ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج قرعه کشی ایران خودرو

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۷۸۶
نتایج قرعه کشی ایران خودرو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو از طریق سایت آن انجام می شود و علاوه بر انجام فرآیند ثبت نام، اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو نیز در سایت آن قابل مشاهده است. همچنین افزون بر مشاهده نتیجه از طریق سایت این شرکت، برای اطلاع از نتایج قرعه کشی راه های مختلف دیگری هم وجود دارد که مشاهده اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی یکی از این روش ها به حساب می آید. نکته مهم این است که افرادی که در این قرعه کشی شرکت کرده اند، باید در زمان مقرر نسبت به مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو اقدام نمایند. این افراد به هیچ عنوان نباید برای مشاهده نتایج قرعه کشی به سراغ سایت های متفرقه بروند و  فقط باید از طریق سایت های معتبر، از نتیجه ثبت نام خود مطلع شوند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید از نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و یا سایر روش ها،  مطلع شوید مقاله حاضر را تا انتها مطالعه نمایید زیرا ما در این مقاله زمان مشاهده نتایج، نحوه مشاهده نتایج و سایت های معتبر اطلاع رسانی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

 

📢 اطلاعیه 📢

 متقاضیان انجام فرآیند ثبت نام و خرید خودرو، چنانچه به دلیل شلوغی و ترافیک سنگین سایت در هنگام ثبت نام با مشکل مواجه شدند می توانند از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس گرفته و سفارش محصولات شرکت ایران خودرو را به کارشناسان ایران تحصیل بسپارند.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

تمامی افرادی که در قرعه کشی محصولات شرکت ایران خودرو ثبت نام داشته اند؛ می بایست حتما در زمان مقرر و از طریق یکی از روش های اعلام نتایج، نتیجه قرعه کشی را مشاهده نمایند و در صورتی که نام آن ها جزء برندگان بود برای پرداخت هزینه اقدام کنند. لازم به ذکر است با توجه به اینکه شرکت ایران خودرو در هر سال طرح های مختلفی ارائه می نماید نمی توان زمان دقیقی را برای اعلام اسامی برندگان آن بیان کرد اما به طور کلی اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای هر یک از طرح های ارائه شده آن، 72 ساعت ( سه روز کاری) پس از قرعه کشی می باشد.

نکته مهم در خصوص زمان تحویل محصولات ایران خودرو نیز این است که نمی توان زمان مشخصی برای آن در نظر گرفت زیرا برخی از محصولات فروش فوری می باشند و پس از 30 روز تحویل داده می شوند اما زمان تحویل برخی دیگر از محصولات ممکن است 3 ماه و یا حتی یک سال پس از ثبت نام باشد. در حقیقت باید بگوییم زمان تحویل خودروها با توجه به طرح ثبت نامی آن ها تعیین می شود. شما همراهان گرامی در صورت نیاز به دریافت مشاوره ثبت نام یا مشاهده اسامی برندگان می توانید با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید.

زمان اعلام نتیجه قرعه کشی خودرو

 

📢 اطلاعیه 📢

زمان اعلام نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو برای مادران همزمان با اعلام نتایج قرعه‌کشی خودرو در سامانه sale.iranecar.com می باشد.

روش های مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو 

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو به طور معمول از طریق دو روش رسمی اعلام خواهد شد. در روش اول، پیامکی برای برندگان ارسال می شود که در آن عنوان شده فرد به عنوان نفر اصلی یا ذخیره است. روش بعدی نیز مراجعه به سایت است که در آن متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی را مشاهده نمایند. در ادامه، هر یک از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو را به طور کامل، برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک

اگر منتظر اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق دریافت پیامک می باشید، باید توجه کنید که شماره تلفن همراه شما که در هنگام ثبت نام آن را در سایت وارد کرده اید باید فعال باشد و لازم است گوشی تلفن خود را روشن نگه دارید. 

نکته مهم بعدی توجه به محتوای پیام است؛ متاسفانه بارها مشاهده شده که برخی افراد سودجو با هدف کلاهبرداری اقدام به ارسال پیامک های انبوه کرده و با ترفندهای مختلفی گوشی تلفن همراه و یا رمز های اینترنتی افراد را هک می کنند. پس توجه داشته باشید که در پیامک های ارسالی از سمت ایران خودرو تنها به این موضوع که شما برنده شده اید اشاره می شود و از شما مبلغی برای پرداخت درخواست نمی گردد و اگر بخواهیم به صورت کلی بیان کنیم در پیامک ارسال شده از سوی شرکت ایران خودرو هیچ درخواستی مطرح نمی شود.

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت

ممکن است برخی افراد در زمان ارسال پیامک، متوجه آن نشده باشند و یا به اشتباه پیامک ارسالی را حذف کنند. به همین دلیل ما در این قسمت نحوه پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و همچنین نحوه اطلاع از اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری را بررسی خواهیم کرد.

برای استفاده از سایت نیز دو روش وجود دارد. اولین روش پیگیری اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی، بدون وارد شدن به حساب کاربری است. اما، روش دوم وارد شدن به حساب کاربری برای مشاهده اسامی برنده شدگان می باشد.

مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با استفاده از کد پیگیری

یکی از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت، استفاده از کد پیگیری است که در ادامه مراحل آن را بررسی خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که در این روش احتیاجی به رمز عبور ثبت نام ایران خودرو ندارید. برای مشاهده نتایج از این طریق، باید مراحلی را با دقت و به درستی طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

در ابتدا باید وارد سامانه esale.ikco.ir شوید که وارد شدن به آن هم با استفاده از سیستم و هم با گوشی امکان پذیر خواهد بود. اولین سایتی که نشان داده می شود، دارای عنوان « فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو » بوده که باید بر روی لینک آن کلیک کنید.

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

با وارد شدن به صفحه اصلی سایت، گزینه های متعددی را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن ها گزینه «لیست برندگان قرعه کشی» می باشد که با شکل گردونه مشخص شده است و لازم است این گزینه را انتخاب نمایید.

اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی

در مرحله بعدی وارد صفحه دیگری خواهید شد که در آن لیست برندگان قرار گرفته است. برای پیگیری نام خود کافی است در قسمت کد پیگیری، آن را وارد کرده و جستجو را بزنید. اگر برنده شده باشید، پیام شما برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی

بدین ترتیب در این روش امکان مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که ممکن است در هنگام طی کردن مراحل به دلیل شلوغی سامانه با ارور های مختلفی مواجه شوید. همچنین در پاسخ به این سوال که کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ باید بگوییم این کد 7 رقمی می باشد. اگر کد رهگیری خود را فراموش و یا گم کرده باشید، نگران نباشید. زیرا، می توانید از طریق مطالعه مقاله زیر مجدد آن را به دست آورید. 

 

👈🏻 جهت مطالعه کد رهگیری ایران خودرو را گم کردم، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی 

منظور از مشاهده نتایج با استفاده از حساب کاربری، همان روش مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی است بنابراین در این قسمت همراه ما باشید تا روش پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی را بررسی کنیم.

همانطور که گفته شد روش قبلی براساس کد رهگیری شرکت ایران خودرو انجام می شد و برای مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت نیازی به کدملی افراد وجود نداشت. اما سوالی که پیش می آید این است که آیا می توان بدون استفاده از کد رهگیری ایران خودرو اسامی برندگان را مشاهده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم اما اگر کد پیگیری نداشتید و یا در صورت گم کردن کد رهگیری ایران خودرو می توانید با استفاده از پیگیری نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی این کار را انجام دهید. برای این کار نیز باید مراحلی را طی کنید که برخی از این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

در ابتدا باید وارد سایت ایران خودرو به نشانی الکترونیکی  esale.ikco.ir شوید. سپس باید به جای انتخاب لیست برندگان قرعه کشی، گزینه ورود کاربر را انتخاب کنید.

ورود کاربران به  esale.ikco.ir

پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن نام کاربری و کلمه عبور شما پرسیده می شود. کد کاربری همان کد ملی شما است و کلمه عبور را هم  از قبل خودتان انتخاب کرده اید. این موارد را وارد کرده و گزینه ورود را بزنید.

ورود به نتایج قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی

در صفحه پیشخوان حساب کاربری خود گزینه های متعددی را خواهید دید که یکی از آن ها «استعلام وضعیت قرعه کشی» است که باید آن را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه مشخصات خودرویی که انتخاب کرده اید به شما نشان داده شده و اگر واجد شرایط دریافت آن باشید و برنده شده باشید، عبارت برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که در لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو بودیم چه کنیم؟

ما در موارد فوق سعی کردیم مراحل مربوط به مشاهده اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی را بررسی کنیم. اگر نام شما جزء برنده شدگان بوده باشد، یعنی این شانس را داشته اید که اتومبیل خود را دریافت کنید. در این صورت نیاز است یک سری مراحل را طی نمایید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

در ابتدا نیاز بدانید که شرکت ایران خودرو یک بازه زمانی معمولا 3 یا 5 روزه برای پرداخت وجه مورد نیاز مشخص می کند. افرادی که در این بازه زمانی وجه را پرداخت نمی کنند یعنی انصراف داده اند. برای واریز وجه نیز باید دوباره به حساب کاربری خود مراجعه کرده و این بار گزینه «واریز وجه قرعه کشی» را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه از شما کد پیگیری ثبت نام خواسته می شود که باید آن را به همراه کد امنیتی وارد کرده و روی جستجو بزنید.

بعد از این مراحل اطلاعات خودرویی که برنده شده اید به شما نشان داده می شود که باید مبلغ آن را پرداخت کنید. همچنین از شما خواسته می شود تا رنگ خودرو و نمایندگی محل تحویل را تعیین نمایید. برای دریافت نیز باید منتظر تماس از سمت نمایندگی مربوطه بمانید. سپس باید در تاریخی که به شما اعلام می شود، به نمایندگی رفته و قرارداد را امضا نموده و خودرو خود را تحویل بگیرید.

شرایط ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو 

شرایطی که در این قسمت آورده ایم تقریباً در هر ثبت نام یکسان بوده؛ اما ممکن است تغییراتی را داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکتهای ایران خودرو و سایپا 2 سال باید باشد.

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر (حداقل پایه سوم) ضروری است.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به فرد دیگر تخلف است.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کرده باشد.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی و نه فرد دیگری باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نیست.

۸. فرد انتخاب شده، می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کرده باشد.

۹. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود.

۱۰ . امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو ممنوع است.

نکته ۱: ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودرو) ممنوع تعیین شده است.

نکته ۲: ثبت نام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضی به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرح ها محروم می شود.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

شرایط لازم برای ثبت نام خودرو

شرایط اختصاصی ثبت نام ایران خودرو

1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو می باشد.

2 .انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتري در زمان واریز وجه خواهد بود.

3 .خودروي ثبت نامی، بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو  خواهد داشت.

4 .صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاري بر عهده شخص خواهد بود.

5 .در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال گرفته نشده و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت می باشد.

6 .در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری منظور می شود.

7 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط پرداخت می شود.

8 .درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان منتقل کند و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید.

9 .در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، وجوه مورد نظر گرفته خواهد شد.

10 .امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري وجود دارد.

11 .سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 می باشد و کلیه پیامک های ارسالی از طریق شماره مذکور خواهد بود.

 

👈🏻 جهت اطلاع از نحوه ثبت نام ایران خودرو، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج قرعه کشی  ایران خودرو

ایران‌خودرو درباره ممنوعیت خرید و فروش حواله هشدار داد

در اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو آمده است: پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی دومین فروش محصولات ایران‌خودرو در سامانه یک‌پارچه تخصیص خودرو، برخی از برگزیدگان به درج آگهی فروش حواله خودرو در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی اقدام کرده‌اند که ممنوعیت این موضوع در بخش‌ نامه‌ های مختلف فروش ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی شده و مورد تاکید بوده است.

 عرضه دو خودرو جدید در سال ۱۴۰۲ 

عادل پیرمحمدی، قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو در امور پروژه‌ ها، درباره جدیدترین محصولات این خودروسازی گفت: با برنامه‌ریزی‌ های انجام‌ شده در سال ۱۴۰۲، دو خودرو ری را و محصول پروژه TF21 به تولید انبوه می‌ رسند.

 فروش ویژه پیکاپ فوتون دیزلی

شرکت ایران خودرو دیزل، طرح فروش ویژه پیکاپ فوتون نیوفیس دیزلی دو کابین را از ساعت ۱۰ دوشنبه، ۱۲ دی‌ماه ۱۴۰۲ آغاز خواهد کرد. گفتنی است ثبت نام در این طرح تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد و قیمت قطعی آن ۱.۱۰۹.۲۶۵.۰۰۰ تومان است. 
لازم به ذکر است این طرح به صورت نقدی، اقساطی ۱۲ و ۱۸ ماهه برگزار می‌ شود و موعد تحویل آن بهمن و اسفند ۱۴۰۲ است.

مرحله يازدهم عرضه محصولات شركت ايران خودرو در بورس كالا

مرحله يازدهم عرضه محصولات شركت ايران خودرو در بورس كالا در دی ماه ۱۴۰۲ می باشد که در آن خودروهای هايما S8 و 207 دستی (سقف فلزی) با موعد تحويل 1402/1/25 در تاریخ ۱۴۰۲/10/11 از طريق بورس كالا عرضه می گردد. متقاضيان محترم می توانند برای اطلاع از فرآيند ثبت نام به آدرس https://www.ikco.ir/fa/ مراجعه نمایند. ضمنا اخذ كد بورس كالا نیز در سايت ir.ebgo.www امکان پذیر می باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج قرعه کشی  ایران خودرو

خلاصه مطلب 📝

ما در این مطلب سعی کردیم روش های مختلف مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو را برای شما عزیزان بیان کنیم. به یاد داشته باشید که به صورت کلی طرح های شرکت ایران خودرو یک ساله و یا تحویل فوری می باشد که افراد می توانند ابتدا پیش ثبت نام کرده و در بازه های زمانی بعدی خودرو خود را تحویل بگیرند.

برای اطلاع از تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودرو هم مناسب ترین راه مراجعه به سایت این شرکت است که نحوه انجام این کار را نیز بررسی نمودیم.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد اما در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید و یا در مراحل ذکر شده با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند کافیست تنها از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید یا سوال خود را به صورت کامنت در انتهای این مقاله بنویسید تا مشاوران ایران تحصیل در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله، کلیک کنید.

 

 

3.6/5 - (90 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان تحویل خودروها پس از برنده شدن در قرعه کشی چه تاریخی است؟

با توجه به طرح ثبت نامی سه ماه یا یک سال بعد از برنده شدن است.

آیا یک نفر  می تواند دو بار همزمان ثبت نام کند؟

خیر برای هر کد ملی تنها یک بار امکان ثبت نام وجود دارد.

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو از طریق کد ملی چگونه است؟

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی به طور کامل در مقاله بیان شده است لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

 

نظرات

 1. ♡♡
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  تو سایتا کسی پاسخگو نیست فقط بلدن بگن با مشاورین تماس بگیرین حتی از اعلام نتایج هم خبر ندارن ک جواب یه بنده خدایی رو درست بدن

  • tahmasebi
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۵

   سلام دوست عزیز اعلام نتایج به عهده ی روابط عمومی ایرانخودرو میباشد. شما باید با شماره های اعلام شده در تماس باشید.

 2. مرتضی
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  چرا همه شماره پیگیری هایی که برنده شدن ابتداش با 16 شروع میشه درحالی که شروع با 17 و … تا 20 هم داشتیم ؟
  چه کلکی تو کار هست ؟

  • rahdar
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر .
   برندگان به صورت قرعه کشی با حضور ناظرین وزارت صنعت اعلام شده اند.

 3. سمانه
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام اقای مشاورجواب برندگان طرح مادران اومده ولی من درحال برسی ام یعنی میشه توی رزروباشم یانه لطفاراهنمایی کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام
   برای بررسی موردتان تماس بگیرید

  • مونس
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

   ن هنوز نیومده

 4. Ss
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام واسه من بعد اعلام نتایج نوشته در حال بررسی طرح مادران این ینی چی

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام
   سامانه دچار اختلال است
   اگر برنده شوید برایتان پیامک هم ارسال می شود

  • مونس
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۳

   فقط طرح عادی اعلام شده

 5. mehrsam
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام دوستان رزروی بنده دور قبل یکماه رزرو بودم و نتونستم یک دوره ثبتنام کنم بعد نزدیک چهل روز رزروی زده برنده نشده اید اگه یکماه یابیشتر رزرو بودین و نتونستین ثبتنام کنید برنده نیستین
  این مشاورانی هم ک اینجاهستن همشون دروغ گو هستن و جواب درست بلدنیستن

  • مشاور محمدی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت به خیر
   با شماره 02182272727 تماس بگیرید.

  • مونس
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   منم از پیش فروش بهمن هنوز رزرو هستم کاش میزد برنده نشدی تا این دوره از ثبت نام جا نمیموندم

   • مشاور ملکی
    ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

    سلام وقت بخیر
    با پشتیبانی ایران خودرو جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

 6. عظیمی
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

  برای منم دقیقا همین مشکل وجود داره اصلا کسی هم پاسخگو نیست

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. رضا
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام کدام پشتیبانی. همش سرکاری

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   سلام وقت بخیر
   میتوانید مراجعه حضوری داشته باشید

 8. سمیعی
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۶

  برا منم حدود یک ماهه زده رزرو بخشنامه جدید رو نمیتونم ثبت نام کنم انصراف هم نداره،تو این مملکت معلوم نیست چه خبره کسی هم پاسخگو نیست همش تسلسل باطل ما باید چکار کنیم شماره های ایران خودرو هم همش اشغاله کسی پاسخی نداره؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق سامانه فروش ایران خودرو پیگیری نمایید.

   • مونس
    ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

    چجوری

 9. مونس
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  تو رو خدا هر کی دسترسی داره زنگ بزنه ایرانخودرو ما رو از حالت رزرو دربیارن من ک امروز هر چی تماس گرفتم فقط بوق اشغال زده خیر نبینن این کلاهبردارا فردام ک جمعه هست مهلت ثبت نام هم تموم میشه

  • tahmasebi
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام دوست عزیز با پشتیبانی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

   • میثم
    ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

    بدطوری مارو گیر انداختن با این رزرو نگه داشتنشون.تلفن هایی که هم گذاشتن الکیه.کدوم پشتیبانی همش الکیه

    • rahdar
     ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

     سلام وقت بخیر .
     متاسفانه پشتیبانی ایرانخودرو به شدت ضعیف میباشد .

 10. مونس
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  حالا تکلیف ما رزرویا چی میشه تو طرح جدیدم ک نشد ثبت نام کنم تا جمعه هم بیشتر مهلت نداره

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر
   به نمایندگی مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. فهیم
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام ای کاش به حرفی زده بودین که به همه مادران بدون قرعه کشی ماشین میدیم عمل میکردین الان نزدیک یکساله دارم ثبت نام میکنم حالا جز لیست رزرو رفتم ولی آخر میدونم شما ایران خودروییها پارتی بازی میکنین برنده نمیشم پس این طرح حمایت از افزایش جمعیت یعنی چی؟

  • مشاور محمدی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقت به خیر
   منتظر اطلاعیه های ایران خودرو باشید.

 12. توکل به خدا
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام بله منم. هنوز رزرو مادران هستم توروخدا ما رو برنده اعلام کنین

  • tahmasebi
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام دوست عزیز با پشتیبانی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

   • مونس
    ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

    کدوم پشتیبانی کسی پاسخ گو نیست مدام میگه کارشناسا در حال پاسخگویی هستن کسی جواب نمیده

    • مشاور عیسائی
     ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. مونس
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  کسی هست مثل من هنوز رزرو طرح مادران باشه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت به خیر
   منتظر اعلام نتایج از سوی ایران خودرو باشید.

   • فاطمه
    ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

    سلام
    ما خودرو فرسوده ثبت نام کردیم
    ۷۵رزوه می نویسه درحال بررسی
    اسم ماتو رزویها هست یانه
    کی جواب می یاد؟

    • rahdar
     ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

     سلام وقت بخیر .
     باید با پشتیبانی ایرانخودرو تماس بگیرید تا بررسی کنند دلیل و علت را .

    • جواد
     ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

     آخ نگو ک دلم خونه
     منم مثل شما ۲۶ اذر نوشتم
     خدا ازشون نگذره هیچیشون برنامش درست نیس
     برنده ک نشدیم ما
     منتظرم درحال بررسی برداشته شه بتونم طرح های دیگشو بزنم خدا لعنتشون کنه این عین بی عدالتیه

 14. سمانه
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام توفروش اسفندطرح مادران هم میتونن ثبت نام کنن

  • rahdar
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر .
   باید منتظر اطلاعیه های ایران خودرو باشید و در حاضر چیزی اعلام نشده است.

 15. حلما
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام ایا در این فروش اسفند بازم سهمیه ای برای مادران هست یا خیر

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای دراین خصوص زده نشده است

 16. فاطی
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  پس دیگه کی جواب رزرو بهمن میاد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر
   مشخص نیست . سامانه باگ دارد . با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید یا حضوری به نمایندگی مراجعه کنید

 17. توکل به خدا
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام .من طرح مادرانم رزرو بهمن شدم دیروز رزو زدن ولی من همچنان رزرو موندم آیا بازم رزرو اعلام میشه جز برندگان بعدی بشم خیلی امید داشتم توروخدا حقمونو نذارین پایمال بشه انتظار دارم از وزیر صمت رسیدگی کنن .رزرو دوم کی اعلام میشه موردم از انتظار تشکر

  • مشاور حمامی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایرانخودرو تماس بفرمایید

 18. ♡♡
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  نتایج رزرو مادران پیش فروش بهمن اعلام شده دوستم برنده شده ولی من پروفایلم همچنان رزرو هست میشه دلیلشو بگین

  • مشاور حمامی
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایران خودرو تماس بفرمایید

 19. سمانه
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۸

  سلام بداین همه مدت ک رزروبودم اونم اول بهمن حالانوشته برنده نشدیدچراادم سرکاگذاشتن ایناک میگفتن رزروسوم چهارم داره چرادروغ میگین هرگزنمیبخشمتون دلمون خوش بودرزرویم شماک ازسال جدیدقط میکنیدطهرمادران روبایدبرنده میکردین مارویاتوروقران طهربذاریدبرندارین

 20. فاطی
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  نتیجه رزرو های بهمن کی میاد ..چند روز دیکه طول میکشه؟؟

  • rahdar
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایران خودرور هیچ اطلاعاتی در این زمینه منتشر نکرده است .

 21. F
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  نتیجه رزرو بهمن کی میاد ؟؟چند روز دیگه بازد صبر کنیم؟؟

  • مشاور رضایی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر . در حال حاضر نتایج قرعه کشی طرح مادران در سامانه اعلام نشده است . بزودی اعلام میشود

 22. ♡♡
  ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام دوستان کسی از رزرو طرح مادران پیش فروش بهمن نتیجش اومده؟

  • مشاور رضایی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر . در حال حاضر نتایج قرعه کشی طرح مادران در سامانه اعلام نشده است . بزودی اعلام میشود

 23. مونس
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام از رزرو طرح مادران کسی نتیجش اومده یا خیر

  • مشاور رضایی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر . اعلام نتایج قرعه کشی ایران خودرو بزودی در سامانه اعلام میشود

 24. مهلا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

  سلام برای من پیام اومده متقاضی محترم طرح خودرو های فرسوده اطلاعات خورده شما برای تایید ب وزارت حمل و نقل و سوخت ارسال گردید این پیام ۲۰/۱۰اومده ازاونجا تاالانم برام زده در حال بررسی الان ینی چی آیا برنده شدم یا ن ؟؟؟اگ برنده شدم پ جوابش کی میاد

  • rahdar
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایرانخودرو هیچ چیز در این زمینه اعلام نکرده است .

 25. علی
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام برای من پیام اومده متقاضی محترم طرح خودرو های فرسوده اطلاعات خورده شما برای تایید ب وزارت حمل و نقل و سوخت ارسال گردید این پیام ۲۰/۱۰اومده ازاونجا تاالانم برام زده در حال بررسی الان ینی چی آیا برنده شدم یا ن ؟؟؟اگ برنده شدم پ جوابش کی میاد

  • مشاور رضایی
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر . در زمان برنده شدن در قرعه کشی از طریق سامانه به شما اعلام میشود

 26. مها
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام بعداز یک ماه انتظارواسترس وامید ماشین دار شدن وازدست دادن قرعه کشی بهمن ماه امروز نتیجه رزرو ایرانخودرو برام زده برنده نشده اید واقعا چرا

  • tahmasebi
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام دوست عزیز، اینجا مرکز مشاوره ی ایران تحصیل میباشد و برای برنده نشدن ایرانخودرو راهنمایی خاصی ندارد.

 27. فاطمه
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام من طرح مادران هستم سوم برام توسایت زده رزرو
  الان ششم هست جواب دیگه ای دریافت نکردم تاکی مشخص میشه نتایج ما؟ وایا برنده میشیم؟

  • rahdar
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   باید کمی صبر کنید تا ایرانخودرو نتیجه رزرو ها را به صورت نهایی اعلام کند.

  • فاطمه
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   شمابرنده نشدید؟

 28. mehrsam
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام جناب آقای صادقی و بقیه مشاوران لطفا شما درجریانید جواب رزرو دیماه کی میاد نگیدازطریق سایت و تماس با کارشناسی ایرانخودرو و….چون تکراریه لطفاشمابگید حدودا تا کی جواب رزرو دی ماه میاد؟؟؟
  ماهمه هم نوعیم لطفا مارو از بلاتکلیفی دربیارید حداقل بگید حدودا چند روز بخداکم گرفتاری نداریم اینم اومده روش

  • مشاور حمامی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایران خودرو تماس بفرمایید

  • محمدعلی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۸

   سلام
   برنده نشده اید امکان انصراف نمیباشد
   امروز این پیام اومد تو پروفایلم

   • مشاور صادقی
    ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

    سلام
    برنده نشدید

   • خالد
    ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام شما طرح فرسوده بودین؟

 29. سمانه
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  کی رزروبهمن اعلام میشه بخدادیونه شدیم توروخدای جواب درس بدین ی ماه شده خبری نیست بخداازبس پروفایلم نگاه کردم خسته شدم دیگ روزی۱۰۰بارنگاه میکنم هنوزم رزروهستیم

  • مشاور اقازاده
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه زمان بندی دراین خصوص اعلام نشده است لطفا صبوری بفرمایید

 30. میلاد
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام.یک ماهه رزرو هستیم از پرسنل ایران خودرو خواهش میکنیم رزرو دیماه را برنده اعلام کنند .

  • مشاور صادقی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام
   به زودی اعلام میشه

 31. ناشناس
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  اینجا قرعه کشی ایران خودرو رو میگه اون میگه سایپا ٩

 32. مها
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام رزرو چهارم دی ماه هم مهلت پرداختشون تموم شد و ما همچنان بلا تکلیفیم یکی نیست جوابگو باشه لااقل بگین برنده نشدید تا قرعه کشی بعدی رو ازدست ندیم

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت بخیر . با پشتیبان سامانه شرکت سایپا تماس بگیرید

 33. سمانه
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام چرازنگ میزنم کسی جواب نمیده توروخدااقای مشاوری جواب بهمون بده بخدادق شدیم چراجواب رزرواول بهمن نمیدن ایابرنده ایم یانه چرارزروسوم علام نمیکنن چراگذاشتن ماروتوبلاتکلیفی بایدچیکارکنیم تاکی صبرکنیم بخداعادلانه نیست بداین همه مدت بازبزنه برنده نشدید

  • rahdar
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایرانخودرو چیزی در این زمینه اعلام نکرده است و همه منتظر پاسخ هستند.

 34. F
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  تا کی منتظر نتیجه رزرو بهمن باشیم؟؟ چقد احتمال برنده شدن هست؟؟

  • مشاور محمدی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه پیگیری نمایید.

 35. F
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  تا کی منتظر نتیجه رزرو بهمن باشیم؟؟

  • مشاور محمدی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی در این باره اعلام نشده است.

 36. F
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  نتیجه رزرو ها کی میاد

  • مشاور محمدی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق سامانه و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

 37. F
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  رزرو یعنی برنده شدیم یا ن..تا کی منتظر جواب اصلی باشیم

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   خیر به معنی این نیست که شما برنده شده اید.

 38. میلاد مسیح
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقت بخیر ببخشید تازه نتایج رو اعلام کردن برا من زده بود رزرو اقا امکان برنده شدن داریم یاخیر که رزرو هستم

  • rahdar
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر .
   باید از پنل کاربریتان چک کنید و اگر برنده شوید برایتان sms خواهد اومد.

 39. راحله
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  بخدا ما دیگه صبرون لبریز دی ماه ثپت نام کردیم ۲۲۰ملیون پول داشتیم گفتیم شاید برنده شدیم یک ماه درحال برسی زد بعد یک ماه رفتیم رزرو الان ۲۰ روزه رزرو هستیم ۲۲۰ملیون اون موقع میشد حداقل ی ماشین خرید الان بخدا پراید نمیشه خرید ما چه گناهی کردیم بازیچه اینا شدیم مگه میشه ۲۰روز استعلام بگیرن اینا بخاطر این طول میدن چون جای برنده ها را عوض میکنن بخدا یکی گفت ۵۰ ملیون بده من سفارش میکنم اسمت درمیاد واقعا متاسفم براشون

  • مشاور حمامی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقتتون بخیر از سایت مرجع پیگیری بفرمایید و با مراکز پاسخگویی ایران خودرو تماس بفرمایید

 40. Aki
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام خسته نباشیدهفته پیش برام پیام استعلام ازثبت احوال ایرانخودرواومداماتاالان دیگه خبری نشده واینکه داخل پنل بررسی زده درحال بررسی یعنی چی امیدی هست یاهمش الکیه؟؟لطفاراهنمایی کنین

  • rahdar
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایرانخودرو چیزی در این زمینه اعلام نکرده است

 41. Aki
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام خسته نباشیدهفته پیش برام پیام استعلام ازثبت احوال ایرانخودرواومداماتاالان دیگه خبری نشده واینکه داخل پنل بررسی زده درحال بررسی یعنی چی امیدی هست یاهمش الکیه؟؟

  • مشاور حمامی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقتتون بخیر این مورد را تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 42. سمانه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام اقای مشاورخط ثابت نداریم ی شماره بدین ازگوشی بشه زنگ زداین شماره ازگوشی میگیرم میگه اشتباه میباشد

  • مشاور صادقی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام
   میتونید بسته تهیه کنید

 43. M
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  بخدا که مسخره کردین قرعه کشی اول بهمن طرح مادران ثبت نام کردم بعد از سه تا پیامک که منتظر استعلام از ثبت احوال باز پیامک اومد استعلام ب عمل اومده منتظر تایید شرکت ..بعدش هم رفتم تو رزرو الان نتونستم تو قرعه کشی دهه فجر شرکت کنم تکلیف ما رو مشخص کنید

  • مشاور حمامی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایرانخودرو تماس بفرمایید

 44. فاطمه
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  چند روز دیگه طول میکشه جواب قطعی برنده شدن یا نشدن بزنه در سایت..همش برام میزنه درحال بررسی .. پیامک هنوز برام نیومده‌‌..میخوام بدونم برنده شدم یا ن

  • مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام
   باید صبر کنید

 45. محمدی میلاد
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام من تماس از ایران خودرو میزنم کسی جواب درس حسابی نمیدن از ۲۳بهمن تا الان برا من زده درحال برسی پیام هم نیومد برام کسی جواب درستی نمیده بهمون شما از تجربه کاریتون میشه مارو راهنمایی کنید چرا زده درحال برسی

  • مشاور حمامی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقتتون بخیر در حال برسی یعنی اسم شما در لیست قرعه کشی نمیباشد

 46. فاطی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  چند روز دیگه طول میکشه تا قطعی بشه برنده شدیم یا نه ..چون همش میزنه در حال بررسی هیج پیامی هم برام نیومده..پیامک استعلام برام میاد یا ن ..اصن برنده شدم یا ن

  • tahmasebi
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام دوست عزیز باید با پشتیبانی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

 47. فاطمه
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام .من اول بهمن برنده شدم و نتیجه نهایی دوازدهم بهمن اعلام شد طرح مادران (جزو برندگان اول)ودر تاریخ ۱۳بهمن بصورت کامل تکمیل وجه کردم قرار داد بسته شد همون تاریخ و پیامک سازمان فروش در ۲۵بهمن برام اومد الان در مرحله آماده برای صدور فاکتور هستم چند وقت دیگه طول می‌کشه که فاکتور بشه ؟ممنون اگه راهنمایی کنید

  • مشاور جوادی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا 15 روز قبل از موعد تحویل ماشین فاکتور صادر میشه.

 48. سیدحسین
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  برا من پیامک آمده متقاضی شرکت در قرعه کشی طرح حمایت از جوانی جمعیت نتیجه قرعه کشی بعداستعلام ازثبت احوال به اطلاع خواهد رسید.این یعنی چی برنده شدم یا نه

  • مشاور جوادی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی احتمالا برنده شدین
   در صورتی که شماره قرار داد براتون ثبت بشه یعنی برنده شدین.

 49. سیدحسین
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام برا من پیام اومده بعد استعلام از ثبت احوال نتیجه به اطلاع خواهد رسید من برنده شدم یانه ؟

  • مشاور جوادی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی احتمالا شما برنده شدین
   در صورتی که ردیف قرار بهتون داده بشه یعنی برنده شدین.

 50. سمانه
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

  اقای مشاورراهنمایم کنیدشماره بدین بتونم زنگ بزنم نمیدونم کجازنگ بزنم

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 51. مهدی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام. برام من زده در حال بررسی هنوز، میتونم پولمو از حساب خارج کنم؟ اگه بردارم برنده بشم کنسل میشه؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • rahdar
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر .
   اگر برداشت کنید دیگر اسم شما در اسامی نخواهد بود و تا مشخص شدن نتایجه نهایی باید پول در حساب باشد.

 52. مهدی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام. برام من زده در حال بررسی هنوز، میتونم پولمو از حساب خارج کنم؟ اگه بردارم برکده بشم کنسل میشه؟

  • مشاور جوادی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به صورت حضوری به نمایندگی ایران خودرو مراجعه کنید.

 53. سیدحسین
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام برای من پیامکی آمده بعد استعلام از ثبت احوال نتیجه به اطلاع خواهد رسید …آیا برنده شدم یا نه چیکار باید بکنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید

 54. آزاد
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام جناب عيسايي عزيز
  لطفاً جهت پيگيري مشكلات شماره روابط عمومي يا هرشماره اي كه ميشه از بلاتكليفي دربياييم رو اينجا معرفي كنيد تا بتونيم تماس بگيريم
  آخه چقدر چك كنيم ببينيم نوشته در حال بررسي…
  والله انصاف نيست
  بگن برنده نشدين از اين وضعيت خيلي بهتره

  • مشاور رضایی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام وقت بخیر میتوانید با شماره 096440 تماس بگیرید یا با ورود به سایت ایرانخودرو قسمت اعلام نتایج با کد رهگیری که در دست دارید پیگیری نتایج را انجام بدهید

 55. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  شماره دارین بفرستین اقای مشاورمن نمیدونم کجابایدتماس بگیرم راهنمایی کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام
   909 9075307

 56. علی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام خسته نباشید من الان بیست روزه رزرو طرح مادران هستم اقلا رزرومون رو لغو کنید که بتونیم قرعه کشی های بعدی ثبت نام کنیم قرعه کشی دهه فجر که سایت اجازه نداد ثبت نام کنیم به خدا انصاف هم خوبه!

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید

 57. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  میشه شماره بفرستین اقای مشاورنمیدونم کجاتماس بگیرم راهنمایم کنید

  • مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   9099075307 سلام

 58. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  میشه شماره بفرستین اقای مشاورنمیدونم کجاتماس بگیرم راهنمایم کنیدممنون

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 59. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  میشه راهنمایی کنیدشماره بفرستین من نمیدونم اقای مشاورکجاتماس بگیرم

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 60. محمدی میلاد
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید برا من زده درحال بررسی الان یک هفته بیشتره ..؟ولی خواهرم براش اومده برنده نشده اید ؟حالا که برا من زده درحال بررسی برنده شدم یا ن ؟یا رزرو هستم جناب مشاور میشه بر حسب تجربه تون برام توضیح بدین اخه کلا استرس گرفتم چند روزه

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت به خیر
   در حال بررسی به معنای بررسی شرایط و گرفتن استعلامات لازم از مراکز مختلف است.چند روزی صبرکنید و بعد از طریق سامانه پیگیری نمایید.

 61. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام من اول بهمن رزروشدم کی جوابش میادبخدادق شدیم توروخدایکی بگه برنده میشیم یانه بخداعادلانه نیست اگ طهرمادران رزروبرنده نکن اخه یک دوره هم جاموندیم تکلیف مون مشخص کنیدلطفا

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • فاطمه
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام
   ما خودروی فرسوده ادر ماه ثبت نام کردیم
   هنوزم می نویسه درخال بررسی
   کی تکلیف مشخص میشه

   • rahdar
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

    سلام وقت بخیر.
    متاسفانه ایران خودرو چیزی در این زمینه اعلام نکرده است.

  • سیدحسین
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲

   سلام برای من پیامکی آمده بعد استعلام از ثبت احوال نتیجه به اطلاع خواهد رسید …آیا برنده شدم یا نه چیکار باید بکنم

   • rahdar
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

    سلام وقت بخیر . از پنل کاربری بررسی کنید که برنده شده اید یا نه.

 62. سمانه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من اول بهمن رزروشدم کی جوابش میادبخدادق شدیم توروخدایکی بگه برنده میشیم یانه بخداعادلانه نیست اگ طهرمادران رزروبرنده نکن اخه یک دوره هم جاموندیم تکلیف مون مشخص کنید

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام وقت بخیر جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • فاطی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   تا کی منتظر بمونیم پیامک نیومده برام فقط میزنه در حال بررسی..برنده شدیم یا ن

   • مشاور اقازاده
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

    سلام وقت بخیر
    درصورتی که وضعیت شما دراین خصوص مشخص شود اطلاع رسانی انجام میشود

 63. سید حسین موسوی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  برا من اومده بعد استعلام از ثبت احوال جواب یعنی چی

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام وقت بخیر سوال خود را واضح مطرح بفرمایید

 64. آزاد
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

  ما براي مادران ثبت نام كرديم اما ١٠ روزه فقط زده در حال بررسي حتي پيام هم نيومده كسي ميدونه تكليف ما چيه؟

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر .
   باید بیشتر صبوری کنید چون ایرانخودرو چیزی در این زمینه اعلام نکرده است.

 65. لیت
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام من دی ماه ماشین فرسوده شرکت کردم دوتا تا پیام آمده که بعد از تاییدیه ستاد حمل ونقل و سوخت جواب نهایی میاد هنوز خبری نشده تو سایتم میزنه در حال برسی تو رو خدا جواب بدین

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایرانخودرو چیزی در این خصوص اعلام نکرده است متاسفانه.

 66. mehrsam
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام جواب رزرو سوم کی میخواد بیا
  دیگه خسته شدیم همش جواب تکراری وتکرار وتکرار
  الان چهل روزه

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر
   دررابطه بااین مورد هیچ اطلاعیه وزمانبندی از قبل مشخص نشده نیاز به صبوری ازجانب شما رادارد

 67. مها
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام من قرعه کشی دی ماه طرح مادران هنوز برام میزنه رزرو آیا میتونم قرعه کشی های دیگه رو ثبت نام کنم رزرو لغو نمیشه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   با سلام وقت بخیر
   امکان ثبت نام برای شما وجود ندارد

 68. میلاد
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

  برام امکان پرداخت وجودت نداره ولی پیامک هم برام نیومده امازده درحال برسی زده برام ولی دوستام براشون اومده برنده نشده اید امکان داره برنده شده باشم باخیر

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام وقت بخیر میتوانید به سایت ایرانخودرو مراجعه بفرمایید و با کد رهگیری استعلام بگیرید

 69. میلاد مسیح
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

  امکان پرداخت برام وجود نداره برام میزنه(شماره مورد نظر یافت نشد )فقط استرس دارم میخوام بدونم برنده میشم یان چون برام زده درحال برسی ولی اصلا پیامی هم برام نیومده اخه چند نفر باهم ثبت نام کردیم اونا براشون اومده که برنده نشده اید ولی منو زده در حال برسی اخه یک ساله طرح مادران برنده نمیشم ممنون میشم بگید

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام دوست عزیز با پشتیبانی فروش اینترنتی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

 70. صالح
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام. میشه هم ایران خودرو و هم بهمن موتور ثبت نام کنید آخه من هردو ثبت نام کردم. یه وقت لغو نشم نگرانم لطفا جواب بدین جناب مشاور. ممنونم

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام دوست عزیز خیر شما محدودیتی ندارید.

 71. میلاد مسیح
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام وقت بخیر طرح مادران برا من زده در حال بررسی تا کی باید انتظار بکشیم

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقت بخیر
   تازمانی که شرایط شما بررسی شود واطلاع رسانی انجام شود چون بابت این مورد زمان بندی مشخص نشده است

   • میلاد مسیح
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

    ببخشید یعنی برنده شدم که اطلاعاتم داره چک میشه یا ن

    • مشاور جوادی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

     سلام وقت بخیر
     در صورتی که امکان پرداخت وجود داشته باشه بله.

     • میلاد مسیح
      ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

      برام امکان پرداخت وجودت نداره ولی پیامک هم برام نیومده امازده درحال برسی زده برام ولی دوستام براشون اومده برنده نشده اید امکان داره برنده شده باشم باخیر

     • مشاور جوادی
      ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

      بله احتمالا برنده شدین

 72. میلاد
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام برا من هیچ پیامکی نیومده ولی برام زده در حال برسی میشه راهنمایی کنید

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام دوست عزیز یعنی درحال استعلام گرفتن از ثبت احوال میباشید.

 73. تقوی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

  معنی پیامک متقاضی محترم طرح جایگزینی خودرو های فرسوده مرحله ششم پیش فروش بهمن ماه 1401ب اطلاع میرساند اطلاعات خودرو فرسوده جنابعالی جهت اخذ تاییدیه ب مدیریت ستاد حمل نقل سوخت کشور ارسال شده است این آمده برام و نوشته نتایج قرعه کشی از سایت نگاه کنید معنیش چیه برنده شدم یا نع؟

  • مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی به احتمال زیاد برنده شدین
   بعد از اینکه شماره قرارداد بیاد یعنی برنده شدین

   • ♡♡
    ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

    شماره قرار داد چجوری میاد

    • rahdar
     ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

     سلام وقت بخیر .
     هم براتون sms میاد و در سامانه هم ثبت میشود.

 74. سمانه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام چراجواب رزروبهمن ماه رواعلام نمیکنن ماروازبلاتکلفی دربیارن خدایی بایدتمام مادران رزروبرنده کنن

  • مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی پنل خودتون رو مرتب چک کنید
   هر وقت شماره قرارداد بیاد یعنی برنده شدین.

  • Amin
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   ما که رزرو دی ماه هستیم جواب ندادن تاکنون رزرویم.شما بهمنی اا چه انتظاری دارین.

   • مشاور حمامی
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

    سلام وقتتون بخیر تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 75. حلما
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام تور خدا شما پیگیر بشید چرا رزوری دی ماه رو اعلام نمی‌کنند ما زنگ میزنیم یا آشغاله یا لینک بی‌ربط می فرستند

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام وقت به خیر
   در صورت برنده شدن از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می شود.

   • حمید
    ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

    سلام جناب مشاور من رزرو بهمن هستم هنوز برام پیامی نیومده که تکلیف رزروی ها چیه پولمون الان 20روزه تو حساب وکالتیه .اون ماشینی مدل پایینی که داشتیم فروختیمو الان نمی‌تونیم بخریم آیا اگه پولو از حسابمون برداشت کنیم به منزله انصراف هست؟اگه برداشت کنم آیا رزروی بهمون تعلق میگیره ؟

    • حمید
     ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

     سلام جناب مشاور تو سامانه برام زده رزرو الان 20روزه که بلا تکلیفم پیش فروش بهمن هستم آیا اگه پولو بخوام از حساب وکالتیم برداشت کنم مشکلی داره که برداشت کنم منظورم اینه که اگه برداشت کنم یعنی انصراف بهم میخوره چکار کنم آیا امکان برنده شدنم وجود داره یه راهنمایی بفرمایید با تشکر

     • مشاور حمامی
      ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

      سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایران خودرو تماس بفرمایید

    • مشاور حمامی
     ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

     سلام وقتتون بخیر با مراکز پاسخگویی ایران خودرو تماس بفرمایید

 76. حسین
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام خسته نباشید من برام پیامک استعلام ثبت احوال نیومده ولی الان هم درحال بررسی ایا در اومدهم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون جواب ها اومده ولی هنوز مال بنده در حال بررسی است با تشکر

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام وقت بخیر وارد سایت ایرانخودرو شوید و با کد پیگیری داده شده بررسی کنید برنده شدید یا خیر ؟

 77. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۱

  سلام توروخدایه جواب درست حسابی بدین من ازاول بهمن رزروهستم کی نتایج میادبخدادق شدیم ایابرنده هستیم یانه لطفاجواب بدین

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 78. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام توروخدابهمون بگیدجواب رزرواکی میادالان نزدیک ب یک ماه هستش ک رزرویم یک دوره هم جاموندیم توروخدا کسی میدونه بهمون بگه‌ ک برنده شدیم یانه

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت برنده شدن از طریق سامانه و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

 79. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام توروخدابهمون بگیدجواب رزرواکی میادالان نزدیک ب یک ماه هستش ک رزرویم یک دوره هم جاموندیم

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 80. متین
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام وقتتون بخیر داداش چند سال پیش یه ماشین اسقاط کرد ولی اون موقع طرح جایگزین نبود ولی الان گواهی اسقاط خودرو موجوده میخواستم ببینم میشه الان از طریق همون گواهی اسقاط تو طرح جایگزین استفاده کرد یا خیر؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 81. Poiuyt
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام جواب رزرو سوم کی میاد؟چرا اینقد اذیت میکنید؟رزرو دوم هم ک تا بیست‌وپنجم بود ماباید دیروز تعیین تکلیف میشدیم،
  خداخیرتون بده ایرانخودرو جواب نمیده سایت هم بی فایده
  شماطبق تجربتون بگید کی جواب میاد
  آقایان مشاور

  • مشاور جوادی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی معمولا طی یه هفته پاسخ میده
   ولی اگر میخوایین مطمئن بشین باید قست شماره قرار داد رو بررسی کنید
   در صورت برنده شدن اونجا شماره قرارداد گذاشته میشه.

 82. mehrsam
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام چرا جواب رزرو سوم نمیاد؟قراربود دیروز بیا رزرو دوم هم تابیستوپنجم فرصت داشت لطفا نگیدازطریق سایتو تماس با ایرانخودرو چون هیچکدوم جواب درست نمیدن لطفا شماجواب درستی بدین ازبلاتکلیفی دربیایم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

   سلام وقت بخیر
   تاریخ دقیقی مشخص نیست ایراد از شرکت ایران خودرو است .

 83. رضا
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام برنده سوم قرعه کشی طرح مادران تاریخ ۱۹ دی ماه اعلام شده یا نه؟
  پروفایل من بعد از ۴۰ روزه هنوز ميزنه رزرو
  لطفا راهنمایی کنید

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام دوست عزیز حالت رزرو یعنی اگر برندگان قطعی نتوانند هزینه ی خود را پرداخت کنند شما در الویت خواهید بود.

  • rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه چیزی اعلام نشده است هنوز.

 84. رضا
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام برنده سوم قرعه کشی طرح مادران تاریخ ۱۹ دی ماه اعلام شده یا نه؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر
   هرزمان که قرعه کشی انجام شود درسامانه اطلاع رسانی انجام میشود.

 85. ناشناس
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام چرا نتیجه رزرویا ی قرعه کشی دی مشخص نمیشه الان چندهفته است برای ما زده رزرو حب تکلیف مارو مشحص کنین

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام دوست عزیز اینجا مرکز مشاوره ی ایران تحصیل میباشد و شما باید با پشتیبانی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

  • rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه چیزی اعلام نشده است هنوز.

 86. تنها
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  متقاضي محترم شرکت کننده در قرعه کشي ثبت نام طرح جمعيت جواني، بدينوسيله به اطلاع مي رساند اين شرکت در انتظار تائيد استعلام به عمل آمده از سازمان ثبت و احوال است و در صورت دريافت اطلاعات واجدين شرايط، نتايج قرعه کشي اعلام مي گردد. با تشکر * ايران خودرو
  لطفا بگید منظورازاین پیام چیه دیروزازطرف ایران خودرو برام اومده میشه امیدواربود که برنده شده باشم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور جوادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی احتمالا برنده شدین
   این پیامک به معنی این هست که ایران خودرو از ثبت احوال استعلام میگیره.

 87. قیاسی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  پیامک طرح جمعیت جوانی که ایران خودرو برا من فرستاده در انتظار تاییدیه ثبت احوال یعنی برنده شدیم

  • مشاور جوادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی احتمالا برنده شدین
   این پیامک به معنی این هست که ایران خودرو از ثبت احوال استعلام میگیره.

 88. اصغر قیاسی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  پیامک برای من اومده شرکت در انتظار تاییدیه ثبت احوال است پدر صورت دریافت اطلاعات واجدین شرایط نتایج اعلام میشود یعنی برنده شدم

  • بشیر
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   متقاضی محترم شرکت کننده در قرعه کشی ای آن خودرو طرح جوانی به اطلاع می رساند این شرکت در انتظار تاییدیه استعلام به عمل آمده از ثبت احوال است و در صورت دریافت اطلاعات واجدین شرایط نتایج اعلام میشود دیروز برام اومده یعنی برنده شدم یا نه

   • مشاور جوادی
    ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

    سلام وقت بخیر
    بله دوست گرامی احتمالا برنده شدین
    این پیامک به معنی این هست که ایران خودرو از ثبت احوال استعلام میگیره.

  • مشاور جوادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی احتمالا برنده شدین
   این پیامک به معنی این هست که ایران خودرو از ثبت احوال استعلام میگیره.

 89. الهه
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام برای من طرح جوانی این پیام نیومده ولی زده در حالبررسی یعنی برنده شدم یا نه ؟
  برای همه این پیام رفته

  • rahdar
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر .
   به زودی نتایج اعلام خواهد شد کمی صبوری کنید.

 90. مها
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام امروز نتیجه رزروی های دوره قبل مشخص میشه یا نه

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   درحال حاظر زمان بندی اعلام نکردند

 91. مها
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۳

  سلام امروز نتیجه رزروی های دوره قبل مشخص میشه

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   درحال حاظر زمان بندی اعلام نکردند

 92. مصعب قادری
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام خسته نباشید خواهش میکنم ازتون جواب منو بدهید
  آذر ماه ثبت‌نام کردم طرح فرسوده تا الآن نوشته در حال بررسی امکان انصراف نمی باشد دو بار با ایران خودرو تماس گرفتم گفتن هنوز نتیجه اعلام نشده سه ماهه داریم انتظار میکشیم ما را از بلا تکلیفی دربیارید برنده شدیم یا نه خیلی ممنون

  • مشاور جوادی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که هنوز مشخص نشده به صورت حضوری به یکی از نمایندگی ها مراجعه کنید.

 93. الی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  متقاضي محترم شرکت کننده در قرعه کشي ثبت نام طرح جمعيت جواني، بدينوسيله به اطلاع مي رساند اين شرکت در انتظار تائيد استعلام به عمل آمده از سازمان ثبت و احوال است و در صورت دريافت اطلاعات واجدين شرايط، نتايج قرعه کشي اعلام مي گردد. با تشکر * ايران خودرو*
  امروز برام این پیامک اومد میشه راهنمایی کنید این یعنی چی من برنده شدم یا نه

  • مشاور جوادی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی این پیام به معنی این هست که احتمالا برنده شدین و درحال حاضر اطلاعات شما در ثبت احوال در حال بررسی هست.

  • سبحان
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱

   سلام برای منم دوهفته پیش این پیام اومد آخرش برنده شدم احتمالا شماهم برنده شدید به امید خدا

 94. مجید
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  با سلام
  برای من زده رزرو یعنی قبول شدم یا جز ذخیره ها هستم

  • مشاور جوادی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز در صورت ثبت شدن مرحله پرداخت وجه به معنای برنده شدن هست.

 95. هانا
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام چرا واسه ما دوره قبل قرعه کشی مادران هنوز زده رزرو پس کی نتایجش میاد
  ایندفعه هم نتونستیم ثبت نام کنیم

  • مشاور جوادی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که تو پنلتون امکان پرداخت وجود داره یعنی برنده شدین.

   • حلما
    ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

    سلام یعنی ما که رزروی قرعه کشی دی ماه بودیم این همه مدت سر کاربودیم و به این راحتی قرعه کشی بهمن رو از دست دادیم هیچ کس نیست جوابگو باشه؟

    • مشاور حمامی
     ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

     سلام وقتتون بخیر با سیستم پاسخگویی ایرانخودرو تماس بفرمایید

 96. ,هانا
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام چرا واسه ما دوره قبل قرعه کشی مادران هنوز زده رزرو پس کی نتایجش میاد
  ایندفعه هم نتونستیم ثبت نام کنیم

  • مشاور جوادی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که تو پنلتون امکان پرداخت وجود داره یعنی برنده شدین.

 97. سحاد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

  برای من زده رزرو خوب حساب وکالتی هم دارم حالا باید چیکار کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که پذیرش را آورده باشید اطلاع رسانی انجام میشود

 98. کیان
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  برای من زده در حال بررسی ،یعنی چی ؟

  • مشاور جوادی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که تو پنلتون امکان پرداخت وجود داره یعنی برنده شدین.

 99. سینا
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام وقت بخیر. برای من نوشته رزرو. این رزرو تا کی هست؟ کی مشخص میشه که برنده شدیم یا نه؟ پولمون تاکی تو حساب بمونه

  • rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه ایرانخودرو چیزی در این خصوص اعلام نکرده است هنوز .

 100. محمد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام . ببخشید الان بیست روزه برای ما زده رزرو از ثبت نام هم جا موندیم میشه بگید این استرس کی تمام میشه و جواب رزرو میاد ممنونم

  • مشاور محمدی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق سامانه و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

 101. فاطمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام چرا برا من زده در حال بررسی و امکان انصراف نمیباشد…..

  • مشاور اقازاده
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر
   این مربوط به باگ خود سیستم ایرانخودرو میباشد درزمان دیگر مجدد امتحان کنید

 102. زینب
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام ببخشید برای من زده در حال بررسی امکان انصراف نمی باشد یعنی چی؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

   هنوز نتایج اعلام نشده

 103. ناشناس
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام
  برای متقاضیان عادی جواب قرعه کی میاد

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام وقت بخیر
   متعاقبا اعلام خواهد شد .

  • مشاور جوادی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی نتایج فردا باید اعلام بشه.

  • بهنام
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام کی نتیجه هارو میزنن؟

   • مشاور صادقی
    ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

    سلام
    هنوز که اعلام نشده

 104. امیررضا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام جواب نتایج ایران خودرو اعلام شده؟یا هنوز قرعه کشی انجام نشده؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد .

  • مشاور جوادی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی نتایج فردا باید اعلام بشه.

 105. امیر
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام.
  میگن قرعه کشی تا اخر امسال کلا حذف میشه یعنی فقط یه دوره مونده اونم تو اسفند
  ایا این طرح مادران را هم شامل میشه؟
  یا اونا تو سرجاشن سال بعدم؟

  • rahdar
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر .
   اطلاع رسانی دقیقی صورت نگرفته است و مشخص نیست برنامه ی شورای رقابت چی باشد.

  • مشاور حمامی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقتتون بخیر این موضوع بستگی به ایرانخودرو دارد که چه تصمیمی گرفته میشود

 106. علی
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام نتیجه رزروها اعلام میشه یا کلا الکی هست یه شماره تلفن درست از ایرانخودرو اقلا به ما بدیم که تماس بگیریم

  • مشاور اقازاده
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بعله درصورتی که قرعه کشی انجام شود اعلام نتایج انجام میشود از طریق سایت خود ایران خودرو

 107. سمیه
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام و خسته نباشید خدمت همگی. دو هفته در حال برسی بودیم الانم دو هفتست رزرویم از ثبت نام هم جا موندیم واقعا یعنی چی بخدا ظلمه در حقمون باید همه ماهایی که این همه منتظرمون کردن درحال برسیمون کردن بعدش در حال رزرومون کردن بعدش نزاشتن دوباره ثبت نام کنیم واقعا ظلمه اگه مارو برنده اعلام نکنن. بخدا ظلمه😔😔

  • مشاور صادقی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام
   بله متاسفانه گاهی سایت با مشکل مواجه میشه

   • مرجان
    ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

    سایت مشکل داره باید یکی پاسخگو باشه یا نه؟؟؟اینجوری حق ما چی میشه.اومدن یه لطفی به مادران بکنن مثلا آنقدر استرس دادن که سیرمون خشک شد،یک ماهه ما درگیریم٫هنوزم رزرو‌ زده

   • مرجان
    ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

    سایت مشکل داره باید یکی پاسخگو باشه یا نه؟؟؟اینجوری حق ما چی میشه.اومدن یه لطفی به مادران بکنن مثلا آنقدر استرس دادن که سیرمون خشک شد،یک ماهه ما درگیریم

    • مشاور عیسائی
     ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

     سلام وقت بخیر
     از طریق پشتیبانی پیگیر این امر باشید.

 108. علی
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام نتایج رزروی ها نمیخاد اعلام بشه الان بیشتر از یک ماه شد از روزی که ثبت نام کردم.

  • مشاور جوادی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما باید با خود پشتیبانی سایت ایران خودرو تماس حاصل فرمایید.

 109. امین
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

  بیا ما نتونستیم ثبت نام کنیم
  این چه عدالتی هس اخه؟
  جواب ها نیومد از اینجا هم موندیم.از رزرو بودن م چیزی در نخواهد اومد.حیف واقعا در این دوره ۱۰۰هزارر دستگاه عرضه میشد واقعا حیف از دستمون رف

  • rahdar
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقت بخیر.
   متاسفانه برای خیلی ها این مشکل پیش امد انشاالله سری های بعدی موفق باشید.

 110. مهرناز
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام امروز آخرین فرصت ثپت نام هست ولی ما هنوز رزرو هستیم میشه راهنمایی کنی برنده هستیم یا ن اگه نیستیم حداقل بتونیم ثپت نام کنیم نتایج رزرو هم اعلام شده ولی ما هنوز رزرو زدیم🥲

  • مشاور جوادی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز به صورت حضوری به مراکز نمایندگی مراجعه یا با خود ایران خودرو تماس بگیرید.

 111. علی
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام چرا نتیجه رزروها رو ایرانخودرو اعلام نمیکنه از ثبت نام بهمن ماه هم جا موندیم والا اینجوری خدا خوشش نمیاد تا کی باید منتظر بمونیم اقلا یه جواب قانع کننده ای بهمون بدین. ممنون

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس گرفته اید؟

 112. حلما
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام چرا ایران خودرو هیچ اطلاع رسانی کاملی از لیست رزروی ها نمی کنه.چرا مارو از بلاتکلیفی درنمیاره

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 113. امین
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  سلام .اخه وقت فردا به اتمام میرسه ما چکار کنیم هنوزم زده رزرو .نمیتونیم ثبت نام کنیم.لطفا کاری کنید. چون قرعه کشی فقط این دو ماهه دیگه از سال بعد نیس.

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 114. پریسا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  دوستانی که قبلا برنده شدن و کارشناسا لطفا جواب بدید
  طرح مادران
  برای من الان تو مرحله آماده برای فاکتوره
  چقدر طول میکشه فاکتور بشه ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   72 ساعت زمان میبرد .

 115. قادری
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام دوستان کسی از جواب رزروها خبری داره چی شد نتیجه اخرش مال من 21 م شده هنوز رزرو زده . ؟
  چکار کنیم همین جور تو رزرو بمونیم بهتره یا ثبت نام بعدی کنیم مهلت ثبت نام داره تموم میشه یک روز مونده . ؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

   سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودرو از طریق سایت اعلام میشود

 116. پریسا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام و خسته نباشید
  من واریز وجه انجام دادم مدارک و به نمایندگی تحویل دادیم پرونده رفته برای اداره فروش و الان تو قسمت میز خدمت تو مرحله آماده برای فاکتور هست سوالم اینه که چه مدت طول میکشه که فاکتور بشه و سایر مراحل طی بشه تا تحویل ماشین ؟ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

   سلام نتایج ایرانخودرو از طریق پیامک برای شما ارسال میشود و یا از طریق حساب کاربری خودتان پیگیر شوید

 117. امین
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام
  چرا اخه نتایج بعضی رزرو ها اومده ولی ما نه،؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت بخیر
   علت باگی هستش که مربوط به سایت ایران خودرو میباشد اگر وضعیت شما مشخص شود اطلاع رسانی انجام میشود

   • امین
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

    علت باگی!!اگه رفع نشود چطور؟
    چکار خواهیم کرد؟

    • مشاور اقازاده
     ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

     مربوط به ضعیف بودن سایت میباشد نیازه صبوری کنید اختلال برطرف میشود

     • امین
      ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

      صبرهم نکنیم .چاره نداریم که!میتونیم چیزی بکنیم؟
      به خاطر اینکه وقت تااخر وقت شنبه هست ثبت نام مجدد.میخواهیم جا نمانیم
      اگه از اینجا خبری نیاد .ما از انجا هم به جای خالی بر خواهیم خورد.

     • مشاور جوادی
      ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

      سلام وقت بخیر
      دوست عزیز باید این مورد رو از خود ایران خودرو پیگیری کنید.

 118. راحله
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام رزرو کی اعلام میشه امروز اعلام نشه دیگه میمونه برا یکشنبه تا شنبه تعطیل هست اینجا برنده نشیم ثپت نام بهمن ماه هم جا میمونیم😒

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت بخیر
   علت باگی هستش که مربوط به سایت ایران خودرو میباشد اگر وضعیت شما مشخص شود اطلاع رسانی انجام میشود

 119. علی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

  سلام چرا نتیجه رزروا مشخص نمیشه میترسم هم از اینجا بمونیم و هم از قرعه کشی جدید.

  • rahdar
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام وقت بخیر
   نتایج رزرو هنوز اعلام نشده است و باید کمی صبوری کنید و چاره ی دیگری نیست متاسفانه.

 120. سلام ما هنوز رزرو هستیم بعضی از رزروا اعلام شدن ما هنوز ن میشه راهنمایی کنی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام بعضی از رزروها اعلام شدن ولی ما هنوز رزرو هستیم میشه راهنمایی کنی

  • rahdar
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر .
   باید صبور باشید تا نتایج رزرو اعلام شود.

 121. علی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام آیا قبل از اتمام فرصت ثبت نام بخشنامه جدید ایرانخودرو نتایج رزرو اعلام می شود. میترسم اینجا برنده نشیم و از اون قرعه کشی هم جا بمونیم.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   بله امکان ثبت نام در طرح جدید برای افراد رزروی وجود ندارد . تایم نتایج مشخص نیست

 122. میرزاوند
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  رزوها شانس برنده شدن دارین چون چندنفر اشنا بودن دوره قبل رزو بودن بعدش برنده شدن انشالا که برنده بشید

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودرو از طریق سایت اعلام میگردد

 123. محمدعلی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقت بخیر کسی نمیدونه کی از رزرو در می آییم؟
  چطور تو این طرح جدید ثبت نام کنیم؟

  • rahdar
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نتایج رزرو هنوز اعلام نشده است و باید کمی صبوری کنید و چاره ی دیگری نیست متاسفانه.

 124. امیرعلی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام برا من طرح جوانی جمعیت زده بود رزرو امروز زده برنده دوم روزی همتون ان شاالله

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام
   مبارکتون باشه

  • سمیه
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   مبارکت باشه. پس چرا ما هنوز رزرویم نتیجمون مشخص نشده. 😐. 😔

  • امین
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   مبارکه خوش بحالتون
   ای کاش ماهم همینطور بشیم

 125. علی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام طرح مادران هنوز تو پروفایل نوشته رزرو تا کی باید منتظر بمونیم یکی از مشاورین گفته بود چهارشنبه مشخص میشه ولی بازم هیچی

  • rahdar
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه چیزی مشخص نیست و باید صبور باشید

   • احسان
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

    سلام.خوب اینجوری ماثبت نام توطرح جدیدپیش فروشم ازدست میدیم.آخرشم معلوم نیست اینجابرنده بشیم یانه.آخرشم میشیم ازاینجارونده وازاونجامونده.حداقل امکان ثبت نام جدیدوبرای مارزرویهابازکنن

    • مشاور فتح اللهی
     ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

     سلام همه فراخوان ها و نتایج قرعه کشی ایرانخودرو از طریق سایت اعلام میشود

 126. امین
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام مشاوران عزیز
  یکیتون به من میگید که چرا مهلت سه روزه وجه الان یک هفته هست تموم نشده؟
  دوما به ما زده هنوز رزرو؟چرا نتیجه قطعی اعلام نمیشه ما هم بتونیم ثبت نام کنیم

  • rahdar
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر
   نتایج رزرو هنوز اعلام نشده است و باید کمی صبوری کنید و چاره ی دیگری نیست متاسفانه.

 127. علی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۵

  من آذرماه طرح فرسوده ثبت نام کرده.هنوز زده درحال بررسی. کسی میدونه راهنمایی کنه؟

  • tahmasebi
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام دوست عزیز در حال بررسی بمعنای عدم مشخص شدن نتیجه میباشدو شما باید منتظر باشید.

 128. امیرعلی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام الان مارو که زده رزرو میتوانیم تواین مرحله از قرعه کشی بهمن ماه ثبت نام کنیم یا باید منتظر باشیم تا نتیجه رو اعلام کنن که برنده شدیم یا نه؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان ثبت نام شما تا زمان اعلام نتایج نهایی وجود نخواهد داشت . با پشتیبانی ایران خودو تماس حاصل فرمایید .

 129. tahmasebi
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام دوست عزیز در حال بررسی به معنای عدم اعلام نتایج قرعه کشی میباشد.

 130. میرزاوند
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام من برنده طرح مادران شدم الان پول واریز کردم نمایندگی شهرستانم رو انتخاب کردم دیگه مشکلی نیست اگه یک روز دیرتر کارهای نمایندگی انجام بگیره راهنمایی کنید ممنونم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

   سلام وقت بخیر
   خیر منتظر زمان دریافت خودرو بمانید .

 131. امین
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام.ایرانخودرو خودش مسخره هس یا مردمو مسخره کرده
  یعنی چی. دوهفته زده درحال بررسی الانم زده رزرو.سه روز مهلت وجه شده۶ روز هنوزم خبری نیس
  یعنی چه؟
  کی نتایج این زهر هارو اعلام خواهد کرد تا بتونیم ثبت نام کنیم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام وقت بخیر
   هیچ اطلاعیه ای منتشر نشده است . فرصت تکمیل وجه برای افراد رزروی تمدید می شود . می توانید بخشنامه های جدید را ثبت نام نمایید .

   • امین
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

    نه نمیتونیم ثبت نام کنیم.خرید رو میزنیم مینویسه درخواست شما در طرح جاری یا دیگری در حال بررسی هس.باید ابتدا انرا از طریق میزکار لغو کنید. از کجا معلومه که برنده خواهیم شد.پس چرا اجازه نمیدن مجددا ثبت نام کنیم

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

     سلام وقت بخیر
     منتظر بمانید . لیست رزروی ها تا چهارشنبه مشخص می شود

 132. علی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام مگه هنوز جواب خودرو فرسوده نیومده

  • مشاور اقازاده
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام وقت بخیر
   از طریق سایت مربوطه پیگیری کنید

 133. مصعب قادری
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام برج ۹ثبت نام کردم طرح فرسوده تا الآن در حال بررسیه چند بار هم زنگ زدم ایران خودرو میگن نتیجه اعلام نشده ومعلوم نیست کی اعلام میشود میشه راهنمایی کنید کجا باید پیگیری کنم چند مرحله هم از دست دادم نتونستم ثبت نام کنم لطفاً راهنمایی کنید

  • rahdar
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   تنها راه برای پیگیری ارتباط با ایرانخودرو هست دوست عزیز.

 134. سمیه
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام من تو طرح قبلی رزرو هستم. میخوام ثبت نام کنم مال بهمن ماه میگه شما در حال برسی هستید باید قبلیو لغو کنید تا اینو بتونید ثبت نام کنید. میشه راهنمایی کنید ممنون

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بله امکان ثبت نام در طرح جدید برای افراد رزروی وجود ندارد .

 135. مشاور جوادی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام وقت بخیر در صورتی که گواهینامه داشته باشه بله میتونه.

  • سبحان
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   بله برادرم گواهینامه داره

   • مشاور جوادی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

    بله میتونید ثبت نام کنید.

 136. سمیه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام از رزروی ها کسی جوابی براش نیومدخ؟ سه روز برندگان اصلی به پایان رسیده پس چرا ما هنوز رزرویم؟؟؟ مگه نگفتن نتیجمون بعد سه روز اعلام میشه؟؟؟؟ که ببینن برندگان تکمیل وجه میکنن یا نه

  • tahmasebi
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام دوست عزیز لطفا با پشتیبانی ایرانخودرو در ارتباط باشید.

  • محمدعلی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام و عرض ادب
   برندگان تا پایان روز هجدهم بهمن فرصت تکمیل وجه دارند بعد از آن به تعدادی که نتونستن تکمیل وجه کنن ماشین میمونه و از بین رزروی ها مجدد قرعه کشی میشه براشون

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

    سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودرو از طریق سامانه اعلام میگردد

  • عطا
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   بله برای من هم هنوز رزرو زده

   • مشاور حمامی
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

    سلام وقتتون بخیر تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 137. قادری
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  ایا واریزوجه هم با روز کاری حساب میشه .طرح مادران اخیر چند روز طول میکشه تا رزروها مشخص بشن . متشکرم از عوامل کانال وسایت

  • rahdar
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقت بخیر
   خیر روزهای تعطیل جزو روز های کاری نمی باشد .
   تاریخ دقیقی برای تعیین رزروی ها وجود ندارد . برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ایران خودرو تماس حاصل فرمایید .

  • سبحان
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام ببخشید برادرم میخواد تو قرعه کشی ثبت‌نام کنه خانمش گواهینامه نداره می‌تونه ماشین رو به نام خانمش کنه .تو قرعه کشی با گواهینامه خودش ثبت‌نام کنه)(برادرم)

   • مشاور حمامی
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

    سلام وقتتون بخیر اگر قبلا در قرعه کشی برنده نشده اید میتوانید با اسم خودتان ثبت نام کنید

 138. جعفر
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام کسی زمان نتیجه نهایی رزرو ها را میدونه
  ایا احتمال برنده شدن دارن
  برای ثبت نام دوباره چکار کنیم میگه باید انصراف بدید بعد ثبت نام کنید .موندیم چکار کنیم جواب نهایی کی معلوم میشه

  • مشاور محمدی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   در صورت پذیرفته شدن در قرعه کشی از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می شود.

 139. مرجان
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام من تو طرح مادران رزرو هستم میتونم قرعه کشی بهمن خودرو هم شرکت کنم؟

  • rahdar
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید شرکت کنید

 140. امین
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  تو طرح مادران منو هنوز زده رزرو. و نمیتونم دوباره ثبت نام کنم تو پیش فروش.درحالی که مهلت واریز وجه برای برندگان اصلی ۷۲ ساعت بوده باید امروز صبح به اتمام می رسید وتکلیف ما هم مشخص میشد .ولی تا حالاچیزی نشده.
  ما چطور ثبت نام کنیم؟
  کی اعلام میشه؟نتایج رزرو ها

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام از طریق سایت ایرانخودرو اقدام به ارتباط با پشتیبانی فروش کنید

 141. امان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام من تو طرح عادی هنوز هم رزرو هستم کی معلوم میشه و چند درصد شانس برنده شدن دارم؟

  • مشاور حمامی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقتتون بخیر تنها از طریق سایت مرجع پیگیری بفرمایید

  • جعفر
   ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   ولله ما هم اینجوری هستیم نمیدنم چکار کنیم؟

 142. امان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  رزرو ها رو کی نتیجه اش رو اعلام میکنن؟چند درصد شانس برنده شدن دارن؟

  • مشاور حمامی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقتتون بخیر تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 143. علی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام من تو پروفایلم نوشته رزرو آیا میشه از جایی مطلع شد که نفر چندم نفرات رزرو هستم یا نه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت به خیر
   خیر امکان پذیر نمی باشد.

 144. الهه
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام خسته نباشید مشاورین محترم .برای انتقال وجه نیاز هست بریم کافینت یا از طریق گوشی انتقالش بدیم بعداز انتقال باید نمایندگی بریم برای کارت طلایی لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام وقت بخیر بعد از تشکیل حساب وکالتی وجه مورد نظر رو درون حساب وکالتی واریز بفرمایید

 145. mehrsam
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام جواب رزروها کی میاد؟؟خودمون میدونیم بایدتوسایت بررسی کنیم ک می‌بینیم لطفا شماکه کارشناسیدو وسابقه دارید درجریانیدبگی جوابش حدودا چندم میاد؟هجدهم نوزدهم بیستم؟؟لطفا جواب بدید ممنونم.

  • tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام دوست عزیز برای این مورد باید با واحد پشتیبانی با شماره 02182272727 تماس بگیرید.

   • سبحان
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

    سلام ببخشید یه نفر که ماشین داشته باشه بزنه به اسم بچه اش می‌تونه دوباره تو قرعه کشی طرح عادی شرکت کنه

    • tahmasebi
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

     سلام خیر این امکان رو ندارید.

    • مشاور حمامی
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

     سلام وقتتون بخیر خیر اسم شما یکبار در قرعه کشی ثبت شده است

 146. علی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام من تو قرعه کشی خودرو فرسوده شرکت کردم دو تا پیامک برام آمددیگه خبری نشد مگه هنوز خودرو فرسوده جواب نهایی نیومده تو رو خدا راهنمایی کنید تو سایت هم میزنه در حال برسی امکان انصراف نمی‌باشد

 147. علی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام من طرح خودرو فرسوده شرکت کردم دوتا تا پیام برام آمده دیگه خبری نشد هنوز تو سایت میزنه در حال برسی امکان انصراف نمی‌باشد مگه هنوز جواب خودرو فرسوده نیومده

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام وقت بخیر نتایج قرعه کشی ایران خودرو از طریق سامانه اعلام شده است

 148. پریسا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام
  ما تو ایام تعطیل و هر ساعتی از شبانه روز میتونیم تکمیل وجه کنیم ؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • مشاور براتی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما باید تاقبل ساعت24روز 18بهمن ماه تکمیل وجه انجام دهید .

   • سمیه
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

    سلام. ینی جواب رزرو ها بعد هجده بهمن میاد؟؟؟

    • مشاور محمدی
     ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

     سلام وقت به خیر
     در صورت برنده شدن از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می شود.

 149. محمد کاظمی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  باسلام خدمت همه
  طرح مادران شرکت کردیم بعد 20روز بیخوابی واسترس دادن به ما تو سایت زد رزرو الانم نمیتونیم ثبت نام کنیم از مشاورین محترم میخواستم بپرسم احتمال برنده شدنومن چند درصد هستش ممنون

  • مشاور حمامی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقتتون بخیر برای پیگیری نتیجه تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 150. مصعب قادری
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام من در تاریخ 6آذرماه ثبت نام کردم طرح فرسوده ولی تا الان در حال بررسیه و امکان انصراف نمی باشد با ایران خودرو تماس گرفتم گفتن هنوز نتیجه اعلام نشده میشه راهنمایی کنید

  • مشاور حمامی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقتتون بخیر برای پیگیری نتیجه تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 151. مصعب قادری
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام من در تاریخ 6آذرماه ثبت نام کردم طرح فرسوده ولی تا الان در حال بررسیه و نمیتونم دوباره شرکت کنم با ایران خودرو تماس گرفتم گفتن هنوز نتیجه اعلام نشده میشه راهنمایی کنید الآن سه ماهه

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام دوست عزیز وقت تون بخیر
   برای بررسی دقیق تر وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 152. فرهاد
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  رزرو ها شانس برنده شدن دارن کی جواب نهایی این رزرو ها رو میدن؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام
   بله
   مشخص نیست

 153. محمد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  برنده ها مبارکشون باشه،ما که رزرو هستیم،انشالله هر چی خیره

 154. علی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  برنده شدم انشالله روزی همتون خدایا شکرت واسه مهربونیات

 155. امیرعلی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام الان برا مارو که زده رزرو از فردا ایران خودرو دوباره ثبت نام داره میتونیم ثبت نام کنیم یا باید منتظر باشیم دوباره

  • مشاور براتی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما میتوانید ثبت نام مجدد داشته باشید ودرصورت برنده شدن از ثبت نام بعدی انصراف میدهید .

 156. پروین
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  سلام منم برنده شدم خدایاشکرت ایشاالله روزی همتون

 157. میرزاوند
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  خداروشکر منم امروز پیامش اومد برنده شدم

 158. سبحان
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام دوستان خداروشکر من برنده شدم تا سه روز باید پولو واریز کنیم

 159. محمدعلی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام واسه ما زده رزرو باید همچنان منتظر بمونیمو امیدوار

  • مشاور حمامی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقتتون بخیر برای پیگیری نتیجه تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 160. علی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  ماهم برنده شدیم خدایا شکرت

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام
   مبارکتون باشه:)

 161. امین
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  خوش بحالتون به من نیومد
  برام نوشته رزرو
  ریدم به این شانس😔

 162. رضا
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام نتایج اعلام کردن واسه من نفر اول واریز وجه نزده تاریخ نزده یعنی چی

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما مرجعه حضوری داشته باشید

 163. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  منو نوشته برنده اول ..ولی هیچ پیامی برام نیامده ..حالا چیکار کنم .

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما مرجعه حضوری داشته باشید یا با واحدپشتیبان صحبت کنید

 164. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  آیا تو سایت برا همه نتایج مشخصع

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بعله مشخصه

 165. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

  نتایج اعلام شده ..منو نوشته برنده اول …خدایا شکرت

  • رضا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

   ولی بلزم بایدمنتظربشیم من نفراول

   • مشاور جوادی
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی جهت بررسی باید به قسمت ردیف قرار داد دقت کنید
    در صورتی که دارای کد باشه برنده شدین.

 166. فرزاد
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام بر همگی . خبر خوش تو سایت برنده ها مشخص شد مال ما زده برنده اول.

 167. مبینا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  والا این شماره هایی که شما میدید جهت تماس با مشاورین و پشتیبانی ایران خودرو چندین بار تماس گرفتیم وحتی پیام گذاشتیم .ولی انگار هیچ کس اهمیت نمیده وکسی جوابگو نیست خواهشاً شماره ای بدید که پاسخگو باشند بجز این شماره هایی که دادید و تو سایت ایران خودرو هست .

  • مشاور اقازاده
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز متاسفانه به علت شلوغی واحد پشتیبانی پاسخگو نیست

 168. مهدی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام پس کی نتیجه رو اعلام میکنن ،تو سایت هنوز زده در حال بررسی ،سه بارم پیامک اومده تماسم که میگیریم میگه منتظر باشین

  • مشاور حمامی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت نتیجه با ما تماس بفرمایید

   • سبحان
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

    بااین شماره هر چقدر من تماس میگیرم میگه در شبکه موجود نیست چطور باید بگیریم

    • مشاور جوادی
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

     سلام وقت بخیر
     باید از خط ثابت تماس بگیرین.

   • پروین
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

    چجوری باشماتماس بگیریم؟؟؟؟

    • مشاور حمامی
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

     سلام وقتتون بخیر با شماره ی 9099075307 با کد داخلی 102 تماس بفرمایید

 169. فاطمه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام آیا کسی از افرادی که در(طرح جوانی جمعیت) این طرح دی ماه شرکت کرده اند براش پیام نهایی برنده شدن آمده و یا اینکه مثل ما سه بار پیام از ایران خودرو اومده و همش گفتن منتظر اعلام نتیجه باشید .اگر کسی اطلاعات دقیقی داره راهنمایی کنه لطفا

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   اگر برنده بشوید برایتان پیامک به شماره ای که ثبت کرده اید ارسال می شود.
   باپشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید
   096440
   0282272727

  • امین
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   نه منم مثل تو نگران بودم.ولی ولش کردم دیگه.خیلی استرس کشیدم
   به هیچ کس نیومده فعلا همه منتظرن.شاید پنجشنبه اعلام بشه.درضمن برای من یک بار اومد پیام اونم اول بهمن نمیدونم چرا نیومد.شاید در دسترس نبود همون نیومده
   ولی به احتمال زیاد برنده ایم اونایی که پیام رفته من از خیلی جا پرسیدم واز اونایی که سابقه برنده شدن دارن گفتن اره ماهم اینجور منتظر موندیم پانزده روز بعدشم پیام برنده شدید اومد.خیالتون راحت بشه

   • مشاور حمامی
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

    سلام وقتتون بخیر برای دریافت نتیجه قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

  • پریسا
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام تا جایی که من تو همه سایتا و تبادل نظرات گشتم و با پشتیبانی ایرانخودرو تماس گرفتم گفتن فعلا نتیجه استعلام از ثبت احوال نیومده برای هیچکس
   و احتمالا تا دو سا روز آینده اعلام میشه
   منم مثل شما سه بار پیام اومده و زده در حال بررسی
   احتمال زیاد هم برنده ایم به امید خدا

   • مشاور حمامی
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

    سلام وقتتون بخیر برای دریافت نتیجه قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

    • پروین
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

     سلام تماس گرفتم ایرانخودروگفتن نتایج هنوزنیومده مشخص نیست که برنده شدیدیانه اون ۳تاپیام هم که اومده اطلاع رسانی بوده😐 فرداهم که دوباره ثبت نام جدیدقرعه شروع میشه وماهمچنان درحال بررسی هستیم

     • مشاور حمامی
      ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

      سلام وقتتون بخیر منتظر اطلاع رسانی از سایت مرجع باشید

   • پروین
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

    بخدامردیم ازاسترس ۳بارپیامک اومده برام دیروز دیگه ناامیدشدم گفتم درنیومده به امیدخداکه برنده بشیم واینجااعلام کنیم

    • مشاور حمامی
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

     سلام وقتتون بخیر برای پیگیری نتیجه ی قرعه کشی تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

 170. الهه
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام خسته نباشید ببخشید وقتی برامون زده درحال بررسی و سایت ک باز بشه برا ثبت نامی میشه ثبت نام دوباره کرد

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام
   برای پیگیری موردتون تماس بگیرید

 171. علی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام
  اینجا کسی طرح خودرو های فرسوده شرکت کرده؟؟؟؟؟
  من طرح خودرو های فرسوده شرکت کردم دوتا پیام از ایران‌خودرو اومده
  تو سایت هم زده در حال بررسی
  کسی اگه اطلاع داره از طرح خودروهای فرسوده لطفا جواب بدین

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقت بخیر
   بعد از دریافت پیامک چهارم برنده بودن شما قطعی است و واریز وجه تا 18 بهمن می باشد .

 172. فرزانه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارشناسان . تو سایت میرم امکان پرداخت یا واریز وجه یا واریز مراحل قرعه کشی خلاصه هر کدوم را میزنم صفحه کلید باز میشه و فعال هستش . منظور شما که عرض میکنید ردیف قرار داد و واریز وجه و امکان پرداخت باشه برنده اید چیه ؟ خواهشا مفموم جوابتون را برسونید با تشکر

  • rahdar
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر .
   اگر برای شما پیامک برنده شده اید امده باشد یا در سایت ذکر شده باشد یعنی برنده شده اید در حال حاضر چیزی مشخص نیست.

 173. محمد
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام.باید در پورتالتون امکان پرداخت باشه یعنی چی.برا من زده در حال بررسی سه بار هم پیام دادن.تورو خدا دیگه خیالمنو راحت کنید.کم بدبختی داریم اینم امده روش

  • مشاور حمامی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقتتون بخیر ایراد از سایت میباشد در بازه ی زمانی دیگر امتان بفرمایید

 174. سبحان
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

  از کجا بفهمیم برنده شدیم برای منم تا الان سه بار پیامک اومده خیلی چشم انتظار موندم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام
   اگر برنده بشید براتون پیامک ارسال می شود
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید
   096440
   02182272727

   • سبحان
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

    تماس گرفتم قبلا کدملیمو زد گفت برنده شدم اما هیچ خبری نیست

    • مشاور ابراهیمی
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

     در پورتالتون امکان پرداخت اگر باشه برنده شدید

     • سبحان
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

      یعنی چی متوجه نمیشم دقیق کجا رو میگید تو‌کدم زده همچنان درحال بررسی

     • مشاور عیسائی
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

      سلام وقت بخیر
      اگر در حال بررسی باشد در حال استعلام از ثبت احوال میباشند.

    • rahdar
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

     سلام وقت بخیر
     لطفا جهت پیگیری تماس بگیرید تا ببینیم چه اتفاقی افتاده است

     • سبحان
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

      با چه شماره ای

     • مشاور حمامی
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

      سلام وقتتون بخیر برای ارتباط با مجموعه با شماره ی 9099075307 تماس بفرمایید

     • سبحان
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

      بااین شماره هرکار میکنم نمیشه زنگ بزنم

     • مشاور جوادی
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی در صورتی که موفق نشدین
      با مشاوران ما 9099075307تماس بگیرین داخلی=113 راهنماییتون میکنیم.

     • سبحان
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

      کلا میگه این شماره درشبکه موجود نمیباشد توروخدا همین جا یه چی بگید دلم آروم بشه بفهمم برنده شدم یانه آنقدر استرس کشیدم دست چپم بی حس شد

     • مشاور فتح اللهی
      ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

      سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودرو از طریق پیامک بهتون اطلاع داده میشود و یا از طریق سامانه اقدام کنید

   • فرزانه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

    سلام و خسته نباشید . فقط بفرمایید در کل جواب قرعه کشی مادران و استعلام از ثبت احوال و خود ایران خودرو رو سایت اعلام شده یا نه ممنونم

    • مشاور فتح اللهی
     ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

     سلام وقت بخیر بله نتایج قرعه کشی ایران خودرو اعلام شده است

 175. علی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام واسه کسی مشخص شده ویژه مادران برنده شدید توی کارتابل

  • مشاور جوادی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که ردیف قرار و امکان پرداخت براتون خورده باشه بله.

   • سبحان
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

    یعنی چی دقیق از کجا پیگیر باشیم

    • مشاور جوادی
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

     از داخل سامانه ایران خودرو میتونید بررسی کنید

  • سبحان
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   یعنی چی دقیق از کجا پیگیر باشیم برای من همچنان زده درحال بررسی هیچ ردیفی هم اضافه نشده

   • مشاور جوادی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی در صورتی که امکان پرداخت وجود داشته باشه یعنی برنده شدین.

  • سبحان
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   یعنی چی دقیق از کجا پیگیر باشیم برای من همچنان زده درحال بررسی هیچ ردیفی هم اضافه نشده تاالان سه بار هم پیامک استعلام اومده

   • مشاور ابراهیمی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

    سلام
    با پشتیبانی تماس گرفتید؟

   • مشاور حمامی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

    سلام وقتتون بخیر تنها از سایت مرجع پیگیری بفرمایید

   • rahdar
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

    سلام وقت بخیر
    باید منتظر باشید تا نتایج به صورت نهایی در پورتال شما ثبت شود.

 176. بتیار
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

  سلام خسته نباشید
  من تو طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردم برام اومده که در انتظار تایید استعلام از ثبت احوال، یکم و پنج اومده هشتم هم دوبار اومده وقتی کد پیگیری هم میزنم با گذشت ده روز از اعلام نتایج هنوز میزنه درحال بررسی تکلیفم چیه میشه راهنمایی کنید

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام دوست عزیز پیگیری این مسئله مربوط به ایرانخودرو میباشد.با شماره 02182272727 تماس بگیرید.

 177. علی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  سلام این قرعه کشی هایی که انجام میشه هر شهر جدا قرعه کشی میشه یا همه شهرها باهم

  • مشاور صادقی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام
   اطلاعیه ای مبنی بر مجزا بودن شهر ها منتشر نشده

 178. امین
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  خودتکنو خسته نکنید برین پولاتونو جمع کنین برنده ایم.چون به همه این پیام نیومده به خیلیا زده برنده نشده اید.یکم من خیلی تحقیق کردم.از برنده های دور قبل پرسیدم گفتن اول این پیام اومد بعد ده دوازده روز پیام برنده شدید اومد.پس با خیال راحت برین پولاتو جمع کنین😂آینده از ان ماست😂

  • رئیسی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام
   نمیدونم سرکاری گفتی یا جدی
   ولی من امیدوار شدم ، اگر برنده بشم سعی میکنم یه شیرینی بهت بدم.
   البته از همین صفحه مشخصاتت رو ازت میگیرم.

   • مشاور جوادی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی در صورتی که داخل سامانه امکان پرداخت وجه وجود داشته باشه بله برنده شدین.

  • پروین
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام تماس گرفتم ایرانخودروگفتن نتایج هنوزنیومده مشخص نیست که برنده شدیدیانه اون ۳تاپیام هم که اومده اطلاع رسانی بوده😐 فرداهم که دوباره ثبت نام جدیدقرعه شروع میشه وماهمچنان درحال بررسی هستیم

   • مشاور حمامی
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

    سلام وقتتو بخیر برای پیگیری نتیجه ی قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

 179. مهبد
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر طرح مادران هستم می خواستم بدونم در تمامی قرعه کشی های ایران خودرو اگر مرحله اول برنده شده باشید نزدیک به دوهفته باید منتظر استعلام ثبت احوال باشیم یا فقط در این مرحله از قرعه کشی بدین صورت بوده؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت به خیر
   اعلام نتایج نهایی بستگی به شرایط و استعلام ایران خودرو دارد.

 180. الهه
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

  فعلا خودمون به هم دیگه امید واری بدیم ببینیم خدا چی میخواد اینشالا ک نا امید نشیم بعد از این همه انتظار 🙏😔

  • مشاور عیسائی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 181. منصور
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  میشه رزرو باشیم ؟یا نه اگر اسم در آمده باشه برنده ایم

  • مشاور حمامی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقتتون بخیر خیر باید برنده را ذکر کرده باشد

 182. میرزاوند
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  برامنم امده ۳بار استعلام از ثبت احوال جریان چیه برنده این یا بازنده ولی بیشتر مادران امده که برنده نشده اید

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام
   اگر برنده بشید براتون پیامک هم ارسال میشه
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید
   096440
   02182272727

 183. میرزاوند
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  برامنم امده ۳بار استعلام از ثبت احوال جریان چیه برنده این یا بازنده

  • مشاور حمامی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام وقتتون بخیر تنها از سایت مرجع استعلام بفرمایید بقیه پیامک ها کلاهبرداری میباشد

 184. زینب
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام خسته نباشید برای منم سه بار پیام اومده این به معنی اینکه برنده شدیم و شرکت منتظر تأییدثبت احوال؟؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام
   اگر برنده بشید براتون پیامک هم ارسال میشه
   با پشتیبانی ایران خودرو تماس بگیرید
   02182272727
   096440

 185. میرزاوند
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  برامنم ۳بار پیام امده استعلام از ثبت احوال جریان چیه

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت به خیر
   در حال بررسی صحت اطلاعات شما هستند.

 186. نیلی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام.من الان سه تا پیامک استعلام ثبت احوال برام اومده و توی پنل کاربریم هنوز درحال بررسی است.یعنی برنده شدم؟نتیجه نهایی کی اعلام میشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام
   اگر برنده بشید براتون پیامک هم میاد

 187. منصور
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام برای من سه بار پیام آمده طرح مادران میشه راهنمایی کنید

  • rahdar
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   احتمالا اسمتان در قرعه کشی درآمده است و در مراحل استعلام از ثبت احوال هستید.

   • منصور
    ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

    میشه رزرو باشیم ؟یا نه اگر اسم در آمده باشه برنده ایم

    • rahdar
     ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

     ممکن است رزرو باشید، کمی صبوری کنید تا مشخص شود.

 188. محمد
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلا وقت بخیر پس به گفته آقای مشاورعیسائی به کسانی که پیامک استعلام ثبت رفته برنده اند ؟

  • مشاور ملکی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله همین طور هست. مجدد از خود سایت ایران خودرو بررسی کنید.

 189. جابر
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  برای رزروی ها هم این سه تا پیامک اومده یانه؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای از سایت ایران خودرو در این باره منتشر نشده است . با پشتیبانی ایرن خودرو تماس بگیرید .

 190. جابر
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  برای رزروی ها هم این سه تا پیامک اومده یانه؟؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای از سایت ایران خودرو در این باره منتشر نشده است . با پشتیبانی ایرن خودرو تماس بگیرید .

 191. میرزاوند
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  برامنم ۳بار پیامک استعلام امده ولی دیگه چیزی نیامده ولی احتمالا تا اخر هفته مشخص بشه یا برنده ایم یا بازنده

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت به خیر
   نتایج قرعه کشی از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می شود.

 192. جابر
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام فقط برای اونایی که پیام براشون رفته نوشته در حال بررسی یا برای رزروی ها هم نوشته در حال بررسی؟؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   اگر در سایت در حال بررسی باشد در حال استعلام از ثبت احوال میباشند.

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای از سایت ایران خودرو در این باره منتشر نشده است . با پشتیبانی ایرن خودرو تماس بگیرید .

 193. میرزاوند
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام برامنم پیامک استعلام ۳بار امده ولی هنوز معلوم نیست

  • مشاور صادقی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام
   نتایج نهایی رو از طریق سایت چک کنید

  • nadia
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

   سلام
   تو رو خدا از این سر در کمی ما رو نجات بدین
   حداقل بدونیم برنده ایم یا نه
   ۳ باره برام پیامک میاد
   ک منتظر استعلام ثبت احوالیمو همچنان تو سایت
   در حال بررسی
   بخدا چند روز
   همش با استرس
   لطفا قطعی بگید برنده ایم یا نه
   من پولم آماده ست داخل حساب ریختم
   برای اولین بار دلمو واقعا ب ی چیز خوش کردم
   و این
   واقعا حق ی مادره
   ک حداقل از کمترین امکانات ک ی ماشین هست بهره ببره

   • مشاور محمدی
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۲

    سلام وقت به خیر
    در صورت برنده شدن از طریق سامانه و یا پیامک به شما اعلام می شود.

 194. مشاور صادقی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام
  بفرمایید

 195. امین
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام.چند روزی که ایران خودرو تو سایتش اطلاعیه زده بود که پس از بررسی ثبت احوال نتایج قرعه کشی از طریق پیامک اعلام خواهد شد.ولی از دیروز برداشته اند ان اطلاعیه را در حالی که نتایج اعلام نشده.
  به نظرتون چرا برداشته اند.ویا نتایج اعلام شده؟برا من نیومده؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

 196. امیرعلی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۴

  سلام خسته نباشین.ببخشید برای من ۳بار پیام اومده حالا باید چه کارکنم.برنده شده ام؟

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی فروش ایران خودرو پیگیری نمایید.

 197. احسان
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام.منظورتون ازبرندگان مرحله اول همون برندگان اصلی هست؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی فروش ایران خودرو پیگیری نمایید.در صورت تایید از طریق سامانه و یا پیامک اطلاع رسانی می شود.

 198. حمید
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام من طرح مادران ثبت نام کردم داخل سایت زده درحال بررسی ولی پیامک نیومده یعنی برنده نشدیم؟

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   در صورت برنده شدن از طریق پیامک یا سامانه ثبت نام اطلاع رسانی می شود.میتوانید از طریق پشتیبانی فروش ایران خودرو پیگیری نمایید.

 199. علی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  نتیجه نهایی کی اعلام میشه

 200. فاطمه
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام برای من زده درحال بررسی ولی پیامک نیومده طرح مادران میشه بگید برنده شدیم یانه ممنون از لطفتون؟

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر
   در صورت برنده شدن از طریق پیامک یا سامانه ثبت نام اطلاع رسانی می شود.میتوانید از طریق پشتیبانی فروش ایران خودرو پیگیری نمایید.

 201. حمد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  برای شما پیام استعلام امده؟

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   پیام استعلام از ثبت احوال برای افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده اند ارسال شده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • حمد
    ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

    پس بااین حساب به کسانی که پیامک استعلام ثبت احوال رفته برنده اند

    • rahdar
     ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

     سلام وقت بخیر
     بله احتمال خیلی زیاد به همین شکل میباشد.

 202. حسین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام بذارید خیالتون راحت کنم 20هزار نفر برنده یا رزرو هستن که ماها هستیم 10هزارتا خودرو هست استعلام ثبت احوال بیاد برنده ها مشخص میشه 10هزار تا 10هزارتای بعدی هم رزرو هستن لطفاً کارشناسا تایید کنید

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

   سلام وقت بخیر
   اگر در حال بررسی باشد در صورت استعلام مثبت از ثبت احوال برنده خواهید شد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 203. عطا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

  من جزء رزرو عادی بودم برام پیامک نیامده ولی هنوز هم تو بخش استعلام قرعه کشی ایرانخودرو رزرو هستم میتونید راهنمایی کنید؟

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

 204. عطا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

  من جزء رزرو بودم برام پیامک نیامده ولی هنوز هم تو بخش استعلام قرعه کشی ایرانخودرو رزرو هستم میتونید راهنمایی کنید؟

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

 205. رضا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  با سلام خدمت مشاور گرامی جناب جوادی منظورتون از امکان پرداخت وجه چیست ؟کدوم گزینه منظورتون هست؟من وارد سامانه و کاربری خودم شدم تمام گزینه های واریز رو که میزنم باز میشه ولی در ابتدا ردیف قرارداد می خواد که ما این ردیف رو نداریم و مسلمأ باید ایران خودرو پس از قرارداد این ردیف رو بده که آخرین پیام امروز از ایران خودرو آمده که این شرکت در انتظار تایید استعلام به عمل آمده از سازمان ثبت احوال است و در صورت دریافت اطلاعات واجدین شرایط ،نتایج قرعه کشی اعلام می گردد.حال اگر امکان دارد بیشتر راهنمایی بفرمایید با توجه به اینکه من از تولد فرزندم که بهمن ماه ۱۴۰۰ بوده آگاهم و مشکلی در خصوص ثبت احوال و بقیه شرایط اعلامی ایران خودرو ندارم و تا باحال هیچ خودرویی نداشتم و ندارم

  • مشاور جوادی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   قسمت پرداخت وجوه برین و ردیف قرار داد رو بزنین اگر بیاره یعنی اسمتون دراومده

 206. مهدی
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام برای من سه بار پیامک اومده که در حال استعلام از ثبت احوال ؟ توی سایت هم زده در حال بررسی؟ یعنی چی

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

 207. رضا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام یعنی کامل باید پول ماشین تو همون حساب باشه یا نصفشم باشه برنده هستن ؟

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

 208. امین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  ایا کسی هس که برای طرح جوانی این دوره ثبت نام کنه .و الان تو سایت براش بنویسه برنده نشدید.؟
  یا به همه زده در حال بررسی؟😄

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

   سلام وقت بخیر در صورت برنده شدن در حال بررسی قید میشود.

 209. حسن
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  برای منم برای طرح جوانی زده در حال برسی این یعنی چی برای همه اینجوری یا فقط برای من

  • مشاور جوادی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام وفت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که داخل سامانه امکان پرداخت وجه وجود داشته باشه برنده شدین.

  • حمد
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   برای شما پیام استعلام امده؟

   • مشاور عیسائی
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

    سلام وقت بخیر
    پیام استعلام از ثبت احوال برای افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده اند ارسال شده است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 210. امین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  چرا برای من فقط بار اول اومد پیام دیگه نمیاد؟به نظرتون چرا یکدفه اومد

  • مشاور ملکی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام دوست گرامی
   با پشتیبانی ایران خودرو 02192272727و یا 096440 تماس حاصل فرمایید.

 211. علی
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام امروز دوباره پیام اومده به اطلاع می‌رسانم این شرکت در انتظار تائید استعلام به عمل آمده از سازمان ثبت احوال است ودرصورت دریافت اطلاعات واجدین شرایط نتایج قرعه کشی اعلام می گردد

  • rahdar
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت بخیر.
   احتمالا جزوه برندگان باشید و باید کمی صبر کنید تا نتیجه نهایی مشخص شود.

 212. حمد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  دوباره بازم پیام استعلام اومد همین الان

  • rahdar
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت بخیر.
   احتمالا جزوه برندگان باشید و باید کمی صبر کنید تا نتیجه نهایی مشخص شود.

 213. فاطمه
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  اینم سومین پیام که هنوز منتظر استعلام ثبت احوال ..والا دیگه جمع کنید این مسخره بازیا رو مردم رو الاف کردین با این پیاماتون ..یک هفته هست یک جواب درست نمی‌دید همش نگرانی وسردرگمی.اگه این پیاما مبنی بر برنده شدن هست درست بگید اگه هم نه ایقد پیام نفرستید مردم رو نگران نکنید .

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام وقتتون بخیر هر گونه پیام و پیامک حاوی چنین محتوایی از سامانه ی ما نمیباشد و هر گونه پیام اینچنینی که برایتان ارسال شد کلاهبرداری است و به هیچ عنوان باز نفرمایید و تنها از سایت مرجع پیگیری کنید

 214. امین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

  به نظرتون کی اعلام‌ میشع؟
  درضمن برنده ایم یعنی؟
  لفا جواب قطعی بدید
  نگید نتیجه نهایی با ایرانخودروس.یا با مشاوران تماس بگیرید.
  چون اونارو خودم میدونم.میخوام جوابو بدونم؟

  • مشاور اقازاده
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت بخیر
   زمان بندی خاصی دراین خصوص انجام نشده است نیازه پیگیری کنید

 215. آرسین
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

  سلام خسته نباشید آیا امروز نتایج اعلام میشه بخدا دیگه جون به لب شدیم از بسکه منتظر موندیم جوابی نگرفیم

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر
   احتمال زیاد نتایج تا آخر هفته اعلام میشه

 216. فاطمه
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  با سلام ..امروز ۸بهمن هست آیا امروز نتایج مادران بعداز استعلام ثبت احوال اعلام میشود یا باید هنوز منتظر ماند لطفاً جواب درست بدید ؟

  • tahmasebi
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

   سلام دوست عزیز اعلام نتایج نهایی صرفا به عهده ی شرکت ایرانخودرو میباشد.

 217. علی
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  چرا این دومین پیام برام نیومده.اولی اومد ولی دومی نیومده
  به نظرتون من رد شدم؟جواب بدین توروخدا

  • rahdar
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت بخیر
   باید منتظره سایت و اطلاعیه های ایران خودرو باشید دوست عزیز.

 218. فاطمه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

  با سلام ..برای بنده هم امروز مثل همون پیام روز شنبه از ایران خودرو اومده که منتظر استعلام از ثبت احوال .این یعنی چی چرا باید از دوباره همون پیام فرستاده بشه .خواهش میکنم یکی جواب درست بده مارو از نگرانی دربیارین ..

  • مشاور محمدی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام وقت به خیر
   نگران نباشید منتظر اطلاع رسانی سامانه ایران خودرو بمانید.

 219. علی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

  اینا خودشونن هم نمیدونن تو پیج انستا ایران خودرو استوری کرده بودن که نتایج اعلام شده طرح مادران برندگان با رزو ها رفته استعلام ثبت احوال .خیالتون راحت یا برنده شید یا رزو هستید پیشاپیش مبارک همتون

 220. فرزاد
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام و وقت بخیر خدمت کارشناسان محترم ایران خودرو . اگه ممکنه برای بار هزارم که همه مردم پرسیدن و جواب درستی نفهمیدن در یه کلمه آیا برای تمام مادران پیامک تایید از ثبت احوال رفته یا فقط برای برندگان . مگه دنیا به آخر میرسه که درست جواب بدین ؟ آخه امروز دوباره همون پیام اومده خواهش تمام مردم اینه که فقط بگید آره یا نه ممنونم

  • مشاور حمامی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام وقتتون بخیر باید این موضوع برای ایشان برسی شود با ما تماس بفرمایید

   • فرزاد
    ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

    تماس میگیریم ولی اینقدر خط شلوغه که نمیشه منتظر موند . خودمون تو سایت میریم ولی میزنه در حال بررسی . حالا اگه ممکنه شما بفرمایید نتیجه پیامهای ارسالی تایید ثبت احوال چی هست برنده یا نه. همین چیز زیادی نمی‌خوایم ازتون خواهشا صریح بفرمایید ممنونم

    • مشاور جوادی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

     سلام وفت بخیر
     دوست گرامی در صورتی که داخل سامانه امکان پرداخت وجه وجود داشته باشه بله برنده شدین.

  • امین
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   نه فقط به تعدادی رفته به نظرم یا برنده ایم یا نفر ذخیره

 221. آریا
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  یابرنده اول هستی یارزرو

 222. فاطمه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام به پشتیبانی هم زنگ. زدیم و گفتم که در طرح جوانی جمعیت شرکت کردم و پیام اومده که پس از بررسی ثبت احوال نتیجه اعلام میشود که کارشناس کد ملیم رو زد و گفت باید منتظر نتیجه ثبت احوال باشید وامروز دوباره عین همون پیام قبلی از ایران خودرو برام اومده ،برای افراد دیگه هم امروز این پیام ارسال شده و دلیلش چیه و آیا ما با توجه به اینکه مطمعن هستیم از لحاظ استعلام ثبت احوال مشکلی نداریم و فرزندمون بعد از اون تاریخ در بهمن ماه بدنیا اومده میتونیم امیدوار باشیم به برنده شدن یا نه؟

  • مشاور جوادی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که داخل سامانه امکان پرداخت وجه وجود داشته باشه بله برنده شدین.

 223. منصور
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام امروز نیز همانند دروز شنبه برای بنده پیام اینکه منتظر استعلام از ثبت احوال آمده یعنی چه آیا برا همه مادران منتخب فرستادن این پیام لطفا راهنمایی کنید🙏

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام
   برای استعلام نتیجه تماس بگیرید

   • منصور
    ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

    با کی تماس بگیرم

 224. امیرعلی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  باسلام وخسته نباشید برا من چندروز پیش یه پیام از ایران خودرو اومد که نتایج بعداز تایید ثبت احوال اعلام خواهد شد تو وضعیت قرعه کشی هم زده در حال بررسی امروز دوباره همون پیام از ایران خودرو برام پیامک شده یعنی برنده شدیم ؟اگه ثبت احوال تایید کنه؟

  • مشاور رضایی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر اعلام نظر ثبت احوال مبنی بر تایید اطلاعات هویت شما مبنی بر برنده شدن نهایی نیست . بلکه از مراحل قرعه کشی ایرانخودرو میباشد

  • مجید
   ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۲

   من ده بار ثبت نام کردم هیچ وقت پیامک از ایران خودرو برای استعلام از ثبت احوال نیومده ولی بار یازدهم دوبار پیامک اومده مبنی برنتیجه ی قرعه کشی استعلام از ثبت احوال فکر کنم برنده شدم چون هبچ وقت دوبار پیامک مبنی بر استعلام نمیومد

   • مشاور صادقی
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

    سلام
    برای استعلام دقیق نتایج قرعه کشی باید سایت ایران خود رو چک کنید

 225. علی
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام
  الان پنج روزه اخه خبری نیست.پس کی اعلام میشه هی نگاه میکنم به سايت زده درحال بررسی)(طرح جوانی جمعیت)

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   طبق اطلاعیه ی ایران خودرو ممکن است اعلام نتایج طرح جوانی جمعیت تا یک هفته ی کاری به طول بیانجامد .

  • سمیه
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام برای شما پیامک درانتظار تایید ثبت احوال نیومد شنبه یا امروز

   • امین
    ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

    سلام
    برام اول بهمن همان پیام اومده بود دیگه نیومده
    به شما چند بار اومده مگه

 226. مهین
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاورین محترم ایران خودرو اگه ممکنه یه جواب سر راست به مردم بدین که بالاخره پیام مبنی بر احراز هویت از ثبت احوال رفته براشون برنده هستن یا نه اگه لطف کنید همگی ممنونیم

  • مشاور محمدی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت به خیر
   سامانه ایران خودرو در حال بررسی شرایط شماست.در صورت تایید ثبت احوال نتیجه ی نهایی را از طریق سامانه و یا ارسال پیامک به شما اعلام میکنند.

   • سمیه
    ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

    سلام جناب مشاور خواهشا بگین برای کسانیکه شنبه پیامک تایید ثبت احوال اومده برنده شدن یا برا هنه

    • مشاور حمامی
     ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

     سلام وقتتون بخیر پیامک و منبع ارسال پیامک باید برلای شما برسی شود با ما تماس بفرمایید

 227. فاطمه
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام برای من که در طرح جوانی جمعیت ثبت نام کردم همون روز اول بهمن از ایران خودرو پیامک اومده که بعد از بررسی ثبت احوال نتیجه اعلام می شود و در سایت هم در حال بررسی میزند ،الان چهار روز گذشته و پیامی نیومده ،می خواستم بدونم من برنده شدم که نتیجه به بررسی ثبت احوال محول شده و برای دریافت پاسخ دقیق لطف کنید یک شماره تماس بدید ممنون میشم

  • مشاور محمدی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت به خیر
   سامانه ایران خودرو در حال بررسی و استعلام از ثبت احوال است در صورت تایید ثبت احوال نتیجه از طریق سامانه یا پیامک به شما اعلام می شود.

  • امین
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام
   برای ماهم همینطوره عین تو ،به نظر تو برنده ایم؟
   من به چند تا از نمایندگی زنگ زدم یکی گفت نه هنوز معلوم نیس سه تاش گفت اره برنده شدی فقط مونده تایید ثبت
   به نظر شخصی هم برنده ایم ولی چرا تاحالا نتیجه نهایی اعلام نمیشه.
   تو چیزی سخنی نشنیدی به اشتراک بذار؟

   • مشاور محمدی
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

    سلام وقت به خیر
    در صورت تایید ثبت احوال و اعلام برنده شده از طریق سامانه و پیامک اطلاع رسانی می شود.

  • نیلی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام حالتون خوبه.میگم شما اون سری برنده شدید یا نه؟من الان برام پیامک ایران خودرو در خصوص نتیجه ثبت احوال اومده.اما نمیدونم برنده شدم یا نه

   • مشاور محمدی
    ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

    سلام وقت به خیر
    در صورتی که داخل سامانه ثبت شود برنده شدید.

 228. امین
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام.از این مشاورها چیزی نمیشه برای اینکه استرس هارو رفع کنن یکم بیشتر استرس میدن
  به نظرم برای اونایی که پیامک اومده ودر سایت زده درحال بررسی اونا تو قرعه برنده شدن فقط مونده شرایط احرازشون یعنی در واقع میخوان بدونن که واقعا بچه شون بدنیا اومده یا نه اگه درست باشه پیامک برنده شدید خواهد اومد.چون به خیلی جا زنگ زدم گفتن اره برنده اید.

 229. ناشناس
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام ثبت احوال رفته یعنی برنده شدیم.پس چزابه بعضی ها نوشته برنده نشید واسه ما درحال برسیه لطفاً جواب بگید نگید با کارشناس ها تماس بگیرید جواب کامل بگید ممنون

  • مشاور محمدی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقت به خیر
   سامانه قرعه کشی در حال بررسی شرایط شماست.در صورت تایید ثبت احوال و برنده شدن در قرعه کشی از طریق سامانه و ارسال پیامک اطلاع رسانی می شود.

 230. امیر
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

  اخه کی اعلام خواهد شد.۴ روز شد ؟
  یکم ما برنده قطعی شدیم که به ثبت احوال فرستادن؟
  ممنکنم جواب بدید جداگانه هریک رو؟

  • مشاور حمامی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام وقتتون بخیر پیگیری و.ضعیت قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

   • امیر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

    چرا اینطور میکنید اخه.چرا جواب نمیدید.سوالی پرسیدم؟
    زنگ میزنم کلا شماره موجود نیس.چی میشه اینجا یه جواب بدید تا همه خیالشون راحت بشه.
    چرا جواب نیومده.فقط نوشته در حال بررسی
    یعنی ما برنده شدیم در طرح جوانی جمعیت پیامک اومده در انتظار تایید ثبت احوال.اگه برنده ایم پس کی جواب نهایی خواهد اومد چهار روز از روش گذشته؟تورو خدا جواب قطعی بده🙏

    • مشاور محمدی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

     سلام وقت به خیر
     سامانه ایران خودرو برای استعلام و تایید شرایط شما از طریق ثبت احوال اقدام کرده است.در صورت تایید شرایط از طریق سامانه و ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

   • امیر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

    تماس میگیریم ولی در شبکه نیستین
    چی میشه اینجا بگید.ما تا کی منتظر نتایج ثبت احوال باشیم.
    زمان قطعی ر و بگید
    یکم ما الان یعنی برنده ایم؟
    تو رو خدا جواب قطعی بفرمایید.
    مردیم از اضطراب

    • مشاور محمدی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

     سلام وقت به خیر
     سامانه ایران خودرو برای استعلام و تایید شرایط شما از طریق ثبت احوال اقدام کرده است.در صورت تایید شرایط از طریق سامانه و ارسال پیامک به شما اطلاع رسانی می شود.

  • علی
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   فکر کنم اره واسه مارو هم زده درحال برسی زنگ زدیم کد ملی خواستن گفتیم بهشون نگاه کردن گفتن احتمالا برنده شدید فرستادیم ثبت احوال نتیجه نهایی بیاد یکم زمان میبره

   • سلام ببخشید میشه شماره ای که تماس گرفتید رو به ما هم بدید ؟ممنون میشم اگه شمارش رو بنویسیدر
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

    شماره تماسی که جوابگو هستند رو بفرمایید ممنون میشم

    • مشاور رضایی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

     سلام وقت بخیر پشتیبانی ایرانخودرو 096440

 231. علی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  درحال برسی یعنی برنده شدیم چکاره ایم ما به نظر شما برنده شدیم .از استرس حالمون خراب شد .مینویسه در حال برسی چکار کنیم ما صبرهم دیگه نداریم.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 232. امین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام.چرا به همه ی ثبت نام کنندگان مادران پیام نیومده پس برای اونایی که پیام درحال تایید ثبت اومده پس صدرصد برنده ان.چون به همه مادران نیومده به بعضیا نوشته برنده نشدید.از کجا بدونیم برنده نهایی هستیم بلکه ذخیره هسایم.درضمن کی نتایج نهایی اعلام میشه مردیم از نگرانی واضطراب
  یکی جواب بده ممنون

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد نتایج نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 233. امین
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام. برام اومده در حال بررسی
  منتظرتایید نتایج قرعه توسط ثبت احوالیم یعنی برنده ایم
  در ضمن برای یوی از دوستان پیتنی نیومده یکم تو سایتش هم نوشته برنده نشدید یعنی برنده شدیم در ضمن کی خواهد اومد پیام
  ممنونم جواب بدید میمیرم از نگرانی.البته طرح جوونی هستین ها

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

   سلام وقت بخیر
   اگر مدارکتون تایید بشه مشکلی نخواهد بود .

   • امین
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

    یعنی برنده ایم صدرصد.اگه مدارک تایید بشه؟

    • مشاور عیسائی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

     اگر مدارک تایید شود به سایت مراجعه کرده و وضعیت نهایی را مشاهده نمایید.

 234. نرگس
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  رفته ثبت احوال یعنی دراومده یا بازم مشخص نیست لطفاً جواب بدید استرس گرفتیم.پیام هم از ایران خودرو اومده که رفته ثبت احوال توسایتم می‌نویسه درحال برسی

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   در حال احراز هویت از ثبت احوال میباشد جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 235. نرگس
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  طرح مادران آیا جوابش اومده برای من مینویسه درحال برسی.پیان هم از ایران‌خودرو اومده که رفته ثبت احوال یعنی برنده شدم من

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر
   ایران خودرو برای استعلام نهایی این طرح کمی تاخیر اعلام کرده است . نمی توان گفت که حتما برنده شده اید .

 236. خودشون تو سایت زدن نیومده شمامیگی اومده
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  تو سایت قسمت اطلاع رسانی نوشته منتظر استعلام ثبت احوال

  • مشاور جوادی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقت بخیر
   برای طرح های جوانان باید از ثبت احوال استعلام گرفته بشه.

 237. نجفی
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام.ببخشید نتایج طرح مادران هم اومده؟ برای من می‌نویسه برنده نشده آید .ولی میگن هنوز جواب مادران نیومده

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   بله نتایج اعلام شده است.

  • tahmasebi
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام دوست عزیز اگر نتیجه برای شما برنده نشده اید را نشان میدهد به معنای اعلام نتیجه ی قطعی است.

 238. علی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام گزینه در حال بررسی در مورد ثبت نام خودرو فرسوده یعنی چه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   تو یک زمان دیگه هم سایترو چک بفرمایید احتمالا درست بشه اما در صورتی که برنده بشید بهتون پیامک میشه.

 239. ملکی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام من سیم کارت ثبت نام را گم کرده ام و شما ه پیگیری را ندارم چطور می توانم از نتیجه قرعه کشی با خبر بشوم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام
   روزتون بخیر
   با ما تماس بگیرید تا بازیابی رمز انجام بدیم و از طریق حسا کاربری تون مطلع بشید از نتیجه.

 240. محمد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام میزنه در حال برسی یعنی هنوز مشخص نیست

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت بخیر
   سایت اصلاح شده مجدد امتحان کنید

 241. محمد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام
  چرا هنوز تو استعلام قرعه کشی درحال بررسی زده.؟؟؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر
   مجدد بررسی کنید اطلاع رسانی کامل شده است

 242. جوانبخت
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام نتایج قرعه کشی پژوپارس کی انجام پیشودچون میزنه درحال بررسی ممنون از زحماتتون

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام
   برای مشاهده نتیجه قرعه کشی تماس بگیرید

   • سلام برای خودرو فرسوده شرکت کردم الان بررسی کردم نوشته در حال بررسی و انصراف ندارید یعنی چه؟
    ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

    سلام

  • باران
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام ببخشید برا من زده در حال بررسی یعنی هنوز نتایج اعلام نشده؟ چند نفر رو میشناسم که شما برنده نشدید تو سایت زده براشون

   • مشاور اقازاده
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

    سلام وقت بخیر
    مجدد بررسی کنید اطلاع رسانی کامل شده است

 243. مصطفی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من در طرح عادی ثبت نام کردم ولی جوابش میزنم در حال بررسی

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر
   سامانه درست شده میتوانید مجدد بررسی کنید

 244. گودرزی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام‌ نتایج قرعه کی اعلام‌میشه

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت بخیر
   تا اخر هفته اطلاع رسانی انجام میشود

   • رمضی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

    سلام این کد برنده شده ؟ 196703172 تو روخدا جواب بدید .

    • مشاور حمامی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

     سلام وقتتون بخیر برای پیگیری باید اطلاعات شما وارد سایت شود با ما تماس حاصل بفرمایید

 245. آزاد
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  با سلام من از اول برج ۹ بخشنامه خودرو های فرسوده ثبت نام کردم از اون موقع تا الن زده درحال بررسی امکان انصراف نیست چند مرحله ثبت نام رو از دست دادم الن نزدیک ۴۵ روز میشه لطفا کسی درجریان هست راهنماییم کنه دلیلش چیه چیکار باید انجام بدم؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام وقت بخیر .
   اگر مشکل حل نشده با پشتیبانی ایرانخودرو تماس بگیرید.ممکن است روند بررسی مدارک شما با مشکل مواجه شده باشد

 246. Razeghi
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان ثبت نام مجدد افرادی که به تازگی برنده شدند وجود داره؟ یا برای ثبت نام مجدد باید مدتی صبر کرد و دوباره ثبت نام کرد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر
   تا 2 سال امکان ثبت نام مجدد برای شما وجود ندارد .

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر .
   خیر بغد از 48 ماه مجدد میتوانید ثبت نام کنید

 247. بهزاد شیراز حقیقی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  ایران بهزاد شیراز حقیقی برنده شده

  • مشاور بهروزی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   تماس بگیرید براتون چک کنم

 248. یادگار
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۰

  چرا طرح مادران برای ۲۰۷ هنوز در حال بررسی میزنه

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام روزتون بخیر
   هنوز نتیجه اعلام نشده

 249. Mohsen
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام براطرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم کد رهگیری رومیزنم نمیاره اصلا هیچی ن جوابی ن چیزی راهنمایی کنین

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

   • بهزاد شیراز حقیقی برنده شده
    ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

    بهزاد شیراز حقیقی برنده شده

    • مشاور بهروزی
     ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

     سلام روزتون بخیر تماس بگیرید براتون چک کنیم

 250. عادل جنادله
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

  من این چن روز ثبت ایران خودرو ک فقط میگه درحال برسی ولی داخل سایت خیلی اسمها اومده؟

  • عادل جنادله
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   یعنی الان قرعه کشی فرسوده یاایران خودرو لطفا راهنمایی کنید

   • مشاور کریمی
    ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 251. گل
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

  چرا زده در حال بررسی

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برا ی طرح فرسوده بیشتر طول میکشه.

   • Mohsen
    ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۳

    سلام براطرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم کد رهگیری رومیزنم نمیاره اصلا هیچی ن جوابی ن چیزی راهنمایی کنین

    • مشاور کریمی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 252. مهدی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام الان چندروزدرخودروهای فرسوده شرکت کردم درحالبررسی امکان انصراف نداری یعنی چه توروخداجواب دهی

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام منتظربمونیدتااعلام نتیجه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 253. فرشته
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام و عرص ادب..جناب من بالای ۲۰ بار شرکت کردم و هیچ وقت برنده نشدم بماند اما این اواخر هربار ثبت نام میکنم و ثبت میشه موقع بیرون اومدن هز برنامه پیام میاد که در ثبت نام شنا خطایی رخ داد دوباره امتهان کنید دلیلش چیه پیگیری هم میکنم درخواستم ثبت شده اما نمیدونم اومدن این پیام روی صفحه چیه..ممنون میشم از راهنماییتون🙏🌹

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام انشالله دربیاییدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 254. علی
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۸

  چرا قرعه کشی آبان ماه خودرهای فرسوده هنوز زده درحال بررسی
  چرا جوابش نمیاد
  هنوز جواب قرعه کشی خودروهای فرسوده باز ایرانخودرو قرعه کشی جدید گذاشته خب زود جواب اون قبلی رو اعلام کنین که اگه برنده نشدیم بتونیم تو طرح جدید ثبت نام کنیم

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام منتظربمونیدمیادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 255. jlalabdy9@gmail.comجلال
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام امروز 19ابان آیا قرعه کشی طرح فرسوده انجام شده یانه

 256. Elin
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  بخدا30باره دارم ثبت نام میکنم چرا برنده نمیشم کلافه شدم قرار بود طرحه جوانی جمعیت ویژه مادران بدونه قرعه کشی باشه ولی اینجوری نشده کدپیگیری172074415.

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام حضوری بریدشرکت ایران خودرواعتراض کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 257. Elin
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  بخدا30باره دارم ثبت نام میکنم چرا برنده نمیشم کلافه شدم قرار بود طرحه جوانی جمعیت ویژه مادران بدونه قرعه کشی باشه ولی اینجوری نشده کدپیگیری172074415

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام حضوری بریدشرکت ایران خودرواعتراض کنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 258. mohammad.mamahmadi13@gmail.com
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام‌ببخشید‌من‌‌خارج‌ازکشور‌چجوری‌نتایج‌قرعه‌کشی‌را‌ببینم‌سایت‌ایران‌خودرو‌اینجا‌بازنمیشه

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام بافیلترشکن واردشیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 259. حمید
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام من هم واسه فرسوده ثبت نام کروم جواب فعلا درحال بررسی هست از اون طرف هم واسه ماشین فرسوده نوبت اصالت گرفتم حالا تکلیف من چیه برنده شدم یا نه؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 260. زهرا
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام مال منو هنوز زده در حال بررسی با اینکه قرعه کشی تموم شده
  معنی این درخال بررسی چیه؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طرح خودرو های فرسوده هستین؟

 261. لیلا
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام. نتیجه قرعه کشی در حال بررسی، یعنی چی؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طرح خودرو فرسوده ثبت نام کردین؟

 262. Hosein
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام واسه من زده درحال بررسی یعنی چی؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام یعنی هنوز نتایج اعلام نشده

 263. محمدمهدی حسینی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام خسته نباشید کد بخشنامه 4492 بود چرا رفت 4496 منظورت چیه اما ماشین ندارم باید چطور برنده باشم لطف جواب بدید

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اطلاعات شما دقیق تر مورد بررسی قرار بگیره
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

 264. احمد
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

  واسه همه عزیزان آرزو میکنم به خواسته ی دلشون برسند، خودم یکساله ثبت نام کردم ببینم چی میشه!؟

 265. سمیه سلیمانی پور
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام چندباردارم ثبت نام میکنم اسمم درنمیاد توقرعه کشی مادران این هم شماره کارت ملی 1820424030

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام انشاالله دربیادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • رضا نیک اختر
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام خسته نباشید چرا همش میزنه در حال بررسی
   کی بررسی کامل میشه و اسامی در میاد

   • مشاور ابراهیمی
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام
    نتایج اومده
    برای پیگیری نتیجه با ما تماس بگیرید

 266. محبوب عابدینی قرادغلو
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

  من او چند بار ثپت نام کنم برند نشد تورا خدا کد رهگیرم بفرسنم ۱۷۱۸۲۲۲۹۴

  • mohammadi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی مستقیم سامانه ایران خودرو پیگیری نمایید.

   • سلام وقتتون بخیر ماه قبل ب اسمم ساینا اس دراومده حوالشو فروختم دوباره کی بتونم ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه توضیح بدید 🙏🏻
    ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

    سلام وقتتون بخیر ب اسمم ساینا اس درامده ماه قبل حوالشو فروختم کی بتونم دوباره ثبت نام کنم؟ ممنون میشم اگه توضیح بدید

    • مشاور عیسائی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

     سلام وقت بخیر
     شما تا 48 ماه شرایط ثبت نام را ندارید.

 267. قدیر اسکندری
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  سلام از زمانی که شرکت ایران خودرو شروع به قرعه‌كشي کرد من هم ثبت نام میکنم چرا اسم من درنمیاد نکنه باید پارتي داشته باشی

  • sadeghi
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام
   خیر تعداد شرکتکننده ها بالاست
   برا همین شانس افراد کمه

   • فرشته
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۱۲

    سلام و عرص ادب..جناب من بالای ۲۰ بار شرکت کردم و هیچ وقت برنده نشدم بماند اما این اواخر هربار ثبت نام میکنم و ثبت میشه موقع بیرون اومدن هز برنامه پیام میاد که در ثبت نام شنا خطایی رخ داد دوباره امتهان کنید دلیلش چیه پیگیری هم میکنم درخواستم ثبت شده اما نمیدونم اومدن این پیام روی صفحه چیه..ممنون میشم از راهنماییتون🙏🌹

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 268. Zeynab
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام من توسایت نام کاربری و رمز رو میزنم میگه اشتباهه میزنم فراموشی رمز میگه کد ملی و شماره یکی نیس چیکارکنم قبلا چن بار ثبت نام کردم ولی الان نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام روزتون بخیر برای رفع اشکال تماس حاصل فرمایید

 269. rooya
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  من 35 بار نوشتم چرا درنمیاد بنظرتون ینی انقد بدشانسم یا بد ثبت نام کردم

  • JAVADI
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اطلاعات شما باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیره
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

 270. محسن
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام من در طرح قبلی خودرو فرسوده مهرماه شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره در طرح آبان شرکت میکنم میزنه vin قبلا استفاده شده چیکار باید بکنم منظور چیه ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق پشتیبانی مستقیم سامانه ثبت نام ایران خودرو اقدام نمایید.

 271. محسن
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام من در طرح قبلی مهر ماه واسه خودرو فرسوده شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره تو آبان ماه طرح گذاشتم میخوام شرکت کنم میزن vin قبلا استفاده شده چیکار کنم ؟

 272. محسن سالاری
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  در طرح جوانی جمعیت داشتن گواهینامه الزامی می باشد؟با توجه به اینکه همه شرایط را دارا هستیم.

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر
   بله داشتن گواهینامه الزامی میباشد.

 273. yousef naseri
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام نتایج قرعه کشی برا من زده رزرو‌ ولی تا الان پیامک نیومده برنده شدن قطعی هست؟ ممنون

  • behrouzi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات تماس حاصل فرمایید

 274. سعید اسکندری
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام
  من در وضیعت قرعه کشی مهر ماه رزرو میباشم،لطفا راهنمایی میفرمایید

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما برنده شدین.

   • سعید اسکندری
    ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

    الان باید چیکار کنم

    • karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • سعید اسکندری
      ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

      شماره تماس لطف می نمایید

     • karimi
      ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

      9099075307

 275. سعید اسکندری
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  نتیجه قرعه کشی مهر ماه که اعلام شد،برای من زده رزرو،منظورشان چیست

  • karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام جزعه ذخیره هاهستین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • خالدتمیمی
    ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۳

    سلام بخدا خسته شدم از ثبت نام اسمم در نمیات چرا اخه

    • JAVADI
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 276. نعمت الله دادور
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام نتیجه قرعه کشی که اعلام می‌شود ازمن زده درحال رورز متوجه نشدم

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما برنده شدین.

   • علی
    ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۳

    برنده قاشت

    • مشاور کریمی
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 277. من
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام اگر کسی برنده اول در طرح جایگزین خودرو فرسوده شده باشه چه اقدامی داره

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام وقت بخیر

   دوست گرامی باید به سایت فروش ایران خودرو مراجعه کنید.

 278. حسین
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام نتیجه قرعه کشی خودرو فرسوده کی اعلام میشه تو سایت که فقط زده در حال برسی

  • isaei
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام نتایج قرعه کشی ایرانخودور را از طریق شماره رهگیری میتونید مشاهده کنید

 279. .
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۹

  سلام چرا هرچی میزنیم واسه خودروهای فرسوده میزنه درحال برسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام برای نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با مرورگر های مختلف وارد بشید

 280. ایدین
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام بنده ب ای فرسوده ثبت نام کردم برای من هم پیام در حال بررسی می دهد خواهشا راهنمایی بفرماید

  • JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شما باید بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 281. مرتضی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۹

  سلام وقت بخیر من در قرعه کشی خودرو فرسوده شرکت کردم چند روز هست که نتایج رو نگاه میکنم ولی زده در حال برسی،منظورش چیه؟

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر . منظورش اینه که د حال بررسی است

 282. عبادی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام برای منم زده درحال برسی
  فرسوده ثبت نام کردم .۱۰ بارم رفتم بازدید کردم

 283. محمدرضا
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام جناب مجدد نتیجه رو دیدم هنوز ام در حال بررسی است

 284. محمدرضا میرزائی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  بنده توو طرح خودرو فرسوده ثبت نام کردم
  میرم نتیجه قرعه کشی رو ببینم استعلام وضعیت قرعه کشی رو میزنم هنوز زده در حال بررسی!

  • fattahi
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر ، مجدد امتحان کنید .

  • مهدی گنجی
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   برنده شده اید ؟

 285. مهرداد
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  سلام الان قرعه کشی تمام شده ونتایج اعلام شده ولی از منا زده در حال بررسی امکان انصراف نمیباشد این یعنی چی؟

  • fattahi
   ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر ، مجدد امتحان کنید .

 286. فاطمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  چرا اسم من در نمیاد؟دو ساله دارم ثبت نام میکنم🥺

 287. بهزاد
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام‌در طرح فرسوده هم باید گواهینامه داسته باشیم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بله

 288. دیار
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  با سلام چرا نتایج قرعه کشی تو سایت نیست

 289. مریم
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام استعلام قرعه کشی امروز برای من نوشته درحال بررسی این به چه معنیه؟

 290. طاهره
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

  سلام
  واقعا نمیدونیم چیکارکنیم که برنده بشیم، بارها من وخانواده ام شرکت کردیم ولی برنده نشدیم، الان هم میخواهیم ازنتایج باخبربشیم درقسمت جستجو میریم انجام نمیشه

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 291. نسترن نیلویی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۶

  سلام امروز سه شنبه ۱۹ مهره
  نتایج قرعه کشی اعلام شده یا نه؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر بله

 292. بهرام
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام کی نتیجه قرعه کشی میزنن

 293. تکتم
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام
  لطفاً بفرمایید که اسامی برندگان اعلام شده یانه

 294. Ali
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام وقت بخیر نتیجه قرعه کشی چی شد

 295. فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

 296. فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  ثبت نام ایران خودرو

  • فاطمه
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

   ثبت نام ایران خودرو یکپارچه

 297. مهدی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  ثبت نام ایران خودرو

 298. مهدی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  من ثابت نام کردم دوره سی یکمین باره در نشده

 299. Adalat
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام این کد که میگین ۷ رقمیه ولی ۹ رقمیه یعنی چی

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام کد رهگیری قرعه کشی ایرانخودرو 7 رقمی میباشد

 300. Biouk
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام زمان قرعه کشی امروز یکشنبه اعلام شد یا نه

  • Ali
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام وقت بخیر نتیجه قرعه کشی چی شد لطف کنید جواب بدین مرسی

 301. Biouk
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام خسته نباشید زمان قرعه کشی امروز یکشنبه اعلام شد

 302. یوسف
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  باسلام

  زمان اعلام لیست برندگان قرعه کشی مهرماه کی هست؟

  • JAVADI
   ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام روزبخیر
   احتمالا تا فردا شب اعلام میشه.

 303. محمد نوری
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۸

  سلام جواب قرعه کشی کی معلوم میشه،?

  • JAVADI
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام روزبخیر
   حدودا تا آخر هفته اعلام میشه.

  • برای مادران هم اعلام شد یا نه
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام قرعه کشی برای مادران انجام شد اسامی رویسایت قرار دادید

   • احمدی
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۶

    سلام تو طرح جوانی جمعیت شرکت کردم میزنه درحال بررسی یعنی چی هر س ی همین میگه

    • tahmasebi
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

     با سلام به معنی مشخص نشدن نتایج قرعه کشی است.

   • احمدی
    ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۸

    سلام تو طرح جوانی جمعیت شرکت کردم میزنه درحال بررسی یعنی چی هر سر ی همین میگه

    • tahmasebi
     ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

     سلام، یعنی نتایج قرعه کشی هنوز مشخص نشده است.

 304. بزرافشان
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام خانومم یه ماشین به نامش هست ایا برای امتیاز فرزند اوری میتونه ثبت نام کنه

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام روزبخیر
   خیر متاسفانه امکانش نیست.

   • امیر
    ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

    ایرادی نداره تماس گرفتم گفتن مشکلی نیس

 305. javadi
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام روزبخیر
  بله دوست گرامی امکان ثبت نام وجود داره.

 306. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام کد قرعه کشی رو دارم ولی تو رقمی انگار یک رقم اضافه نمیشه ثبت کنم لطفاً راهنمایی کنید

  • bahraii
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر با کد ملی امتحان کنید

 307. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام من کد قرعه کشی رو دارم ولی دوازده رقمیه انگار یه رقم اضافه نمیشه ثبت کنم

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 308. قاسمی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام خدمت شما منبرای فرزند آوری ثبت نام کردم شماره حساب خودمو زدم چون خانمم حساب فعلا نداره بعد اشتباهی شماره تلفن خودمم زدم میخواستم بدونم قبول میکنند ممنون میشم جواب بدین

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام تماس بگیریدبراتون درستش کنیم

  • واعظی
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام وقتتون بخیر خسته نباشید جناب قرعه کشی بر چه اساس هست که من با داشتن ۵ بچه جزء اولویت ها نمیشم چندین دفعه ثبت نام کردم با ۳۷ سال سن بچه ی آخرم ۱۴۰۹ هست ولی میگن باید برج ۸ باشه تا شامل مادران بشی من خیلی نیاز دارم به ماشین یعنی هیچ طرحی برای من وجود نداره که بتونم سریع تر صاحب ماشین بشم

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 309. احمد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام برای فرزند آوری ثبت نام کردیم خانمم شماره حساب نداشت شماره حساب خودمو زدم بعد شماره موبایل خودمم زدم احتمالا داره که قبول نکنند ممنون میشم جواب بدید

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام تماس بگیرین مشاوران مادرست کنن براتون

 310. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خوبین خسته نباشید جواب قرعه کشی کی ابلاغ میشه

  • bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر به احتمال عصر امروز

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر به احتمال زیاد امروز اعلام وقت میشود لطفا جهت اطلاع دقیق از اعلام نتایج قرعه کشی تماس حاصل فرمایید

 311. امیرخان
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  میشه توضیح کامل بدین که چرالیست امشب برنده شدگانونمیاره؟؟؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی هنوز برگزار نشده.

  • مهدی سعیدی
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام خسته نباید میشه بگید این قرعه کشی چ ‌نوقعی جوابش میاد؟

   • isaei
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 312. فاطمه آزاد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۷

  من درطرح مادران وفرزنددوم من متول9/9/1400هست که ازهمون اول ثبتنام میکنم وشوهرم هم که کارگرساختمانی هستندطرح عادی برای پژوپارس ثبتنام میکنیم چرابرنده نمیشم؟وبرچه اساس قرعه کشی میکنیدخواهشا وشمارووجدانتون جواب بدین

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بر اساس شانس قرعه کشی می شود سرکار خانم.

 313. صادق
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام چرا هرچقدر سرچ‌‌میکنم ک با کاملی ببینم نتایجو ولی نمیشه

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   جهت پیگیری قرعه کشی خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید

 314. faranak
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  شماره اشتباه دادیم اون خط سوخته حالا باید چیکار کنیم

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر شماره جدید و یرایش بدهید

 315. م
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  تو کدوم سایت باید ببینم؟

  • karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   همون جایی که ثبت نام کردین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 316. اسماعیل سرخ قلعه
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام . الان اگه بخوام نگاه کنم پرنده شدم در قرکشی مشخص میشه

  • ekhlasi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام وقت بخیر . اعلام نتایج قرعه کشی در تاریخ 2 مرداد در سایت مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد

 317. ا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام من ثبت نام انجام داده ام اما الان برای ورود به کاربری هرچی رمز رو وارد میکنم پیام میده رمز اشتباه است.یا اشکال دارد .

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باگ سیستم ضعیف میباشد مجدد اقدام کنید

 318. ناهید
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

  سلام.من کد پیگیری ندارم چکار کنم .برنده هم شدم

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام باید با پشتیبانی فروش اینترنتی ایرانخودرو تماس بگیرید

   • محسن
    ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۷

    سلام من در طرح قبلی خودرو فرسوده مهرماه شرکت کردم برنده نشدم العان دوباره در طرح آبان شرکت میکنم میزنه vin قبلا استفاده شده چیکار باید بکنم منظور چیه ؟

    • karimi
     ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)