ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور یکی از مباحثی است که بسیاری از دانشجویان پشت کنکوری علاقه مند به ثبت نام در آن هستند، چرا که از میزان افراد زیادی که در کنکور تجربی ثبت نام می کنند اندک هستند کسانی که مجوز ورود به این رشته ها را دریافت خواهند کرد و عده زیادی توان ورود به این رشته را ندارند، این در حالیست که دانشگاه آزاد در سال های اخیر اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور کرده است و همین مسئله سبب استقبال دانشجویان علاقه مند به پزشکی گشته.

طبیعتا حضور در این رشته ها در بازه های زمانی مختلف مبتنی بر موارد متعددی می تواند باشد که برای هر دانش پذیر علاقه مندی ایجاد علامت سوال می کند، در صورتی که شما هم از این دستگاه افراد هستید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان محترم می رساند که در سال 1401 هیچ نوع اطلاعیه ای در رابطه با پذیرش دانشجو در رشته پزشکی اعلام ننموده است و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نمی باشد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه دانشگاه سراسری سال 94، 96 و 97 بوده است که به سال 1401 مربوط نمی شود.

 

 

شرایط پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

شرایط پذیرش پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 

لازم به ذکر است که در اکثر دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور، رشته های مختلف به دو صورت دانشجوی جدید الورود می پذیرند. روش اول روش پذیرش با کنکور می باشد که به این صورت می باشد که دانش آموزان در کنکور سراسری شرکت کرده و سرنوشت رشته خود را مشخص خواهند کرد.

اما روش دوم، روش پذیرش بدون کنکور می باشد به این صورت که دانش آموزان بدون اینکه کنکور بدهند یا در واقع بدون تأثیر کنکور سراسری، می توانند صرفا با توجه به سوابق تحصیلیشان در مقطع دبیرستان، در دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور قبول شوند. 

با دقت در دفترچه های ورود به دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور متعلق به سال تحصیلی 96-97 این مهم برداشت می شود که دانشگاه آزاد پزشکی تهران و هیچ دانشگاه آزاد دیگر در ایران هیچ کدام از رشته های پزشکی، دندان پزشکی، اتاق عمل، داروسازی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، دامپزشکی، مامایی، علوم تغذیه، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، هوشبری، شنوایی سنجی را به صورت بدون کنکور ارائه نمی کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های موجود در این دانشگاه ها مطلع گردید می توانید به صفحه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد  مراجعه نمایید.

 

زمان و نحوه ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

زمان ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت دو نوبت مهر و بهمن ماه در سال 1401 برگزار می گردد که بعد از سازماندهی و اجرا شدن طرح ثبت نام دانشگاه های بدون آزمون، دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران نیز مانند سایر دانشگاه ها اقدام به ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور نمود.

نحوه ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت کاملا اینترنتی صورت می گیرد .به این صورت که فرد داوطلب برای شرکت در رشته پزشکی بدون کنکور در زمان مقرر وارد سامانه azmoon.org  شده و ثبت نام خود را انجام می دهد.

زمان و نحوه ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

در ابتدای کار بهتر است دفترچه راهنمای ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور را دانلود و دقیق آن را بررسی و مطالعه نمایید.

در قسمتی از این دفترچه شرایط و ضوابط ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور می باشد که به دو صورت عمومی و تخصصی تقسیم بندی شده است.

شرایط عمومی ثبت نام پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط عمومی برای همه داوطلبین یکسان می باشد.در ادامه به صورت کامل شرایط عمومی را بیان می کنیم:

تابعیت دین اسلام و یا یکی از ادیان مورد پذیرش

تابع قانون جمهوری اسلامی و عدم سو پیشینه 

عدم اعتیاد به مواد مخدر

توانایی پرداخل شهریه دانشگاه آزاد برا ساس مصوبه هر سال 

 

اطلاعیه

توجه بفرمایید به دلیل اینکه  داوطلب می تواند محل تحصیل خود را آزادانه و با در نظر گرفتن شرایط خود انتخاب نماید، امکان نقل و انتقالات  در رشته های پزشکی  بدون کنکور ممکن نیست.

مراحل پذیرش درپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط اختصاصی ثبت نام پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

از مهمترین شرایط اختصاصی در ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور در زیر بیان شده است:

برای شرکت در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته با معدل حداقل 12 را ارائه  بدهند.

شرکت در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای افرادی که مدرک تحصیلی کاردانی پیوسته دارند باید 20 واحد جبرانی بگذرانند.

افرادی که قصد شرکت در کارشناسی ناپیوسته را دارند باید معدل کاردانی آنها بالای 12 باشد.

در زمان ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم وسه ساله نظام جدید رشته های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش را ارائه دهند.

افرادی که قصد شرکت در رشته های غیر متجانس با مدرک تحصیلی خود را در پایه کاردانی پیوسته دارند باید حداکثر 12 واحد جبرانی بگذرانند.

افراد متقاضی کاردانی پیوسته که دیپلم خود را در کار و دانش، فنی و حرفه ای و هنرستان گرفته اند باید انتخاب رشته با توجه به مدرک تحصیلی خود انجام دهند. 

افرادی که قصد شرکت در مقطع کاردانی ناپیوسته دارند باید مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی خود را ارایه دهند.

افرادی که در مقطع کاردانی ناپیوسته فارغ تحصیل شده باشند می توانند در مقطع بالاتر ثبت نام کنند.

شرایط اختصاصی ثبت نام پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

در ابتدا این نکته را یادآوری می کنیم که دانشجویی که در رشته پزشکی بدون کنکور وارد دانشگاه می شود از نظر شهریه و ساعت های کلاس تفاوتی با افراد که از طریق کنکور وارد دانشگاه می شوند ندارد.تنها تفاوت این دو دسته در نقل و انتقالات است که در حالت بدون کنکور اجازه نقل و انتقالات وجود ندارد 

رشته های پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور دانشجو نمی پذیرد این رشته ها شامل:

 • پزشکی
 • دندانپزشکی
 • داروسازی
 • پرستاری
 • اتاق عمل
 • علوم آزمایشگاهی
 • مامایی
 • علوم تغذیه
 • هوشبری
 • فیزیوتراپی
 • بینایی سنجی
 • شنوایی سنجی
 • دکترای عمومی دامپزشکی
 • مهندسی بهداشت حرفه ای
 • رادیولوژی

تنها دو رشته به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شوند  که این دو رشته شامل دامپزشکی در مقطع کاردانی پیوسته و علوم پزشکی دامپزشکی در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد.

 

نکات مهم در پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

لیست رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور واحد علوم پزشکی تهران به شرح زیر می باشد که این لیست برای سال 99 می شد و دیگر بر گزار نشده است . این لیست به شرح زیر است:

مددکاری اجتماعی

مدیریت کسب و کار های کوچک

شیمی محض

زیست شناسی گیاهی

زیست شناسی جانوری

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

اخبار پیرامون رشته پزشکی بدون کنکور

اعتراض ۲۱ هزار نفر به پذیرش بدون کنکور در رشته‌های علوم پزشکی/ با جان مردم بازی نکنید!

بیش از ۲۱ هزار نفر با تشکیل کمپینی به امکان تحصیل بدون آزمون در رشته‌های پیراپزشکی معترض شدند. این افراد با هشتگ «نه به پذیرش بدون کنکور رشته‌های پزشکی» از وزرای علوم و بهداشت خواستند که پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته‌های پزشکی لغو شود.

پذیرش دانشجو بدون توجه به سابقه تحصیلی

قانون پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در رشته‌های پیراپزشکی سال ۱۳۹۲ از سوی مجلس تصویب و از سال تحصیلی ۱۳۹۵ اجرایی شده است. به عبارتی، این قانون  ۹ سال پیش تصویب شده و ۶ سال هم از اجرایی شدن آن می‌گذرد.

 

جهت دریافت پی دی اف مقاله کلیککنید.

 

مشاوره تحصیلی در پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد
خلاصه مطلب
ثبت نام پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی پیوسته و علوم پزشکی دامپزشکی در مقطع کارشناسی ناپیوسته انجام می شود. ما در این مقاله شرایط ثبت نام در پزشکی بدون کنکور را کامل توضیح دادیم.و همچنین رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران را به شما معرفی کردیم.
در صورتی که پس از مطالعه این مطلب، نیاز به اطلاعات بیشتری ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا در زیر این مقاله کامنت بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را می دهد.

4.1/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 آیا دانشگاه آزاد پزشکی بدون کنکور ارائه می دهد؟

خیر، با وجود این که دانشگاه آزاد جزو دانشگاه های شهریه پرداز است اما رشته پزشکی بدون آزمون را تا کنون ارائه نداده است.

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه رشته هایی است؟

در این مقاله  راهنمای کامل رشته های  پزشکی بدون کنکور ارائه شده است.

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور چقدر است؟

شهریه رشته پزشکی در دانشگاه آزاد بر اسا مصوبه هر ساله می باشد که در سال گذشته به ازای هر ترم حدود 12 میلیون تومان بوده است.

 

نظرات

 1. فروزان منبری
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۵

  سلام صبح شما بخیر، می خواستم مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بخوانم ولی به رشته پزشکی علاقه مند هستم و مملکت احتیاج به دکتر دارد و در بازار کار نیز سهولت بیشتری است . با تشكر خانم فروزان منبری از کرج گوهردشت

  • rahdar
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام وقت بخیر.
   برای ورود به پزشکی باید در کنکور علوم تجربی شرکت کنید و رتبه ی خوبی هم کسب کنید

 2. Deniz
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۳

  سلام شبتون بخیر،
  من پارسال دیپلم انسانی گرفتم،
  الان بخام بدون کنکور، دانشگاه ازاد پزشکی ثبت نام کنم، میتونم؟؟
  ممنون ازتون💙💙

  • مشاور ملکی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دیپلم شما باید تجربی باشد تا بتوانید بدون کنکور پزشکی دانشگاه ازاد تحصیل کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 3. الیاس
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

  با سلام
  بنده کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دارم و در حال اخذ دکترای مدیریت هستم،دیپلم سال ۱۳۸۳ گرفتم و معدل دیپلم پایینه،آیا باید ترمیم معدل انجام بدم؟
  در سال ۸۴ بدلیل مشکلاتی نتونستم کنکور رو خوب بدم و بخاطر مشکل اعزام به خدمت نتونستم دوباره کنکور بدم در صورتی که همیشه در آزمونهای آزمایشی تراز ۶۴۰۰ تا ۷۲۰۰ هم داشتم،حتی یکسری دروس پزشکی رو جلوتر میخوندم و حتی کتب ترم اول و اطلس بدن رو گرفتم چون مطمئن بودم پزشکی قبول میشوم.الان با ۳۶ سال سن هنوز علاقه فراوانی دارم آیا بدون کنکور پزشکی دانشگاه آزاد میتوانم برم؟ یا پردیس بین المللی کیش و…

  • مشاور محمدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل در سوابق تحصیلی و اعمال تاثیر سوابق تحصیلی تاثیر گذار است.رشته های سطح یک زیرگروه تجربی بدون کنکور بسیار کم و محدود ارائه می شود.

 4. دشتی
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

  با لیسانس حسابداری میتونم پزشکی بدون کنکور شرکا کنم یا خیر. در ضمن مدرک لیسانس رو از دانشگاه آزاد گرفتم سال ۹۴

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام وقت بخیر
   رشته ی پزشکی بدون کنکور ارائه نمیشود و باید حتما کنکور بدهید

 5. وحید
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام ببخشید من امسال دیپلم فنی حرفه ای میگیرم میتونم روانشناسی آزاد بخونم

  • tahmasebi
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام دوست عزیز، بله در صورتیکه بطور کامل فارغ التحصیل بشید میتونید با کنکور و یا بدون کنکور ثبت نام کنید.

  • مشاور ملکی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله اگر شما نظام جدید باشید می توانید براساس شرط معذل خود بدون کنکور در دانشگاه ازاد ثبت نام کنید.
   برای اطلاع بیشتر در مورد رشته روانشناسی و حداکثر معدل مورد نیاز با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 6. علی
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام ببخشید میشه با دیپلم فنی دندان پزشکی آزاد خوند

  • مشاور عیسائی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   سلام وقت بخیر
   شما باید در آزمون سراسری رشته علوم تجربی شرکت نمایید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. حسین
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام میشه بگید با دیپلم فنی میتونم وارد کدام رشته های پزشکی شوم

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام
   می تونید خودتون رو اماده کرده و برای کنکور سراسری اقدام کنید
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • مشاور براتی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقتتون بخیر
   بستگی به سال دیپلم شما دارد وبه دلیل تلثیر قطعی معدل وسایر شرایط وضوابط موجود جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. حسین
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

  ببخشید بعد میتونم وارد رشته های ازاد مثل دندان پزشکی و….. بشم با دیپلم فنی حرفه ای

  • مشاور براتی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   بستگی دارد شما دیپلم چه سالی هستید واینکه به دلیل تاثیر قطعی معدل اگر معدل پایینی دارید برای ترمیم معدل اقدام بفرمایید البته بستگی به یکسری شرایط دیگه هم دارد که جهت بررسی وضعیت دقیق تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. حسین
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  ببخشید میشه رشته های آزاد مثل دندان پزشکی و۰۰۰وارد بشم با دیپلم فنی حرفه ای

  • مشاور منصوری
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام بله محدودیت ندارد جهت کسب اطلاعات دقیق تماس بگیرید

 10. حسین
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام وقت بخیر من امسال دیپلم فنی حرفه ای رشته تاسیسات گرفتم خاستم بدونم میشه وارد رشته های پزشکی آزاد شوم .

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام روزتون بخیر
   بله میتونید

   • حسین
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

    ببخشید بعد میتونم وارد رشته های ازاد مثل دندان پزشکی و….. بشم با دیپلم فنی حرفه ای

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 11. barzegar
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  خسته نباشید میشه لطفا راهنماییم کنید که به نظر شما مهندسی عمران تهران شرق بهتره یا مهندسی پزشکی علوم پزشکی تهران ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. بی نام
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام خسته نباشید
  اگردر مراکز دولتی یا وکیل باشی،میشه درکنارش دانشگاه آزادپزشکی خوند؟

  • behrouzi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله شما منعی برای شرکت در رشته پزشکی ندارید

 13. بهلول
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام من از افغانستان هستم میخواستم داکتری داخلی بخوانم بخش داخلی هم دارین؟

  • behrouzi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام با توجه به مقاله اگر به صورت قانونی اقامت گرفته باشید بله می توانید

 14. امیر
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام خسته نباشید
  یسوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
  من دیپلم عمران فنی حرفه ای دارم خواستم ببینم با این دیپلم میشه در رشته ی پزشکی در دانشگاه ازاد تحصیل کنم؟؟

  • bahraii
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر برای تحصیل در رشته های پزشکی باید نکور سراسری شرکت کنید برای طلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 15. امیر
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام خسته نباشید
  یسوال داشتم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  من دیپلم رشته عمران فنی حرفه ای دارم میخواستم ببینم میتونم در رشته ی پزشکی آزاد تحصیل کنم ؟

  • bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت بخیر شرکت در ازمون کنکور تجربی الزامی است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

  • javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام روزبخیر
   اگر پیش دانشگاهی داشته باشین بله میتونین.

 16. علی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام با دیپلم بزرگسالان هم میشه کنکور تجربی داد ورزشی ازاد خوند ممنون

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر
   دیپلم شما چیست؟ نظام جدید یا قدیم؟

 17. مهدی
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام ببخشید یه سوال داشتم اینکه من رشته انسانی دیپلم دارم آیا میتونم از طریق بزرگسالان دیپلم تجربی بگیرم و پزشکی آزاد بخونم
  ممنون

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   شما پیشنهاد میکنم به جای این کار کنکور رشه مورد نظر را بدهید

 18. دنیا
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام ببخشید امسال با سوابق تحصیلی میشه تو رشته های پزشکی و پیرا پزشکی چیزی انتخاب کرد یا آزاد من رتبه بدی گرفتم هیچ کدوم از رشته های پزشکی نمیتونم برم میخوام بدونم راهی نیست که بتونم از طریق اون بتونم حتی پرستاری یا هوشبری بیارم دانشگاه آزاد

  • behrouzi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

   پزشکی خیر پیرا پزشکی هم یه سری رشته های معمولی مثل میکروبیولوژی

 19. یه نفر
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  پزشکی قبولی داخل دانشگاه پردیس چه جوری؟

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت به حیر
   پذیرش پزشکی دانشگاه های پردیس بین الملل بر اساس رتبه و تراز کنکور انجام می شود.

 20. مونا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  باسلام من رشتم انسانیه،برای اینکه کنکور پزشکی بدم باید دوباره کتابای تجربی رو بخونم بعد کنکور بدم

  • bagheri
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

   با سلام اگر قبول شوید به شما پیش نیاز میخورد که باید بخونید

 21. زهرا
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۲

  سلام من دیپلم معماری دارم و خیلی به رشته های پزشکی علاقه دارم برای من شرایط داوطلب شدن برای کنکور وجود داره یا اینکه کلا باید بیخیال این رشته بشم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر بله منعی نداره میتونید شرکت کنید در کنکور تجربی برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 22. سحر
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام من لیسانس عمران از دانشگاه دولتی دارم میتونم کنکور تجربی بدم و پزشکی دانشگاه دولتی بخونم باز

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر بله می توانید ولی شهریه از شما می گیرند

 23. مهیار پناهی
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام وقت بخیر
  من رشتم تجربی و دانش آموز سال ۹۷-۹۸ بودم و کنکور دادم رشته جالبی نیووردم بیخیال شدم الان دوباره می‌خوام برم دانشگاه شرایطش چجوره
  باید دوباره کنکور بدم؟
  یا با همون رتبه دانشگاه آزاد ثبت نام دارن؟
  من الان برای رفتن ب دانشگاه چه کاری باید انجام بدم؟
  بعد دوست دارم رشته های پزشکی یا پیراپزشکی برم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   با سلام.باید سوابق تحصیلی شما به صورت کامل بررسی شود تا بهترین مسیر ممکن به شما پیشنهاد شود

 24. مجتبی گنج خانلو
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  رشته دیپلم من فنی هست آیا میتونم در رشته پزشکی دانشگاه آزاد شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 بدون محدودیت میتوانند در کنکور 1401 در هر یک از گروه های آموزشی شرکت نمایند.رشته های پزشکی و پیراپزشکی به طور کلی بدون کنکور ارائه نمی شود.
   برای مشاوره قبولی در این رشته ها با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • Amir.liverpool1892
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۷

   سلام وقت تون بخیر ببخشید من رشته مه ریاضی هه میخام امسال کنکور بدم میشه توی دانشگاه آزاد تبریز بدون کنکور رشته مورد علاقه مه قبول شم؟ )

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

    سلام وقت بخیر تمامی رشته بجز رشته پزشکی وپیرا پزشکی بدون کنکور ارائه میشود ولی در رشته های پرمتقاضی معدل مد نظر هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 25. فاطمه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام وقت بخیر آیا دانشگاه آزاد پزشکی بدون کنکور پذیرش میکنه؟ چه شهرهایی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقتتون بخیر.
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند.

 26. مرسانا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام سوال من خیلی مهمه و تاحالاکسی جواب قطعی نداده لطفاپاسخگوباشید
  بادیپلم انسانی گفتن منودانشگاه پزشکی دولتی قبول نمی کنه و
  بایدبری دانشگاه آزاد،می خواستم بدونم اصلاکسی تا حالابادیپلم غیرمرتبط بارشته دانشگاهیش تحصیل کرده یانه؟
  لطفا لطفا جواب بدین🙏🙏🙏

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به نوع دیپلم شما منعی بیرای کنکور سراسری در رشته پزشکی و یا پروه تجربی وجود ندارد و برای بررسی شرایط ثبت نام میتوانید با ما تماس بگیرید

 27. حسینی
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام خسته نباشید. ببخشید میشه لطفا راهنماییم کنیدچون خیلی نگرانم و کسی که شرایط مشابه من داشته باشه رو نتونستم پیدا کنم تا راهنماییم کنه. من دیپلم انسانی دارم و میخوام کنکور تجربی بدم. به من گفتن که متفاوت بودن دیپلمم ، برای خوندن پزشکی در دانشگاه دولتی مشکلی ایجاد نمیکنه، اما گفتن برای پزشکی دانشگاه آزاد ،شرط داشتن معدل تجربی وجود داره وحتی شنیدم یه نفر رتبش تو کنکور تجربی خوب شده اما موقع ثبت نام چون دیپلمش انسانی بوده ثبت نامش نکردن. این موضوع درسته؟یعنی ممکنه خود دانشگاه به اونایی که دیپلم انسانی دارن اجازه خوندن پزشکی نده؟
  ممنون میشم اگر راهنماییم کنید🙏🙏🙏

 28. هانیه ناطق حلیمی
  ۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام من می‌خوام پزشکی دانشگاه آزاد بخونم میشه بمن بگید کدوم شهر های ایران این رو دارند و من کجا میتونم ثبت نام کنم

  • dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به درخواست شما امکان ثبت نام بدون کنکور ازاد در رشته پزشکی وجود ندارد موفق باشید

 29. محمد نوید
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام من اهل افغانستان هستم دانشجوی رشته پزشکی سال سوم من میخواهم ادامه تحصیلات خود در کشور جمهوری اسلامی ایران ادامه بدهم .
  آیا امکان شمول من در دانشگاه شما است؟
  لطفا برایم پاسخ بدهید
  بالاترم
  محمد نوید

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۱

   سلام و وقت بخیر در صورتی که دانشگاهی که میخونین مورد تایید وزارت بهداشت ایران باشد میتوانید و یه سری شرایط دارد که جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور