ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۱۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ اسفند ۱۴۰۰
انتقالی سربازی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

گرفتن انتقالی سربازی یکی از مهم ترین دغدغه های هر یک از مشمولین نظام وظیفه به شمار می رود. در واقع، گرفتن انتقالی از این روست که هر فرد در همان شهر محل سکونت و یا نزدیک ترین شهر به محل اقامت خود مشغول به خدمت شود.

مشمولانی که قصد دارند محل خدمت خود را تغییر دهند در صورت داشتن شرایط لازم، می توانند برای گرفتن انتقالی اقدام کنند.

برای افرادی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند اعزام به خدمت یک امر مهم محسوب می شود. بعضی از مشمولان به دلایلی مایل هستند که محل اعزام به خدمت آنها نزدیک محلی که زندگی می کنند باشد.

آيا اطلاعاتی در مورد نحوه و یا شرایط گرفتن انتقالی دارید؟ آیا مواردی همچون انتقالی سرباز متاهل، انتقالی سرباز ارتش، انتقالی سرباز مرزبانی و یا انتقالی سرباز از ارتش به سپاه به گوشتان خورده است؟ در مورد انتقال سرباز به سپاه از یک ارگان دیگر چه می دانید؟

در این نوشته، با ذکر اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سربازی در خدمت شما هستیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی لازم را در مورد انتقالی سربازی با توجه به قوانین نظام وظیفه بدست آورید.

 

انتقالی سربازی

 

برای آشنایی با شیوه اخذ انتقالی خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شیوه ارائه درخواست انتقالی سربازی چگونه است؟

باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که نحوه ارائه درخواست برای انتقالی محل خدمت سربازی به دو شیوه انجام می گیرد.

در ادامه این متن با ذکر دو شیوه دریافت انتقالی محل خدمت سربازی، در خدمت شما دوستان عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه هستیم.

 

اولین شیوه گرفتن انتقالی برای سربازان

در این روش، فرد باید اقدام به جابه‌جایی خود با سرباز دیگر کند. اما این موضوع که این کار به چه نحوی انجام می شود و چه مراحلی را باید برای گرفتن این انتقالی طی کرد بحثی است که در ادامه به آن می پردازیم.

 • در اولین قدم برای گرفتن این نوع از انتقالی هر فرد باید درخواست خود را به نیروی انسانی یگان پادگان محل خدمت خود ارائه کند.
 • یافتن سربازی که تمایل به جابه‌جایی محل خدمت خود را داشته باشد.
 • اقدام برای معرفی سرباز مایل به جابه‌جایی محل خدمت
 • تحلیل و بررسی پادگان محل خدمت (فرد مایل به جابه‌جایی لزوماً باید در یگانی که شما در آن خدمت می کنید مشغول به گذراندن دوران سربازی خود باشد.)
 • ارزیابی و تحلیل مدارک تحصیلی و همین طور درجه دو فردی که مایل به جابه‌جایی هستند.
 • موافقت مسئولین ذیربط با درخواست انتقالی سربازی سربازان مایل به جابه‌جایی
 • انجام دادن کلیه مراحل و فرآیندهای جابه‌جایی سربازان

 

دومین شیوه گرفتن انتقالی برای سربازان

در صورتی که محل خدمت شما فاصله زیادی با شهر محل اقامتتان داشته باشد بر طبق قوانین می توانید برای دادن درخواست انتقالی سربازی اقدامات لازم را انجام دهید و درخواست خود را در این رابطه بدهید.

پس از دادن درخواست می توانید بعد از گذشت حدود 6 ماه به سیستم پایش سرزمینی وارد شوید و به شهر محل اقامت خود انتقالی سربازی بگیرید.

نحوه گرفتن انتقالی سربازی

 

زمان درخواست انتقالی سربازی

مشمولانی می توانند برای تغییر محل سربازی خود اقدام کنند که هنوز به خدمت سربازی اعزام نشده باشند. اگز داوطلبی محل سکونتش خیلی دورتر ار محل خدمتش باشد می تواند برای گرفتن انتقالی، قبل از اعزام به خدمت اقدام کند.

تذکر: اگر داوطلبی به عنوان سرباز اعزام شد دیگر امکان گرفتن انتقالی با این روش را نخواهد داشت.

 

چه کسی کار جا به جایی و انتقال هر یک از سربازان را انجام می دهد؟

در اینجا شاید این سوال مهم برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه مطرح شود که چه کسی عهده دار کار جابه‌جایی و انتقال هر کدام از سربازان است؟

در پاسخ به شما دوستان عزیز باید عرض کنیم که انجام کارهای انتقال سربازان به شهر محل سکونت و یا شهری در نزدیکی محل اقامت هر یک از افراد بر عهده فرمانده نیروی انسانی استان و همین طور فرمانده پادگان است.

 

شرط خدمت فرد در شهر محل سکونتش چیست؟

سازمان نیروهای مسلح همواره ملاک و معیار خود در زمان تقسیم بندی سربازان را خدمت آن ها در همان شهر محل سکونتشان قرار داده است.

به این معنا که بنا به دلایلی همچون سختی رفت و آمد و دوری از خانواده هیچ فردی در طول دوران خدمت خارج از شهر محل سکونت خود نباشد.

در واقع، بیشترین فاصله پیشنهادی برای هر یک از سربازان مشغول به خدمت نهایتاً سیصد کیلومتر برآورد شده است.

هر چند در مواردی اعزام سربازان بنا به دلایلی چند از جمله کمبود تعداد سرباز به شهرهای دوردست و دور از محل زندگی افراد مشمول خدمت نظام وظیفه هم صورت می گیرد.

اما با این حال در صورت داشتن شرایط زیر می توانید امیدی به گذراندن خدمت سربازی در شهر خود داشته باشید.

 • در صورتی که زندگی خود را تحت پوشش اداره بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی می گذرانید امکان گذراندن دوران سربازی را در شهر خود دارید.
 • اگر تنها پسر خانواده هستید شانس شما برای افتادن سربازی در شهر خودتان زیاد است.
 • اگر پدر بزرگوارتان شغل نظامی دارد می توانید دوران خدمت سربازی را در شهر محل سکونت خود بگذرانید.
 • در صورتی که به غیر از خود یکی دیگر از برادرانتان هم سرباز است می توانید سربازیتان را در شهر محل اقامت سپری کنید.

 

برای جابه جایی هر یک از سربازان مشغول به خدمت یا انتقال آن ها به شهر محل سکونتشان شرایط و ضوابطی تعیین شده که بهتر است از طریق مشاوری خبره و کارکشته از آن ها اطلاع حاصل کنید.

 

در مورد انتقالی سرباز متاهل چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه انتقالی سرباز متاهل دارید؟ آیا می دانید برای گرفتن انتقالی سرباز متاهل چگونه باید اقدام بفرمایید؟

 در جواب به این سؤال باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که در صورت متأهل بودن و نیاز به دریافت انتقالی سرباز متاهل باید با ارائه مدارکی درخواست خود را در این رابطه مطرح کنید.

به این ترتیب که، این مدارک لازم باید به یگان محل خدمت جهت بررسی بیشتر و اظهار نظر نهایی تحویل داده شود تا بدین ترتیب شما از امتیاز مهم انتقالی سرباز متاهل بهره مند شوید.

پس از ارائه مدارک لازم به یگان محل خدمت نوبت به بررسی و ارزیابی آن ها و در انتها تأیید آن به وسیله مسئولین سازمان نظام وظیفه می رسد.

حتماً می پرسید مدارک لازم برای دریافت انتقالی سرباز متاهل شامل چه مواردی می شود؟

 در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که مدارک لازم برای دریافت انتقالی سربازی افراد متاهل شامل ارائه اصل و کپی از شناسنامه و همین طور عقدنامه فرد مشمول می گردد.

برای کسب اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر در رابطه با انتقالی سرباز متاهل می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط گرفتن انتقالی سربازی

 

انتقالی سرباز مرزبانی به چه صورت انجام می شود؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با نحوه گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی دارید؟ آیا گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی برای هر فرد دارای شرایط لازم به آسانی انجام می گیرد؟

آیا از شرایط لازم برای دریافت انتقالی سرباز مرزبانی مطلع هستید؟ اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در مورد دریافت انتقالی سرباز مرزبانی هستید می توانید از کمک مشاوران حرفه ای مجموعه ما استفاده کنید.

 

در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه دارید؟ آیا می دانید چه فرآیندها و مراحلی را باید برای دریافت انتقالی سرباز ارتش به سپاه طی کرد؟

در رابطه با شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه اطلاعاتی دارید؟

اگر در جستجوی کسب اطلاعاتی دقیق در مورد انتقالی سرباز از ارتش به سپاه هستید می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل به این اطلاعات مهم دست پیدا کنید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوب و مفیدی را در رابطه با انتقال سرباز به سپاه از ارتش در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

اعزام سربازان به پادگان ها به دلیل وجود کرونا چگونه انجام می شود؟

در طول سال های گذشته، هیچ مشکلی برای اعزام سربازان خدمت نظام وظیفه وجود نداشت و تمامی خانواده ها می توانستند بچه های خود را بدون داشتن نگرانی خاصی راهی پادگان ها برای گذراندن دوران سربازی کنند.

اما از اواخر بهمن تاکنون بیماری کرونا بر سر کشور ما هم سایه انداخت. بیماری که تمامی برنامه ها و امور مملکتی را با وقفه و مشکلات زیادی مواجه کرد.

از جمله این موارد می توان به تأخیر در اعزام سربازان به خدمت نظام وظیفه اشاره کرد. به طوری که تا اردیبهشت ماه هم هیچ خبری از اعزام سربازان و یا حتی انتقالی سربازی نبود.

تا این که با وارد شدن به دومین ماه از سال سازمان نظام وظیفه تصمیم جدی خود را برای اعزام سربازان گرفت و سربازان امکان رفتن به خدمت سربازی را داشتند.

از اردیبهشت ماه دیگر مانعی برای اعزام سربازان نیست و سازمان نظام وظیفه کار اعزام سربازان را انجام می دهد.

البته این گونه هم نیست که هیچ گونه تمهیداتی برای این امر پیش بینی نشده باشد و کار اعزام سربازان بی حساب و کتاب انجام شود.

در زمان اعزام کار غربالگری سربازان به خوبی و با دقت انجام می شود و در صورت بیمار بودن فرد سرباز و یا مشکوک بودن وی به ابتلا به کرونا از اعزام وی به پادگان های نظام وظیفه خودداری می شود.

در پادگان ها کلیه موارد بهداشتی رعایت می شود تا سربازان از این بابت مشکلی نداشته باشند و بتوانند دوران خدمت خود را با آرامش خاطر بیشتری با توجه به شیوع این بیماری مهلک بگذرانند.

این گونه دیگر شاهد نگرانی زیاد خانواده ها برای اعزام فرزندشان به خدمت سربازی نیستیم و سرباز هم نگرانی بابت ابتلا به بیماری کرونا در طول دوران خدمت خود ندارد.

 

پادکست صوتی مقاله

 

چگونه می توان از محل خدمت خود مطلع شد؟

آیا می دانید چگونه می توانید از محل خدمت سربازی خود مطلع شوید؟ آیا این کار به صورت حضوری انجام می شود یا نه باید به سایتی خاص مراجعه کرد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت خود هستید می توانید در این رابطه از کمک مشاوری خبره و زبده در این زمینه کمک بگیرید تا اطلاعات لازم در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت سربازیتان را به شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه بدهند.

 

برای اطلاع از زمان ارائه درخواست انتقالی و جابه جایی در طول دوران سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

لیست ارگان های امریه سربازی

معافیت کفالت سربازی

امریه آتش نشانی

امریه وزارت دفاع

شرایط خاص تقسیم سربازی 

انتقالی سربازی

3.3/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا گرفتن انتقالی سربازی با توجه به شرایطی برای هر فرد انجام می شود؟ 

بله. برای اطلاع از شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سربازی از جمله انتقالی سرباز متاهل و یا انتقالی سرباز ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم از مراحل انتقالی سرباز مرزبانی مطلع شوم؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق و به روز در رابطه با مراحل انتقالی سرباز مرزبانی می توانید با مشاوری خبره مشورت کنید.

آیا امکان تغییر شرایط انتقالی سرباز از ارتش به سپاه وجود دارد؟ 

با توجه به ایجاد تغییراتی مداوم در قوانین نظام وظیفه می توان احتمال تغییر شرایط انتقال سرباز به سپاه از ارتش را نیز در آینده داد. اما با اطمینان نمی توان در این رابطه صحبت کرد.

نظرات

 1. Avatar photo
  میلاد
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۵

  سرباز راهورتهرانم با اصفهان یا چهار محال جابه جا میکنم۰۹۹۰۹۳۱۲۷۵۰

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای انتقالی نیازه با فرمانده صحبت کنید درصورت جابه جایی

 2. Avatar photo
  Shahin
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام سربازی که فرار کرده باشه بعداز ۱۸ روز خودرا معرفی کنید دادگاه نظامی چقدر طول میکشد که تشکیل و جواب پرونده را بدهند؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   مدت زمان مشخصی ندارد . ممکن است بین 7 روز کاری تا 1 ماه باشد

 3. Avatar photo
  نیما
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  شرایط انتقالی گروه Bچطوره میدن شهر خودش

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات از چگونگی انتقالی با ما تماس بفرمایید

 4. Avatar photo
  مهدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

  سرباز نیروانتظامی کرج هستم درخواست انتقالی به اصفهان دارم. 09369159258

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام وقت بخیر باید از روش جابه جایی سرباز اقدام بفرمایید مراحل اقدام باید از طریق فرمانده یگان صورت بگیرد

  • Avatar photo
   mddlwnyma@gmail.com
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   من میخوام برم شهر خودم چه کار کنم

   • Avatar photo
    مشاور حمامی
    ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

    سلام وقتتون برای برای دریافت اطلاعات جهت انتقالی با ما تماس بفرمایید

 5. Avatar photo
  مهدی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام سرباز نیروانتظامی کرج هستم درخواست انتقالی به اصفهان دارم. 09369159258

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر برای انتقالی در دوره یگان باید از روش جابه جایی سرباز استفاده بفرمایید این موضوع رو به فرمانده یگان خود اطلاع دهید

   • Avatar photo
    مهدی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

    سلام. بله درسته الانم پیام گذاشتم که چند نفر ببینن واسه جابجایی

 6. Avatar photo
  سرباز
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام،بنده سرباز نیروی دریایی سپاه هستم،تک پسر هستم و مادرم یکبار قلبش رو عمل کرده.میخواستم بدونم امکانش هست از سپاه ب ارتش یا نیروی انتظامی منتقل بشم.؟ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام وقت بخیر
   نقل وانقالات سربازان درون یگانی میباشد

 7. Avatar photo
  عبدالله
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام بنده سرباز نیرو دریایی بندرعباس خدمت می کنم می خوام جابجایی انجام بدم با سرباز نیرو زمینی کرمان ایا میشه نیرو ب نیرو کرد؟

 8. Avatar photo
  مهدی
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام من سرباز ارتش هستم میخوام انتقالی بگیرم به سپاه شرایط دار هم هستم میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقت بخیر
   امکان انتقالی از سرباز ارتش به سپاه وجود ندارد

   • Avatar photo
    سرباز
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

    سلام آیا امکان جابجایی از سپاه به ارتش یا نیروی انتظامی هست؟

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

     سلام وقت بخیر
     نقل وانقالات سربازان درون یگانی میباشد

  • Avatar photo
   سرباز
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام.من سرباز نیروی دریایی سپاه هستم،تک پسرم و معاف از رزم.میخوام بدونم میتونم از سپاه به نیروی انتظامی یا ارتش منتقل شم؟؟اگه سربازی پیدا کنم ک بتونیم جابجا بشیم چطور ؟؟

   • Avatar photo
    مشاور رضایی
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

    سلام وقت بخیر انتقال از یک ارگان به ارگان دیگر در حین خدمت نظام وظیفه ممنوع است

 9. Avatar photo
  مسعود
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام سرباز بیمارستان هستم تهران میخوام برم شهر خودمون
  باید ۶ ماه توی بیمارستان باشم یا ۶ ماه خدمت باشم؟ الان ۵ ماه خدمتم کلا
  سرباز برای جابجاییم نیست چون هم رشته میخوان و خیلی کم گیر میاد
  فقط باید انتقالی بگیرم ک بشه راهی نداره؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر میخوایین انتقالی بگیرین اید از طریق فرماندهی اقدام فرمایید.

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید بررسی شود برای دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

  • Avatar photo
   مهدی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام من سرباز ارتش هستم میخوام انتقالی بگیرم به سپاه شرایط دار هم هستم میشه؟

   • Avatar photo
    مشاور فتح اللهی
    ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

    سلام امکان انتقالی بین ارگان های نظامی سپاه و ارتش وجود ندارد

    • Avatar photo
     سرباز
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

     سلام آیا امکان جابجایی از سپاه به ارتش یا نیروی انتظامی هست؟

     • Avatar photo
      مشاور جوادی
      ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۹

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی خیلی سخت میشه اینکارو انجام داد.
      تقریبا امکانش نیست.

 10. Avatar photo
  سجاد حسینی
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام
  من سرباز ارتش هستم در شهر شاهرود در تاریخ ۱۲ مهر ب کمیسیون پزشکی بیمارستان خانواده رفتم و انتقالی برای من ثبت شده است ولی هنوز صورتجلسه پزشکی ب یگان نیومده است چقدر زمان میبرد ک این صورتجلسه ب پادگان بیاد؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام
   از مسئول یگان تون باید بپرسید

 11. Avatar photo
  mahdi
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام خسته نباشید من در حال خدمت هستم در سپاه 5ماه هست خب میخوستم ببینم میتونم برم ب ارتیش یا نیرو هوایی

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای درخواست انتقالی حداقل 6 ماه باید از دوره یگان تون گذشته باشه

 12. Avatar photo
  فاروق
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۱

  اگر محل خدمت فعلی ۲۱ ماه باشد و انتقالی بگیرم جایی که ۱۷ ماه خدمته و ۱۰ ماه خدمت باشم چند ماه دیگ باید خدمت کنم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Avatar photo
  sahand
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام خسته نباشید
  من سپاه ارومیه خدمت میکنم طول خدمت اینجا ۱۸ ماه هستش ومنطقه عملیاتی حساب می شود میخواهم به شهر خودم انتقالی بگیرم که اونجا ۲۱ ماه باید خدمت کنم الان ۱۰ ماه خدمت هستم خواستم بدونم کسری این ۱۰ ماه شامل میشه یا خیر ؟!

  • Avatar photo
   karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام احتمالش زیاده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. Avatar photo
  علیرضا
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  باسلام بنده اهل استان چهارمحال و بختیاری هستم و الان ۷ماهه درعسلویه خدمت میکنم ک محل سکونتم و محل خدمتیم تزدیک به هزار کیلومتر فاصله دارد چند باری درخاست انتقالی ب استانم را دادم ولی میگن ک باید جابه جایی پیدا کنی ،لطفا رهنمایی کنید،تشکر

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت به خیر
   از شرایط نقل انتقالات سربازی جایگزین کردن شخصی باشرایط خود است.

  • Avatar photo
   محمد
   ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   من درخواست انتقالی از تهران دادم از ستاد کل نیرو انسانی ارتش اونجا برام کمیسیون گذاشتن که نظرشون مثبت بود بعد نتیجه اش رو فرستادن پادگان خودم اونجا هم برام کمیسیون گذاشتن که داخل پادگان هم نظرشون مثبت بود الان مراحلش انجام شده امریه کن صادر میشه که من انتقال پیدا می کنم؟

   • Avatar photo
    مشاور کریمی
    ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. Avatar photo
  سعید
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام،وقتتون بخیر،من سرباز نیروی انتظامی بودم معاف دایم پزشکی شدم،اما میخوام دوباره به خدمت برگردم،آیا میشه ارگانمو به سپاه تغییر بدم یا باید دوباره به نیروی انتظامی برگردم؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام شمانمیتونین ارگان سربازی وتعیین کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 16. Avatar photo
  سرباز
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام من سرباز نیرو دریایی ارتش هستم میخواستم انتقالی بگیرم پدافندهوایی ارتش . تک پسر هستم و الان ۸ ماه خدمت میشه انتقالی گرفت؟!

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   امکان گرفتن انتقالی درصورت موافقت پادگان هست

 17. Avatar photo
  محمد
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام اگر از سپاه انتقالی بگیرم به نیروی انتزامی،روی کارت پایان خدمت درجات نیرو انتظامی میخوره سپاه؟نمیخوام کارتم مال سپاه باشد .برای مهاجرت میگم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . انتقالی کلا مجاز نیست .برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه بفرمایید

 18. Avatar photo
  جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه خدمت میکنم و تک فرزند پسر هم هستم و الان میخوام برم شهر خودمون اصفهان توی نیروی زمینی سپاه خدمت کنم ایا میتونم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 19. Avatar photo
  جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه توی جزیره خدمت میکنم تک فرزند پسر هم هستم و میخوام برم شهر خودمون اصفهان توی نیروی زمینی سپاه خدمت کنم ایا میتونم برم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 20. Avatar photo
  جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه توی جزیره خدمت میکنم تک فرزند پسر هم هستم و میخوام برم شهر خودمون اصفهان خدمت کنم ایا میتونم برم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 21. Avatar photo
  حسین
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

  سلام
  وقت بخیر
  من در دانشگاه افسری امام علی خدمت سربازیم رو انجام میدم
  میخواستم بدونم آیا امکانش هست به یکی از فروشگاه های اتکا در استان خودم انتقالی بگیرم؟

 22. Avatar photo
  S
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۰

  سلام من9ماهه فرار کردم و الان میخوام برگردم دلیل فرارم اینه خرج خانواده میدم پدر مادرم پیرن و بیمه ندارن مادرم قلبشو عمل کرده دریچه مصنوعی داره و تحت پوشش کمیته هستیم و پدرم هم بیمه نداره واسه همشونم مدارک دارم ایا اینا میتونه کافی باشه برای انتقالی بنده؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   با سلام.ابتدا باید خود را به پادگان خود معرفی کرده و پس از ان مدارک خود را به دادگاه ارایه دهید.

 23. Avatar photo
  مهدی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۴

  سلام من ساکن اهواز هستم و محل خدمتم پادگان ارتش زمینی سراب ناوه کش تعیین شده درصورتی که کسی تمایل به حابجایی داردبا این شماره تماس بگیرد09163014098

 24. Avatar photo
  امید
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام من توی نیروی هوایی اترش سازمان کل خدمت میکنم متاهلم سنم ۳۴ ساله دارای بچه و خانواده همسر و بچه من داخل شهرستان زندگی میکنن وداخل شهر ما ارگان ارتش نیست تا محل زندگی من فاصله زیاده ایا امکان انتقالی از ارتش نصبت به شرایط خاصی که دارم امکان پذیر هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیربرای انتفالی سربازی باید با یگان مربوطه و در حال خدمت صحبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 25. Avatar photo
  محمد
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام وقتتون بخیر من میخوام برم داخل نیروی انتظامی اما پدر من 30سال پیش به قتل غیر عمد مرتکب شده. و زیر نظر بهزستی هم هستیم. ایا میشه من برم داخل نیروی انتظامی یا سپاه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر
   باید اقدام کنین چیزی در ائین نامه اعلام نشده

 26. Avatar photo
  ali
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام وقت بخیر ایا امکان انتقال سرباز از سپاه به ارتش هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

   سصلام خیر

  • Avatar photo
   امید
   ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام من توی نیروی هوایی اترش سازمان کل خدمت میکنم متاهلم سنم ۳۴ ساله دارای بچه و خانواده همسر و بچه من داخل شهرستان زندگی میکنن وداخل شهر ما ارگان ارتش نیست تا محل زندگی من فاصله زیاده ایا امکان انتقالی از ارتش نصبت به شرایط خاصی که دارم امکان پذیر هست

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

    سلام وقت بخیربرای انتفالی سربازی باید با یگان مربوطه و در حال خدمت صحبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 27. Avatar photo
  ...
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام ببخشید من بسیجی هستم به مدت۳سال کارت بسیج فعال دارم ،پدرم۲۵درصد جانباز هست تک فرزند نیستم! الان سرباز ارتش هستم شهر دیگه چطور میتانم انتقالی بگیرم برای شهر خودم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر باید جابه جایی با سرباز دیگر انجام دهید

 28. Avatar photo
  محمد
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  اطلاع دارید جواب نامه ماموریت از ستاد نیروی انسانی نزاجا چقدر طول میکشد بیاد؟ یگان خدمتی موافقت کرده و یگان خواهان این سرباز نامه رو زده به نیروی انسانی نزاجا

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام نتیجه درخواست انتقالی از نیروی انسانی به شما اعلام خواهد شد

 29. Avatar photo
  ۰۹۰۲۷۷۱۵۷۷۶
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خسته نباشید من تلفن ثابت ندارم که به مشاوره تماس بگیرم خواهشن شرایط انتقالی تک پسر و متاهل ومشکل دارد میشه از نیروی انتظامی به سپاه انتقال شود خیلی لطف میکنی ممنونم خواهشن جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر.شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش برای افراد مختلف متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 30. Avatar photo
  حسین
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  با سلام بند نیروی انتظامی خدمت میکنم در شهر خودم من تک پسرم و متاهلم وضع مالی ضعیف خونه ام جداست فقط من وهمسرم مادرم مریضه پدرم دوتا وام ازدواج من وهمسرم داره کارگر شهرداری من میخوام کار کنم تایم اداری میخوام نمیتونم در نیروی انتظامی خدمت کنم یعنی میشه درخواست انتقالی به سپاه برم ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام برای اطلاع از شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش با مشاورین ما تماس بگیرید.

 31. Avatar photo
  علی ملکانی
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  باسلام بنده در نیروی زمینی ارتش خدمت میکنم و دارای شرایط انتقالی هستم (پدر نظامی وزارت دفاع )ولی متاسفانه درخواست انتقالی دادم ولی موافقت نکردن و گفتن باید پدر نظامی ارتشی باشید در غیر اینصورت باید ۶ماه از خدمتتون بگذره تا انتقالی بگیرید لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر برای انتفالی سربازی شرایطتون باید با ارگان مربوطه همخوانی داشته باشه و نیازمند موافقت ارگان میباشد

  • Avatar photo
   ۰۹۰۲۷۷۱۵۷۷۶
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام من سرباز نیروی انتظامی هستم تک پسرم متاهلم وخانه ام جداست باید کار کنم نمی توانم در نیروی انتظامی خدمت کنم ایا می‌تونم انتقالی بگیرم به سپاه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

    سلام وقت بخیر برای انتقالی سربازی باید با ارگان ویگان که الان در حال حاضر در حال خدمت هستید درخواست بدید

 32. Avatar photo
  محسن
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام پدر من فوت کرده و تحت پوشش بهزیستی هستیم آیا من هم برای انتقالی باید 6 ماه صبر کنم؟ و اینکه میشه از نیروی انتظامی به سپاه انتقالی گرفت؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام بایددرخواست بدهیدبهشون

  • Avatar photo
   حسین
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   با سلام بند نیروی انتظامی خدمت میکنم در شهر خودم من تک پسرم و متاهلم وضع مالی ضعیف خونه ام جداست فقط من وهمسرم مادرم مریضه پدرم دوتا وام ازدواج من وهمسرم داره کارگر شهرداری من میخوام کار کنم تایم اداری میخوام نمیتونم در نیروی انتظامی خدمت کنم یعنی میشه درخواست انتقالی به سپاه برم ممنونم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

    سلام وقت بخیر.برای اطلاع از شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش با مشاورین ما تماس بگیرید.

 33. Avatar photo
  محمد
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام
  بنده تک پسر هستم و امریم اومده راه دور افتاده امکانش هست با اعتراضی چیزی شهر خودم بیفتم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر.شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش متفاوت است.ولی امریه رو نمیتونید تغییر بدید چون سازمانیست.

 34. Avatar photo
  علي
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخير.
  من چند جا درمورد معافيت تك پسر مطالع ه كردم وبعضي ها گفته بودند بايد علاوه بر تك پسر بودن يكي از شرايط را داشته باشين و بعضي ها همه شرايط را گفته بودند.
  براي مثال من تك پسر هستم و داراي سه خواهر هستم ايا از ميتونم معافيت بگيرم(چون يجا خوندم ميشه)
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام وقت بخیر برای معافیت باید پدر از کار اقتادگی داشته باشن وبالای 65 سال باشن

 35. Avatar photo
  بهزاد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید بنده فارغ التحصیل کاردانی هستم میخواستم قبل اینکه برای کارشناسی ثبت نام کنم برم خدمت چون کسر خدمت دارم(هم کسر خدمت بسیجی و هم کسر خدمت خدمت در مناطق محروم ویژه کارکنان دولت)سوال بنده این هستش که آیا با توجه به اینکه من نامه کسر خدمت خدمت در مناطق محروم رو در سال 97دریافت کردم مشکلی بابت این قضیه وجود خواهد داشت در حین خدمت پس آموزشی برای دریافت کسر خدمت اگه درخواست دادم؟؟ سوال بعدیم هم در مورد این هستش در نامه نوشته شده که بمدت8ماه و18روز برای پدرم مدت خدمت زدن آیا به همین میزان برای کسر خدمت شاملم میشه یا خیر؟
  ممنون اگه جوابم رو بدید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 36. Avatar photo
  آراییس
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام من امسال ارشد غیر انتفاعی پذیرفته میشم و دفترچه هم پست کردم تا اعلام نتایج که بیاد ایست خدمت بگیرم.اگر تا بهمن ماه از غیر انتفاعی انصراف دهم میتوانم در کنکور شرکت کنم و دوره ی روزانه قبول شوم ؟ بخاطر ایست خدمتی که گرفتم بعد انصراف مشکلی برام پیش نمیاد بابت کنکور و پذیرش مجدد؟بار اولم خواهد بود انصراف

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام نمیتونید انصراف بدید.

 37. Avatar photo
  علی خسروی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام ممنون میشم جوابم رو بدید
  من از سایت سنجش درخواست رفع محرومیت و تقاضای اشتباه در انتخاب رشته و بررسی اولویت های بعدی رو کردم
  میخواستم بدونم اگ با من موافقت کنن حالا هرکدومش، اگه پشیمون بشم از درخواست هایی که دادم مشکلی برام نداره
  من دانشگاه روزانه قبول شدم و مثلا دیگه بخوام همینو ادامه بدم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر اگر با درخواستتون موافقت کنند شما نمیتوانید از درخواست خود انصراق دهید و ادامه بدید.

 38. Avatar photo
  محمد حسین بیات
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام ممنون میشم جوابمو بدید و منو از نگرانی در بیارید من سال 1401 کنکور چهارمم میشه من سال پیش که پیام نور ثبت نام کردم یه ترم انتخاب واحد و یه ترمم مرخصی گرفتم الان ترم اول 1400 هم مرخصی دومم رو گرفتم الان میخوام کنکور 1401 شرکت کنم میتونم ترم بهمن انصراف بدم و یه سال از سربازی فراغت داشته باشم یا باید یه ترمم دوباره انتخاب واحد کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام برای اینکه بتونی کنکور 1401 شرکت کنی باید تا بهمن ماه انصراف بزنی

 39. Avatar photo
  علی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

  من کد سخا رو دارم اما وقتی کد ملی و مد سخا رو میزنم و بعد روی گزینه ورود کلیک می کنم می نویسه { ارائه سرویس امکانپذیر نمی باشد }

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام باید مرورگر خود را تغییر دهید

 40. Avatar photo
  عبدالعلی کریمیان
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام و عرض ادب خدمت فرمانده مرکز آموزش 07 ارتش کازرون بنده پدر کامران کریمیان بنام ع کریمیان هستم از مددجویان بهزیستی فسا هستم فرزندم بنام کامران مدتی است به آن مرکز جهت آموزش اعزام شده است ایشان قبلا عقد غیر رسمی کرده که بعدا انشااله عقد محضری کنه و موضوع دیگر اینکه فرزندم قبلا بوسیله موتور زمین خورده و رباط پایش پاره شده و نیاز به جراحی داره اگه می شه کمکش کنید تا از رزم معاف شود و به یکی از شهرهای محل خودش فسا یا زاهدشهر اعزام شود چون بنده نیاز به سرپرستی ایشان دارم وی خیلی در کارها به من کمک می کرد خودم معلول 30 درصد هستم و از طرفی جزء ایثارگران هستم سنم نیز 55 سال هست بنده تقاضا دارم در این ارتباط مرا یاری کنید تا فرزندم به یکی از شهرهای نزدیک محل زادگاهش اعزام شود خداوند انشاء اله به همه شماها عزت و سربلندی عنایت فرماید مرا راهنمایی نمائید تا مدارک خدمتتان ارسال نمایم.

 41. Avatar photo
  امیر رمضانی
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام خسته نباشید من مرز خدمت میکنم بعد چند مدت میشه انتقالی بگیرم و اینکه انتقالی بگیرم چند ماه کسری که مرز خدمت میکنم حساب میشه
  چند ماه باید خدمت کنم حساب بشه ک بتونم بعدش انتقالی بگیرم
  ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر.بعد از شش ماه خدمت در مرز میتونید انتقالی بگیرید.

 42. Avatar photo
  علی بخشی
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام خسته نباشید
  من وبرادر دوقلوم برج 2 همزمان اعزام شدیم
  الان برادرم ارتش زاهدان ومن مرزبانی جکیگور خدمت میکنم
  من درخواست انتقالی دادم ولی 2 ماهه هیچ خبری نشده چیکار کنم
  ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام بخشی
   شما ممکن با توجه به تشخیص فرمانده یگانتون شرایط انتقالی ندارین

  • Avatar photo
   سجاد نعمتی چکان
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   جواب میره تهران کمیسیون میشه یه کم زمان میبره۰

 43. Avatar photo
  مسعود
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقت بخیر
  سرباز سپاه هستم در شهر خودم ۹ ماه خدمت کردم.
  مابقی خدمتم رو میتونم برم مناطق درگیر مرزی ؟؟
  کسری ۱۷ ماه شامل من میشه؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقتتون بخیر.
   باید شما از ارگان مربوطه استعلام لازم را بگیرید و اگر نیرو احتیاج داشته باشند، به احتمال قوی کسری خدمت بهتون تعلق خواهد گرفت.

 44. Avatar photo
  حسن حسن زاده
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام خسته نباشید من 10ماهه اصفهان در گروه 44خدمت میکنم 6ماه که شدم نامه انتقالیم اومده تهران برگشت پادگان بلامانع حفاظت هم گرفتم الان 3ماه منتظرم از آژدانی پادگان هم هی پیوست میزنن خبری نیست لطفاً جواب دهید واقعا مشکل دارم خیلی وقته منتظر جواب تهرانم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام برای گرفتن جئاب انتقالی باید از نیروی انسانی محل خدمتت پیگیری کنی

 45. Avatar photo
  محمد
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام لطفا جواب بدید من خودم مال شهر اهوازم ولی خدمتم در دزفول هستش خونه خواهرم دزفول هستش من میخوام دزفول بومی بگیرم ایا میشه بومی دزفول بگیرم بعد در شهر خودم که اهواز هست انتقالی بگیرم لطفا جواب بدیدیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر ببینید شرایط انتفالی گرفتن خیلی سخت است و فقط در یک سری شرایط سخت انتقالی میدن

 46. Avatar photo
  محمد
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۵

  سلام یه سوال داشتم داداشم تو تهران ستاد کل پدافند هوایی ارتش خدمت میکنه الان یه هفتس عقد کرده گفتن مدارک بیار میفرستیم شهر خودت و نزدیک شهر ماهم که آذربایجان غربی هیچ پادگان پدافندی نیست نزدیک ترینش تو تبریزه که مال استان دیگست و 200 کیلومتر با ما فاصله داره نزدیک شهر ماهم فقط نیرو زمینی هست الان تکلیف داداشم چی میشه میفرستنش تبریز یا میاد تو نیرو زمینی نزدیک شهرش ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   لطفا از طریق ارگان مربوطه در شهر خودتون پیگیری کنید.

 47. Avatar photo
  اهواز
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام اگر در حین انجام خدمت باشی نمیشه دوباره دفترچه ارسال کنیم؟؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام خیر فقط یکباردفترچه ارسال میشه کرد

   • Avatar photo
    هادی۳۱۵
    ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

    سلام وقت بخیر .بنده در گروه مهندسی رزمی ارتش کرمان خدمت میکنم.ومیخام انتقالی ان شالله بگیرم برای نیرو دریایی سیرجان .کسی هست تا نیرو به نیرو کنیم؟۰۹۱۳۴۹۱۰۳۱۵ تماس بگیرید یاعلی

    • Avatar photo
     مشاور کریمی
     ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • Avatar photo
      مهدی
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

      سلام سرباز نیروانتظامی کرج هستم درخواست انتقالی به اصفهان دارم. 09369159258

     • Avatar photo
      مشاور ذوالنورنیا
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

      سلام وقت بخیر
      به فرماندهی یگان خود مراجعه فرمایید .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور