ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان 1403 + دانشجویان | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۵ دی ۱۴۰۲
نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان متفاوت است و دانشجویان براساس مزایا و معایب تحصیل در این دانشگاه، هزینه و شهریه پرداختی، اعتبار مدرک دانشگاهی و همچنین کیفیت تدریس ممکن است سطح متفاوتی از رضایت از این دانشگاه را داشته باشند.

دانشگاه ایرانیان یکی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی مجازی  است که به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. دانشگاه غیرانتفاعی ایرانیان اولین موسسه آموزش عالی است که به صورت مجازی در کشور موافقت راه اندازی را از سوی شورای گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری را کسب کرد.

آشنایی با دانشگاه مجازی ایرانیان

دانشگاه مجازی ایرانیان به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند. این دانشگاه که به عنوان دانشگاه مجازی یا دانشگاه الکترونیک شناخته می‌شود، فضای آموزشی فراهم می‌کند که افراد از طریق اینترنت می‌توانند اسم نویسی کرده و در کلاس‌ها شرکت کنند.

از آنجا که تنها راه ارتباطی با اساتید از طریق کامپیوتر و بستر آنلاین است، آگاهی از نحوه استفاده از کامپیوتر و ثبت نام آنلاین در کلاس‌ها برای تحصیل در دانشگاه مجازی ایرانیان بسیار اهمیت دارد.

داوطلبانی که قصد انتخاب رشته و تحصیل در این دانشگاه را دارند، باید در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری پس از بررسی رشته‌های ارائه شده با مراجعه به سامانه سنجش فرایند انتخاب رشته خود را انجام دهند. نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان از سوی دانشجویان متفاوت است و براساس امکانات این دانشگاه، نحوه تدریس اساتید، مقایسه اعتبار مدرک دانشگاه ها و شهریه پرداختی نظرات متفاوتی ارائه می‌شود.

آشنایی با دانشگاه مجازی ایرانیان

ضرورت اطلاع از نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان

دانشگاه ایرانیان که به عنوان یکی از دانشگاه‌های مجازی، دوره‌های دانشگاهی را ارائه می‌کند، با بهره‌گیری از روش‌های آموزش پیشرفته و ابزارهای فناوری و اطلاعات، بهترین و کم هزینه‌ترین راه برای آموزش آنلاین را دارد. افرادی که مایلند در این دانشگاه به صورت مجازی حضور یابند و ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان را انجام دهند، باید قبل از هر چیز در مورد کیفیت دانشگاه اطلاعات لازم را کسب کنند.

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان می‌تواند به این افراد کمک کند تا بتوانند در مورد هزینه‌های پرداختی هر ترم، نحوه تدریس اساتید، کیفیت آموزش و همچنین اعتبار مدرک اطلاعات کافی را بدست آورند.

ممکن است بسیاری از افراد در ارتباط با اعتبار مدرک این دانشگاه تردید داشته باشند یا از نظر پرداخت هزینه‌های مربوط به هر ترم دانشگاه تمکن مالی مناسبی نداشته باشند یا در مجموع از کیفیت تدریس ناراضی باشند. به همین دلیل با اطلاع از نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان از سوی دانشجویان شما می‌توانید راحت‌تر تصمیم گیری کنید که آیا مایلید در این دانشگاه ادامه تحصیل دهید یا خیر.

جهت آشنایی با شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان وارد لینک شوید.

ضرورت اطلاع از نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان

آشنایی با نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان

دانشگاه ایرانیان به عنوان اولین مرکز آموزش عالی مجازی به صورت الکترونیک دانشجویان را براساس سوابق تحصیلی پذیرش می‌کند. دوره‌های این دانشگاه به صورت الکترونیک و مجازی برگزار می‌گردد و تاکنون دانشجویان متعددی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده‌اند.

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان در مورد مناسب بودن دوره‌ های مجازی

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان بیشتر در ارتباط با این موضوع است که آیا تحصیل در دانشگاه مجازی بهتر است یا به صورت حضوری؟ بسیاری از داوطلبان ترجیح می‌دهند که در دوره‌های حضوری در دانشگاه‌های مختلف نوبت روزانه، نوبت شبانه، پردیس خودگردان، پیام نور، آزاد و حتی دانشگاه غیرانتفاعی شرکت کنند.

چنانچه داوطلبان نتوانند در رشته‌های با آزمون پذیرش بگیرند، در رشته‌های بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی می‌توانند ادامه تحصیل دهند. افرادی که به هر دلیل نتوانند به صورت حضوری در کلاس‌های دانشگاه شرکت کنند، ترجیح می‌دهند به صورت مجازی و آنلاین در دوره‌های دانشگاهی حضور یابند. به همین دلیل نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان در خصوص مناسب بودن دوره‌های مجازی حضوری بستگی به شرایط افراد دارد.

نظرات در مورد دانشگاه‌ مجازی ایرانیان در ارتباط با اعتبار مدرک

دانشگاه ایرانیان هم اکنون به صورت آنلاین دوره‌های مجازی را در مقاطع مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌کند و افراد می‌توانند از راه دور و به شکل غیرحضوری در کلاس‌ها حضور داشته باشند.

بسیاری از افراد مایلند بدانند که آیا مدرک اعطایی از سوی دانشگاه مجازی ایرانیان می‌تواند اعتباری مانند مدرک سایر دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه سراسری، آزاد یا پیام نور داشته باشد یا نه.  نظرات دانشجویان در مورد دانشگاه ایرانیان در ارتباط با مدرک این است که افرادی که در دوره‌های الکترونیک دانشگاه شرکت می‌کنند، در صورت موفقیت در امتحانات پایان‌ترم می‌توانند مدرک رسمی و مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را کسب کنند و در شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف مشغول به کار شود.

اعتبار مدرک دانشگاه ایرانیان به دلیل اینکه از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری صادر می‌شود، برای ادامه تحصیل و استخدام در ارگان‌های مختلف اعتبار کافی دارد. از این رو دانش آموختگان این موسسه می‌توانند در سایر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور بدون هیچگونه مشکلی ادامه تحصیل دهند و وارد مدارج بالاتر علمی و پژوهشی شوند.

جهت اطلاع از لیست رشته های دانشگاه مجازی ایرانیان بر روی لینک کلیک کنید.

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان در ارتباط با کیفیت تدریس

افرادی که در دانشگاه‌های مجازی مایل به ادامه تحصیل هستند، باید بدانند از آنجا که تدریس این دروس به صورت مجازی و الکترونیک می‌باشد، ممکن است که کیفیت ارائه از سوی استاد همانند کیفیت شرکت در کلاس‌های حضوری نباشد.

اما چنانچه مشکلی در بستر اینترنت وجود نداشته باشد، افراد می‌توانند برای یادگیری مطالب درسی خود در کلاس‌های رفع اشکال به صورت غیر حضوری شرکت کنند و چنانچه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر باشند می‌توانند با اساتید دانشگاه به صورت مجازی ارتباط بگیرند. بنابراین افراد برای شرکت در دوره‌های کارشناسی و ارشد می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای آموزش‌های لازم را دریافت کنند.

اطلاعیه

دوره‌های مجازی دانشگاه ایرانیان فقط برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار می‌شود.

آشنایی با نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان

نظرت در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان در ارتباط با شهریه

دانشگاه ایرانیان که به صورت مجازی دوره‌های آموزشی را ارائه می‌کند، مانند دیگر دانشگاه‌های شهریه پرداز مبلغی را از دانشجویان دریافت می‌کند. دانشجویان برای هر ترم باید شهریه ثابت و متغیر را بپردازند و این مبلغ ممکن است سالیانه ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش داشته باشد.

اما از آنجا که افراد نمی‌توانند به صورت حضوری در کلاس‌ها حضور داشته باشند، به همین دلیل شهری‌ها مقرون به صرفه‌تر از دانشگاه‌های شهری پرداز دیگر مانند آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی و علمی کاربردی می‌باشد.

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان در ارتباط با شهریه اینگونه است که برخی از افراد براساس کیفیت آموزش ارائه شده، ممکن است از پرداخت شهریه خود راضی باشند و برخی دیگر ممکن است که به دلیل مشکلاتی که در بستر اینترنت وجود دارد و یا راضی نبودن از کیفیت تدریس از مبلغ پرداختی به عنوان شهریه راضی نباشند. بنابراین نظراتی که در مورد شهریه پرداختی ارائه می‌شود، بستگی به کیفیت آموزش و یادگیری دانشجو دارد.

برای بررسی شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور وارد لینک شوید.

خلاصه مطلب

دانشگاه مجازی ایرانیان یکی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی کشور است که به صورت بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند و افراد می‌توانند به صورت غیر حضوری در دوره‌های دانشگاهی شرکت کنند. نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان براساس شهریه پرداختی، مزایا و معایب تحصیل در این دانشگاه، اعتبار مدرک و همچنین کیفیت تدریس ممکن است متفاوت باشد.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کافی نظرات کلی دانشجویان را در خصوص این دانشگاه ارائه کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شرایط اخذ پذیرش در دانشگاه مجازی ایرانیان می‌توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا مشاوره‌های لازم را در این زمینه به شما عزیزان ارائه کنند.

 

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات دانشجویان در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان چیست؟

نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان برحسب کیفیت آموزش، شهریه پرداختی و همچنین اعتبار مدرک متفاوت می‌باشد.

آیا اعتبار مدرک دانشگاه مجازی ایرانیان دارای اعتبار کافی می‌باشد؟

بله مدرک این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری صادر می‌شود و اعتبار کافی برای تحصیل در مقاطع بالاتر و استخدام را دارد.

شرایط پذیرش دانشجویان دانشگاه مجازی ایرانیان چگونه است؟

دانشگاه ایرانیان در حال حاضر براساس سوابق تحصیلی و بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «نظرات در مورد دانشگاه مجازی ایرانیان 1403 + دانشجویان | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ف گفت:

  سلام وقت بخیر
  زمان برگزاری کلاس های مجازی مثل کلاس های حضوری ؛ صبح و عصر هستن: ساعت های متغیر دارن؟ یا چون مجازی هستن و شاغلین ثبت نام می کنن؛ بیشتر عصر ها و شب هستن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   طبق روال دانشگاه ها بازه زمانی کلاس های شما هم از صبح تا غروب میباشد با توجه به انتخاب واحد شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • وام ازدواج دانشجویی

  ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 1403 + شرایط، مدارک + مبالغ | راهنما ثبت نام

  امکان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی برای دانشجویان واجد شرایط فراهم شده است. از آنجایی که هزینه‌ های زندگی در دوران دانشجویی یکی از مهم‌‎ترین دغدغه‌های دانشجویان است. برای رفع و کاهش این دغدغه‌‌ها، دانشگاه‌‌ها تسهیلاتی را با عنوان وام...
 • شرایط انتقالی فرزندان ایثارگر دانشگاه ها

  شرایط انتقالی فرزندان ایثارگر دانشگاه ها + بخشنامه ۱۴۰۳

  موضوع مهمی که دانشجویان دوره های روزانه، شبانه، دانشگاه آزاد  و دیگر دانشگاه ها به منظور تغییر محل تحصیل خود باید به آن ها توجه کنند این است که باید در آغاز واجد شرایط لازم باشند. البته لازم است خدمتتان...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • معدل پایین کارشناسی

  اهمیت معدل کارشناسی + ایا معدل لیسانس مهم است؟ | ایران تحصیل

  اهمیت معدل پایین کارشناسی ممکن است برای بسیاری از دانشجویان موضوعی نگران‌کننده باشد و می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر فرصت‌های آتی تحصیلی و شغلی فرد داشته باشد. دانشجویانی که معدل بالایی دارند، شانس بیشتری برای پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر...
تماس با مشاور