ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارنامه سبز کنکور + زمان مشاهده، مهلت استفاده و کاربردها

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۳
کارنامه سبز کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

به هنگام ورود دانشگاه، یکی از اصطلاحاتی که در مهر ماه از ورودی ها و هم دانشکده های خود می شنوید کارنامه سبز کنکور است. برخی از دانشجویان با شنیدن این کلمه این سوال را دارند که کارنامه سبز کنکور سراسری چیست؟ و یا اینکه زمان مشاهده و کاربرد های کارنامه سبز کنکور چیست؟ بهتر است بدانید مهلت استفاده از کارنامه سبز محدود می‌باشد و به همین دلیل اقدامات به موقع ضروری است. کارنامه سبز کنکور هر سال پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری بر روی سایت سازمان سنجش کشور به آدرس sanjesh.org قرار خواهد گرفت. در کارنامه سبز کنکور معمولاً آخرین رتبه پذیرفته‌ شده در کد رشته محل انتشار می ‌یابد و افراد متقاضی ادامه تحصیل می توانند برای اطلاع از وضعیت خود دو رتبه درج شده را با یکدیگر مقایسه کرده و اقدام به دریافت کارنامه نهایی خود کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

اطلاعیه

با دسترسی و دریافت کارنامه سبز یا همان کارنامه نهایی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها می توانید شانس خود را برای ورود به سایر دانشگاه ها و یا رشته های مورد علاقه خود امتحان کنید.

 

کارنامه سبز کنکور

در این کارنامه همه انتخاب های داوطلبان منتشر شده و افراد در صورتی ‌که رشته هایی را انتخاب کرده باشند که به آن علاقه ندارند، با مشاهده کارنامه خود می توانند شانس قبولی خود را در انتخاب ‌های بعدی بررسی کنند. با توجه به ضرورت بررسی کارنامه سبز کنکور، در ادامه به بحث اهمیت زمان و نحوه مشاهده کارنامه سبز کنکور می ‌پردازیم.

افراد داوطلبی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را دارند، باید بعد از اعلام نتایج پایانی انتخاب رشته کنکور سراسری کارنامه سبز خود را از طریق سایت سنجش دریافت نموده و وضعیت خود را در سایر دانشگاه های انتخابی بررسی نمایند.

کارنامه نهایی که افراد داوطلب پس از انتخاب اولین نتایج نهایی کنکور دریافت می ‌کنند، کارنامه سبز گفته می شود و این کارنامه می تواند برای مقایسه وضعیت افراد در رشته های انتخابی و رشته های پایین تر را نشان دهد.

کارنامه سبز به‌ هیچ ‌عنوان به درد افرادی که در کنکور قبول نشده اند نمی ‌خورد و باید فقط و فقط به فکر تکمیل ظرفیت و ثبت نام در دانشگاه های آزاد و یا شرکت در کنکور سراسری سال ‌های بعد باشند. اما کارنامه‌ی سبز می تواند وضعیت فعلی دانشجو را نشان دهد و می تواند از انتخاب های خود مطلع شود.

کاربرد کارنامه سبز کنکور

 

اطلاعیه

هر سال سازمان سنجش چند روز پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری کارنامه که در آن آخرین رتبه پذیرفته‌ شده در هر رشته محل را منتشر می کند و و داوطلبان می توانند با مقایسه اطلاعات وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود را بسنجند.

 

زمان مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری

از جمله مسائل مهمی که تمامی داوطلبان و افراد شرکت کننده در کنکور سراسری الزاماً باید در مورد آن بدانند در رابطه با زمان دریافت کارنامه سبز کنکور است. تمامی افرادی که در کنکور سراسری شرکت کرده ‌اند، پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته، می توانند وارد سایت سازمان سنجش شوند و شماره پرونده، شماره داوطلبی و کد ملی خود را وارد نموده و اقدام به دریافت کارنامه نهایی خود کنند.

کارنامه سبز همان فرم انتخاب رشته داوطلب است که سایت سازمان سنجش برای آگاهی ‌بخشی به داوطلبان هر ساله آن را منتشر خواهد کرد. در کارنامه سبز کد رشته انتخابی تمام داوطلبان درج ‌شده و متقاضیان می توانند رتبه خود را با رتبه آخرین فرد قبول ‌شده در انتخاب رشته مشاهده کنند. از آنجا که در سال گذشته زمان انتشار کارنامه سبز 9 مهر ماه بود، احتمال دارد که در سال ۱۴۰۲ کارنامه سبر در اوایل مهر منتشر شود.

 

نحوه مشاهده کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۲

افرادی که در فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ شرکت می‌ کنند، باید در زمان مهلت استفاده از کارنامه‌ سبز به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنند و بعد از ورود به بخش کنکور سراسری، لینک مربوط به کارنامه نهایی کنکور سراسری انتخاب کنند و با وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود به دریافت کارنامه سبز خود اقدام نمایند.

1- با ورود به سایت سازمان سنجش از قسمت سراسری بر روی لینک کارنامه نهایی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ کلیک نمایید.

شرط استفاده از کارنامه سبز کنکور

2- در این مرحله  با دو روش می توانید کارنامه سبز خود را دریافت نمایید.

روش 1: شماره پرونده + شماره شناسنامه + سال تولد

روش 2: شماره داوطلبی + شماره شناسنامه + سال تولد

چگونگی دریافت کارنامه سبز کنکور

 

کارنامه محرمانه یا کارنامه سبز کنکور سراسری چیست؟

در رابطه با این که شما در کارنامه سبز خود در کدام یک از رشته ها می توانید انتخاب رشته نمایید و یا اینکه به کدام دانشگاه برای ادامه تحصیل بروید، با توجه به انتخاب رشته در کنکور تعیین شده است.

این بدان معناست که در زمان انتخاب رشته شما ممکن است بر اساس انتخاب خود، در اولویت پنجم خود پذیرفته شده باشید اما در اولویت بیستم نیز امکان پذیرش برای شما وجود داشته باشد.

در این شرایط شما می‌توانید با توجه به کارنامه سبز خود در اولویت های بعدی برای ثبت نام اقدام نمایید.

 یکی از نکات مهمی که برای استفاده از کارنامه سبز باید مدنظر قرار دهید این است که، این کارنامه تنها برای آن دسته از افرادی کارآمد خواهد بود که موفق به پذیرش در هر یک از رشته های انتخابی خود شده باشند.

در واقع، اگر شما در کارنامه نهایی خود کلمه “مردودی” را مشاهده نموده اید، حتی با وجود کارنامه سبز کنکور سراسری نمی توانید در هیچ یک از اولویت های خود اقدام به ثبت نام در دانشگاه مورد نظر نمایید.

یکی از نکات بسیار مهمی که ما به هنگام انتخاب رشته کنکور به دانش آموزان تاکید داریم این است که به ترتیب اولویت ها و علاقه خود برای انتخاب رشته اقدام نمایید.

رعایت نکردن این نکته موجب می‌شود تا داوطلبان نتوانند در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند. بنابراین، می توانید با توجه به کارنامه سبز خود مشاهده کنید که امکان قبولی شما در کدام یک از رشته های دانشگاهی وجود خواهد داشت و به راحتی می‌ توانید بر همین اساس در رشته مورد علاقه پذیرفته شوند.

 

چگونگی مشاهده کارنامه سبز کنکور

 

اطلاعیه

کارنامه نهایی کنکور سراسری از نهم مهر ماه قابل دریافت خواهد بود.

 

نحوه استفاده از کارنامه سبز کنکور سراسری

 

کاربرد کارنامه سبز کنکور

 

برای دانلود پی دی اف نمونه کارنامه سبز بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

پس از اینکه کارنامه سبز  را دریافت می نمایید، ممکن است تعداد زیاد جدول و اعداد در کارنامه، شما را کمی سردرگم نماید و همچنین موجب شود سوالات زیادی برایتان به وجود بیاید.

اگر به تصویری که از یک کارنامه ارائه شده است دقت نمایید متوجه می شوید که چند قسمت در این کارنامه وجود دارد.

یکی از این قسمت ها مربوط به رتبه داوطلب در رشته انتخابی است. ستون دیگر مربوط به آخرین رتبه ای است که داوطلبان در آن رشته پذیرفته شده‌اند و در قسمت نتیجه نیز شما می توانید اعدادی را مشاهده نمایید که هر یک از این اعداد دارای معنای خاصی هستند.

به عنوان مثال، در کارنامه سبز کنکور سراسری که برای شما قرار داده ایم، ستونی که رتبه داوطلب در آن تعیین شده است مشخص می کند که فاصله او با آخرین فردی که پذیرفته شده است به چه میزان است و می تواند چندمین نفر برای پذیرش در رشته انتخابی باشد.

چنانچه به اعدادی که در ستون نتیجه وجود دارد دقت نموده باشید، برای این داوطلب تعداد کد رشته هفت زیاد است و در یک رشته  علامت ستاره در قسمت نتیجه کارنامه قابل مشاهده است که در واقع نشان می دهد شما در این رشته پذیرفته شده و در حال تحصیل هستید.

حتماً متوجه این مسئله شده اید که در کدام یک از رشته ها با توجه به این کدهای موجود می توانید انتخاب رشته نمایید.

با استفاده از دفترچه انتخاب رشته می توانید کدهایی که در دفترچه انتخاب رشته وجود دارد مقایسه و تطبیق دهید. همچنین، در صورتی که برگه انتخاب رشته خود را داشته باشید بدون نیاز به مراجعه به دفترچه انتخاب رشته خود را مشاهده کنید.

 

شرایط دریافت کارنامه سبز کنکور

 

برای اطلاع از نحوه انتخاب رشته رایگان کنکور کلیک کنید.

 

معنای اعداد در ستون مربوط به نتایج کارنامه محرمانه چیست؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از داوطلبان هنگام دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری دارند این است که این اعداد در ستون نتیجه چیست و اینکه آیا ما می توانیم تمامی رشته هایی که در کارنامه وجود دارد را انتخاب نماییم؟

در جدول زیر ماه به معانی هر یک از اعداد اشاره نموده ایم با توجه به آن می توانید به راحتی کارنامه خود را بررسی نمایید. و برای اطلاع از مهلت استفاده از کارنامه سبز نیز می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

اعداد مفهوم عدد
1 در صورتی که این کد برای رشته های دارای شرایط پذیرش خاص برای شما به نمایش در آمده است، بدین معناست که شما شرایط  اختصاصی را برای قبولی در این رشته ندارید. همچنین یکی از دلایل دیگری که این کد برای شما به نمایش در می آید، عدم دارا بودن ضوابط اختصاصی رشته های انتخابی برای داوطلبان است.
2 در صورتی که در کد رشته محل انتخابی خود جهت مصاحبه در دانشگاه دعوت شوید، این کد به نمایش در می آید.
3 نمایش این کد در کارنامه به دو دلیل است. یکی از دلایل آن برای کارمندانی است که با استفاده از سهمیه کارمندی پذیرفته شده اند دلیل دیگر آن برای داوطلبانی است که با توجه به کسب نمره در رشته انتخابی در سهمیه مجاز دیگری به جز سهمیه نهایی پذیرفته شده‌اند.
4 آن دسته از داوطلبانی که دانشگاه های پردیس فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را انتخاب نموده اند، در صورتی که وضعیت علمی آنان در دست بررسی باشد، این کد برای آنها به نمایش در خواهد آمد.
5 داوطلبانی که شرایط عمومی گزینش برای پذیرش در دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان نمره لازم را کسب نکرده‌اند موفق به جذب در این دانشگاه نشده‌اند و همین مسئله موجب دعوت دوباره آنها برای گزینش می شود که با در دست داشتن مدارک و اطلاعات خود لازم است که به گزینش استان بومی خود مراجعه نمایند.
6 اگر  در کارنامه‌ای که در این مقاله برای شما ارائه نموده ایم توجه کرده باشید در چندین کد رشته عدد هفت در قسمت نتایج نشان داده شده است زیرا این داوطلب شرایط سنی پذیرش در دانشگاه پردیس فرهنگیان را نداشته است همچنین، در صورتی که از نظر معدل و ویژگی های جسمانی و غیبت در مصاحبه تخصصی شما صورت نگرفته باشد این کد را مشاهده می کنید.
7 چنانچه با شرایط و قوانین از نظر نمره کل برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان و یا رشته های گروهی را نداشته باشید، امکان پذیرش را خواهد داشت که نمره بیشتری نسبت به نمره به دست آمده داشته باشند.
8

در صورتی که وضعیت علمی شما برای پذیرش یقیه الله دکتری پیوسته بیوتکنولوژی، غیرانتفاعی رفاه و علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، بیمه اکو دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه شاهد در حال بررسی باشد این کد را به دلیل وضعیت و شرایط عمومی مشاهده می کنید.

 

زمان مشاهده کارنامه سبز کنکور

 

برای اطلاع رشته های بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی سراسری کلیک نمایید.

 

شرط استفاده از کارنامه سبز چیست؟

راه هایی که می‌توان با توجه به آن برای انتقالی با استفاده از کارنامه سبز کنکور سراسری اقدام نمود، این است که درخواست خود را در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت نمایید و درخواست بدهید تا به بررسی لینک اشتباه در انتخاب رشته سازمان سنجش و آموزش کشور بپردازند. البته زمان این درخواست نباید بیش از یک ماه باشد.

آن دسته از پذیرفته شدگانی که مایل به ادامه تحصیل در رشته فعلی خود نیستند می توانند با استفاده از کارنامه سبز، برای تغییر رشته خود اقدام نمایند.

بدین معنا که که کارنامه سبز خود را به واحد دانشگاهی مربوطه ارائه نمایید. درصورت موافقت با درخواست شما می توانید جهت ادامه تحصیل خود را در دانشگاه مقصد اقدام نمایید.

نکته مهمی که توجه بدان ضروری می باشد این است که در اوایل شروع ترم تحصیلی، به طور معمول، این موافقت به سختی امکان پذیر است.

در شرایطی که شما در حال حاضر دانشجوی دانشگاه های پیام نور و یا غیرانتفاعی هستید توصیه ما به شما عزیزان این است که حتماً با مشاوران ما قبل از هر اقدامی ارتباط برقرار نمایید.

زیرا نکاتی در این رابطه وجود دارد که اگر بدون اطلاع از آن، بی گدار به آب بزنید ممکن است در آینده دچار مشکلاتی شوید.

همچنین، آن دسته از دانشجویانی که در حال تحصیل در دوره های شبانه بوده و یا مایل به ادامه تحصیل در دوره های روزانه هستند حتماً با مشاوران ما در این زمینه تماس حاصل نمایند.

 

شرایط اعلامی برای تغییر رشته از طریق کارنامه سبز چیست؟

همان طور که در جریان هستید به وسیله انتشار کارنامه سبز کنکور امکان تغییر رشته و همین طور دانشگاه محل قبولی نیز برای افراد متقاضی وجود دارد.

اما موضوع مورد توجه این است که تغییر رشته تحصیلی با انتشار کارنامه سبز کنکور تحت شرایطی خاص برای افراد متقاضی صورت می گیرد که اطلاع از آن خالی از لطف نیست. در ادامه این دو شرط مهم را خدمت شما ذکر می کنیم.

 • فرد متقاضی باید رتبه ای بالاتر و یا حداقل مساوی با آخرین فرد قبول شده در کد رشته محل مورد نظر شما را بدست آورده باشد.
 • دانشگاه مقصد الزاماً باید با انتقالی و تغییر رشته و دانشگاه شما موافقت کند.

 

اعتراض به کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۲

اگر تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برگزار نشود، انتشار کارنامه سبز کنکور آخرین مرحله از برگزاری کنکور سراسری است و آن افرادی که در کد رشته محل دلخواه خود پذیرفته شده‌ اند، می توانند با توجه به اطلاعیه‌ های دانشگاه در ارتباط با ثبت نام اینترنتی یا حضوری، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در سایت رسمی سنجش درج کنند و جهت ثبت نام در دانشگاه مورد نظر خود اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که بعد از بررسی کارنامه سبز کنکور توسط سازمان سنجش موفق به قبولی در هیچ کد رشته محل نشده ‌اندف می توانند برای برنامه‌ریزی برای کنکور سال بعد اقدام کنند یا در ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

افرادی که به نتایج اعلام‌ شده کارنامه سبز کنکور معترض هستند و یا اولویت ‌های بعدی خود را در دست بررسی قرار داده ‌اند، باید به سایت سنجش مراجعه ‌کرده و از طریق ثبت درخواست در سیستم پاسخ‌ گویی سازمان سنجش اعتراض خود را مطرح کنند.

افراد متقاضی برای ادامه تحصیل می توانند برای دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری از مشاوران تحصیلی آکادمی ایران تحصیل کمک بگیرند و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

 

نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور

 

مشاوره کارنامه سبز کنکور سراسری

اگر فردی در انتخاب های خود اشتباه کرده و انتخابی که علاقه کمتری نسبت ‌به آن داشته را در اولویت بالاتر قرار داده ‌است، به ‌احتمال زیاد در اولویت ‌های پایین تر طبق کارنامه سبز یا کارنامه محرمانه در بیش ‌از یک رشته محل رتبه قبولی را کسب کرده‌ است. پس اگر می‌خواهید کارهای انتقالی خود را انجام دهید، حداقل رشته محلی را انتخاب کنید که از همه لحاظ برای شما بهتر و به ‌صرفه تر باشد.

علاوه ‌بر این اگر برای یکی از اولویت‌ های پایین تر که رتبه لازم برای قبولی را کسب کرده ‌اید، درخواست داده و با آن موافقت نشده ‌است، می توانید برای سایر انتخاب های پایین تر نیز درخواست انتقال خود را ثبت کنید و احتمالاً شانس موافقت در آن وجود دارد. اما توصیه می کنیم به ‌هیچ ‌عنوان برای دو رشته محل به ‌صورت هم‌ زمان درخواست انتقال ندهید، زیرا ممکن است با هر دو درخواست شما مخالفت شود.

 

اخبار پیرامون کارنامه سبز کنکور

1- داوطلبان با استفاده از کارنامه سبز کنکور سراسری می توانند درخواست انتقالی، تغییر رشته و رفع محرومیت کنکور سال بعد را از طریق سیستم پاسخگویی سنجش ثبت کنند.

2- کارنامه نهایی کنکور سراسری غالبا چند روز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته و در اواخر شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

تاریخ مشاهده کارنامه سبز کنکور

 

خلاصه مطلب

در مقاله به بررسی کارنامه سبز کنکور یا همان کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه پرداختیم که هر ساله پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری از طریق سازمان سنجش منتشر می شود. این کارنامه به داوطلبان کمک می کند که نسبت‌ به وضعیت قبولی خود را از کد رشته های محل انتخابی خود آگاهی بیشتری کسب کنند. چنانچه شما داوطلب گرامی در فرایند ادامه تحصیل در خصوص کارنامه سبز کنکور سوال داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله فوق بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کارنامه سبز کنکور سراسری چیست؟

کارنامه سبز در واقع پس از کارنامه نهایی منتشر می شود و شما می توانید با توجه به آن امکان قبولی در رشته های دیگر را مشاهده نمایید.

زمان مشاهده و کاربرد های کارنامه سبز کنکور چگونه است؟

انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری در سال های مختلف در مهر ماه بوده است که برای امسال این زمان به آبان ماه منتقل شد.

مهلت استفاده از کارنامه سبز چقدر است؟

مهلت استفاده از کارنامه سبز در واقع ده روز پس از انتشار آن می باشد که در این زمان می توانید اقدمات لازم را به انام برسانید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  محمد
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  عجب کارنامه ای فرستادند هیچی فقط سر کاری این کارنامه نبود اعلام نتیجه دوباره بود اولویت های بعدی رو نیاورده

 2. Avatar photo
  فاطمه بیگی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  ببخشید پیرو سوال قبل چطور میتونم با مشاور تماس بگیرم؟تلفن ثابت نداریم متاسفانه

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت بسته مکالمه تهیه کنید تا از طرف مجموعه با شما تماس گرفته شود.

 3. Avatar photo
  فاطمه بیگی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام وقت بخیر
  من فرهنگیان قبول شدم به نظرتون میتونم با کارنامه سبز اولویت های بعدی که علاقه دارم اقدام کنم؟
  و این که وقتی درخواست دادم باید دانشگاهی که دراومدم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. Avatar photo
  فرناز
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام.من اولویت6ام بعده تهران طراحی لباس نجف اباد قبول شدم و الان که از چند نفر پرسیدم گفتن اصلا دانشگاه خوبی نیست و محیط بدی داره چطوری میتونم با کارنامه سبز تغییر رشته بدم؟الان باید دانشگاه ثبت نام کنم یا نه؟دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد هم قبول شدم براساس سوابق تحصیلی .باید اینجا ثبت نام کنم تا نتیجه کارنامه سبز بیاد ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 5. Avatar photo
  بهناز دیری
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من الان روزانه قبول شدم و نمیخوام برای ثبت نام برم اگه مجددا برای نوبت شبانه با استفاده از کارنامه سبز اقدام کنم و نرم میتونم از سهمیه ایثارگرم استفاده کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود مگر درخاست لغو محرومیت بزنید جهت کسب اطلاع بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. Avatar photo
  بهناز دیری
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

  سلاو خسته نباشید خدمت شما
  من رشته مورد علاقم بالاتر از رشته‌ای که قبول شدم
  نمیتونم از کارنامه سبز در صورت قبولی یا مساوی اونارو بزنم؟؟
  و اینکه چون روزانه قبول شدم و نمیخوام ثبت نام کنم سمهیه ایثارگرم میسوزه و نمیتونم استفاده کنم دیگه؟؟؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • Avatar photo
    فاطمه بیگی
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

    سلام وقت بخیر
    من فرهنگیان قبول شدم به نظرتون میتونم با کارنامه سبز اولویت های بعدی که علاقه دارم اقدام کنم؟
    و این که وقتی درخواست دادم باید دانشگاهی که دراومدم ثبت نام کنم؟

    • Avatar photo
     obeidavi obeidavi
     ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. Avatar photo
  حدیثه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام
  از دانشگاهی که قبول شدم راضی نیستم
  میخاستم بدونم اگه تو کارنامه سبزم اون دانشگاه مدنظرم رو رتبه اورده باشم،انتقالی من چه زمانی اتفاق میوفته؟همون ترم ۱ یا ترم۲

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله یه ترم

   • Avatar photo
    هاشم
    ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

    یعنی بعد از پایان ترم اول باید اقدام کنیم

 8. Avatar photo
  محمدامین
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام وقت بخیر
  من پزشکی ارتش رو بالاتر از پزشکی شهریه پرداز خرم آباد گذاشتم
  مصاحبه ارتش رفتم و احتمال قبولیم خیلی بالاعه
  حالا اگر در کارنامه سبز پردیس خرم آباد هم شانس داشته باشم
  در صورتی قبولی ارتش می تونم پردیس خرم آباد برم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. Avatar photo
  ارسلان
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام وقتتون بخیر، برای مشاهده کارنامه سبز کنکور به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

  • Avatar photo
   aria
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقتتون بخیر؛ کارنامه سبز کنکور را از طریق سایت سازمان سنجش می توانید مورد بررسی قرار دهید.

 10. Avatar photo
  آذین
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام روزتون بخیر
  ببخشید من شهرستان قبول شدم و خانوادم خیلی اصرار داشتن از طریق کارنامه سبز اقدام کنم و بیام تهران…منم از اونجایی که از شهرستان قبول شدنم راضی بودم این کار رو نکردم ولی به خانوادم نگفتم….حالا منتظر جوابن . میخواستم بپزسم شما میدونید متنی که سنجش برای رد کردن کارنامه سبز مینویسه چیه؟

 11. Avatar photo
  Sah
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام
  نمیشه از طریق همین کارنامه رشته ای ک قبلا انتخاب نکرده بودیم انتخاب کنیم ؟؟؟؟؟
  من اگه شهر دیگه ای میزدم قبول میشدم ولی نزدم الان پشیمونم میخوام ببینم میتونم کاری کنم یا نه ؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام متاسفانه نمیتونید کاد دیگه ای انجام بدید ولی می تونید واسه بهمن رشته های بدون کنکور رو انتخاب نمایید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)