ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۳۴
نتایج قرعه کشی ایران خودرو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از طریق سایت آن انجام می شود و علاوه بر انجام فرآیند ثبت نام، اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو نیز در سایت آن قابل مشاهده است. همچنین افزون بر مشاهده نتیجه از طریق سایت این شرکت، برای اطلاع از نتایج قرعه کشی راه های مختلف دیگری هم وجود دارد که مشاهده اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی یکی از این روش ها به حساب می آید. نکته مهم این است که افرادی که در این قرعه کشی شرکت کرده اند، باید در زمان مقرر نسبت به مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو اقدام نمایند. این افراد به هیچ عنوان نباید برای مشاهده نتایج قرعه کشی به سراغ سایت های متفرقه بروند و  فقط باید از طریق سایت های معتبر، از نتیجه ثبت نام خود مطلع شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید از نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و یا سایر روش ها،  مطلع شوید مقاله حاضر را تا انتها مطالعه نمایید زیرا ما در این مقاله زمان مشاهده نتایج، نحوه مشاهده نتایج و سایت های معتبر اطلاع رسانی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 

📢 اطلاعیه 📢

 متقاضیان انجام فرآیند ثبت نام و خرید خودرو، چنانچه به دلیل شلوغی و ترافیک سنگین سایت در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه شدند می توانند از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس گرفته و سفارش محصولات شرکت ایران خودرو را به کارشناسان ایران تحصیل بسپارند.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

تمامی افرادی که در قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو ثبت نام داشته اند؛ می بایست حتما در زمان مقرر و از طریق یکی از روش های اعلام نتایج، نتیجه قرعه کشی را مشاهده نمایند و در صورتی که نام آن ها جزء برندگان بود برای پرداخت هزینه اقدام کنند. لازم به ذکر است با توجه به اینکه شرکت ایران خودرو در هر سال طرح های مختلفی ارائه می نماید نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام اسامی برندگان آن بیان کرد اما به طور کلی اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای هر یک از طرح های ارائه شده آن، 72 ساعت ( سه روز کاری) پس از قرعه کشی می باشد.

نکته مهم در خصوص زمان تحویل محصولات ایران خودرو نیز این است که نمی توان زمان مشخصی برای آن در نظر گرفت زیرا برخی از محصولات فروش فوری می باشند و پس از 30 روز تحویل داده می شوند اما زمان تحویل برخی دیگر از محصولات ممکن است 3 ماه و یا حتی یک سال پس از ثبت نام باشد. در حقیقت باید بگوییم زمان تحویل خودروها با توجه به طرح ثبت نامی آن ها تعیین می شود. شما همراهان گرامی در صورت نیاز به دریافت مشاوره ثبت نام یا مشاهده اسامی برندگان می توانید با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

زمان اعلام نتیجه قرعه کشی خودرو

 

📢 اطلاعیه 📢

زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو برای مادران همزمان با اعلام نتایج قرعه‌کشی خودرو در سامانه sale.iranecar.com می باشد.

روش های مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو به طور معمول از طریق دو روش رسمی اعلام خواهد شد. در روش اول، پیامکی برای برندگان ارسال می شود که در آن عنوان شده فرد به عنوان نفر اصلی یا ذخیره است. روش بعدی نیز مراجعه به سایت است که در آن متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی را مشاهده نمایند. در ادامه، هر یک از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو را به طور کامل، برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک

اگر منتظر اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق دریافت پیامک می باشید، باید توجه کنید که شماره تلفن همراه شما که در هنگام ثبت نام آن را در سایت وارد کرده اید باید فعال باشد و لازم است گوشی تلفن خود را روشن نگه دارید. 

نکته مهم بعدی توجه به محتوای پیام است؛ متاسفانه بارها مشاهده شده که برخی افراد سودجو با هدف کلاهبرداری اقدام به ارسال پیامک های انبوه کرده و با ترفندهای مختلفی گوشی تلفن همراه و یا رمز های اینترنتی افراد را هک می کنند. پس توجه داشته باشید که در پیامک های ارسالی از سمت ایران خودرو تنها به این موضوع که شما برنده شده اید اشاره می شود و از شما مبلغی برای پرداخت درخواست نمی گردد و اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم در پیامک ارسال شده از سوی شرکت ایران خودرو هیچ درخواستی مطرح نمی شود.

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت

ممکن است برخی افراد در زمان ارسال پیامک، متوجه آن نشده باشند و یا به اشتباه پیامک ارسالی را حذف کنند. به همین دلیل ما در این قسمت نحوه پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و همچنین نحوه اطلاع از اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری را بررسی خواهیم کرد.

برای استفاده از سایت نیز دو روش وجود دارد. اولین روش پیگیری اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی، بدون وارد شدن به حساب کاربری است. اما، روش دوم وارد شدن به حساب کاربری برای مشاهده اسامی برنده شدگان می باشد.

مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با استفاده از کد پیگیری

یکی از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت، استفاده از کد پیگیری است که در ادامه مراحل آن را بررسی خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که در این روش احتیاجی به رمز عبور ثبت نام ایران خودرو ندارید. برای مشاهده نتایج از این طریق، باید مراحلی را با دقت و به درستی طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

در ابتدا باید وارد سامانه esale.ikco.ir شوید که وارد شدن به آن هم با استفاده از سیستم و هم با گوشی امکان پذیر خواهد بود. اولین سایتی که نشان داده می شود، دارای عنوان « فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو » بوده که باید بر روی لینک آن کلیک کنید.

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

با وارد شدن به صفحه اصلی سایت، گزینه های متعددی را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن ها گزینه «لیست برندگان قرعه کشی» می باشد که با شکل گردونه مشخص شده است و لازم است این گزینه را انتخاب نمایید.

اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی

در مرحله بعدی وارد صفحه دیگری خواهید شد که در آن لیست برندگان قرار گرفته است. برای پیگیری نام خود کافی است در قسمت کد پیگیری، آن را وارد کرده و جستجو را بزنید. اگر برنده شده باشید، پیام شما برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی

بدین ترتیب در این روش امکان مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که ممکن است در هنگام طی کردن مراحل به دلیل شلوغی سامانه با ارور های مختلفی مواجه شوید. همچنین در پاسخ به این سوال که کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ باید بگوییم این کد 7 رقمی می باشد. اگر کد رهگیری خود را فراموش و یا گم کرده باشید، نگران نباشید. زیرا، می توانید از طریق مطالعه مقاله زیر مجدد آن را به دست آورید. 

 

👈🏻 جهت مطالعه کد رهگیری ایران خودرو را گم کردم، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی 

منظور از مشاهده نتایج با استفاده از حساب کاربری، همان روش مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی است بنابراین در این قسمت همراه ما باشید تا روش پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی را بررسی کنیم.

همانطور که گفته شد روش قبلی براساس کد رهگیری شرکت ایران خودرو انجام می شد و برای مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت نیازی به کدملی افراد وجود نداشت. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان بدون استفاده از کد رهگیری ایران خودرو اسامی برندگان را مشاهده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم اما اگر کد پیگیری نداشتید و یا در صورت گم کردن کد رهگیری ایران خودرو می توانید با استفاده از پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی این کار را انجام دهید. برای این کار نیز باید مراحلی را طی کنید که برخی از این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

در ابتدا باید وارد سایت ایران خودرو به نشانی الکترونیکی  esale.ikco.ir شوید. سپس باید به جای انتخاب لیست برندگان قرعه کشی، گزینه ورود کاربر را انتخاب کنید.

ورود کاربران به  esale.ikco.ir

پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن نام کاربری و کلمه عبور شما پرسیده می شود. کد کاربری همان کد ملی شما است و کلمه عبور را هم  از قبل خودتان انتخاب کرده اید. این موارد را وارد کرده و گزینه ورود را بزنید.

ورود به نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی

در صفحه پیشخوان حساب کاربری خود گزینه های متعددی را خواهید دید که یکی از آن ها «استعلام وضعیت قرعه کشی» است که باید آن را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه مشخصات خودرویی که انتخاب کرده اید به شما نشان داده شده و اگر واجد شرایط دریافت آن باشید و برنده شده باشید، عبارت برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که در لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو بودیم چه کنیم؟

ما در موارد فوق سعی کردیم مراحل مربوط به مشاهده اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی را بررسی کنیم. اگر نام شما جزء برنده شدگان بوده باشد، یعنی این شانس را داشته اید که اتومبیل خود را دریافت کنید. در این صورت نیاز است یک سری مراحل را طی نمایید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

در ابتدا نیاز بدانید که شرکت ایران خودرو یک بازه زمانی معمولا 3 یا 5 روزه برای پرداخت وجه مورد نیاز مشخص می کند. افرادی که در این بازه زمانی وجه را پرداخت نمی کنند یعنی انصراف داده اند. برای واریز وجه نیز باید دوباره به حساب کاربری خود مراجعه کرده و این بار گزینه «واریز وجه قرعه کشی» را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه از شما کد پیگیری ثبت نام خواسته می شود که باید آن را به همراه کد امنیتی وارد کرده و روی جستجو بزنید.

بعد از این مراحل اطلاعات خودرویی که برنده شده اید به شما نشان داده می شود که باید مبلغ آن را پرداخت کنید. همچنین از شما خواسته می شود تا رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل را تعیین نمایید. برای دریافت نیز باید منتظر تماس از سمت نمایندگی مربوطه بمانید. سپس باید در تاریخی که به شما اعلام می شود، به نمایندگی رفته و قرارداد را امضا نموده و خودرو خود را تحویل بگیرید.

شرایط ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو 

شرایطی که در این قسمت آورده ایم تقریباً در هر ثبت نام یکسان بوده؛ اما ممکن است تغییراتی را داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکتهای ایران خودرو و سایپا 2 سال باید باشد.

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر (حداقل پایه سوم) ضروری است.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به فرد دیگر تخلف است.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کرده باشد.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی و نه فرد دیگری باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نیست.

۸. فرد انتخاب شده، می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کرده باشد.

۹. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود.

۱۰ . امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو ممنوع است.

نکته ۱: ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودرو) ممنوع تعیین شده است.

نکته ۲: ثبت نام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضی به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرح ها محروم می شود.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

شرایط لازم برای ثبت نام خودرو

شرایط اختصاصی ثبت نام ایران خودرو

1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو می باشد.

2 .انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتري در زمان واریز وجه خواهد بود.

3 .خودروي ثبت نامی، بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو  خواهد داشت.

4 .صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاري بر عهده شخص خواهد بود.

5 .در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال گرفته نشده و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت می باشد.

6 .در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری منظور می شود.

7 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط پرداخت می شود.

8 .درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان منتقل کند و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید.

9 .در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، وجوه مورد نظر گرفته خواهد شد.

10 .امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري وجود دارد.

11 .سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 می باشد و کلیه پیامک های ارسالی از طریق شماره مذکور خواهد بود.

 

👈🏻 جهت اطلاع از نحوه ثبت نام ایران خودرو، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج قرعه کشی  ایران خودرو

ایران‌خودرو درباره ممنوعیت خرید و فروش حواله هشدار داد

در اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو آمده است: پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی دومین فروش محصولات ایران‌خودرو در سامانه یک‌پارچه تخصیص خودرو، برخی از برگزیدگان به درج آگهی فروش حواله خودرو در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی اقدام کرده‌اند که ممنوعیت این موضوع در بخش‌ نامه‌ های مختلف فروش ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی شده و مورد تاکید بوده است.

 عرضه دو خودرو جدید در سال ۱۴۰۲ 

عادل پیرمحمدی، قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در امور پروژه‌ ها، درباره جدیدترین محصولات این خودروسازی گفت: با برنامه‌ریزی‌ های انجام‌ شده در سال ۱۴۰۲، دو خودرو ری را و محصول پروژه TF21 به تولید انبوه می‌ رسند.

 فروش ویژه پیکاپ فوتون دیزلی

شرکت ایران خودرو دیزل، طرح فروش ویژه پیکاپ فوتون نیوفیس دیزلی دو کابین را از ساعت ۱۰ دوشنبه، ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد کرد. گفتنی است ثبت نام در این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و قیمت قطعی آن ۱.۱۰۹.۲۶۵.۰۰۰ تومان است. 
لازم به ذکر است این طرح به صورت نقدی، اقساطی ۱۲ و ۱۸ ماهه برگزار می‌ شود و موعد تحویل آن بهمن و اسفند 1401 است.

مرحله يازدهم عرضه محصولات شركت ايران خودرو در بورس كالا

مرحله يازدهم عرضه محصولات شركت ايران خودرو در بورس كالا در دی ماه 1401 می باشد که در آن خودروهای هايما S8 و 207 دستی (سقف فلزی) با موعد تحويل 1402/1/25 در تاریخ 1401/10/11 از طريق بورس كالا عرضه می گردد. متقاضيان محترم می توانند برای اطلاع از فرآيند ثبت نام به آدرس https://www.ikco.ir/fa/ مراجعه نمایند. ضمنا اخذ كد بورس كالا نیز در سايت ir.ebgo.www امکان پذیر می باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج قرعه کشی  ایران خودرو

خلاصه مطلب 📝

ما در این مطلب سعی کردیم روش های مختلف مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو را برای شما عزیزان بیان کنیم. به یاد داشته باشید که به صورت کلی طرح های شرکت ایران خودرو یک ساله و یا تحویل فوری می باشد که افراد می توانند ابتدا پیش ثبت نام کرده و در بازه های زمانی بعدی خودرو خود را تحویل بگیرند.

برای اطلاع از تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودرو هم مناسب ترین راه مراجعه به سایت این شرکت است که نحوه انجام این کار را نیز بررسی نمودیم.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد اما در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید و یا در مراحل ذکر شده با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند کافیست تنها از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید یا سوال خود را به صورت کامنت در انتهای این مقاله بنویسید تا مشاوران ایران تحصیل در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله، کلیک کنید.

 

 

3.6/5 - (83 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان تحویل خودروها پس از برنده شدن در قرعه کشی چه تاریخی است؟

با توجه به طرح ثبت نامی سه ماه یا یک سال بعد از برنده شدن است.

آیا یک نفر  می تواند دو بار همزمان ثبت نام کند؟

خیر برای هر کد ملی تنها یک بار امکان ثبت نام وجود دارد.

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو از طریق کد ملی چگونه است؟

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی به طور کامل در مقاله بیان شده است لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

 

نظرات

 1. علی
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  چرا این دومین پیام برام نیومده.اولی اومد ولی دومی نیومده
  به نظرتون من رد شدم؟جواب بدین توروخدا

  • rahdar
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت بخیر
   باید منتظره سایت و اطلاعیه های ایران خودرو باشید دوست عزیز.

 2. فاطمه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  با سلام ..برای بنده هم امروز مثل همون پیام روز شنبه از ایران خودرو اومده که منتظر استعلام از ثبت احوال .این یعنی چی چرا باید از دوباره همون پیام فرستاده بشه .خواهش میکنم یکی جواب درست بده مارو از نگرانی دربیارین ..

  • مشاور محمدی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   نگران نباشید منتظر اطلاع رسانی سامانه ایران خودرو بمانید.

 3. فرزاد
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام و وقت بخیر خدمت کارشناسان محترم ایران خودرو . اگه ممکنه برای بار هزارم که همه مردم پرسیدن و جواب درستی نفهمیدن در یه کلمه آیا برای تمام مادران پیامک تایید از ثبت احوال رفته یا فقط برای برندگان . مگه دنیا به آخر میرسه که درست جواب بدین ؟ آخه امروز دوباره همون پیام اومده خواهش تمام مردم اینه که فقط بگید آره یا نه ممنونم

  • مشاور حمامی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقتتون بخیر باید این موضوع برای ایشان برسی شود با ما تماس بفرمایید

 4. آریا
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  یابرنده اول هستی یارزرو

 5. منصور
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام امروز نیز همانند دروز شنبه برای بنده پیام اینکه منتظر استعلام از ثبت احوال آمده یعنی چه آیا برا همه مادران منتخب فرستادن این پیام لطفا راهنمایی کنید🙏

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام
   برای استعلام نتیجه تماس بگیرید

 6. امیرعلی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  باسلام وخسته نباشید برا من چندروز پیش یه پیام از ایران خودرو اومد که نتایج بعداز تایید ثبت احوال اعلام خواهد شد تو وضعیت قرعه کشی هم زده در حال بررسی امروز دوباره همون پیام از ایران خودرو برام پیامک شده یعنی برنده شدیم ؟اگه ثبت احوال تایید کنه؟

  • مشاور رضایی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر اعلام نظر ثبت احوال مبنی بر تایید اطلاعات هویت شما مبنی بر برنده شدن نهایی نیست . بلکه از مراحل قرعه کشی ایرانخودرو میباشد

 7. علی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام
  الان پنج روزه اخه خبری نیست.پس کی اعلام میشه هی نگاه میکنم به سايت زده درحال بررسی)(طرح جوانی جمعیت)

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   طبق اطلاعیه ی ایران خودرو ممکن است اعلام نتایج طرح جوانی جمعیت تا یک هفته ی کاری به طول بیانجامد .

 8. مهین
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاورین محترم ایران خودرو اگه ممکنه یه جواب سر راست به مردم بدین که بالاخره پیام مبنی بر احراز هویت از ثبت احوال رفته براشون برنده هستن یا نه اگه لطف کنید همگی ممنونیم

  • مشاور محمدی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت به خیر
   سامانه ایران خودرو در حال بررسی شرایط شماست.در صورت تایید ثبت احوال نتیجه ی نهایی را از طریق سامانه و یا ارسال پیامک به شما اعلام میکنند.

   • سمیه
    ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

    سلام جناب مشاور خواهشا بگین برای کسانیکه شنبه پیامک تایید ثبت احوال اومده برنده شدن یا برا هنه

    • مشاور حمامی
     ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

     سلام وقتتون بخیر پیامک و منبع ارسال پیامک باید برلای شما برسی شود با ما تماس بفرمایید

 9. فاطمه
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام برای من که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردم همون روز اول بهمن از ایران خودرو پیامک اومده که بعد از بررسی ثبت احوال نتیجه اعلام می شود و در سایت هم در حال بررسی میزند ،الان چهار روز گذشته و پیامی نیومده ،می خواستم بدونم من برنده شدم که نتیجه به بررسی ثبت احوال محول شده و برای دریافت پاسخ دقیق لطف کنید یک شماره تماس بدید ممنون میشم

  • مشاور محمدی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت به خیر
   سامانه ایران خودرو در حال بررسی و استعلام از ثبت احوال است در صورت تایید ثبت احوال نتیجه از طریق سامانه یا پیامک به شما اعلام می شود.

 10. امین
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام.از این مشاورها چیزی نمیشه برای اینکه استرس هارو رفع کنن یکم بیشتر استرس میدن
  به نظرم برای اونایی که پیامک اومده ودر سایت زده درحال بررسی اونا تو قرعه برنده شدن فقط مونده شرایط احرازشون یعنی در واقع میخوان بدونن که واقعا بچه شون بدنیا اومده یا نه اگه درست باشه پیامک برنده شدید خواهد اومد.چون به خیلی جا زنگ زدم گفتن اره برنده اید.

 11. ناشناس
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام ثبت احوال رفته یعنی برنده شدیم.پس چزابه بعضی ها نوشته برنده نشید واسه ما درحال برسیه لطفاً جواب بگید نگید با کارشناس ها تماس بگیرید جواب کامل بگید ممنون

  • مشاور محمدی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقت به خیر
   سامانه قرعه کشی در حال بررسی شرایط شماست.در صورت تایید ثبت احوال و برنده شدن در قرعه کشی از طریق سامانه و ارسال پیامک اطلاع رسانی می شود.

 12. امیر
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

  اخه کی اعلام خواهد شد.۴ روز شد ؟
  یکم ما برنده قطعی شدیم که به ثبت احوال فرستادن؟
  ممنکنم جواب بدید جداگانه هریک رو؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام وقتتون بخیر پیگیری و.ضعیت قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

   • امیر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

    چرا اینطور میکنید اخه.چرا جواب نمیدید.سوالی پرسیدم؟
    زنگ میزنم کلا شماره موجود نیس.چی میشه اینجا یه جواب بدید تا همه خیالشون راحت بشه.
    چرا جواب نیومده.فقط نوشته در حال بررسی
    یعنی ما برنده شدیم در طرح جوانی جمعیت پیامک اومده در انتظار تایید ثبت احوال.اگه برنده ایم پس کی جواب نهایی خواهد اومد چهار روز از روش گذشته؟تورو خدا جواب قطعی بده🙏

    • مشاور محمدی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

     سلام وقت به خیر
     سامانه ایران خودرو برای استعلام و تایید شرایط شما از طریق ثبت احوال اقدام کرده است.در صورت تایید شرایط از طریق سامانه و ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

   • امیر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

    تماس میگیریم ولی در شبکه نیستین
    چی میشه اینجا بگید.ما تا کی منتظر نتایج ثبت احوال باشیم.
    زمان قطعی ر و بگید
    یکم ما الان یعنی برنده ایم؟
    تو رو خدا جواب قطعی بفرمایید.
    مردیم از اضطراب

    • مشاور محمدی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

     سلام وقت به خیر
     سامانه ایران خودرو برای استعلام و تایید شرایط شما از طریق ثبت احوال اقدام کرده است.در صورت تایید شرایط از طریق سامانه و ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

  • علی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   فکر کنم اره واسه مارو هم زده درحال برسی زنگ زدیم کد ملی خواستن گفتیم بهشون نگاه کردن گفتن احتمالا برنده شدید فرستادیم ثبت احوال نتیجه نهایی بیاد یکم زمان میبره

   • سلام ببخشید میشه شماره ای که تماس گرفتید رو به ما هم بدید ؟ممنون میشم اگه شمارش رو بنویسیدر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

    شماره تماسی که جوابگو هستند رو بفرمایید ممنون میشم

    • مشاور رضایی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

     سلام وقت بخیر پشتیبانی ایرانخودرو 096440

 13. علی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  درحال برسی یعنی برنده شدیم چکاره ایم ما به نظر شما برنده شدیم .از استرس حالمون خراب شد .مینویسه در حال برسی چکار کنیم ما صبرهم دیگه نداریم.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. امین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام.چرا به همه ی ثبت نام کنندگان مادران پیام نیومده پس برای اونایی که پیام درحال تایید ثبت اومده پس صدرصد برنده ان.چون به همه مادران نیومده به بعضیا نوشته برنده نشدید.از کجا بدونیم برنده نهایی هستیم بلکه ذخیره هسایم.درضمن کی نتایج نهایی اعلام میشه مردیم از نگرانی واضطراب
  یکی جواب بده ممنون

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. امین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام. برام اومده در حال بررسی
  منتظرتایید نتایج قرعه توسط ثبت احوالیم یعنی برنده ایم
  در ضمن برای یوی از دوستان پیتنی نیومده یکم تو سایتش هم نوشته برنده نشدید یعنی برنده شدیم در ضمن کی خواهد اومد پیام
  ممنونم جواب بدید میمیرم از نگرانی.البته طرح جوونی هستین ها

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

   سلام وقت بخیر
   اگر مدارکتون تایید بشه مشکلی نخواهد بود .

   • امین
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

    یعنی برنده ایم صدرصد.اگه مدارک تایید بشه؟

    • مشاور عیسائی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

     اگر مدارک تایید شود به سایت مراجعه کرده و وضعیت نهایی را مشاهده نمایید.

 16. نرگس
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  رفته ثبت احوال یعنی دراومده یا بازم مشخص نیست لطفاً جواب بدید استرس گرفتیم.پیام هم از ایران خودرو اومده که رفته ثبت احوال توسایتم می‌نویسه درحال برسی

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. نرگس
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  طرح مادران آیا جوابش اومده برای من مینویسه درحال برسی.پیان هم از ایران‌خودرو اومده که رفته ثبت احوال یعنی برنده شدم من

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   ایران خودرو برای استعلام نهایی این طرح کمی تاخیر اعلام کرده است . نمی توان گفت که حتما برنده شده اید .

 18. خودشون تو سایت زدن نیومده شمامیگی اومده
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  تو سایت قسمت اطلاع رسانی نوشته منتظر استعلام ثبت احوال

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقت بخیر
   برای طرح های جوانان باید از ثبت احوال استعلام گرفته بشه.

 19. نجفی
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام.ببخشید نتایج طرح مادران هم اومده؟ برای من می‌نویسه برنده نشده آید .ولی میگن هنوز جواب مادران نیومده

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   بله نتایج اعلام شده است.

  • tahmasebi
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام دوست عزیز اگر نتیجه برای شما برنده نشده اید را نشان میدهد به معنای اعلام نتیجه ی قطعی است.

 20. علی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام گزینه در حال بررسی در مورد ثبت نام خودرو فرسوده یعنی چه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   تو یک زمان دیگه هم سایترو چک بفرمایید احتمالا درست بشه اما در صورتی که برنده بشید بهتون پیامک میشه.

 21. ملکی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام من سیم کارت ثبت نام را گم کرده ام و شما ه پیگیری را ندارم چطور می توانم از نتیجه قرعه کشی با خبر بشوم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام
   روزتون بخیر
   با ما تماس بگیرید تا بازیابی رمز انجام بدیم و از طریق حسا کاربری تون مطلع بشید از نتیجه.

 22. محمد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام میزنه در حال برسی یعنی هنوز مشخص نیست

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت بخیر
   سایت اصلاح شده مجدد امتحان کنید

 23. محمد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام
  چرا هنوز تو استعلام قرعه کشی درحال بررسی زده.؟؟؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر
   مجدد بررسی کنید اطلاع رسانی کامل شده است

 24. جوانبخت
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام نتایج قرعه کشی پژوپارس کی انجام پیشودچون میزنه درحال بررسی ممنون از زحماتتون

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   برای مشاهده نتیجه قرعه کشی تماس بگیرید

   • سلام برای خودرو فرسوده شرکت کردم الان بررسی کردم نوشته در حال بررسی و انصراف ندارید یعنی چه؟
    ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

    سلام

  • باران
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام ببخشید برا من زده در حال بررسی یعنی هنوز نتایج اعلام نشده؟ چند نفر رو میشناسم که شما برنده نشدید تو سایت زده براشون

   • مشاور اقازاده
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

    سلام وقت بخیر
    مجدد بررسی کنید اطلاع رسانی کامل شده است

 25. مصطفی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من در طرح عادی ثبت نام کردم ولی جوابش میزنم در حال بررسی

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر
   سامانه درست شده میتوانید مجدد بررسی کنید

 26. گودرزی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام‌ نتایج قرعه کی اعلام‌میشه

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت بخیر
   تا اخر هفته اطلاع رسانی انجام میشود

   • رمضی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

    سلام این کد برنده شده ؟ 196703172 تو روخدا جواب بدید .

    • مشاور حمامی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

     سلام وقتتون بخیر برای پیگیری باید اطلاعات شما وارد سایت شود با ما تماس حاصل بفرمایید

 27. آزاد
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  با سلام من از اول برج ۹ بخشنامه خودرو های فرسوده ثبت نام کردم از اون موقع تا الن زده درحال بررسی امکان انصراف نیست چند مرحله ثبت نام رو از دست دادم الن نزدیک ۴۵ روز میشه لطفا کسی درجریان هست راهنماییم کنه دلیلش چیه چیکار باید انجام بدم؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقت بخیر .
   اگر مشکل حل نشده با پشتیبانی ایرانخودرو تماس بگیرید.ممکن است روند بررسی مدارک شما با مشکل مواجه شده باشد

 28. Razeghi
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان ثبت نام مجدد افرادی که به تازگی برنده شدند وجود داره؟ یا برای ثبت نام مجدد باید مدتی صبر کرد و دوباره ثبت نام کرد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   تا 2 سال امکان ثبت نام مجدد برای شما وجود ندارد .

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر .
   خیر بغد از 48 ماه مجدد میتوانید ثبت نام کنید

 29. بهزاد شیراز حقیقی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  ایران بهزاد شیراز حقیقی برنده شده

  • مشاور بهروزی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   تماس بگیرید براتون چک کنم

 30. یادگار
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۰

  چرا طرح مادران برای ۲۰۷ هنوز در حال بررسی میزنه

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام روزتون بخیر
   هنوز نتیجه اعلام نشده

 31. Mohsen
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام براطرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم کد رهگیری رومیزنم نمیاره اصلا هیچی ن جوابی ن چیزی راهنمایی کنین

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

   • بهزاد شیراز حقیقی برنده شده
    ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

    بهزاد شیراز حقیقی برنده شده

    • مشاور بهروزی
     ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

     سلام روزتون بخیر تماس بگیرید براتون چک کنیم

 32. عادل جنادله
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

  من این چن روز ثبت ایران خودرو ک فقط میگه درحال برسی ولی داخل سایت خیلی اسمها اومده؟

  • عادل جنادله
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   یعنی الان قرعه کشی فرسوده یاایران خودرو لطفا راهنمایی کنید

   • مشاور کریمی
    ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 33. گل
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  چرا زده در حال بررسی

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برا ی طرح فرسوده بیشتر طول میکشه.

   • Mohsen
    ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

    سلام براطرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم کد رهگیری رومیزنم نمیاره اصلا هیچی ن جوابی ن چیزی راهنمایی کنین

    • مشاور کریمی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 34. مهدی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام الان چندروزدرخودروهای فرسوده شرکت کردم درحالبررسی امکان انصراف نداری یعنی چه توروخداجواب دهی

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام منتظربمونیدتااعلام نتیجه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 35. فرشته
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام و عرص ادب..جناب من بالای ۲۰ بار شرکت کردم و هیچ وقت برنده نشدم بماند اما این اواخر هربار ثبت نام میکنم و ثبت میشه موقع بیرون اومدن هز برنامه پیام میاد که در ثبت نام شنا خطایی رخ داد دوباره امتهان کنید دلیلش چیه پیگیری هم میکنم درخواستم ثبت شده اما نمیدونم اومدن این پیام روی صفحه چیه..ممنون میشم از راهنماییتون🙏🌹

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام انشالله دربیاییدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 36. علی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  چرا قرعه کشی آبان ماه خودرهای فرسوده هنوز زده درحال بررسی
  چرا جوابش نمیاد
  هنوز جواب قرعه کشی خودروهای فرسوده باز ایرانخودرو قرعه کشی جدید گذاشته خب زود جواب اون قبلی رو اعلام کنین که اگه برنده نشدیم بتونیم تو طرح جدید ثبت نام کنیم

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام منتظربمونیدمیادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 37. jlalabdy9@gmail.comجلال
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام امروز 19ابان آیا قرعه کشی طرح فرسوده انجام شده یانه

 38. Elin
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  بخدا30باره دارم ثبت نام میکنم چرا برنده نمیشم کلافه شدم قرار بود طرحه جوانی جمعیت ویژه مادران بدونه قرعه کشی باشه ولی اینجوری نشده کدپیگیری172074415.

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام حضوری بریدشرکت ایران خودرواعتراض کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 39. Elin
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  بخدا30باره دارم ثبت نام میکنم چرا برنده نمیشم کلافه شدم قرار بود طرحه جوانی جمعیت ویژه مادران بدونه قرعه کشی باشه ولی اینجوری نشده کدپیگیری172074415

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام حضوری بریدشرکت ایران خودرواعتراض کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 40. mohammad.mamahmadi13@gmail.com
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام‌ببخشید‌من‌‌خارج‌ازکشور‌چجوری‌نتایج‌قرعه‌کشی‌را‌ببینم‌سایت‌ایران‌خودرو‌اینجا‌بازنمیشه

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام بافیلترشکن واردشیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 41. حمید
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام من هم واسه فرسوده ثبت نام کروم جواب فعلا درحال بررسی هست از اون طرف هم واسه ماشین فرسوده نوبت اصالت گرفتم حالا تکلیف من چیه برنده شدم یا نه؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 42. زهرا
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام مال منو هنوز زده در حال بررسی با اینکه قرعه کشی تموم شده
  معنی این درخال بررسی چیه؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طرح خودرو های فرسوده هستین؟

 43. لیلا
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام. نتیجه قرعه کشی در حال بررسی، یعنی چی؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طرح خودرو فرسوده ثبت نام کردین؟

 44. Hosein
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام واسه من زده درحال بررسی یعنی چی؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام یعنی هنوز نتایج اعلام نشده

 45. محمدمهدی حسینی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام خسته نباشید کد بخشنامه 4492 بود چرا رفت 4496 منظورت چیه اما ماشین ندارم باید چطور برنده باشم لطف جواب بدید

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اطلاعات شما دقیق تر مورد بررسی قرار بگیره
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

 46. احمد
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

  واسه همه عزیزان آرزو میکنم به خواسته ی دلشون برسند، خودم یکساله ثبت نام کردم ببینم چی میشه!؟

 47. سمیه سلیمانی پور
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام چندباردارم ثبت نام میکنم اسمم درنمیاد توقرعه کشی مادران این هم شماره کارت ملی 1820424030

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام انشاالله دربیادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • رضا نیک اختر
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام خسته نباشید چرا همش میزنه در حال بررسی
   کی بررسی کامل میشه و اسامی در میاد

   • مشاور ابراهیمی
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام
    نتایج اومده
    برای پیگیری نتیجه با ما تماس بگیرید

 48. محبوب عابدینی قرادغلو
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

  من او چند بار ثپت نام کنم برند نشد تورا خدا کد رهگیرم بفرسنم ۱۷۱۸۲۲۲۹۴

  • mohammadi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی مستقیم سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

   • سلام وقتتون بخیر ماه قبل ب اسمم ساینا اس دراومده حوالشو فروختم دوباره کی بتونم ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه توضیح بدید 🙏🏻
    ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

    سلام وقتتون بخیر ب اسمم ساینا اس درامده ماه قبل حوالشو فروختم کی بتونم دوباره ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه توضیح بدید

    • مشاور عیسائی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

     سلام وقت بخیر
     شما تا 48 ماه شرایط ثبت نام را ندارید.

 49. قدیر اسکندری
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام از زمانی که شرکت ایران خودرو شروع به قرعه‌كشي کرد من هم ثبت نام میکنم چرا اسم من درنمیاد نکنه باید پارتي داشته باشی

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام
   خیر تعداد شرکتکننده ها بالاست
   برا همین شانس افراد کمه

   • فرشته
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۲

    سلام و عرص ادب..جناب من بالای ۲۰ بار شرکت کردم و هیچ وقت برنده نشدم بماند اما این اواخر هربار ثبت نام میکنم و ثبت میشه موقع بیرون اومدن هز برنامه پیام میاد که در ثبت نام شنا خطایی رخ داد دوباره امتهان کنید دلیلش چیه پیگیری هم میکنم درخواستم ثبت شده اما نمیدونم اومدن این پیام روی صفحه چیه..ممنون میشم از راهنماییتون🙏🌹

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 50. Zeynab
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام من توسایت نام کاربری و رمز رو میزنم میگه اشتباهه میزنم فراموشی رمز میگه کد ملی و شماره یکی نیس چیکارکنم قبلا چن بار ثبت نام کردم ولی الان نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام روزتون بخیر برای رفع اشکال تماس حاصل فرمایید

 51. rooya
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  من 35 بار نوشتم چرا درنمیاد بنظرتون ینی انقد بدشانسم یا بد ثبت نام کردم

  • JAVADI
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اطلاعات شما باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیره
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

 52. محسن
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من در طرح قبلی خودرو فرسوده مهرماه شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره در طرح آبان شرکت میکنم میزنه vin قبلا استفاده شده چیکار باید بکنم منظور چیه ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی مستقیم سامانه ثبت نام ایران خودرو اقدام نمایید.

 53. محسن
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام من در طرح قبلی مهر ماه واسه خودرو فرسوده شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره تو آبان ماه طرح گذاشتم میخوام شرکت کنم میزن vin قبلا استفاده شده چیکار کنم ؟

 54. محسن سالاری
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  در طرح جوانی جمعیت داشتن گواهینامه الزامی می باشد؟با توجه به اینکه همه شرایط را دارا هستیم.

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر
   بله داشتن گواهینامه الزامی میباشد.

 55. yousef naseri
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام نتایج قرعه کشی برا من زده رزرو‌ ولی تا الان پیامک نیومده برنده شدن قطعی هست؟ ممنون

  • behrouzi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 56. سعید اسکندری
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام
  من در وضیعت قرعه کشی مهر ماه رزرو میباشم،لطفا راهنمایی میفرمایید

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما برنده شدین.

   • سعید اسکندری
    ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

    الان باید چیکار کنم

    • karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • سعید اسکندری
      ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

      شماره تماس لطف می نمایید

     • karimi
      ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

      9099075307

 57. سعید اسکندری
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  نتیجه قرعه کشی مهر ماه که اعلام شد،برای من زده رزرو،منظورشان چیست

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام جزعه ذخیره هاهستین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • خالدتمیمی
    ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۳

    سلام بخدا خسته شدم از ثبت نام اسمم در نمیات چرا اخه

    • JAVADI
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 58. نعمت الله دادور
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام نتیجه قرعه کشی که اعلام می‌شود ازمن زده درحال رورز متوجه نشدم

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما برنده شدین.

   • علی
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۳

    برنده قاشت

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 59. من
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام اگر کسی برنده اول در طرح جایگزین خودرو فرسوده شده باشه چه اقدامی داره

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام وقت بخیر

   دوست گرامی باید به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنید.

 60. حسین
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام نتیجه قرعه کشی خودرو فرسوده کی اعلام میشه تو سایت که فقط زده در حال برسی

  • isaei
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودور را از طریق شماره رهگیری میتونید مشاهده کنید

 61. .
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۹

  سلام چرا هرچی میزنیم واسه خودروهای فرسوده میزنه درحال برسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام برای نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با مرورگر های مختلف وارد بشید

 62. ایدین
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام بنده ب ای فرسوده ثبت نام کردم برای من هم پیام در حال بررسی می دهد خواهشا راهنمایی بفرماید

  • JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شما باید بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 63. مرتضی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام وقت بخیر من در قرعه کشی خودرو فرسوده شرکت کردم چند روز هست که نتایج رو نگاه میکنم ولی زده در حال برسی،منظورش چیه؟

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر . منظورش اینه که د حال بررسی است

 64. عبادی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام برای منم زده درحال برسی
  فرسوده ثبت نام کردم .۱۰ بارم رفتم بازدید کردم

 65. محمدرضا
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام جناب مجدد نتیجه رو دیدم هنوز ام در حال بررسی است

 66. محمدرضا میرزائی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  بنده توو طرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم
  میرم نتیجه قرعه کشی رو ببینم استعلام وضعیت قرعه کشی رو میزنم هنوز زده در حال بررسی!

  • fattahi
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر ، مجدد امتحان کنید .

  • مهدی گنجی
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   برنده شده اید ؟

 67. مهرداد
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  سلام الان قرعه کشی تمام شده ونتایج اعلام شده ولی از منا زده در حال بررسی امکان انصراف نمیباشد این یعنی چی؟

  • fattahi
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر ، مجدد امتحان کنید .

 68. فاطمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  چرا اسم من در نمیاد؟دو ساله دارم ثبت نام میکنم🥺

 69. بهزاد
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام‌در طرح فرسوده هم باید گواهینامه داسته باشیم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بله

 70. دیار
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  با سلام چرا نتایج قرعه کشی تو سایت نیست

 71. مریم
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام استعلام قرعه کشی امروز برای من نوشته درحال بررسی این به چه معنیه؟

 72. طاهره
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

  سلام
  واقعا نمیدونیم چیکارکنیم که برنده بشیم، بارها من وخانواده ام شرکت کردیم ولی برنده نشدیم، الان هم میخواهیم ازنتایج باخبربشیم درقسمت جستجو میریم انجام نمیشه

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 73. نسترن نیلویی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۶

  سلام امروز سه شنبه ۱۹ مهره
  نتایج قرعه کشی اعلام شده یا نه؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر بله

 74. بهرام
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام کی نتیجه قرعه کشی میزنن

 75. تکتم
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام
  لطفاً بفرمایید که اسامی برندگان اعلام شده یانه

 76. Ali
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام وقت بخیر نتیجه قرعه کشی چی شد

 77. فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

 78. فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  ثبت نام ایران خودرو

  • فاطمه
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

   ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

 79. مهدی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  ثبت نام ایران خودرو

 80. مهدی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  من ثابت نام کردم دوره سی یکمین باره در نشده

 81. Adalat
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام این کد که میگین ۷ رقمیه ولی ۹ رقمیه یعنی چی

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام کد رهگیری قرعه کشی ایرانخودرو 7 رقمی میباشد

 82. Biouk
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام زمان قرعه کشی امروز یکشنبه اعلام شد یا نه

  • Ali
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام وقت بخیر نتیجه قرعه کشی چی شد لطف کنید جواب بدین مرسی

 83. Biouk
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام خسته نباشید زمان قرعه کشی امروز یکشنبه اعلام شد

 84. یوسف
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  باسلام

  زمان اعلام لیست برندگان قرعه کشی مهرماه کی هست؟

  • JAVADI
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام روزبخیر
   احتمالا تا فردا شب اعلام میشه.

 85. محمد نوری
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۸

  سلام جواب قرعه کشی کی معلوم میشه،?

  • JAVADI
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام روزبخیر
   حدودا تا آخر هفته اعلام میشه.

  • برای مادران هم اعلام شد یا نه
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام قرعه کشی برای مادران انجام شد اسامی رویسایت قرار دادید

   • احمدی
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۶

    سلام تو طرح جوانی جمعیت شرکت کردم میزنه درحال بررسی یعنی چی هر س ی همین میگه

    • tahmasebi
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

     با سلام به معنی مشخص نشدن نتایج قرعه کشی است.

   • احمدی
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۸

    سلام تو طرح جوانی جمعیت شرکت کردم میزنه درحال بررسی یعنی چی هر سر ی همین میگه

    • tahmasebi
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

     سلام، یعنی نتایج قرعه کشی هنوز مشخص نشده است.

 86. بزرافشان
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام خانومم یه ماشین به نامش هست ایا برای امتیاز فرزند اوری میتونه ثبت نام کنه

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام روزبخیر
   خیر متاسفانه امکانش نیست.

   • امیر
    ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

    ایرادی نداره تماس گرفتم گفتن مشکلی نیس

 87. javadi
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام روزبخیر
  بله دوست گرامی امکان ثبت نام وجود داره.

 88. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام کد قرعه کشی رو دارم ولی تو رقمی انگار یک رقم اضافه نمیشه ثبت کنم لطفاً راهنمایی کنید

  • bahraii
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر با کد ملی امتحان کنید

 89. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام من کد قرعه کشی رو دارم ولی دوازده رقمیه انگار یه رقم اضافه نمیشه ثبت کنم

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 90. قاسمی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام خدمت شما منبرای فرزند آوری ثبت نام کردم شماره حساب خودمو زدم چون خانمم حساب فعلا نداره بعد اشتباهی شماره تلفن خودمم زدم میخواستم بدونم قبول میکنند ممنون میشم جواب بدین

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام تماس بگیریدبراتون درستش کنیم

  • واعظی
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام وقتتون بخیر خسته نباشید جناب قرعه کشی بر چه اساس هست که من با داشتن ۵ بچه جزء اولویت ها نمیشم چندین دفعه ثبت نام کردم با ۳۷ سال سن بچه ی آخرم ۱۴۰۹ هست ولی میگن باید برج ۸ باشه تا شامل مادران بشی من خیلی نیاز دارم به ماشین یعنی هیچ طرحی برای من وجود نداره که بتونم سریع تر صاحب ماشین بشم

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 91. احمد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام برای فرزند آوری ثبت نام کردیم خانمم شماره حساب نداشت شماره حساب خودمو زدم بعد شماره موبایل خودمم زدم احتمالا داره که قبول نکنند ممنون میشم جواب بدید

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام تماس بگیرین مشاوران مادرست کنن براتون

 92. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خوبین خسته نباشید جواب قرعه کشی کی ابلاغ میشه

  • bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر به احتمال عصر امروز

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر به احتمال زیاد امروز اعلام وقت میشود لطفا جهت اطلاع دقیق از اعلام نتایج قرعه کشی تماس حاصل فرمایید

 93. امیرخان
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  میشه توضیح کامل بدین که چرالیست امشب برنده شدگانونمیاره؟؟؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی هنوز برگزار نشده.

  • مهدی سعیدی
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام خسته نباید میشه بگید این قرعه کشی چ ‌نوقعی جوابش میاد؟

   • isaei
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 94. فاطمه آزاد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۷

  من درطرح مادران وفرزنددوم من متول9/9/1400هست که ازهمون اول ثبتنام میکنم وشوهرم هم که کارگرساختمانی هستندطرح عادی برای پژوپارس ثبتنام میکنیم چرابرنده نمیشم؟وبرچه اساس قرعه کشی میکنیدخواهشا وشمارووجدانتون جواب بدین

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بر اساس شانس قرعه کشی می شود سرکار خانم.

 95. صادق
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام چرا هرچقدر سرچ‌‌میکنم ک با کاملی ببینم نتایجو ولی نمیشه

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   جهت پیگیری قرعه کشی خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید

 96. faranak
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  شماره اشتباه دادیم اون خط سوخته حالا باید چیکار کنیم

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر شماره جدید و یرایش بدهید

 97. م
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  تو کدوم سایت باید ببینم؟

  • karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   همون جایی که ثبت نام کردین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 98. اسماعیل سرخ قلعه
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام . الان اگه بخوام نگاه کنم پرنده شدم در قرکشی مشخص میشه

  • ekhlasi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام وقت بخیر . اعلام نتایج قرعه کشی در تاریخ 2 مرداد در سایت مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد

 99. ا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام من ثبت نام انجام داده ام اما الان برای ورود به کاربری هرچی رمز رو وارد میکنم پیام میده رمز اشتباه است.یا اشکال دارد .

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باگ سیستم ضعیف میباشد مجدد اقدام کنید

 100. ناهید
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

  سلام.من کد پیگیری ندارم چکار کنم .برنده هم شدم

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام باید با پشتیبانی فروش اینترنتی ایرانخودرو تماس بگیرید

   • محسن
    ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

    سلام من در طرح قبلی خودرو فرسوده مهرماه شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره در طرح آبان شرکت میکنم میزنه vin قبلا استفاده شده چیکار باید بکنم منظور چیه ؟

    • karimi
     ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور