ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه وکالت امکان پذیر است. زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت چند روز قبل از برگزاری آزمون؛ همانند سال‌های گذشته خواهد بود.

گفتنی است در روز آزمون، ارائه کارت ورود به جلسه و کارت ملی الزامی است و در صورت نداشتن این دو مورد فرد اجازه ورود به آزمون را نخواهد داشت. از این پیش از شروع آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید تا در صورت داشتن مغایرت به باجه‌های رفع مغایرت کرات ورود به جلسه آزمون وکالت مراجعه نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

افرادی که متقاضی شرکت در آزمون وکالت قوه قضاییه هستند، باید از زمان ثبت نام آزمون وکالت مطلع شده و چند روز قبل از آغاز آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و تا در زمان آزمون آن را با خود به همراه داشته باشند.

براساس اطلاعات سال‌های گذشته، کارت ورود به جلسه آزمون وکالت در حدود 3 روز قبل از آزمون بر روی سایت مربوط به قوه قضاییه قرار خواهد گرفت. در حال حاضر زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت 1403 برای ارگان قوه قضاییه مشخص نشده است؛ اما به محض مشخص شدن زمان آن این مقاله به روز رسانی می‌شود.

گفتنی است در صورتی که داوطلبین بدون کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه در روز آزمون شرکت کنند، اجازه ورود از آن‌ها سلب خواهد شد. به این ترتیب کارت ورود به جلسه، به نوعی همانند کارت ملی یا شناسنامه است. همچنین اگر اطلاعات کارت ورود به جلسه متقاضی با اطلاعات موجود در سیستم هم‌خوانی نداشته باشد، فرد از آزمون منع می‌شود.

بنر کال تو اکشن

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

در صورتی که متقاضیان، شرایط سنی آزمون وکالت را دارا باشند، کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه به صورت آنلاین و توسط مجری این آزمون که سازمان سنجش است، منتشر خواهد شد. داوطلبان باید برای دریافت نسخه الکترونیکی این کارت آن را پیش از آزمون چاپ کنند؛ چراکه داشتن آن به صورت فیزیکی در روز آزمون الزامی است.

باتوجه به اینکه سازمان سنجش مسئولیت ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه سال ۱۴۰۳ را بر عهده دارد، کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مرکز وکلا قوه قضاییه سال 1403 نیز در وب‌سایت این مرکز به آدرس sanjesh.org منتشر می‌شود. همچنین، همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه، امکان ویرایش برخی اطلاعات ثبت نامی این آزمون نیز امکان‌پذیر خواهد شد.

به این ترتیب داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون وکالت قوه قضاییه را دارند، بایستی اطلاعات خود را در زمان ثبت نام به دقت وارد کنند تا اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آن‌ها با اطلاعات اصلی هویتی آن‌ها مغایرتی نداشته باشد. در صورت ناقص بودن و یا اشتباه بودن اطلاعات، امکان ویرایش آن در زمان انتشار کارت ورود به جلسه وجود دارد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه

داوطلبان در صورت داشتن آمادگی آزمون وکالت، بایستی در سنجش و اموزش کشور ثبت نام کنند و پیش از برگزاری آزمون، کارت وورد به جلسه خود را دریافت نمایند. لینک دریافت و دانلود کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه از تاریخ مقرر‌ شده‌ در دفترچه ثبت نام آزمون وکالت، در سامانه این مرکز فعال خواهد شد.

داوطلبان می‌توانند در این زمان با مراجعه به وب‌سایت سنجش sanjesh.org و وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و آزمونی خواسته‌ شده‌ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه اقدام نمایند. در ادامه، مراحل و نحوه ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه در وب‌سایت سنجش ارائه‌ شده‌ است.

💢 مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه به شرح زیر است:

💢 ابتدا وارد وب‌سایت سنجش sanjesh.org شوید و سپس گزینه کارت آزمون وکالت از مرکز وکلا، تایید کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده سازمان قضائیه را برگزینید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه 1

💢 سپس اطلاعات لازم برای ثبت نام  و آزمون مورد نظر را در جایگاه‌های مشخص شده وارد کنید.

💢 بعد از درج اطلاعات می‌توانید کارت ورود به جلسه آزمون وکالت را دریافت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری

در حال حاضر زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری مشخص نشده است. ابتدا باید زمان دقیق ثبت نام این آزمون اعلام شود. طبق اطلاعیه رسمی سایت اختبار، زمان ثبت نام در آبان ماه 1403 خواهد بود. بعد از ثبت نام زمان انتشار کارت ورود به جلسه مشخص می‌شود تا داوطلبان برای دریافت این کارت که مجوز ورود به آزمون است، وارد سامانه سنجش و آموزش کشور شوند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری در سال‌های گذشته، چند روز قبل از برگزاری آزمون بوده است. داوطلبان بایستی وارد سنجش شوند و از طریق کدپیگیری و شماره پرونده، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. به احتمال زیاد، زمان انتشار این کارت همانند سال‌های گذشته خواهد بود. با این حال بهتر است داوطلبان، اخبار و اطلاعیه‌های سازمان سنجش را پیگیری کنند.

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری

آزمون وکالت دادگستری هر سال زیر نظر اتحادیه سراسری کانون‌های وکلا دادگستری ایران و وزارت دادگستری کشور برگزار می‌شود؛ اما مجری ثبت نام و برگزاری این آزمون سازمان سنجش و آموزش کشور است. هر سال سازمان سنجش بر اساس اطلاعیه و دستورالعمل دادگستری، فرآیند برگزاری آزمون وکالت را پیش می‌برد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت مانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی و الکترونیکی منتشر می‌شود که لازم است هر یک از داوطلبان پس از دانلود فایل مربوطه، نسبت به تهیه نسخه چاپی کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری سال جاری اقدام کنند.

باتوجه به این موارد، لازم است داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون اخذ کارآموزی وکالت، در تاریخ مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و با استفاده از اطلاعات آزمونی و شخصی خود برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری اقدام کنند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری؛ مشابه کارت ورود به جلسه آزمون وکالت قوه قضاییه خواهد بود. به این ترتیب داوطلبان باید مراحل زیر را طی کنند تا بتوانند از کارت ورود به جلسه، یک نسخه چاپی تهیه منند:

💢 ابتدا وارد سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.

💢 سپس گزینه سایر آزمون‌های استخدامی را انتخاب نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری1

💢کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری را انتخاب نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری2

💢 سپس اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و در آخر جست‌و‌جو کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری3

💢 سپس کارت را دریافت کرده و آن را چاپ نمایید تا در زمان آزمون با خود به همراه داشته باشید.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت، داوطلبان ممکن است متوجه برخی از اشتباهات و اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه شوند. این اطلاعات گاها می‌تواند از سوی داوطلبان باشد و در برخی از موارد دیگر نیز، به دلیل اشتباهات صورت گرفته در سازمان سنجش این مشکلات رخ دهد.

به همین دلیل خوشبختانه سایت سنجش و آموزش کشور راه‌هایی را برای حل این مشکل در نظر گرفته است و در محل هر حوزه امتحانی، امکان رفع آن وجود دارد.

به این نکته توجه داشته باشید رفع نقص برای تمامی اطلاعات وجود نخواهد داشت و داوطلبان تنها می‌توانند در برخی از موارد تعیین شده و مجاز از سوی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور که مطابق با قوانین و ضوابط است، عمل نمایند.

در صورتی که اطلاعات شما در رابطه با جنسیت، معلولیت، سهمیه ثبت نامی، عکس پرسنلی، شماره داوطلبی اشتباه صورت گرفته باشد، می‌توانید برای رفع آن اقدام نمایید. ویرایش این اطلاعات تنها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت امکان‌پذیر است.

سایر اطلاعاتی که امکان ویرایش آنان از سوی سازمان سنحش ایجاد شده است شامل: نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، تاریخ فارغ‌التحصیلی و عنوان رشته تحصیلی است.

در این شرایط شما قبل از شرکت در آزمون باید از سهمیه در آزمون وکالت مطلع شوید و در صورت مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون وکالت، به باجه‌های رفع نقص که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور تعیین شده است، مراجعه نمایید و برای رفع مشکل به وجود آمده تلاش نمایید.

کال تو اکشن تماس

نکات مهم در رابطه با شرکت در آزمون وکالت

نکاتی که باید در خصوص شرکت در آزمون وکالت بدانید، به شرح زیر است:

➕ علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون وکالت، داوطلبان باید برای ورود به جلسه آزمون، شناسنامه عكس‌دار و يا كارت ملی، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاک كن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند.

➕ به همراه داشتن هرگونه جزوه، کتاب و…براساس قوانین تعیین شده سازمان سنجش و آموزش کشور ممنوع است.

➕ به همراه داشتن وسایل اضافی همانند کیف دستی، ساک دستی، كتاب، جزوه، نت و يادداشت، ماشين حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، پيجر و ضبط صوت ممنوع است.

➕ دریافت کارت آزمون وکالت، به هیچ عنوان به معنای تائید وزارت وکالت نیست؛ بلکه تنها قبولی در آزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان، به منزله قبولی داوطلبان است.

➕ در زمان برگزاری آزمون، داوطلبان به سری دفترچه توجه داشته باشند و آن را با پاسخ برگ به صورت دقیق چک نمایند و در صورت بروز اشتباه در این رابطه به نزدیک‌ترین محل و مراقب خود اطلاع دهند.

➕ رد و بدل نمودن هر گونه وسیله‌ای؛ همانند خودكار، خودنويس، رواننويس، مداد و مداد پاک كن در زمان برگزاری آزمون به منزله تقلب است و با متخلفین برخورد خواهد شد.

➕ خارج نمودن هر گونه ملزومات همانند؛ پاسخنامه، كارت شركت در آزمون و يا دفترچه سوالات از جلسه آزمون تخلف است و با داوطلبان خاطی برخورد خواهد شد.

➕ به همراه داشتن هر گونه وسیله همانند؛ تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و يا دستبند هوشمند، جزوه آزمون وکالت، كتاب، هر گونه نُت و يادداشت و نظاير آن تخلف محسوب خواهد شد.

➕ مخدوش نمودن و همچنین پاره کردن پاسخنامه و یا عدم ارائه پاسخنامه در زمان تعیین شده تقلب و یا تخلف محسوب می‌گردد و با داوطلبان برابر با قوانین و ضوابط تعیین شده برخورد خواهد شد.

➕ تمامی داوطلبان در صورن بروز هرگونه مشکل کارت ورود به جلسه آزمون وکالت، از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مراجعه نمایند.

نکات مهم در رابطه با شرکت در آزمون وکالت

ضرایب دروس آزمون وکالت 

ضرایت دروس آزمون وکالت پس از انتشار دفترچه در سال جاری مشخص خواهد شد. اما در سال گذشته ضرایب به شرح زیر است که می توان با توجه به این ضرایب برای آزمون سال جاری برنامه ریزی نیز نمود

ردیف عنوان دروس منابع امتحانی ضرایب
1 حقوق مدنی کتاب قانون مدنی در نظم حقوقی کنونی تألیف دکتر ناصر کاتوزیان می‌باشد که چاپ بیست و پنجم به بعد این کتاب توصیه می‌شود. 3
2 آیین دادرسی مدنی آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین سه جلدی تألیف دکتر عبداله شمس است. همچنین داوطلبان می‌بایست  قانون آیین دادرسی مدنی را نیز مطالعه نمایند. 3
3 حقوق جزا ( عمومی و اختصاصی ) حقوق جزای عمومی دکتر اردبیلی و حقوق جزای اختصاصی دکتر میرمحمد صادقی* علاوه بر این نیز مجموعه قانون مجازات اسلامی92 باید مورد مطالعه داوطلبان قرار گیرد. 2
4 آیین دادرسی کیفری قانون آیین دادرسی کیفری اصلاحیه 94 است . به همراه کتاب دوجلدی دکتر خالقی منطبق با قانون جدید (چاپ 95 به بعد) 2
5 حقوق تجارت دوره پنج جلدی حقوق تجارت تألیف دکتر ربیعا اسکینی می باشد. علاوه بر این، قانون تجارت نیز باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرد . 2
6 اصول استنباط حقوق اسلامی کتاب مبانی استنباط حقوق اسلامی یا اصول فقه تألیف دکتر ابوالحسن محمدی است که چاپ سی‌ام به بعد این کتاب توصیه شود. 1

 

 

ضرایب دروس آزمون وکالت

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

امکان ویرایش کارت ورود به جلسه تنها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت امکان پذیر است. به این ترتیب، داوطلبان باید با آدرس باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون وکالت آشنا باشند تا در صورت مغایرت، به این باجه‌ها مراجعه نمایند. گفتنی است تمامی این نکته‌ها در پکیج آموزشی آزمون وکالت ذکر شده است تا متقاضیان علاوه بر مطالعه منابع، آمادگی لازم را داشته باشند.

نام استان نام شهرستان محل برگزاری محل رفع نقص کارت نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی تبریز دانشگاه تبریز تبریز: بلوار ۲۹ بهمن ، دانشگاه تبریز، طبقه همکف ، ساختمان مدیریت خدمات آموزشی
آذربایجان غربی ارومیه دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه‌ ارومیه
اصفهان ‌ اصفهان دانشگاه اصفهان اصفهان: میدان آزادی(دروازه شیراز)، بلواردانشگاه،درب شمالی دانشگاه اصفهان،ساختمان ستاد اجرای آزمونها
اردبیل اردبیل دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ورودی شماره ۳
البرز کرج دانشگاه خوارزمی کرج کرج: حصارک، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی پردیس کرج
ایلام ایلام دانشگاه ایلام ایلام: بلوارپژوهش،دانشگاه ایلام ، حوزه معاونت آموزشی
بوشهر ‌ بوشهر دانشگاه خلیج فارس بوشهر بوشهر: بهمنی،خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر
تهران، سمنان،سیستان

و بلوچستان ،

هرمزگان

تهران دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره (حوزه برادران) تهران: خیابان انقلاب، میدان فردوسی، بن بست شاهرود، دانشکده فرهنگ وارتباطات دانشگاه سوره
دانشگاه خوارزمی پردیس تهران (حوزه خواهران) تهران : خیابان انقلاب ، دروازه دولت ، خیابان خاقانی، نبش خیابان شهید بوربور، ساختمان پردیس دانشگاه خوارزمی
چهارمحال و بختیاری شهر کرد دانشگاه شهرکرد شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی
خراسان شمالی،

خراسان رضوی،

خراسان جنوبی

مشهد دانشگاه فردوسی مشهد مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک‌ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
خوزستان اهواز دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز: جاده گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهیدچمران اهواز
زنجان زنجان دانشگاه زنجان زنجان: کیلومتر۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحدرایانه
فارس، کهگیلویه و بویراحمد شیراز دانشگاه شیراز شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین قزوین دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین
قم قم‌ دانشگاه قم قم: بلوارالغدیر، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، جنب درب ورودی دانشگاه
کردستان سنندج دانشگاه کردستان سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، واحد صدورکارت
کرمان کرمان دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک کرمان (شهید چمران) کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی، ابتدای هفت باغ علوی، دانشکده فنی و حرفه­ای شماره یک کرمان(شهید چمران)
کرمانشاه کرمانشاه دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره آموزش
گلستان گرگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان
گیلان رشت دانشگاه گیلان رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهربازی، پردیس دانشگاه گیلان
لرستان خرم‌آباد دانشگاه لرستان خرم‌آباد: کیلومتر ۵ جاده (خرم آباد – تهران)، دانشگاه لرستان
 

مازندران

ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)، دانشکده فنی امام محمدباقر (ع)
مرکزی اراک دانشگاه اراک اراک: میدان شریعتی، ابتدای بلوارمیرزای شیرازی، دانشگاه اراک، درب اصلی دانشگاه ،روبروی باجه انتظامات
همدان ‌همدان دانشگاه بوعلی سینا همدان همدان: شهرک مدرس، خیابان ابوطالب، جنب دبیرستان، دانشکده علوم انسانی
یزد یزد دانشگاه یزد یزد: صفائیه، بلوار دانشگاه، ورودی دانش

 

باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه وکالت

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

پس از بررسی مفاهیم مربوط به زمان، شرایط شرکت در آزمون وکالت و روش دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا، در این بخش به توضیح نکات اساسی مرتبط با کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا می‌پردازیم که توجه به آن‌ها از سوی داوطلبان آزمون وکالت کانون وکلا می‌تواند از وقوع مشکلات مرتبط با کارت آزمون وکالت جلوگیری کند.

💢 داوطلبان آزمون وکالت، باید علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار خود را به همراه داشته باشند؛ بنابراین، به متقاضیان آزمون وکالت کانون وکلا سال 1403، توصیه می‌شود که در صورت عدم دسترسی به هر یک از دو مدرک هویتی شناسنامه یا کارت ملی به دلایلی از جمله مفقود شدن، سرقت یا تعویض، قبل از فرا رسیدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا برای دریافت آن مدرک اقدام نمایند.

💢 با هم‌زمان شدن کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری  در وبسایت سازمان سنجش کشور، راهنمای شرکت در آزمون وکالت نیز در وب‌سایت قرار خواهد گرفت؛ بنابراین، ضروری است که داوطلبان شرکت در آزمون وکالت کانون وکلا، با مطالعه این برگه، از قوانین و مقررات حضور در جلسه آزمون وکالت مطلع شوند.

💢 در صورت مشاهده هرگونه عدم تطابق در اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون وکالت کانون وکلا از سوی داوطلب، اصلاح مغایرت در مواردی از قبیل نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، تاریخ فارغ‌التحصیلی و عنوان رشته تحصیلی، از طریق ویرایش اطلاعات در وبسایت سازمان سنجش کشور انجام خواهد شد و در موارد دیگر مانند اشتباه در سهمیه‌های آزمون وکالت، رفع نقص یا عدم تطابق با مراجعه حضوری به باجه‌های رفع نقص سازمان سنجش امکان‌پذیر خواهد بود.

💢 آزمون وکالت کانون وکلا سال گذشته، ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه آزمون، راس ساعت ۸ بسته گردید؛ بنابراین، به داوطلبان شرکت در آزمون وکالت کانون وکلا توصیه می‌شود با آماده‌سازی به موقع مدارک لازم برای حضور در جلسه آزمون و انتخاب زمان مناسب برای حضور در جلسه آزمون، از بروز مشکلات مربوط به تاخیر حضور خودداری نمایند.

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

خلاصه مقاله کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت ارائه نماییم. داوطلبان آزمون وکالت قوه قضاییه یا دادگستری، بعد از ثبت نام باید از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت، سامانه و نحوه دریافت کارت، اطلاعات لازم را کسب کنند. چراکه کارت ورود به جلسه حکم مجوز ورود به آزمون را دارد.

چنانچه فردی بدون به همراه داشتن کارت ورود به جلسه بخواهد در آزمون شرکت کند، اجازه ورود به داوطلب داده نخواهد شد. نکته مهم دیگر، امکان ویرایش اطلاعات در باجه‌های رفع نقص اطلاعات است. درصورت درج اطلاعات نادرست، داوطلبان باید پیش از برگزاری آزمون به نزدیک‌ترین باجه‌های رفع نقص کارت مراجعه کنند. همچنین زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون است.

برای دانلود فایل pdf کارت ورود به جلسه آزمون وکالت بر روی لینک کلیک نمایید.

4.7/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می‌توان کارت ورود به جلسه آزمون وکالت دادگستری و قوه قضاییه دریافت نمود؟

دریافت کارت آزمون وکالت دادگستری و قوه قضاییه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان‌پذیر است

چگونه از زمان دریافت کارت ورود به جلسه وکالت ۱۴۰۳ اطلاع یابیم؟

به طور معمول کارت ورود به جلسه آزمون وکالت چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می‌شود.

پس از دریافت کارت آزمون وکالت ۱۴۰۳چه اقدامی باید انجام دهیم؟

کارت آزمون وکالت را باید پرینت بگیرید تا در جلسه آزمون به همراه داشته باشید. نشان دادن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است.

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403»

 1. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام و عرض ادب. (کانون مورد تقاضا جهت اشتغال به وکالت)، در زمان ثبت نامِ بنده، اشتباه درج شده است. و ظاهراً شامل مواردِ رفع نقص نمی باشد. لطفاً راهنماییم کنید در این مدت کوتاهِ باقیمانده تا آزمون چیکار کنم؟؟؟ اگر اِصلاح نشه کلاً زندگی و آیندم سرِ یک اشتباه به مُخاطره میفته. چون شرایطِ زندگی و کوچ به شهرِ دیگه رو بعنوان یک خانم ندارم. لطفاً راهنماییم کنید حضوری به‌کدام قسمت سازمان سنجش مراجعه کنم؟ یا راه حل دیگه ای اگر هست بفرمایید تو رو به خدا.????

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر جهت اصلاح مشکل باما تماس بفرمایید

 2. Avatar photo سیامک گفت:

  سلام خسته نباشید. کارت ورود به جلسه ازمون وکالت رو گرفتم ولی شماره ملیم اشتباه خورده چکار کنم؟

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ویرایش اطلاعات را انجام دهید .

 3. Avatar photo منصوره گفت:

  کارت ورود به جلسه آزمون وکالت رو میشه حصوری گرفت؟

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید از سایت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نحوه گزینش آموزش و پرورش

  نحوه گزینش آموزش و پرورش ۱۴۰۳ + شرایط بخشنامه کد 19

  آیا از نحوه گزینش آموزش و پرورش آگاهی دارید؟ افرادی که قصد ورود و اشتغال در وزارت آموزش و پرورش را دارند، بایستی علاوه بر قبولی در آزمون کتبی، در مرحله مصاحبه و گزینش نیز با موفقیت عبور کنند و...
 • ثبت نام حوزه علمیه خواهران

  ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خواهران 1403 – زمان، شرایط whc.ir

  افراد علاقه‌مند در رشته‌های معارف و حوزوی می‌توانند برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سال جاری اقدام نمایند. حوزه علمیه خواهران برای سه مقطع عمومی (کارشناسی)، عالی (کارشناسی ارشد) و تخصصی (دکتری) دانشجو می‌پذیرد. بنابراین داوطلبان می‌توانند بعد از...
 • اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای 1403 + جواب portaltvto

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای حدود 20 الی 30 روز بعد از تاریخ آزمون است. داوطلبانی که در آزمون ادواری هر کدام از مهارت‌های فنی حرفه ای شرکت نموده‌اند، در زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی با مراجعه...
 • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای

  کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای ۱۴۰۳

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون اعلام شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طریق سامانه Portaltvto امکان پذیر است. متقاضیان از طریق این سامانه می‌توانند...
تماس با مشاور