ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته مهندسی کامپیوتر یکی از بهترین و شناخته ترین رشته های دانشگاهی در گروه ریاضی به شمار می رود که از قضا طرفداران خود را در میان داوطلبان ورود به دانشگاه ها دارد. اما دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب این رشته تحصیلی در دانشگاه های مختلف باید همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر بدانید. به عبارت دیگر، با آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوتر آشنایی لازم را پیدا کنید و یا این که به این موضوع پی ببرید که درآمد رشته مهندسی کامپیوتر در ایران و خارج از کشور چقدر است. البته به جز آشنایی با بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر الزاماً باید اطلاعاتی را نیز در رابطه با دانشگاه های پذیرنده این رشته تحصیلی و دروس رشته مهندسی کامپیوتر بدست آورید.

 

از آن جایی که هر داوطلب مایل به ادامه تحصیل در مهندسی کامپیوتر باید قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب این رشته دانشگاهی همه چیز درباره مهندسی کامپیوتر را بداند و با بازار کار مهندسی کامپیوتر و یا دروس مهندسی کامپیوتر آشنایی لازم را پیدا کند در نتیجه وجود مشاور تحصیلی خبره و کاردان در اینجا می تواند بسیار مؤثر و مفید واقع شود. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با دروس رشته مهندسی کامپیوتر، دانشگاه های آزاد و سراسری پذیرنده این رشته در مقاطع مختلف تحصیلی و همین طور آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوتر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی تماس برقرار کرده و فرصت صحبت با تیم کارشناسانی حرفه ای را پیدا کنید.

 

 

جهت اطلاع از آینده شغلی و بازار کار مهندسی کامپیوتر و لیست دروس ارائه شده در این رشته تحصیلی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مهندسی کامپیوتر در دو گرایش نرم افزار و سخت افزار ارائه می شوند

 

بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر

 

 

معرفی کلی رشته مهندسی کامپیوتر

شاید این پرسش در ذهن شما دوست عزیز داوطلب نیز مطرح شده باشد که مهندسی کامپیوتر چیست و چگونه می توان تعریفی کلی از این رشته دانشگاهی محبوب ارائه داد؟

در پاسخ به این پرسش باید خدمت شما عرض کنیم که مهندسی کامپیوتر به عنوان یکی از بهترین رشته های گروه ریاضی سعی در ارائه آموزش های لازم به افرادی را دارد که به کار در حوزه تعمیر و عیب یابی انواع کامپیوتر و همین طور آشنایی با سخت افزارها و نرم افزارهای مختلف علاقه زیادی داشته و استعداد لازم را در این رابطه دارند.

از طرف دیگر، مباحث جذاب رشته های مهندسی الکترونیک و برق و همین طور طراحی نرم افزار را می توانید در مهندسی کامپیوتر مشاهده کنید.

 

 

 

برای آشنایی با بازار کار و مشخصات رشته مهندسی صنابع وارد لینک مربوطه شوید

در مورد تاریخچه ایجاد رشته مهندسی کامپیوتر چه می دانید؟

شاید بد نباشد در این نوشته مربوط به همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر کمی هم در رابطه با تاریخچه ایجاد و روی کار آمدن این رشته دانشگاهی بدانیم.

ایجاد رشته کامپیوتر به سال ها قبل یعنی سال 1939 میلادی بازمی گردد. در همین سال بود که دو فرد به نام های وینسنت آتناواف و همین طور کلیفوردبری مؤفق به ساخت رایانه دیجیتالی شدند که تا آن زمان نظیر آن ساخته نشده بود.

سال ها بعد یعنی در سال 1972 میلادی برای اولین بار مهندسی کامپیوتر در دانشگاه کلیوند مورد تدریس قرار گرفت و اساتیدی به این امر مشغول شدند.

 

 

تحصیلات لازم برای اشتغال به کار در رشته مهندسی کامپیوتر چیست؟

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که علاقه زیادی به ادامه تحصیل و اشتغال در مهندسی کامپیوتر دارند. اینجاست که ممکن است این سؤال برای شما هم پیش بیاید که خب برای ورود به بازار کار مهندسی کامپیوتر و داشتن درآمد رشته مهندسی کامپیوتر به چه مدرک تحصیلی نیاز است؟

آیا تنها با داشتن مدرک کارشناسی می تواند به موفقیت رسید و درآمد عالی را کسب کرد یا این که نه داشتن یکی از دو مدرک ارشد و یا دکتری برای ورود و ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی و کسب درآمد بالا الزامی است؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید عرض کنیم که این موضوع بستگی مستقیمی به شرکت یا ارگانی دارد که قرار است در آن جا مشغول به کار شوید.

البته پستی که قرار است در آن مشغول به کار شوید هم در این میان اهمیت زیادی دارد.

به این معنا که برای برخی از پست ها داشتن مدرک کارشناسی کافیست اما در برخی دیگر از پست ها و مشاغل بدون داشتن مدارک کارشناسی ارشد و یا دکتری نمی توان به کار مشغول شد.

 

 

توانمندی های یک فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر چیست؟

در صورت ادامه تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر و تمایل به ورود به بازار کار مهندسی کامپیوتر به عنوان یک فرد فارغ التحصیل این رشته دانشگاهی توانمندی های زیادی را بدست آورده اید.

از میان مهم ترین توانایی های بدست آمده می توان به رفع مشکلات سیستم ها و تعمیر اساسی آن ها اشاره کرد که خود بسیار مهم است.

از طرف دیگر، با تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر و ورود به بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر می توانید با انواع نرم افزارها و سخت افزارها را طراحی و روانه بازار کنید.

به جز این ها، فرد فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر توانایی های لازم را برای شناخت جدیدترین و به روزترین نرم افزارها و همین طور سخت افزارهای کامپیوتری موجود را داشته و می تواند به خوبی از آن ها استفاده کند.

 

 

برای دریافت اطلاعاتی جامع در رابطه با مشخصات و بازار کار رشته رادیولوژی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

آشنایی با دو مفهوم سخت افزار و نرم افزار

از آن جایی که در این نوشته جامع می خواهیم همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم و در این رشته تحصیلی هم که معمولاً سروکار با دو مفهوم نرم افزار و سخت افزار است از این رو در ادامه سعی در آشنایی شما با این دو مفهوم مهم را داریم.

در رابطه با واژه سخت افزار باید عرض کنیم که سخت افزار معمولاً به اجزاء و بخش هایی از کامپیوتر گفته می شود که شما می توانید به راحتی آن ها را لمس کنید.

از میان این اجزاء می توان به صفحه کلید، موس و یا کیس اشاره کرد.

اما در رابطه با نرم افزار موضوع کمی متفاوت است. در واقع، نرم افزارها همان برنامه هایی هستند که با نصب و راه اندازی آن ها در سیستم کامپیوتر خود می توانید با دستگاه کار کنید.

توجه کنید که درست برعکس سخت افزارها نرم افزارهای کامپیوتری به هیچ وجه قابل لمس نبوده و امکان دست زدن به آن ها را ندارید.

 

 

آیا با گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر آشنایی دارید؟

 مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی از دو گرایش مختلف تشکیل می شود. در این بخش با ذکر این دو گرایش و ارائه توضیحاتی هر چند مختصر در رابطه با آن ها در خدمتتان هستیم.

 

 

آشنایی با گرایش نرم افزار مهندسی کامپیوتر

در این گرایش از مهندسی کامپیوتر آموزش های لازم برای طراحی و استفاده از انواع و اقسام نرم افزارهای مفید و کاربردی به دانشجویان داده می شود.

نرم افزارهایی سیستمی و یا کاربردی که الزاماً برای کار با کامپیوتر و یا لپ تاپ باید بر روی دستگاه نصب و راه اندازی شوند.

 

 

آشنایی با گرایش سخت افزار مهندسی کامپیوتر

در گرایش سخت افزار مهندسی کامپیوتر هر فرد دانشجو می تواند با تمامی قطعات به کار رفته در ساخت انواع کامپیوتر و لپ تاپ آشنا شود و در مورد نحوه کار و عملکرد آن ها اطلاعات مفصلی را بدست آورد.

به این ترتیب این فرد می تواند به راحتی از عهده تعمیر و رفع مشکلات و خطاهای این سخت افزارهای کاربردی نیز بربیاید.

 

 

در مورد بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر در ایران چه می دانید؟

یکی از پرسش هایی که معمولاً‌ افراد علاقمند به مهندسی کامپیوتر از مشاوران تحصیلی می پرسند در رابطه با بازار کار  و درآمد مهندسی کامپیوتر است.

در رابطه با بازار کار و درآمد رشته مهندسی کامپیوتر باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که بازار کار مهندسی کامپیوتر در ایران بسیار خوب بوده و در صورت داشتن تلاش و پشتکار لازم می توانید درآمد خوبی را از اشتغال به کار در این رشته دانشگاهی بدست آورید.

از طرف دیگر، با توجه به پیشرفت های قابل توجه در دنیا در زمینه تکنولوژی و لزوم استفاده از کامپیوتر برای انجام بسیاری از کارها بیکاری در این رشته در ایران وجود نداشته و هر فرد می تواند درآمد عالی با کار در حوزه های کامپیوتری داشته باشد.

جالب اینجاست که بازار کار مهندسی کامپیوتر به اندازه ای خوب است که حتی در دوران دانشجویی هم می توانید وارد بازار کار مهندسی کامپیوتر شوید و از این راه درآمد داشته باشید.

 

 

آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوتر در خارج از ایران چگونه است؟

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر برای شما دوست عزیز علاقمند به انتخاب این رشته تحصیلی ضروری و مهم است از این رو بهتر است در این نوشته کمی هم در رابطه با آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور بدانید.

آینده شغلی و درآمد رشته مهندسی کامپیوتر در خارج از ایران نیز همچون داخل کشور با توجه به پیشرفت های قابل توجه تکنولوژی و استفاده از اینترنت در آن ها بسیار عالی است و می تواند با درآمد خوب و قابل توجهی برای فرد شاغل در این زمینه همراه باشد.

 

 

رشته مهندسی کامپیوتر در کشور کانادا

در رابطه با آینده شغلی مهندسی کامپیوتر در کشور کانادا باید عرض کنیم که این کشور می تواند یکی از مهم ترین مقاصد افراد جویای کار در این رشته تحصیلی باشد و درآمد رشته مهندسی کامپیوتر در این کشور بسیار بالاست.

در واقع، متقاضیان اشتغال به کار در حوزه مهندسی کامپیوتر در کشور کانادا بالا بوده و فرد با اشتغال در آن می تواند به درآمد خوبی دست پیدا کند.

 

 

برای اطلاع از لیست پرکارترین رشته های دانشگاهی در ایران وارد لینک مربوطه شوید

 

 

رشته مهندسی کامپیوتر در کشور سوئیس

به جز کانادا کشور سوئیس نیز یکی دیگر از کشورهایی است که درآمد مهندسی کامپیوتر در آن بسیار بالاست.

البته دقت داشته باشید که داشتن تخصص لازم در حوزه کاری و همین طور تجربیات و اطلاعات بالا در رشته مهندسی کامپیوتر می تواند به هر چه بالاتر بودن درآمد رشته مهندسی کامپیوتر در کشور سوئیس کمک کند.

 

 

رشته مهندسی کامپیوتر در کشور استرالیا

کشور استرالیا یکی از آن کشورهایی است که درآمد مهندسی کامپیوتر در آن بالاست و می توان به داشتن بهترین آینده شغلی مهندسی کامپیوتر در این کشور امیدوار بود.

در واقع، این کشور به وجود متخصصانی خبره و کاردان در حوزه کامپیوتر نیاز مبرمی داشته و در نتیجه می توان انتظار بالاترین درآمد مهندسی کامپیوتر را از اشتغال به کار در این رشته دانشگاهی در استرالیا داشت.

 

 

برای دریافت اطلاعاتی جامع و کامل در رابطه با رشته علوم آزمایشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

توانمندهای لازم برای اشتغال به کار و تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر

از جمله موارد مهمی که قبل از هر گونه اقدامی برای ادامه تحصیل و یا اشتغال به کار در مهندسی کامپیوتر باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با داشتن توانمندی ها و مهارت های لازم برای ورود به آن است.

یکی از مهم ترین توانمندها و مهارت های لازم قبل از ادامه تحصیل و اشتغال به کار در مهندسی کامپیوتر علاقمند بودن به مطالعه و اطلاع از جدیدترین پیشرفت ها در حوزه علم کامپیوتر است.

از طرف دیگر، فرد مایل به ادامه تحصیل و اشتغال به کار در مهندسی کامپیوتر الزاماً باید قدرت یادگیری بالایی داشته باشد و از هیچ گونه تلاشی برای رسیدن به پیشرفت و ترقی در تحصیل و اشتغال دریغ نکند.

 

 

دروس رشته مهندسی کامپیوتر

از دیگر موارد مهمی که قبل از انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر و اشتغال به کار در این رشته تحصیلی باید به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با دروس مهندسی کامپیوتر است.

در واقع، بسته به این که کدام یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر را برای تحصیل انتخاب کرده اید باید از دروس مهندسی کامپیوتر در آن گرایش نیز مطلع شوید.

با توجه به این که شما دوست عزیز خواننده این نوشته به دنبال اطلاع از همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر هستید در این بخش از نوشته حاضر با شما با ذکر لیست دروس مهندسی کامپیوتر در خدمتتان هستیم.

البته در اینجا لیست دروس مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار خدمتتان عرض می شود. دروس مهندسی کامپیوتر ذکر شده در زیر شامل دروس پایه، اصلی و تخصصی می شوند.

 

 

دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار)
پروژه

طراحی سیستم های VLSI

الکترونیک دیجیتال
سیگنال ها و سیستم ها
مدارهای الکتریکی 2
کارآموزی
انتقال داده ها
آزمایشگاه الکترونیک دیجیتال
سیستم های کنترل خطی

 

 

دروس اختیاری مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار)
روش های محاسبات عددی
طراحی مدارهای واسط
آزمایشگاه مدارهای واسط
گرافیک کامپیوتری 1
معماری سیستم های کامپیوتری
ریز پردازنده 2
مدارهای منطقی پیشرفته
طراحی خودکار مدارهای دیجیتال
اصول طراحی کامپایلر
آزمایشگاه معماری سیستم های کامپیوتری
آزمایشگاه ابزار طراحی سخت افزار

 

 

دروس اصلی مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار)
ساختمان های گسسته
برنامه سازی پیشرفته
آزمایشگاه کامپیوتر
ریاضی مهندسی
معماری کامپیوتر
آزمایشگاه مدارهای الکتریکی 1
طراحی الگوریتم
ساختمان داده ها
زبان تخصصی
مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی
مدارهای الکتریکی 1
مدارهای منطقی
آزمایشگاه مدارهای منطقی

 

 

دروس پایه مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار)
ریاضی 1
کارگاه عمومی
فیزیک 2
آمار و احتمالات مهندسی
آز فیزیک 2
کارگاه عمومی
آز فیزیک 1
معادلات دیفرانسیل
ریاضی 2
ریاضی 1

 

 

آینده شغلی رشته مهندسی کامپیوتر

 

 

از میان دروس رشته مهندسی کامپیوتر کدام یک از بقیه مهم تر هستند؟

دروس مهندسی کامپیوتر هر یک به نوبه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اما در این میان می توان دروسی را برشمرد که از بقیه مهم تر بوده و یادگیری دقیق تر آن ها در اولویت قرار دارد.

از میان مهم ترین دروس مهندسی کامپیوتر می توان از دروسی همچون طراحی الگوریتم، مدارهای منطقی، برنامه نویسی، مدارهای الکترونیک، ساختمان داده ها و سیستم های عامل یاد کرد.

 

 

برای آشنایی با رشته دانشگاهی شنوایی سنجی و اطلاع از بازار کار و دروس این رشته وارد لینک مربوطه شوید

 

 

برای ورود به رشته کامپیوتر باید در چه دروسی قوی باشیم؟

شاید این پرسش برای شما دوست عزیز علاقمند به ادامه تحصیل در مهندسی کامپیوتر نیز مطرح شود که برای ورود به مهندسی کامپیوتر در کدام یک از دروس باید قوی بوده و پایه خوبی داشته باشیم؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید عرض کنیم که برای ادامه تحصیل و اشتغال به کار در مهندسی کامپیوتر نیاز به داشتن پایه ای قوی در دروس فیزیک، ریاضیات و همین طور آمار و احتمالات دارید.

 

 

دانش آموختگان رشته مهندسی کامپیوتر امکان اشتغال در چه مشاغلی را دارند؟

در حال حاضر فرصت های شغلی زیادی پیش روی دانش آموختگان و فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر وجود دارد.

 از جمله مشاغلی که یک دانش آموخته مهندسی کامپیوتر می تواند به آن روی بیاورد و آن را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کند می توان به مشاغلی همچون کارشناس شبکه، برنامه نویسی کامپیوتر، طراح و توسعه دهنده وب، مدیر سایت و تحلیل گر سیستم های کامپیوتری اشاره کرد.

از طرف دیگر، دانش آموختگان این رشته تحصیلی امکان اشتغال به کار در مشاغلی همچون کارشناس پایگاه داده، طرح نرم افزار و انیماتور را نیز دارند.

 

 

ادامه تحصیل در مهندسی کامپیوتر تا چه مقطعی امکان پذیر است؟

ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر در ایران از مقطع کاردانی یا همان فوق دیپلم شروع می شود و بنا به تمایل فرد می تواند تا مقطع دکتری نیز ادامه داشته باشد.

در نتیجه ملاحظه می کنید که در این رابطه هیچ محدودیتی برای شما دوست عزیز داوطلب وجود ندارد.

 

 

برای معرفی کامل لیست رشته های دانشگاهی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در مورد دانشگاه های پذیرنده رشته مهندسی کامپیوتر چه می دانید؟

رشته کامپیوتر از آن دست رشته هایی است که دانشگاه های زیادی در ایران پذیرنده دانشجو در آن هستند.

در ادامه این نوشته با ذکر دانشگاه های پذیرنده این رشته محبوب دانشگاهی یعنی دانشگاه های سراسری و آزاد در خدمت شما هستیم.

 

 

دانشگاه های سراسری پذیرنده مهندسی کامپیوتر
دانشگاه شیراز دانشگاه صنعتی ارومیه
دانشگاه شهید بهشتی تهران دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز
دانشگاه شهید باهنر-کرمان دانشگاه سمنان
دانشگاه شهرکرد دانشگاه سلمان فارسی-کازرون
دانشگاه شاهد تهران دانشگاه زنجان
دانشگاه سیستان و بلوچستان دانشگاه زابل
دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی-اسدآباد دانشگاه رازی-کرمانشاه
دانشگاه دامغان دانشگاه تبریز (محل تحصیل دانشکده فنی و مهندسی میانه)
دانشگاه خوارزمی دانشگاه تبریز
دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل دانشگاه بین المللی امام خمینی
دانشگاه بیرجند دانشگاه بناب
دانشگاه بوعلی سینا- همدان (محل تحصیل دانشکده فنی تویسرکان دانشگاه بجنورد
دانشگاه الزهراء دانشگاه ایلام
دانشگاه اصفهان دانشگاه ارومیه

دانشگاه اردکان

دانشگاه اراک
دانشگاه آیت الله بروجردی دانشگاه تهران
دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس فارابی قم) دانشگاه تربت حیدریه

 

 

دانشگاه های آزاد پذیرنده مهندسی کامپیوتر (کارشناسی)
 استان ایلام-واحد ایلام- محل تشکیل کلاس شیروان وچرداول
استان ایلام- واحد ایلام- محل تشکیل کلاس آبدانان
استان البرز- واحد هشتگرد
استان البرز- واحد کرج- محل تشکیل کلاس نظرآباد
استان اصفهان- واحد کاشان
استان اصفهان- واحد دهاقان
استان اصفهان- واحد دولت آباد
استان اصفهان- واحد خوراسگان
استان اردبیل- واحد اردبیل
استان آذربایجان غربی- واحد میاندوآب
استان آذربایجان غربی- واحد ماکو
استان آذربایجان غربی- واحد شاهین دژ

استان آذربایجان غربی- واحد سلماس

استان آذربایجان غربی- واحد خوی
استان آذربایجان شرقی- واحد بوکان
استان آذربایجان غربی- واحد ارومیه
استان آذربایجان شرقی- واحد بناب
استان آذربایجان شرقی- واحد اهر
استان آذربایجان غربی- واحد بستان آباد

 

 

آیا امکان تحصیل بدون آزمون در رشته مهندسی کامپیوتر نیز وجود دارد؟

تحصیل بدون کنکور چند سالی است که در میان دانش آموزان و داوطلبان ورود به دانشگاه ها باب شده و افراد زیادی به دنبال آن هستند.

یکی از رشته های محبوب و پرطرفداری که تقاضا برای ادامه تحصیل بدون کنکور در آن زیاد است مهندسی کامپیوتر است.

باید عرض کنیم که در حال حاضر امکان ادامه تحصیل در این رشته در دوره بدون آزمون در دانشگاه های مختلفی از جمله مراکز آموزش عالی سراسری و همین طور آزاد وجود دارد.

 

 

برای آشنایی با دانشگاه های پذیرنده مهندسی کامپیوتر و مشاغل مرتبط با این رشته دانشگاهی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته مددکاری اجتماعی

تست هوش برای انتخاب رشته

رشته علوم کامپیوتر

رشته مهندسی کامپیوتر

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بازار کار رشته مهندسی کامپیوتر در ایران چگونه است؟

آینده شغلی رشته علوم کامپیوتر در ایران عالی است و امکان کسب درآمد خوبی را در این رشته دارید.

درآمد رشنه مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور چقدر است؟

در آمد رشته مهندسی کامیپوتر در خارج از کشور خوب است و می توانید درآمد ماهیانه خوبی داشته باشید.

دروس رشته مهندسی کامپیوتر شامل چه مواردی می شود؟

از میان لیست دروس رشته مهندسی کامپیوتر می توان از ریاضی و فیزیک یاد کرد.

چگونه می توان با رشته مهندسی کامپیوتر به طور کامل آشنا شوم؟

برای اطلاع از همه چیز درباره رشته مهندسی کامپیوتر با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط و مهلت ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

  ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه

  شرایط و مهلت ثبت نام کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه 1403 اعلام شد. آزمون کارشناسان رسمی دادگستری هر سال یا هر دو سال یکبار توسط سازمان سنجش و در جهت جذب علاقمندان به شغل کارشناس رسمی در مدت یک...
 • چارت انتخاب واحد رشته مهندسی پزشکی

  چارت انتخاب واحد رشته مهندسی پزشکی + بروزرسانی 1403

  رشته مهندسی پزشکی امروزه یکی از پرطرفدارترین رشته‌ ها از نظر داوطلبان کنکور گروه ریاضی به حساب می‌ آید و از آن جا که این رشته علاوه بر دروس مهندسی با دنیای پزشکی هم سر و کار دارد؛ مورد توجه...
 • رشته داروسازی

  رشته داروسازی + درآمد، بازارکار، دروس و شرایط مهاجرت

  بازار کار رشته داروسازی موضوعی است که ما در این مطلب بررسی خواهیم کرد. بسیاری از داوطلبان رشته تجربی، متقاضی تحصیل در رشته دارو سازی هستند. به همین دلیل رقابت برای ورود به این رشته و سپس یافتن کار برای...
 • رشته ی مهندسی برق

  رشته مهندسی برق + درآمد، بازارکار، دروس و شرایط مهاجرت

  رشته ی مهندسی برق شامل 4 گرایش مختلف است که هر کدام از این گرایش ها در حوزه ای جدا قرار گرفته و برای انتخاب درست بین این رشته ها بهتر است به بررسی دقیق این گرایش ها بپردازید تا...
تماس با مشاور