ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

azmoon.ksi.ir – سامانه استخدام صنایع فولاد کرمان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
azmoon.ksi.ir

azmoon.ksi.ir

 

سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان – azmoon.ksi.ir

صنابع فولاد کرمان ضمن شرایطی از کلیه فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته هایی که در در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان اراده نموده است، اقدام به جذب نیروی کار می نماید. استخدام این دسته از افراد به صورت قراردادی می باشد . سامانه azmoon.ksi.ir مرجع اصلی استخدام در صنایع فولاد کرمان برای هر یک از فارغ التحصیلان واجدالشرایطی است که مایل به ثبت نام می باشند.

 

برای ثبت نام متقاضیان باید واجد شرایط تعیین شده در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان باشند و پس از انجام ثبت نام و ارسال مدارک می توانند در آزمون شرکت نمایند. آن دسته از متقاضیانی که در فراخوان azmoon.ksi.ir اقدام به ثبت نام می نمایند، بدیهی است که قبولی در این آزمون منوط به کسب نمره و حد نصاب لازم خواهد بود لذا جهت تکمیل روند ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

جهت ثبت نام در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان – azmoon.ksi.ir از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره با شماره های مرکز ثبت نام تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه استخدام شرکت فولاد کرمان چیست؟

شرایط لازم برای ثبت نام در سامانه azmoon.ksi.ir چیست؟

شرایط سنی و معدلی برای استخدام شرکت فولاد پیست؟

آیا برای ثبت نام در شرکت فولاد لازم است در آزمون ورودی شرکت نماییم؟

 

 

نحوه ثبت نام در سامانه azmoon.ksi.ir

جهت ثبت نام کلیه داوطلبان می توانند به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه azmoon.ksi.ir اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است که فرم مربوط به ثبت نام در همین سامانه موجود می باشد . کلیه متقاصیان برای ثبت اطلاعات خود در سامانه مذکور حدودا یک هفته زمان خواهند داشت تا تمامی ازلاعات خود را به ثبت برسانند و فرم مورد نظر را تکمیل نمایند.

 

از جمله مدارک لازم برای ثبت نام در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان می توان به مدارک هویتی و همچنین مدارک تحصیلی اشاره نمود. متقاضیان لازم است تصاویر برگه شناسنامه و همچنین برگه های مربوط به کارت ملی خود را در اندازه و حجم مودر نظر اسکن نمایند. همچنین تصویر عکس داوطلب نیز در همان زمان با اندازه و حجم تعیین شده باید بارگزاری شود.

 

در صورتی که سوابق بیمه دارید ف می تاونید این سوابق را به هنگام ثبت نام در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان به ثبت برسانید. همچنین فرزندان خانواده های محترم ایثارگران در هنگام ثبت نام می توانند مدارک خود را در وب سایت بارگذاری نمایند. همچنین لازم به ذکر است که هر گونه مشکل و یا نقص در ثبت نام مسوئلیت آن بر عهده شخص داوطلب می باشد و لازم است در این سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

 

 

برای ثبت نام استخدام شرکت فولاد ابتدا لازم است به سامانه  azmoon.ksi.ir  مراجعه نموده و پس از ان نسبت به ارائه مدارک در زمان مقرر اقدام نمایید

 

 

 

 

 

جهت اطلاع دقیق ار استخدام سرباز در ناجا کلیک کنیک

 

 

شرایط عمومی استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان – azmoon.ksi.ir

سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان

سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان

همانند سایر استخدام ها متقاضیان لازم است واجد شرایط تعیین شده در azmoon.ksi.ir باشند. از جمله شرایط عمومی که برای متقاضیان ثبت نام در استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان نام برد، تابعیت جمهوری اسلامی ایران است. همچنین متقاضیان به لحاظ دینی نیز، حتما لازم است به یکی از ادیان رسمی کشور متهد باشند . با توجهب هب آزمون مورد نظرباید دین مورد نظر را به هنگام ثبت نام انتخاب نمایند.

 

از جمله شرایط تعیین شده برای داوطلبان این است که هر یک از آنان نباید به هیچ عنوان  سابقه کیفری که به موجب آن موجب محرومیت از حقوق اجتماعی محروم شوند، داشته باشند. متقاضیان پسری که خدمت سربازی خود را پذرانده اند و یا اینکه معاف دائم می باشند، حتما لازم است که به هنگام ثبت نام کارت پایان خدمت یا معافیت خود را به همراه داشته باشند و از در وب سایت باگذاری نمایند.

 

از دیگر شرایط عمومی تعیین شده برای کلیه  متقاضیان شرکت در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان این است که به هیچ عنونان داوطلبان نباید از نظر جسمانی مشکلی داشته باشند در واقع برهخورداری از صحت و سلامتی برای کلیه داوطلبان واجب می باشد. نداشتن هر گونه اعتیاد به مواد مخدر برای ثبت نام از جمله شرایط تعیین شده می باشد.

 

 

 

برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 98 کلیک کنید

 

 

 

شرایط سنی و معدل استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان – azmoon.ksi.ir

آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در شرکت صنایع فولاد کرمان می باشندف می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند. حداقل معدل لازم برای ثبت نام در استخدام شرکت فولاد 13 می باشد.البته این معدل برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگله های دولتی و روزانه می باشد. و حداقل معدل 15 برای فراغ التحصیلان سایر دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی خواهد بود.

 

شرایط سنی برای تمامی داوطلبانی که در مقطع کاردانی 27 سال می باشد. بدین معنا که داوطلبانی می توانند در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان ثبت نام نمایند که حداکثر سن آنان 27 سال باشد و پنانچه حتی یک ماه از این سن بیشتر باشد ، نیم توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند همچنین در صورت پذیرش مصاحبه ای برای آنان به عمل نخواهند آمد لذا قبولی انان لغو خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام برای مقطع کارشناسی سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان azmoon.ksi.ir نیز 30 سال می باشد. همچنین آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیلانی که خدمت سربازی خود را به پایان رسانده اند مدت سربازی آنان به زمان لازم اضافه خواهد شد. همچنین سابقه کاری و سن مجاز برای بیمه تامین اجتماعی افزوده خواهد شد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام کیلک کیند

 

 

آزمون شرکت صنایع فولاد کرمان – azmoon.ksi.ir

آزمون شرکت صنایع فولاد کرمان به صورت تستی و چهارگزینه ای می باشد. این آزمون به صورتی است که در صورت زدن تست های اشتباه نمره منفی محسوب خواهد شد . سوالات آزمون همانطور که در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان ذکر شده است، در دو دفترچه عمومی و اختصاصی می باشد. سوالات عمومی همانند سوالات کنکور در درس دینی برای ادیان مختلف متفاوت باشد.

 

برای اطلاع از دروس عمومی منابع اصلی را ذکر می نماییم تا با برخی از منابع آشنا شوید و خود منابع اصلی نو کتب مورد نظر به صورتی است که شما باید خود را برای آزمون آن آماده نمایید. از جمله دورس عمومی و مواد آزمون شامل معارف‌اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و هوش و استعداد  می باشد. هر یک از این دروس با تعداد سوالات متفاوتی می باشند که اطلاع از هز یک از این تعداد سوالات برای محاسبه درصدها و امادگی در آزمون الزامی خواه بود.

 

دروس تخصصی برای شرکت در هر آزمون استخدامی به گونه اس انتخاب می شود که داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در آن در صورتی که اطلاعات بالایی داشت باشندف یتوانند در ثبت نام شرکت نمایند و می توان در این رابطه همان دروس کتب تخصصی دانشگاههی را نام برد. البته این مورد را می توانید با استفاده از براقرای ارتباط با مشاورین ایران تحصیل به دست آورید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرکت در کنکور تجربی با مدرک لیسانس کلیک کنید

 

راهنمای سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان

همانطور که ذکز گردید برای ثبت نام می توانید با ورود به azmoon.ksi.ir نسبت به تکمیل فرم استخدام مد نظر و همچنین بارگذاری مدارک خود اقدام نمایید. فایل ها و موارد اسکن شده به صورتی است که با همان حجم و اندازه تعیین شده باید صورت پذیرد و در غیر این صورت این امکان برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. در هر مرحله چنانچه خطایی را ملاحظه نمودید،در جهت جبران و رفع این خطا ها سریعا با شماره 9099075307 از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

ارائه کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون نیز در همان سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان به نشانی azmoon.ksi.ir قابل دریافت می باشد. بنابراین هر یک از داوطلبان در زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه مذکور می توانند نسبت به انجام و دریافت کارت و همچنین آزمون اقدام نمایند. امتیاز هر یک از داوطلبان نیز بر اساس همین درصدهای موجود در هر آزمون تعیین می گردد.

 

برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام در سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان و همچنین اتصال و دریافت راهنمایی در رابطه با azmoon.ksi.ir با مرکز استخدام تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه حتی ایام تعطیل ، آماده اراده خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت استخدام در سامانه azmoon.ksi.ir و همچنین پاسخ سوالات مظرح شده با مشاورین استخدام ایران تحصیل به شمار های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش 98

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

قانون استخدام سربازان وظیفه

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

سامانه استخدام شرکت صنایع فولاد کرمان

azmoon.ksi.ir

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور