ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بانک سوالات کنکور تجربی

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۵ مرداد ۱۴۰۱
بانک سوالات کنکور تجربی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای پذیرش در رشته پزشکی ، یکی از مواردی که به شما بسیار کمک خواهد نمود، مطالعه دقیق بانک سوالات کنکور تجربی می باشد. برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی هر یک از داوطلبان می توانند با مشاوران ما تماس حاصل نمایند. مطالعه دقیق آرشیو سوالات کنکور تجربی به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید به راحتی سرعت تست زنی خود را بالا ببرید و در زمان آزمون با تکنیک های پاسخ دهی به سوالات کنکور، نتیجه مطلوب را به دست آورید.

 

 

برای دریافت بانک سوالات کنکور تجربی – تحلیل هر یک از سوالات ، مشاوره برنامه ریزی و همچین اطلاع از حداقل درصدهای قبولی رشته پزشکی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

ویژگی های بانک سوالات کنکور تجربی ایران تحصیل

قطعا کتاب های تست زیادی توسط انتشارات مختلف منتشر می گردد که هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را خواهد داشت. اما نکته مهمی که در این زمنیه حائز اهمیت می باشد این است که آیا این تست ها منطبق با سوالات کنکور تجربی می باشند؟؟ قطعا تست های تالیفی و یا سوالات آزمون های آزمایشی می تواند به شما در این زمینه کمک نماید. اما در هر حال، با توجه به تفاوت هایی که این سوالات با سوالات کنکور خواهند داشت، ممکن است شما را عادت به استانداردهای خود نمایند.

بانک سوالات کنکور تجربی گردآوری شده از کنکور های سراسری سال های گذشته می باشد که با توجه به تغییرات ایجاد شده در محتواهای سال های جاری، سوالات آن را منطبق با همین تغییرات ایجاد نموده ایم. یکی از مشکلات داوطلبان کنکور تجربی این است که تنها به کلید سوالات کنکور دسترسی دارند و همین مسئله موجب می شود تا از نحوه پاسخ دهی و فرمول های مورد استفاده اطلاعی نداشته باشند. یکی از محاسنی که ما برای بانک سوالات قرار داده ایم، پاسخ تشریحی به تمامی سوالات است.

در واقع بانک سوالات ما را می توان به عنوان یک پکیج تلقی نمود. پکیجی که علاوه بر دریافت سوالات، می توانید از مشاوره ای لازم در صورت لزوم و بر حسب نیاز خود بهره مند شوید. در واقع کار ما تنها ارائه فایل سوالات و رها کردن داوطلب به حال خود نخواهد بود. مهم تر از داشتن سوالات، پرورش قدرت تحلیل سوالات است. داوطلبانی که نمی توانند سوالات پاسخ داده شده را تحلیل نمایند، نخواهند توانست مشکلات مربوط به مطالعه و همچنین تست رنی خود را پیدا کنند و به همین دلیل شاید تمامی زحمات آنان برای مطالعه به هدر برود.

 

 

نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی

 

نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی

نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی

 

برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی کافی است با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 ( از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا داشتن آرشیو سوالات کنکور تجربی ضروری است؟

تمرین در هر موردی بسیار مهم است. مطالعه دقیق آرشیو سوالات کنکور تجربی به شما کمک می نماید تا مهارت تست زنی را افزایش دهید. همیشه هدف وسیله را توجیه می کند. اگر هدف شما پذیرش در دانشگاه های روزانه و کسب رتبه قبولی پزشکی می باشد، لازم است این دسته از سوالات را به صورت دقیق مطالعه نمایید تا با روند طراحی سوالات آشنا شوید. داشتن آرشیو سوالات کنکور تجربی تنها نمی تواند به شما کمک نماید تا موفقیت خود را تضمین نمایید. بالاتر از آن، مطالعه و بررسی این سوالات است.

برخی از داوطلبان پس از دریافت بانک سوالات کنکور تجربی ممکن است این تصور را داشته باشند که این سوالات برای ما بسیار ناآشنا می باشند. این مشکل به طور معمول به دلیل عدم انتخاب منابع کنکور تجربی به صورت درست می باشد. اگر منابع شما به درستی انتخاب نشده باشد، سوالات برای شما ناآشنا خواهد بود. یکی دیگر از مشکلاتی که معمولا داوطلبان ممکن است داشته باشند این است که شاید تصور می نمایند که سوالات موجود در ای فایل با سوالات تستی زده شده است، متفاوت می باشد. این مشکل به دلیل عدم انتخاب درست تست های کنکور است.

به تعداد سوالات هر یک از دروس دقت داشته باشید. بر اساس بودجه بندی محتواهای کنکور، هر یک از سوالات ارائه شده در برخی از مباحث، سوالات بیشتری مطرح می گردد که باید انرژی بیشتری را صرف آن نمایید. 

 

آیا آرشیو سوالات کنکور تجربی تنها برای داوطلبان نظام جدید می باشد؟

 

آیا آرشیو سوالات کنکور تجربی تنها برای داوطلبان نظام جدید می باشد؟

آیا آرشیو سوالات کنکور تجربی تنها برای داوطلبان نظام جدید می باشد؟

 

شاید یکی از علت های به وجود آمدن این سوال در رابطه با آرشیو سوالات کنکور تجربی این است که شما تصور می نمایید که تغییرات ایجاد شده در رابطه با کتب درسی، در این پکیج اعمال نشده است. که اگر این چنین تصوری دارید باید بگوییم که ما طبق تمامی استانداردهای ایجاد شده در این رابطه عمل نموده ایم و به همین دلیل جای هیچ گونه نگرانی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. داوطلبان نظام قدیم نیز می توانند با توجه به شرایط خود، برای دانلود فایل مورد نظر اقدام نمایند.

پس از اینکه بانک سوالات کنکور تجربی را دریافت نمودید، اگر دانش آموز هستید، از این سوالات حتما برای آشنایی با نحوه طراحی سوالات کنکور و آمادگی خود استفاده نمایید. و اگر داوطلب کنکور هستید ، از این سوالات به منظور بالا بردن سرعت پاسخدهی و همچنین تسلط کامل بر تست های ارائه شده استفاده نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با ویژگی های بانک سوالات کنکور تجربی ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع از جزئیات بیشتری در رابطه با نحوه دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی می باشید می توانید با مشاوران ما سوالات خود را مطرح نمایید. دریافت مشاوره در رابطه با نحوه مطالعه و جمه بندی آرشیو سوالات کنکور تجربی نیز پس از برقراری تماس با مشاوران ما امکان پذیر خواهد بود.

 

 

مطالب مرتبط

بانک سوالات کنکور تجربی

دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور تجربی

 

3.8/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چرا باید برای دانلود بانک سوالات کنکور تجربی اقدام کرد؟

با دانلود بانک سوالات کنکور تجربی می توانید با تعداد سوالات و همین طور سوال های پرتکرار کنکور آشنایی پیدا کنید.

چگونه می توانم به آرشیو سوالات کنکور تجربی دسترسی داشته باشم؟ 

برای دسترسی به آرشیو سوالات کنکور تجربی با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید.

آیا در صورت دسترسی بانک سوالات کنکور تجربی می توانم به موفقیت برسم؟ 

بله. البته به شرطی که این سؤالات را با دقت تمام و به صورت مفهومی مطالعه کنید.

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور