تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
انتخاب رشته دکتری 

انتخاب رشته دکتری 1400

انتخاب رشته دکتری 
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

زمان انتخاب رشته دکتری مشخص شد. داوطلبانی که در آزمون دکتری حضور داشته و پس از دریافت کارنامه اولیه خود، موفق به کسب رتبه مجاز شده اند می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل های موجود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام و اولویت های خود را در سایت سنجش وارد نمایند. به دلیل حساسیت بالایی که این مرحله دارد، توصیه می شود که حتما قبل از هر گونه اقدامی از مشاوره آزمون و کنکور دکتری استفاده کنید تا احتمال پذیرش خود را بالا ببرید.

با توجه به حساسیت های انتخاب رشته دوره دکتری و سختی های آن سعی داریم تا در این مطلب، علاوه بر اطلاع رسانی در مورد زمان و نحوه انتخاب رشته، شما داوطلبان گرامی را نکات یک انتخاب رشته خود آشنا کنیم. اما چنانچه می خواهید از یک مشاوره تخصصی متناسب با رتبه، هدف، رشته و دانشگاه خود بهره مند شوید، مشاوران با تجربه ایران تحصیل در کنار شما هستند.

 

 

جهت اطلاع از شرایط و طریقه انتخاب رشته دکتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان انتخاب رشته دکتری 1400

 

زمان انتخاب رشته دکتری 1400

 

نتایج آزمون دکتری سال جاری که چندی پیش برگزار شد، در اواخر فروردین در اختیار داوطلبان قرار گرفت. مانند روال هر ساله بعد از انتشار کارنامه اولیه آزمون دکتری، نوبت به انتخاب رشته می رسد. بر این اساس، داوطلبانی که در آزمون موفق به کسب رتبه مجاز شده اند، ابتدا بایستی ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش ابتدا دفترچه انتخاب رشته دکتری را دانلود کرده و پس از مطالعه دقیق آن فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

در آزمون سال جاری مقرر شد تا متقاضیان از تاریخ 30 فروردین لغایت 2 اردیبهشت، فرایند انتخاب رشته را انجام دهند. البته برای رفاه آن دسته از داوطلبانی که در این بازه زمانی انتخاب رشته نکرده بودند، یک مهلت تمدید سه روزه یعنی تا تاریخ 5 اردیبهشت در نظر گرفته شد. همچنین، آن دسته از متقاضیانی که قبلا انتخاب رشته کرده بودند نیز در صورت تمایل به ویرایش یا تغییر انتخاب خود، می توانستند در این مهلت اقدام نمایند.

با این وجود، توصیه می شود که حتما در تاریخ های تعیین شده، با استفاده از مشاوره آزمون دکتری و با اطمینان کامل از رشته های مورد نظر خود، انتخاب رشته را انجام داده و به روزهای پایانی موکول نکنید. چرا که ممکن است مهلت تمدیدی در نظر گرفته نشود.

 

 

برای اطلاع از شرایط دکتری بدون آزمون وارد لینک مربوطه شوید

 

 

دفترچه انتخاب رشته دکتری چه زمانی و چگونه منتشر می شود؟

همه داوطلبان دوره های دکتری به خوبی می دانند که قبل از انجام انتخاب رشته بایستی دفترچه راهنما را دانلود کرده و با مطالعه دقیق آن، کد رشته محل های مورد نظر را انتخاب نمایند. دفترچه انتخاب رشته دکتری کنکور سال جاری در تاریخ 28 فروردین منتشر گردید و داوطلبان آن را از طریق سایت سازمان سنجش دریافت نمودند.

در این دفترچه سه فصل گنجانده شده است که هر کدام به بخش خاصی می پردازد. فصل اول، به توضیحات، شرایط و ضوابط کلی پذیرش، فصل دوم، جداول کد رشته محل ها، فصل سوم، شرایط، ضوابط عمومی و اختصاصی موسسات و فرم ها اختصاص دارد.

نکته دیگر آنکه، بهتر است متقاضیان گرامی قبل از وارد کردن و ثبت نهایی انتخاب رشته خود در سامانه سنجش، ابتدا در فرم پیش نویس که در پایان دفترچه آمده است ابتدا اولویت بندی های خود را یاد داشت کرده تا بعدا دچار مشکل نشوند.

 

 

آیا می دانید تاثیر مقاله در مصاحبه دکتری چگونه است؟ برای اطلاع وارد لینک قرمز شوید

 

 

 

چند نکته مهم در مورد انتخاب رشته مقطع دکتری

به طور معمول به دلیل حساسیت بالایی که شیوه انتخاب رشته در قبولی دارد، استفاده از مشاوره آزمون دکتری را می توان را یک امر مهم دانست. چرا که برخی از داوطلبان به دلیل عدم آشنایی با فنون و تکنیک های لازم، در رشته مورد نظر خود پذیرفته نمی شوند. با این حال، در ادامه سعی می کنیم مهم ترین نکاتی که باید در زمان انتخاب رشته دکتری رعایت شود را ذکر کنیم.

 

 • داوطلبانی که در کارنامه اولیه خود، در دوره های تحصیلی مختلف روزانه، نوبت دوم، پرديس خودگردان، مشترك، مراكز آموزشي پيام نور، غيردولتي و غيرانتفاعی مجاز به انتخاب رشته شده اند، مجاز خواهند بود تا حداکثر 50 رشته محل را انتخاب نمایند.

 

 • اگر فرایند تکمیل فرم انتخاب رشته به درستی به اتمام برسد، یک کد پیگیری 15 رقمی در رسید پایانی به فرد تعلق می گیرد که بایستی آن را تا زمان اعلام نتایج نهایی نزد خود نگه دارد.

 

 • برای اینکه از میزان خطاها و اشتباهات احتمالی کاسته شود، در هنگام انتخاب رشته دکتری از چند رنگ برای نشان دادن دوره های مختلف استفاده می شود. برای مثال، رنگ مشکی نشان دهنده دوره روزانه، رنگ قرمز دوره شبانه، رنگ آبی پیام نور، رنگ سبز غیر انتفاعی و رنگ نارنجی مبنی بر پردیس خودگردان می باشد. از این رو، دقت داشته باشید که چه رنگ هایی به چه دوره های مربوط می باشد.

 

 • آن دسته از افرادی که دارای مدرک رشته های گروه پزشکی هستند، لازم است که پیش از اقدام برای تکمیل فرم انتخاب رشته، حتما طرح تعهد خدمت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را گذارنده، و از این نظر مشکلی وجود نداشته باشد.

 

 • چنانچه داوطلب دارای مدرکی تحصیلی باشد که متعهد به خدمت در یک ارگان یا وزارتخانه خاص است، می بایست حتما قبل از انجام انتخاب رشته، وضعیت خود را از نظر تعهد خدمت به سازمان یا ارگان مربوطه روشن کرده و سپس فر را تکمیل کند. چرا که در غیر اینصورت عواقب آن متوجه خود شخص خواهد بود.

 

 • افرادی که قبلاً دانشجوی دوره دکترا بوده  و اخراج شده اند  برای شرکت در آزمون معنی نداشته و چنانچه در رشته مورد نظر قبول شوند می توانند ادامه تحصیل دهند.

 

 • برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در دفترچه  راهنما الزامی است.

 

 • هیچ  یک از از دانشجویان پذیرفته شده در مقطع دکترا امکان تغییر رشته،  تغییر گرایش و یا اخذ انتقالی را ندارد.  به همین دلیل، حتماً در مورد درخواست پذیرش و انجام این مصاحبه و همچنین بررسی سوابق علمی پژوهشی خود اطمینان کافی را کسب کنید.

 

 • ترتیب اولویت بندی را بر اساس علاقه مندی خود قرار دهید.

 

 

 • به همه متقاضیان گرامی توصیه می شود که حتماً در درجه اولویت های خود نهایت دقت را داشته باشند، چرا که در صورت اتمام مهلت انتخاب رشته دکتری دیگر به هیچ وجه امکان تغییر ویرایش وجود نخواهد داشت.

 

چنانچه می خواهید از زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون دکتری مطلع شوید، وارد لینک مربوطه شوید

 

 

راهنمای تصویری انتخاب رشته دکتری

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، انتخاب رشته آزمون دکتری از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش امکانپذیر است. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی شود.

 

 • ورود به سامانه sanjesh.org و انتخاب منوی دکتری تخصصی در منوی واقع شده در سمت راست صفحه اصلی. همچنین، می توان بر روی لینک فعال ” انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی دکترای تخصصی (نیمه متمرکز) Ph.D سال 1400 ” کلیک نمود.

نکته: داوطلبان رشته های دانشگاه آزاد بایستی به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه فرمایند.

 

 

مشاوره آزمون دکتری

 

 

 • در صفحه بعد، پس از مطالعه متن نمایش داده شده، گزینه ” تایید و ادامه و گام بعدی” را انتخاب می کنید.

 

 

مشاوره مصاحبه آزمون دکتری

 

 • از طریق یکی از روش های موجود در مرحله بعد، می توانید به سیستم وارد شوید.

 

 

مشاوره کنکور دکتری

 

 • مشخصات فردی و تحصیلی متقاضی در گام بعدی قابل مشاهده است که باید آن ها را با دقت بررسی نمایید. چنانچه اطلاعات نمایش داده شده به درستی درج شده بودند، می توانید اولویت بندی های خود را انجام داده و 50 رشته را به ترتیب علاقه مندی وارد نمایید.

 

مشاوره قبولی کنکور دکتری

 

 

 • در مرحله آخر، با کلیک بر روی دکمه ” تایید و ادامه” یک شماره 6 رقمی و رسید انتخاب رشته 15 رقمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به منزله اتمام فرایند انتخاب رشته می باشد.

 

مشاوره ثبت نام کنکور دکتری

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

 

نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

روزی که متقاضی ورود به رشته های دانشگاه آزاد هستند نیز پس از آنکه کارنامه اولیه را از از سازمان سنجش دریافت نمودند،  در صورتی که مجاز به انتخاب رشته  باشند میتوانم برای انتخاب رشته  دکترا  اقدام کنند.

 برای این منظور لازم است ابتدا به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی g.azmoon. مراجعه کرده و با استفاده از کد دسترسی که در آخر کارنامه آنها ذکر شده است، حداکثر ۸۰ کد رشته محل را انتخاب نمایید.لازم به ذکر است انتخاب رشته در دانشگاه آزاد مستلزم پرداخت می باشد. اما به طور کلی فرایند همانند فرایند  انتخاب رشته دانشگاه های سراسری بوده و بعد از اتمام و تکمیل فرم مربوطه به فرد یک شماره پیگیری داده میشود.  شود عدم دریافت این کد پیگیری به منزله عدم ثبت انتخاب رشته در سامانه است.

 

با توجه به آنکه دانشگاه آزاد شهریه پرداز محسوب می شود، یکی از نکات مهم که می تواند معیار انتخاب رشته می باشد آگاهی از میزان شهریه رشته یا رشته‌های مورد نظر است. از این رو، شاید لازم باشد که ابتدا از طریق ثبت و مشاوره کنکور دکترا دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی هزینه های تحصیلی دانشگاه ها و رشته های مختلف و سپس با  اطمینان فرم مربوطه را تکمیل کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید

 

 

شرایط پذیرش رشته های مقطع دکتری

 • اگر داوطلبی در یک یا چند کد رشته محل رتبه حد مجاز را کرده و بخواهد در مرحله دوم آزمون دانشگاه ها یا موسسات شرکت نمایند، می بایست در تاریخ‌های تعیین شده سازمان سنجش زمان واریز مبلغ درخواست برای بررسی صلاحیتهای عمومی اقدام کند. در غیر این صورت فرد از مراحل گزینش نهایی حذف می گردد.

 

 • افرادی که در دوره‌های تحصیلات تکمیلی سال گذشته در لیست پذیرفته شدگان نهایی دوره های روزانه مقطع دکتری قرار داشته اند، حتی اگر نام نویسی نکرده و یا انصراف داده باشند نیز نمی‌توانند برای انتخاب رشته دکتری سال جاری اقدام کنند.

 

 • حداکثر سنوات تحصیلی مجاز بر اساس قوانین نظام وظیفه عمومی، 6 سال می باشد. 

 

 • متقاضیانی که دانشجوی انصرافی محسوب می شوند، تا زمانی که خدمت دوره ضرورت و یا اخذ معافیت دائم خود را به پایان نرسانده باشند، نمی توانند ادامه تحصیل دهند.

 

 • افرادی که همزمان در حال گذراندن دوره خدمت وظیفه عمومی خود هستند، مجاز به تحصیل در این مقطع نیستند. این اشخاص دز صورت قبولی و نداشتن غیبت، به دلیل برخورداری از معافیت تحصیلی از خدمت ترخیص می شوند.

 

 • اگر متقاضی به طور عمدی یا سهوی، اطلاعاتی را به اشتباه وارد کرده باشد، در هر موقع از آزمون مغایرتی مشاهده شود از پذیرش و ادامه تحصیل وی ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

 • همه پذیرفته شدگان کد رشته محل های دوره های غیر روزانه ملزم به پرداخت شهریه خواهند بود.

 

 

برای اطلاع از نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته دکتری چیست؟

آیا می دانید یک مشاوره انتخاب رشته دکتری عالی و بی عیب و نقص چه ویژگی هایی دارد؟ ویژگی هایی که می توانید با تکیه بر آن ها بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در این دوره تجربه کنید.

در اینجا با ذکر بهترین ویژگی های مشاوره کنکور دکتری برای انتخاب رشته در خدمت شما هستیم.

ببینید دوستان عزیز بهترین مشاوره انتخاب رشته دکتری مشاوره ای است که از هر جهت اطلاعات دقیق و کاملی را به شما دوست عزیز داوطلب بدهد.

اطلاعاتی که شما در زمان انتخاب رشته مقطع دکتری چه برای دانشگاه آزاد و چه برای دانشگاه سراسری به آن نیاز مبرمی دارید.

از جمله این اطلاعات می توان به اطلاعاتی در رابطه با رشته های تحصیلی ارائه شده در دوره دکتری و دانشگاه های پذیرنده دانشجویان دکتری اشاره کرد.

بعلاوه، یک مشاوره کنکور دکتری خوب مشاوره ای است که فرد داوطلب را با بهترین دانشگاه های جذب کننده دانشجو در دوره دکتری و همین طور بهترین رشته های تحصیلی از جهت بازار کار در ایران و خارج از کشور آشنا کند.

مورد دیگر این که، مشاوره انتخاب رشته دکتری را می توان بهترین نامید که در آن به علایق و سلایق داوطلب در انتخاب رشته و دانشگاه محل تحصیل توجه خاص و ویژه ای شود.

در واقع، مشاوره آزمون دکتری برای انتخاب رشته نباید به گونه ای باشد که مشاور نظر خود در رابطه با موارد مذکور به داوطلب تحمیل کند و سلایق و علایق وی را در نظر نگیرد.

از دیگر مواردی که باید در جلسات مشاوره آزمون دکتری بسیار مدنظر قرار بگیرد برخورد خوب و بسیار گرم و صمیمانه با فرد داوطلب است.

در صورتی که مشاور در جلسات مشاوره آزمون دکتری برای انجام انتخاب رشته برخوردی درست و مؤدبانه با داوطلب نداشته باشد مسلماً داوطلب از شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته دکتری وی سرباز می زند و تمایلی به حضور در آن ها ندارد.

نکته بسیار مهم دیگر این که، بهتر است برای انتخاب رشته دکتری در جلسات مشاوره انتخاب رشته دکتری مشاورانی شرکت کنید که پیش از این در رشته و دانشگاه مورد نظر شما قبول شده اند.

به این ترتیب، می توانند اطلاعات بهتر و دقیق تری را در رابطه با رشته و دانشگاه انتخابی شما در اختیارتان قرار دهند.

این گونه، مسلماً می توانید اطلاعات خوبی را در رابطه با ظرفیت دانشگاه و رشته مورد نظر، دروس مورد مطالعه رشته در طول دوره دکتری و غیره دریافت کنید.

در مجموع می توان گفت که در صورتی یک مشاوره کنکور دکتری را می توان عالی و به دور از هر عیب و نقص دانست که بتوان ویژگی های ذکر شده در بالا را به آسانی در آن پیدا کرد.

 

 

با دریافت مشاوره انتخاب رشته برای ورود به دوره دکتری بهترین ها را برای خود رقم بزنید.

 

 

ابزارهای مورد نیاز یک مشاور در مشاوره انتخاب رشته دکتری چیست؟

یک مشاور برای ارائه بهترین مشاوره انتخاب رشته دکترا به ابزارهایی بسیار مهم و کارآمد نیاز دارد.

ابزارهایی که بدون وجود آن ها به هیچ وجه امکان ارائه کامل ترین و دقیق ترین مشاوره آزمون دکتری در زمان انتخاب رشته وجود ندارد.

از میان مهم ترین ابزارهای مورد استفاده مشاور در جلسات مشاوره کنکور دکتری برای انتخاب رشته دکتری می توان به کارنامه داوطلب اشاره کرد که در واقع ابزار و ملاک اصلی جهت گزینش رشته ها و دانشگاه هاست.

ابزار بعدی مورد استفاده در جلسات مشاوره آزمون دکتری دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری است که ابزار مهم و کاربردی برای یک مشاور باشد.

در واقع، وی می تواند با توجه به این دفترچه از ظرفیت رشته های پذیرنده و دانشگاه های پذیرنده به خوبی مطلع شود و به این ترتیب اطلاعاتی دقیق را خدمت شما دوست عزیز داوطلب ارائه کند.

ابزار بعدی که به مراتب می تواند به مشاور تحصیلی شما در انجام انتخاب رشته ای منطقی برای شما کمک کند اطلاع وی از این مسائل است که آیا شما مشکلی با تحصیل در دانشگاهی در شهر دیگر دارید یا خیر؟

 نظرتان در مورد اقامت در خوابگاه دانشجویی چیست؟

چقدر به رتبه علمی و جایگاه دانشگاه محل تحصیل خود در دوره دکتری اهمیت می دهید؟

این ها موارد بسیار مهم و کلیدی هستند که می توانند اطلاعات موثق و خوبی را در اختیار مشاور در جلسات مشاوره انتخاب رشته دکترا قرار دهند تا وی بتواند بهترین ها را برای شما انتخاب کند.

 

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

در مشاوره آزمون دکتری در مورد مصاحبه هم اطلاعاتی را جویا شوید

 

در مشاوره آزمون دکتری در مورد مصاحبه هم اطلاعاتی را جویا شوید

 

دیگر همه می دانیم که آزمون دکتری تنها محدود به آزمون کتبی نمی شود و باید غول مصاحبه را هم شکست داد.

 جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور دکتری را تنها به انتخاب رشته محدود نکنید و در رابطه با مصاحبه دکتری هم اطلاعاتی را جویا شوید.

در واقع، هر چند هم که بهترین رتبه را در کنکور دکتری کسب کرده باشید در صورت عدم قبولی در مرحله مصاحبه تمام تلاش ها و زحمات شما به باد می رود و شما می مانید و حوضتان.

یک مشاوره آزمون دکتری خوب می تواند اطلاعات و نکات خوبی را برای قبولی در مصاحبه در جلسات مشاوره کنکور دکتری در اختیار شما دوستان داوطلب قرار دهد

تکنیک هایی که مسلماً با استفاده از آن ها می توانید قبولی را از آن خود کنید و از این مرحله سربلند بیرون بیایید.

از جمله این تکنیک هایی که همواره در جلسات مشاوره کنکور دکتری در رابطه با مصاحبه در اختیار افراد قرار می گیرد می توان از مواردی همچون نحوه رفتار و صحبت در جلسه مشاوره، سعی در یادگیری و تسلط به زبان انگلیسی تا رزو مصاحبه و افزایش هر چه بیشتر معلومات و اطلاعات در رابطه با رشته تحصیلی خود یاد کرد.

 

 

 

 

 

اگر می خواهید سوالات مصاحبه دکتری را درذیافت نمایید، لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

در مورد چینش رشته ها در زمان انتخاب رشته دکتری چه می دانید؟

آیا می دانید چینش رشته ها در زمان انتخاب رشته دکتری به چه صورتی انجام می شود؟

آیا می دانید چیدمان رشته های تحصیلی بر چه اساس و معیاری صورت می گیرد؟

این مورد از جمله مواردی است که با دریافت مشاوره کنکور دکتری جهت انتخاب رشته می توانید از آن مطلع شوید.

مشاوران ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین و زبده ترین مشاوران در زمینه تحصیلی و انتخاب رشته می توانند شما را از نحوه چینش رشته های دانشگاهی در زمان انتخاب رشته آگاه کنند و نکات و جزئیات خوبی را در این رابطه در اختیار شما داوطلبان عزیز قرار دهند.

 

 

به منظور دریافت راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

اگر در دوره دکتری قبول نشوم و به دانشگاه راه پیدا نکنم چکار کنم؟

به هر حال در تمامی آزمون های مقاطع مختلف تحصیلی عده ای قبول می شوند و به دانشگاه راه پیدا می کنند و عده ای دیگر نمی توانند رتبه قبولی را کسب کنند.

در مورد آزمون دکتری که به مراتب کار سخت تر هم هست. حتی دیده شده که داوطلب در آزمون کتبی رتبه یک را کسب کرده اما متأسفانه در مصاحبه رد شده است.

این فرد تمام تلاش خود را کرده و حتی در جلسات مشاوره کنکور دکتری هم شرکت کرده است. اما خب گاهی پیش می آید که ما به هدفمان نرسیم و این کاملاً طبیعی است.

 دوستان عزیز اگر خدایی ناکرده این اتفاق برای شما هم افتاد فکر نکنید تمام درها به روی شما بسته شده است.

مطمئن باشید راه های دیگری هم برای ادامه تحصیل در دوره دکتری پیش روی شما قرار دارد.

مثلاً این که می توانید کمی هم به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی فکر کنید. بله چه اشکالی دارد؟! هیچ وقت خود را دست کم نگیرید. اگر بقیه توانسته اند شما هم می توانید.

مگر خون بقیه از شما رنگین تر است؟! فقط کافیست پشتکار داشته باشید و تمام تلاش خود را تا رسیدن به هدف به کار بگیرید.

دوستان عزیز مطمئن باشید که هر چقدر هم برای رسیدن به این هدف اذیت شوید ارزشش را دارد.

به شما قول می دهم که روزی نتیجه تمامی این تلاش ها و زحمات خود را می بینید. اگر معدل بالایی دارید و رزومه تحصیلی و کاری شما هم عالی است که دیگر نور علی نور است.

سریع دست به کار شوید و برای دریافت بورسیه تحصیلی انگلستان، آلمان، کانادا یا هر کشوری که از نظرتان بهترین است و شرایط مهاجرت به آن را دارید اقدام کنید.

درست است که این کار هزینه بر و وقت گیر است و باید تلاش زیادی کنید و شب بیداری زیادی بکشید اما یادتان نرود که همواره بعد از هر سختی آسانی است.

مطمئناً شما هم می توانید برای دانشگاهی عالی در کشوری دیگر بورسیه تحصیلی بگیرید و بار سفر خود را ببندید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا یک راهنمای جامع در مورد مشاوره آزمون و انتخاب رشته دکتری ارائه دهیم و متقاضیان گرامی را با مهمترین نکات در این زمینه آشنا نماییم.

یکی از بارزترین خدماتی که کارشناسان ایران تحصیل در حیطه مشاوره کنکور دکتری انجام می دهند، مشاوره در تمامی مراحل اعم از ثبت نام، شرکت در آزمون، انتخاب رشته، نحوه قبولی در مصاحبه و … است. برای دریافت مشاوره و دریافت سوالات خود می توانید در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب در همه روزهای هفته با ما در ارتباط باشید.

 

 

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دکتری دانشگاه ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دکتری 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

بهترین مشاوره انتخاب رشته دکتری چه مشاوره ای است؟ 

بهترین مشاوره انتخاب رشته دکتری مشاوره ای است که از با توجه به شرایط فردی و خانوادگی فرد و در نظر گرفتن علایق و سلایق وی ارائه شود.

جامع ترین مشاوره آزمون دکتری چه ویژگی هایی دارد؟ 

از میان ویژگی های جامع ترین مشاوره آزمون دکتری می توان به این ویژگی اشاره کرد که این مشاوره براساس اطلاعات به روز و مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته به فرد داده می شود.

برای دریافت مشاوره کنکور دکتری چه کاری باید انجام بدهم؟ 

برای دریافت مشاوره کنکور دکتری با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا روش انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر متفاوت است؟

داوطلبانی رشته های دانشگاه آزاد باید به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و متقاضیان رشته های سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور