سامانه اعلام نتایج قبولی علمی کاربردی ترم بهمن ماه 96

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 آغاز شد کلیه داوطلبانی که در مرحله ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی شرکت نموده اند جهت مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در رشته محل انتخابی می تواندد اطلاعات خود را وارد نموده و از رشته محل قبولی خود مطلع گردند.

درگاه مشاهده و اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن ماه 96

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن ماه 96

درگاه مشاهده نتایج کاردانی جامع علمی کاربردی بهمن 96

درگاه مشاهده نتایج کاشناسی ناپیوسته جامع علمی کاربردی بهمن 96

 

          جهت استعلام قبولی و اطلاع از اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن ماه 96 با شماره های زیر تماس بگیرید :

 تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره 02170707028 و در صورت شلوغی خطوط 02170707024 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 مدتی پس از فرآیند ثبت نام و تنها از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج علمی کاربردی 96 انجام می گیرد. داوطلبین گرامی جهت پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 بعد از اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 قادر هستند تا با مراجعه به سایت سازمان سنجش و در منوی مربوط به دانشگاه جامع علمی کاربردی ، وارد صفحه اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 شوند. در مرحله بعد لینک اعلام نتایج به تفکیک برای مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد که داوطلبین با توجه به مقطع انتخابی خود می توانند از نتایج پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم 96 باخبر شوند.

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 همچنین نیازمند یک سری اطلاعات از قبیل شماره شناسنامه، شماره ملی، کد داوطلبی و یا شماره پرونده می باشد که هر یک از داوطلبین باید این اطلاعات را در فیلد مربوطه وارد نمایند. طبیعی است که نداشتن برخی از این موارد مشکل ساز بوده و فرآیند اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 برای شما به تاخیر و یا حتی امکان مخدوش شدن شرایط ثبت نام شما می گردد، بنابراین نیاز است تا در حین ثبت نام اطلاعات ضروری را تا پایان فرآیند ثبت نام، اعلام نتایج و پذیرش در دانشگاه مربوطه نزد خود نگه داریم. البته در صورت فراموش کردن باز هم راه هایی برای مشاهده اعلام نتایج وجود دارد که در صورت نیاز می توانید با شماره 02170707024  تماس بگیرید و مشاوره لازم را با توجه به مشکل خود از تیم مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

سامانه مشاهده اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96

داوطلبین گرامی توجه کنند جهت اطلاع از اعلام نتایج قبولی کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 96 و اعلام نتایج قبولی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 96دو شیوه وجود دارد در روش اول تنها کافیست شماره پرونده و شماره شناسنامه خود را در فیلد های مربوطه وارد کنید و با وارد کردن عبارت امنیتی ، اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 را دریافت نمایید. روش بعدی با توجه به اطلاعات شخصی و هویتی داوطلب می توانید از اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 باخبر شوید، قابل ذکر است که در کادر های مربوطه داوطلبین باید دقیقا اطلاعاتی را وارد کنند که در هنگام ثبت نام وارد کرده اند.

اعلام نتایج علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 – شرایط و ضوابط ثبت نام

هر یک از داوطلبین که پس از اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 در رشته انتخابی خود پذیرفته شده اند باید نکات زیر را رعایت نمایند.

  • برطبق قوانین مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه ‌هاي آموزشي دوره ‌هاي مذکور از بين داوطلبیني كه حدنصاب لازم را احراز كرده‌اند. پذيرفته ‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي که متعاقبا اعلام می گردد با در دست داشتن مدارك مندرج که در ادامه می آید با توجه به كد رشته محل قبولي خود به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي پذيرش مراجعه کنند.

 

  • برطبق قوانین مربوط به گزينش نيمه ‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، داوطلبین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید براي شركت در يكي از روزهاي که متعاقبا اعلام می گردد با در دست داشتن مدارك مورد نياز كه در ادامه مقاله ذکر می شود با توجه به دانشگاه علمی کاربردی كد رشته محل قبولي خود به نشاني تعيين شده در جدول شماره 4 دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی  پذيرش مراجعه کنند . طبیعتا داوطلبینی که در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي‌گزينش به مراکز مربوطه مراجعه ننمایند از ادامه فرآیند پذیرش باز خواهند ماند.

 

مدارک لازم برای ثبت نام پس از اعلام نتایج علمی کاربردی

۶ قطعه عکس 4*3 پرسنلی

اصل و تصویر شناسنامه

اصل و تصویر کارت ملی

اصل و تصویر دیپلم کامل متوسطه

فرم تأییدیه معدل جهت داوطلبینی که دیپلم کامل متوسطه برای آنان صادر نگردیده

مدرک وضعیت نظام وظیفه داوطلبین برای آقایان

گواهی اشتغال به کار به همراه آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار برای پذیرفته‌شدگان شاغل

 

 

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96

 

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی – ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 02170707028 و در صورت شلوغی 02170707024 زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

جهت استعلام اعلام نتایج علمی کاربردی بهمن 96 با مشاوران ما تماس بگیرید

 

مطالب مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نه =