تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی

پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی + استعلام آنلاین | ایران تحصیل

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

نحوه پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی مشخص شده است. همانطور که می دانید ایران خودرو هر سال برای تحویل خودرو اقدام به ثبت نام از افراد متقاضی می کند و در نهایت با قرعه کشی خودرو ها را تحویل می دهد. در این میان برای اطلاع از نتایج قرعه کشی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و یا مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی وجود دارد. انتخاب روش قرعه کشی به این خاطر بود که واردات کم تر شده و از طرفی تولید داخلی نیز به اندازه کافی نبوده است و به همین دلیل تولید کنندگان روش قرعه کشی را انتخاب کردند. توجه داشته باشید که برای ثبت نام و مشاهده نتایج به هیچ عنوان سایت های متفرقه نروید زیرا باعث متحمل شدن ضرر و زیان های بسیاری خواهد شد. برای اطلاع از سایت های معتبر در این مورد و همچنین اطلاع از روندهای مشاهده نتایج قرعه کشی و شرایط ثبت نام در قرعه کشی  و پاسخ به برخی سوال ها مانند اینکه کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

اطلاعیه : 

نتایج قرعه کشی فروردین 1401 ایران خودرو اعلام شده است.

 

 

پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی

برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو راه های بسیاری وجود دارد. پس از این که مهلت ثبت نام به اتمام رسید، متقاضیان می توانند با چند روش مختلف به مشاهده نتایج بپردازند. سایت های مختلفی اقدام به انتشار نتایج می کنند؛ اما به صورت کلی دو روش وجود دارد که یکی طی کردن مراحل در سایت مخصوص ایران خودرو با استفاده از کد ملی و کد پیگیری است و راه دیگر اطلاع با استفاده از پیامک ارسالی از سمت ایران خودرو می باشد.

 

 

مراحل مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو

 

 

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو را چگونه ببینیم؟

در بخش قبل هم به این موضوع پرداختیم که اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو به طور معمول از طریق دو روش رسمی اعلام خواهد شد. در روش اول پیامکی برای برندگان ارسال می شود که در آن عنوان شده فرد به عنوان نفر اصلی یا ذخیره است. روش بعدی نیز مراجعه به سایت بود که در آن متقاضیان می توانستند با وارد کردن اطلاعات خود نتیجه را مشاهده نمایند.

 

 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک

اگر منتظر اعلام اسامی از راه پیامک هستید باید توجه داشته باشید که شماره موبایلی که داده اید، فعال و روشن بوده باشد.

نکته بعدی توجه به محتوای پیام است. متاسفانه بارها مشاهده شده که برخی افراد سودجود با هدف کلاهبرداری اقدام به ارسال پیامک های انبوه کرده و با ترفندهای مختلفی گوشی تلفن همراه و یا رمز های اینترنتی افراد را هک می کنند.

پس توجه داشته باشید که در پیامک های ارسالی از سمت ایران خودرو تنها به این موضوع که شما برنده شده اید اشاره شده و از شما مبلغی برای پرداخت نخواسته و به صورت کلی درخواستی مطرح نمی شود.

 

 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت

ممکن است برخی افراد در زمان ارسال پیامک، متوجه آن شده و یا به اشتباه پیامک ارسالی را حذف نمایند. به همین دلیل ما در این قسمت نحوه پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و همچنین نحوه اطلاع از اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی را بررسی خواهیم کرد. برای استفاده از سایت نیز دو روش وجود دارد. اولین روش پیگیری اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی است و بدون وارد شدن به حساب کاربری است و روش بعدی وارد شدن به حساب کاربری برای مشاهده اسامی برنده شدگان می باشد.

 

 

مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت ایران خودرو با استفاده از کد پیگیری

یکی از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت استفاده از کد پیگیری است که در ادامه مراحل آن را بررسی خواهیم کرد. در این روش احتیاجی به رمز عبور ثبت نام ایران خودرو ندارید.

در ابتدا باید وارد سامانه esale.ikco.ir شوید که وارد شدن به آن هم با استفاده از سیستم و هم با گوشی امکان پذیر خواهد بود.

اولین سایتی که نشان داده می شود، دارای عنوان«فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو» بوده که باید همان را کلیک کنید.

با وارد شدن به صفحه اصلی سایت، گزینه های متعددی را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن ها گزینه «لیست برندگان قرعه کشی» می باشد که با شکل گردونه مشخص شده است و باید روی آن کلیک کنید.

در مرحله بعدی وارد صفحه دیگری خواهید شد که در آن لیست برندگان قرار گرفته است.

برای پیگیری نام خود کافی است در قسمت کدپیگیری، آن را وارد کرده و جستجو را بزنید. اگر برنده شده باشید، پیام شما برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد. بدین ترتیب در این روش امکان مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی وجود خواهد داشت.

توجه داشته باشید که ممکن است در هنگام طی کردن مراحل به دلیل شلوغی سامانه با ارورهای مختلفی مواجه شوید.

همچنین در پاسخ به این سوال که کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ باید بگوییم این کد 7 رقمی می باشد.

 

 

نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو

 

 

مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت ایران خودرو از طریق حساب کاربری

منظور از مشاهده نتایج با استفاده از حساب کاربری، همان روش مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی است. در این قسمت همراه ما باشید تا روش پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی را بررسی کنیم.

در روش قبلی نیازی به وارد کردن کدملی نبود، زیرا فرد کدپیگیری داشت؛ اما اگر کدپیگیری نداشتید و یا در صورت گم کردن کد رهگیری ایران خودرو می توانید با استفاده از پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی این کار را انجام دهید.

برای این روش نیز نیاز است که به سایت ایران خودرو وارد شوید.

در ابتدا آدرس را  esale.ikco.irرا سرچ کرده و به سایت وارد شوید.

 

کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟

 

سپس باید به جای انتخاب لیست برندگاه قرعه کشی، گزینه ورود کاربر را انتخاب کنید.

پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن نام کاربری و کلمه عبور شما پرسیده می شود. در صورت فراموشی نام کاربری ایران خودرو می توانید با ما در تماس باشید تا راه حل مربوط به آن را ارائه دهیم.

 

 

اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی

 

 

کاربری همان کد ملی شما است و کلمه عبور را هم قبل خودتان انتخاب کرده اید. این موارد را وارد کرده و گزینه ورود را بزنید.

در صفحه پیشخوان حساب کاربری خود گزینه های متعددی را خواهید دید که یکی از آن ها «استعلام وضعیت قرعه کشی» است که باید آن را انتخاب کنید.

 

 

اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی

 

 

با انتخاب گزینه مشخصات خودرویی که انتخاب کرده اید به شما نشان داده شده و اگر واجد شرایط دریافت آن باشید و برنده شده باشید، عبارت برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

 

 

در صورتی که در لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو بودیم چه کنیم؟

ما در موارد فوق سعی کردیم مراحل مربوط به پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و با استفاده از کد پیگیری را بررسی کنیم. اگر نام شما جزء برنده شدگان بوده باشد، یعنی این شانس را داشته اید که اتوموبیل خود را دریافت کنید. در این صورت نیاز است یک سری مراحل را طی نمایید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

در ابتدا نیاز بدانید که شرکت ایران خورو یک بازه زمانی معمولا 3 یا 5 روزه برای پرداخت وجه مورد نیاز مشخص می کند. افرادی که در این بازه زمانی وجه را پرداخت نمی کنند یعنی انصراف داده اند.

برای واریز وجه نیز باید دوباره به حساب کاربری خود مراجعه کرده و این بار گزینه «واریز وجه قرعه کشی» را انتخاب نمایید.

با انتخاب این گزینه از شما کدپیگیری ثبت نام خواسته می شود که باید آن را به همراه کد امنیتی وارد کرده و روی جستجو بزنید.

بعد از این مراحل اطلاعات خودرویی که برنده شده اید به شما نشان داده می شود که باید مبلغ آن را پرداخت کنید. همچنین رنگ بندی و نمایندگی تحویل نیز از شما خواسته می شود.

برای دریافت نیز باید منتظر تماس از سمت نمایندگی مربوطه بمانید.

سپس باید در تاریخی که به شما اعلام می شود، به نمایندگی رفته و قرارداد را امضا نموده و تحویل بگیرید.

 

 

نکات مهم هنگام مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو

 

 

نحوه اطلاع از تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودرو

اگر در این قرعه کشی برنده نشده بودید، می توانید در مراحل بعدی نیز دوباره ثبت نام خود را انجام دهید. برای اطلاع از تاریخ های قرعه کشی بعدی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها مراجعه به وبسایت رسمی ایران خودرو است.

اطلاعیه:

  برای ورود مستقیم به سامانه اسامی برنده شدگان ایران خودرو کلیک کنید.

 

 

جزئیات ثبت نام ایران خودرو برای محصولات پیش فروش ایران خودرو فرودین 1401

آخرین ثبت نام برای خودرو در سال 1401 در تاریخ 23 فروردین انجام شده است که در آن محصولات تارا دستی و اتوماتیک، 207 دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن‌پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش‌سرعته، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و 207 اتوماتیک دورنگ با موعد تحویل حداکثر یک‌ساله عرضه شده بود.

 

 

خودرو های عرضه شده ایران خودرو در پیش فروش فروردین 1401

این محصولات تارا دستی و اتوماتیک، 207 دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن‌پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش‌سرعته، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک و 207 اتوماتیک دورنگ با موعد تحویل حداکثر یک‌ساله بوده اند.

 

 

شرایط ثبت نام ایران خودرو فروردین 1401

شرایطی که در این قسمت آورده ایم تقریباً در هر ثبت نام یکسان بوده؛ اما ممکن است تغییراتی را داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکتهای ایران خودرو و سایپا 2 سال باید باشد

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر(حداقل پایه سوم) ضروری است.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به فرد دیگر تخلف است.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبتنام، شماره حساب(شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارتهای بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کرده باشد.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی و نه فرد دیگری بتشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نیست.

۸. فرد انتخاب شده، میبایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس وکدپستی) اقدام کرده باشد.

۹. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود.

۱۰ . امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو ممنوع است.

نکته ۱: ثبتنام برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودرو) ممنوع تعیین شده است.

نکته ۲: ثبتنام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضیبه مدت ۳ سال از ثبت نام درتمامی طرح ها محروم می شود.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام ایران خودرو

1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو می باشد.

2 .انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتري در زمان واریز وجه خواهد بود.

3 .خودروي ثبت نامی، بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو  خواهد داشت.

4 .صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی میباشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاري بر عهده شخص خواهد بود.

5 .در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال گرفته نشده و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت می باشد.

6 .در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری منظور می شود.

7 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط پرداخت می شود.

8 .درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان منتقل کند و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید.

9 .در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، وجوه مورد نظر گرفته خواهد شد.

10 .امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري وجود دارد.

11 .سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 میباشد و کلیه پیامکهاي ارسالی از طریق شماره مذکور خواهد بود.

 

 

اطلاعیه :

تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودور هنوز اعلام نشده است؛ اما به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

 

آخرین اخبار پیرامون قرعه کشی محصولات  ایران خودرو

آخرین اخبار مرتبط در فروردین ماه 1401 را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

زمان تحویل خودورها یک ساله عنوان شده است.

در طرح پیش فروش سال جدید، 9 هزار و 500 نفر برنده شده و 19 هزار نفر ذخیره شده اند.

محصولات ارائه شده در این قرعه کشی شامل، تارا دستی، تارا اتوماتیک، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک، پژو 207 i دستی اتوماتیک مولتی کالر و دنا پلاس توربوشارژ با گیربکس 6 سرعته بوده است.

 

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی مراحل پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی بپردازیم. البته موارد دیگری همچون، نحوه مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی به علاوه نحوه اطلاع از اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی نیز بررسی گردید. به صورت کلی طرح های شرکت ایران خودرو یک ساله و یا تحویل فوری می باشد که افراد می توانند ابتدا پیش ثبت نام کرده و در بازه های زمانی بعدی خودرو را تحویل بگیرند. برای اطلاع از تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودرو هم مناسب ترین راه مراجعه به سایت این شرکت است که نحوه انجام این کار را نیز بررسی نمودیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری همچون کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ داشتید و یا در مراحل با مشکل رو به رو بودید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

زمان تحویل خودروها پس از برنده شدن در قرعه کشی چه تاریخی است؟

معمولاً یک سال بعد تحویل داده می شود.

آیا یک نفر همزمان دو بار ثبت نام کند؟

خیر برای هر کد ملی تنها یک بار امکان ثبت نام وجود دارد.

منظور از طرح قرعه کشی برای مادران چیست؟

در این طرح مادرانی که فرزند دوم خود را از 19 آبان به بعد دنیا آورده باشند، می توانند شرکت کنند.

آیا زمان ثبت نام برای قرعه کشی دوم در سال 1401 مشخص شده است؟

خیر این موضوع هنوز مشخص نشده است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور