ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴۹
پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. از آنجایی که نحوه استفاده از سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی ، برای بسیاری سوال می باشد، ما قصد داریم به تمامی سوالات شما در رابطه با این موضوع پاسخ دهیم. برای استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی ، لازم است به سامانه مربوطه مراجعه نمایید که در ادامه تمامی مراحل آورده است. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص، مشاهده درصد جانبازی با کد ملی و یا مشاهده درصد جانبازی با کد ملی و همچنین استعلام درصد جانبازی ارتش داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه نحوه پیگیری پرونده جانبازی در سامانه با کد ملی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی چگونه است؟

برای پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی ، لازم است مراحل زیر را طی کنید. استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی در سامانه سجایا امکان پذیر است. مراحل نیز به شرح زیر می باشد :

لازم است ابتدا فرد جانباز به دفاتر هاتف مراجعه کرده و کد رهگیری را دریافت نماید.

بعد از دریافت کد رهگیری، لازم است به سامانه isaar.ir مراجعه نمایند.

در این سامانه به قسمتی که برای پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی ، مراجعه نمایید و روی ستون وسط کلیک کنید.

برای ورود به سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی ، کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

سپس از وارد شدن، برای تکمیل اطلاعات اقدام کرده و سپس عکس خود را اسکن نمایید.

توجه داشته باشید که کارت ایثارگری با پست ارسال خواهد شد.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چه افرادی مشمول دریافت کارت و مشاهده درصد جانبازی با کد ملی هستند؟

در این خصوص لازم است به شما بگوییم که جانبازان زیر 25 درصد می توانند برای مشاهده کارت خود اقدام نمایند.

افرادی که درصد جانبازی آن ها زیر 25 درصد و یا مضرب غیر از 5 است، می توانند در سامانه سجایا ثبت نام کرده و پس از اصلاح کردن توسط کمیسیون پزشکی، ثبت نام نمایند.

 

 

مراحل مشاهده درصد و پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی

ممکن است برخی از ایثارگران در رابطه با نحوه مشاهده درصد جانبازی در سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی سوال داشته باشند. به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم و به تمامی سوالات شما در رابطه با نحوه مشاهده درصد جانبازی با کد ملی پاسخ دهیم.

در ابتدا لازم است بدانید که برای ورود به سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی ، به یک رمز عبور نیاز دارید. این رمز برای افراد ساکن تهران در دفاتر هاتف و برای افراد ساکن شهرهای غیر از تهران در دفاتر امور بنیاد و شهید ایثارگران، صادر می شود. پس از دریافت رمز، برای مشاهده درصد جانبازی با کد ملی، لازم است در سامانه ثبت نام نمایید. البته توجه داشته باشید که برای افراد ثبت نام شده جهت دریافت وام مسکن، قبلاً کد رهگیری صادر شده است و نیازی به مراجعه مجدد نمی باشد.

پس بعد از دریافت کد رهگیری، فرد باید برای ثبت نام در سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی، اقدام نماید. در هنگام ثبت نام لازم است نسبت به وارد کردن اطلاعات کاملاً درست نیز اقدام گردد. در میان اطلاعات، وارد کردن درست کدپستی ضروری است؛ زیرا کارت به آدرس و کد پستی فرد ارسال می شود.

 

 

برای آشنایی با نحوه پیگیری پرونده قضایی با کدملی وارد شوید.

 

 

استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی

 

 

نحوه پیگیری پرونده جانبازی ارتش

از آنجایی که یکی از ارگان های فرستنده رزمنده به جنگ، ارتش بوده است. به همین دلیل بسیاری از ارتشیان نیز به دنبال آموزش نحوه استعلام درصد جانبازی ارتش هستند. به دلیل اهمیت این موضوع، ما قصد داریم در ادامه نحوه استعلام درصد جانبازی ارتش را بررسی کنیم.

برای استعلام درصد جانبازی ارتش ، لازم است وارد سامانه آجا شوید.

سامانه آجا در آدرس، aja.ir واقع شده است.

برای استعلام درصد جانبازی ارتش، پس از وارد شدن به این سامانه لازم است اطلاعات خود را وارد نمایید.

برای وارد کردن اطلاعات، کد ملی و شماره کارت ایثارگری مورد نیاز است.

پس از وارد کردن اطلاعات، پیغامی به شما نمایش داده خواهد شد که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن ثبت نام است.

برای استعلام درصد جانبازی ارتش اگر پیام عدم ثبت موفقیت آمیز اطلاعات را مشاهده کردید، لازم است دوباره مراحل را بررسی کنید.

 

 

برای آشنایی با نحوه پیگیری پرونده قضایی با شماره پرونده وارد شوید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای استعلام پرونده ها

برای استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی ، لازم است طبق دستورالعمل ها مراحل را اجرا نمایید. علاوه بر این ارائه مدارک طبق موارد اعلام شده، ضروری است. در ادامه ما مدارک مورد نیاز برای پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی را بررسی خواهیم کرد.

مدارک مورد نیاز شامل موارد زیر می شود :

 • مدارک مرتبط با محل زندگی مانند اجاره نامه، فتوکپی از سند، فیش های آب و برق و گاز
 • فرم تعهد نامه برای عدم داشتن پرونده
 • کپی مدارک هویتی مانند شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • اسناد مرتبط با موارد درمانی
 • مدارک مرتبط با صورت جلسه آسیب دیدگی
 • مدارک مرتبط با رای کمیسیون ها
 • مدارک مرتبط با آسیب دیدگی و مجروحیت
 • ارائه عکس

 

 

مشاهده درصد جانبازی با کد ملی

 

 

چگونه جانبازی بگیریم؟

ما تا به این مرحل از مقاله سعی کردیم در رابطه با نحوه پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی با شما صحبت کنیم. در این قسمت قصد داریم به سوال شما در رابطه با نحوه دریافت جانبازی پاسخ دهیم.  به صورت کلی در رابطه با این موضوع لازم است بدانید ، ارائه جانبازی با مدارک و مستندات ممکن خواهد بود. پس از ارسال مدارک، مراجع ذی ربط به بررسی این موارد می پردازند. پس از بررسی در صورتی که مدارک تایید شود، پرونده فرد به بنیاد شهید ارسال خواهد شد. در نهایت نتیجه با استفاده از پیامک ارسال خواهد شد.

 

 

برای آشنایی با نحوه پیگیری پرونده قضایی با رمز شخصی کلیک کنید.

 

 

پیگیری کارت جانبازی زیر 25 درصد

شاید این سوال برای برخی پیش بیاید که آیا به جانبازان زیر 25 درصد نیز کارت تعلق می گیرد؟

در پاسخ باید به شما بگوییم که بله، به این افراد نیز کارت تعلق می گیرد. این افراد برای دریافت کارت، لازم است پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه خدمات الترونیک ایثارگران شوید. در این سامانه درخواست خود را ثبت کرده و به استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی بپردازید.

 

 

استعلام درصد جانبازی ارتش

 

 

اعطای 5 درصد جانبازی به رزمندگان

اگر برای استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی مدرکی نداشتید، جزء رزمندگان 5 درصد خواهید شد. در واقع پرونده جانبازانی که مدارک بالینی ندارند، به امور اداری بنیاد ارجاع داده می شود. در نهایت این افراد، به صورت حضوری در کمیسیون پزشکی دعوت شده و توسط تیم پزشکی ویزیت می شوند. در نهایت به این افراد، 5 درصد جانبازی اعطا خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از نحوه انجام معاینات پزشکی ارتش کلیک کنید.

 

 

نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه با کد ملی

ما در موارد فوق به بررسی نحوه پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی پرداختیم، در این قسمت قصد داریم نحوه نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه با کد ملی را بررسی کنیم. برای تمامی ایثارگران، سامانه isaarit.isaar.ir راه اندازی شده است. در این سامانه تمامی ایثارگران می توانند به پیگیری کارت خود پرداخته و برای صدور این کارت اقدام نمایند.

 

 

مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار سپاه

جهت اطلاع از نحوه پیگیری کارت ایثارگری سپاه با کد ملی لازم است مراحل زیر را طی کنید.

 • ابتدا به سامانه isaar.ir مراجعه نمایید.
 • در مرحله بعد، گزینه خدمات پر کاربرد را انتخاب کنید.
 • بعد از این مرحله لازم است برای انتخاب درخواست صدور کارت از ستون وسط اقدام کنید.
 • حالا باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید، در صورتی که نام کاربردی نداشتید، می توانید به نزدیک ترین دفتر بنیاد به محل سکونت خود مراجعه کنید.
 • در صورتی که نام کاربری و رمز عبور را داشتید و اطلاعات را تکمیل کردید، می توانید روی گزینه صدور کارت کلیک نمایید.

 

 

نحوه پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی

برای پیگیری کارت ایثارگری ارتش با کد ملی لازم است مراحل زیر را زیر را طی کنید. البته در ابتدا لازم است نکاتی را در رابطه با این موضوع بدانید. نکته اول مربوط به افراد واجد شرایط جهت دریافت کارت است. این کارت برای افرادی صادر می شود که از 31 شهریور سال 59 تا 31 شهریور سال 67 در جبهه حضور داشته اند. تمامی مراحل نیز در سایت آجا انجام خواهد شد.

 

 

مراحل تکمیل فرم جهت دریافت کارت ایثار ارتش

در ابتدا لازم است به نشانی aja.ir مراجعه نمایید.

سپس در این سامانه گزینه تکمیل اطلاعات آجا از سمت راست را انتخاب کنید.

در این قسمت لازم است، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده شامل کدملی وشماره کارت ایثارگری می شود.

پس از وارد کردن تمامی اطلاعات، پیغامی برای شما نشان داده می شود که تمامی اطلاعات با موفقیت ثبت شده است.

 

 

تذکرات مهم

ما در قسمت های فوق به بررسی جزییات مراحل پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی و پیگیری پرونده ایثارگری با کدملی پرداختیم. حالا در این قسمت یک سری نکات نهایی را بررسی خواهیم کرد که لازم است در هنگام استعلام در تمامی مراحل، به یاد داشته باشید.

نکته اول مربوط به شماره ملی درج شده روی کارت ایثارگری است. اگر این شماره به اشتباه درج شده باشد، لازم است همان شماره اشتباه را وارد کنید و از وارد کردن شماره ملی واقعی بپرهیزید. زیرا اطلاعات وارد شده شما با کارت سنجیده خواهد شد

اگر حتی پس از درج شماره کارت ایثارگری و شماره ملی روی کارت، نتوانستید، وارد شوید، توصیه می کنیم به کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید.

اگر اطلاعات هویتی غیر قابل ویرایش شما، با اطلاعات شناسنامه ای مطابقت نداشت، گزینه اطلاعات هویتی درج شده در سامانه با شناسنامه و کارت ملی مغایرت دارد را لازم است انتخاب کنید.

اگر پیام تمامی اطلاعات با موفقیت ثبت شد را مشاهده نکردید، حتما ًاز نو تمامی مراحل را بررسی کرده و یا با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

 

 

سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب به بررسی نکات مرتبط با پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی پرداختیم. از آنجایی که 90 درصد تمامی مراحل مربوط به استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی به صورت اینترنتی انجام می شود، به همین دلیل اطلاع از نحوه ورود به سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی ضروری است. ما تمامی مراحل این فعالیت را بررسی کرده و حتی موارد مرتبط با دریافت کارت ایثارگری را نیز بررسی نمودیم. برای دریافت کارت ایثارگری نیز تقریباض مراحل مشابهی با کمی اختلاف طی می شود. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با مراحل مشاهده درصد جانبازی با کد ملی داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه نحوه پیگیری پرونده جانبازی و ایثارگری در سامانه با کد ملی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

کسری خدمت جبهه پدر

استخدام نیروی انتظامی

استعلام کسری خدمت سربازی

شرایط استخدام ناجا

پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی

3.6/5 - (39 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی به چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

مهم ترین اطلاعات نام کاربری و رمز عبور هستند که باید وارد شوند.

آیا امکان استعلام پرونده جانبازی با شماره ملی وجود دارد؟

بله وجود دارد و مراحل نیز در متن توضیح داده شده است.

برای استعلام درصد جانبازی ارتش باید به چه سامانه ای مراجعه کرد؟

باید برای این کار به سامانه اسارت ایثار در آدرس https://isaarit.isaar.ir/ مراجعه کنید.

برای پیگیری پرونده جانبازی در سامانه مشاهده درصد جانبازی با شماره ملی، نیازی به مراجعه حضوری نیست؟

برای دریافت رمز ابتدا لازم است حضوری مراجعه نمایید.

نظرات

 1. سعید غلیم پور
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  من کارت ایثار گری دارم و۳ سال پیش برا جانبازی تمام ۷ فرم پروبعدش کمسیون پزشکی هم رفتم لشکر ۹۲ زرهی اهواز ومشکل شنوایی هردو گوشهایم و همینطور مشکل اعصاب هم دارم که کمسیون پزشکی تایید کردن تا الان جوابی یا تماسی یا پیامکی برای من نیومده لطفآ راهنماییم کنید چه کار کنم با سپاس از شما

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام وقت بخیر . حضورا به مرکزی که مدارک خود را ارجاع داده اید مراجعه بفرمایید .

 2. عبدالله فلاح زاده
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  پدرم اقای عبدالله فلاح زاده فرزنده حسین فلاح زاده جانباز هستن ودر حصرابادان زیرپل کارون مجروح میشن از طریق ارپی جی ۷مجروح میشن ایشون یه مدتی هزینه ای میدادید ولی چندین ساله اون هزینه قطع شده میشه لطف پیگیری کنید ایشون هنوز ترکش تو بدنشون هست

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز، برای پیگیری در این مورد شما باید بصورت حضوری به بنیاد امور جانبازان مراجعه کنید تا دلیل قطع مستمری مشخص شود.

 3. الف
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام وقتتون بخیر پدر من صورت سانحه نداره بعد از رفتن پیش پزشک های معتمد بعد پرونده رو فرستادن بنیاد گفتن ۴۰ روز طول میکشه تا جوابش بیاد ولی هنوز خبری نشد

  • مشاور محمدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   پیگیری پرونده جانبازی و تاییدیه نهایی را باید از طریق بنیاد امور ایثارگران انجام دهید.

 4. عوضعلی دلیر جارچلو
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

  سلام بنده بازنشسته ارتش هستم که 8سال درجبهه جنگ حضور داشتم یک سری مدارک جهت جانبازی از طریق مبادی مربوطه پر کرده ام ولی هیچگونه جوابی دریافت نکردم خواهشن راهنمایی بفرمایید وبرای کارت ایثار چند سالی هس مدارک پر کرده ام کسانی که آشنا یا نفوذ به قسمت مربوطه دارند اسامی آنان را به نیرو ارسال می‌کنند اکثرا کسانی هستند که به صورت جهشی مدارک جبهه را ردیف کرده اند خواهشمندم در مورد ما هم مساعدت بفرمایید متشکرم

  • مشاور ابراهیمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام روزتون بخیر
   باید به بنیاد مراجعه کنید

 5. ابراهیمی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  با سلام. پدر بنده 3 ماه داوطلبانه در جبهه حضور داشتند. امکانش هست تشکیل پرونده بدهیم؟ چدر بنده مفقود شده اند

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر پدرتان به یگان مربوطه رجوع فرمایند برای پیگیری مدارک

 6. سید سینا حسینی بای
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  عرض سلام و ادب بنده در سال ۸۷در حین خدمت سربازی ماموریت از ناحیه کمر ستون فقرات وپاهایم مجروح شدم،و بعد اتمام سربازی عواقب بدی که برایم پیش آمده بود به یگان خدمتی مراجعه و بنده را به بهداشت درمان لویزان معرفی و در آنجا تشکیل پرونده داده شد، و ۱۵درصد کارافتادگی معلولیت حین خدمت و ۵درصد ایثار الف الف داده شد ، و بعد اعتراض زده و نوار اعصاب پاهایم در کمیسیون اعتراض فقط هر پایم را ۳۵درصد از دو مهره کمر نشان داد ، اما هیچ توجهی نشد و مجدد همان درصد قبل را تایید کردند و تا کنون نه بیمه شدم و نه حقوی داده اند ، بنده متاهل در خرج مخارج زندگی و درمانم مانده ام دو فرزند دارم ، شرایط سختی را می گذرانم ، خدا خودش بهتر می داند دردهای روز مره از ناحیه کمر باسن و پاها و کتف ها و دستهایم ،جوانبم تباه شد بخاطر خدمت سربازی که ارتش توجهی به و عواقب آینده سرباز مجروح نمی کند .بنده جسمی سالم داشتم اما جسم و زندگیم الکی الکی به فنا و تباهی رفت ، هیچ امیدی به زندگی ندارم و در نهایت رهایی از این درد و رنج هر ثانیه فکر کردن به مرگ و مرگ و مرگ‌ و مرگ است . واقعا چرا به این سادگی حق حقوق بنده را ضایع کرده اند.حال خواهش دارم بنده را راهنمایی بفرمایید .تا امیدی برای زندگی آینده ام داشته باشم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   برای پیگیری پروندتون از بنیاد شهید، جانبازان و امور ایثارگران شهر خود اقدام کنید تا براتون کمیسیون تشکیل بشه
   شما تا دوبار حق اعتراض به رأی کمیسیون را دارا میباشید

 7. علی اسفندیاری
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

  کدملی ۴۹۲۹۴۵۲۷۳۲ پرونده دادم هنوز خبری نیست چکار کنیم کجا بریم خواهشن برای بعضی ها حقوق میدن ولی من هیچ نمیگیرم با ۲۴ ماه جهبه و ۹ سالهکارت ایثار کرفتم ۳ ساله پرونده دادم به یگان و بازم یه ماه پیش یه پرونده دیگه دادم و تمام هرچه بود سیدی کردم دادم خواهشن جوابمو بدین خدا قوت

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیربرای پیگیری کد ایپارگری باید به بنیاد ایپار مراجعه کنید و یا از طریق ارگان که خدمت کردید پیگیری کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 8. جوادشیخی
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام خسته نباشید من در زمان ۹/۵/۶۹ بر اثر سهل‌انگاری سربازی مسلح مورد اصابت گلوله قرار گرفتم و شکستگی استخوان و قطع شدن شدید عصب سیاتیک شدم که هیچگونه حرکتی نداردو نمیتونم با پای راست حرکت کنم
  به تهران رفتم و کمیسیون این موارد ذکر شده بالا را برای من ضمیمه پرونده قرار داده و گفتند که حدود ۴۵ الی ۵۰ درصد جانبازی تعلق می‌گیرد
  و من درصد جانبازی رو گزارش نکردم به کمیسیون شهر خودم الان فقط برام زدن بازنشسته الان باید چیکار کنم به کجا مراجعه کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   به دفاتر بنیاد جانبازان مراجعه نمایید و تشکیل پرونده دهید.

 9. A
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام وقت بخیر برای ارایه مدارک جانبازی ماده 87 باید به کدوم اداره مراجعه کنم؟یگان خدمتی من یگان حمزه تبریز بوده..الان مدارک رو کجا ببرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر باید به اخرین یگان خدمتی پدرتان مراجعه کنید

 10. حسین شیخی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

  بنده ۲۸ ماه خدمت کردم در زمان جنگ تو خاک عراق زبیداد .دسته شناسای بودم حتی شیمیای شدم ولی متاسفانه همه پروندهام تو بیمارستان ایلام آتیش زدن وهیچ مدرکی ندارم خواهشاا رسیدگی کنین ممنون ۳۲۵۲۸۴۸۶۰۰اینم کد ملیم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   از طریق پایگاه های ارتش اقدام نمایید.جهت اطلاع از پایگاه های ارتش در استان خود تماس بگیرید.

  • عبدالمجید موسوی
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   . فرمودید در منطقه شیمیایی شده اید. آمار مصدمان شیمیایی که به بیمارستان رفته اند گزارش شده در صورتی که اسم شما در آن آمار بود آن موقع پرونده شیمیایی جهت شما تشکیل می شود وبعد جهت معاینه به بیمارستان‌های تخصصی معرفی خواهید شد. به یگان خدمتی خود در آن زمان بوده اید مراجعه کنید. اگر منطقه شیمیایی شده بود در روز شمار جنگ آورده شده کدام منطقه ودر چه تاریخی از جنگ افزارهای شیمیایی استفاده شده وانشالله نتیجه خواهید گرفت.

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. فاضل چگینی
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  من سال ۶۲ تو کردستان مجروح شدم
  الان صورت سانحه خودم رو پیدا کردم و رفتم بیمارستانی که بستری بودم برای مدرک بالینی
  بیمارستان ادعا میکنه که مدارک اون سال امحاء شده و تنها مدرک باقی مونده یه برگه ی دفتر اندیکاتور هست که همزمان با زمان مجروحیت من وارد بیمارستان شدم
  صورت سانحه و مدرک بالینی رو بردیم امور ایثارگران لویزان و هم کمیسیون پزشکی تایید کرده و هم کمیسیون ۱۲۰
  بعد مدارک رو دادن ببریم بنیاد شهید شهرستان بعد اوردیم اینجا اصلا پذیرش نمیکنه میگه ناقصه
  الان باید چی کار کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر برای پرونده سازی و تکمیلش باید برید اخرین یگان ترخیصی و بعد از اون بنیاد این ارگانها قابلیت تکمیل پرونده رو دارن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 12. رضا
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴

  سلام من حین خدمت سربازی بعد از 19 ماه خدمت دچار ویروس هپاتید a شدم تو پادگان و به علت مرخصی ندادن بهم کبدمو از دست دادم و پیوند کبد شدم آخر خدمتم و در بیمارستان بعثت تهران پروندم رفت داخل کمیسیون شورا و تایید شد و گفتن ارسال میشه به کمیسیون 120 نهاجا برای رای دادن به نظرتون بهم از کار افتادگی میدن یا نه چن درصد میشم؟!!

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام
   برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام تماس بگیریدداخلی 103راهنماییتون میکنه

 13. فاطمه عابدی
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام ،پدر من جانباز بود)سال۶۷( و مدارک پزشکی موجوده،هیچ وقت دنبال حقوق جانبازی نرفته بود و الان چند ساله فوت کرده،آیا میتونیم الان پرونده تشکیل بدیم که حقوق جانبازی رو بگیریم؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای تشکیل پرونده جانبازی باید به صورت حضوری به بنیاد امور ایثارگران مراجعه کرده و ثبت اطلاعات انجام دهید.احتمال صدور کارت جانبازی برای شخص فوت شده بسیار کم است.

 14. علی اصغر واحدی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام ۳ سال پیش اقدام کردم برای جانبازی ولی هنوز خبری نشده زنگ زدم کرمانشاه جواب نمیدن
  فقط درصد جانبازی مونده برام بزنن باید چیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام پیگیری کنید

  • سامان حمزه پور
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   با سلام پدر من ازمورخه 1358/01/01 تا 1359/07/01دارای حضور داوطلبانه در نیروی انتظامی در نقطه صفر مرزی است اما بعد این تاریخ با شروع جنگ تحمیلی به بالاجبار به عضویت سپاه در آمدند .بعد این تاریخ پرونده پدرم به علت نامعلوم بودن یگان خدمتی پرونده اش مفقود و نامعلوم است با داشتن استشهاد محلی و هم رزمان پدرم تا سال 1361خدمت کرده . لطفاً راهنمایی کنید چکار کنم ؟

   • مشاور حمامی
    ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

    سلام وقتتون بخیر برای دریافت خدمات ایثار و کارت ایثار با ما تماس بفرمایید

 15. سعداله روحی به کد ملی ۱۶۷۱۰۰۳۰۲۰
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۴۲

  من فرزند شهید گرانقدر رضا روحی هستم برای دریافت کارت جانبازی زیر ۲۵% پرونده دادم تابحال کارت بنده صادر نشده است کارت جانبازی وشهید تجمع شده کی صادر می شود کارت جانبازی وفرزند شهید بودن چگونه وچه شکلی است .راهنمایی کنید وپاسخ دهید اطفا ممنونم سعداله روحی

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام
   شما باید از ارگان مربوطه پیگیری کنید

 16. محسن
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

  با سلام بنده از کارکنان ارتش میباشم و در حادثه ای در میدان تیر دچار موج گرفتگی شدم که ۱۵ درصد برای گوش و دو درصد برا اعصاب از کارافتادگی بهم دادن ولی در کمیسیون احراز نیرو پدافند بعلت اینکه سلاح سبک بوده جانبازی رد شده آیا میتوانم شکایت به دیوان اداری بکنم؟

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام محسن
   شما میتونید نسبت به رای پرونده ای که دارین اعتراض بزنید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام این کاروبکنید

 17. منوچهر جعفرپور
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام

  • مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام در خدمت هستیم هرگونه سوالی در مورد پیگیری پرونده جانبازی با کد ملی دارید می تونید بپرسید.

   • حسن دوروزی
    ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

    سلام با هجده سال خدمت ارتش بعلت اعصاب روان وبیماری افسردگی اساسی شدیدباخصایص سایکوتیک برابربندج ماده 108معلول عادی و۴۸درصد جانبازی درکمیسیون های شورایعالی ارتش بازنشسته شدم سوال بنده این است که اولا به حقیر کارت ایثار تعلق میگیردیاخیر ودرمورد معلول و جانبازبودنم نه کارت دارم ونه هیچ مزایایی مثل وام وغیره نگرفتم بعلت اینکه تاریخ جانبازی بعدجنگ هست هیچ جاراهنمایی در اینترنت نکرده ودرکل کوهی از سوال دارم ونمیدانم چگونه وبکجامراجعه کنم ممنون

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

     سلام وقت بخیر.برای اطلاع از شرایط دریافت کارت ایثارگری با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 18. سیاوش امراللهی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام برای پرونده جانبازی که از طرف سپاه تایید شده وبه بنیاد ارسال شده

 19. ادریس عسگری
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من 56 ساله با پنج سرعائله مستاجر هستم تاریخ 18/ 1/ 63 به خدمت سربازی اعزام شدم
  درتاریخ 29/مهرماه / 7/ 63
  در عملیات عاشورا در منطقه میمک مجروح شدم هواپیماهای عراقی منطقه میمک را بمباران کردن و یک کامیون حمل مهمات را زدن دچار موج انفجار شد و همزمان ما برای جابجایی سوار پشت خودروی دوتا بودیم یک راکت به چند متری جلوی خودروی ما اصابت کرد از موج انفجار پرتاب بودیم سرم به زمین برخورد کرد و شکست و از صورت شقیقم و چند تا از دندانم شکست و چند ساعتی بیهوش بودم و از دو موج انفجار از هر دو گوش کم شنوا شدم و مشگل اعصاب و روان شدم و دچار ناراحتی قلبی شدم و به تهران اعزام شدم و در بیمارستان‌ 502 ارتش تهران بستری شدم ودر کمیسیون پزشکی به علت ناراحتی قلبی از خدمت سربازی معاف شدم و در تاریخ 14/ 2/ 64 از خدمت سربازی ترخیص شدم
  و مدارک ماینه گوش و اعصاب و روان
  در بیمارستان‌ 553 ارتش قزوین به ایثارگران کرمانشاه پشتیبانی منطقه یک باختران تحویل دادم تاریخ 12/ آبان/ 98 پیوست نام ام را توی سیستم ثبت نام کرده است و
  ولی برای شکستگی دندانم و سرم مدارکی تحویل ندادم به ایثارگران مربوطه آیا برای دندانم و سرم باید به دکتر متخصص شخصی بروم یا لازم نیست لطفا راهنمایی بفرمایند
  در ضمن تاریخ 12/ آبان / 98
  تا بهال که تاریخ 10/ شهریور/ 1400
  است خبری نگرفتم
  مشگل کاری دارم
  مشگل مالی دارم
  مشگل خانواد. گی دارم
  کسی بمن کار نمی دهد برای عصبی بودنم
  مستاجر هستم نه خانه ونه زمین و نه سرمایه از دولت جدید آقای رىیسی

  درخواست خانه دارم سر پناهی
  برای خانواده ام خودم آخر عمری در خانه خودم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام لطفا تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنیم.امکان پاسخگویی کامل درسایت به سوالات شما وجود ندارد.باتشکر

 20. عبدالعلی صفرزاده
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

  من ایثارگر بالای یکسال جبهه دارم، وهرکاری میکنم تا بتوانم کد۱۲ رقمی رابگیرم اما موفق نمیشوم بی زحمت راهنمائی ساده،در ضمن به تلفن ثابت دسترسی ندارم. باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای دریافت کد ایثارگری خود در صورتی که زیر نظر ارتش هستید از طریق سایت aja.ir و در صورتی که ایثار هستید سایت ایثار مراجعه فرمایید و با توجه به کد ملی خود اقدام به دریافت کنید موفق باشید

 21. مستمری بگیر گرسنه
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

  بنده تکاور عملیات ویژه 8سال جنگ تیپ45 نیرومخصوص خاتم ص دو ساله پرونده من برای 5%لعنتی تایید شده و فرستادم بعد 32سال هنوز ما از همه چی بی بهره ایم با اعصاب روان موجو هزار درد بی درمان یه مستمری تامین اجتمایی دارم خرج داروهای جنگم میشه خدا قبول داره

  • سید خدارحم فرهادی
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

   سلام خدا کریمه

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)