تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه مجازی، یکی از دانشگاه هایی است که تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد. دانشگاه مجازی در مقاطع تحصیلی مختلف اعم از: کارشناسی، کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. تمامی داوطلبان برای ثبت نام در این دانشگاه باید شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام را دارا باشند. این افراد علاوه بر شرایط خاص، باید مدارکی را نیز دارا بوده و با تمامی رشته های این دانشگاه به خوبی آشنا شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که پذیرش در دانشگاه مجازی به دو صورت با آزمون و بدون آزمون صورت می پذیرد. افراد برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور باید در زمان مقرر برای انجام این فرایند اقدام نمایند.

زمان ثبت نام دانشگاه مجازی از سوی سازمان سنجش تعیین می شود و داوطلبان می توانند در دو ترم مهر و بهمن جهت انجام ثبت نام اقدام نمایند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام کنید، باید قبل از انجام ثبت نام، ابتدا از زمان و شرایط پذیرش دانشگاه مجازی بدون آزمون اطلاع یابید تا بتوانید انتخاب درستی را داشته باشید.

 

ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

معرفی دانشگاه مجازی 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، دانشگاه مجازی یکی از دانشگاه هایی است تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجو می پذیرد. این دانشگاه تمامی کلاس های خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می کند. دانشجویان می توانند هم با شرکت در کنکور و هم بدون شرکت در کنکور، در این دانشگاه پذیرفته شوند. اما، رشته های با آزمون و بی آزمون این دانشگاه یکسان نیستند و افراد پیش از ثبت نام باید با رشته های بدون آزمون آشنا شوند.

 

معرفی دانشگاه مجازی 

 

 

تحصیل در دانشگاه های مجازی رایگان نیست و دانشجویان این دانشگاه ها باید شهریه پرداخت کنند. امکان تحصیل همزمان در دو رشته در دانشگاه مجازی و یا یک رشته به صورت حضوری و رشته دیگر به صورت مجازی وجود ندارد و کلیه داوطلبان مجاز به ثبت نام در یک رشته خواهند بود. برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید. 

 

 

👈 برای مطالعه مقاله دانشگاه مجازی چیست؟ بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

اگر تصمیم دارید اطلاعاتی را در مورد زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور به دست بیاورید بهتر است ذکر کنیم به طور کلی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در دو ترم مهر و بهمن انجام می شود. توجه داشته باشید برای ثبت نام به صورت الکترونیکی، باید وارد سامانه سازمان سنجش شوید. لازم به ذکر است بدانید کلیه داوطلبان می توانند برای انجام ثبت نام دفترچه را در این سایت دانلود نموده و از شرایط مورد نظر آن اطلاع یابید. زمان تعیین شده برای ثبت نام ترم مهر، از 20 اسفند ماه آغاز و تا اوایل شهریورماه ادامه خواهد داشت. جدول رشته های این دانشگاه در دفترچه راهنمای ثبت نام قابل مشاهده می باشد.

برای انجام ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور ترم بهمن در تمام مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در ترم بهمن، می توانید از اواخر دی ماه، اقدام نمایید. متقاضیان عزیز ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد، توجه داشته باشند که به طور عمده رشته های تحصیلی ارائه شده در ترم بهمن، تنوع کمتری نسبت به رشته های ترم مهر خواهند داشت. یکی از تفاوت های مشاهده شده در ثبت نام ترم بهمن، انجام ثبت نام به صورت حضوری در محل دانشگاه می باشد. دانشگاه های دارای پذیرش مجازی بدون کنکور غیر انتفاعی، ممکن است طی اطلاعیه ای به صورت جداگانه برای هر یک از دانشگاه ها منتشر شود. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در این دانشگاه، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. 

 

 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه مجازی 

مطمئنا قبل از این که برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام کنید باید از شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد و مقاطع دیگر مطلع شوید. لازم به ذکر است بدانید خوشبختانه امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان در هر یک از مقاطع تحصیلی وجود دارد. یکی از مزایای انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد این است که امکان انتخاب رشته بدون کنکور غیر مرتبط با مدرک تحصیلی شما را در پذیرش بدون کنکور می دهد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که در صورت مغایرت اطلاعات داوطلبی با شرایط تعیین شده دانشگاه، حتی در صورت پذیرش در این دانشگاه، از ادامه و طی نمودن سایر مراحل متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد. بنابراین حتی در صورت مشخص شدن تخلف صورت گرفته در زمان ارائه مدرک، دانشگاه مورد پذیرش، از ارائه مدرک فارغ التحصیلی امتناع خواهد نمود.

✔️ برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در مقطع کاردانی می باشند، حتما باید دارای مدرک دبپلم باشند.

✔️داوطلبان نظام قدیم در صورت دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

✔️دارا بودن مدرک 4 ساله نظام قدیم برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود.

✔️آن دسته از فارغ التحصیلان هنرستان و همچنین فنی و حرفه ای که مایل به انجام ثبت نام می باشند، در صورت دارا بودن مدرک کاردانی می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

✔️آن دسته از دانشجویان دانشگاه های روزانه، که مایل به ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی و کاردانی می باشند، لازم است از رشته فعلی خود انصراف دهند.

✔️دانشجویان دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی و … در وهله اول نیازی به انصراف از تحصیل ندارند. اما در مرحله دوم لازم است درخواست انصراف خود را ثبت نمایند.

✔️انجام ثبت نام در مقطع کارشناسی نیز با توجه به شرایط ذکر شده امکان پذیر است.

✔️دانش آموزان پایه دوازدهم، در صورتی می توانند برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام نمایند که تا قبل از پذیرش در این دانشگاه، مدرک خود را دریافت نموده باشند.

✔️برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، دارا بودن مدرک کارشناسی الزامی خواهد بود.

✔️برخورداری از معدل لازم برای پذیرش در این دانشگاه، از شروط لازم می باشد.

 

 

👈 برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

آیا از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور مطلع هستید؟ شایان ذکر است با توجه به الکترونیکی بودن ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور ، کلیه مدارک مورد نیاز برای این دانشگاه نیز باید به صورت الکترونیکی بارگذاری شود . مدارک تعیین شده باید به صورت فایل های اسکن شده و با حجم و اندازه مشخص بارگذاری شوند. برای انجام ثبت نام داشتن مدارک زیر الزامی می باشد.

ارائه یک قطعه عکس 4*3 که مربوط به سال جاری داوطلب بوده و همچنین بدون خط خوردگی و مخدوش شدن باشد. (فرمت عکس باید jpg ) باشد.

خرید کارت اعتباری برای ثبت نام و ذخیره شماره کارت مورد نظر برای تمامی داوطلبان در هر یک از رشته های مورد علاقه خود

آن دسته از داوطلبانی که اتباع غیر ایرانی می باشند، لازم است به هنگام انجام ثبت نام، کد رهگیری 13 رقمی را وارد نمایند.

رزمندگان و همچنین ایثارگران، لازم است برای انجام ثبت نام کد 12 رقمی را وارد نمایند.

وارد نمودن آخرین معدل مدرک تحصیلی مربوطه برای هر یک از داوطلبان الزامی می باشد. (در صورت مغایرت مدارک وارد شده، از ادامه تحصیل پذیرفته شدگان جلوگیری به عمل خواهد آمد.)

 

زمان ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

لیست دانشگاه های مجازی بدون کنکور

در این بخش از مقاله تصمیم داریم لیست دانشگاه های مجازی که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرند را به شما ارائه کنیم. توجه داشته باشید لیست رشته ها هم در اختیار شما قرار خواهیم داد در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

 

لیست دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی

اگر تصمیم دارید در یکی از دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی تحصیل کنید، دانشگاه های موجود در لیست زیر می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

 

🏢دانشگاه های مجازی کشور در مقطع کارشناسی🏢
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز  دانشگاه بین المللی ایران
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم
دوره­ های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی موسسه آموزش عالی مهر البرز
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی مجازی نور طوبی
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
مديريت آموزش های آزاد و الکترونيکی دانشگاه صنعتی خواجه نصيرالدين طوسی دانشستان جامعه المصطفی العالميه
دانشگاه مجازی صنعتی اصفهان دانشگاه اينترنتی ايرانيان
دانشگاه مجازی امام خمينی(ره) موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی رايان های تهران
دانشگاه صنعتی سهند پايگاه آموزش الکترونيکی انجمن بيوتکنولوژي ايران
آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد سيستم آموزش مجازی نوين

 

 

لیست دانشگاه های مجازی بدون کنکور

 

دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد

افرادی هستند که دوست دارند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنند اما از نظر زمانی شرایط تحصیل ندارند در این بخش از مقاله شما می توانید با دانشگاه های مجازی آشنا شوید که امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را برای دانشجوها فراهم می کنند.

دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی امير کبير دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم
دانشگاه بين­ المللی ايران موسسه آموزش عالی مهر البرز
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی مجازی نور طوبی
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران دوره­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه پيام نور دانشستان جامعه المصطفی العالميه

 

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های مجازی 

در این بخش از مقاله تصمیم داریم لیست رشته های کنکور دانشگاه های مجازی را در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید در قسمت زیر نام دانشگاه و رشته ای که توسط هر دانشگاه ارائه می شود را به صورت مجزا در قالب یک جدول ارائه کرده ایم.

📃 لیست رشته های مجازی در مقطع کارشناسی 📃
نام دانشگاه نام رشته
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، حقوق، گردشکری
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مهندسی برق- مخابرات، فناوری اطلاعات و مدیریت، مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی، هوش مصنوعی، مهندسی پزشکی
دانشگاه بين­ المللی ايران دوره گرافیک دیجیتال، دوره سخت افزار و شبکه، دوره مهندسی شبکه
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد حدود 176 رشته ارائه می شود
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع گرایش تولید و تجزیه و تحلیل سیستم ها
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران علوم اقتصادی، تجارت الکترونیک، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، حسابداری
مديريت آموزش ­های آزاد و الکترونيکی دانشگاه صنعتی خواجه نصيرالدين طوسی مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی
دانشگاه مجازی صنعتی اصفهان مهندسی کامپیوتر،ریاضی کاربردی، مدیریت سیستم و بهره وری
دانشگاه اينترنتی ايرانيان علوم تربیتی و مدیریت آموزشی از زیر گروه علوم آموزشی، نرم افزار، ریاضی کاربردی و آمار در زیر گروه ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم روانشناسی، علوم حدیث، علوم قرآن و حدیث
موسسه آموزش عالی مهر البرز مدیریت صنعتی، مدیریت حرفه ای PBA
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی رايان های تهران مهندسی فناوری اطلاعات
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی مجازی نور طوبی مدیریت صنعتی، مدیریت مالی، حقوق ، دوره های تخصصی تک درس در مدیریت استراتژیک و ICDL
دوره ­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی حسابداری، دوره های کوتاه مدت آموزش مدیریت استراتژیک  
دانشگاه مجازی امام خمينی(ره) معارف اسلامی، معارف اسلامی و اخلاق، معارف اسلامی و علوم تربیتی
دانشگاه صنعتی سهند مهندسی پزشکی، مهندسی مواد- متالوژی صنعتی، مهندسی شیمی
پايگاه آموزش الکترونيکی انجمن بيوتکنولوژي ايران فناوری اطلاعات برای زیست فناوران، استفاده از داده های پروژه ژنوم در زیست فناوری
آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد حدود 90 درس الکترونیکی از رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دانشستان جامعه المصطفی العالميه فقه و معارف اسلامی، دوره آزاد آموزش زبان فارسی
دانشگاه پيام نور کارشناسی کامپیوتر
سيستم آموزش مجازی نوين ارائه برخی دروس الکترونیکی مربوط به گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، گروه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد، دانشگاه غیرانتفاعی خراسان، واحد سما

 

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های مجازی 

 

لیست رشته های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید بدانید چه دانشگاهی چه رشته ای را ارائه می کنید. لازم به ذکر است بدانید از طریق جدول زیر می توانید از این مسئله مطلع شوید.

📃 لیست رشته های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد 📃
نام دانشگاه نام رشته
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، حقوق گرایش جرم شناسی و جزا، مهندسی برق گرایش کنترل
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير علوم کامپیوتر گرایش سیستم های هوشمند، مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال
دانشگاه بين­ المللی ايران مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت اجرایی MBA
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد  آموزش زبان فارسی، فناوری اطلاعات گرایش امنیت، مهندسی نرم افزار، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران مهندسی شیمی گرایش شبیه سازی و کنترل فرآیندها، شیمی گرایش شیمی فیزیک، معماری گرایش شهرسازی، مدیریت صنایع گرایش مدیریت اجرایی، مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران مدیریت بازرگانی، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی در بخش عمومی، مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت کسب و کار های کوچک
دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی اخلاق اسلامی با همکاری دانشگاه پیام نور و مرکز تحقیقاتی AICTC دانشگاه شریف
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم علوم حدیث گرایش نهج البلاغه
موسسه آموزش عالی مهر البرز مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه های نرم افزار (SPM)، مدیریت بانکداری، مدیریت کسب و کار  
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی مجازی نور طوبی تجارت الکترونیک، مدیریت کسب و کار 
دوره ­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی مدیریت فناوری اطلاعات IT
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی مدیریت فناوری اطلاعات
دانشستان جامعه المصطفی العالميه تفسیر و علوم قرآن، اخلاق
دانشگاه پيام نور مدیریت اجرایی MBA، اخلاق

 

 

هزینه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

 

مزیت‌های آموزش الکترونیکی در دانشگاه مجازی

همان طور که می‌ دانید مزایای آموزش الکترونیکی در دانشگاه های مجازی بسیار زیاد است به همین دلیل تصمیم داریم به چند نمونه از مهمترین مزیت های آموزشی الکترونیکی اشاره کنیم در گام اول بهتر است بدانید که شما بعد از ثبت نام در دانشگاه مجازی نیاز نیست در کلاس حاضر شوید از سوی دیگر سرعت مطالعه دست خودتان است ارزیابی ها را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید، مسیر تحصیل برای شما هموار تر است برای یادگیری محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت با ثبت نام در دانشگاه های مجازی هزینه های شما کاهش پیدا می کند. لازم به ذکر است به دلیل پارامتر های زیادی وجود دارد اما این چند مورد که ذکر کردیم از تمامی پارامترهای اهمیت بیشتری داشتند.

 

شهریه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

در قسمت زیر یک جدول قرار داده ایم تا شما از شهریه پذیرفته شدگان ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور مطلع شوید در نتیجه پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

💰 شهریه دوره های کارشناسی 💰
 شهریه ثابت هر نیمسال (تومان)   480/000

الی

515/000

380/000

الی

410/000

شهریه هر واحد پروژه (تومان) 80/000 75/000
شهریه متغیر (تومان) هر واحد درسی پایه نظری 35/000 30/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 38/000 30/000
هر واحد درسی عمومی 20/000 18/000
هر واحد درسی عملی 30/000 25/000
💵 شهریه دوره های کارشناسی ارشد 💵
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 475/000

الی

495/000

385/000

الی

400/000

شهریه متغیر (تومان) هر واحد پروژه 78/000

الی

85/000

75/000

الی

80/000

هر واحد درسی عمومی 19/000 18/000
هر واحد درسی پایه نظری 29/000 28/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 36/000 30/000
هر واحد عملی 30/000 24/000

 

شهریه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

 

جدیدترین اخبار ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

📝 تمدید مهلت ثبت نام ثبت نام و انتخاب رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱

پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۵ تیرماه و ۴ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در رشته های دارای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از متقاضیانی که تاکنون برای ثبت نام هیچ اقدامی ننموده اند، از روز سه شنبه یک شهریور الی جمعه ۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ می توانند بر اساس موارد زیر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

📝 اینترنت رایگان به دانشجویان و دانش‌آموزان می‌رسد؟

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص احتمال برقراری اینترنت رایگان در صورت مجازی شدن برخی آموزش‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها گفت: اگر قرار باشد هرگونه اینترنت رایگان در اختیار دانش آموزان، فرهنگیان و دانشجویان قرار گیرد، باید منابع و بودجه آن پیش بینی شده باشد.

📝 چگونه آموزش مجازی نظام آموزشی را متحول می‌کند؟

 استادان و معلمان باید از فرصت‌های ارائه شده توسط آموزش از راه دور دیجیتال برای ایجاد تحول در آموزش و بهتر شدن آن استفاده کنند.  

 

نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

 

📜خلاصه مطلب📜 

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد به خوبی آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام در هر یک از مقاطع تحصیلی همچون: ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد، اطلاعات کاملی از رشته های آن ها به دست آورید. شما عزیزان برای پذیرش دانشگاه مجازی باید تمامی شرایط ذکر شده در مقاله را دارا باشید. همچنین، شما عزیزان برای پذیرش دانشگاه مجازی و ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد باید مدارک ذکر شده در مقاله را نیز دارا باشید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا در زمان پذیرش دانشگاه مجازی با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. همکاران ما تمامی سوالات شما را پاسخ داده و شما عزیزان را یاری خواهند کرد. 

 

 

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 📥

 

3.6/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانیم برای انجام ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد اقدام نماییم؟

انجام ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور برای تمامی داوطلبان در سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. 

ورود به دانشگاه مجازی در چه مقاطعی امکان پذیر است؟

انجام ثبت نام در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر است.

زمان ثبت نام دانشگاه مجازی برای رشته های مختلف چه تاریخی می باشد؟

برای انجام ثبت نام می توانید در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام نمایید. ثبت نام ترم مهر از مردادماه و ترم بهمن از دی ماه آغاز می شود.

نظرات

 1. M.tayebi
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام وقت بخیر،برای ثبت نام دانشگاه مجازی ترم زمستان، رشته فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک کی باید اقدام کنم؟و از کجا؟

  • مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام
   باید منتظر اطلاعیه پذیرش تکمیل ظرفیت باشیم

   • M.tayebi
    ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

    بازه زمانی‌ش چه تایمی هست که چک کنم؟

    • مشاور ملکی
     ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

     سلام وقت بخیر
     درماه اذر دفترچه رشته های بدون کنکور ورودی بهمن ماه منتشر می شود.

 2. Farshad9z
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام.دیپلم کارودانشم .کاردانی میتونم ثبت نام کنم؟؟چه رشته هایی؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله مبتونبد
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 3. behrouzi
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

 4. Faezeh
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  اگه امتحانات حضوری هست برای دانشجوهای خارج از ایران آنلاین برگزار میکنند؟

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام وقت بخیر . نخیر بصورت حضوریست

 5. Faezeh
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام روزتان بخیر. امتحانات پایان ترم به صورت حضوری انجام میشه یا آنلاین؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   سلان وقت بخیر لطفا از دانشگاه مربوطه پیگیری کنید

 6. سجاد
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۵

  سلام چرا ارشد رشته تربیت بدنی ندارید؟

  • JAVADI
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام روزبخیر
   برای چه دانشگاهی میخوایین؟

 7. فائزه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من کارشناسی مواد ومتالوژی دانشگاه سهند تبریز مجازی دولتی قبول شدم تو مدرک لیسانس میخوره مجازی ؟مدرکش با بچه های که از طریق آزمون قبول شدن فرق داره؟

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   بله داخل مدرک میخوره
   و اعتبار مدرک نسبت به دانشکاه روزانه یه خرده پایین تره

 8. کدام دانشگاه اصفهان به صورت مجازی یا بدون کنکور رشته حقوق رو ارائه میدهند ؟
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  لطفا بفرمایید من در کدام یک از دانشگاه های اصفهان میتونم به صورت مجازی و با بدون کنکور در رشته حقوق ثبت نام کنم

  • gholizadegan
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتان بخیر شما میتوانید در دانشگاه های ازاد بدون کنکور در سایت ازمون دات اوار جی دفترچه را دانلود کنید و لیست رشته های ارایه شده و دانشگاه های موجود را ببینید و انتخاب کنید و در سایت سازمان سنجش هم دانشکاه های علمی کاربردی و پیام نور را چک کنید

 9. مصطفی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام ثبت نام بدون ازمون مجازی دانشگاه کی هست وچگونه باید ثبت نام کرد.بعد رشته معماری محازی میخوام شرکت کنم مشکلی نداره کدوم دانشگاه باید ثبت نام کنم

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر
   مهلت انتخاب رشته به پایان رسیده است.

 10. محمد نوری زاده
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۲

  سلام و عرض ادب و احترام
  من اهل افغانستان هستم میخواستم در رشته ای روانشناسی کارشناسی ثبت نام کنم آیا وات ساب یا تلگرام دارد؟

  • gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام برای ثبت نام یا باید کنکور بدید یا بدون کنکور برای ازاد سایت ازمون دات اوار جی و برای سراسری و علمی کاربردی سایت سنجش هستش

   • سجاد
    ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

    فرقی نمیکنه فقط میخام ارشد تربیت بدنی بگیرم

    • karimi
     ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. شیرزاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  با امید صحت و ارادت خدمت شما بزرگوار.اینجانب دارای مدرک کاردانی عمران نقشه برداری از دانشگاه دولتی خواجه نصیر الدین طوسی می‌باشم.متاسفانه در کنکور علوم انسانی امروز دهم تیر سال‌جاری به محل آزمون نرسیدم و خود نیز فرزند شهید می‌باشم.اولا که کد ۱۲ رقمی ایثارگری کدام است.دوما میخواهم در دانشگاه معتبر غیر انتفاعی مجازی ایرانیان در رشته حقوق مقطع کارشناسی شرکت کنم.البته بدون کنکور.مرا راهنمایی کنید که چگونه در مهر سال‌جاری در رشته حقوق مقطع کارشناسی شرکت کنم.بسیار بسیار از لحاظ روحی آشفته و نگران هستم.هر گونه هزینه ای دارد پرداخت میکنم فقط کنم کنید بدون کنکور در رشته حقوق مقطع کارشناسی در مهر سال‌جاری پذیرفته شوم ور تمامی هزینه های پرداختی را هزینه میکنم.ببخشید شماره تماس من. ۰۹۲۱۲۰۹۷۷۵۴ متشکرم

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

   سلام جهت کسب طلاعات بیشتر با مجموعه مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 12. نعمت اله ساطعی
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۷

  با سلام میخواستم بدونم میتونم کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بین الملل بدون کنکور و آزمون بصورت مجازی شروع کنم معدل کارشناسی ۱۸/۲۵ دانشگاه آزاد یادگار امام

  • mohammadi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   پذیرش بدون کنکور مقطع ارشد شرایطی دارد.به طور کلی از طریق استعداد درخشان ،فراخوان های اعلام شده و فراگیر بدون کنکور پذیرش دارد.

 13. Behnam
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام.من کاردانی حسابداری دارم میخوام دانشگاه مجازی برای کارشناسی بدون کنکور ثبت نام کنم اما یک رشته دیگه.
  آیا میتونم؟
  دانشگاه مجازی شامل کدوم دانشگاه ها میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام . شما میتوانید در دانشگاه ازاد واحد الکترونیکی برای ورودی مهر اقدام به ثبتنام بفرمایید

 14. محمد
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور