تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ht.medu.ir

ht.medu.ir – سامانه هدایت تحصیلی دانش آموزان

ht.medu.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت هدایت تحصیلی دانش آموزان به آدرس ht.medu.ir برای دانش آموزان فعال شد. سایتی که مختص هدایت تحصیلی دانش آموزان در پایه نهم است. البته دقت داشته باشید که کارایی این سایت برای کسب اطلاع از نتیجه هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم و همین طور وارد شدن به سامانه همگام و انجام اطلاع رسانی های لازم به دانش آموزان است.

 

از آن جایی که تمامی دانش آموزان باید از نحوه کار با سایت ht.medu.ir اطلاع داشته باشند از این رو کمک گرفتن از فردی کاردان و متخصص که بتواند شما را از فوت و فن کار با این سایت مطلع کند و اطلاعاتی را در رابطه با بخش های مختلف سامانه ht.medu.ir در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهد الزامی است. در نتیجه، اگر در نحوه کار با سامانه ht.medu.ir مشکل دارید و یا با بخش های مختلف آن آشنایی ندارید می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سامانه اطلاع رسانی هدایت تحصیلی دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

با وورد به سایت اطلاع رسانی هدایت تحصیلی دانش آموزان می توانید از امکانات آن شامل محتوای آموزشی، اطلاعیه ها و بخش هدایت تحصیلی آن استفاده کنید

در رابطه با سایت ht.medu.ir چه می دانید؟

شاید بد نباشد که در ابتدای این نوشته اطلاعاتی را در رابطه با سایت ht.medu.ir در اختیار شما دوستان عزیز قرار بدهیم.

در ابتدا باید عرض کنیم که هدف اصلی و اساسی از انجام فرایند هدایت تحصیلی برای تک تک دانش آموزان دوره متوسطه نهم این است که آن ها به تحصیل در رشته مورد نظر و مورد علاقه خود در مدرسه و بعد هم در دانشگاه برسند.

رشته ای که بر طبق نیازها و امکانات جامعه ایران است و تناسب زیادی با این موارد دارد.

دقت داشته باشید که کار هدایت تحصیلی دانش آموزان مقطع نهم تحصیلی از همان روزهای شروع سال تحصیلی جدید آغاز می شود و نتیجه آن هم پس از تمام شدن امتحان های پایان ترم آن ها خدمتشان اعلام می گردد.

بحث هدایت تحصیلی و انتخاب رشته همواره از جمله موضات گنگ و مبهم برای دانش آموزان و صد البته خانواده های آن به شمار  می رود.

از این رو، دانش آموز و یا والدین وی همواره برای انتخاب رشته تحصیلی سردرگم هستند و نمی دانند چگونه باید این مرحله مهم زندگی و تحصیل را پشت سر بگذارند.

اینجاست که سازمان آموزش و پرورش به کمک دانش آموزان می آید و با راه اندازی سامانه ht.medu.ir کار اطلاع رسانی هدایت تحصیلی را برای آن ها انجام می دهد.

البته به جز بخش هدایت تحصیلی و وارد شدن به پنل کاربری سایت همگام می توانید بخش های دیگری را نیز در سایت ht.medu.ir پیدا کنید.

از میان این بخش ها و امکانات می توان به بخش سؤالات متداول، اطلاعیه ها و مقالات مشاوره ای اشاره کرد.

در ادامه توضیحات بیشتری را در رابطه با هر کدام از بخش های سایت ht.medu.ir خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه سایت ایران تحصیل عرض می کنیم.

اما در ابتدا بهتر است توضیحاتی را در رابطه با نحوه ورود به سایت ht.medu.ir یا همان سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم.

 

 

برای ورود به سامانه انتخاب رشته و هدایت تحصیلی نهم وارد لینک مربوطه شوید

نحوه ورود به سامانه ht.medu.ir به چه صورت است؟

ورود به سایت ht.medu.ir زمینه اطلاع شما دوستان عزیز را از همه امور مرتبط با هدایت تحصیلی و همین طور هدایت تحصیلی را برایتان فراهم می کند.

در ادامه این بخش با ذکر راهنمای تصویری ورود به سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش یا همان ht.medu.ir در خدمت شما دوستان عزیز دانش آموز هستیم.

. در قدم اول برای ورود به سایت ht.medu.ir الزاماً باید آدرس این سایت را در مرورگر گوگل خود سرچ بزنید و سپس بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش

 

 

. در قدم بعدی نوبت به کلیک بر روی دکمه ورود از منوی تعبیه شده در سامانه ht.medu.ir می رسد.

 

 

هدایت تحصیلی

 

 

 

. بعد از باز کردن صفحه دیگری می توانید رمز عبور همگام و همین طور کد ملی خود را در فیلدهای مخصوص به نمایش درآمده تایپ کنید و سپس دکمه سبز رنگ ورود را بزنید.

 

 

 

سامانه آنلاین آموزش و پرورش

 

 

. قدم بعدی کلیک بر روی گزینه ای به نام هدایت تحصیلی در سامانه هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش یا همان ht.medu.ir است.

 

 

سامانه هدایت تحصیلی

 

 

. پس از وارد شدن به قسمت هدایت تحصیلی از داشبورد اصلی سایت می توانید به راحتی برای شرکت در آزمون های مشاوره ای اقدام کنید.

 

 

در مورد امکانات سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش چه می دانید؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کردیم سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش از بخش های مختلفی تشکیل شده و امکانات متعددی را در خود جای می دهد.

در ادامه این بخش می توانید در رابطه با امکانات سایت ht.medu.ir بخوانید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت رمز عبور سایت همگام وارد لینک مربوطه شوید

 

 

 

بخش اخبار در سایت ht.medu.ir

بخش اخبار سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش از جمله مهم ترین و اصلی ترین بخش ها در این سامانه است.

در این قسمت، می توانید آخرین به آخرین و جدیدترین خبرها در رابطه با شرکت در امتحان تعیین رشته مجدد و نحوه شرکت در این آزمون و همین طور نمون برگ های شماره 6 و 7 را مشاهده کنید.

 

 

بخش لیست مدارس در سامانه ht.medu.ir

در این قسمت از سایت ht.medu.ir به وسیله انتخاب و گزینش فیلترها و بخش های مختلفی در سایت می توانید کار جستجوی مدارس را انجام دهید.

به این ترتیب که به راحتی و با انتخاب مواردی از جمله منطقه، استان و موارد دیگر به راحتی می توانید مدارس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

بخش اطلاع رسانی هدایت تحصیلی ht.medu.ir

همان گونه که از اسم این بخش برمی آید در آن می توانید به راحتی کلیه اطلاعیه های منتشر شده به وسیله آموزش و پرورش مبنی بر نحوه و زمان شرکت در طرح هدایت تحصیلی و موارد مرتبط با آن را پیدا کنید.

البته دقت داشته باشید که این بخش تنها اطلاعیه ها را در خود جای نمی دهد و می توانید در آن شماری مقاله مشاوره ای هم پیدا کنید.

مقاله هایی که در آن ها رشته های ارائه شده در پایه نهم تحصیلی به طور کامل و دقیق معرفی شده اند.

 

 

بخش محتوای آموزشی سایت اطلاع رسانی هدایت تحصیلی

در بخش محتوای آموزشی می توانید تنها با انتخاب و درج درس مورد نظر و رشته و مقطع و پایه تحصیلی محتوای آموزشی مورد نیاز را از طریق سامانه ht.medu.ir یا همان سامانه هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش دریافت کنید.

 

 

بخش جستجوگر سایت همگام در سامانه اطلاع رسانی هدایت تحصیلی

 یکی دیگر از بخش های مورد توجه در سایت  هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش بخشی به نام جستجوگر همگام است.

از طریق این بخش می توانید وارد سایت همگام آموزش و پرورش شوید.

در سایت همگام دسترسی به مواردی از جمله کتاب های درسی، انواع محتوای آموزشی، وبلاگ ها، انواع تصاویر مختلف، اطلاعیه ها و آخرین و داغ ترین اخبار در رابطه با هدایت تحصیلی دانش آموزان و اجرای این طرح مهم در دسترس است.

 

 

بخش سؤالات متداول در سامانه اطلاع رسانی هدایت تحصیلی – ht.medu.ir

در بخش سؤالات متداول سامانه ht.medu.ir می توانید پرسش های مختلف مطرح شده به وسیله دانش آموزان و یا والدین آن ها را همراه با جواب های داده شده به هر کدام را مشاهده و مطالعه بفرمایید.

 

 

آیا سامانه هدایت تحصیلی آنلاین تنها برای دانش آموزان قابل دسترسی است؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوستان عزیز خواننده این نوشته هم مطرح شود که آیا تنها دانش آموزان می توانند از سامانه هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش استفاده کنند یا این که والدین، معلم ها و یا مدیران مدارس هم امکان استفاده از سامانه ht.medu.ir را دارند؟

اگر می خواهید از این موضوع که آیا افراد دیگری به جز دانش آموزان یعنی معلم ها، مدیران مدارس و یا والدین نیز امکان استفاده از سامانه ht.medu.ir را دارند یا خیر می توانید با مشاوران حاضر در مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاورانی که می توانند اطلاعات خوب و دقیقی را در رابطه با کاربران سایت هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش در اختیار شما قرار دهند و شما را از این موضوع مطلع کنند.

 

 

با ملاک ها و معیار های مورد نیاز برای انتخاب رشته و هدایت تحصیلی آشنا شوید

موضوع مهمی که در اینجا ذکر آن خالی از لطف نیست این است که چه ملاک ها و معیارهایی برای انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم تحصیلی در نظر گرفته شده است؟

کدام یک از این ملاک ها و معیارهای در نظر گرفته شده از بقیه مهم تر هستند؟

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با این معیارها و ملاک های مهم هستید بهتر است از کمک مشاوری خبره در این رابطه استفاده کنید.

مشاوری که با دادن اطلاعاتی قوی و درست در رابطه با ملاک های در نظر گفته شده بتواند راهنمایی های ارزنده و قابل توجهی را برای شما به عمل آورد.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان ht.medu.ir از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کارنامه آنلاین مدارس 

دریافت کارنامه مدارس با کد ملی

تکمیل فرم هدایت تحصیلی

دریافت رمز عبور سامانه همگام

سامانه آنلاین پرونده دانش آموزی

ht.medu.ir -سامانه هدایت تحصیلی دانش آموزان

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت ht.medu.ir چیست؟ 

سایت ht.medu.ir سامانه هدایت تحصیلی آنلاین آموزش و پرورش است.

آیا از طریق سایت ht.medu.ir می توان به سامانه همگام وارد شد؟ 

بله. ورود به سامانه همگام از طریق این سایت نیز امکان پذیر است.

سایت ht.medu.ir از چه بخش هایی تشکیل شده است؟ 

از میان بخش های مختلف سایت ht.medu.ir می توان به بخش محتوای آموزشی و اطلاعیه ها اشاره کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور