ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1402 | ورود azmoon.org

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
کارت ورود به جلسه آزمون وکالت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افراد متقاضی و داوطلب رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت خود در آزمون وکالت با توجه به داشتن شرایط لازم ثبت نام می نمایند. قبل از شرکت در آزمون وکالت، ابتدا باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  اقدام نمایید. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه وکالت امکان پذیر است. زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت ۱۴۰۲ چند روز قبل از برگزاری آزمون همانند سال های گذشته خواهد بود.

در زمان آزمون ارائه کارت ورود به جلسه و کارت ملی الزامی است و در صورت نداشتن این دو مورد فرد اجازه ورود به آزمون را نخواهد داشت. در صورتی که در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دچار مشکلی مانند کندی اینترنتی و .. داشتید می توانید دریافت کارت خود را با کمک مشاورین ایران تحصیل دریافت نمایید. برای این کار کافی است با شماره 9099075307  تماس حاصل فرمایید. برای دانستن مراحل کارت ورود به جلسه آزمون وکالت در ادامه همراه ما باشید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1402

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه و دادگستری هستند باید چند روز قبل از آغاز آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در زمان آزمون آن را با خود همراه داشته باشند.

بر اساس اطلاعات سال های گذشته کارت ورود به جلسه آزمون وکالت در حدود 3 روز قبل از آزمون بر روی سایت مربوط به دادگستری و یا قوه قضاییه  قرار می گیرد.

در حال حاضر زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت برای ارگان دادگستری و قوه قضاییه مشخص نشده است و به محض مشخص شدن زمان آن این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

همچنین داوطلبین می توانند از طریق مشاورین ایران تحصیل از جدید ترین اطلاعیه ها در خصوص زمان و تغییرات در آزمون اطلاع پیدا نمایند. برای این کار کافی است با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید و با برنامه ریزی و زمانبندی مناسب در این آزمون موفق شوید.

بنر کال تو اکشن

روش های دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1402 

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت برای دو سازمان مختلف دادگستری و قوه قضاییه متفاوت می باشد و روش دریافت هر یک به صورت مجزا است. افراد متقاضی شرکت در آزمون وکالت باید با توجه به هر یک از این دو ارگان در زمان مقرر وارد سامانه شده و کارت ورود به جلسه آزمون وکالت را دریافت نماید.

توجه فرمایید آزمون وکالت دادگستری به زیر نظر اتحادیه سراسری کانون های وکلا دادگستری ایران و وزارت دادگستری بوده و برای دریافت کارت و ثبت نام باید از طریق سامانه سنجش اقدام نمایید. اما قوه قضاییه را از طریق سامانه دانشگاه آزاد ثبت نام و دریافت کارت صورت می گیرد. در ادامه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت را شرح خواهیم داد.

 

📌 برای اطلاع از شرایط سنی آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1402 

برای دریافت کارت ورود به جلسه قوه قضاییه باید از طریق سامانه دانشگاه آزاد اقدام نمایید. مراحل دریافت کارت به شرح زیر است:

💢 ابتدا وارد سامانه دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی  azmoon.org شوید.

💢 پس از ورود به سامانه باید گزینه کارت آزمون وکالت مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاورین خانواده قوه قضاییه را انتخاب نمایید.

💢 سپس اطلاعات ثبت نام را کامل وارد نمایید 

💢 در نهایت کارت خود را چاپ کرده و نزد خود نگه دارید.

 

برای خواندن مقاله آمادگی آزمون وکالت روی لینک آبی کلیک کنید.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری 1402 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری باید مراحل زیر را طی نمایید

💢 ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

💢 سپس سایر آزمون های استخدامی را انتخاب نمایید . کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری را انتخاب نمایید.

💢 سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و ثبت نام می نمایید.

💢 سپس کارت را دریافت کرده و آن را چاپ نمایید تا در زمان آزمون با خود همراه داشته باشید.

روش های دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1402

پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت داوطلبان ممکن است متوجه برخی از اشتباهات و اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه شوند. این اطلاعات گاها می تواند از سوی داوطلبان باشد و در برخی از موارد دیگر نیز، به دلیل اشتباهات صورت گرفته در سازمان سنجش این مشکلات رخ دهد. به همین دلیل خوشبختانه سایت سنجش و آموزش کشور راه هایی را برای حل این مشکل در نظر گرفته است و در محل هر حوزه امتحانی، امکان رفع آن وجود خواهد داشت.

توجه داشته باید که رفع نقص برای تمامی اطلاعات وجود نخواهد داشت و داوطلبان تنها می توانند در برخی از موارد تعیین شده و مجاز از سوی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور که مطابق با قوانین و ضوابط می باشد، عمل نمایند. در صورتی که اطلاعات شما در رابطه با جنسیت ، معلولیت ، سهمیه ثبت نامی ، عکس پرسنلی ، شماره داوطلبی اشتباه صورت گرفته باشد، می توانید برای رفع آن اقدام نمایید. ویرایش این اطلاعات تنها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت ۱۴۰۲ امکان پذیر است.

سایر اطلاعاتی که امکان ویرایش آنان از سوی سازمان سنحش ایجاد شده است شامل : نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، تاریخ فارغ التحصیلی و عنوان رشته تحصیلی می باشد. در این شرایط شما قبل از شرکت در آزمون لازم است به باجه های رفع نقص که توسط سازمان سنجش  و آموزش کشور تعیین شده است، مراجعه نمایید و برای رفع مشکل به وجود آمده تلاش نمایید. برای دریافت راهنمایی در این رابطه نیز، می توانید با مشاوران پشتیبان ما با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

📌 برای اطلاع از سهمیه در آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید.

نکات مهم در رابطه با شرکت در آزمون وکالت 1402

نکاتی که باید در خصوص شرکت در آزمون وکالت بدانید به شرح زیر است:

علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۱۴۰۲ داوطلبان باید برای ورود به جلسه آزمون ، شناسنامه عكس دار و يا كارت ملي، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاك كن، مدادتراش و سنجاق را به همراه داشته باشند.

به همراه داشتن هرگونه جزوه، کتاب و … بر اساس قوانین تعیین شده سازمان سنجش و آموزش کشور ممنوع می باشد.

به همراه داشتن وسایل اضافی همانند کیف دستي، ساك دستي، كتاب، جزوه، نت و يادداشت، ماشين حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند،دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، پيجر، ضبط صوت ممنوع می باشد.

دریافت کارت آزمون وکالت ۱۴۰۲ به هیچ عنوان به معنای تائید وزارت وکالت نمی باشد و به همین دلیل تنها قبولی در آزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان، هیچ حقی برای داوطلبان قرار داده نشده است.

در زمان برگزاری آزمون داوطلبان به سری دفترچه حتما توجه داشته باشند و آن را با پاسخ برگ به صورت دقیق چک نمایند و در صورت بروز اشتباهی در این رابطه به نزدیک ترین محل و مراقب خود اطلاع دهند.

رد و بدل نمودن هر گونه وسیله ای همانند خودكار، خودنويس، رواننويس، مداد، مداد پاك كن  در زمان برگزاری آزمون به منزله تقلب محسوب خواهد گردید و با متخلفین برخورد خواهد شد.

خارج نمودن هر گونه ملزومات همانند : (پاسخنامه، كارت شركت در آزمون و يا دفترچه سوالات از جلسه آزمون تخلف محسوب خواهد شد و با داوطلبان خاطی برخورد خواهد شد).

به همراه داشتن هر گونه وسیله همانند : تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و يا دستبند هوشمند ، جزوه، كتاب، هر گونه نُت و يادداشت و نظاير آن تخلف محسوب خواهد شد.

مخدوش نمودن و همچنین پاره کردن پاسخنامه، و یا عدم ارائه پاسخنامه در زمان تعیین شده تقلب و یا تخلف محسوب می گردد و با داوطلبان برابر با قوانین و ضوابط تعیین شده برخورد خواهد شد.

تمامی داوطلبان در صورن بروز هرگونه مشکل کارت ورود به جلسه آزمون وکالت از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مراجعه نمایند.

کال تو اکشن تماس

 

برای خواندن مقاله جزوه آزمون وکالت روی لینک کلیک کنید.

 

ضرایب دروس آزمون وکالت 1402

ضرایت دروس آزمون وکالت پس از انتشار دفترچه در سال جاری مشخص خواهد شد. اما در سال گذشته ضرایب به شرح زیر است که می توان با توجه به این ضرایب برای آزمون سال جاری برنامه ریزی نیز نمود

 

ردیف عنوان دروس منابع امتحانی ضرایب
1 حقوق مدنی کتاب قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی تألیف دکتر ناصر کاتوزیان می‌باشد که چاپ بیست و پنجم به بعد این کتاب توصیه می‌شود. 3
2 آیین دادرسی مدنی آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین سه جلدی تألیف دکتر عبداله شمس است. همچنین داوطلبان می‌بایست  قانون آیین دادرسی مدنی را نیز مطالعه نمایند. 3
3 حقوق جزا ( عمومی و اختصاصی ) حقوق جزای عمومی دکتر اردبیلی و حقوق جزای اختصاصی دکتر میرمحمد صادقی* علاوه بر این نیز مجموعه قانون مجازات اسلامی92 باید مورد مطالعه داوطلبان قرار گیرد. 2
4 آیین دادرسی کیفری قانون آیین دادرسی کیفری اصلاحیه 94 است . به همراه کتاب دوجلدی دکتر خالقی منطبق با قانون جدید (چاپ 95 به بعد) 2
5 حقوق تجارت دوره پنج جلدی حقوق تجارت تألیف دکتر ربیعا اسکینی می باشد. علاوه بر این، قانون تجارت نیز باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرد . 2
6 اصول استنباط حقوق اسلامی کتاب مبانی استنباط حقوق اسلامی یا اصول فقه تألیف دکتر ابوالحسن محمدی است که چاپ سی‌ام به بعد این کتاب توصیه شود. 1

 

ضرایب دروس آزمون وکالت

📌 برای اطلاع از منابع آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1402

 

امکان ویرایش کارت ورود به جلسه تنها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت امکان پذیر است.

 

نام استان

نام شهرستان محل برگزاری

محل رفع نقص کارت

نشانی باجه‌های رفع نقص

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه تبریز

تبریز: بلوار ۲۹ بهمن ، دانشگاه تبریز، طبقه همکف ، ساختمان مدیریت خدمات آموزشی

آذربایجان غربی

ارومیه

دانشگاه ارومیه

ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه‌ ارومیه

اصفهان

اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان: میدان آزادی(دروازه شیراز)، بلواردانشگاه،درب شمالی دانشگاه اصفهان،ساختمان ستاد اجرای آزمونها

اردبیل

اردبیل

دانشگاه محقق اردبیلی

اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ورودی شماره ۳

البرز

کرج

دانشگاه خوارزمی کرج

کرج: حصارک، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی پردیس کرج

ایلام

ایلام

دانشگاه ایلام

ایلام: بلوارپژوهش،دانشگاه ایلام ، حوزه معاونت آموزشی

بوشهر

بوشهر

دانشگاه خلیج فارس بوشهر

بوشهر: بهمنی،خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر

تهران، سمنان،سیستان

و بلوچستان ،

هرمزگان

تهران

دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره (حوزه برادران)

تهران: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره

دانشگاه خوارزمی پردیس تهران (حوزه خواهران)

تهران : خیابان انقلاب ، دروازه دولت ، خیابان خاقانی، نبش خیابان شهید بوربور، ساختمان پردیس دانشگاه خوارزمی

چهارمحال و بختیاری

شهر کرد

دانشگاه شهرکرد

شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی

خراسان شمالی،

خراسان رضوی،

خراسان جنوبی

مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک‌ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه

خوزستان

اهواز

دانشگاه شهید چمران اهواز

اهواز: جاده گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهیدچمران اهواز

زنجان

زنجان

دانشگاه زنجان

زنجان: کیلومتر۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحدرایانه

فارس، کهگیلویه و بویراحمد

شیراز

دانشگاه شیراز

شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز

قزوین

قزوین

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین

قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین

قم

قم‌

دانشگاه قم

قم: بلوارالغدیر، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، جنب درب ورودی دانشگاه

کردستان

سنندج

دانشگاه کردستان

سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، واحد صدورکارت

کرمان

کرمان

دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک کرمان (شهید چمران)

کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی، ابتدای هفت باغ علوی، دانشکده فنی و حرفه­ای شماره یک کرمان(شهید چمران)

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه رازی کرمانشاه

کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره آموزش

گلستان

گرگان

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان

گیلان

رشت

دانشگاه گیلان

رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهربازی، پردیس دانشگاه گیلان

لرستان

خرم‌آباد

دانشگاه لرستان

خرم‌آباد: کیلومتر ۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان

 

مازندران

ساری

دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)

ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)، دانشکده فنی امام محمدباقر (ع)

مرکزی

اراک

دانشگاه اراک

اراک: میدان شریعتی، ابتدای بلوارمیرزای شیرازی، دانشگاه اراک، درب اصلی دانشگاه ،روبروی باجه انتظامات

همدان

‌همدان

دانشگاه بوعلی سینا همدان

همدان: شهرک مدرس، خیابان ابوطالب، جنب دبیرستان، دانشکده علوم انسانی

یزد

یزد

دانشگاه یزد

یزد: صفائیه، بلوار دانشگاه، ورودی دانش

 

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون

برای کسب اطلاعات و آشنایی با پکیج آموزشی آزمون وکالت روی لینک کلیک کنید.

 

اخبار پیرامون کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

🔊 فرآیند ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا آغاز شد

 متقاضیان دانشگاهی و حوزوی علاقمند به جهت شرکت در آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء در سال ۱۴۰۲ می‌توانند از امروز تا پایان روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ با مراجعه به درگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی است و زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

🔊 شرایط شروع به کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۱ در کانون وکلای فارس

هیات مدیره کانون وکلای دادگستری منطقه فارس در پانزدهمین جلسه خود که۱۴۰۲/۱/۲۰ برگزار شد با توجه به مکاتبه انجام شده با رئیس کل دادگستری استان فارس، درباره شرایط شروع دوره کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۱ (نوبت پذیرش ۱۴۰۰) تصمیم گیری کرد. بر اساس این مصوبه در صورت تکمیل پرونده پذیرفته شدگان، با اخذ تعهد رسمی از آنان مبنی بر اینکه چنانچه در طول کارآموزی شرایط قانونی یا آیین نامه ای در مورد آنان احراز نشود حق مکتسبه ای برایشان متصور نیست، می توانند کارآموزی خود را شروع کنند.

برای کسب اطلاع از شرایط شرکت در آزمون وکالت روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ۱۴۰۲ ارائه نماییم. در صورتی که مشکلی برای ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه وکالت دارید و یا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت ۱۴۰۲ برای دریافت کارت اقدام ننموده اید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. چنانچه هرگونه سوالی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه داشتید و یا در صورتی که با مشکلی در رابطه با نحوه دریافت و همچنین رفع نقص کارت ورود به جلسه مواجه شدید، می توانید با مشاوران ما با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

📥 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله کارت ورود به جلسه آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید. 📥

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری و قوه قضاییه را چگونه می توان دریافت نمود؟

دریافت کارت آزمون وکالت دادگستری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و برای دریافت کارت آزمون وکالت قوه قضاییه از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org امکان پذیر است

چگونه از زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت ۱۴۰۲ اطلاع یابیم؟

به طور معمول کارت ورود به جلسه آزمون وکالت چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود.

پس از دریافت کارت آزمون وکالت ۱۴۰۲چه اقدامی باید انجام دهیم؟

پرینت برگه مروبوط به کارت آزمون وکالت و همچنین به همراه داشتن آن در جلسه آزمون الزامی می باشد.

نظرات

 1. Avatar photo
  سیامک
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام خسته نباشید. کارت ورود به جلسه ازمون وکالت رو گرفتم ولی شماره ملیم اشتباه خورده چکار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام وقت بخیر
   ویرایش اطلاعات را انجام دهید .

 2. Avatar photo
  منصوره
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت رو میشه حصوری گرفت؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   باید از سایت اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور