ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استخدام بانک پاسارگاد سال 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ دی ۱۴۰۲
استخدام بانک پاسارگاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان استخدام بانک پاسارگاد در سال 1403 خدمت داوطلبان و متقاضیان برای استخدام قراردادی بانک پاسارگاد و همین طور استخدام پیمانی بانک پاسارگاد اعلام شد. بانک پاسارگاد یکی از بانک‌های خصوصی ایرانی است و هر چند سال یکبار از طریق انتشار فراخوان، برای شعب خود در استان‌ها و یا در شعب تهران نیرو جذب می‌کند. کلیه داوطلبان می‌توانند در تاریخ استخدام بانک پاسارگاد اقدامات لازم را برای ثبت نام را در سایت بانک پاسارگاد انجام دهند. البته دقت داشته باشید که در زمان ثبت نام در سامانه بانک پاسارگاد توجه به شرایط در نظر گرفته شده در این رابطه و اطمینان از داشتن آن‌ها نیز الزامی است.

جذب نیروی بانک پاسارگاد به صورت سالیانه و سراسری در تمام کشور نیست. هر یک از شعب بانک در تهران و دیگر استان‌ها با توجه به نیازی که دارد، لیستی از مشاغل را اعلام نیاز می‌کند. موقعیت‌های شغلی در لیست اعلام شده، بسته به نوع کار، از طریق آزمون کتبی و یا از طریق ارسال رزومه و مصاحبه حضوری گزینش می‌شوند.

با توجه به این که کلیه افراد و داوطلبان در زمان ثبت نام برای جذب نیرو در بانک پاسارگاد باید از شرایط لازم جذب و پذیرش نیرو در این بانک اطلاعاتی را بدست آورند، در نتیجه بهتر است در این زمینه از مشاوری کاردان و خبره کمک گرفت. از این رو، می‌توانید با تماس با شماره 9099075307 از شرایط و نحوه ثبت نام در بانک مطلع شده و از کارشناسان ما بخواهید بهترین موقعیت شغلی با توجه به شرایط شما را به شما پیشنهاد کنند.

📌 ثبت نام برای جذب نیرو در بانک پاسارگاد در سایت بانک به نشانی bpi.ir انجام می‌شود. 📌

زمان ثبت نام استخدام بانک پاسارگاد

از جمله موارد بسیار مهمی که هر یک از متقاضیان باید قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام آزمون جذب نیرو در بانک پاسارگاد چه استخدام قراردادی بانک پاسارگاد و چه استخدام پیمانی در نظر داشته باشند، اطلاع از زمان استخدام بانک پاسارگاد است. زمان و تاریخ ثابتی برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک وجود ندارد. این بانک هرساله با توجه به نیازی که دارد لیستی از مشاغل مورد نیازش را در تهران و دیگر شهرها منتشر کرده و از طریق سنجش رزومه یا آزمون کتبی، اقدام به جذب نیرو می‌کند.

کلیه اطلاعیه‌های ثبت نام برای آزمون استخدامی، فراخوان ارسال رزومه و یا تاریخ برگزاری آزمون از طریق سایت اصلی بانک پاسارگاد به نشانی bpi.ir منتشر می‌شوند. لذا علاقه‌مندان می‌بایست کلیه اطلاعات مربوط به استخدام در بانک را از طریق همین سامانه و یا صفحه حاضر در ایران تحصیل بررسی کنند.

در رابطه با تاریخ جذب نیرو در بانک پاسارگاد برای استخدام قراردادی بانک پاسارگاد و استخدام پیمانی پاسارگاد در سال جاری باید عرض کنیم که فراخوان رسمی استخدامی بانک هنوز منتشر نشده و به محض انتشار اطلاعیه‌ای مبنی بر جذب نیرو در هر یک از شعب بانک پاسارگاد، از طریق همین صفحه به اطلاع همراهان خواهیم رساند.

🔶 برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام بانک آینده روی لینک آبی رنگ کلیک کنید. 🔶

نحوه ثبت نام استخدامی بانک پاسارگاد

نحوه ثبت نام استخدامی بانک پاسارگاد

ثبت نام جهت استخدام در بانک پاسارگاد حال چه استخدام قراردادی پاسارگاد و چه پیمانی، به صورت اینترنتی و در سایت خود همین بانک توسط متقاضیان انجام می‌گیرد. در واقع، هر یک از متقاضیان باید با فرارسیدن بازه ثبت نام آزمون استخدامی و یا ارسال رزومه، با مراجعه به سایت بانک پاسارگاد مراحل لازم برای ثبت نام را در این سامانه انجام دهند.

با اتشار فراخوان از طریق سایت بانک، متقاضیان می‌توانند مشاهده کنند که چه موقعیت‌های شغلی برای چه شهرهایی در لیست قرار دارد. برای هر یک از مشاغل شرایط اختصاصی متفاوتی برای جذب وجود دارد. به علاوه در برخی از موقعیت‌ها جذب از طریق آزمون کتبی و مصاحبه حضوری بوده و در برخی دیگر از طریق ارسال و سنجش رزومه متقاضیان است. کلیه این اطلاعات در زمان انتشار فراخوان استخدامی بانک در این سایت قرار می‌گیرد.

بعلاوه اگر می‌خواهید فرصت را از دست ندهید و برای بهترین موقعیت شغلی باتوجه به شرایط‌تان اقدام کنید، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با کارشناسان استخدامی ما وارد مشورت شوید تا بتوانند به بهترین نحو ثبت نام شما را انجام دهند یا در این زمینه زاهنمایی‌تان کنند.

برای آشنایی با استخدام بانک ملی روی لینک کلیک کنید.

مدارک ثبت نام استخدامی بانک پاسارگاد

ثبت نام برای جذب نیرو در بانک پاسارگاد، حال چه استخدام قراردادی پاسارگاد و چه استخدام پیمانی، از طریق سامانه بانک پاسارگاد صورت می‌گیرد. برای هر یک از روش‌های استخدام که اقدام می‌کنید، نیاز به تهیه و بارگزاری یک سری مدارک دارید. در ادامه این نوشته با ذکر مدارک لازم برای استخدام در پست‌های مختلف ارائه شده در این بانک در خدمت شما هستیم.

🔷 کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

🔷 تصویر یا اسکن آخرین مدرک تحصیلی

🔷 اسکن صفحات اول و دوم شناسنامه متقاضی

🔷 اسکن کارت ملی متقاضی

🔷 عکس متقاضی استخدام (عکس باید در اندازه 4×3 باشد.)

راهنمای لازم داری؟

 

شرایط اختصاصی استخدام در بانک پاسارگاد

شرایط اختصاصی استخدام در بانک پاسارگاد

برای ثبت نام در بانک پاسارگاد هر متقاضی باید دارای یک سری شرایط باشد. شرایطی بسیار مهم که در صورت عدم برخورداری از آن‌ها نمی‌توانید برای ثبت نام  اقدام کنید. دقت داشته باشید که شرایط لازم برای جذب نیرو در بانک پاسارگاد در قالب دو گروه عمومی و اختصاصی مطرح می‌شوند که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

📎 برای استخدام در پست کارشناس حقوقی، داشتن مدرک حداقل لیسانس برای افراد متقاضی الزامی بوده و شرط سنی هم در نظر گرفته شده است. ( آقایان محترم باید از متولدین 1368 به بعد باشند و بانوان هم باید از متولدین سال 1370 به بعد باشند و سن‌های بالاتر مورد قبول نیست.)

📎 جهت استخدام در پست بانکدار باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید و سن آقایان نباید از سی سال و سن خانم‌ها نیز نباید از 28 سال بیشتر باشد.

📎 استخدام در پست منشی بانک پاسارگاد الزاماً برای افراد متولد 1369 (برای آقایان) و 1371 (برای خانم‌ها) به بعد امکان پذیر است و مدرک تحصیلی فرد نباید از کارشناسی پایین‌تر باشد.

📎 برای استخدام در سمت منشی بانک الزاماً باید مدرک کارشناسی را در رشته‌های مرتبط و مورد نیاز داشته باشید.

📎 استخدام در پست کارشناس امور حقوقی نیاز به داشتن حداقل مدرک کارشناسی برای فرد دارد.

📎 جهت استخدام در پست کارشناس فنی تأسیسات در بانک پاسارگاد برخورداری از مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک و داشتن حداقل سابقه ده ساله در حرفه مربوطه الزامی است.

📎 برای احراز شغل کارشناس انفورماتیک داشتن مدرک کارشناسی در یکی از سه رشته علوم کامپیوتر، مهندسی IT و مهندسی کامپیوتر الزامی است.

📎 استخدام در حرفه کارشناس امور بانکی برای افرادی که سابقه کار در واحدهای ارزی بانک‌ها را دارند و از اهالی استان اصفهان و یا مازندران هستند میسر است.

🔷 دقت داشته باشید که شرایط اختصاصی ذکر شده مربوط به مشاغلی هستند که در سال‌های گذشته در بانک جذب شده‌اند. بدیهی است در صورت انتشار فراخوان جدید برای جذب در هر یک از شعب بانک پاسارگاد، شرایط اختصاصی استخدامی متعاقبا به روز می‌شوند. 🔷

🎉 برای اطلاع از حداقل معدل و شرایط استخدام بانک شهر روی لینک آبی کلیک کنید. 🎉

شرایط عمومی استخدام در بانک پاسارگاد

برای هر موقعیت شغلی و در هر شهری که اقدام می‌کنید، داشتن یک سری شرایط پیش شرط هرگونه استخدامی است. بانک پاسارگاد هم مانند تمامی دستگاه‌های نیمه-دولتی و خصوصی، داشتن یک سری شرایط عمومی را از متقاضیان استخدام تقاضا می‌کند. در ادامه شرایط عمومی استخدام در بانک بررسی می‌شوند.

🔶 سلامت جسمی و روانی به تشخیص پزشک معتمد

🔶 عدم سوء پیشینه کیفری

🔶 بومی بودن داوطلب در شهر مورد تقاضا

🔶 کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیرپزشکی برای داوطلبان مرد

🔶 داشتن گواهینامه موقت یا مدرک پایان تحصیل برای همه مقاطع تحصیلی

🔶 تسلط به زبان عربی (برای متقاضیان شهر مشهد)

🔶 ارائه مدرک ICDL (متقاضیان سمت مسئول دفتر)

برای آشنایی با استخدام بانک ملت روی لینک کلیک کنید.

اخبار پیرامون جذب نیرو در بانک پاسارگاد

اخبار پیرامون جذب نیرو در بانک پاسارگاد

📌 جذب نیرو در بانک پاسارگاد در چه رشته‌هایی انجام می‌گیرد؟

پذیرش و جذب نیرو در بانک پاسارگاد هر ساله در رشته‌های مشخصی برای داوطلبان در هر یک از پست‌های مورد تقاضا انجام می‌گیرد.

✔ جذب در پست بانکدار در سال جاری از میان دارندگان مدرک رشته‌های مختلفی از جمله آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و مدیریت صورت می‌گیرد.

✔ برای جذب در پست کارشناس امور حقوقی داشتن مدرک در رشته حقوق الزامی است.

✔ استخدام از میان رشته‌های زبان عربی، زبان انگلیسی، روانشناسی، علوم تربیتی، جامعه شناسی و زبان و ادبیات فارسی به منظور جذب در پست منشی است.

📌 جذب نیرو در بانک پاسارگاد در چه شهرهایی است؟

جذب نیرو در بانک پاسارگاد برای پست‌های مختلف ارائه شده در این مؤسسه در شهرهای مختلفی انجام می‌گیرد که قبل از هر‌گونه اقدامی برای ثبت نام، باید از لیست آن‌ها اطلاع پیدا کرد. به عنوان نمونه برای پست کارشناس امور حقوقی بانک پاسارگاد جذب نیرو در شهرهای قم، خوزستان، اصفهان، مازندران، تهران، سمنان و هرمزگان انجام گرفت.

بانک پاسارگاد برای هر فراخوانی که منتشر می‌کند، همراه با آن شهرهایی که در آن نیرو نیاز دارد را هم معرفی می‌کند. از آنجایی که این بانک در تمامی شهرهای ایران شعبه دارد، پیش‌بینی می‌شود هر چند سال یک بار تمامی شهرها برای موقعیت‌های مختلف نیرو جذب کنند.

 

خلاصه مطلب

بانک پاسارگاد یکی از بانک‌های خصوصی ایرانی است که هرساله باتوجه به نیازی که دراد، از دو طریق نیرو جذب می‌کند. بنا به موقعیت‌های شغلی مورد نیاز، استخدام در این بانک یا از طریق آزمون کتبی هماهنگ صورت می‌گیرد، و یا از طریق ارسال و سنجش رزومه متقاضیان. شرایط جذب نیرو در بانک پاسارگاد برای هر یک از شعب در استان‌های کشور و هر موقعیت شغلی می‌تواند متفاوت باشد و جذب آن از طریق روش‌های متفاوت و در تاریخ‌های متفاوت انجام شود. از این رو بررسی سایت اصلی بانک پاسارگاد برای متقاضیان استخدام در این بانک الزامی به نظر می‌رسد. همچنین کلیه روند ثبت نام متقاضیان و انتشار اطلاعیه‌ها هم از طریق همین سامانه صورت می‌گیرد.

داوطلبان استخدام در این بانک می‌توانند از طریق همین صفحه اخبار مربوط به شروع بازه ثبت نام و مشاغل مورد نیاز را دنبال کنند. به محض انتشار فراخوان جدید، از طریق همین صفحه به اطلاع همراهان خواهیم رساند. اگر می‌خواهید ثبت نام‌تان بدون مشکل انجام شود و یا در آماده مردن رزومه خود برای ارسال به بانک نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از طریق شماره تلفن 9099075307 با کارشناسان استخدامی ما تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی‌تان کرده و یا رزومه‌تان را ویرایش کرده و شانس قبولی شما را افزایش دهند.

 

برای دریافت PDF این مقاله کلیک کنید.

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ استخدام بانک پاسارگاد چه زمانی است؟

استخدام بانک پاسارگاد در بازه‌های زمانی مختلف برای شعب مختلف صورت می‌گیرد و تاریخ ثابتی ندارد.

سایت استخدام بانک پاسارگاد برای استخدام پیمانی بانک پاسارگاد و استخدام قراردادی بانک پاسارگاد کدام است؟

سامانه استخدام بانک پاسارگاد برای انواع استخدامی در تمام شعب، سایت اصلی بانک است.

شرایط ثبت نام برای استخدام بانک پاسارگاد چیست؟

داشتن مدرک تحصیلی مرتبط و کارت پایان خدمت از اصلی‌ترین شرایط استخدامی است. همچنین در استخدامی بانک پاسارگاد برای رشته‌های مختلف شرط سنی هم وجود دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور