تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی

اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱
اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

در صورت اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی می توانید در زمان های مقرر با ورود به سامانه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی برای این امر اقدام نمایید. لازم به ذکر است که برای ارسال درخواست بررسی کارنامه مجدد نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی تنها به صورت اینترنتی می باشد. در ادامه با روند انجام این کار بیشتر آشنا خواهیم شد. همچنین، چنانچه در مورد این زمینه یا هر کدام از جنبه های مربوط به المپیاد علمی دانش آموزی با سوالی مواجه شدید، می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

به منظور اطلاع از نحوه و زمان اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموز در سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دلیل اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموز

 

 

دلیل اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموز

 

 

رشد علمی ناشی از شرکت در المپیادهای علمی، باعث شده است تا هر ساله دانش آموزان مستعد بسیاری در مدارس مختلف به این سمت و سو کشیده شوند. از سوی دیگر، مزایای تحصیلی که برای برگزیدگان و پذیرفته شدگان این آزمون ها در نظر گرفته شده است، باعث می شود تا متقاضیان برای کسب رتبه همه تلاش خود را انجام دهند.

در این بین، ممکن است از میان شرکت کنندگان، افرادی باشند که پس از اعلام نتایج جزء پذیرفته شدگان نبوده و خواهان بررسی مجدد کارنامه خود باشند. هر چند که به طور معمول مسئولین و عوامل اجرایی در تصحیح برگه های امتحان و اعلام نمرات نظارت دقیقی دارند، اما با این وجود، شرایطی را فراهم آورده اند تا دانش آموزان براحتی بتوانند برای ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

در چنین مواقعی پس از اینکه فرد اعتراض خود را به ثبت می رساند، مسئولین مربوطه یک بار دیگر با دقت بالا سوالات را چک کرده و در صورتی که اشتباهی رخ داده باشه آن را اصلاح و در نمره و رتبه فرد تاثیر داده می شود. البته در مواردی این امکان هم وجود دارد که به دنبال این قضیه در میزان ظرفیت ها نیز تغییراتی ایجاد شود که در ادامه برخی از قوانین مرتبط را ذکر خواهیم کرد.

 

 

برای آگاهی از نحوه دریافت و زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید

 

 

زمان اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی

طبق دستورالعمل برگزاری المپیادهای علمی دانش آموزی کشور، ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی تنها در بازه زمانی خاصی امکانپذیر است. همانطور که می دانید المپیادهای علمی دانش آموزی در طی سه مرحله اول، دوم، و دوره آموزشی تابستانی برگزار می شود.

بر این اساس شرکت کنندگان هر مرحله می توانند پس از دریافت کارنامه خود و داشتن هر گونه اعتراض، آن را از طریق سامانه oly.medu.ir ارسال نمایند. گفتنی است که این افراد به هیچ وجه نمی توانند به روش های دیگر از قبیل مراجعه حضوری، ایمیل و … درخواست بررسی مجدد دهند.

همچنین، تمامی گروه های شرکت کننده اعم از زیست شناسی، ادبیات، شیمی، کامپیوتر، سلول های بنیادی و پزشکی ،فیزیک، نجوم و جغرافیا مجاز به ارسال اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی خود می باشند. در جدول زیر زمان بندی برگزاری، اعلام نتایج و ثبت اعتراضات آزمون المپیاد سال تحصیلی 1399-1400 ذکر گردیده است. به دلیل ایجاد تغییرات و قطعی نشدن تاریخ های مربوطه، می توانید زمان دقیق اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی  را مشاوران ایران تحصیل دریافت کنید.

 

مرحله زمان برگزاری آزمون زمان اعلام نتایج زمان اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی
مرحله اول 15 اسفند 1 اردیبهشت اردیبهشت
مرحله دوم اردیبهشت ماه تیرماه تیرماه
دوره اموزشی تابستان شهریور ماه شهریور شهریور

 

 

برای اطلاع از اینکه چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟ بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه ثبت اعتراض به المپیاد 

 

نحوه ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی

 

درخواست بازبینی کارنامه المپیاد دانش آموزی بسیار ساده می باشد و تنها با طی کردن چند مرحله می توان آن را انجام داد. این گام ها عبارتند از:

 • وارد کردن آدرس سامانه ثبت نام medu.ir در موتور جستجوگر
 • وارد کردن کد ملی و رمز همگام
 • بارگذاری فرم درخواست رسیدگی و تجدید نظر نتایج المپیادهای علمی دانش آموزی
 • تکمیل موارد خواسته شده
 • کلیک بر دکمه ثبت و تایید

توجه داشته باشید در صورتی که در نتیجه اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی  دوره تابستانی، مشخص شود که کارنامه نیازی به تغییر ندارد و درست می باشد، فرد نمی تواند در المپیاد بین المللی شرکت کرده و باید خود را مدرسه محل تحصیل معرفی شوند.

 

 

برای اطلاع از نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

مشاوره موفقیت در نتایج المپیاد دانش آموزی

نام المپیاد به خودی خود الهام بخش یک رقابت سنگین توام با محتوای علمی بالا است. در کشور ما با وجود تنوع رشته های متعددی همچون ریاضی، ادبی ، فیزیک، شیمی، کامپیوتر، زیست شناسی، نجوم و اخترفیزیک، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، جغرافیا، اقتصاد و مدیریت، تفکر و کار آفرینی، علوم فناوری نانو، علوم زمین، پژوهشی شانس بالایی برای حضور دانش آموز در این صحنه وجود دارد.

متاسفانه در برخی از موارد اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی ناشی از نمرات پایین و احتمال بالای رد شدن است. اگر شرکت کنندگان در دوران مطالعه با ترفندهای مطالعه و پاسخه دادن به سوالات آگاه باشند، می توانید با اختلاف بالایی در این رقابت پیروز شوند.

بعلاوه، با توجه به آنکه بسیاری از دانش آموزان از روند برگزاری این ازمون اطلاعات ناقص دارند، گاهی دچار مشکل می شوند. به همین دلیل توصیه می کنیم که برای پیشگیری از بروز چنین مواردی با یک مشاور خبره مشورت کرده و از میانبرهای علمی استفاده نمایید.

 

 

خلاصه مطالب 

در این مقاله دریافتیم که چگونه و در چه زمانی می توان برای ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی اقدام کرد و چند نکته در این مورد را یادآور شدیم.

چنانچه شما نیز به کارنامه خود معترضید، و یا قصد دارید که به تازگی در آزمون های المپیاد های پیش رو شرکت نمایید، می توانید همه اطلاعات لازم در مورد روش ثبت نام، زمان برگزاری آزمون و شیوه صحیح مطالعاتی را از همکاران ما در ایران تحصیل بخواهید. کارشناسان ما در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره های زیر در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

 

 

برای آگاهی از  زمان اعلام نتیجه اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموز و همچنین رازهای قبولی در این آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

دریافت جزوه قبولی آزمون تیزهوشان 

جدیدترین رتبه بندی مدارس تیزهوشان سمپاد       

اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی

سامانه المپیاد دانش آموزی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

برای ثبت اعتراض به المپیاد دانش آموزی چه باید کرد؟

دانش آموزانی که خواهان بررسی مجدد کارنامه خود هستند، می توانند به سایت اعتراض به المپیاد دانش آموزشی مراجعه کنند.

زمان اعتراض به المپیاد دانش آموزشی چه زمانی است؟

در این مقاله می توانید جدول زمانبندی همه مراحل آزمون المپیاد دانش آموزی را مشاهده نمایید.

آیا در صورت اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی، تجدید نظر صورت می گیرد؟

تصحیح اوراق با دقت بسیار بالایی انجام می شود، اما در صورت مشاهده هر گونه اختلاف نمره ترتیب اثر داده خواهد شد.

چگونه می توان در آزمون المپیاد دانش آموزی موفق شد؟

برای کسب یک برنامه ریزی دقیق می توانید با مشاوران و کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ستایش
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام
  بنده در المپیاد علوم‌ زمین شرکت کردم در مرحله دوم
  و اعتراض دارم به اینکه اصلا سوالات پایبند منابعی که اعلام شده بود نبود و از این بابت بسیار معترض هستم
  لطفا پایبند منابعی که اعلام میکنید باشید تا باعث بر باد رفتن زحمت و رنج چند ماهه دانش اموزانی که واقعا تلاش کرده اند نباشید

ایران تحصیل
تماس با مشاور