ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام بانک کشاورزی در سال 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
استخدام بانک کشاورزی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس استخدام نیرو بانک کشاورزی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کلیه افراد باید پس از اطلاع از زمان، شرایط و سایت استخدام بانک کشاورزی، اقدامات لازم را برای استخدام قراردادی و یا پیمانی در بانک کشاورزی انجام دهند. توجه داشته باشید که آخرین باری که تاریخی برای پذیرش و ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی اعلام شد مربوط به سال 1392 بود و از آن زمان تا کنون تاریخ جدیدی اعلام نشده است. با این حال قصد داریم در این مقاله چگونگی ثبت نام و شرایط استخدام بانک کشاورزی را برای شما متقاضیان گرامی شرح دهیم.

با توجه به این که تاریخ استخدام جدید بانک کشاورزی معلوم نیست، شما متقاضیان گرامی می توانید جهت اطلاع از آخرین و جدیدترین اخبار ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی با کارشناسان مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.

🔷 پیش از هر گونه اقدامی برای ثبت نام جهت استخدام و به کارگیری نیرو در بانک کشاورزی از زمان و نحوه استخدام در این مؤسسه مطلع شوید.

زمان استخدام بانک کشاورزی

زمان پذیرش بانک کشاورزی چیزی است که هر یک از داوطلبان قبل از ثبت نام در سایت استخدام بانک کشاورزی به نشانی اینترنتی bki.ir باید از آن مطلع شوند و در رابطه با آن اطلاعاتی را به دست آورند؛ دلیل آن هم لزوم شرکت در آزمونی فراگیر جهت بررسی رزومه و توانایی های متقاضیان است. اما در خصوص زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک باید بگوییم که در حال حاضر تاریخ دقیقی برای پذیرش متقاضیان از سوی این بانک اعلام نشده است.

از سال 1392 که بانک کشاورزی اعلام کمبود نیروی انسانی کرد و برای نام نویسی افراد در جایگاه های شغلی مختلف آزمون استخدامی برگزار کرد تا کنون، دیگر آزمونی برگزار نشده است. به همین دلیل هم نمی توان به صورت قطعی اعلام کرد که آیا در سال 1403 آزمونی برای استخدام در بانک کشاورزی برگزار شود یا خیر؟

زمان استخدام بانک کشاورزی در سال 92، از 7 الی 16 اردیبهشت ماه بود و اگر آزمون جدیدی برگزار شود احتمالا تاریخ آن اردیبهشت 1403 خواهد بود. با این وجود، به محض انتشار فراخوان جدیدی مبنی بر شروع بازه ثبت نام برای آزمون کتبی و یا ارسال رزومه برای بانک کشاورزی، از طریق همین صفحه به اطلاع داوطلبان خواهیم رساند.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

🔷 برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام بانک آینده روی لینک آبی کلیک کنید. 🔷

شرایط استخدام بانک کشاورزی

جذب نیرو در بانک کشاورزی برای استخدام پیمانی یا قراردادی بانک کشاورزی در سایت استخدام این بانک تحت شرایطی برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی انجام می‌ شود. شرایطی که بسیار مهم به نظر می‌ رسند و هر فرد باید در زمان استخدام از آن‌ ها مطلع باشد.

شرایط استخدام بانک کشاورزی 

اما این که این شرایط برای استخدام بانک کشاورزی شامل چه مواردی می‌ شوند چیزی است که در ادامه این نوشته در رابطه با آن با شما صحبت می‌ کنیم:

📌 فرد متقاضی جذب و پذیرش در بانک کشاورزی الزاماً‌ باید به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعهد و پایبندی داشته باشد و دشمنی و عنادی با نظام از خود نشان ندهد.

📌 آقایانی که قصد ثبت نام برای جذب نیرو در سایت استخدام را دارند الزاماً باید دوران سربازی را به پایان رسانده و کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده باشند. (کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه هم مورد قبول است.)

📌 در صورتی که با مؤسسه یا نهادی خصوصی یا دولتی قرارداد همکاری بسته‌ اید و متعهد به انجام کار برای آن‌ ها هستید به هیچ وجه اجازه ثبت نام برای جذب و پذبرش در بانک کشاورزی به شما داده نمی‌ شود.

📌 ایرانی‌ الاصل بودن و داشتن تابعیت ایرانی یکی از مهم‌ ترین شروط جذب نیرو در بانک کشاورزی است.

📌 اگر مشغول به تحصیل در هر یک از دانشگاه‌ های کشور در هر یک از رشته‌ های تحصیلی ارائه شده در مقاطع مختلف تحصیلی هستید به هیچ وجه امکان ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک کشاورزی را ندارید.

📌 داشتن معدل حداقل 13 برای جذب نیرو در بانک کشاورزی الزامی است.

📌 هر فرد در صورت داشتن سوء پیشینه و یا اعتیاد به انواع مواد مخدر و مواد روان گردان امکان ثبت نام برای استخدام بانک کشاورزی را نخواهد داشت.

📌 برخورداری از سلامت کامل روحی و جسمی نیز یکی دیگر از الزامات ثبت نام برای جذب و پذیرش در بانک کشاورزی است.

🔶 برای اطلاع از سایت و زمان استخدام بانک شهر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 🔶

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی

در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت استخدام بانک کشاورزی باید خدمت شما عرض کنیم که این فرآیند به صورت اینترنتی و آنلاین برای داوطلبان و افراد متقاضی از طریق نشانی اینترنتی bki.ir انجام می‌ شود.

نحوه ثبت نام جذب نیرو در بانک کشاورزی

به صورت خلاصه مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی بانک کشاورزی به این صورت است:

👈 ورود به سایت استخدام بانک کشاورزی به نشانی اینترنتی bki.ir

👈 مطالعه دقیق تمامی ضوابط، اطلاعیه ها و دستورالعمل های ثبت نام بانک کشاورزی

👈 درج اطلاعات خواسته شده در فرم اینترنتی نام نویسی

👈 پرداخت هزینه مورد نیاز برای شرکت در آزمون

👈 بارگذاری مدارک هویتی و تحصیلی لازم برای استخدام و شرکت در آزمون

👈 دریافت کد رهگیری ثبت نام در آزمون

امکان دارد بانک کشاورزی از طریق بدون آزمون و سنجش رزومه اقدام به جذب نیرو کند. در این صورت از طریق سامانه بانک، آدرس ایمیل مورد نظر برای ارسال رزومه به اطلاع عزیزان خواهد رسید. توجه داشته باشید که کلیه روند ثبت نام داوطلبان برای آزمون استخدامی و ثبت اطلاعات و انتشار اطلاعیه‌ های ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی اصلی این بانک به نشانی bki.ir صورت می‌ گیرد.

چنانچه می خواهید از آخرین اخبار استخدامی تمامی بانک‌ها، به ویژه بانک کشاورزی و استخدام بانک ملت مطلع شوید، بهتر است با کارشناسان مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته

فرآیند جذب و پذیرش نیرو در بانک کشاورزی به چه شکل است؟

در رابطه با فرآیند کلی جذب نیرو در بانک کشاورزی باید عرض کنیم که این امر طی چند مرحله و از طریق برگزاری مصاحبه و آزمون استخدامی صورت می‌ گیرد. آزمون کتبی برای مشاغل مختلف و در سمت‌ های شغلی متفاوت با یکدیگر تفاوت دارد و داوطلبان باید در رشته‌ ای ثبت نام کنند که مدرک تحصیلی مرتبط با آن را داشته باشند و بتوانند به سوالات آزمون پاسخ دهند.

در واقع، هر فرد بعد از شرکت در آزمون استخدامی که از قضا منابع مشخصی هم دارد الزاماً باید در مصاحبه شرکت کرده و معلومات خود را برای استخدام در این مؤسسه به معرض آزمایش بگذارد. لازم به ذکر است که در پذیرش از طریق سنجش رزومه داوطلبان هم، انجام مصاحبه ضروری بوده و به نوعی تعیین کننده اصلی در استخدام نهایی فرد داوطلب در نظر گرفته می‌ شود.

رشته‌ های مورد پذیرش در بانک کشاورزی

بانک کشاورزی در هر دوره از جذب و پذیرش نیرو از میان افراد واجد شرایط در رشته‌ های مختلف تحصیلی اقدام به ثبت نام می‌ کند. در واقع، این رشته‌ ها ممکن است در هر دوره جذب نیرو در این بانک با یکدیگر متفاوت باشند.

رشته‌های مورد پذیرش در بانک کشاورززی

از میان رشته‌ های مورد استخدام در آخرین دوره جذب و پذیرش نیرو در سایت استخدام بانک کشاورزی می‌ توان به حسابداری، حقوق، زبان انگلیسی، مهندسی کشاورزی و همین طور آمار اشاره کرد. رشته‌ های دانشگاهی مختلف آزمون‌ های جذب مخصوص به خود را دارند. بدیهی است که منابع و مفاد آزمون کتبی هر رشته با دیگری متفاوت است. برای کسب آمادگی در آزمون بهتر است از منابع و مفاد آزمون کتبی مطلع شده تا بتوانید نمره قابل قبول از آزمون کتبی دریافت کنید.

 برای اطلاع از حداقل معدل و شرایط استخدام بانک شهر روی لینک کلیک کنید.

چگونه می‌توان به قبولی قطعی در آزمون جذب بانک کشاورزی رسید؟

پذیرش در آزمون استخدامی بانک کشاورزی و تصاحب این شغل پردرآمد و عالی به صورت استخدام پیمانی بانک کشاورزی و استخدام قراردادی چیزی است که به همین راحتی‌ بدست نمی‌ آید و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد و برنامه دقیقی برای موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری داشت. پذیرش نهایی و استخدام در هر یک از شعب بانک کشاورزی بدون قبولی در آزمون کتبی یا پذیرش رزومه در مرحله اول، و قبولی در مصاحبه حضوری در مرحله دوم امکان‌ پذیر نیست.

به علاوه، به جز موفقیت در آزمون کتبی و شفاهی، داوطلبان باید واجد شرایط کلی پذیرش در این بانک باشند که پیش از ثبت نام در سایت قرار می‌ گیرد و در این مقاله هم برخی از این شرایط بررسی شد.

اما این که این امر چگونه میسر است و به چه نحوی می‌ توان این مسیر دشوار را طی کرد چیزی است که در کنار مشاوری آگاه و خبره می‌ توانید از آن مطلع شوید. مشاوری که شما را در این رابطه به بهترین شکل ممکن راهنمایی می‌کند و اطلاعات خوبی را در اختیارتان قرار می‌ دهد. برای برقراری ارتباط با مشاوران مجرب گروه ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید.

اخبار پیرامون بانک کشاورزی

📢 بانک کشاورزی از چک الکترونیک خود با عنوان «چابک» رونمایی کرد:

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، با استفاده از «چابک» امکان صدور چک در هر زمان و مکان بدون نیاز به حمل دسته‌ چک و کارسازی چک بدون نیاز به مراجعه به شعبه فراهم شده است. از مزایای این محصول می توان به امنیت بالای آن، عدم امکان سوءاستفاده، سرقت، مفقودی، امکان دریافت همزمان چک کاغذی و چک امن دیجیتال و… اشاره کرد.

افرادی که در حال حاضر دارای دسته‌ چک کاغذی هستند نیز می‌ توانند هم‌ زمان و بدون رعایت محدودیت 80 درصد تعیین‌ شده برای چک کاغذی، درخواست دسته‌ چک دیجیتال داده و از خدمات بسیار مطلوب این نوع چک استفاده کنند. امکان صدور چک، انتقال، ابطال، استعلام‌ ها و کارسازی «چابک» در اینترنت‌ بانک کشاورزی فراهم شده و به‌ زودی در فاز بعدی در درگاه همراه بانک کشاورزی نیز قابل بهره‌ برداری خواهد بود.

مشتریان می‌ توانند برای دریافت خدمات «چابک» به شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور مراجعه کنند.


 

خلاصه مقاله استخدام بانک کشاورزی

استخدام بانک کشاورزی آیا در سال جاری انجام می‌ شود؟ همان طور که در مقاله فوق گفتیم، اخرین باری که این بانک اعلام کمبود نیروی انسانی کرده و دست به پذیرش و استخدام افراد کرد، مربوط به سال 92 بود و از آن زمان تا کنون آزمون استخدامی برگزار نشده و تاریخی جهت ثبت نام در آزمون اعلام نشده است. با این حال سایت و شرایط استخدام بانک کشاورزی را در مقاله فوق بیان کردیم و مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی را شرح دادیم.

اگر شما همراه گرامی داوطلب جذب در این بانک هستید و می خواهید از زمان استخدام بانک کشاورزی مطلع شوید، می‌ توانید از طریق شماره 9009075307 با کارشناسان استخدامی ما وارد مشورت شده تا ببینید کدام یک از موقعیت‌ های شغلی در دسترش ما قرار دارند. با این کار از منابع و مفاد آزمون آن شغل مطلع می‌ شوید و شانس قبولی خود را تا حد زیادی افزایش خواهید داد. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه نیز نوشته و برای ما ارسال کنید.

برای دریافت pdf کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس استخدام نیرو بانک کشاورزی

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ استخدام بانک کشاورزی چه زمانی است؟

هنور زمان استخدام بانک کشاورزی برای امسال اعلام نشده است و نمی‌توان نظر قطعی در رابطه با جذب یا عدم جذب نیرو در سال جاری در این بانک داد.

سایت استخدام بانک کشاورزی برای استخدام قراردادی بانک کشاورزی و استخدام پیمانی بانک کشاورزی کدام است؟

سامانه استخدام بانک کشاورزی همان سایت خود این بانک است.

آیا برای ثبت نام در سایت استخدام بانک کشاورزی شرایطی تعیین شده است؟

بله. برای هر یک از موقعیت‌های شغلی منتشر شده شرایط متفاوتی برای جذب و استخدام وجود دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور