ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام بانک کشاورزی در سال 1402

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۸ اسفند ۱۴۰۱
استخدام بانک کشاورزی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان استخدام بانک کشاورزی در سال 1402 برای کلیه افراد داوطلب شرکت در این طرح استخدامی مشخص شد. کلیه افراد باید پس از اطلاع از تاریخ استخدام بانک کشاورزی و همین طور شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده اقدامات لازم را برای استخدام قراردادی بانک کشاورزی و همین‌طور استخدام پیمانی بانک کشاورزی در سامانه جذب بانک کشاورزی انجام دهند. البته از ذکر این موضوع مهم نیز نباید غافل شد که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت جذب بانک کشاورزی نیز الزامی و مهم به نظر می‌رسد.

با توجه به این موضوع که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط، زمان و البته نحوه انجام ثبت نام برای استخدام بانک کشاورزی از جمله الزامات برای قبولی و پذیرش در این بانک به شمار می‌رود، از این رو کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در این زمان می‌تواند بسیار مفید فایده واقع شود. جهت سهولت اطلاع از تاریخ استخدام و همین‌طور نحوه و شرایط لازم برای جذب نیرو در این بانک می‌توانید از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان استخدامی ما وارد مشورت شوید تا همکاران ما راحت‌ترین مسیر را با توجه به شرایط‌تان به شما پیشنهاد کنند.

 

🔷 پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت استخدام و به کارگیری نیرو در بانک کشاورزی از زمان و نحوه استخدام در این مؤسسه مطلع شوید. 🔷

زمان ثبت نام استخدامی بانک کشاورزی

زمان جذب بانک کشاورزی چیزی است که هر یک از داوطلبان قبل از ثبت نام در سامانه استخدام بانک کشاورزی باید از آن مطلع شوند و در رابطه با آن اطلاعاتی را بدست آورند. اما این که زمان استخدام در این بانک در سامانه جذب و گزینش بانک کشاورزی در سال جاری چه زمانی است باید عرض کنیم که تاکنون بانک کشاورزی اطلاعیه‌ای را در این رابطه در سایت خود منتشر نکرده است. 

به محض انتشار فراخوان جدیدی مبنی بر شروع بازه ثبت نام برای آزمون کتبی و یا ارسال رزومه، از طریق همین صفحه به اطلاع داوطلبان خواهیم رساند. زمان ثبت نام در سال‌های گذشته در نیمه اردیبهش ماه بود، پیش‌بینی می‌شود در صورت اعلام نیاز نیروی کار از سوی بانک کشاورزی، ثبت نام داوطلبان در همین تاریخ آغاز شود.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

 

🔷 برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام بانک آینده روی لینک آبی کلیک کنید. 🔷

 

شرایط استخدام بانک کشاورزی 

شرایط استخدام بانک کشاورزی

جذب نیرو در بانک کشاورزی برای استخدام پیمانی یا قراردادی بانک کشاورزی در سایت استخدام این بانک تحت شرایطی برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی انجام می‌شود. شرایطی که بسیار مهم به نظر می‌رسند و هر فرد باید در زمان استخدام از آن‌ها مطلع باشد.

اما این که این شرایط برای استخدام پیمانی و قراردادی بانک کشاورزی شامل چه مواردی می‌شوند چیزی است که در ادامه این نوشته در رابطه با آن با شما صحبت می‌کنیم و به ذکر شرایط لازم برای جذب نیرو در بانک کشاورزی می‌پردازیم. 

📌 فرد متقاضی جذب و پذیرش در بانک کشاورزی الزاماً‌ باید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعهد و پایبندی داشته باشد و دشمنی و عنادی با نظام از خود نشان ندهد. 

📌 آقایانی که قصد ثبت نام برای جذب نیرو در سایت استخدام را دارند الزاماً باید دوران سربازی را به پایان رسانده و کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده باشند. (کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه هم مورد قبول است.) 

📌 در صورتی که با مؤسسه یا نهادی خصوصی یا دولتی قرارداد همکاری بسته‌اید و متعهد به انجام کار برای آن‌ها هستید به هیچ وجه اجازه ثبت نام برای جذب و پذبرش در بانک کشاورزی به شما داده نمی‌شود. 

📌 ایرانی‌الاصل بودن و داشتن تابعیت ایرانی یکی از مهم‌ترین شروط جذب نیرو در بانک کشاورزی است. 

📌 اگر مشغول به تحصیل در هر یک از دانشگاه‌های کشور در هر یک از رشته‌های تحصیلی ارائه شده در مقاطع مختلف تحصیلی هستید به هیچ وجه امکان ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک کشاورزی را ندارید. 

📌 داشتن معدل حداقل 13 برای جذب نیرو در بانک کشاورزی الزامی است. 

📌 هر فرد در صورت داشتن سوء پیشینه و یا اعتیاد به انواع مواد مخدر و مواد روان گردان امکان ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک کشاورزی را ندارد. 

📌 برخورداری از سلامتی کامل روحی و جسمی نیز یکی دیگر از الزامات ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک کشاورزی است. 

 

🔶 برای اطلاع از سایت و زمان استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 🔶

 

نحوه ثبت نام جذب نیرو در بانک کشاورزی

نحوه ثبت نام جذب نیرو در بانک کشاورزی

در رابطه با نحوه ثبت نام در سامانه جذب و گزینش بانک کشاورزی باید خدمت شما عرض کنیم که این فرآیند به صورت اینترنتی و آنلاین برای داوطلبان و افراد متقاضی انحام می‌شود. در واقع هر فرد با مراجعه به سایت استخدام این بانک می‌تواند تمامی فرآیندهای لازم برای ثبت نام را در این سامانه انجام داده و حتی وجه مورد نیاز برای ثبت نام را نیز پرداخت کند.

امکان دارد بانک کشاورزی از طریق بدون آزمون و سنجش رزومه اقدام به جذب نیرو کند. در این صورت از طریق سامانه بانک، آدرس ایمیل مورد نظر برای ارسال رزومه به اطلاع عزیزان خواهد رسید. کلیه روند ثبت نام داوطلبان برای آزمون استخدامی و ثبت اطلاعات و انتشار اطلاعیه‌های ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی اصلی این بانک به نشانی bki.ir صورت می‌گیرد.

 

فرآیند جذب و پذیرش نیرو در بانک کشاورزی به چه شکل است؟

در رابطه با فرآیند کلی جذب نیرو در بانک کشاورزی باید عرض کنیم که این امر طی چند مرحله و از طریق برگزاری مصاحبه و آزمون استخدامی صورت می‌گیرد. آزمون کتبی برای مشاغل مختلف و در سمت‌های شغلی متفاوت با یکدگر تفاوت دارد و داوطلبان باید در رشته‌ای ثبت نام کنند که مدرک تحصیلی مرتبط با آن را داشته و بتوانند به سوالات آزمون پاسخ دهند.

در واقع، هر فرد بعد از شرکت در آزمون استخدامی که از قضا منابع مشخصی هم دارد الزاماً باید در مصاحبه شرکت کرده و معلومات خود را برای استخدام در این مؤسسه به معرض آزمایش بگذارد. لازم به ذکر است که در پذیرش از طریق سنجش رزومه داوطلبان هم انجام مصاحبه ضروری بوده و به نوعی تعیین کننده اصلی در استخدام نهایی فرد داوطلب در نظر گرفته می‌شود.

 

📌 برای اطلاع از شرایط و مدرک لازم برای استخدام در بانک ملت وارد لینک شوید. 📌

 

رشته‌های مورد پذیرش در بانک کشاورززی

رشته‌های مورد پذیرش در بانک کشاورزی

بانک کشاورزی در هر دوره از جذب و پذیرش نیرو از میان افراد واجد شرایط در رشته‌های مختلف تحصیلی اقدام به ثبت نام می‌کند. در واقع، این رشته‌ها ممکن است در هر دوره جذب نیرو در این بانک با یکدیگر متفاوت باشند. 

از میان رشته‌های مورد استخدام در آخرین دوره جذب و پذیرش نیرو در سایت استخدام بانک کشاورزی می‌توان به حسابداری، حقوق، زبان انگلیسی، مهندسی کشاورزی و همین طور آمار اشاره کرد. رشته‌های دانشگاهی مختلف آزمون‌های جذب مخصوص به خود را دارند. بدیهی است که منابع و مفاد آزمون کتبی هر رشته با دیگری متفاوت است. برای کسب آمادگی در آزمون بهتر است از منابع و مفاد آزمون کتبی مطلع شده تا بتوانید نمره قابل قبلول از آزمون کتبی دریافت کنید.

 

📎 برای اطلاع از حداقل معدل و شرایط استخدام بانک شهر روی لینک کلیک کنید. 📎

 

چگونه می‌توان به قبولی قطعی در آزمون جذب بانک کشاورزی رسید؟ 

پذیرش در آزمون استخدامی بانک کشاورزی و تصاحب این شغل پردرآمد و عالی به صورت استخدام پیمانی بانک کشاورزی و استخدام قراردادی چیزی است که به همین راحتی‌ بدست نمی‌آید و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد و برنامه دقیقی برای موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری داشت. پذیرش نهایی و استخدام در هر یک از شعب بانک کشاورزی بدون قبولی در آزمون کتبی یا پذیرش رزومه در مرحله اول، و قبولی در مصاحبه حضوری در مرحله دوم امکان‌پذیر نیست.

بعلاوه، به جز موفقیت در آزمون کتبی و شفاهی، داوطلبان باید واجد شرایط کلی پذیرش در این بانک باشند که پیش از ثبت نام در سایت قرار می‌گیرد و در این مقاله هم برخی از این شرایط بررسی شد.

اما این که این امر چگونه میسر است و به چه نحوی می‌توان این مسیر دشوار را طی کرد چیزی است که در کنار مشاوری آگاه و خبره می‌توانید از آن مطلع شوید. مشاوری که شما را در این رابطه به بهترین شکل ممکن راهنمایی می‌کند و اطلاعات خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد. 

خلاصه مطلب

استخدام بانک کشاورزی در سال جاری انجام می‌شود. داوطلبان می‌توانند با شروع بازه ثبت نام در آژمون کتبی، مدارک خود را آماده کرده و در سامانه ثبت نام استخدامی بانک، برای پذیرش نهایی شانس خود را امتحان کنند. از آخرین باری که بانک کشاورزی از طریق فراخوان و آزمون کتبی اقدام به جذب نیرو کرد سالیان زیادی می‌گذرد و پیش‌بینی می‌شود در سال 1402 این بانک اقدام به جذب نیروی متخصص و جدید برای برخی از شعب خود در سراسر کشور بکند.

اگر شما همراه گرامی داوطلب جذب و استخدام در این بانک هستید، می‌توانید از طریق شماره 9009075307 با کارشناسان استخدامی ما وارد مشورت شده تا ببینید کدام یک از موقعیت‌های شغلی در دسترش ما قفرار دارد. با این کار از منابع و مفاد آزمون آزن شغل مطلع می‌شوید و شانس قبولی خود را تا حد زیادی افزایش خواهید داد.

برای دریافت PDF این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ استخدام بانک کشاورزی چه زمانی است؟ 

هنور زمان استخدام بانک کشاورزی برای امسال اعلام نشده است و نمی‌توان نظر قطعی در رابطه با جذب یا عدم جذب نیرو در سال جاری در این بانک داد.

سایت استخدام بانک کشاورزی برای استخدام قراردادی بانک کشاورزی و استخدام پیمانی بانک کشاورزی کدام است؟

سامانه استخدام بانک کشاورزی همان سایت خود این بانک است.

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک کشاورزی شرایطی تعیین شده است؟ 

بله. برای هر یک از موقعیت‌های شغلی منتشر شده شرایط متفاوتی برای جذب و استخدام وجود دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور