ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲ برای آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند، امکان پذیر است. نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون اعلام می شود و داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سایت sanjesh.org نتایج اولیه آزمون را مشاهده کنند. در این بین افرادی هستند که به درصدها و نمره ها اعتراض دارند یا در ثبت اطلاعات فردی آن ها، مغایرت وجود دارد. در این شرایط متقاضیان می توانند برای اعتراض به نتایج اقدام نمایند. 

معمولا در هر دوره از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور، سازمان سنجش تاریخی را جهت اعتراض به نتایج  برای داوطلبان تعیین می کند. از آنجا که نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 25 شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد، داوطلبان تنها به مدت ده روز مهلت داشتند تا اعتراض خود را در سامانه سازمان سنجش ثبت کنند. بسیاری در ارتباط با متن درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی و اینکه آیا اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تاثیری دارد؟ دغدغه و پرسش دارند. از این رو در ادامه توضیحاتی در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی وارد سایت sanjesh.org شوید. 

 

شرایط اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈 پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، داوطلبان می توانند به درصدها و نمره آزمون دسترسی داشته باشند. ممکن است برخی از داوطلبان در اطلاعات ثبت شده مغایرتی ببینند یا به نمرات و درصدها اعتراض داشته و خواستار بررسی مجدد کارنامه خود باشند. در این زمان است که امکان اعتراض به نتایج برای افراد وجود دارد.

👈چنانچه داوطلبان به اطلاعات فردی ثبت شده اعتراض داشته باشند، می توانند در زمان مقرر درخواست خود در سایت سازمان سنجش ثبت کنند. کارشناسان برگزار کننده آزمون پس از بررسی متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی، موارد ذکر شده از سوی داوطلب را بررسی کرده و در صورت صحت درخواست، موارد مغایر را اصلاح می کنند. 

📣 اطلاعیه 📣

داوطلبان می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش نسبت به اعلام نتایج اقدام کنند. 

 

زمان ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈پس از اعلام نتایج آزمون کتبی دستگاه های اجرایی، چنانچه شرکت کنندگان نمره قابل قبولی در این آزمون کسب کنند، باید مدارک خود را جهت دعوت به مصاحبه ارسال کنند. در صورتی که افراد شرکت کننده به نتایج آزمون اعتراض داشته باشند، می توانند از طریق سامانه sanjesh.org اعتراض خود را ثبت کنند. سازمان سنجش پس از اعلام نتایج آزمون، معمولاً زمانی را برای ثبت متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی داوطلبان تعیین می کند و داوطلبان موظفند در این بازه زمانی اعتراض خود را به نتیجه درصدها یا نمرات و یا اطلاعاتی که به اشتباه ثبت شده، اعلام کنند.

👈زمان ثبت درخواست اعتراض به نتایج، ده روز پس از اعلام نتایج آزمون کتبی می باشد. توجه داشته باشید چنانچه در این مدت متن درخواست اعتراض را از طریق سایت سازمان سنجش تکمیل و ارسال نکیند، مهلت مجددی برای اعتراض وجود نخواهد داشت. نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲ در 25 شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد و داوطلبان می توانستند تا ده روز بعد برای ثبت اعتراض اقدام نمایند. 

زمان ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

🔗 جهت اطلاع از ثبت نام آزمون استخدامی بر روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈داوطلبان برای ثبت اعتراض خود می توانند از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس  sanjesh.org اقدام کنند. برای این کار معترضین باید مراحل زیر را طی کنند:

✔️ابتدا به سامانه sanjesh.org وارد شوید. 

✔️در مرحله بعد وارد سیستم پاسخگویی سایت شوید. 

✔️در گام بعد باید در سایت سنجش و جهت دریافت رمز عبور عضو شوید. 

✔️در گام بعد به سیستم سنجش با نشانی پست الکترونیکی و رمز عبور دریافت شده مراجعه کنید. 

✔️به بخش درخواست جدید وارد شوید و  گزینه “آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۲” را انتخاب کنید. 

✔️بخش درخواست بررسی مجدد نمره آزمون را انتخاب کنید. 

✔️در مرحله آخر متن درخواست اعتراض را تکمیل و ثبت نمایید. 

 

🔗 برای آشنایی با کلاس های آمادگی آزمون استخدامی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

راهنمایی تصویری نحوه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈برای آشنایی بیشتر با مراحل ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی، راهنمای تصویری گام به گام نحوه ثبت درخواست را ارائه خواهیم کرد.

✔️ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

گام اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

✔️در مرحله بعد ابتدا داوطلبانی که در سامانه سنجش عضو نیستد، باید گزینه “عضویت در سایت” را انتخاب کنند و اطلاعات فردی را ثبت نمایند. در ادامه رمز عبوری از طرف سازمان سنجش ارسال می شود و گزینه ورود به سیستم برای داوطلب فعال خواهد شد.

گام دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

✔️اگر هنوز در سایت ثبت نام نکرده باشید، باید طبق تصویر زیر، با انتخاب گزینه “عضویت در سایت” و تکمیل فرم زیر مراحل نویسی خود را تکمیل کنید.

گام سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

✔️در مرحله بعد باید در بخش ورود به سیستم در پنجره ایجاد شده، ایمیل خود را که در زمان ثبت نام در سامانه وارد کرده اید را به همراه رمز عبور ارسال شده توسط سازمان سنجش وارد نمایید تا وارد صفحه بعد شوید. 

گام چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

✔️در گام بعد، ابتدا گزینه درخواست جدید را انتخاب نمایید و در بخش آزمون، “آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۲” را انتخاب کنید.

گام پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

✔️ باید در صفحه جدید گزینه تقاضای بررسی مجدد نمره را انتخاب کنید. در گام بعد نسبت به تکمیل فرم اعتراض اقدام نموده و مغایرت‌های موجود در کارنامه را به صورت واضح وارد نمایید و در نهایت درخواست خود را ثبت کنید. در آخر نیز می توانید شماره‌ نامه را دریافت کنید. پس از اینکه اطلاعات درخواستی را وارد نمودید، به صفحه مطابق تصویر زیر جهت ثبت اعتراض به آزمون ارجاع داده خواهید شد.

گام ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

🔗 برای آشنایی با نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

مشخصات مورد تأیید در متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈 هنگامی که نتایج آزمون اعلام می شود، داوطلبان می توانند در بازه زمانی مقرر می توانند به نتیجه اولیه آزمون کتبی اعتراض خود را در سایت sanjesh.org ثبت کنند. اما متن اعتراض باید حاوی مواردی باشد که از سوی کارشناسان قابل بررسی باشد. داوطلبان تنها می توانند نسبت به بررسی مجدد موارد زیر درخواست بدهند:

✔️ زمانی که نمرات و درصدهای آزمون از نظر داوطلب مورد تأیید نباشد.

✔️ زمانی که اطلاعات فردی ثبت شده با مدارک فرد مغایرت داشته باشد. 

چنانچه مشکلی در موارد ذکر شده وجود داشته باشد و از طریق سیستم پاسخگویی برای ثبت اعتراض خود اقدام کنند، کارشناسان در موعد مقرر به وضعیت پرونده افراد و اعتراض آن ها رسیدگی خواهند کرد.

آیا اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تاثیری دارد؟

👈بسیاری از داوطلبانی که اعتراض خود را در سایت سازمان سنجش ثبت می کنند، برایشان این سوال پیش آمده که آیا اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تاثیری دارد؟ باید گفت سازمان سنجش پس از اعلام نتایج ، مدتی را به عنوان زمان اعتراض به نتایج در نظر گرفته است. زمانی که نمرات اکتسابی در آزمون از نظر داوطلب مورد تأیید نباشد و یا هنگامی که اطلاعات مندرج در سایت با مدارک فرد مغایرت داشته باشد، کارشناسان این موارد را بررسی خواهند کرد.

👈در هر کدام از این مراحل بخش کارشناسان باید به درخواست افراد رسیدگی کنند و پس از بررسی متن اعتراض و مدارک داوطلبان، باید درصدد رفع مشکل برآیند و چنانچه اشتباهی در ثبت نمرات و درصدها رخ داده یا اطلاعات فردی به صورت مغایر درج شده باشد، باید برای اصلاح اطلاعات اقدام نمایند. 

نحوه پیگیری درخواست اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲

👈داوطلبان باید برای ثبت اعتراض خود، از طریق مراحل ذکر شده و از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نامه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی را ثبت کنند. برای پیگیری نتیجه درخواست، مانند فرایند ثبت، باید وارد سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شوند. در ادامه با  ورود به سیستم و با استفاده از نشانی پست الکترونیکی و رمز عبور ارسال شده از سوی سنجش به صفحه درخواست وارد شوند.

👈پس از ورود به صفحه اصلی می توانند گزینه درخواست ها و پاسخ ها را انتخاب کنند. برای بررسی تقاضا، داوطلبان می توانند روی بخش “تقاضای بررسی مجدد نمره” کلیک کنند. چنانچه که عبارت ” تقاضای بررسی مجدد نمره آزمون ” به رنگ آبی باشد، یعنی اعتراض در صف بررسی است، اگر زرد رنگ باشد، یعنی در دست بررسی می باشد و چنانچه عبارت سبز رنگ باشد، به این معنی است که متن نامه از سوی کارشناسان سازمان سنجش پاسخ داده شده است.

آیا اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تاثیری دارد؟

📣 اطلاعیه 📣

داوطلبان می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نتیجه اعتراض خود را پیگیری نمایند. 

 

جدیدترین اخبار پیرامون اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

📌 مهلت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا کریمیان گفت: داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند برای ثبت درخواست خود حداکثر تا ۱۰ تیر در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://requestsanjesh.org اقدام کنند.

📌نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبانی که در خصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می‌توانند پس از اعلام نتایج در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش از طریق بخش پاسخگویی سازمان به نشانی www.sanjesh.org اقدام یا با شماره 02142163 در ساعات اداری در میان بگذارند.

مطابق بند د صفحه 10 دفترچه آزمون پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد به گزینش براساس مجموعه نمره کل نهایی آنان با وزن 70 درصد برای آزمون‌های کتبی و 30 درصد برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن سهمیه‌های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش بوده است، بنابراین داشتن نمره کتبی بالاتر در مرحله معرفی به بررسی اسناد و مدارک خود اظهاری و انجام مصاحبه استخدامی ملاک قبولی فرد تلقی نمی‌ شود.

جدیدترین اخبار پیرامون اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

🔗 برای اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک نمایید.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی شرایط و نحوه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی ۱۴۰۲ پرداختیم. نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در تاریخ 25 شهریور ۱۴۰۲ اعلام شد. داوطلبان در مدت 10 روز فرصت داشتند تا اعتراض خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت کنند. برای بسیاری این سوال پیش آمده که آیا اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تاثیری دارد؟ باید گفت سازمان سنجش پس از بررسی متن اعتراض به نتایج آزمون استخدامی، چنانچه مستندات شما قابل قبول باشد، حتما اعتراض شما نتیجه خواهد داد و اقدامات لازم بر روی متن درخواست شما صورت می گیرد. 

توجه داشته باشید چنانچه در مدت 10 روز نتوانید اعتراض خود را ثبت کنید، دیگر فرصت مجددی برای اعتراض به نتایج وجود نخواهد داشت. چنانچه در ارتباط با مطالب این مقاله سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. 

 

🔗 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چه تاریخی است؟

 همزمان با اعلام نتایج لینک اعتراض در سایت سازمان سنجش فعال می شود.

نحوه اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی به چه صورت است؟

داوطلبان باید در زمان مقرر به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش اعتراض خود را ثبت نمایند که در این مقاله به مراحل آن اشاره شد. 

شرایط اعتراض به نتایج آزمون استخدامی چگونه است؟

هر داوطلب می تواند به مغایرت مواردی از جمله نمره، درصد ها و اطلاعات فردی موثر در آزمون اعتراض کنند. 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور