر هم شامل سوالات کنکور نظام قدیم و هم نظام جدید می باشد. نحوه مطالعه تست های کنکور به نوبه خود بسیار مهم است.

 

 

برای دریافت بانک سوالات کنکور زبان – تحلیل هر یک از سوالات کنکور زبان، مشاوره نحوه مطالعه منابع و همچنین تحلیل آزمون ها با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

آیا داشتن بانک سوالات کنکور زبان ضروری است؟

 

آیا داشتن بانک سوالات کنکور زبان ضروری است؟

آیا داشتن بانک سوالات کنکور زبان ضروری است؟

 

هدف شما از  شرکت در کنکور زبان چیست؟ اگر هدف شما قبولی در کنکور و کسب رتبه مناسب است، قطعا باید برای آن تلاش نمایند و اصولی را رعایت کنید. اگر بخواهیم یک مثال ساده برای فهم شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم باید بگوییم که شرکت در کنکور همانند هموار کردن مسیری ناهموار است. اگر بخواهید مسیر یک کیلومتری را در مسیری ناهموار همانند کوهستان بروید، چقدر به زمان نیاز دارید؟ چقدر طی کردن این مسیر برای شما سخت خواهد بود؟ حال اگر این مسیر را هموار نمایید چطور؟ ممکن است این زمان برای شما تنها دو یا سه دقیقه زمان بخواهد. خواندن و مطالعه سوالات کنکور زبان سال های اخیر همین قدر ضرورت دارد.

ضرورت بانک سوالات کنکور زبان زمانی می تواند برای شما مشخص کننده شود که بتوانید تمامی سوالات را بارها تست زنی کنید، تحلیل کنید و به اشتباهات خود پی ببرید. تحلیل سوالات، یخش اصلی کار شما خواهد بود. ضریب درس های کنکور زبان برای داوطلبان کنکور زبان بسیار مهم است. با توجه به اینکه کنکور زبان، جزو کنکورهای شناور می باشند و همچنین به دلیل اینکه هر یک از داوطلبان ممکن است چندین رشته دیگر را نیز در آزمون شرکت نمایند، به همین دلیل رقابت داوطلبان را می توان تقریبا بالا دانست.

شما به عنوان یک داوطلب کنکور تا زمانی که خود را برای آزمون محک نزنید، نخواهید توانست به نتیجه ای در رابطه با اینکه آیا می توانید در آزمون رتبه لازم را اخذ نمایید یا خیر برسید. برخی از داوطلبان ممکن است این مسئله را عنوان نمایند که ما با وجود مطالعه بسیار اصولی، اما باز هم نتوانسته ایم موفقیت لازم را در آزمون کسب نماییم علت چیست؟ ما در زمان آزمون هایی که از خودمان میگریم و یا اینکه آزمون های آزمایشی موفق به درصد بالا شده ایم اما در زمان کنکور نتوانسته ایم موفقیت لازم را یا حتی نزدیک به آزمون های آزمایشی داشته باشیم علت چیست؟ تماس با مشاوران ما جواب تمام این سوالات است.

 

 

چگونه کلمات را حفظ کنیم بدون اینکه آن ها را فراموش نماییم؟

یکی از مشکلاتی که بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور دارند در زمانی که به نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی تمرین می نمایند، این مسئله را مطرح می نمایند که ما کلماتی که در کتاب ها حفظ نموده ایم، را به خوبی آن ها را یادگرفته ایم. اما در زمان کنکور و یا هنگامی که به بانک سوالات کنکور زبان پاسخ می دهیم این مشکلات را داریم که انگار این کلمات را تا به حال حتی ندیده ایم چه برسد به اینکه آن ها را خوانده باشیم. این مشکل به دلیل عدم مطالعه عمیق است.

یک کودک را تصور نمایید که به تازگی یک کلمه را آموزش می بیند. این کودک در صورتی که این کلمه را به خوبی فرا بگیرد. همیشه آن را تکرار خواهد کرد. این تکرار ، یعنی یادگیری بیشتر برای او. شما اگر کلمات را نتوانید در جملات به کار ببرید، هرگز نخواهید توانست معنای آن را در هیچ کجا به کار ببرید. بنابراین جملاتی را که یاد میگرید را بسیار به کار و ببرید و همچنین جملات مختلفی با آن بسازید تا بتوانید در زمان کنکور به سوالات آن پاسخ دهید.

 

نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان

برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان هر یک از با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب  تماس حاصل نمایید.

 

نحوه تحلیل سوالات کنکور زبان سال های اخیر

 

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی

 

پس از اینکه بانک سوالات کنکور زبان را دریافت نمودید، به این موضوع دقت داشته باشید که هر یک از سوالاتی که به آن پاسخ می دهید را به صورت دقیق تحلیل نمایید. اگر عدم پاسخ به این سوالات به دلیل نحوه مطالعه شما می باشد، این مشکلات عموما به دو دلیل می باشد، شما مطالب را به درستی مطالعه ننموده اید و یا اینکه با بودجه بندی سوالات آشنا نیستید. در هر دو صورت شما باید بتوانید این مشل را رفع نمایید. بنابراین با پاسخ دادن به این سوالات تا حدودی با مطالب مهم آشنا خواهید شد.

اگر علت پاسخ ندادن شما به سوالات کنکور زبان سال های اخیر این است که تمام محتوای آن را مطالعه نموده اید، اما هنوز هم نمی توانید به سوالات پاسخ دهید. این احتمال بسیار زیاد می باشد که شما هنوز نتوانسته اید بر تست زنی و نکات مهم تست زنی تسلط یابید. بنابراین در هر دو صورت شما باید با یک مشاور برای برطرف نمودن این موضوع حتما مشورت های لازم را دریافت نمایید. هرگز در صورتی که درصد کمی در پاسخ به سوالات داشتید، ناامید و نگران نباشد و تنها تلاش خود را برای برطرف نمودن مشکلات و ایرادات نمایید.

 

 

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی

 

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی

 

156. از متن می تواند استنباط شود که ببر و کرگدن تک شاخگونه هایی از حیوانات هستند که اگر محافظت نشوند ممکن است منقرض شوند.

157. چادویک وقتی از ماشین پیاده شده که مقداری استراحت کند به چه چیزی با وجشت نگاه کرد؟

به یک حیوان وحشی که در حال حمله به او و کسانی که او را همراهی می کردند، بود.

158. چرا نویسنده به این حقیق که یک کرگردن می تواند با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ثانیه بدو اشاره می کند؟

برای توضیح اینکه اینکه چرا محافظ به جای اینکه سوار ماشین شود، جلوی کرگدن به زمین شلیک کرد.

159. کدام یک از موارد زیر واکنش سه بچه کرگدن را در واکنش به حضور استیو وینتر و داگلاس چادویک و محافظشان توصیف می کند؟

کلمه نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی indifference به معنای «بی تفاوتی».

دریافت بیشتر نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی را در فایل قرار داده شده می توانید داشته باشید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با بانک سوالات کنکور زبان به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم و همچنین در رابطه با نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان اطلاعات لازم را ارائه نمودیم. اگر برای تحلیل نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی مشکلاتی دارید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. سوالات کنکور زبان سال های اخیر را بسیار مطالعه نمایید تا آمادگی لازم را برای کنکور داشته باشید.

 

 

مطالب مرتبط

راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور زبان 99

بانک سوالات کنکور زبان 

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی
سوالات کنکور زبان سال های اخیر

 

2/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا بانک سوالات کنکور زبان  تنها برای داوطلبان نظام جدید می باشد؟

امکان دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه تشریحی ۲۰ سال کنکور زبان برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید وجود خواهد داشت. لذا با ورود به سایت می توانید اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

نحوه پاسخ به سوالات کنکور زبان در فایل ایران تحصیل چگونه است؟

نمونه سوالات کنکور زبان با پاسخ تشریحی قرار داده شده اند که داوطلبان می توانند جهت آمادگی در کنکور تسلط لازم را داشته باشند.

 

سوالات کنکور زبان سال های اخیر را چگونه می توانیم دانلود نماییم؟

جهت دریافت فایل های مورد نظر با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب  تماس حاصل نمایید.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور