تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
پشتیبانی سامانه سجاد

پشتیبانی سامانه سجاد | ایران تحصیل

پشتیبانی سامانه سجاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بخش پشتیبانی سامانه سجاد برای تمامی افراد و کاربران سامانه سجاد فعال شد. کلیه افراد می توانند در صورت داشتن مشکلی در زمان استفاده از سامانه سجاد به پشتیبانی سامانه سجاد مراجعه و درخواست خود را مبنی بر رفع مشکل ثبت کنند. به طور مثال، امکان دارد برخی از افراد در زمان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد (در صورت امکان پذیر بودن این امر) با مشکلی روبرو شوند و انجام این کار برایشان مقدور نباشد. اینجاست که می توانند با ارسال درخواست کمک از پشتیبانی سامانه سجاد اقدامات لازم را برای رفع این مشکل انجام دهند. از طرف دیگر، در صورت داشتن سوالات متداول سامانه سجاد می توانید از کمک مشاوری خبره در این زمینه بهره بگیرید و هر سؤالی که در رابطه نحوه کار با سامانه سجاد و حتی پشتیبانی سامانه سجاد برایتان مطرح شده است را از وی بپرسید.

 

در این نوشته، اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه ثبت درخواست رسیدگی به مشکلات در زمان استفاده از سامانه از طریق پشتیبانی سامانه سجاد در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار می دهیم. ما را همراهی کنید تا هر آن چه را که باید در رابطه با نحوه ارائه درخواست حل مشکل در پشتیبانی سامانه سجاد و حتی نحوه ثبت نام و استفاده از این سامانه بدانید را به طور کامل و دقیق فرا بگیرید.

 

 

برای آشنایی با نحوه ثبت درخواست در سامانه پشتیبانی سایت سجاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد

 

 

لزوم تعبیه بخش پشتیبانی سامانه سجاد در سایت سجاد

دوستان عزیز دقت داشته باشید که بخش پشتیبانی سامانه سجاد به منظور کمک به شما دوستان عزیز کاربر و مراجعه کنندگان به سایت سجاد طراحی شده است.

در واقع، هر فرد در صورتی که در زمان ثبت نام، صدور و دریافت کار و یا هر زمان دیگری با مشکلی در زمان کار با سامانه سجاد مواجه شد می تواند برای ثبت درخواست خود از طریق پشتیبانی سامانه سجاد اقدامات لازم را انجام دهد.

پس از ثبت درخواست در بخش پشتیبانی سامانه سجاد به درخواست فرد رسیدگی می شود و سپس به مراتب نتیجه به وی اعلام می شود.

اما آیا می دانید که چگونه باید برای ثبت درخواست خود بخش پشتیبانی سامانه سجاد اقدام کنید؟

 به فرض مثال اگر در زمان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد به مشکلی برخوردید و در نهایت مؤفق به ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد نشدید چگونه می توانید برای رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام دهید؟

در ادامه این نوشته با ذکر مراحل لازم برای ثبت درخواست در سامانه پشتیبانی سجاد در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

امیدواریم با ارائه راهنمای ارائه شده در زیر مشکلی در زمان ثبت درخواست در سامانه پشتیبانی سجاد برای رفع مشکلات به وجود آمده در زمان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد (در صورت امکان پذیر بودن) و غیره نداشته باشید.

 

 

برای ورود به سامانه سخا نظام وظیفه بر روی لینک حاضر کلیک کنید

 

 

چگونه برای ثبت درخواست در پشتیبانی سامانه سجاد اقدام کنیم؟

شاید این سؤال برای شما هم پیش بیایید که چگونه می توان برای ثبت درخواست در پشتیبانی سامانه سجاد استفاده کرد و نحوه ثبت درخواست در پشتیبانی سامانه سجاد چگونه انجام می شود.

