ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استعلام و اخذ کسری خدمت بسیج نظام وظیفه | ایران تحصیل

کسری خدمت بسیج
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کسری خدمت بسیج یکی از تسهیلات بسیار مهمی است که به افراد مشمول داده می شود. در واقع، کسانی که شرایط لازم برای استفاده از کسر خدمت بسیج را دارند بعد از اطلاع از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج جهت این امر اقدامات لازم و ضروری را انجام دهند. اما در این جا این سؤال مطرح می شود که شرایط و نحوه گرفتن کسری خدمت بسیج فعال چیست و چگونه می توان برای گرفتن کسر خدمت بسیج فعال اقدام کرد؟ آیا امکان کسری خدمت بسیج پدر برای متقاضیان و مشمولان وجود دارد؟ یا حتی برخی به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که آیا امکان گرفتن کسری خدمت بسیج عادی و یا کسری خدمت بسیج پدر برای داوطلبان وجود دارد یا خیر؟ حتی موضوعی که در اینجا مطرح می شود این است که نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج برای فرد مشمول خدمت نظام وظیفه به چه صورت انجام می شود؟

 

در این نوشته همراه شما دوستان و همراهان هستیم تا هر آنچه را که باید در رابطه با کسر خدمت بسیج بیاموزیم. اطلاعاتی که اگر در شرف ورود به خدمت مقدس سربازی هستید مسلمآً برایتان پرکاربرد و پر فایده است. پس ما را همراهی کنید تا هر آن چه را که باید در رابطه با کسر خدمت بسیج و موارد مرتبط به آن بیاموزید. سپس در صورت داشتن شرایط لازم برای اخذ آن اقدام کنید. 

 

 

جهت اطلاع از نحوه دریافت کسر خدمت مختص افراد فعال در بسیج از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کسری خدمت بسیج فعال

 

 

چه تعریفی می توان از کسری خدمت بسیج ارائه کرد؟

در حال حاضر هر جوان ذکوری که به سن هجده سالگی می رسد لزوماً موظف به حضور در خدمت نظام وظیفه است.

 اما در این میان شاهد وجود طرح های تشویقی جهت هر چه کم تر کردن خدمت مقدس سربازی هم هستیم.  

از میان این طرح های مورد استفاده متقاضیان و مشمولان می توان به طرح کسر خدمت بسیج اشاره کرد.

 طرحی که هر فرد در صورت داشتن شرایط لازم و سابقه عضویت در بسیج می تواند برای کم کردن دوران خدمت سربازی خود از آن استفاده کند.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای دریافت کسر خدمت بسیج اطلاع از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج هم ضروت تام و تمام دارد.

 

 

مدت کسری خدمت بسیج چقدر است؟

آیا می دانید که در صورت استفاده از کسری خدمت بسیج تا چه اندازه می توانید از طول مدت نظام وظیفه خود کم کنید؟

 آيا این مدت زمان زیاد و قابل توجهی است یا نه چندان نمی توان روی آن حساب باز کرد؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که با عنایت به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح و همین طور قانون تصویب شده در مجلس شورای اسلامی مدت کسر خدمت بسیج برای افراد متقاضی چند ماه است.

البته توجه داشته باشید که این زمان اعلام شده حداکثر مدتی است که برای افراد فعال در بسیج در نظر گرفته شده است.

به عبارت دیگر، با توجه به این که تا چه مدت در بسیج عضو بوده اید این زمان می تواند برایتان متفاوت باشد.

برای کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با مدت کسری خدمت سربازی با توجه به مدت حضور خود در بسیج می توانید با مشاوران خبره ایران تحصیل در حوزه نظام وظیفه مشورت کنید.

فقط کافیست با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به اطلاعات گسترده خود در رابطه با کسر خدمت بسیج شما را به طور دقیق از این موضوع مطلع کنند.

 

 

نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج به چه صورت است؟

آیا اطلاعی از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج دارید؟ آیا می دانید در نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج چه ملاک ها و معیارهایی در نظر گرفته شده است؟

 در این بخش، با ذکر نحوه محاسبه کسر خدمت بسیج در خدمت شما دوستان و عزیزان مشمول خدمت نظام وظیفه هستیم.

پس ما را همراهی بفرمایید تا اطلاعات و آگاهی لازم را در رابطه با نحوه محاسبه کسر خدمت بسیج بدست آورید.

. در صورتی که در رده های مقاومت بسیج دارای سابقه بسیج فعال هستید و در کلیه فعالیت ها، برنامه ها و همین طور مأموریت های محوله حضور مستمر و قابل توجهی داشته اید می توانید برای یک سال فعالیت خود مدت 45  روز از خدمت نظام وظیفه خود کسر بفرمایید.

. در صورت داشتن سابقه عضویت در شورای واحد مقاومت می توانید به ازای هر یک سال فعالیت و حضور خود در این شورا دو ماه تمام از مدت خدمت خود در نظام وظیفه کم کنید.

. اگر شما دوست عزیز در گذشته سابقه به عنوان فرمانده واحد مقاومت بسیج فعالیت داشتید و یا عضو شورای حوزه بوده اید و حتی این که در پست فرمانده حوزه مشغول به خدمت بوده اید می توانید برای گرفتن کسر خدمت بسیج تا حداکثر سه ماه کامل اقدام بفرمایید.  

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر و به روز در رابطه با نحوه محاسبه کسر خدمت بسیج با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که نیاز دارید را در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

 شرایط لازم برای دریافت کسری خدمت نظام وظیفه بسیج چیست؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که برای دریافت کسر خدمت بسیج باید شرایطی را نیز دارا باشید تا در نتیجه بتوانید به آسانی برای گرفتن این کسر خدمت اقدام کنید.

. دقت کنید که در صورت داشتن غیبت در سربازی به هیچ وجه امکان استفاده از کسر خدمت بسیج را ندارید.

اگر سابق بر این غیبت داشته اید لزوماً‌ باید تمامی مدارک لازم را برای توجیه غیبت خود در نظام وظیفه را ارائه بفرمایید و تحویل مسئول مربوطه دهید.

. در صورتی که همزمان و در حین خدمت سربازی عضو بسیج هم باشید این مدت برای شما به عنوان سابقه بسیج منظور نمی شود و در نتیجه نمی توانید برای دریافت کسر خدمت بسیج روی آن حساب کنید.

. دقت بفرمایید که تنها کسری خدمت بسیج فعال برای افراد مشمول منظور می شود. به عبارت دیگر، اگر عضو فعال بسیج نبوده اید و حداقل در هر روز شش ساعت کامل در حوزه های بسیج حضور نداشته اید امکان دریافت کسری خدمت را ندارید.

پس ملاحظه می فرمایید که تنها شاهد اختصاص کسری خدمت بسیج فعال برای متقاضیان هستیم و به جز کسر خدمت بسیج فعال امکان دریافت این کسر خدمت برای متقاضیان و مشمولان وجود ندارد.

پس زمانی که قصد دریافت کسر خدمت بسیج را دارید به این موضوع توجه لازم را مبذول دارید که تنها می توانید برای دریافت کسر خدمت بسیج فعال اقدام بفرمایید و راهی برای گرفتن کسری خدمت بسیج عادی برای افراد مشمول وجود ندارد.

 

 

دریافت کسر خدمت مختص بسیجیان تنها در صورت داشتن شرایطی مهم از جمله فعال بودن در بسیج دانشجویی و یا دانش آموزی انجام می شود. 

 

چگونه می توان برای دریافت کسر خدمت عضویت در بسیج اقدام کرد؟

آيا می دانید اولین قدم برای دریافت کسری خدمت بسیج فعال چیست و در کل چه مراحل و فرآیندهایی را باید برای اخذ آن طی کرد؟

ما اینجاییم تا نحوه اقدام برای دریافت کسر خدمت بسیج فعال را خدمت شما دوستان عزیز بیان کنیم.

. در ابتدا و اولین قدم باید به پایگاه بسیجی که در آن سابقه عضویت دارید مراجعه بفرمایید و اقدام به مهر کردن فرم خود کنید.

. پس از مراجعه به پایگاه مقاومت بسیج باید برای تأیید و بررسی سابقه فعالیت خود به حوزه مقاومت نیروی انسانی مراجعه بفرمایید.

. پس از طی مراحل بالا پر کردن فرم سابقه بسیج جهت کسری خدمت سربازی الزامی به نظر می رسد.

. فرم تکمیل شده باید به تأیید حوزه مقاومت بسیج برسد و سپس به ناحیه مقاومت بسیج ارسال شود.

. پس از طی کلیه مراحل ذکر شده در بالا امکان دریافت کسر خدمت بسیج برای شما عزیزان مشمول وجود دارد.

 

 

آیا امکان گرفتن کسری خدمت بسیج عادی در آینده وجود دارد؟

همان طور که در بالا خدمت شما دوستان و عزیزان اشاره کردیم در حال حاضر تنها شاهد کسری خدمت بسیج فعال برای مشمولان هستیم و به هیچ وجه امکان دریافت کسری خدمت بسیج عادی وجود ندارد.

اما شاید این سؤال برای شما مطرح شود که آیا امکان گرفتن کسری خدمت بسیج عادی برای متقاضیان در آینده وجود دارد؟

در اینجا و در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که در حال حاضر تمهیدی برای امکان دریافت کسری خدمت بسیج عادی اندیشیده نشده است و در نتیجه در حال حاضر نمی توان نظری در رابطه با امکان اخذ کسری خدمت بسیج عادی صادر کرد.

 

 

کسری خدمت بسیج پدر حقیقت دارد یا نه؟

شاید از گوشه و کنار چیزی در رابطه با کسر خدمت بسیج پدر شنیده باشید.

 حتی شاید به ذهنتان هم رسیده باشد که آیا امکان گرفتن کسری خدمت بسیج پدر برای شما و در کل مشمولان نظام وظیفه وجود دارد یا خیر؟

اما آیا موضوع کسری خدمت بسیج پدر واقعیت دارد؟ آیا می توان روی کسری خدمت بسیج پدر برای کم کردن مدت سربازی اقدام کرد یا خیر؟

برای یافتن پاسخ همه این سؤالات در رابطه با کسری خدمت بسیج پدر و صحیح یا غلط بودن آن با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

کسری خدمت بسیج عادی

 

 

آیا امکان حذف کسری خدمت مختص بسیجیان وجود دارد؟

خبر حذف کسر خدمت بسیج مدتی پیش در بین متقاضیان دریافت این کسر خدمت بسیج پیچید. اما آیا این موضوع حقیقت دارد؟

آیا مسئولین امر تصمیم جدی خود را برای حذف این کسر خدمت گرفته اند یا نه این موضوع تنها در حد یک حرف مطرح شد؟

اگر به دنبال خبری در رابطه با حذف یا عدم حذف این کسری خدمت هستید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه صحبت کنید تا شما اطلاعات به روز و موثقی را در این رابطه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

برای دریافت کسر خدمت بسیج به چه مدارکی نیاز دارم؟

آیا می دانید که برای دریافت کسر خدمت بسیج به چه مدارکی نیاز دارید؟ آيا اطلاع دقیقی از لیست مدارک مورد نیاز دارید؟

در این بخش، با ذکر مدارک مورد نیاز برای دریافت این کسر خدمت در خدمتتان هستیم.

برای کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با مدارک مورد نیاز برای دریافت این کسر خدمت با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

. ارائه کارت بسیج فعال برای متقاضی

. ارائه شناسنامه و همین طور کپی از تمامی صفحات آن

. ارائه کارت ملی و البته کپی از آن

 

 

چگونه می توان برای گرفتن کارت بسیج فعال اقدام کرد؟

همان طور که در بالا خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم کسر خدمت بسیج تنها به افرادی تعلق می گیرد که عضو فعال بسیج باشند و کارت بسیج فعال را نیز داشته باشند.

اما آیا می دانید که چگونه می توان برای دریافت کارت بسیج فعال اقدام کرد؟ گرفتن کارت بسیج فعال در چه شرایطی برای فرد امکان پذیر است؟

آیا اطلاعی از این موضوع دارید؟ برای کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه و شرایط دریافت کارت بسیج فعال از کمک مشاوری خبره در زمینه خدمت سربازی مشورت بفرمایید.

 

 

آیا کسری خدمت دانشجویی با کسری خدمت دانش آموزی متفاوت است؟

 

آیا کسری خدمت دانشجویی با کسری خدمت دانش آموزی متفاوت است؟

آیا کسری خدمت دانشجویی با کسری خدمت دانش آموزی متفاوت است؟

 

شاید این سؤال مهم برای شما هم مطرح شده باشد که آیا تفاوتی بین کسر خدمت بسیج دانشجویی با کسر خدمت بسیج دانش آموزی وجود دارد با نه؟

در صورت اطلاع فرد مشمول حضور در خدمت نظام وظیفه از این موضوع اهمیت زیادی دارد.

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر. تنها چیزی در زمان گرفتن کسر خدمت بسیج اهمیت دارد بحث فعال بودن فرد در این ارگان است.

در نتیجه، به جرأت می توان گفت که کسری خدمت دانشجویی با کسری خدمت دانش آموزی هیچ تفاوتی ندارد و تنها موضوع مهم فعال بودن فرد است.

در نتیجه، اگر به دنبال دریافت این نوع از کسر خدمت هستید تلاش خود را برای فعال بودن در بسیج این ارگان مهم به خرج دهید. 

 

مدارک لازم جهت اخذ کسری خدمت بسیج

افرادی که قصد دارند از کسری خدمت بسیج استفاده کنند، بایستی مدارکی  ذکر می شود را تهیه و تحویل دهند. ابتدا برگه اعزام به خدمت را در زمان مقرر از پلیس + 10 دریافت کنند. سپس چنانچه در حال تدریس است بایستی گواهی اشتغال به تدریس را تهیه نماید. 

گواهی مقدماتی، تعرفه استعلامات، گواهی دوره تکمیلی بسیج ( البته اجباری نیست)، گواهی عضویت فعال تفکیکی، کسب تاییدیه از دوره های تکمیلی نیز در هنگام مراجعه باید همراه نفرد باشد.

برای آشنایی با مدارک ضروری برای دریافت کسر خدمت فعال بسیج و همین طور نحوه دریافت آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کسری خدمت سربازان متأهل

نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج فعال و عادی

پروژه کسری خدمت چیست؟ 

کسری خدمت

کسری خدمت بسیج

3/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا دریافت کسری خدمت بسیج تحت شرایطی برای افراد و متقاضیان انجام می شود؟ 

بله. در صورت نداشتن شرایط لازم امکان گرفتن این کسری خدمت برای فرد مشمول وجود ندارد. برای اطلاع از شرایط مقرر شده با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج چگونه است؟ 

برای اطلاع از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان گرفتن کسری خدمت بسیج پدر برای مشمولان وجود دارد؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. رضا
  ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام ،برای پدرم سابقه 24سال بسیج فعال ردشده آیامن که الان سربازان میتونم بابت بسیجی پدرم کسری بگیرم؟

  • rahdar
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر.
   خیر از سابقه بسیج فغال پدر نمیتوانید استفاده کنید و فقط نسبت به بسیج فعالی خودتون میتوانید اقدام کنید.

 2. محمد
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۰

  سلام. برای گرفتن کسری بسیج چه موقعه باید اقدام کنیم؟قبل ارسال دفترچه یا بعدش

  • behrouzi
   ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از نحوه کسری گرفتن بسیج مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 3. parham
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  بسیج دانش آموز کسری سربازی ؟؟

  • javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام روزبخیر
   خیر فقط بسیج فعال حساب میشه.

 4. رضا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  با سلام خسته نباشید پدر بنده از سال 68تا69در لشکر77خراسان تو اندیمشک خدمت کرده آیا کسری شاملش میشع

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام روزتون بخیر یکی از شرایط کسری این است که برادر بزرگتر نباید داشته باشید

  • parham
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   بسیج دانش آموز کسری سربازی دارد؟؟

 5. محمد
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام
  آیا بعد از گذرندان همه مراحل برای اخذ کسری بسیج، نیاز هست پرونده تایید شده از استان یا نامه ای از استان برای یگان خدمتی بُرد یا الان بصورت سیستمی ثبت میشه؟

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   خیر نیازی نیست.

  • رضا
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   با سلام خسته نباشید پدر بنده از سال 68تا69در لشکر77خراسان تو اندیمشک خدمت کرده آیا کسری شاملش میشع

   • alizadeh
    ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

    سلام روزبخیر
    بله تعلق میگیره.

 6. جلال
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام
  من ۴ ماه کسری بسیج گرفتم
  و الان نامشو بردم واسه نیروی انسانی محل خدمت
  کد ملیمو زد تو سیستم و میگه هنوز برات ثبتش نکردن
  باید چیکار کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر ایین نامه استعلام و اخذ کسری خدمت بسیج نظام را مطالعه فرمایید.

 7. ابولفضل
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام من ۷ سال سابقه بسیج فعال دارم ولی زیاد فعالیت نداشتم پروندم تکمیل شده رفته استان تا حساب کنن برای کسری بسیج خودشون بهم گفتن ۲ ماه تعلق میگیره ولی استان ممکنه بیشتر یا کمترش کنه سوالم اینه ایا ممکن هست سپاه استان بیشتر درنظر بگیره

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام روزبخیر
   ممکنه بیشتر ثبت بشه
   ولی خیلی تفاوتی نداره.

 8. مهدی
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام ب بنده کسری بسیج دادن ولی 5سال واسم فعالیت مستمر رد کردن ولی 3ماه20روز دادن جای اعتراض هست آیا؟

  • mansuri
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام مهدی
   با توجه به اینک برای هر یکسال یکماه کسری تعلق میگیرد البته جایی که پرونده بسیج شما بوده شاید یکسری فعالبت هارو انجام ندادین و این باعث شده که به شما 3 ماه 20 روز کسری بدن

 9. نیما
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

  با سلام پدر بنده در سال 69 تا 71 طی 50 روز در کردستان خدمت کرده و مابقی در اندیمشک اهواز. الان کسری خدمت برای خدمت در اهواز تعلق می گیرد. برای کردستان مطمئن هستم که کسری تعلق می گیرد

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام روزبخیر
   خیر تعلق نمیگیره.

 10. علی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام. نحوه محاسبه کسری بسیج چگونه است؟
  من الان ۴ سال فعال هستم ولی حکم ندارم. میخواستم بدونم۴ ماه کسری به من تعلق میگیره یا نه؟

  • isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما به ناحیه مراجعه کنید به ازای هر سال سابقه عضویت شما 30 الی 45 روز مشمول کسر از خدمت خواهید شد.

  • mansuri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر حداکثر میزان کسری بسیج به ازای هر یک سال یک ماه میباشد

 11. محمد
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام ببخشید
  میخواستم بدونم برای 4 5 ماه کسری خدمت گرفتن چه مدت فعال بسیج بودن کافیه ؟

  • karimi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام بسیج فعال داشته باشین بله برای اطلاع بیشترتماس بگیرین

 12. محمد
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۳

  کلا بسیج چقدطول میکشه تابره ثبت بشه پرونده آیا به ۴ سال سابقه فعال چقد میدن

  • haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت بخیر
   بسته به نظر فرماندهی ناحیه شما و فعالیت های شما در بسیج فعال کسری خدمت تعلق میگیرد

 13. محمد
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۱

  کلا بسیج چقدطول میکشه تابره ثبت بشه پرونده

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر . حداقل دوه الی سه ماه برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 14. امیر
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  با سلام
  من ۴ سال سابقه فعال بسیج محلات دارم
  و ۲ تا حکم مسولیت از بسیج فرمانده پایگاه دانش آموزی دارم
  سوال من این است که میتوان با هردو جمعا ۶ ماه کسری گرفت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   احتمالش کمه چون هرکدوم در بخش خودش انجام میشه

 15. پدرام
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام من درخواست دادم بهمن ماه فعلا جواب نیومده

 16. عباس
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام من شش ماه اضافه خدمت دارم و ظاهرا نمیشه وقتی اضافه خدمت داذی از کسری بسیج استفاده کنی اگه اضافه هام بخشیده بشه میتونم از کسری بسیج استفاده کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام بله در صورت بخشش اضافه میتوایند از کسری بسیج کنید.

   • محمدرضا صادقی
    ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

    سلام خسته نباشید…من ۶ ماه اضاف خدمت داشتم الان ۵ ماهش رو بخشیدن…الان میشه از کسری بسیج استفاده کنم؟

    • soleimani
     ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

     سلام. رجوع کنید به واحد منابع انسانی یگان حدمتتون. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 17. مصطفی
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام من یک ماه بیست و پنج روز کسر خدمت بسیج گرفتم العان یک هفته است داخل سایت نظام وظیفه ناجا یا پادگان نمیاد باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیراستعلام واخذ کسری خدمت یه مقدار طول میکشه وارد سامانه بشه ولی در صورت عدم ورود باید به پلیس +10 مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 18. علی
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام .من 2ماه کسری بسیج محلات استفاده کردم میخواهم است خدمتی بزنم برم دانشگاه آیا میتوانم 4بسیج دانشجویی رو بعد دانشگاه دوباره در خدمت استفاده کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 19. امین داورپناه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام وقت بخیر من کسری بسیج داشتم گرفتم ‌روندشون ولی سر در نمیارم چن روز شامل شده

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   در مورد کسری خدمت بسیج برای هر ماه سابقه 12 روز کسر میشود برای محاسبه ان با مشاورین ماتماس بگیرید

 20. جواد سرباز ولایت
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام خسته نباشید من از سال مرداد 96 بسیج فعال دانش اوزی دارم سالمهر 97 یعنی یه سال بعد مدرسم تموم شد و رفتم دانشگاه ثبت نام کردم مرخصی گرفتم دو ترم و پشت کنکور بودم و سال دی 98 هم رفتم خدمت و ساعات فعالیتم تو دوره دانش آموزی بالای 150ساعت بوده الان چقدر بهم کسری میدم
  و یه سوال دیگه من 10 ماه بسیج فعال پایگاه تو مسجدمون دارم 
  2 میدن یا نه؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام گرفتن کسری برای بسیجی در اختیار خود بسیج هست ولی معمولا بالای 2 سال داشته باشی میدن بهت

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)