تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
انتقالی سربازی

شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش | ایران تحصیل

انتقالی سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

گرفتن انتقالی سربازی یکی از مهم ترین دغدغه های هر یک از مشمولین نظام وظیفه به شمار می رود. در واقع، گرفتن انتقالی از این روست که هر فرد در همان شهر محل سکونت و یا نزدیک ترین شهر به محل اقامت خود مشغول به خدمت شود.

مشمولانی که قصد دارند محل خدمت خود را تغییر دهند در صورت داشتن شرایط لازم، می توانند برای گرفتن انتقالی اقدام کنند.

برای افرادی که مشمول خدمت نظام وظیفه هستند اعزام به خدمت یک امر مهم محسوب می شود. بعضی از مشمولان به دلایلی مایل هستند که محل اعزام به خدمت آنها نزدیک محلی که زندگی می کنند باشد.

آيا اطلاعاتی در مورد نحوه و یا شرایط گرفتن انتقالی دارید؟ آیا مواردی همچون انتقالی سرباز متاهل، انتقالی سرباز ارتش، انتقالی سرباز مرزبانی و یا انتقالی سرباز از ارتش به سپاه به گوشتان خورده است؟ در مورد انتقال سرباز به سپاه از یک ارگان دیگر چه می دانید؟

در این نوشته، با ذکر اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سربازی در خدمت شما هستیم. پس ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی لازم را در مورد انتقالی سربازی با توجه به قوانین نظام وظیفه بدست آورید.

 

انتقالی سربازی

 

برای آشنایی با شیوه اخذ انتقالی خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شیوه ارائه درخواست انتقالی سربازی چگونه است؟

باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که نحوه ارائه درخواست برای انتقالی محل خدمت سربازی به دو شیوه انجام می گیرد.

در ادامه این متن با ذکر دو شیوه دریافت انتقالی محل خدمت سربازی، در خدمت شما دوستان عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه هستیم.

 

اولین شیوه گرفتن انتقالی برای سربازان

در این روش، فرد باید اقدام به جابه‌جایی خود با سرباز دیگر کند. اما این موضوع که این کار به چه نحوی انجام می شود و چه مراحلی را باید برای گرفتن این انتقالی طی کرد بحثی است که در ادامه به آن می پردازیم.

 • در اولین قدم برای گرفتن این نوع از انتقالی هر فرد باید درخواست خود را به نیروی انسانی یگان پادگان محل خدمت خود ارائه کند.
 • یافتن سربازی که تمایل به جابه‌جایی محل خدمت خود را داشته باشد.
 • اقدام برای معرفی سرباز مایل به جابه‌جایی محل خدمت
 • تحلیل و بررسی پادگان محل خدمت (فرد مایل به جابه‌جایی لزوماً باید در یگانی که شما در آن خدمت می کنید مشغول به گذراندن دوران سربازی خود باشد.)
 • ارزیابی و تحلیل مدارک تحصیلی و همین طور درجه دو فردی که مایل به جابه‌جایی هستند.
 • موافقت مسئولین ذیربط با درخواست انتقالی سربازی سربازان مایل به جابه‌جایی
 • انجام دادن کلیه مراحل و فرآیندهای جابه‌جایی سربازان

 

دومین شیوه گرفتن انتقالی برای سربازان

در صورتی که محل خدمت شما فاصله زیادی با شهر محل اقامتتان داشته باشد بر طبق قوانین می توانید برای دادن درخواست انتقالی سربازی اقدامات لازم را انجام دهید و درخواست خود را در این رابطه بدهید.

پس از دادن درخواست می توانید بعد از گذشت حدود 6 ماه به سیستم پایش سرزمینی وارد شوید و به شهر محل اقامت خود انتقالی سربازی بگیرید.

نحوه گرفتن انتقالی سربازی

 

زمان درخواست انتقالی سربازی

مشمولانی می توانند برای تغییر محل سربازی خود اقدام کنند که هنوز به خدمت سربازی اعزام نشده باشند. اگز داوطلبی محل سکونتش خیلی دورتر ار محل خدمتش باشد می تواند برای گرفتن انتقالی، قبل از اعزام به خدمت اقدام کند.

تذکر: اگر داوطلبی به عنوان سرباز اعزام شد دیگر امکان گرفتن انتقالی با این روش را نخواهد داشت.