برای استفاده از پشتیبانی سامانه سجاد در ابتدا باید وارد سایت سجاد به نشانی portal.saorg.ir شوید و سپس بر روی گزینه ارتباط با پشتیبانی سامانه کلیک بفرمایید.

با کلیک بر روی گزینه ارتباط با پشتیبانی سامانه واقع در بالای سایت صفحه ای حاوی فیلدهای مختلف برای شما نشان داده می شود که باید برای تکمیل آن ها اقدام بفرمایید.

 در واقع، با باز شدن صفحه متوجه وجود بخش هایی از جمله نوع مشکل می شوید که باید مشکلی که در زمان استفاده از سامانه سجاد برایتان پیش آمده است را در این قسمت درج کنید.

بخش بعدی مختص درج شماره تلفن همراه است که باید برای پر کردن فیلد مربوط به آن اقدام نمایید.

دو بخش بعدی که به دنبال یکدیگر آمده اند فیلد موضوع اصلی و ایمیل شما دوستان عزیز است.

این دو قسمت به علت ستاره دار بودن حتماً باید پر شوند و این گونه نیست که تکمیل فیلدهای مربوط به آن ها اختیاری باشد.

پس توجه لازم را به این موضوع مبذول دارید و حتماً برای پر کردن این دو فیلد مهم اقدامات لازم را انجام دهید.

دو بخش دیگر فیلدهای مربوط به کد ملی فرد کاربر و همین طور فیلدی به نام شرح هستند.

در قسمتی دیگر، در صورت نیاز به بارگذاری فایلی مشخص می توانید از طریق drag and drop کردن آن را در سامانه بارگذاری و آپلود کنید.

در بخش آخر کد امنیتی برای شما به نمایش در می آید که باید آن را در فیلد مربوطه درج کنید.

پس از اطمینان از تکمیل تمامی فیلدهای موجود در بخش پشتیبانی سامانه سجاد علی الخصوص فیلدها و بخش های ستاره دار نوبت به کلیک بر روی گزینه ارسال می رسد که در انتها باید بر روی آن کلیک بفرمایید.

به این صورت و با پر کردن فیلدهای مربوطه می توانید برای ثبت درخواست خود در سامانه پشتیبانی سجاد اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورت داشتن هر گونه مشکلی در زمان استفاده از سامانه پشتیبانی سجاد می توانید از کمک مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل کمک بگیرید تا شما را در زمان تکمیل فرم ثبت درخواست در سامانه راهنمایی کنند.

حتی می توانید از آن ها بخواهید تا فرم را برای شما به طور کامل پر کنند و جهت بررسی ارسال فرمایند.

 

 

در صورت بروز هر گونه مشکلی در زمان استفاده و کار با سامانه سجاد می توانید از بخش پشتیبانی سجاد برای ثبت مشکل و رسیدگی به آن اقدام کنید

 

 

 

آیا امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد برای کاربران وجود دارد؟

افراد و دانشجویان زیادی برای ثبت نام در سامانه سجاد اقدام می کنند. اما همواره امکان بروز خطا در زمان ثبت نام برای هر فرد وجود دارد.

حال باید دید که آیا در صورت بروز هر گونه مشکلی امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد برای کاربران وجود دارد یا خیر؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با امکان یا عدم امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد هستید می توانید با مشاوران خبره و کاردان مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با امکان پذیر بودن یا نبودن ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند.

 

 

آیا امکان درج سوالات متداول سامانه سجاد در این سایت وجود دارد؟

 شاید در زمان استفاده از سامانه سجاد سؤالات زیادی برای هر فرد کاربر مطرح شود که وی به دنبال پرسیدن و دریافت پاسخی برای آن ها باشد.

اینجاست که این سؤال مطرح می شود که آیا امکان ثبت سوالات متداول سامانه سجاد در این سایت برای کاربر وجود دارد یا خیر؟

در صورت امکان پذیر بودن ثبت سوالات متداول سامانه سجاد در سامانه چگونه می توان این کار را انجام داد؟

آیا می توان از طریق ثبت درخواست در سامانه برای ثبت سوالات متداول سامانه سجا اقدام کرد یا این که نه باید از طریق تماس تلفنی از پاسخ سوالات متداول سامانه سجاد مطلع شد؟

اگر به دنبال اطلاع از پاسخ تمامی این سوالات مهم در رابطه با سامانه سجاد هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا پاسخی قانع کننده برای این پرسش مهم پیدا کنید.

مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات در رابطه با سامانه سجاد و نحوه اطلاع از پاسخ سوالات متداول سامانه سجاد هستند.

 

 

آیا می دانید سامانه سجاد چیست و به چه کاری می آید؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز مطرح شود که سامانه سجاد چه کارایی دارد و برای چه منظوری می توان از آن استفاده کرد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که سامانه سجاد سامانه ای است که به وسیله وزارت علوم طراحی و در دسترس تعداد زیادی کاربر قرار گرفته است.

در واقع، مهم ترین و اصلی ترین هدف از طراحی سامانه سجاد دسترسی افراد به سامانه ای جهت ثبت الکترونیکی انواع درخواست هاست.

در حقیقت، اگر درخواستی در رابطه با اعزام دانشجو به کشورهای مختلف و یا دانشجویان فارغ التحصیل و یا شاهد دارید می توانید به این سامانه مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

دقت داشته باشید که سامانه سجاد به جز دانشجویان مشغول به تحصیل در داخل کشور به وسیله دانشجویان خارج از ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

البته به جز دانشجویان اعضاء هیأت علمی انواع دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز امکان استفاده از این سایت را برای انجام امور خود و ارسال درخواست دارند.

 

 

برای ورود به سامانه نشا معافیت تحصیلی دانشجویان انواع دانشگاه ها بر روی لینک حاضر کلیک بفرمایید

آیا برای استفاده از سامانه سجاد نیاز به ثبت نام دارم؟

 شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز مایل به استفاده از سامانه سجاد نیز مطرح شود که آیا برای استفاده از سامانه سجاد باید برای ثبت نام در آن اقدام کرد؟

به این معنا که قبل از هر گونه اقدامی برای استفاده از سامانه در ابتدا با درج اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام اقدام کنید.

در پاسخ به این سؤال مهم و اساسی باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که بله انجام ثبت نام قبل از استفاده از سامانه سجاد برای هر فرد متقاضی استفاده از سامانه سجاد الزامی به نظر می رسد.

اما آیا اطلاع دقیقی از نحوه انجام ثبت نام در سامانه سجاد دارید؟ آیا می دانید چگونه می توانید برای این امر مهم اقدام بفرمایید؟

چه مراحل و فرآیندهایی را باید برای ثبت نام در سامانه سجاد و درج اطلاعات مورد نیاز طی کرد؟

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی موثق و به روز در رابطه با نحوه انجام ثبت نام در سامانه سجاد هستید می توانید با مشاورانی خبره و کاردان در این زمینه مشورت کنید تا به طور کامل شما را از نحوه انجام کار مطلع کنند.

فقط دقت داشته باشید که ثبت نام در سامانه سجاد طی دو مرحله یعنی مرحله اولیه و نهایی برای هر فرد متقاضی استفاده از این سامانه انجام می گیرد.

نکته بسیار مهم این که، بعد از طی مرحله اولیه ثبت نام و انجام مؤفقیت آمیز آن برای انجام دومین مرحله تنها سی روز برابر با یک ماه زمان دارید و در صورت اتمام این مدت به هیچ وجه زمان دیگری در اختیار شما قرار داده نمی شود و حتی ثبت نام قبلی شما هم باطل اعلام می شود.

در نتیجه در زمان ثبت نام در سامانه سجاد توجه لازم را به این موضوع مهم مبذول دارید و از آن غافل نشوید تا بدین ترتیب بتوانید ثبت نامی خوب و موفق را در سامانه سجاد تجربه کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل با داشتن تجربه و اطلاعاتی بالا جهت ارائه راهنمای دقیق ثبت نام در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستند و با صبر و حوصله پاسخگوی سؤالات شما در رابطه با نحوه استفاده از سایت سجاد هستند.

 

 

سوالات متداول سامانه سجاد

 

 

آیا برای ثبت نام در آزمون msrt زبان نیز باید به سامانه سجاد مراجعه کرد؟

شاید اطلاعاتی راجع به آزمون زبان msrt و نحوه ثبت نام در آن داشته باشید و یا حداقل از گوشه و کنار چیزهایی در رابطه با این آزمون مهم ملی به گوشتان خورده باشد.

آیا چیزی در مورد آزمون ام اس آر تی دارید؟ آیا می دانید به چه نحوی می توان برای انجام ثبت نام در این آزمون و یا حتی اطلاع از نتایج آن اقدام کرد؟

باید عرض کنیم که تمامی این اقدامات یعنی ثبت نام و حتی اطلاع از نتایج در سامانه سجاد برای فرد داوطلب صورت می گیرد.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون msrt از زمان و نحوه ثبت نام و حتی نحوه دسترسی به کارت ورود به جلسه از طریق سامانه نیز اطلاع حاصل کرد.

اگر در جستجوی کسب اطلاعاتی جامع و موثق در رابطه با ثبت نام در آزمون msrt و دیگر موارد مربوط به آن هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با بخش های مختلف قسمت پشتیبانی سامانه سجاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه ساجد

saja.medu.ir

سامانه سجا 

ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد آزمون آنلاین

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

سامانه سجاد امور دانشجویان

دریافت کد مدرسی از سامانه سجاد

بازیابی رمز عبور سامانه سجاد

پشتیبانی سامانه سجاد

 

4.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت داشتن مشکلی در زمان کار با سامانه سجاد چه کاری می توانم انجام بدهم؟

در صورت داشتن مشکلی در زمان کار با سامانه سجاد می توانید از طریق بخش پشتیبانی سامانه سجاد برای ثبت درخواست خود جهت رسیدگی و حل مشکل اقدام بفرمایید.

آیا در سامانه سجاد امکان ثبت سوالات متداول سامانه سجاد جهت پاسخ گویی وجود دارد؟

برای کسب اطلاعاتی کامل و دقیق در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا در صورت بروز اشتباه در زمان ثبت نام در سامانه سجاد امکان ویرایش اطلاعات در سامانه سجاد برای داوطلبان وجود دارد؟

جهت دریافت پاسخی دقیق برای این سؤال مهم می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. سارا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  سلام وقتتون بخیر من برای ثبت نام تو سامانه سجاد کد از طریق تماس فرستاده میشه ولی هرچی وارد میکنم کد رو خطا میزنه مشکل چیه ؟

  • mohammadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت به خیر
   مشکل از سایت سجاد است.مجددا امتحان کنید.

 2. نرگس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام. من در سامانه سجاد ثبتنام کردم و درخواست استعلام سوابق تحصیلی رو دادم که از طرف دانشگاه تایید شد و درحال حاضر درخواست من در حال بررسی توسط کارگروه منتخب استانی است. میخواستم بدونم چقدر زمان میبره تا درخواست پاسخ داده بشه؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 3. سامان
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام من چند ترم قبلا توی سایت سجاد درخواست داده بودم که اون درخواستم مورد موافقت دانشگاه قرار گرفت ولی الان که میخوام درخواست جدیدتری با موضوع افزایش سنوات بدم دچار مشکل شدم و ارور میاد که شما یه درخواست قبلی در حال بررسی دارید،چیکار باید کنم و مشکلم رو چطوری باید حل کنم؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام روز بخیر شاید مشکل سایت باشد

   • سامان
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

    سلام میشه راهنمایی کنید که چه کاری باید کنم تا مشکل رفع شه؟

    • mansuri
     ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

     سلام وقت بخیر سوال خود را کامل مطرح کنید

     • سامان
      ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

      سلام سایت سجاد میخوام درخواست سنوات بدم،موفق نمیشم و ارور میاد شما درخواست قبلی در جریان دارید
      اون درخواست قبلی برای یک سال پیش بود که کمیسیون موافقت کرد ولی تو سایت سجاد وضعیتش در حال بررسی هست
      من بخاطر همین نمیتونم درخواست جدید بدم
      باید چیکار کنم؟

     • maleki
      ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

      سلام وقت بخیر
      جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. لیلا
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام وقت بخیر. من میخوام توی سامانه سجاد درخواست لغو تعهد رایگان رو انجام بدم. از طریق کانون وکلا چند سال بیمه رو واریز کردم. امکان استفاده از این سابقه بیمه توی سامانه سجاد وجود داره؟

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Afsa
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام من می خوام درخواست لغو تعهد آموزش رایگان رو بدم در زمان بارگیری مدارک دچار مشکل میشه اصلا رشته منو نداره و همینطور مدارک تحصیلی رو که از آخر به اول وارد میکنم بازم میگه مدرک قبلی رو وارد نکردید.

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   با سلام با پشتیبانی سامانه سجاد تماس بگیرید

 6. پریا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام من درخواست ترجمه ریز نمراتم را دادم چون قبلا مدرک اصلی ام تایید شده و کد صحت سامانه سجاد گرفتم. الان برای تایید ریز نمراتم باز نیاز به آپلود مدرک اصلي و ویرایش درخواست قبلی ام دارد اما نمي توانم مدرکم را آپلود و تثبيت کنم. لطفا راهنمايي کنيد. در ضمن با ثبت در خواست مجدد هم خطایی اعلام مي شود که درخواست در حال بررسي داريد و بايد صبر کنيد اما زمان کافي ندارم و قصد سفر به خارج از کشور را دارم.

  • fathollahi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   سلام نتیجه تا 48 ساعت بعد از درخواست از طریق سامانه سجاد اعلام میشود

 7. فرحناز
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام من براي ترجمه مداركم ثبت كردم تو سامانه سجاد دانشگاه ميگه ما تاييد كرديم ميره تهران چقدر زمان ميبره تا جوابش بياد اين پروسه كلا؟؟
  من خيلي عجله دارم بايد زودتر بفرستم واسه ترجمه مداركمو

  • fathollahi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

   سلام معمولا تا 48 ساعت کاری بعد از درخواست نتیجه اعلام میشود

 8. امنه
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  باسلام .بنده کامل ثبت نامم رو انجام دادم میخوام لغو تعهد رایگان انجام بدم .بایدتیک این قسمت ک نوشته بورسیه وزارت علوم وسایردستکاه هارو علامت بزنم ؟واینک قسمت اپلود باید چه مدارکی اپلودکنم .ممنون

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در سامانه سجاد اطلاعات را به طور کامل وارد نمایید،در صورتی که بورسیه هستید تیک را بزنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. محمد‍
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام. شما میتونین منو راهنمایی کنین؟ من توی سامانه درخواست لغو تعهد آموزش رایگان دادم. الان توی وضعیت زده «بررسي مجدد پس از بازبيني توسط دانشگاه» و داخل توضیحات نوشته «در حال بررسی». خود درخواست رو هم من نمیتونم جز لغو ویرایش خاصی کنم. کسی میدونه این الان یعنی در چه پروسه ای هستش؟ کی داره بررسیش میکنه؟

  • fathollahi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

   سلام بله شما پس از درخواست در سامانه سجاد 48 ساعت بعد نتیجه درخواستتون داده میشود

 10. امنه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  باسلام .بنده درسامانه سجادثبت نام کردم الان ک میخوام ورود بزنم نمیشه میگه رمز عبور اشتباه میباشد .ایا ب خاطراین هستش ک شماره تماسی ک وارد کردم ب اسم خودم نیست ؟یا مشکل دیگ ای هستش ؟مممنون

  • heydari
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت بخیر
   برای ورود به سامانه سجاد از قسمت فراموشی رمز عبور اقدام کنید

 11. امنه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  باسلام .بنده درسامانه سجاد ثبت نام کردم الان ک میخوام ورود بزنم وارد سامانه شم برای درخواستم میگ رمزعبوراشتباه میباشد .مشکل کجاهست درحالی ک رمزعبورم درست هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام فراموشی رمز را بزنید و مجدد وارد سامانه سجاد شوید .

   • امنه
    ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

    این کارو انجام دادم ؟متاسفانه انجام نشد

 12. عارفه انجم شعاع
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  با سلام. میخواهم در سامانه رمز ورودم را تغییر دهم ولی شماره تلفنی که قبلا با آن در سامانه سجاد ثبت نام کردم دگر در دسترس ندارم باید چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام سرچ کنیدپشتیبانی سامانه سجادبراتون میاره

 13. مریم
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من در سامانه سجاد ثبتنام کرده بودم قبلا و اطلاعاتم رو کامل وارد کردم و تایید شده ؛ خواستم بدونم راهی هست که من همه اطلاعاتم رو حذف کنم ؟ در واقع میخوام از سایت حذف ثبت نام کنم
  راهی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت به خیر
   سامانه سجاد سامانه جامع اموردانشجویان دانشگاه های سراسری،غیرانتفاعی و پیام نور است.شما میتوانید از خدمات ارائه شده در این سامانه استفاده نمایید.

 14. داود
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

  من نمی تونم درخواست قبلی رو ویرایش یا حذف کنم و برای ثبت درخواست جدید میزنه یک درخواست در جریان دارید باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام
   از واحد اموزش یا مدیر گروه خود بخواهید درخواست قبلی رو براتون حذف کنن

 15. علی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

  اقای خداکرمی منم مشکل شما رو دارم اگه مشکلتون حل شد من راهنمایی میکنید

 16. علی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام من صدور گواهی اشتغال به تحصیل میخوام بگیرم تا مرحله انتخاب رشته میره انتخاب رشته رو نمشه وارد کرد درخواست پشتیباتی دادم سه روز زده در حال برسی دانشگاه منم یه شهر دیگه هست حضوری سخت برم کسی راهنمایی داره چطور گواهی اشتغال ب تحصیل بگیرم خیلی احتیاجمه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر در سامانه سجاد باید پروسه تایید دانشگاه طی شود شکیبا باشید

 17. محمد کیا
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام من برای ثبت نام به سامانه مراجعه کردم و کد فعال سازی رو از طریق تماس دریافت کردم و بارها کد رو در کادر مربوط قرار داده ولی پیام‌های بی ربط دریافت می کنم راهنمایی بفرمایید ، سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر سایت دچار اختلال است

 18. نازنین
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶

  سلام من میخواستم توی سامانه سجادبرای اولینبار کمیسیون مواردخاص ثبت نام کنم ولی رمز عبورموخطامیزنه هررمزعبوردیگه ای هم میزنم میگه اشتباهه بایدچیکارکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام
   از قسمت فراموشی رمز عبور رمز علور خود را بازیابی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   با سلام.جهت ورود به سامانه سجاد فراموشی رمز عبور را بزنید.جهت کسب اطلاعات در خصوص کمیسیون موارد خاص با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 19. علی خداکرمی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

  درخواست صدور گواهی تحصیلی دارم وزمانی که در این مرحله زمانی که به مرحله انتخاب رته می رسم متاسفانه این امکان وجود ندارد وبه همین دلیل نمیتوان درخواست صدور ناقص مانده و کار صورت نمیگیرد لطفا راهنمایی کتید .

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   باسلام مرورگر را عوض کنید اتصالتونو بررسی کنید و… در اخرین مرحله با مموعه تماس بگیرید

 20. مازیار
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  وقت بخیر . متاسفانه در زمان ثبت نام در تایپ ایمیل خودم اشتباه کردم و امروز برام پیامک اومده که تاریخ و ساعت مصاحبه برای بورسیه تحصیلی بنده به ایمیل من فرستاده شد. لطفاً راهنمایی بفرمایید چیکار میتونم بکنم؟ با توجه به اینکه عدم حضور به معنای انصراف تلقی خواهد شد !

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

   با دانشگاه مد نظر تماس بگیرید.

 21. زهرارضایی
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

  وقت بخیر
  من میخوام درخداست صلاحیت عمومی بدم
  میزنه نوردی یافت نشد
  بعد اطلاعاتمم ک ویرایش میکنم بازم میزنه موردی یافت نشد چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام
   برای بررسی اطلاعاتتون با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

   • علی خداکرمی
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۲

    درخواست صدور گواهی تحصیلی دارم وزمانی که در این مرحله زمانی که به مرحله انتخاب رته می رسم متاسفانه این امکان وجود ندارد وبه همین دلیل نمیتوان درخواست صدور ناقص مانده و کار صورت نمیگیرد لطفا راهنمایی کتید .

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۹

     با سلام مرورگر را عوض کنید و با سیستم امتحان کنید فیلتر شکن و پروکسی را غیر فعال کنید در اخرین مرحله با مجموعه تماس بگیرید

 22. عبدالہ خلیل پور
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۱

  سلام هنگام ثبت نام قبل از این که به اتمام مراحل برسم گوشی خاموش شد بعد هر کاری می کنم دیگر سایت قبول نمی کنه ویرایش کنم و همین طور عکس ها اپلود نمیشه مهم تر از همه میگه شما ثبت نام شدید در حالی که مراحل به اتمام نرسیده بود

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام وقت بخیر.پشتیبانی سامانه سجاد در حال رفع اشکالات هست.لطفا چند ساعت دیگه مجددا تلاش کنید.

 23. سالار
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام.من قبلا در سامانه ثبت نام کردم الان میخوام ویرایش کنم اطلاعات رو اما فیلدها باز نمیشن واجازه ویرایش نمیدن.حتی امکان ارسال درخواست به پشتیبانی هم وجود نداره،توی فیلداای نوع مشکل وموضوع آن چیزی نوشته نمیشه.لطفا راهنمایی بفرمایدببخشید طولانی شد.

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام برای ویرایش باید درخواستی که دادید رو ازش انصراف بزنید دوباره درخواست مجدد ثبت کنید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای ویرایش باید درخواستی که دادید رو ازش انصراف بزنید دوباره درخواست مجدد ثبت کنید

 24. حسن
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام من در سامانه سجاد ثبت نام کردم و درخواست بررسی کمسیون موارد خاص داخل دانشگاه دادم و درخواست من در اموزش تایید شده ولی به کارشناس کمسیون نرسیده است. یعنی به مرحله بعد نمی رود. و هیچ پیامکی برای من نیامده است! بنظرتون مشکل کجاست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت به خیر از طریق ارتباط با پشیبانی سامانه پیگیر باشید.

 25. زهرا
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام من درسامانه سجادمیخوام جریمه پرداخت کنم میزنه ناموفق چه کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   با واحد پشتیبانی سامانه سجاد تماس بگیرید

 26. زهرا
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۱

  سلام میخواستم درسامانه سجادبرای دوترم درخواست انصراف بدم ولی همزمان نمیشه چیکارکنم

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   با سلام
   باید از قسمت ارتباط با پشتیبانی در سامانه پیگیری کنید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور