تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 در دو مرحله صورت می پذیرد. کلیه داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه مشاهده نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و وارد نمودن اطلاعات خود، برای دریافت نتایج اقدام نمایند. اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک منتشر می گردد. دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله خواهد بود. در ادامه در رابطه با اینکه نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و همچنین نحوه دریافت نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان چگونه است اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم اد.

 

 

برای اطلاع از دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 -دریافت سوالات مصاحبه و گزینش و همچنین اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400

 

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400

 

دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هر ساله تعدادی از داوطلبان را پذیرش می نماید. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان شده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته مردادماه شرکت نموده و برای انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورتی که جابه جایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا نداشته باشیم، همانند سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه خواهد بود و نتایج داوطلبان در پایان شهریورماه اعلام خواهد شد.

در برخی از سال ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت را برای پذیرش دوباره داوطلبان در نظر می گیرد. در سال 98 برای ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر انجام ثبت نام برای تمامی متقاضیان منتشر نمود که متقاضیان پس از انجام ثبت نام در این سامانه و انجام مصاحبه ،می توانند از همین سایت در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند. پذیرش در گزینش و همچنین مصاحبه برای تمامی داوطلبان ضروری است.

به دلیل شبوع بیماری کرونا و همچنین جابه جایی های صورت گرفته در زمان برگذاری آزمون های مختلف، برای اطلاع دقیق از زمان مصاحبه و گزینش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین در برخی از سال ها دانشگاه فرهنگیان ممکن است تصمیم به عدم پذیرش داوطلبان نماید، برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 1400 و همچنین اطلاع دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 با مشاوران دانشگاه فرهنگیان ما تماس حاصل نمایید.

 

 

نحوه اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

در واقع نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام می گردد. در مرحله اول پس از اعلام نتایج، آن دسته از متقاضیانی که رتبه آنان مطابق با کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می باشد، دعوت به مصاحبه می شوند. به طور معمول همانطور که ذکر گردید، ظرفیت تعیین شده برای انجام مصاحبه حدودا سه برابر و یا دوبرابر ظرفیت قبولی خواهد بود و هر یک از داوطلبان در صورتی که در مراحل مصاحبه موفق به پذیرش شوند و همچنین از رتبه بهتری برخوردار باشند، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 در مرحله دوم برای آن دسته از داوطلبانی است که مراحل مصاحبه و گزینش را پشت سر گذاسته اند و حال در شهریورماه ، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های دیگر می توانند نتایج خود را مشاهده نموده و در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام به صورت حضوری در دانشگاه محل پذیرش داوطلبان صورت خواهد پذیرفت و پس از ارائه مدارک، کلیه متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

در برخی از موارد ممکن است کدهایی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شود که هر یک از این کدها نشان دهنده نوعی از پذیرش خواهد بود. که این کدها در زمان انتشار کارنامه سبز قابل مشاهده می باشد. همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که نتایج ارائه شده را مطابق با برنامه خود نمی دانند، می توانند برای ثبت اعتراض اقدام نمایند لازم به ذکر است ثبت اعتراض تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است.. برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان باید به سامانه دیگری مراجعه نمایید.

 

 

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

 

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

 

در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 آن دسته از داوطلبانی نام آنها در سامانه قرار خواهد گرفت که واجد شرایط زیر باشند.

  • متقاضیان باید از حداقل نمره علمی کل 6500 در زیرگروه انتخابی  برخوردار باشند.
  • داوطلبان نباید هیچ گونه تعهدی به سازمان های دولتی و یا خصوصی به صورت دائم و یا موقت داشته باشند. این تعهد از ابتدا تا پایان آن نسبت به سازمان های دولتی و غیر دولتی نباید وجود داشته باشد.
  • حداقل معدل کل لازم برای پذیرش داوطلبان در دوره متوسطه دوم (کل دبیرستان) 15 می باشد.
  • از نظر سنی داوطلبان باید از شرایط تعیین شده برخوردار باشند. در غیر این صورت امکان پذیرش آنان وجود نخواهد داشت. حتی در صورتی که یک روز از 22 سال تمام داوطلبان گذشته باشد، باز هم امکان شرکت داوطلبان وجود نخواهد داشت.
  • انجام محاسبه سن هر یک از داوطلبان با توجه به شناسنامه آنان صورت خواهد پذیرفت و در صورتی که تغییراتی در رابطه با زمان تولد و … دانش آموز به وجود آمده باشد، قبولی آنان لغو خواهد شد.
  • برای داوطلبان پسری که خدمت ضرورت خود را گذرانده اند، دو سال خدمت به آنان افزوده خواهد شد.
  • برای داوطلبانی که خانواده های محترم شاهد و ایثارگران می باشند، این زمان ممکن است اندکی جابه جا شود.
  • داوطلبان متقاضی هر یک از داوطلبان باید بومی همان منظقه باشند و بر اساس شرایط در نظر گرفته شده اقدام به ثبت نام نمایند.

 

برای دریافت سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کلیک کنید

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1400 و همچنین نحوه دریافت اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان توسط کارشناسان ما می باشید و یا اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در کشور می خواهید از این موضوع که نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه مطلع شوید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان دانشگاه فرهنگیان متصل شوید.

 

 

مطالب مرتبط

 

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان به چه صورتی می باشد؟

نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک و با استفاده از سایت سازمان سنجش اعلام منتشر می شود.

برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان به کجا باید مراجعه نماییم؟

اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان خارح از کشور نیز به صورت الکترونیک قابل مشاهده خواهد بود.

نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه ؟

با توجه به تغییرات به وجود آمده و شیوع بیماری کرونا ، برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج می توانید با 9099072952شماره های  از سراسر کشور و 9099072952 از استان تهران از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور