ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

معرفی رشته علوم کامپیوتر

رشته علوم کامپیوتر
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته علوم کامپیوتر از جمله بهترین و محبوب ترین رشته ها در گروه ریاضی فنی به شمار می آید که سال های زیادی از اضافه شدن آن به لیست رشته های دانشگاهی می گذرد. البته قبل از هر چیز  اطلاع از همه چیز درباره رشته علوم کامپیوتر و کسب اطلاعاتی در رابطه با آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر و آشنایی با بازار کار رشته علوم کامپیوتر چه در ایران و چه خارج از کشور الزامی و مهم به نظر می رسد. به جز کسب اطلاعاتی در مورد اوضاع درآمد رشته علوم کامپیوتر آشنایی با دروس رشته علوم کامپیوتر و همین طور دانشگاه های پذیرنده این رشته تحصیلی نیز اهمیت بالایی دارد.

 

با توجه به این که هر یک از داوطلبان و متقاضیان ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی الزاماً‌ باید قبل از انتخاب علوم کامپیوتر از موارد و جزئیات مهمی از جمله بازار کار علوم کامپیوتر و همین طور دروس رشته علوم کامپیوتر و آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر در ایران و خارج از کشور اطلاعاتی را بدست آورند از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و حرفه ای در اینجا می تواند بسیار مهم باشد. مشاوری که بتواند اطلاعات لازم را در این رابطه در اختیارتان قرار دهد.

 

 

جهت اطلاع از آینده شغلی و بازار کار علوم کامپیوتر و لیست دروس ارائه شده در این رشته دانشگاهی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

رشته تحصیلی علوم کامیپوتر در دانشگاه های سراسری و همین طور آزاد برای داوطلبان ارائه می شود

 

 

بازار کار رشته علوم کامپیوتر

 

 

معرفی کلی رشته علوم کامپیوتر

 علوم کامپیوتر به عنوان یکی از رشته های شناخته شده در گروه ریاضی فیزیک می تواند به فرد دانشجو در داشتن تفکری دقیق و قاعده مند کمک شایان توجهی داشته باشد.

در واقع، در این علم که ترکیبی از رشته ریاضی و کامپیوتر است سعی در پیدا کردن بهترین و سریع ترین روش های حل مسأله در زمانی کم است.

 

 

برای معرفی کامل لیست رشته های دانشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آیا رشته علوم کامپیوتر گرایش را شامل می شود؟

حتماً شما هم مانند بسیاری از افراد مایل به ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر می خواهید بدانید که این رشته دانشگاهی چه گرایش هایی را شامل می شود.

باید عرض کنیم که علوم کامپیوتر در دوره کارشناسی هیچ گرایشی را شامل نمی شود و زیر شاخه ای برای این رشته دانشگاهی وجود ندارد.

اما در دوره کارشناسی ارشد و همین طور دکتری هفت گرایش تحصیلی را در علوم کامپیوتر ارائه می شوند که در ادامه آن ها را خدمت شما نام می بریم.

 

 

برای دریافت اطلاعاتی جامع در رابطه با مشخصات و بازار کار رشته رادیولوژی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

گرایش ارشد و دکتری علوم کامپیوتر
محاسبات نرم و هوش مصنوعی
داده کاوی
علوم تصمیم و دانش
محاسبه علمی
نظریه سیستم ها
منطق و روش های صوری
الگوریتم و نظریه محاسبه

 

 

 برای اطلاع از لیست پرکارترین رشته های دانشگاهی در ایران وارد لینک مربوطه شوید

 

 

رشته علوم کامپیوتر در چه مقاطع تحصیلی ارائه می شود؟

 علوم کامپیوتر در مقاطع مختلفی در دانشگاه های ایران ارائه می شود و افراد می توانند بدون هیچ دغدغه ای تا مقطع دکتری در آن ادامه تحصیل بدهند.

پس در صورت تمایل به گذراندن تمامی مقاطع تحصیلی در این رشته نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

 

برای دریافت اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

توانمندی های لازم برای ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر چیست؟

ادامه تحصیل در رشته ای همچون علوم کامپیوتر و داشتن بالاترین درآمد رشته علوم کامپیوتر نیاز به توانمندی ها و مهارت هایی هم دارد.

از میان مهم ترین این توانایی ها می توان به علاقه فراوان به مطالعه کتب مرتبط با کامپیوتر و همین طور داشتن پایه ای قوی در درس ریاضیات اشاره کرد.

به این معنا که شما باید مدام کتاب های مربوط به حوزه کامپیوتر را مورد مطالعه قرار دهید و از طرفی می توانید از فیلم های آموزشی مختلف نیز در این رابطه استفاده کنید.

حتی اگر نیاز به شرکت در کلاس های مختلف برای رسیدن به پیشرفت در رشته تحصیلی خود دارید آن را از خود دریغ نکنید و هر چه زودتر در آن ها ثبت نام کنید.

درست است که این روزها سایه شوم کرونا بر سر مردم سایه انداخته و امکان حضور در کلاس های آنلاین وجود ندارد اما سایت های بسیاری هستند که فرصت شرکت در کلاس های آنلاین برگزار شده توسط اساتیدی مجرب و کارکشته را برایتان فراهم می کنند.  

 

 

برای آشنایی با رشته دانشگاهی شنوایی سنجی و اطلاع از بازار کار و دروس این رشته وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در مورد بازار کار رشته علوم کامپیوتر در داخل ایران چه می دانید؟

از جمله موضوعات مهمی که قبل از انتخاب علوم کامپیوتر چه در دانشگاه آزاد و چه سراسری باید از آن اطلاع پیدا کنید در رابطه با بازار کار  علوم کامپیوتر و وضعیت درآمد رشته علوم کامپیوتر است.

در رابطه با بازار کار رشته علوم کامپیوتر و آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر باید عرض کنیم که بازار کار علوم کامپیوتر در ایران بسیار خوب بوده و با اشتغال در آن می توانید به درآمد خوبی برسید.

اما دقت داشته باشید که در عین حال مقدار درآمد شما با اشتغال در علوم کامپیوتر بستگی به توانمندی ها و مهارت های شما و همین طور تسلط بر مفاهیم کامپیوتری و داده کاوی ها دارد.

در واقع، هر چه توانایی شما بیشتر باشد و تجربیات و اطلاعات بالاتری در رابطه با داده کاوی داشته باشید به مراتب در زمینه کار در این رشته دانشگاهی موفق تر عمل می کنید و آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر برای شما عالی تر است.

 

 

برای اطلاع از گرایش های دارای رشته مددکاری اجتماعی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

در مورد بازار کار رشته علوم کامپیوتر در خارج از کشور چه می دانید؟

در این نوشته مرتبط با همه چیز درباره علوم کامپیوتر بهتر است کمی هم در رابطه با بازار کار رشته علوم کامپیوتر و آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر در خارج از ایران با شما صحبت می کنیم.

زیرا ممکن است شما دوست عزیز هم تمایل به مهاجرت به کشوری خارجی و زندگی در آن را داشته باشید و در نتیجه به مراتب نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر و وضعیت درآمد رشته علوم کامپیوتر در کشورهای خارجی دارید.

 در رابطه با بازار کار رشته علوم کامپیوتر و اوضاع درآمد رشته علوم کامپیوتر باید خدمت شما عرض کنیم که این رشته هم همچون رشته مهندسی کامپیوتر بازار کاری خوبی در کشورهای خارجی دارد و می توانید با اشتغال در آن درآمد خوبی را کسب کنید.

به عنوان مثال، آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر و درآمد رشته علوم کامپیوتر در کشوری همچون کانادا بسیار عالی است و با زندگی و اشتغال به کار در این رشته تحصیلی در کشور کانادا می توانید به درآمدی عالی و قابل توجه برسید.

 

 

در مورد دانشگاه های پذیرنده علوم کامپیوتر چه می دانید؟

از جمله مسائل مهمی که قبل از انتخاب علوم کامپیوتر در دانشگاه های مختلف باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با دانشگاه های پذیرنده این رشته تحصیلی است.

در این بخش با ذکر لیست دانشگاه های سراسری علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی و در دوره با آزمون در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

دقت داشته باشید که اطلاعات آورده شده در ادامه این نوشته براساس دفترچه آزمون سراسری منتشر شده در سال جاری نوشته شده است و به مراتب امکان ایجاد تغییراتی در آن برای آزمون سال آینده وجود دارد.

 

 

لیست دانشگاه های پذیرنده علوم کامیپوتر در مقطع کارشناسی

دانشگاه مازندران- بابلسر

دانشگاه گلستان-گرگان

دانشگاه گیلان- رشت

دانشگاه کاشان
دانشگاه قم دانشگاه سلمان فارسی-کازرون
دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاه زنجان
دانشگاه علم و فناوری مازندران-بهشهر دانشگاه زابل

دانشگاه سمنان

دانشگاه رازی- کرمانشاه
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز دانشگاه دامغان
دانشگاه خوارزمی دانشگاه شهید باهنر-کرمان
دانشگاه شیراز دانشگاه شهرکرد
دانشگاه شهید چمران-اهواز دانشگاه شاهد-تهران
دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان

دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی-اسد اباد همدان

 

 

بهترین دانشگاه های پذیرنده علوم کامپیوتر را بشناسید

در بخش بالا لیست دانشگاه های ارائه دهنده رشته علوم کامپیوتر را خدمت شما دوستان عزیز معرفی کردیم. اما موضوعی که در اینجا بسیار مهم به نظر می رسد در رابطه با شناخت بهترین دانشگاه های ارائه دهنده این رشته تحصیلی است که الزاماً باید از آن مطلع شوید.

 

 

آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر

 

 

لیست دروس رشته علوم کامپیوتر

از دیگر موارد مهمی که در زمان انتخاب رشته در علوم کامپیوتر باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با لیست دروس رشته علوم کامپیوتر است.

در این بخش با ذکر دروس رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی در خدمت شما علاقمندان و افراد مایل به ادامه تحصیل در این رشته تحصیلی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

لیست دروس رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی
سیستم های خبره مبانی آنالیز ریاضی
پردازش تصویر مبانی منطق و نظریه مجموعه ها
شبکه های عصبی آز پایگاه داده
اصول طراحی نرم افزار زبان تخصصی
شبکه های کامپیوتری مبانی آنالیز عددی
اصول سیستم عامل طراحی و تحلیل الگوریتم ها
معادلات دیفرانسیل مبانی نظریه محاسبات

اصول سیستم های کامپیوتری

 

 

دانش آموختگان علوم کامپیوتر در چه مشاغلی مشغول به کار می شوند؟

خوشبختانه برای فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر مشاغل زیادی وجود دارد که در ادامه در رابطه با آن ها با شما صحبت می کنیم و توضیحاتی را نیز در مورد هر یک از این مشاغل خدمت شما ارائه می دهیم.

 

 

. شغل web developer یا توسعه دهنده وب

شغل web developer یکی از مشاغل محبوب در میان دانش آموختگان علوم کامپیوتر است که افراد زیادی تمایل به انتخاب آن جهت کسب درآمدی عالی را دارند.

در این حرفه، فرد الزاماً باید جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان و ترافی سایت ها دست به بهینه سازی آن ها بزند.

البته دقت داشته باشید که داشتن خلاقیت در کار از الزامات کار در شغل توسعه دهنده وب یا همان web developer است.

 

 

. پست مدیریت پروژه های مختلف نرم افزاری

در این پست فرد الزاماً باید تمامی فعالیت های برنامه نویسان و تحلیل گران را به طور دقیق هماهنگی و مدیریت کند.

این فرد الزاماً‌ باید سعی در هر چه بالاتر رفتن افزایش بهره وری شرکت با بازی نقش مشاور در رابطه با مسائل فنی را داشته باشد.

مورد بسیار مهم این که، فرد مایل به اشتغال در این پست باید خلاقیت بالایی در کار خود داشته باشد و با تمامی سیستم ها و فناوری های کامپیوتری آشنایی لازم را داشته باشد.

 

 

. پست توسعه دهنده نرم افزار

فرد مشغول به کار در پست توسعه دهنده نرم افزار باید توانایی بالایی در طراحی انواع نرم افزار برای پلتفرم ها را داشته باشد.

از طرفی، توجه به نیاز کاربرهای سایت و همین طور داشتن قدرت خلاقیت بالا نیز از دیگر الزامات اشتغال در این پست است.

البته به جز مشاغل نام برده شده امکان اشتغال دانش آموختگان علوم کامپیوتر در مشاغل دیگری هم وجود دارد که می توانند با درآمد عالی برای هر فرد همراه باشند.

 

 

بین رشته مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر چه فرقی دیده می شود؟

شاید این پرسش مهم برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که چه فرقی بین دو رشته مهندسی کامپیوتر و همین طور علوم کامپیوتر وجود دارد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که دانش آموختگان رشته مهندسی کامپیوتر معمولاً با نرم افزارهایی کار کرده و آن ها را اجرا می کنند که یک متخصص در  علوم کامپیوتر کار طراحی آن ها را به عهده داشته است.

اما یک فرد فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر در زمینه نوشتن برنامه های کامپیوتری و الگوریتم ها و استفاده و بهره برداری از انواع سیستم های امنیتی تبحر و مهارت دارد.

از طرفی، دانش آموختگان این رشته دانشگاهی می توانند مشکلات زیادی را از طریق کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری برطرف کنند.

 

 

در مورد ظرفیت رشته علوم کامپیوتر چه می دانید؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با دانشگاه های پذیرنده هر فرد داوطلب انتخاب این رشته تحصیلی باید در مورد ظرفیت پذیرش علوم کامپیوتر اطلاعاتی را بدست آورد.

در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در این رشته تحصیلی باید عرض کنیم که به طور دقیق نمی توان ظرفیت مشخصی را برای این رشته در دانشگاه های مختلف اعلام کرد.

زیرا ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در علوم کامپیوتر بستگی زیادی به نیاز دانشگاه ها برای جذب دانشجو دارد و این رقم ممکن است هر ساله تغییر کند.

اما در مجموع می توان گفت که ظرفیت پذیرش افراد در علوم کامپیوتر در انواع دانشگاه ها کم نیست و همین موضوع شانس قبولی شما را به مراتب افزایش می دهد.

 

 

آیا می توانم بدون کنکور در رشته تحصیلی علوم کامپیوتر وارد شوم؟

چند سالی است که پذیرش دانشجویان در دانشگاه های مختلف به صورت بدون آزمون بسیار باب شده است.

شاید علت این موضوع درگیری های زیاد افراد و اشتغال به کار آن ها باشد که آن ها را مایل به انتخاب رشته های بدون کنکور و ورود به دانشگاه هایی می کند که برای ورود به آن ها نیازی به شرکت در کنکور سراسری ندارند.

علوم کامپیوتر هم یکی از آن رشته هایی است که متقاضیان ورود بدون آزمون در آن بسیار زیاد است. اما باید دید آیا امکان ورود به علوم کامپیوتر به شکل بدون کنکور در دانشگاه های مختلف وجود دارد یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که بله هر فرد در صورت تمایل می تواند برای دوره بدون کنکور علوم کامپیوتر در دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های کشور اقدام کند.

 

 

برای قبولی و پیشرفت در علوم کامپیوتر باید در چه دروسی قوی باشم؟

ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر و اشتغال به کار در آن نیاز به قوی بودن در تعدادی از دروس ارائه شده در دوران دبیرستان دارد.

از میان مهم ترین این دروس می توان از درس آمار و احتمالات، فیزیک و همین طور ریاضیات گسسته نام برد که در صورت ضعیف بودن و نداشتن پایه ای قوی در آن ها نمی توانید انتظار پیشرفتی روزافزون در علوم کامپیوتر و یافتن شغلی مناسب و درخور خود را در این زمینه داشته باشید.

 

 

کدام یک از دروس ارائه شده در علوم کامپیوتر از بقیه مهم تر هستند؟

شاید این پرسش مهم برای شما هم مطرح شود که از بین دروس رشته علوم کامپیوتر کدام یک از بقیه مهم تر بوده و یادگیری مفهومی و دقیق آن ها از اهمیت بالاتری برخوردار است.

در این رابطه باید عرض کنیم که تعدادی از دروس رشته علوم کامپیوتر از جمله شبیه سازی سیستم های گسسته، ساختمان داده ها، برنامه نویسی پیشرفته، طراحی زبان های برنامه نویسی و برنامه سازی پیشرفته از بقیه مهم تر بوده و الزاماً باید آن ها را دقیق تر فرا بگیرید.

 

 

آیا درس های علوم کامپیوتر مفید و بهینه هستند؟

شاید تا به حال از دوستان و یا آشنایان خود شنیده باشید که اظهار می کنند درس های ارائه شده در رشته تحصیلی مان برای اشتغال در آن زمینه چندان به دردمان نخورد و در واقع هیچ چیزی یاد نگرفتیم.

شاید این پرسش از ذهن شما نیز عبور کند که آیا این موضوع در رابطه با علوم کامپیوتر هم صدق می کند یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که در این رشته هم نیاز مبرمی به مطالعه بالا و خواندن کتاب های متفرقه است. حتی شاید لازم باشد که در کلاس های آموزشگاه های مختلف هم برای یادگیری بیشتر مفاهیم کامپیوتری شرکت کنید.

به جز این ها باید با نرم افزارهای مختلفی از جمله سی پلاس پلاس، پایتون، جاوا و پاسکال نیز آشنایی لازم را پیدا کرده و کار با آن ها را به طور کامل و دقیق یاد بگیرید.

پس ملاحظه می کنید که بدون مطالعه زیاد و آشنایی با جدیدترین مفاهیم کامپیوتری نمی توان به موفقیت و پیشرفت کاری در حوزه علوم کامپیوتر رسید.

 

 

لزوم استفاده از مشاوره تحصیلی در زمان انتخاب علوم کامپیوتر

بحث انتخاب رشته همواره از اهمیت زیادی در بین داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری برخوردار است.

به طوری که در صورت بروز اشتباه و خطایی در آن ممکن است آینده کاری و تحصیلی خود را به خطر بیندازید.

البته این موضوع در رابطه با علوم کامپیوتر هم صدق می کند.

در صورت استفاده از خدمات مشاوره قبل از انتخاب علوم کامپیوتر می توانید با دروس و همین طور بازار کار این رشته چه در خارج و چه در داخل کشور آشنایی لازم را پیدا کنید.

بعلاوه، به کمک استفاده از مشاورانی خبره و کاردان است که امکان اطلاع از دانشگاه های پذیرنده و علی الخصوص بهترین مراکز دانشگاهی پذیرنده این رشته تحصیلی برای شما عزیزان فراهم می شود.

 

 

ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر در کشوری خارجی

شاید برخی از شما دوستان عزیز تمایلی به ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر در ایران را نداشته باشید و قصدتان تحصیل در این رشته در خارج از کشور باشد.

اما دقت کنید که این موضوع به همین راحتی ها هم نیست و به قول معروف گاو نر می خواهد و مرد کهن.

به این معنا که در ابتدا باید شرایط لازم برای گرفتن بورسیه تحصیلی از دانشگاه های معتبر و شناخته در کشور مورد نظرتان را داشته باشید.

در قدم بعدی باید بدانید که کدام دانشگاه و کشور برای ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر از بقیه بهتر هستند و با کسب اطلاعات و تجربیات بالا برای شما همراه هستند.

البته به تمامی این موارد روش دریافت بورسیه تحصیلی را هم اضافه کنید که به قول معروف با دوندگی های زیادی همراه است. برای اطلاع از تمامی این موارد مهم استفاده از خدمات مشاوره و راهنمایی گرفتن از مشاوران تحصیلی الزامی و مهم به نظر می رسد.

 

 

برای آشنایی با بهترین مراکز دانشگاهی پذیرنده علوم کامپیوتر و ظرفیت پذیرش آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته مددکاری اجتماعی

تست هوش برای انتخاب رشته

رشته مهندسی کامپیوتر

رشته علوم کامپیوتر

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بازار کار رشته علوم کامپیوتر در ایران چگونه است؟

آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر در ایران خوب است و می توانید درآمد خوبی از طریق کار در آن داشته باشید.

درآمد رشنه علوم کامپیوتر در خارج از کشور چقدر است؟

در آمد رشته علوم کامیپوتر در خارج از کشور بسیار مناسب و عالی است.

دروس رشته علوم کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟

از میان لیست دروس رشته علوم کامپیوتر می توان از معادلات دیفرانسیل و شبکه های کامپیوتری نام برد.

چگونه می توانم با رشته علوم کامپیوتر به طور کامل آشنا شوم؟

برای اطلاع از همه چیز درباره رشته علوم کامپیوتر با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی رشته علوم کامپیوتر»

 1. Avatar photo کدرلایف گفت:

  ممنون از این مقاله کاربردی

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   خواهش میکنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط و مهلت ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

  ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

  شرایط و مهلت ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه 1403 اعلام شد. آزمون کارشناسان رسمی دادگستری هر سال یا هر دو سال یکبار توسط سازمان سنجش و در جهت جذب علاقمندان به شغل کارشناس رسمی در مدت یک...
 • چارت انتخاب واحد رشته مهندسی پزشکی

  چارت انتخاب واحد رشته مهندسی پزشکی + بروزرسانی 1403

  رشته مهندسی پزشکی امروزه یکی از پرطرفدارترین رشته‌ ها از نظر داوطلبان کنکور گروه ریاضی به حساب می‌ آید و از آن جا که این رشته علاوه بر دروس مهندسی با دنیای پزشکی هم سر و کار دارد؛ مورد توجه...
 • رشته داروسازی

  رشته داروسازی + درآمد، بازارکار، دروس و شرایط مهاجرت

  بازار کار رشته داروسازی موضوعی است که ما در این مطلب بررسی خواهیم کرد. بسیاری از داوطلبان رشته تجربی، متقاضی تحصیل در رشته دارو سازی هستند. به همین دلیل رقابت برای ورود به این رشته و سپس یافتن کار برای...
 • رشته ی مهندسی برق

  رشته مهندسی برق + درآمد، بازارکار، دروس و شرایط مهاجرت

  رشته ی مهندسی برق شامل 4 گرایش مختلف است که هر کدام از این گرایش ها در حوزه ای جدا قرار گرفته و برای انتخاب درست بین این رشته ها بهتر است به بررسی دقیق این گرایش ها بپردازید تا...
تماس با مشاور