تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان گرامی می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 99 هیچ نوع اطلاعیه ای در رابطه با پذیرش دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نمی باشد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

ادامه تحصیل در رشته پزشکی و تجربه پوشیدن روپوش سفید رنگ پزشکی آرزوی بزرگ بسیاری از افرادی است که در دوران متوسطه رشته تجربی خوانده اند. علی رغم همه سختی ها و مشکلات پذیرش در این رشته محبوب باز هم هر ساله رقابت سنگین و تنگاتنگی را بین داوطلبان گروه تجربی برای ورود به آن مشاهده می کنیم.

 

اما در بین همه علاقمندان به این رشته افرادی هستند که در فکر تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در شهرهای مختلف هستند. آن ها می خواهند بدانند آیا امکان تحصیل پزشکی بدون آزمون غیرانتفاعی برایشان وجود دارد یا همچنان باید کفش آهنی بپوشند و در کنکور سخت تجربی برای قبولی پزشکی شرکت کنند؟

 

در صورت وجود پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شرایط ثبت نام پزشکی دانشگاه غیرانتفاعی چیست و یا زمان ثبت نام کی است؟ در این نوشته سعی داریم پاسخگوی خوبی برای همه این سؤالات مهم برای شما دوستان عزیز داوطلب کنکور علوم تجربی باشیم.

 

 

جهت شناخت دانشگاه های پذیرنده پزشکی در خارج از ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پزشکی بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی

 

 

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واقعیت است یا شایعه ای بیش نیست؟

رشته پزشکی جزء رشته هایی است که در لیست رشته های دست نیافتنی شمار زیادی از متقاضیان و داوطلبان آزمون تجربی قرار گرفته است.

شاید به جرأت بتوان گفت که درآمد عالی و پرستیژ اجتماعی این رشته از مهم ترین دلایل تمایل افراد به انتخاب رشته پزشکی است. حال اگر به دنبال تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی هستید باید در اینجا خبری را به شما بدهیم.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به هیچ وجه برای هیچ داوطلبی در هیچ نقطه ای از این کشور بزرگ وجود ندارد.

در نتیجه، تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را از سرتان خارج کنید و به دنبالش نباشید.

دقت کنید که برای خانم دکتر و یا آقای دکتر شدن راهی به جز مطالعه دقیق و کامل دروس گروه آزمایشی تجربی و شرکت در کنکور این رشته را ندارید و باید پزشکی بدون آزمون غیرانتفاعی را فراموش کنید.

 

 

اگر قصد ادامه تحصیل در کشوری خارجی و در رشته پزشکی را دارید در ابتدا دانشگاه های پذیرنده این رشته را در خارج از کشور بشناسید

 

آیا در سال های گذشته امکان تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی وجود داشت؟

باید عرض کنیم که، هیچ زمانی و در هیچ دانشگاهی از ایران افراد نمی توانستند به تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بپردازند.

در مجموع تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در طی سال های قبل تنها با گذراندن هفتاد و دو واحد درسی از این رشته در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خارج از کشور (البته تنها در دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت) و سپس گرفتن انتقالی به ایران امکان پذیر بود.

اما در حال حاضر این قانون به طور کلی لغو شده است و افراد به هیچ وجه نمی توانند با این شیوه پزشکی را به صورت بدون آزمون بخوانند.

 

 

شرایط ثبت نام پزشکی دانشگاه غیرانتفاعی

 

 

تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را فراموش کنید

با توجه به توضیحات بالا متوجه شدید که امکان تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای شما عزیزان وجود ندارد. اما این به معنای آن نیست که همه راه ها به روی شما بسته شده است.

شما می توانید به تحصیل پزشکی بدون آزمون در کشوری خارجی فکر کنید یا از طریق آزمون لیسانس به پزشکی برای تحصیل پزشکی اقدام کنید.

البته شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی با توجه به شرایط منحصر به فرد و خاصی برای شما انجام می شود و به همین راحتی ها هم نیست که به آسانی وارد رشته پزشکی شوید.

 

 

آیا با شرایط جدید تحصیل پزشکی در کشوری خارجی آشنایی دارید؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم با توجه به تغییراتی در نحوه پذیرش بدون کنکور پزشکی به وجود آمده است دیگر به هیچ وجه امکان گرفتن انتقالی داخل ایران فراهم نیست. خب با این شرایط تکلیف چیست؟

باید عرض کنیم که در حال حاضر افراد بعد از مراجعت به کشوری خارجی جهت تحصیل پزشکی دیگر امکان گرفتن انتقالی به ایران و تحصیل در کشور را ندارند.

در حقیقت، هر فرد تا زمان اتمام تحصیلاتش در رشته پزشکی در کشوری خارجی باید در آن کشور اقامت داشته باشند و امکان مراجعت به ایران را ندارند.

 

 

تحصیل پزشکی در خارج چه معایب و مزایایی دارد؟

حال که دیگر فرصت تحصیل پزشکی بدون آزمون غیرانتفاعی را ندارید و در صورت داشتن شرایط به تحصیل پزشکی در خارج از ایران فکر می کنید بهتر است مطالبی را در مورد معایب و مزایای ادامه تحصیل در خارج از کشور و در رشته پزشکی بدانید.

ادامه تحصیل در رشته پزشکی با معایب و مزایای خاص خودش همراه است. از بین مزایای آن می توان از داشتن درآمد بالا، ایجاد بهترین فرصت های شغلی، فرصت های علمی و آموزشی برتر نام برد.

از بین معایب ادامه تحصیل به زبان خارجی و غربت و دوری از خانواده اشاره کرد. البته این معایب با توجه به مزیت های گفته شده چندان مهم نیستند و به چشم نمی آیند.

 

 

آیا از شهریه دانشگاه های خارجی برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی اطلاعی دارید؟

حال که متوجه شدید به هیچ وجه نمی توانید در رشته پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ادامه تحصیل دهید و تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاهی خارجی را گرفته اید بهتر است از شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها نیز مطلع شوید

از آن جایی که، معمولاً هزینه بالایی را برای تحصیل پزشکی در کشوری خارجی باید بپردازید بهتر است از مبلغ شهریه هر کدام از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم جهت تحصیل پزشکی مطلع شوید.

این کار را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید و اطلاعات لازم را ار آن ها دریافت کنید.

 

 

جهت اطلاع از شهریه دانشگاه های پذیرنذه پزشکی در خارج از ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور دانشگاه بروجرد

لیست دانشگاه های بدون کنکور غیرانتفاعی تهران

رشته های بدون کنکور خارج از کشور

تست آنلاین انتخاب رشته نهم

شرایط تدریس در دانشگاه آزاد

سیستم آموزش مجازی دانشگاه علم و فرهنگ

شرایط تدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

آیا امکان تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای داوطلبان وجود دارد؟ 

خیر. تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای داوطلبان امکان پذیر نیست. تنها راه عزیمت به خارج از کشور برای تحصیل در این رشته است.

آیا تحصیل پزشکی بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در دانشگاه های شهر تهران امکان پذیر است؟ 

خیر. در هیچ دانشگاهی نمی توان اقدام به تحصیل بدون کنکور پزشکی کرد.

شرایط ثبت نام پزشکی دانشگاه غیرانتفاعی به صورت بدون کنکور چیست؟

رشته پزشکی در دانشگاه های غیرانتفاعی به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور