تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش 1400-1401

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش یکی از امکانات ویژه‌ای است که سازمان سنجش و آموزش کشور در اختیار تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه‌های سراسری قرار داده است. هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ، سازمان سنجش سامانه‌ای امکان انتخاب رشته را برای داوطلب فراهم می کند.

 

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش برای تمامی داوطلبانی که کارنامه اولیه برای آنان صادر گرده است و در جلسه کنکور حضور داشته‌اند، امکان پذیر است. با توجه به پیچیدگی فرایند انتخاب رشته، بسیاری از افرادی که تصمیم به انتخاب رشته دارند، ممکن است کمی سردرگم باشند. همچنین، نگرانی‌هایی را در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش در رشته‌های مورد نظر خود داشته باشند.

 

از محاسن انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می‌توان نزدیک بودن به نتایج نهایی کنکور دانست. با توجه به شرایط ویژه دانشگاه‌های سراسری برای جذب داوطلبان که در نهایت موجب  پذیرش فرد در زیر گروه های مورد نظر می شود بهترین گزینه برای هر یک از داوطلبان را می‌توان انتخاب رشته مجازی رایگان دانست. 

 

 

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش انتخاب رشته مجازی رایگان ، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین ، انجام انتخاب رشته اصولی و دقیق با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید .

 9099075307 سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

انتخاب رشته مجازی رایگان

 

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش چیست ؟

شاید با خودتان بگویید که انتخاب رشته مجازی رایگان چه تفاوتی با سایر انتخاب رشته‌های دیگر دارد؟ قطعاً یکی از بزرگ‌ترین محاسن این مورد را می‌توان در رابطه با رایگان بودن آن دانست.

بنابراین، داوطلبان بدون نیاز به صرف هزینه و مراجعه حضوری برای مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ، به راحتی در هر ساعتی که مایل باشند، می‌توانند اقدام به انتخاب رشته کنند.

از دیگر محاسن انتخاب رشته مجازی رایگان می‌توان به ماشینی بودن آن اشاره کرد.

حقیقت این است که انسان و کارهای وی با درصدی خطا همراه است. به همین دلیل، لازم است به همراه انتخاب رشته  سازمان سنجش مشاوری آگاه و باتجربه را در کنار خود داشته باشید.

برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته سازمان سنجش می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

 

 

نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش

کلیه داوطلبانی که از انتخاب رشته سازمان سنجش استفاده می کنند می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش ، انتخاب دقیق‌تری داشته باشند.

پس از اینکه اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با اعلام نتایج و شروع انتخاب شته مجازی اطلاعیه را صادر کرد کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سامانه و وارد کردن اطلاعات خود تخمین رتبه کنکور سراسری خود را انجام دهند.

یکی از معایبی که انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته‌ توسط خود فرد دارد، نادیده گیری علایق و استعدادهای داوطلبان کنکور است.

انتخاب رشته‌ای که مشاورین و متخصصین انجام می‌دهند براساس علایق و استعدادهای داوطلبان و شرکت کنندگان کنکور سراسری  است.

در انتخاب رشته سازمان سنجش تمامی رشته‌هایی که با احتمال قوی و ضعیف در آن ها قبول می شوید به شما معرفی می شوند. 

 بنابراین، باز هم در بین رشته‌های پیشنهادی لازم است دست به انتخاب بزنید و آنچه مورد علاقه و مطابق با استعدادهایتان است را انتخاب کنید.

 

انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش برای کلیه داوطلبانی که در جلسه کنکور حضور داشته اند امان پذیر است.

 

 

نحوه انتخاب رشته مجازی رایگان

نحوه انتخاب رشته مجازی رایگان

برای استفاده از امکان انتخاب رشته مجازی رایگان می‌توانید بدون نیاز به صرف هزینه علاوه بر استفاده از انتخاب رشته رایگان در رابطه با مشاوره انتخاب رشته نیز اطلاعاتی را کسب کنید.

ترکیب انتخاب رشته سازمان سنجش و در کنار آن داشتن مشاوره می‌تواند مؤفقیت شما را در رابطه با پذیرش در رشته‌های انتخابی تان تضمین کند.

برای مشاهده کارنامه کنکور سراسری به اطلاعات هویتی و همچنین داوطلبی نیاز دارید.

 

 

برای بهرمندی از مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

سامانه انتخاب رشته مجازی ایران تحصیل

مشاورین و متخصصین ما سامانه ای را در اختیار کلیه داوطلبان قرار داده اند که تمامی متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از این سامانه به راحتی به انتخاب رشته سازمان سنجش بپردازند.

ایران تحصیل مجموعه بزرگی شامل متخصصین مختلف است. بنابراین، با توجه به این موارد کلیه داوطلبان بدون هیچ گونه محدودیتی انتخاب رشته می کنند.

برای انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با استفاده از علایق و استعدادهایتان انتخاب رشته مجازی شما را انجام دهند.

اولویت بندی انتخاب رشته در این مرحله کاملاً منطبق با اصول انتخاب رشته است. بنابراین، با خیال آسوده می توانید برای  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته کنید.

 

 

 

 

"کانال

 

بیشتر بدانید

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

 

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

لزوم انجام انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش چیست؟ 

این انتخاب رشته به جهت اطلاع از رشته هایی انجام می شود که شما با توجه به رتبه خود امکان قبولی در آن را دارید.

آیا انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش رایگان انجام می شود؟ 

خیر. برای انجام انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ملزم به پرداخت شهریه هستید.

آیا برای انتخاب رشته تنها استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش کفایت می کند؟ 

خیر. بهتر است نظر مشاور، خانواده و مخصوصاً خودتان را در انتخاب رشته منظور کنید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مریم
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۹

  سلام من کد ۱۵ رقمی رو چطوری دریافت کنم و کارت اعتباری رو خریداری کردم

  • مشاور ارشد
   ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   برای انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش در خود سایت اقدام کنید و به درگاه پرداخت اینترنتی وصل شوید بعد از پرداخت کد ۱۵ رقمی نمایش داده می شود.

 2. م
  ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام ایا در دفترچه انتخاب رشته امسال دانشگاه علوم انتظامی بانوان (کوثر) هم بود یا پذیرش جور دیگه ای هست؟

 3. غزل
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام. چرا من هر چی میزنم میگه نتیجه ای یافت نشد. تازه وقتی از صفحه سایت بیرون میای و میبندیش، دوباره میخوای بری تو سایت. میگه همزمان با یکی دیه وارد شدی ☹️

  • مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام ممکن انتخاب رشته مجازی خودتونو با موبایل انجام بدین که در این حالت همچین خطایی میده

ایران تحصیل
تماس با مشاور