ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

آزمون وکالت آنلاین ۱۴۰۳

آزمون وکالت آنلاین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرکت در آزمون وکالت آنلاین 1403 به داوطلبان کمک می‌نماید تا بتوانند آمادگی خود را برای آزمون تعیین سطح وکالت بیشتر کنند. ویژگی‌هایی برای بهترین آزمون آزمایشی وکالت آنلاین وجود دارد که باید دقت داشته باشید و باتوجه به همین ویژگی‌ها برای ثبت نام اقدام کنید.

سامانه آزمون‌ساز وکالت آنلاین ایران تحصیل برای داوطلبانی که برای اولین‌بار از آزمون مجازی استفاده می‌کنند، امکان استفاده رایگان را فراهم نموده است. خوشبختانه با وجود آزمون مجازی وکالت دیگر نیازی به حضور فیزیکی در محل آزمون نخواهید داشت. بودجه‌بندی آزمون اینترنتی وکالت به صورت اصولی تعیین شده است و قبل از آزمون  کلیه داوطلبان می‌توانند از آن مطلع شوند. با آزمون تعیین سطح وکالت می‌توانید میزان پیشرفت و تراز خود را بسنجید.

شرایط شرکت در آزمون وکالت آنلاین

برای شرکت در آزمون، هیچ شرایط خاصی مد نظر قرار داده نشده است. کلیه داوطلبانی که مایل به دریافت گواهی آزمون وکالت هستند، می‌توانند در آزمون شرکت نمایند تا آمادگی آزمون وکالت را برای خود ایجاد کنند. در واقع شرط شرکت در آزمون‌های آزمایشی ایران تحصیل این است که داوطلبان تلاش کنند و مطالعه خود را باتوجه به بودجه‌بندی آزمون بالا ببرند تا بتوانند پذیرش خود را نهایی نمایند. تعداد سوالات در نظر گرفته شده برای آزمون‌های آزمایشی دقیقا منطبق با همان تعداد سوالات آزمون اصلی خواهد بود.

خبر خوب برای آن دسته از داوطلبانی که تا به حال از آزمون وکالت آنلاین استفاده ننموده‌اند، این است که این دسته از داوطلبان می‌توانند به صورت رایگان از آزمون‌های آزمایشی ایران تحصیل استفاده نمایند. مراحل در نظر گرفته شده برای آزمون‌های آزمایشی حدودا 6 مرحله خواهد بود که پس از انجام ثبت نام، بودجه‌بندی آزمون، به داوطلبان ارائه خواهد شد تا بتوانند براساس همین بودجه‌بندی، خود را برای آزمون آماده نمایند.

تعداد سوالات در نظر گرفته شده برای هر یک از دروس، 20 سوال است و قطعا آزمون دارای نمره منفی نیز خواهد بود. داوطلبانی که هزینه مربوط به شرکت در آزمون اینترنتی وکالت را پرداخت نموده باشند، سامانه ایران تحصیل نام کاربری و رمز عبوری را در اختیار آنان قرار خواهد داد. براساس همین اطلاعات می‌توانند برای مراجعات بعدی خود آن را وارد نموده و سپس به سامانه دسترسی پیدا کنند تا در زمان برگزاری آزمون، به راحتی خود را محک بزنند.

همچنین امکان بازبابی اطلاعات برای آن دسته از داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده‌اند نیز قرار داده شده است و به همین دلیل در صورتی که برای ورود به سایت دچار مشکلی شوند، امکان بازیابی آن وجود خواهد داشت.

شرایط شرکت در آزمون وکالت آنلاین

مزایای آزمون وکالت آنلاین 1403

آزمون وکالت آنلاین یکی از روش‌های نوین برای ارزیابی افرادی است که قصد دارند در حوزه حقوق فعالیت کنند. این آزمون به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و داوطلبان می‌توانند از هر نقطه‌ای که دسترسی به اینترنت داشته باشند، شرکت کنند؛ اما باید پیش از هر اقدامی از شرایط ثبت نام آزمون وکالت اطلاع پیدا کنند.

برخی از مزایای برگزاری آزمون اینترنتی وکالت عبارتند از:

 • عدم حضور در محل آزمون

یکی از بهترین مزایای آزمون اینترنتی وکالت، عدم حضور در محل برگزاری آزمون است. داوطلبانی که در شهرهای کوچک یا روستاها زندگی می‌کنند و یا به خاطر شرایط شغلی و تحصیلی امکان سفر به شهرهای بزرگ را ندارند، این آزمون آنلاین مناسب‌تر از آزمون حضوری است.

 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه

با عدم نیاز به حضور در محل آزمون، صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های مربوط به رفت و آمد، اقامت و موارد دیگر حاصل می‌شود. به این ترنیب یکی دیگر از مزایای آزمون مجازی وکالت، صرفه‌جویی در هزینه است.

 •  مدیریت اضطراب و استرس

داوطلبان آزمون وکالت آنلاین، در محیطی آشنا و به دور از مراقبت‌های حضوری می‌توانند آزمون خود را انجام دهند. به این ترتیب این آزمون اینترنتی می‌تواند به مدیریت و کاهش اضطراب و استرس کمک کند.

 • دسترسی سریع به منابع

بعضی از سامانه‌های برگزاری آزمون وکالت آنلاین، امکان دسترسی به منابع و جزوه‌ها به صورت آنلاین را فراهم نموده‌اند تا داوطلبان بتوانند با مطالعه منابع در پاسخگویی به سوالات مشکلی نداشته باشند.

 • تنوع در سوالات آزمون

ماهیت الکترونیکی آزمون منجر به طرح سوالات متنوع‌ و پویا شده تا فقط داوطلبانی که شایستگی قبولی در آزمون تعیین سطح وکالت آنلاین را دارند، پذیرفته شوند. از جمله سوالات مفهومی، تشریحی و تستی در این آزمون وجود دارد.

 • سرعت انتشار قبولی‌ها

اعلام لیست قبول‌شدگان و نمره گذاری در آزمون وکالت آنلاین، به صورت خودکار انجام می‌شود و داوطلبان در مدت زمان کوتاه؛ پس از اتمام آزمون می‌توانند از نمرات خود مطلع شوند.

مزایای آزمون وکالت آنلاین

معایب آزمون مجازی وکالت 1403

آزمون‌های آنلاین وکالت؛ علاوه بر مزایا دارای معایبی هستند که داوطلبان باید برای شرکت در آن، به همه زوایا توجه داشته باشند تا پس از ثبت نام در آزمون، با هیچ مشکلی مواجه نشوند. معایب ازمون مجازی وکالت، عبارت است از:

اتکاء به تکنولوژی: شرکت در آزمون وکالت آنلاین نیازمند داشتن اینترنت پرسرعت و کامپیوتر یا لپ‌تاپ سالم است. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در حین آزمون، داوطلب ممکن است با مشکل مواجه شود.

 • خستگی چشم و سردرد

با نگاه کردن مداوم به صفحه نمایشگر مانیتور برای مدت طولانی، امکان خستگی چشم و سردرد برای داوطلب وجود دارد که می‌تواند روی تمرکز اثرگذار باشد.

 •  امکان تقلب در آزمون

با وجود سختگیری در طول آزمون و محدودیت زمان، احتمال تقلب در آزمون‌های آنلاین وکالت غیرممکن نیست.

 • قطعی اینترنت در آزمون

یکی از معایب آزمون اینترنتی وکالت، قطعی اینترنت یا کندی سرعت است که می‌تواند در نهایت به ضرر داوطلب تمام شود.

کال تو اکشن تماس

ویژگی‌های بهترین آزمون آزمایشی مجازی وکالت

آزمون وکالت آنلاین ایران تحصیل، تمامی ویژگی‌های مربوط به آزمون‌های برتر را دارد؛ اما این ویژگی‌ها چیست؟ یکی از این ویژگی‌ها که بسیار مهم است، ارائه تراز و رتبه داوطلبان است. باتوجه به اینکه رقابت در آزمون وکالت بسیار نفس گیر بوده و همچنین ظرفیت پذیرش در این آزمون بسیار کم است؛ بنابراین هر آزمون آزمایشی باید بتواند معرف نمونه‌ای از جامعه واقعی باشد. به عنوان مثال اگر شما تراز 300 را در آزمون‌های آزمایشی کسب نمایید این تراز باید با کمترین درصد خطا با آزمون‌های آزمایشی همراه باشد.

ویژگی دومی که برای بهترین آزمون آزمایشی وکالت آنلاین می‌توان نام برد، این است که سوالات این آزمون باید کاملا استاندارد باشد. باتوجه به اینکه داوطلبانی که خود را برای آزمون آماده می‌کنند، براساس بودجه‌بندی‌های در نظر گرفته شده مطابق با برنامه‌ریزی ایران تحصیل عمل می‌نمایند. به همین دلیل در صورتی که طراحی این سوالات، شبیه به نمونه سوالات آزمون وکالت نباشد، قطعا داوطلبان با این روند عادت کرده و نمی‌توانند در آزمون آمادگی لازم را داشته باشند.

از دیگر ویژگی‌های آزمون مجازی وکالت این است که کارنامه ارائه شده توسط آن حاوی اطلاعات مهمی همانند اینکه شما چه تعداد سوالات درست و چه تعداد سوالات غلط داشته‌اید خواهد شد. همیشه افرادی که در آزمون‌های مختلف شرکت می‌کنند، تصور آن‌ها ممکن است این گونه باشد که ما توانسته‌ایم به تمامی سوالات پاسخ درست بدهیم، غافل از اینکه در تست زنی اشتباهاتی داشته‌اند و یا بر برخی از مطالب هنوز تسلط کافی ندارد. به همین دلیل اگر آزمون شما ویژگی تحلیل را داشته باشد، قطعا می‌تواند به موفقیت شما بسیار کمک نماید.

مورد دیگری که در آزمون اینترنتی وکالت ایران تحصیل به راحتی می‌توانید شاهد آن باشید، پیشتیبانی قوی مشاوران و رتبه‌های برتر آزمون وکالت برای داوطلبان است. ما معتقدیم حتی داوطلبانی که موفق به کسب رتبه خوب در این آزمون شده‌اند نیز، نیازمند مشاوره هستند؛ زیرا این دسته از داوطلبان باید بتوانند همین سطح بالای خود را حفظ نمایند. همچنین داوطلبانی که عمکلرد ضعی‌ تری بعد از مشاهده اعلام نتایج آزمون وکالت داشته‌اند با کمک مشاوران ما می‌توانند در آزمون‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشند.

ویژگی‌های بهترین آزمون آزمایشی مجازی وکالت

آزمون تعیین سطح وکالت چگونه است؟

چرا آزمون تعیین سطح وکالت ضروری است؟ اگر هدف شما از شرکت در آزمون وکالت، کسب رتبه یک است، در کجای این مسیر قرار دارید؟ این سوال را شاید بتوانید بدون فکر کردن پاسخ دهید که در رتبه 50 هستم؛ اما آیا نتایج آزمو‌ن‌های شما نیز در آینده همین را نشان خواهد داد؟ نحوه مطالعه دروس شما دقیقا شبیه به فردی است که رتبه یک آزمون وکالت را دارند؟ انتخاب منابع آزمون وکالت برای شما شبیه به رتبه یک کنکور است؟ پاسخ تمام این سوالات را با استفاده از این آزمون می‌توانید دریابید.

پس از اینکه در آزمون وکالت آنلاین شرکت نمودید، مشاوره آزمون وکالت با شما تماس حواهد گرفت و به شما تمام اطلاعات را ارائه خواهد داد. به عنوان مثال در صورتی که نحوه تست زنی شما ایراد داشته باشد، تمامی موارد لازم به شما برای یک تست زنی موفق به همراه تحلیل سوالات در آزمون مجازی وکالت، ارائه خواهد نمود. همچنین ممکن است مطالعه مناسبی داشته باشید؛ اما عملکردی متناسب با تعداد ساعت‌های مطالعه خود نداشته باشید.

در این موارد نیز، مشاوران به شما کمک خواهند کرد تا برنامه‌ریزی درست و اصولی، متناسب با شرایط شرکت در آزمون را طراحی نمایید. پس از اینکه سطح شما تعیین گردید، مشاوران ما برای شما برنامه‌ریزی خواهند کرد و باتوجه به این مشاوره، این امکان را برای شما قرار خواهند داد تا تمامی اشکالاتی که در نحوه مطالعه، تست زنی، منابع انتخابی و… وجود دارد، را از بین ببرید و تلاش نمایید تا بتوانید بهترین عملکرد را در آزمون داشته باشید.

همچینن ما برای سهولت داوطلبانی که با کمبود زمان خصوصا مواجه هستند، پکیج آموزشی آزمون وکالت را تهیه نموده ایم تا بتوانند در کمتری زمان بر تمامی مطالب مسلط شوند.

دسترسی به بودجه‌بندی آزمون مجازی وکالت قبل از شرکت در آزمون

بودجه‌بندی در نظر گرفته شده برای هر آزمون وکالت آنلاین؛ از جمله موارد مهمی است که داوطلبان باید از آن آگاه باشند. به همین خاطر تلاش نموده‌ایم که  در حوزه کاری خود بهترین باشیم و همچنین باتوجه به شرایط آزمون واقعی، کاملا شبیه‌سازی شده عمل کنیم؛ اما به هر حال تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ما را دارند، ممکن است باتوجه به پرداخت هزنیه برای آزمون، در رابطه با نحوه برگزاری آزمون و همچنین کیفیت آن سوالاتی داشته باشند.

از این رو برای هر یک از داوطلبانی که مایل به اطلاع از بودجه‌بندی آزمون اینترنتی وکالت باشند، این امکان را قرار داده‌ایم تا قبل از شرکت در آزمون بتوانند به این بودجه‌بندی دسترسی داشته باشند و همچنین مشاوره‌های لازم در رابطه با توضیحات کامل این آزمون، به صورت کاملا رایگان، بدون نیاز به صرف هزینه داشته باشند. همچنین حتی اگر تمایلی به شرکت در آزمون‌های آزمایشی ما نداشته باشید، باز هم می‌توانید از خدمات مشاوره آزمون و مصاحبه ما بهره‌مند شوید.

باتوجه به اینکه خدمت آزمون آنلاین را برای اولین بار در سایت ایران تحصیل فراهم نموده‌ایم، لذا برای آشنایی داوطلبان با این آزمون ها، این امکان را قرار داده‌ایم تا بتوانند به صورت رایگان در مرحله اول از این آزمون استفاده نمایند و متوجه کیفیت و نحوه برگزاری آن بشوند. همچینن لازم به ذکر است که آزمون تعیین سطح وکالت کاملا رایگان است  و پس از اینکه سطح شما تعیین گردید، می‌توانید به راحتی از خدمات دیگر ما در صورت تمایل، بهره‌مند شوید.

دسترسی به بودجه‌بندی آزمون مجازی وکالت قبل از شرکت در آزمون

چرا در آزمون مجازی وکالت به مشاوره نیاز داریم؟

داوطلبان آزمون وکالت با وجود داشتن منابع متعدد آموزشی، گاهی در استفاده صحیح از آن‌ها مشکل دارند و نیاز به برنامه‌ریزی دارند. بسیاری از آن‌ها با وجود شرکت در آزمون‌های آزمایشی، دچار شکست می‌شوند؛ زیرا با نقاط ضعف خود آشنا نیستند. در این شرایط، حضور یک مشاور برای راهنمایی و هدایت در مسیر صحیح ضروری است.

مشاوران ایران تحصیل می‌توانند به داوطلبانی که می‌خواهند در آزمون اینترنتی وکالت شرکت نمایند، با رفع اشکال و حل تمرین کمک کرده و آن‌ها را در این مسیر راهنمایی کنند. آزمون وکالت یکی از آزمون‌های پراسترس و سخت است که مشاوران آزمون آنلاین وکالت، با ارائه چند راه حل به داوطلبان، آن‌ها را با مدیریت استرس و اضطراب در شرایط بحرانی آشنا خواهند کرد.

برنامه‌ریزی برای مطالعه، انگیزه‌بخشی و پاسخ به سوالات داوطلبان از جمله مواردی است که باعث شده داوطلبان برای شرکت در آزمون مجازی وکالت و حتی آزمون حضوری، به مشاور نیاز پیدا کنند.

بنر کال تو اکشن

خلاصه مقاله آزمون وکالت آنلاین

آزمون وکالت آنلاین 1403 یکی از آزمون‌های پرطرفدار برای داوطلبینی است که می‌خواهند با سوالات وکالت آشنا شوند و تراز خود را پس از اعلام نتایج، مشاهده کنند. آزمون اینترنتی وکالت برای کاهش استرس، صرفه‌جویی در هزینه و زمان، گزینه‌ای مناسب و عقلانی است. در این مقاله به مزایا، ویژگی، بودجه‌بندی هر آزمون اشاره نمودیم تا به سوالات شما عزیزان پاسخ دهیم.
چنانچه تصمیم گرفتید در آزمون‌های مجازی وکالت شرکت نمایید، با مشاوران ایران تحصیل مشورت کنید تا درباره نحوه مطالعه منابع، بودجه‌بندی‌ها و اعلام نتایج شما را راهنمایی کنند تا با یک دید باز وارد این آزمون سخت و کاربردی شوید. آزمون وکالت برای کسانی که در شهرهای دورافتاده و کوچک هستند، مناسب است و آن‌ها را برای آزمون اصلی آماده خواهد کرد.

برای دانلود فایل PDF آزمون وکالت آنلاین کلیک نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون وکالت آنلاین ایران تحصیل چه تفاوتی با آزمون‌های دیگر دارد؟

ما در وب سایت ایران تحصیل ابتدا اقدام به آزمون تعیین سطح وکالت می‌نماییم و پس از آن، باتوجه به سطح شما بودجه‌بندی خواهیم کرد.

بهترین آزمون آزمایشی وکالت آنلاین چه نوع آزمونی است؟

بهترین نوع آزمون، آزمونی است که سوالات آن شبیه به آزمون وکالت بوده و بودجه‌بندی آن مشخص باشد.

مزایای آزمون اینترنتی وکالت چیست؟

مزایای آزمون مجاری وکالت، شامل صرفه‌جویی در هزینه و زمان، مدیریت استرس و اضطراب و مشاهده نتایج و تراز آزمون است.

نظرات

7 دیدگاه دربارهٔ «آزمون وکالت آنلاین ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo حیدآبادی گفت:

  سلام خسته نباشید. من متاسفانه متوجه نشدم. آیا آزمون های وکالت از این پس به صورت کامپیوتری و بر خط انجام میگردد؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   فعلا اخباری مبنی بر این مسئله اعلام نشده است.

 2. Avatar photo دامغانی گفت:

  سلام خسته نباشید. امکان شرکت در آزمون وکالت غیر حضوری آنلاین فقط برای ایرانیای خارج از کشور مقدوره؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   تا به الان خیر

 3. Avatar photo فریده 5 گفت:

  من میخوام ثبت نام کنم چه زمانی شروع میشه

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   ثبت نام کجا؟

  2. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر تایم ثبت نام از طریق سایت اطلاع رسانی میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور