انتقالی سربازی

گرفتن انتقالی سربازی یکی از مهم ترین دغدغه های هر یک از افراد به شمار می رود. در واقع، گرفتن انتقالی از این روست که هر فرد در همان شهر محل سکونت و یا نزدیک ترین شهر به محل اقامت خود مشغول به خدمت شود. اما آيا اطلاعاتی در مورد نحوه و یا شرایط گرفتن انتقالی سربازی دارید؟ آیا مواردی همچون انتقالی سرباز متاهل ، انتقالی سرباز ارتش، انتقالی سرباز مرزبانی و یا انتقالی سرباز از ارتش به سپاه به گوشتان خورده است؟ در مورد انتقال سرباز به سپاه از یک ارگان دیگر چه می دانید؟

 

در این نوشته، با ذکر اطلاعات لازم و ضروری در رابطه با انتقالی سربازی در خدمت شما هستیم. علاوه بر این، با مطالعه این نوشته می توانید اطلاعاتی در مورد انتقالی سرباز متاهل، انتقالی سرباز مرزبانی و غیره را بدست آورید. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی لازم را در مورد انتقالی سربازی با توجه به قوانین نظام وظیفه بدست آورید.

 

 

برای آشنایی با شیوه اخذ انتقالی خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

انتقالی سرباز متاهل

 

 

شیوه ارائه درخواست انتقالی سربازی چگونه است؟

باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که نحوه ارائه درخواست برای انتقالی سربازی به دو شیوه انجام می گیرد.

در ادامه این متن با ذکر این دو شیوه دریافت انتقالی سربازی در خدمت شما دوستان عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه هستیم.

 

 

اولین روش گرفتن انتقالی برای سربازان

در این روش، فرد باید اقدام به جا به جایی خود با سرباز دیگر کند. اما این موضوع که این کار به چه نحوی انجام می شود و چه مراحلی را باید برای گرفتن این انتقالی طی کرد بحثی است که در ادامه به آن می پردازیم.

. در اولین قدم برای گرفتن این نوع از انتقالی هر فرد باید درخواست خود را به نیروی انسانی یگان پادگان محل خدمت خود ارائه کند.

. یافتن سربازی که تمایل به جا به جایی محل خدمت خود را داشته باشد.

. اقدام برای معرفی سرباز مایل به جابه جایی محل خدمت

. تحلیل و بررسی پادگان محل خدمت (فرد مایل به جا به جایی لزوماً باید در یگانی که شما در آن خدمت می کنید مشغول به گذراندن دوران سربازی خود باشد)

. ارزیابی و تحلیل مدارک تحصیلی و همین طور درجه دو فردی که مایل به جابه جایی هستند.

. مؤافقت مسئولین ذی ربط با درخواست انتقالی سربازی سربازان مایل به جابه جایی

. انجام دادن کلیه مراحل و فرآیندهای جا به جایی سربازان

 

 

دوم روش گرفتن انتقالی برای سربازان

در صورتی که محل خدمت شما فاصله زیادی با شهر محل اقامتتان داشته باشد بر طبق قوانین می توانید برای دادن درخواست انتقالی سربازی اقدامات لازم را انجام دهید و درخواست خود را در این رابطه بدهید.

پس از دادن درخواست می توانید بعد از گذشت حدود شش ماه به سیستم پایش سرزمینی وارد شوید و به شهر محل اقامت خود انتقالی سربازی بگیرید.

 

 

 

انتقالی سرباز ارتش

 

 

چه کسی کار جا به جایی و انتقال هر یک از سربازان را انجام می دهد؟

در اینجا شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه مطرح شود که چه کسی عهده دار کار جا به جایی و انتقال هر کدام از سربازان است؟

در پاسخ به شما دوستان عزیز باید عرض کنیم که انجام کارهای انتقال سربازان به شهر محل سکونت و یا شهری در نزدیکی محل اقامت هر یک از افراد بر عهده فرمانده نیروی انسانی استان و همین طور فرمانده پادگان است.

 

 

شرط خدمت فرد در شهر محل سکونتش چیست؟

سازمان نیروهای مسلح همواره ملاک و معیار خود در زمان تقسیم بندی سربازان را خدمت آن ها در همان شهر محل سکونتشان قرار داده است.

به این معنا که بنا به دلایلی همچون سختی رفت و آمد و دوری از خانواده هیچ فردی در طول دوران خدمت خارج از شهر محل سکونت خود نباشد.

در واقع، بیشترین فاصله پیشنهادی برای هر یک از سربازان مشغول به خدمت نهایتاً سیصد کیلومتر برآورد شده است.

هر چند در مواردی اعزام سربازان بنا به دلایلی چند از جمله کمبود تعداد سرباز به شهرهای دوردست و دور از محل زندگی افراد مشمول خدمت نظام وظیفه هم صورت می گیرد.

اما با این حال در صورت داشتن شرایط زیر می توانید امیدی به گذراندن خدمت سربازی در شهر خود داشته باشید.

. در صورتی که زندگی خود را تحت پوشش اداره بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی می گذرانید امکان گذراندن دوران سربازی را در شهر خود دارید.

. اگر تنها پسر خانواده هستید شانس شما برای افتادن سربازی در شهر خودتان زیاد است.

. اگر پدر بزرگوارتان شغل نظامی دارد می توانید دوران خدمت سربازی را در شهر محل سکونت خود بگذرانید.

. در صورتی که به غیر از خود یکی دیگر از برادرانتان هم سرباز است می توانید سربازیتان را در شهر محل اقامت سپری کنید.

 

 

 

برای جابه جایی هر یک از سربازان مشغول به خدمت و یاانتقال آن ها به شهر محل سکونتشانشرایط وضوابطی تعیین شده که بهتر است از طریق مشاوری خبره و کارکشته از آن ها اطلاع حاصل کنید

در مورد انتقالی سرباز متاهل چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه انتقالی سرباز متاهل دارید؟ آیا می دانید برای گرفتن انتقالی سرباز متاهل چگونه باید اقدام بفرمایید؟

در جواب به این سؤال باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که در صورت متأهل بودن و نیاز به دریافت انتقالی سرباز متاهل باید با ارائه مدارکی درخواست خود را در این رابطه مطرح کنید.

به این ترتیب که، این مدارک لازم باید به یگان محل خدمت جهت بررسی بیشتر و اظهار نظر نهایی تحویل داده شود تا بدین ترتیب شما از امتیاز مهم انتقالی سرباز متاهل بهره مند شوید.

پس از ارائه مدارک لازم به یگان محل خدمت نوبت به بررسی و ارزیابی آن ها و در انتها تأیید آن به وسیله مسئولین سازمان نظام وظیفه می رسد.

حتماً می پرسید مدارک لازم برای دریافت انتقالی سرباز متاهل شامل چه مواردی می شود؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که مدارک لازم برای دریافت انتقالی سربازی افراد متاهل شامل ارائه اصل و کپی از شناسنامه و همین طور عقدنامه فرد مشمول می گردد.

برای کسب اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر در رابطه با انتقالی سرباز متاهل می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سرباز ارتش دارید؟

آیا شما نیز مایل به گرفتن انتقالی سرباز ارتش هستید؟ آیا امکان گرفتن انتقالی سرباز ارتش برای هر کدام از سربازان واجد شرایط وجود دارد؟

آیا از شرایط دریافت انتقالی سرباز در ارتش اطلاعی دارید؟ مدارک مورد نیاز جهت گرفتن انتقالی سرباز ارتش چیست؟

برای کسب اطلاعاتی جامع در رابطه با نحوه، شرایط و مدارک لازم برای گرفتن انتقالی سرباز ارتش با مشاورانی خبره در حوزه سربازی و نظام وظیفه مشورت بفرمایید.

 

 

انتقالی سرباز مرزبانی به چه صورت انجام می شود؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با نحوه گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی دارید؟ آیا گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی برای هر فرد دارای شرایط لازم به آسانی انجام می گیرد؟

آیا از شرایط لازم برای دریافت انتقالی سرباز مرزبانی مطلع هستید؟ اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در مورد دریافت انتقالی سرباز مرزبانی هستید می توانید از کمک مشاوران حرفه ای مجموعه ما استفاده کنید.

 

 

در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه دارید؟ آیا می دانید چه فرآیندها و مراحلی را باید برای دریافت انتقالی سرباز ارتش به سپاه طی کرد؟

در رابطه با شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه اطلاعاتی دارید؟

اگر در جستجوی کسب اطلاعاتی دقیق در مورد انتقالی سرباز از ارتش به سپاه هستید می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل به این اطلاعات مهم دست پیدا کنید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوب و مفیدی را در رابطه با انتقال سرباز به سپاه از ارتش در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

 

آیا انتقال سرباز به سپاه برای افراد متأهل هم امکان پذیر است؟

آیا اطلاعی از انتقال سرباز به سپاه برای افراد متأهل به سایر پادگان های موجود دارید؟ آیا می دانید چه شرایطی برای انتقال سرباز به سپاه جهت افراد متأهل پیش بینی شده است؟

اصلاً چگونه می توان برای انتقال سرباز به سپاه به عنوان یک فرد متأهل اقدام کرد؟ اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با انتقال سرباز به سپاه برای افراد متأهل هستید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس برقرار کنید.

 

 

اعزام سربازان به پادگان ها به دلیل وجود کرونا چگونه انجام می شود؟

در طول سال های گذشته، هیچ مشکلی برای اعزام سربازان خدمت نظام وظیفه وجود نداشت و تمامی خانواده ها می توانستند بچه های خود را بدون داشتن نگرانی خاصی راهی پادگان ها برای گذراندن دوران سربازی کنند.

اما از اواخر بهمن تاکنون سایه بیماری مهلک و خطرناک کرونا بر سر کشور ما هم سایه انداخت.

بیماری که تمامی برنامه ها و امور مملکتی را با وقفه و مشکلات زیادی مواجه کرد.

از جمله این موارد می توان به تأخیر در اعزام سربازان به خدمت نظام وظیفه اشاره کرد. به طوری که تا اردیبهشت ماه هم هیچ خبری از اعزام سربازان و یا حتی انتقالی سربازی نبود.

تا این که با وارد شدن به دومین ماه از سال سازمان نظام وظیفه تصمیم جدی خود را برای اعزام سربازان گرفت و سربازان امکان رفتن به خدمت سربازی را داشتند.

از اردیبهشت ماه دیگر مانعی برای اعزام سربازان نیست و سازمان نظام وظیفه کار اعزام سربازان را انجام می دهد.

البته این گونه هم نیست که هیچ گونه تمهیداتی برای این امر پیش بینی نشده باشد و کار اعزام سربازان بی حساب و کتاب انجام شود.

در واقع، در زمان اعزام کار غربالگری سربازان به خوبی و با دقت انجام می شود و در صورت بیمار بودن فرد سرباز و یا مشکوک بودن وی به ابتلا به کرونا از اعزام وی به پادگان های نظام وظیفه خودداری می شود.

البته مورد دیگری که ذکر آن خالی از لطف نیست و لزوماً باید عنوان شود این است که در پادگان ها هم کلیه موارد بهداشتی رعایت می شود تا سربازان از این بابت مشکلی نداشته باشند و بتوانند دوران خدمت خود را با آرامش خاطر بیشتری با توجه به شیوع این بیماری مهلک بگذرانند.

این گونه دیگر شاهد نگرانی زیاد خانواده ها برای اعزام فرزندشان به خدمت سربازی نیستیم و سرباز هم نگرانی بابت ابتلا به بیماری کرونا در طول دوران خدمت خود ندارد.

 

 

چگونه می توان از محل خدمت خود مطلع شد؟

آیا می دانید چگونه می توانید از محل خدمت سربازی خود مطلع شوید؟ آیا این کار به صورت حضوری انجام می شود یا نه باید به سایتی خاص مراجعه کرد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت خود هستید می توانید در این رابطه از کمک مشاوری خبره و زبده در این زمینه

کمک بگیرید تا اطلاعات لازم در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت سربازیتان را به شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه بدهند.

 

 

برای اطلاع از زمان ارائه درخواست انتقالی و جابه جایی در طول دوران سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

لیست ارگان های امریه سربازی

معافیت کفالت سربازی

امریه آتش نشانی

امریه وزارت دفاع

انتقالی سربازی

آیا گرفتن انتقالی سربازی با توجه به شرایطی برای هر فرد انجام می شود؟

بله. برای اطلاع از شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سربازی از جمله انتقالی سرباز متاهل و یا انتقالی سرباز ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم از مراحل انتقالی سرباز مرزبانی مطلع شوم؟

برای کسب اطلاعاتی دقیق و به روز در رابطه با مراحل انتقالی سرباز مرزبانی می توانید با مشاوری خبره مشورت کنید.

آیا امکان تغییر شرایط انتقالی سرباز از ارتش به سپاه وجود دارد؟

با توجه به ایجاد تغییراتی مداوم در قوانین نظام وظیفه می توان احتمال تغییر شرایط انتقال سرباز به سپاه از ارتش را نیز در آینده داد. اما با اطمینان نمی توان در این رابطه صحبت کرد.