ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۵ دی ۱۴۰۲
رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

لیست رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان اعلام شد. کلیه افراد و داوطلبان مایل به ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی می توانند برای انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان از اهمیت بالایی برخوردار است و بدون توجه به آن نمی توان اقدامی برای انتخاب رشته انجام داد.

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در مورد لیست کامل رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان در مقاطع مختلف تحصیلی برای هر یک از افراد متقاضی و داوطلب تحصیل در آن ها مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و خبره در این رابطه می تواند بسیار راهگشا باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در مورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان در دوره کارشناسی و همین طور آشنایی با رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه می توانید با تیم مشاوره کاردان و خبره ای در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند و شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در رشته های ارائه شده در دانشگاه غیرانتفاعی ایرانیان از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام در آن ها اطمینان حاصل کنید

رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان اقدام کرد؟

از جمله موضوعات مهمی که هر یک از افراد داوطلب قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در مرکز دانشگاهی غیرانتفاعی ایرانیان باید به آن توجه لازم را مبذول دارند در رابطه با زمان اختصاص یافته برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان است.

در مورد زمان ثبت نام در این رشته های دانشگاهی باید خدمت شما عرض کنیم که این امر در دو نوبت متفاوت برای داوطلبان و افراد متقاضی انجام می گیرد.

در حقیقت، هر یک از داوطلبان می توانند در صورت تمایل برای ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان یا برای ورودی مهر و یا برای ورودی بهمن ماه اقدامات لازم را انجام دهند.

ثبت نام برای ورودی های مهر ماه در این مرکز دانشگاهی در سال جاری از مرداد ماه آغاز شد و تا مدتی بعد نیز ادامه داشت. اما ثبت نام دوره بهمن ماه به تازگی آغاز شده و تا آخر بهمن ماه نیز برای ثبت نام زمان دارید.

 

 

برای اطلاع از میزان اعتبار مدرک دانشگاه های مجازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان چگونه است؟‌

موضوع دیگری که بهتر است در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورید در مورد نحوه ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان است.

در این رابطه باید عرض کنیم که اگر قصد ورود به این دانشگاه غیرانتفاعی مجازی را در مهر ماه دارید و می خواهید سال تحصیلی را از این زمان شروع کنید باید به صورت اینترنتی ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان را انجام دهید.

به این شکل که در ابتدا از طریق مرورگر گوگل خود وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org می شوید و در این سامانه تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان را به طور دقیق و مو به مو انجام دهید.

اما در صورت تمایل به ورود به دانشگاه غیرانتفاعی ایرانیان در بهمن ماه نیازی به ثبت نام اینترنتی در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان نیست.

به این معنا که شما باید شال و کلاه کرده و برای انجام مراحل ثبت نام خود در رشته مورد نظر ارائه شده در این مرکز دانشگاهی به آن جا بروید و از پرسنل دانشگاه برای انجام کارهای ثبت نام خود کمک بخواهید.

 

 

برای اطلاع از لیست دانشگاه های مجازی ایران بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

شرایط ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان شامل چه مواردی می شود؟

ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان تحت شرایطی برای هر یک از افراد داوطلب و متقاضی انجام می گیرد.

دقت داشته باشید که این شرایط ثبت نام در دو دسته عمومی و اختصاصی برای داوطلبان تعریف شده و برخورداری از آن ها برای هر فرد متقاضی الزامی است.

در ادامه این نوشته با ذکر این شرایط مهم و اساسی برای ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه مجازی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان

. پس از اعلام نتایج و قبولی در دانشگاه ایرانیان نمی توانید برای تغییر رشته تحصیلی خود اقدام کرده و یا درخواست انتقالی به دانشگاه دیگری را بدهید.

. ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه ایرانیان با پرداخت مبلغ مشخصی شهریه در هر یک از ترم های تحصیلی همراه است و بدون واریز شهریه ثابت و متغیر امکان تحصیل برایتان وجود ندارد.

. امکان ادامه تحصیل در رشته های دانشگاه ایرانیان برای هر یک از افراد متقاضی تنها تا مقطع کارشناسی ارشد امکان پذیر است و رشته های دکتری در این دانشگاه شناخته شده ارائه نشده است.

. اگر مجبور به گرفتن مرخصی بنا به دلایل مختلف از جمله زایمان در این دانشگاه هستید مانعی در این رابطه برایتان وجود ندارد.

 

 

برای اطلاع ازلیست رشته های ارائه شده در دانشگاه مجازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان

 

 

شرایط عمومی در نظر گرفته شده برای ثبت نام در رشته های دانشگاه ایرانیان

. در صورت عدم برخورداری از مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید یا قدیم و همینطور گواهی نامه دوران پیش دانشگاهی نمی توان اقدامی برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان انجام داد.

. اگر قبل از تصمیم به ثبت نام در دانشگاه مجازی ایرانیان دانشجوی دانشگاه روزانه بوده اید الزاماً‌ باید از تحصیل انصراف داده و سپس برای ثبت نام اقدام کنید.

. در صورت دانشجو بودن در دانشگاه های غیردولتی مثل پیام نور و یا دانشگاه آزاد نیازی به انصراف از تحصیل ندارید و با خیال راحت می توانید برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در دانشگاه های مجازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

پذیرش در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان به چه صورت انجام می شود؟

پذیرش و جذب دانشجو در دانشگاه مجازی ایرانیان برای هر یک از افراد متقاضی به صورت بدون کنکور و البته در رشته های محدودی انجام می گیرد.

در ادامه این نوشته با ذکر رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

 رشته های کارشناسی دانشگاه ایرانیان
مدیریت بازرگانی
مهندسی کامپیوتر
حقوق
حسابداری

 

 

 رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ایرانیان
مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتری
حسابداری
     علوم ثبتی   
مدیریت صنعتی
حقوق قضایی

 

بهترین رشته ارائه شده در دانشگاه مجازی ایرانیان کدام است؟

یکی از مواردی که در زمان انتخاب رشته از میان رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان باید به آن توجه کافی را مبذول داشت در رابطه با شناخت بهترین رشته ارائه شده در این مرکز دانشگاهی است.

ببینید دوستان این که کدام یک از رشته های موجود در دانشگاه مجازی ایرانیان از بقیه بهتر هستند باید خدمت شما عرض کنیم که این موضوع بستگی به عوامل مختلفی دارد. 

در واقع، هر فرد در زمان انتخاب رشته و برای گزینش بهترین آن ها باید اطلاعاتی موثق و دقیق را بدست آورد. به این صورت که بداند اساتیدی که آن رشته را تدریس می کنند در چه سطح علمی قرار دارند.

البته این موضوع مهم را هرگز فراموش نکنید که در نهایت بهترین رشته همان رشته ای است که شما به آن علاقه دارید و می توانید در آن مؤفق عمل کنید.

برای شناخت هر چه بیشتر بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه غیرانتفاعی ایرانیان و دستیابی به اطلاعاتی در مورد آن ها می توانید با تیم مشاوره متخصص و کاردانی در این رابطه ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را در این رابطه برایتان به عمل آورند. 

 

 

شهریه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان چقدر است؟ 

یکی از سؤالات بسیار مهمی که حتماً در ذهن شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هم ایجاد شده این است که چه مقدار شهریه باید برای تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان پرداخت کرد؟ 

در پاسخ باید عرض کنیم که شهریه اختصاص یافته برای ادامه تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان چندان بالا نیست و به مراتب از شهریه دانشگاه هایی همچون آزاد و یا پردیس خودگردان کمتر است.

اما با این حال فراموش نکنید که شهریه تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان هر ساله بالاتر می رود و خبری از ثابت بودن همیشگی آن نیست.

البته این مقدار افزایش به میزان مشخصی است که از قبل به تأیید مسئولین مربوطه رسیده است.

 

 

تحصیل در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان چه مزیت هایی برای من دارد؟

شاید شما دوست عزیز خواننده این نوشته هم از جمله داوطلبان ورود به دانشگاه الکترونیکی ایرانیان باشید.

اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که ادامه تحصیل در رشته های مختلف ارائه شده در دانشگاه مجازی ایرانیان با چه مزیت هایی برای شما همراه است؟

در پاسخ باید عرض کنیم که ادامه تحصیل در دانشگاه مجازی ایرانیان با امتیازات خوبی برای شما همراه است که از میان آن ها می توان به امکان یادگیری مطالب درسی در محیط کار و یا منزل، نداشتن دغدغه برای شرکت در امتحانات حضوری دانشگاه و همین طور عدم نیاز به رفت و آمد تا دانشگاه ایرانیان اشاره کرد. 

همه این مزایای ذکر شده می توانند مهر تأییدی بر این ادعا یعنی عالی بودن و بی دردسر بودن تحصیل در دانشگاه الکترونیکی ایرانیان باشند.

 

 

برای آشنایی با بهترین رشته های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی ایرانیان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان

شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان

دانشگاه های مجازی مورد تایید وزارت علوم 

رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان

 

4/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان در چه مقاطعی ارائه می شوند؟

رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان در سه دوره کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و همین طور کارشناسی ارشد ارائه می شوند.

چه زمانی می توان برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ایرانیان اقدام کرد؟

ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه ایرانیان در دو دوره مهر و بهمن ماه انجام می شود.

چگونه می توان برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان اقدام کرد؟

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه مجازی برای ورودی های مهر به صورت اینترنتی و برای ورودی های بهمن ماه به صورت حضوری صورت می گیرد.

برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان در دوره مهر ماه به چه سایتی باید مراحعه کرد؟

برای ثبت نام در رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان در دوره مهر ماه باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرد.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان»

 1. Avatar photo سامره عمران گفت:

  من مشغول به تحصیل در رشته ثبت اسناد و املاک مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه طلوع مهر قم غیر انتفاعی هستم. ترم ۲ ، آیا می توانم برای ترم سوم تقاضای انتقال موقت یا مهمان به دانشگاه شما را بدهم؟

  1. Avatar photo bagheri گفت:

   با سلام اگر شرایط انتقالی و مهمانی را دارید میتوانید این کار را انجام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام مجدد کنکور سراسری

  ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1403 + آخرین مهلت | ایران تحصیل

  ثبت نام مجدد کنکور سراسری آغاز شد. جاماندگان کنکور که در بازه زمانی اولیه اختصاص داده شده برای ثبت نام کنکور به هر دلیلی موفق به نام‌نویسی نشده‌اند، می‌توانند در مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری نسبت به تکمیل فرم...
 • ثبت نام کنکور سراسری

  ثبت نام کنکور سراسری 1403 آغاز شد + ورود سایت اصلی sanjesh.org

  ثبت نام کنکور سراسری 1403 طبق اعلامیه جدید سازمان سنجش برای نوبت دوم از 7 فرودین 1403 آغاز و تا 12 فروردین ادامه خواهد داشت. داوطلبین باید در زمان مقرر وارد سایت ثبت نام کنکور سراسری سازمان سنجش به نشانی...
 • تمدید ثبت نام کنکور

  تمدید ثبت نام کنکور 1403 + آخرین فرصت

  تمدید ثبت نام کنکور 1403 یکی از مهم ترین دغدغه افرادی است که به هر دلیلی از نام نویسی در آزمون مورد نظر خود خود جا مانده اند. سازمان سنجش آموزش کشور در هر سال بازه زمانی مشخصی را برای...
 • نداشتن معدل دیپلم برای ثبت نام کنکور

  نداشتن معدل دیپلم برای ثبت نام کنکور + راه حل | ایران تحصیل

  نداشتن معدل دیپلم برای ثبت نام کنکور مشکلی است که دانش آموزان سال آخری با آن مواجه هستند؛ زیرا هنگام ثبت نام کنکور هنوز در امتحانات خرداد ماه شرکت نکرده اند و به همین دلیل از معدل خود آگاه نمی...
تماس با مشاور