ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همان‌طور که می‌دانید در سال‌های اخیر آزمون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است. بنابراین اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری ۱۴۰۲  و دانشگاه آزاد همزمان با هم اعلام می‌گردد. انتخاب رشته دانشگاه آزاد با توجه به لیست رشته‌های دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. داوطلبان کنکور سراسری برای انتخاب رشته مجازی لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. بنابراین انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  به صورت جداگانه امکان‌پذیر می‌باشد.

محاسن زیادی را می‌توان در رابطه با انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد برشمرد. به همین دلیل، بسیاری از متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد مایل به استفاده از این امکان می‌باشند. انتخاب رشته قوانین و اصول خود را دارد که برخی از داوطلبان با این اصول ناآشنا می‌باشند. خوشبختانه دانشگاه آزاد امکان‌پذیرش بدون کنکور را برای داوطلبان فراهم نموده است.

دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نیز شانس دوباره‌ای برای ورود به این دانشگاه فراهم نموده است. اما بهتر این است که نهایت دقت عمل را به هنگام انتخاب رشته داشته باشید تا از مشکلات آینده جلوگیری نمایید. انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزادمطابق با تراز و نمره قبولی هر یک از شما عزیزان رشته‌های قبولی را محاسبه می‌نماید.

 

جهت اطلاع از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد و انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد  شرایط پذیرش بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. 9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد

 

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد

انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد

 

خوشبختانه امکان انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد  برای کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده‌اند به وجود آمده است. تمامی داوطلبان گرامی با توجه به انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد می‌توانند از رشته‌هایی که با احتمال کم و یا احتمال زیاد پذیرفته خواهند شد، آگاه شوند.

برخی از نرم افزارهایی که در رابطه با انتخاب رشته وجود دارند، با توجه به رشته‌ها و شرایط سختی و آسانی کنکور سال‌های قبل می‌باشند. بنابراین نمی‌توانند محک خوبی برای انتخاب رشته سال جاری باشد. انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد ، با توجه به شرایط آزمون همان سال می‌باشد و به همین دلیل کاملاً معتبر و قابل اطمینان است.

برای استفاده از امکان انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد کلیه متقاضیان عزیز می‌توانند با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. مشاورین ما برای شما، انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد را انجام می دهند. برای انجام انتخاب رشته مجازی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد منطبق با تاثیر سهمیه ها و همچنین تراز هر داوطلب صورت می پذیرد.

 

 

نحوه انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 

برای استفاده از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزادنباید در جلسه کنکور سراسری غیبت داشته باشید و کارنامه اولیه برای شما صادر شده باشد و همچنین مجاز به انتخاب رشته شده باشید. بنابراین و با توجه به رتبه و تراز شما در هر یک از زیر گروه‌ها ، رشته‌های پیشنهادی را به شما اعلام می‌نماید. در مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ، کلیه رشته‌های احتمالی را به شما پیشنهاد می‌دهد.

هر زیر گروه شامل رشته‌های مختلفی می‌باشد که با توجه به رتبه کسب شده و تراز قبولی در این زیر گروه ، انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد صورت می‌پذیرد. نحوه استفاده این نوع انتخاب رشته نیز ، نیازمند آموزش می‌باشد. چرا که برخی از داوطلبان به دلیل عدم آشنایی با انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد  ، دچار اشتباهاتی می‌گردند که منجر ورود به رشته‌ای غیر از رشته موردعلاقه می‌باشد.

برای انتخاب رشته درست و اصولی می‌توانید از رشته‌های پیشنهادی انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد استفاده نمایید. با توجه به محدودیتی که دانشگاه آزاد در تعداد رشته محل‌های انتخابی برای داوطلبان در نظر دارد، موجب حساسیت بیشتر انتخاب رشته در این زمینه شده است که باید توجه و دقت بیشتری در رابطه با انتخاب رشته رعایت شود.

 

 

اگر می خواهید بدانید که چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد

 

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد با توجه به تأثیر سهمیه‌ها صورت می‌پذیرد. بنابراین در فرایند انتخاب رشته این نوع سهمیه‌ها محاسبه می‌شوند. در دانشگاه آزاد همانند دانشگاه سراسری سهمیه خانواده‌های محترم شهدا، ایثارگران و جانبازان در نظر گرفته می‌شود اما برخلاف دانشگاه سراسری که بر اساس سهمیه مناطق رتبه‌ها را مشخص می‌نماید ، دانشگاه آزاد این سهمیه‌ها را در نظر نمی‌گیرد.

از موارد دیگری که در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه سراسری ملاحظه می‌شود ، بومی گزینی می‌باشد. بومی گزینی نیز از مواردی است که در انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد و همچنین تأثیری در فرایند قبولی انتخاب رشته اصلی نخواهد داشت. بنابراین انتخاب رشته لازم است با توجه به تمامی این موارد صورت پذیرد.

شاید با خواندن این مطلب برایتان این سؤال مطرح شود که دانشگاه آزاد بر اساس چه معیاری به این انتخاب مبادرت می‌نماید؟ حقیقت این است که ملاک پذیرش و عدم پذیرش سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد ، تراز قبولی فرد می‌باشد. تمامی موارد گفته شده نیز در انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد رعایت می‌گردد.

 

 

برا ی استفاده ازسامانه  بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی عبارت کلیک نمایید .

سامانه انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

 

کلیه متقاضیان محترم  می توانند با استفاده از سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ایران تحصیل، به فرایند انتخاب رشته اقدام نمایند. تفاوتی ندارد که شما با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به انجام انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  اقدام نموده اید و یا با استفاده از سامانه ایران تحصیل، زیرا این سامانه کار شما را راحت تر می نماید و در عین حال راهنمایی و مشاوره های لازم را نیز به شما ارائه می نماید.

قطعا انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  کار بسیاری از داوطلبان را راحت نموده است. اما همچنان مشکل عدم آشنایی داوطلبان با گزینش و انتخاب در این لیست ارائه شده را می توان باقی و سرجای خود دانست. به همین دلیل ما انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد را فراهم نموده ایم تا بتوانیم آگاهی های لازم را به کلیه متقاضیان گرامی ارائه نماییم.

سامانه انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  ایران تحصیل ، تنها با استفاده از شماره های مندرج در سایت قابل دسترس خواهد بود. بنابراین با توجه به برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل ، امکان انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد و ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد  برای تمامی داوطلبان به وجود می آید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع از انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد  و انتخاب رشته مجازی رایگان دانشگاه آزاد ،  شرایط پذیرش بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. 9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اظلاع رسانی انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

کانال اظلاع رسانی انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

بیشتر بدانید

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

بهترین منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

azmoon.net

چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ 

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد 

3.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای انتخاب رشته مجازی در دانشگاه آزاد باید به چه سایتی مراجعه کنیم؟

برای انتخاب رشته مجازی در دانشگاه آزاد باید به سامانه sanjesh.org مراجعه کنید.

نحوه انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

نحوه انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد با توجه به طولانی بودن مراحل، پیشنهاد ما خواندن مقاله است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)