 

چه کسی کار جا به جایی و انتقال هر یک از سربازان را انجام می دهد؟

در اینجا شاید این سوال مهم برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه مطرح شود که چه کسی عهده دار کار جابه‌جایی و انتقال هر کدام از سربازان است؟

در پاسخ به شما دوستان عزیز باید عرض کنیم که انجام کارهای انتقال سربازان به شهر محل سکونت و یا شهری در نزدیکی محل اقامت هر یک از افراد بر عهده فرمانده نیروی انسانی استان و همین طور فرمانده پادگان است.

 

شرط خدمت فرد در شهر محل سکونتش چیست؟

سازمان نیروهای مسلح همواره ملاک و معیار خود در زمان تقسیم بندی سربازان را خدمت آن ها در همان شهر محل سکونتشان قرار داده است.

به این معنا که بنا به دلایلی همچون سختی رفت و آمد و دوری از خانواده هیچ فردی در طول دوران خدمت خارج از شهر محل سکونت خود نباشد.

در واقع، بیشترین فاصله پیشنهادی برای هر یک از سربازان مشغول به خدمت نهایتاً سیصد کیلومتر برآورد شده است.

هر چند در مواردی اعزام سربازان بنا به دلایلی چند از جمله کمبود تعداد سرباز به شهرهای دوردست و دور از محل زندگی افراد مشمول خدمت نظام وظیفه هم صورت می گیرد.

اما با این حال در صورت داشتن شرایط زیر می توانید امیدی به گذراندن خدمت سربازی در شهر خود داشته باشید.

 • در صورتی که زندگی خود را تحت پوشش اداره بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی می گذرانید امکان گذراندن دوران سربازی را در شهر خود دارید.
 • اگر تنها پسر خانواده هستید شانس شما برای افتادن سربازی در شهر خودتان زیاد است.
 • اگر پدر بزرگوارتان شغل نظامی دارد می توانید دوران خدمت سربازی را در شهر محل سکونت خود بگذرانید.
 • در صورتی که به غیر از خود یکی دیگر از برادرانتان هم سرباز است می توانید سربازیتان را در شهر محل اقامت سپری کنید.

 

برای جابه جایی هر یک از سربازان مشغول به خدمت یا انتقال آن ها به شهر محل سکونتشان شرایط و ضوابطی تعیین شده که بهتر است از طریق مشاوری خبره و کارکشته از آن ها اطلاع حاصل کنید.

 

در مورد انتقالی سرباز متاهل چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه انتقالی سرباز متاهل دارید؟ آیا می دانید برای گرفتن انتقالی سرباز متاهل چگونه باید اقدام بفرمایید؟

 در جواب به این سؤال باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که در صورت متأهل بودن و نیاز به دریافت انتقالی سرباز متاهل باید با ارائه مدارکی درخواست خود را در این رابطه مطرح کنید.

به این ترتیب که، این مدارک لازم باید به یگان محل خدمت جهت بررسی بیشتر و اظهار نظر نهایی تحویل داده شود تا بدین ترتیب شما از امتیاز مهم انتقالی سرباز متاهل بهره مند شوید.

پس از ارائه مدارک لازم به یگان محل خدمت نوبت به بررسی و ارزیابی آن ها و در انتها تأیید آن به وسیله مسئولین سازمان نظام وظیفه می رسد.

حتماً می پرسید مدارک لازم برای دریافت انتقالی سرباز متاهل شامل چه مواردی می شود؟

 در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که مدارک لازم برای دریافت انتقالی سربازی افراد متاهل شامل ارائه اصل و کپی از شناسنامه و همین طور عقدنامه فرد مشمول می گردد.

برای کسب اطلاعاتی بیشتر و دقیق تر در رابطه با انتقالی سرباز متاهل می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط گرفتن انتقالی سربازی

 

انتقالی سرباز مرزبانی به چه صورت انجام می شود؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با نحوه گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی دارید؟ آیا گرفتن انتقالی سرباز مرزبانی برای هر فرد دارای شرایط لازم به آسانی انجام می گیرد؟

آیا از شرایط لازم برای دریافت انتقالی سرباز مرزبانی مطلع هستید؟ اگر به دنبال کسب اطلاعات لازم در مورد دریافت انتقالی سرباز مرزبانی هستید می توانید از کمک مشاوران حرفه ای مجموعه ما استفاده کنید.

 

در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با انتقالی سرباز از ارتش به سپاه دارید؟ آیا می دانید چه فرآیندها و مراحلی را باید برای دریافت انتقالی سرباز ارتش به سپاه طی کرد؟

در رابطه با شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سرباز از ارتش به سپاه چه اطلاعاتی دارید؟

اگر در جستجوی کسب اطلاعاتی دقیق در مورد انتقالی سرباز از ارتش به سپاه هستید می توانید از طریق برقراری تماس با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل به این اطلاعات مهم دست پیدا کنید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوب و مفیدی را در رابطه با انتقال سرباز به سپاه از ارتش در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

اعزام سربازان به پادگان ها به دلیل وجود کرونا چگونه انجام می شود؟

در طول سال های گذشته، هیچ مشکلی برای اعزام سربازان خدمت نظام وظیفه وجود نداشت و تمامی خانواده ها می توانستند بچه های خود را بدون داشتن نگرانی خاصی راهی پادگان ها برای گذراندن دوران سربازی کنند.

اما از اواخر بهمن تاکنون بیماری کرونا بر سر کشور ما هم سایه انداخت. بیماری که تمامی برنامه ها و امور مملکتی را با وقفه و مشکلات زیادی مواجه کرد.

از جمله این موارد می توان به تأخیر در اعزام سربازان به خدمت نظام وظیفه اشاره کرد. به طوری که تا اردیبهشت ماه هم هیچ خبری از اعزام سربازان و یا حتی انتقالی سربازی نبود.

تا این که با وارد شدن به دومین ماه از سال سازمان نظام وظیفه تصمیم جدی خود را برای اعزام سربازان گرفت و سربازان امکان رفتن به خدمت سربازی را داشتند.

از اردیبهشت ماه دیگر مانعی برای اعزام سربازان نیست و سازمان نظام وظیفه کار اعزام سربازان را انجام می دهد.

البته این گونه هم نیست که هیچ گونه تمهیداتی برای این امر پیش بینی نشده باشد و کار اعزام سربازان بی حساب و کتاب انجام شود.

در زمان اعزام کار غربالگری سربازان به خوبی و با دقت انجام می شود و در صورت بیمار بودن فرد سرباز و یا مشکوک بودن وی به ابتلا به کرونا از اعزام وی به پادگان های نظام وظیفه خودداری می شود.

در پادگان ها کلیه موارد بهداشتی رعایت می شود تا سربازان از این بابت مشکلی نداشته باشند و بتوانند دوران خدمت خود را با آرامش خاطر بیشتری با توجه به شیوع این بیماری مهلک بگذرانند.

این گونه دیگر شاهد نگرانی زیاد خانواده ها برای اعزام فرزندشان به خدمت سربازی نیستیم و سرباز هم نگرانی بابت ابتلا به بیماری کرونا در طول دوران خدمت خود ندارد.

 

پادکست صوتی مقاله

 

چگونه می توان از محل خدمت خود مطلع شد؟

آیا می دانید چگونه می توانید از محل خدمت سربازی خود مطلع شوید؟ آیا این کار به صورت حضوری انجام می شود یا نه باید به سایتی خاص مراجعه کرد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت خود هستید می توانید در این رابطه از کمک مشاوری خبره و زبده در این زمینه کمک بگیرید تا اطلاعات لازم در رابطه با نحوه اطلاع از محل خدمت سربازیتان را به شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه بدهند.

 

برای اطلاع از زمان ارائه درخواست انتقالی و جابه جایی در طول دوران سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

لیست ارگان های امریه سربازی

معافیت کفالت سربازی

امریه آتش نشانی

امریه وزارت دفاع

شرایط خاص تقسیم سربازی 

انتقالی سربازی

3.7/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا گرفتن انتقالی سربازی با توجه به شرایطی برای هر فرد انجام می شود؟ 

بله. برای اطلاع از شرایط لازم برای گرفتن انتقالی سربازی از جمله انتقالی سرباز متاهل و یا انتقالی سرباز ارتش با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم از مراحل انتقالی سرباز مرزبانی مطلع شوم؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق و به روز در رابطه با مراحل انتقالی سرباز مرزبانی می توانید با مشاوری خبره مشورت کنید.

آیا امکان تغییر شرایط انتقالی سرباز از ارتش به سپاه وجود دارد؟ 

با توجه به ایجاد تغییراتی مداوم در قوانین نظام وظیفه می توان احتمال تغییر شرایط انتقال سرباز به سپاه از ارتش را نیز در آینده داد. اما با اطمینان نمی توان در این رابطه صحبت کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علیرضا
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  باسلام بنده اهل استان چهارمحال و بختیاری هستم و الان ۷ماهه درعسلویه خدمت میکنم ک محل سکونتم و محل خدمتیم تزدیک به هزار کیلومتر فاصله دارد چند باری درخاست انتقالی ب استانم را دادم ولی میگن ک باید جابه جایی پیدا کنی ،لطفا رهنمایی کنید،تشکر

  • mohammadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت به خیر
   از شرایط نقل انتقالات سربازی جایگزین کردن شخصی باشرایط خود است.

 2. سعید
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام،وقتتون بخیر،من سرباز نیروی انتظامی بودم معاف دایم پزشکی شدم،اما میخوام دوباره به خدمت برگردم،آیا میشه ارگانمو به سپاه تغییر بدم یا باید دوباره به نیروی انتظامی برگردم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام شمانمیتونین ارگان سربازی وتعیین کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 3. سرباز
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام من سرباز نیرو دریایی ارتش هستم میخواستم انتقالی بگیرم پدافندهوایی ارتش . تک پسر هستم و الان ۸ ماه خدمت میشه انتقالی گرفت؟!

  • haghipor
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر
   امکان گرفتن انتقالی درصورت موافقت پادگان هست

 4. محمد
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام اگر از سپاه انتقالی بگیرم به نیروی انتزامی،روی کارت پایان خدمت درجات نیرو انتظامی میخوره سپاه؟نمیخوام کارتم مال سپاه باشد .برای مهاجرت میگم

  • alizadeh
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . انتقالی کلا مجاز نیست .برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه بفرمایید

 5. جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه خدمت میکنم و تک فرزند پسر هم هستم و الان میخوام برم شهر خودمون اصفهان توی نیروی زمینی سپاه خدمت کنم ایا میتونم

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 6. جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه توی جزیره خدمت میکنم تک فرزند پسر هم هستم و میخوام برم شهر خودمون اصفهان توی نیروی زمینی سپاه خدمت کنم ایا میتونم برم

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 7. جواد کشاورز
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام من 9 ماهه توی نیروی دریایی سپاه توی جزیره خدمت میکنم تک فرزند پسر هم هستم و میخوام برم شهر خودمون اصفهان خدمت کنم ایا میتونم برم

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   با سلام برای کسب اطلاعات شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاهه وارتش از مقاله سایت اقدام کنید

 8. حسین
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

  سلام
  وقت بخیر
  من در دانشگاه افسری امام علی خدمت سربازیم رو انجام میدم
  میخواستم بدونم آیا امکانش هست به یکی از فروشگاه های اتکا در استان خودم انتقالی بگیرم؟

 9. S
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۰

  سلام من9ماهه فرار کردم و الان میخوام برگردم دلیل فرارم اینه خرج خانواده میدم پدر مادرم پیرن و بیمه ندارن مادرم قلبشو عمل کرده دریچه مصنوعی داره و تحت پوشش کمیته هستیم و پدرم هم بیمه نداره واسه همشونم مدارک دارم ایا اینا میتونه کافی باشه برای انتقالی بنده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   با سلام.ابتدا باید خود را به پادگان خود معرفی کرده و پس از ان مدارک خود را به دادگاه ارایه دهید.

 10. مهدی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۴

  سلام من ساکن اهواز هستم و محل خدمتم پادگان ارتش زمینی سراب ناوه کش تعیین شده درصورتی که کسی تمایل به حابجایی داردبا این شماره تماس بگیرد09163014098

 11. امید
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام من توی نیروی هوایی اترش سازمان کل خدمت میکنم متاهلم سنم ۳۴ ساله دارای بچه و خانواده همسر و بچه من داخل شهرستان زندگی میکنن وداخل شهر ما ارگان ارتش نیست تا محل زندگی من فاصله زیاده ایا امکان انتقالی از ارتش نصبت به شرایط خاصی که دارم امکان پذیر هست

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیربرای انتفالی سربازی باید با یگان مربوطه و در حال خدمت صحبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 12. محمد
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام وقتتون بخیر من میخوام برم داخل نیروی انتظامی اما پدر من 30سال پیش به قتل غیر عمد مرتکب شده. و زیر نظر بهزستی هم هستیم. ایا میشه من برم داخل نیروی انتظامی یا سپاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر
   باید اقدام کنین چیزی در ائین نامه اعلام نشده

 13. ali
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام وقت بخیر ایا امکان انتقال سرباز از سپاه به ارتش هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

   سصلام خیر

  • امید
   ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام من توی نیروی هوایی اترش سازمان کل خدمت میکنم متاهلم سنم ۳۴ ساله دارای بچه و خانواده همسر و بچه من داخل شهرستان زندگی میکنن وداخل شهر ما ارگان ارتش نیست تا محل زندگی من فاصله زیاده ایا امکان انتقالی از ارتش نصبت به شرایط خاصی که دارم امکان پذیر هست

   • کارشناس ارشد
    ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

    سلام وقت بخیربرای انتفالی سربازی باید با یگان مربوطه و در حال خدمت صحبت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 14. ...
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام ببخشید من بسیجی هستم به مدت۳سال کارت بسیج فعال دارم ،پدرم۲۵درصد جانباز هست تک فرزند نیستم! الان سرباز ارتش هستم شهر دیگه چطور میتانم انتقالی بگیرم برای شهر خودم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر باید جابه جایی با سرباز دیگر انجام دهید

 15. محمد
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  اطلاع دارید جواب نامه ماموریت از ستاد نیروی انسانی نزاجا چقدر طول میکشد بیاد؟ یگان خدمتی موافقت کرده و یگان خواهان این سرباز نامه رو زده به نیروی انسانی نزاجا

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام نتیجه درخواست انتقالی از نیروی انسانی به شما اعلام خواهد شد

 16. ۰۹۰۲۷۷۱۵۷۷۶
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خسته نباشید من تلفن ثابت ندارم که به مشاوره تماس بگیرم خواهشن شرایط انتقالی تک پسر و متاهل ومشکل دارد میشه از نیروی انتظامی به سپاه انتقال شود خیلی لطف میکنی ممنونم خواهشن جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر.شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش برای افراد مختلف متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 17. حسین
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  با سلام بند نیروی انتظامی خدمت میکنم در شهر خودم من تک پسرم و متاهلم وضع مالی ضعیف خونه ام جداست فقط من وهمسرم مادرم مریضه پدرم دوتا وام ازدواج من وهمسرم داره کارگر شهرداری من میخوام کار کنم تایم اداری میخوام نمیتونم در نیروی انتظامی خدمت کنم یعنی میشه درخواست انتقالی به سپاه برم ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام برای اطلاع از شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش با مشاورین ما تماس بگیرید.

 18. علی ملکانی
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  باسلام بنده در نیروی زمینی ارتش خدمت میکنم و دارای شرایط انتقالی هستم (پدر نظامی وزارت دفاع )ولی متاسفانه درخواست انتقالی دادم ولی موافقت نکردن و گفتن باید پدر نظامی ارتشی باشید در غیر اینصورت باید ۶ماه از خدمتتون بگذره تا انتقالی بگیرید لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر برای انتفالی سربازی شرایطتون باید با ارگان مربوطه همخوانی داشته باشه و نیازمند موافقت ارگان میباشد

  • ۰۹۰۲۷۷۱۵۷۷۶
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام من سرباز نیروی انتظامی هستم تک پسرم متاهلم وخانه ام جداست باید کار کنم نمی توانم در نیروی انتظامی خدمت کنم ایا می‌تونم انتقالی بگیرم به سپاه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

   • کارشناس ارشد
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

    سلام وقت بخیر برای انتقالی سربازی باید با ارگان ویگان که الان در حال حاضر در حال خدمت هستید درخواست بدید

 19. محسن
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام پدر من فوت کرده و تحت پوشش بهزیستی هستیم آیا من هم برای انتقالی باید 6 ماه صبر کنم؟ و اینکه میشه از نیروی انتظامی به سپاه انتقالی گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام بایددرخواست بدهیدبهشون

  • حسین
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   با سلام بند نیروی انتظامی خدمت میکنم در شهر خودم من تک پسرم و متاهلم وضع مالی ضعیف خونه ام جداست فقط من وهمسرم مادرم مریضه پدرم دوتا وام ازدواج من وهمسرم داره کارگر شهرداری من میخوام کار کنم تایم اداری میخوام نمیتونم در نیروی انتظامی خدمت کنم یعنی میشه درخواست انتقالی به سپاه برم ممنونم

   • کارشناس ارشد
    ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

    سلام وقت بخیر.برای اطلاع از شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش با مشاورین ما تماس بگیرید.

 20. محمد
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام
  بنده تک پسر هستم و امریم اومده راه دور افتاده امکانش هست با اعتراضی چیزی شهر خودم بیفتم

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر.شرایط و مراحل انتقالی سربازی سپاه و ارتش متفاوت است.ولی امریه رو نمیتونید تغییر بدید چون سازمانیست.

 21. علي
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام وقت بخير.
  من چند جا درمورد معافيت تك پسر مطالع ه كردم وبعضي ها گفته بودند بايد علاوه بر تك پسر بودن يكي از شرايط را داشته باشين و بعضي ها همه شرايط را گفته بودند.
  براي مثال من تك پسر هستم و داراي سه خواهر هستم ايا از ميتونم معافيت بگيرم(چون يجا خوندم ميشه)
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

   سلام وقت بخیر برای معافیت باید پدر از کار اقتادگی داشته باشن وبالای 65 سال باشن

 22. بهزاد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید بنده فارغ التحصیل کاردانی هستم میخواستم قبل اینکه برای کارشناسی ثبت نام کنم برم خدمت چون کسر خدمت دارم(هم کسر خدمت بسیجی و هم کسر خدمت خدمت در مناطق محروم ویژه کارکنان دولت)سوال بنده این هستش که آیا با توجه به اینکه من نامه کسر خدمت خدمت در مناطق محروم رو در سال 97دریافت کردم مشکلی بابت این قضیه وجود خواهد داشت در حین خدمت پس آموزشی برای دریافت کسر خدمت اگه درخواست دادم؟؟ سوال بعدیم هم در مورد این هستش در نامه نوشته شده که بمدت8ماه و18روز برای پدرم مدت خدمت زدن آیا به همین میزان برای کسر خدمت شاملم میشه یا خیر؟
  ممنون اگه جوابم رو بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 23. آراییس
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام من امسال ارشد غیر انتفاعی پذیرفته میشم و دفترچه هم پست کردم تا اعلام نتایج که بیاد ایست خدمت بگیرم.اگر تا بهمن ماه از غیر انتفاعی انصراف دهم میتوانم در کنکور شرکت کنم و دوره ی روزانه قبول شوم ؟ بخاطر ایست خدمتی که گرفتم بعد انصراف مشکلی برام پیش نمیاد بابت کنکور و پذیرش مجدد؟بار اولم خواهد بود انصراف

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام نمیتونید انصراف بدید.

 24. علی خسروی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام ممنون میشم جوابم رو بدید
  من از سایت سنجش درخواست رفع محرومیت و تقاضای اشتباه در انتخاب رشته و بررسی اولویت های بعدی رو کردم
  میخواستم بدونم اگ با من موافقت کنن حالا هرکدومش، اگه پشیمون بشم از درخواست هایی که دادم مشکلی برام نداره
  من دانشگاه روزانه قبول شدم و مثلا دیگه بخوام همینو ادامه بدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر اگر با درخواستتون موافقت کنند شما نمیتوانید از درخواست خود انصراق دهید و ادامه بدید.

 25. محمد حسین بیات
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام ممنون میشم جوابمو بدید و منو از نگرانی در بیارید من سال 1401 کنکور چهارمم میشه من سال پیش که پیام نور ثبت نام کردم یه ترم انتخاب واحد و یه ترمم مرخصی گرفتم الان ترم اول 1400 هم مرخصی دومم رو گرفتم الان میخوام کنکور 1401 شرکت کنم میتونم ترم بهمن انصراف بدم و یه سال از سربازی فراغت داشته باشم یا باید یه ترمم دوباره انتخاب واحد کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام برای اینکه بتونی کنکور 1401 شرکت کنی باید تا بهمن ماه انصراف بزنی

 26. علی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

  من کد سخا رو دارم اما وقتی کد ملی و مد سخا رو میزنم و بعد روی گزینه ورود کلیک می کنم می نویسه { ارائه سرویس امکانپذیر نمی باشد }

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام باید مرورگر خود را تغییر دهید

 27. عبدالعلی کریمیان
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام و عرض ادب خدمت فرمانده مرکز آموزش 07 ارتش کازرون بنده پدر کامران کریمیان بنام ع کریمیان هستم از مددجویان بهزیستی فسا هستم فرزندم بنام کامران مدتی است به آن مرکز جهت آموزش اعزام شده است ایشان قبلا عقد غیر رسمی کرده که بعدا انشااله عقد محضری کنه و موضوع دیگر اینکه فرزندم قبلا بوسیله موتور زمین خورده و رباط پایش پاره شده و نیاز به جراحی داره اگه می شه کمکش کنید تا از رزم معاف شود و به یکی از شهرهای محل خودش فسا یا زاهدشهر اعزام شود چون بنده نیاز به سرپرستی ایشان دارم وی خیلی در کارها به من کمک می کرد خودم معلول 30 درصد هستم و از طرفی جزء ایثارگران هستم سنم نیز 55 سال هست بنده تقاضا دارم در این ارتباط مرا یاری کنید تا فرزندم به یکی از شهرهای نزدیک محل زادگاهش اعزام شود خداوند انشاء اله به همه شماها عزت و سربلندی عنایت فرماید مرا راهنمایی نمائید تا مدارک خدمتتان ارسال نمایم.

 28. امیر رمضانی
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام خسته نباشید من مرز خدمت میکنم بعد چند مدت میشه انتقالی بگیرم و اینکه انتقالی بگیرم چند ماه کسری که مرز خدمت میکنم حساب میشه
  چند ماه باید خدمت کنم حساب بشه ک بتونم بعدش انتقالی بگیرم
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر.بعد از شش ماه خدمت در مرز میتونید انتقالی بگیرید.

 29. علی بخشی
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام خسته نباشید
  من وبرادر دوقلوم برج 2 همزمان اعزام شدیم
  الان برادرم ارتش زاهدان ومن مرزبانی جکیگور خدمت میکنم
  من درخواست انتقالی دادم ولی 2 ماهه هیچ خبری نشده چیکار کنم
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام بخشی
   شما ممکن با توجه به تشخیص فرمانده یگانتون شرایط انتقالی ندارین

  • سجاد نعمتی چکان
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   جواب میره تهران کمیسیون میشه یه کم زمان میبره۰

 30. مسعود
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقت بخیر
  سرباز سپاه هستم در شهر خودم ۹ ماه خدمت کردم.
  مابقی خدمتم رو میتونم برم مناطق درگیر مرزی ؟؟
  کسری ۱۷ ماه شامل من میشه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقتتون بخیر.
   باید شما از ارگان مربوطه استعلام لازم را بگیرید و اگر نیرو احتیاج داشته باشند، به احتمال قوی کسری خدمت بهتون تعلق خواهد گرفت.

 31. حسن حسن زاده
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام خسته نباشید من 10ماهه اصفهان در گروه 44خدمت میکنم 6ماه که شدم نامه انتقالیم اومده تهران برگشت پادگان بلامانع حفاظت هم گرفتم الان 3ماه منتظرم از آژدانی پادگان هم هی پیوست میزنن خبری نیست لطفاً جواب دهید واقعا مشکل دارم خیلی وقته منتظر جواب تهرانم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام برای گرفتن جئاب انتقالی باید از نیروی انسانی محل خدمتت پیگیری کنی

 32. محمد
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام لطفا جواب بدید من خودم مال شهر اهوازم ولی خدمتم در دزفول هستش خونه خواهرم دزفول هستش من میخوام دزفول بومی بگیرم ایا میشه بومی دزفول بگیرم بعد در شهر خودم که اهواز هست انتقالی بگیرم لطفا جواب بدیدیدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر ببینید شرایط انتفالی گرفتن خیلی سخت است و فقط در یک سری شرایط سخت انتقالی میدن

 33. محمد
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۵

  سلام یه سوال داشتم داداشم تو تهران ستاد کل پدافند هوایی ارتش خدمت میکنه الان یه هفتس عقد کرده گفتن مدارک بیار میفرستیم شهر خودت و نزدیک شهر ماهم که آذربایجان غربی هیچ پادگان پدافندی نیست نزدیک ترینش تو تبریزه که مال استان دیگست و 200 کیلومتر با ما فاصله داره نزدیک شهر ماهم فقط نیرو زمینی هست الان تکلیف داداشم چی میشه میفرستنش تبریز یا میاد تو نیرو زمینی نزدیک شهرش ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   لطفا از طریق ارگان مربوطه در شهر خودتون پیگیری کنید.

 34. اهواز
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام اگر در حین انجام خدمت باشی نمیشه دوباره دفترچه ارسال کنیم؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام خیر فقط یکباردفترچه ارسال میشه کرد

ایران تحصیل
تماس با مشاور