سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی مهر 98

مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی
مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 آغاز شد کلیه داوطلبانی که در مرحله ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در رشته محل انتخابی می تواندد اطلاعات خود را وارد نموده و از رشته محل قبولی خود مطلع گردند.

 

کلیه دانشجویان گرامی جهت اطلاع از نتایج قبولی دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98 از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9092305587 – تماس از استان تهران

 

نتایج دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98 از امروز روی سامانه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی قرار گرفت لذا متقاضیانی که در سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام اینترنتی انجام داده اند از امروز قادر به مشاهده نتایج خود خواهند بود ضمنا متقاضیان محترم توجه فرمایند جهت مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان محترم توجه داشته باشند همراه داشتن اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی داوطلب شامل رمز ثبت نام – شناسه انتخاب رشته داوطلبان الزامی خواهد بود لذا متقاضیان محترم دقت کافی را در این زمینه داشته باشند.

 

 

درگاه مشاهده و اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98
اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر 98

درگاه مشاهده نتایج کاردانی جامع علمی کاربردی مهر و بهمن 98

درگاه مشاهده نتایج کاشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی مهر و بهمن 98

 

جهت استعلام قبولی و اطلاع از اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 با شماره های زیر تماس بگیرید :

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 مدتی پس از فرآیند ثبت نام و تنها از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج علمی کاربردی 98 انجام می گیرد. داوطلبین گرامی جهت پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98 بعد از زمان اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 قادر هستند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و در منوی مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی ، وارد صفحه اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 شوند. در مرحله بعد لینک اعلام نتایج به تفکیک برای مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد که داوطلبین با توجه به مقطع انتخابی خود می توانند از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم 98 باخبر شوند.

اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 همچنین نیازمند یک سری اطلاعات از قبیل شماره شناسنامه، شماره ملی، کد داوطلبی و یا شماره پرونده می باشد که هر یک از داوطلبین باید این اطلاعات را در فیلد مربوطه وارد نمایند. طبیعی است که نداشتن برخی از این موارد مشکل ساز بوده و فرآیند اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 برای شما به تاخیر و یا حتی امکان مخدوش شدن شرایط ثبت نام شما می گردد، بنابراین نیاز است تا در حین ثبت نام اطلاعات ضروری را تا پایان فرآیند ثبت نام، اعلام نتایج و پذیرش در دانشگاه مربوطه نزد خود نگه داریم. البته در صورت فراموش کردن باز هم راه هایی برای مشاهده اعلام نتایج وجود دارد که در صورت نیاز می توانید با شماره 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید و مشاوره لازم را با توجه به مشکل خود از تیم مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

سامانه مشاهده اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98

داوطلبین گرامی توجه کنند جهت اطلاع از اعلام نتایج قبولی کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 و اعلام نتایج قبولی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98 دو شیوه وجود دارد در روش اول تنها کافیست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را در فیلد های مربوطه وارد کنید و با وارد کردن عبارت امنیتی ، اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 را دریافت نمایید. روش بعدی با توجه به اطلاعات شخصی و هویتی داوطلب می توانید از اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 باخبر شوید، قابل ذکر است که در کادر های مربوطه داوطلبین باید دقیقا اطلاعاتی را وارد کنند که در هنگام ثبت نام وارد کرده اند.

اعلام نتایج علمی کاربردی
اعلام نتایج علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 – شرایط و ضوابط ثبت نام

هر یک از داوطلبین که پس از اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98 در رشته انتخابی خود پذیرفته شده اند باید نکات زیر را رعایت نمایند.

  • برطبق قوانین مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه ‌هاي آموزشي دوره ‌هاي مذکور از بين داوطلبیني كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند. پذيرفته ‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي که متعاقبا اعلام می گردد با در دست داشتن مدارك مندرج که در ادامه می آید با توجه به كد رشته محل قبولي خود به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي پذيرش مراجعه کنند.

 

  • برطبق قوانین مربوط به گزينش نيمه ‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، داوطلبین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید براي شركت در يكي از روزهاي که متعاقبا اعلام می گردد با در دست داشتن مدارك مورد نياز كه در ادامه مقاله ذکر می شود با توجه به دانشگاه علمی کاربردی كد رشته محل قبولي خود به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی پذيرش مراجعه کنند . طبیعتا داوطلبینی که در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي‌گزينش به مراکز مربوطه مراجعه ننمایند از ادامه فرآیند پذیرش باز خواهند ماند.

 

مدارک لازم برای ثبت نام پس از اعلام نتایج علمی کاربردی مهر 98

۶ قطعه عکس 4*3 پرسنلی

اصل و تصویر شناسنامه

اصل و تصویر کارت ملی

اصل و تصویر دیپلم کامل متوسطه

فرم تأییدیه معدل جهت داوطلبینی که دیپلم کامل متوسطه برای آنان صادر نگردیده

مدرک وضعیت نظام وظیفه داوطلبین برای آقایان

گواهی اشتغال به کار به همراه آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار برای پذیرفته‌شدگان شاغل

 

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی – ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط :