ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر شد. آن دسته از دانش آموزانی که برای شرکت در آزمون نمونه دولتی ثبت نام کرده اند، می توانند در زمان مقرر، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایند. پس از ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده کارت، شما می توانید به اطلاعاتی همچون، شماره داوطلبی، حوزه برگزاری آزمون، زمان تشکیل آزمون و غیره دسترسی داشته باشید. توصیه ما به تمامی دانش آموزان عزیز این است که در زمان تعیین شده و پس از اتمام وقت اقدامات لازم صورت گیرد.

 

همانطور که می دانید، پذیرش در مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم با توجه به سوابق تحصیلی صورت می پذیرد و آزمونی برگزار نمی شود. لذا لزوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی تنها برای داوطلبان نهم به دهم می باشد. چنانچه در زمان برگزاری آزمون شما کارت ورود به جلسه را به همراه نداشته باشید، امکان شرکت در آزمون را ندارید و از ورود شما به حوزه امتحانی جلوگیری به عمل می آید

 

 

برای اطلاع از راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و رفع نقص کارت ورود به جلسه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی و پس از وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی و هویتی امکان پذیر است.

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

 

برگزاری آزمون تیزهوشان 20 تیرماه خواهد بود. چنانچه در رابطه روال برگزاری آزمون تغییری را شاهد نباشیم، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۲ پنج روز، قبل  از برگزاری آزمون، بر روی سامانه قابل مشاهده است.

آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام آن ها با موفقیت به انجام رسیده است و به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی دارند، می توانند در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

زمان مشاهده کارت ورود به آزمون برای هر یک از استان ها ابلاغ خواهد شد و دانش آموزان هر استان می توانند به تفکیک، برای دریافت آن اقدام نمایند. انجام تمامی مراحل جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، تنها از طریق سامانه و به صورت الکترونیک امکان پذیر است.

تنها اقدام حضوری شما این است که کارت مورد نظر را پرینت گرفته و برای تأیید و مهر به مدرسه محل تحصیل فرزندتان ببرید. بنابراین توصیه می کنیم که دریافت کارت را به روزهای پایانی موکول نکنید.

 

 

برای دریافت کارنامه نمونه دولتی نهم به دهم بر روی لیک کلیک کنید

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

برای دریافت و مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون لازم است ابتدا به سامانه الکترونیکی همگام به نشانی hamgam.medu.ir مراجعه نمایید. دقت داشته باشید که هر یک از استان ها، به تفکیک، کارت ورود به جلسه آزمون را در سامانه قرار می دهند و لازم است جهت دریافت آن، به سامانه استان محل سکونت خود مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت شما لازم است اقدامات زیر را به انجام برسانید.

 • برای ورود ، در فیلد (قسمت مربوطه) کد ملی خود را به درستی وارد نمایید. سپس بر روی دکمه ورود کلیک نمایید.
 • پس از اینکه موفق به ورود به صفحه احتصاصی خود شدید، حال می توانید برای دریافت کارت خود اقدام نمایید. به همین منظور بر روی دکمه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کلیک کنید.
 • در قسمت پایین آن، گزینه ای به نام پرینت کارت ورود به جلسه آزمون قرار داده شده است که برای چاپ آن می توانید بر روی دکمه پرینت کلیک کنید.

توصیه می کنیم که داوطلبان دو نسخه از کارت ورود به جلسه را به همراه داشته باشند تا در صورتی که خدایی ناکرده یکی از آن ها دچار مشکلی شد، بتوانند از دیگر کارت ها استفاده نمایند.

 

 

برای ورود به سامانه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید

 

 

ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه برای رفع نقص

 

ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه برای رفع نقص

 

 

همانگونه که ذکر گردید، ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه به صورت تفکیکی در هر استان جداگانه اعلام و منتشر می شود.

هر یک از استان ها باید به تفکیک، در بازه زمانی تعیین شده، حدودا یک هفته قبل از آزمون، کارت مورد نظر را در سامانه بارگذاری نمایند.

یکی از دلایلی که ما برای اقدام به موقع تاکید داریم این است که در صورت بروز مشکل، بتوانید اقدامات لازم را داشته باشید.

پس از ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه برای رفع نقص حتما آن را به صورت دقیق بررسی نمایید. اطلاعاتی همچون، نام و نام خانوادگی داوطلب، عکس داوطلب و سایر اطلاعات شخصی و هویتی دانش آموز را به صورت کامل چک کنید.

زیرا چنانچه مشکلی در رابطه با اطلاعات درج شده وجود داشته باشد، در زمان آزمون، موجب ایجاد مشکلاتی برای شما می شود و نباید اطلاعات درج شده در کارت، با فرم ثبت نام شما مغایرت داشته باشد.

جهت رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون، لازم است با به همراه داشتن شناسنامه و مدارک خود، جهت رفع نقص کارت اقدام نمایید.

دقت داشته باشید در صورتی که داوطلبی اطلاعات موجود در کارت او با اطلاعات اصلی هماهنگی نداشته باشد و این اشتباه عمدا و یا سهوا به وجو آمده باشد، از ادامه سایر مراحل محروم خواهد شد و حتی در صورت پذیرش در آزمون، امکان ثبت نام را نخواهد داشت.

 

 

برای دریافت مشاوره در رابطه با روش قبولی در مدارس نمونه دولتی بر روی اینک کلیک کنید

 

 

شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

امکان پذیرش برای مدارس نمونه دولتی برای رشته هایی همچون ادبیات و عاوم انسانی، ریاضی و فیزیک، علوم تجربی و شاخه های فنی و حرفه ای در صورتی که واجد شرایط لازم باشند، با توجه به شیوه نامه های هدایت تحصیلی در خردادماه صورت می پذیرد.

آن دسته از داوطلبانی که در رابطه با ثبت نام شرایط آنها محرز نشده باشد، مطابق با ضوابط تعیین شده برای هدایت تحصیلی، امکان قبولی آنان وجود نخواهد داشت و از آزمون حذف خواهند گردید.

نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی برای آزمون ورودی بر اساس ارزشیابی نوبت دوم پابه نهم به نسبت مساوی در هر ترم تحصیلی یا نوبت اول و دوم سال، باید 50 درصد نمره آزمون ورودی و همچنین 50 درصد معدل کتبی و ارزشیابی پایانی را کسب نمایند.

از جمله دیگر شرایط محاسبه 50 درصد معدل کتبی برای پذیرش در مدارس نمونه دولتی، کسب حداقل معدل 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم یا همان خردادماه می باشد.

از جمله ظرفیت در نظر گرفته شده برای پذیرش دانش آموزان، مطابق با بخشنامه های موجود، 10 درصد پذیرش مدارس نمونه دولتی به دانش آموزان شاهد تعلق خواهد گرفت و کلیه دانش آموزان دارای این سهمیه می توانند بر اساس اولویت، از این سهمیه استفاده نمایند.

 

 

برای اطلاع از روش های تست زنی نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

اولویت های تعیین شده ظرفیت دانش آموزان شاهد

 1. اولویت اول برای پذیرش دانش آموزان شاهد برای فرزندان شاهد است.
 2. فرزندام محترم جانبازان 50 درصد به بالا و خانواده های محترم آزادگانی که سابقه اسارت آنان به بیش از 3 سال می رسد.
 3. فرزندان جانباز 25درصد و 49 درصد و آزادگانی که بیش از 6 ماه سابقه اسارت داشته اند، در اولویت دوم هستند.
 4. فرزندان خانواده های محترم جانبازی که میزان جانبازی آنان به زیر 25 درصد می رسد و یا کمتر از 6 ماه سابقه اسارت داشته باشند.

داوطلبان عزیزی که مشمول سهمیه شاهد می باشند توجه داشته باشند که قبل از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی و در زمان تعیین شده برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، لازم است در نمونه برگ ثبت نام، بر اساس اولویت های خود، عمل نمایید و همچنین در مهلت تعیین شده، برای ارائه مدارک خود اقدامات لازم را به عمل آورید.

بدیهی است پس از طی شدن زمان مورد نظر، امکان ثبت نام و ویرایش اطلاعات وجود ندارد.

لازم به ذکر است دانش آموزانی که دارای سهمیه شاهد می باشند، در صورتی موفق به پذیرش در آزمون که با توجه به اولویت های تعیین شده، بتوانند حداقل 70 درصد نمره کل آزمون آخرین فرد پذیرفته شده را کسب کنید.

در غیر این صورت امکانمی شوند پذیرش را ندارند. همچنین، اصل مدارک دانش آموزی سهمیه شاهد را در صورت پذیرش، به مدرسه مورد پذیرش ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه اصل مدارک، ثبت نام دانش آموز لغو می شود.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه می باشید و یا اینکه مایل هستید تا مشاوران ما برای رفع نقص کارت شما اقدام نمایند، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود می باشد، تماس حاصل فرمایید.

 

 

به منظور اطلاع از تغییرات مربوط به زمان مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی و اطلاع از آدرس سامانه هر استان با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

ظرفیت مدارس نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

 

 

کانال کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 97

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه مدت قبل از آزمون، می توانیم برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام نماییم؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، حدودا پنج روز قبل از آزمون می باشد که بر روی سامانه مورد نظر قرار می گیرد.

برای  ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه چه اطلاعاتی لازم است؟

جهت ورود به سامانه، شما لازم است به اطلاعات ثبت نامی و همچنین هویتی خود دسترسی داشته باشید.

اطلاعات اشتباه در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی را چگونه می توان اصلاح کرد؟

در صورتی که برخی از اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه شما اشتباه باشد، می توانید به باجه های رفع نقص کارت مراجعه کنید.

آیا امکان ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه تا روز آزمون وجود خواهد داشت؟

بله. تا آخرین لحظات تعیین شده می توانید اقدام نمایید. اما کارت بدون مهر مدرسه اعتبار ندارد.

نظرات

 1. خاطره
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام چرا لینک کارت آزمون باز نمی شود

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام سایت گاها به دلیل حجم بالا به مشکل می خوره

مطالب مرتبط

تماس با مشاور