پذیرش با استعداد درخشان ارشد 99 - 98

استعداد درخشان ارشد 98-99 یکی از ره هایی است که موجب می‌شود متقاضیان ورود به مقطع ارشد بتوانند به ادامه تحصیل بپردازند و راه یابی دوباره به دانشگاه داشته باشند. منابع آزمون کارشناسی ارشد برای کلیه داوطلبانی که مایل به شرکت در ثبت نام کنکور ارشد 98 دارند، مورد نیاز می‌باشد‌ زیرا پذیرش بر اساس همین مورد امکان پذیر خواهد بود.

قبولی در مقطع ارشد از چند طریق امکان پذیر می‌باشد. یکی از روش‌ها با استفاده از بدون کنکور ارشد می‌باشد. راه دیگر با استفاده از استعداد درخشان ارشد 98-99 می‌باشند. پذیرش بر اساس شرط معدل تنها برای داوطلبان واجد شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 امکان پذیر می‌باشد. بنابراین با اطلاع از این شرایط می‌توانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

پذیرش با استعداد درخشان ارشد 98-99

 

ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز، از جمله امکاناتی است که داوطلبان عزیز می‌توانند بر اساس آن و یا شرایط پذیرش با استعداد درخشان ارشد 98-99 در دانشگاه پذیرفته شوند. متقاضیان محترمی که در دانشگاه‌های سراسری مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی می‌باشند، چنانچه واجد شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد باشند می‌توانند در سامانه‌های مورد نظر ثبت نام نمایند.

دانشگاه‌های مختلف برای ثبت نام پذیرش با استعداد درخشان ارشد 98-99 به صورت فراخوان به اطلاعیه دانشجویان عزیز می‌رسانند که ثبت نام در زمان مورد نظر و شرایط معدلی خاص آغاز می‌گردد. داوطلبانی که دارای شرایط باشند ضمن ثبت نام در فراخوان، در صورت موافقت ، می‌توانند در مصاحبه شرکت نموده و پذیرش خود را قطعی نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از استعداد درخشان ارشد 98-99 ، شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد 98 ، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98

 

 شرایط ثبت نام در استعداد درخشان ارشد 98
شرایط ثبت نام در استعداد درخشان ارشد 98

 

برای ثبت نام در فراخوان هر دانشگاه داوطلبان باید واجد شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 باشند. بنابراین کلیه داوطلبان متقاضی می‌توانند با استفاده از همین شرایط نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام نمایند. ثبت نام در هر دانشگاه بر اساس شرایط خاص همان دانشگاه و همچنین با استفاده از سایت دانشگاه مذکور صورت خواهد پذیرفت.

تعداد ظرفیت‌های ثبت نام استعداد درخشان ارشد 98-99 در هر رشته و دانشگاه متفاوت می‌باشد. همچنین با توجه به شرایط  ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد هر داوطلب می تواند بر اساس همین شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بنابراین داوطلبان گرامی پس از اطمینان یافتن در رابطه با این شرایط، می‌توانند در ثبت نام شرکت نمایند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد 98-99 و همچنین اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 و شرایط دانشجویان استعداد درخشان  می‌توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. برای برقراری ارتباط با برای برقراری ارتباط با سامانه مذکور می‌توانید شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

 

شرایط استعداد درخشان ارشد 98-99 در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد.

 

 

 

شرایط استعداد های درخشان 98 – 99

 

شرایط کلی استعداد های درخشان
شرایط کلی استعداد های درخشان

 

همانطور که اشاره شد، شرایط پذیرش در استعداد درخشان ارشد 98-99 به نسبت هر دانشگاهی متفاوت می باشد. لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به فراخوان دانشگاه مورد نظر لازم است نسبت به این شرایط اقدام نمایند. برای مثال برخی از دانشگاه ها ثبت نام را تنها از دانشجویان دانشگاه های خاصی انجام می دهند و به همین دلیل در ابتدای ثبت نام لازم است به این لیست توجه نمایید.

در برخی از دانشگاه از جمله شرایط را در رابطه با پذیرش دانشجو بر مبنای 10 درصد قرار می دهند. بدین معنا که دانشجوی متقاضی حتما باید جزو 10 درصد برتر ورودی رشته خود باشد. نه ده درصد کلاس. همچنین شرایط معدلی در رابطه با دانشگاه های مختلف و همچنین رشته های مختلف متفاوت می باشد. برای مثال میانگین برای برخی از رشته ها ممکن است 16 و برخی دیگر 18 باشد.

از دیگر شرایط  استعداد درخشان ارشد 98-99 می توان به موضوع تعداد ترم ها واحدهای گذرانده اشاره نمود. داوطلبان لازم است حداقل هشت نیمسال را گذرانده باشند تا بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند. لیست رشته های موجود در هر دانشگاه ، تنها در سایت دانشگاه مورد نظر قابل مشاهده خواهد بود. لذا برای اطلاع از این مورد باید به سایت خود دانشگاه مراجعه نمایید.

 

برای استفاده از سامانه  مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد  روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

سامانه ثبت نام استعداد درخشان ایران تحصیل

 

ثبت نام استعداد درخشان ارشد 98-99 برای کلیه دانشجویان عزیز با توجه به شرایط ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد 98 امکان پذیر خواهد بود. لذا تمامی داوطلبان عزیز در صورتی پذیرفته خواهند شد، که از شرایط و قوانین مورد نظر را اطلاع دقیق داشته باشند و همچنین بتوانند در مرحله گزینش و مصاحبه نمره قبولی را کسب نمایند.

دارا بودن مقاله برای پذیرش در استعداد درخشان ارشد 98-99 یکی از امتیازات برای داوطلبان محسوب می گردد. در واقع می توان گفت هر چه داوطلبان از رزومه قوی تری برخوردار باشند، راحت تر خواهند توانست در استعداد درخشان موفق شوند. با توجه به شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد 98 ، ثبت نام تنها برای فارغ التحصیلان همان سال امکان پذیر خواهد بود.

سامانه ثبت نام استعداد درخشان ارشد 98-99 در اخیتار کلیه داوطلبانی که مایل به شرکت در فراخوان های دانشگاه های مختلف می باشند قرار گرفته است. همچنین اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد 98 ، با استفاده از این سامانه قابل دریافت خواهد بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از استعداد درخشان ارشد 98-99 ، شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد 98 ، مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد  با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید 9099072952 سراسر کشور 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی استعداد درخشان ارشد 98-99
کانال اطلاع رسانی استعداد درخشان ارشد 98-99

بیشتر بدانید

 لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام آزمون نظام مهندسی 98

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد 98-99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.