تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور خدمت داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه نیمه دولتی در دو دوره با آزمون و بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان در نظر گرفته شده برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور و ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان اطلاع از شرایط لازم برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور و همین طور نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور نیز الزامی به نظر می رسد.

 

در این نوشته جامع، با ارائه تمامی اطلاعات لازم در رابطه با پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم. البته در این میان بد نیست اگر در رابطه با شهریه دوره های غیرحضوری پیام نور و همین طور ظرفیت این رشته های تحصیلی توضیحاتی را خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم.

 

 

برای آشنایی با نحوه ثبت نام در دوره های غیرحضوری دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور

 

چه زمانی می توان برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور بدون کنکور اقدام کرد؟

در ابتدا باید موضوع مهم و قابل توجهی را خدمتتان بگوییم و آن هم این که دانشگاه پیام نور در کل دانشگاهی غیرحضوری است.

این موضوع به این معناست که دانشجو به هیچ وجه مجبور به شرکت در کلاس های درس به صورت حضوری نیست.

هر چند تعداد کلاس های درسی برگزار شده در این دانشگاه برای درس های مختلف انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه بسیار محدود هستند و نهایتاً چند جلسه کلاس آن هم به صورت رفع اشکال برای دانشجویان برگزار می شود.

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور از این روست که افراد پرمشغله امکان ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند و بتوانند برای داشتن تحصیلات دانشگاهی به راحتی اقدام کنند.

البته دقت داشته باشید که برای برخی از دروس دانشگاه پیام نور امکان برگزاری کلاس های درس به صورت آنلاین و الکترونیکی وجود دارد و هر فرد دانشجو می تواند در آن ها شرکت داشته باشد.

به این صورت که کلاس ها به وسیله نرم افزاری جامع برای دانشجو برگزار می شود و وی می تواند در این کلاس ها با استاد و همین طور دانشجویان دیگری که درس را در همان ترم اخذ کرده اند ارتباط و تعامل داشته باشد.

دقت داشته باشید که تدریس اساتید در کلاس های آنلاین و مجازی کاملاً باکیفیت و با ارائه تمامی نکات آموزشی انجام می شود. 

هر چند این کلاس ها هم حالت رفع اشکال دارند و تعداد جلسات آن ها همانند کلاس های حضوری زیاد نیست.

اما باز هم می تواند تا حدی نیازهای آموزشی افراد را پاسخگو باشد و آن ها را از وجود اساتیدی با تجربه و خبره بهره مند کند.

دانشگاه پیام نور هر ساله اقدام به جذب دانشجویان طی دوره های بدون کنکور و همین طور با کنکور در انواع رشته های تحصیلی در دو دوره مهر و تکمیل ظرفیت بهمن ماه می کند.

اما هر داوطلب باید قبل از هر چیز از زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در هر یک از دوره های جذب دانشجو اطلاعاتی را بدست آورد.

زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور برای دوره بدون کنکور در سال گذشته از ماه های آخر روزهای آغاز شد و تا آخرین روزهای سال 98 نیز ادامه داشت.

اما در سال جاری با توجه به شیوع بیش از حد ویروس کرونا زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور به تعویق افتاد و داوطلبان باید در زمان دیگری برای ثبت نام اقدام بفرمایند.

با توجه به تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به شرایط و وضعیت موجود زمان ثبت نام برای پذیرش دوره بدون کنکور در سال جاری همان مرداد ماه و دقیقاً همزمان با انتخاب رشته در دوره های با آزمون دانشگاه سراسری تعیین شده است.

برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور در سال جاری می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

تیم خبره مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور خدمت شما دوستان ارائه دهند.

در رابطه با زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره با آزمون نیز باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تمامی داوطلبان باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام اولیه جهت ورود به رشته های غیرحضوری دانشگاه پیام نور اقداماتی را انجام دهند.

بعد از اتمام مرحله اولیه ثبت نام و اظهار علاقمندی فرد داوطلب برای ورود به رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور نوبت به انتخاب رشته های دانشگاه پیام نور در مرداد ماه می رسد.

بهتر است برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته در دوره های با آزمون دانشگاه پیام نور در سال جاری از مشاوری آگاه در این زمینه کمک بگیرید.

 

 

برای تهیه و خرید کتاب های دوره ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور چه مواردی را شامل می شود؟

هر فرد داوطلب برای ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دو دوره با آزمون و بدون آزمون الزامآً باید از شرایطی برخوردار باشد که در دو دسته عمومی و اختصاصی قرار می گیرند.

شرایطی که داشتن آن ها برای ثبت نام و انتخاب رشته جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور کاملاً الزامی و مهم به نظر می رسد.

آیا اطلاعی در رابطه با شرایط لازم برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور دارید می توانید در این رابطه با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید تا آن ها اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده در اختیار شما دوستان و عزیزان متقاضی قرار دهند.

 

 

نحوه ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری در پیام نور به چه صورت است؟

ثبت نام در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته های با آزمون و بدون آزمون ارائه شده در این دانشگاه به دو طریق برای افراد مختلف صورت می گیرد.

به این صورت که اگر قصد پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره با آزمون و بدون آزمون مهر ماه را دارید الزاماً باید به صورت اینترنتی برای این امر اقدام بفرمایید.

اما این موضوع در رابطه با پذیرش در دوره بهمن ماه دانشگاه پیام نور کاملاً متفاوت است. به این صورت که هر فرد باید به صورت حضوری برای ثبت نام و پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور اقدام کند.

البته همراه داشتن مدارک لازم در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه مورد نظر برای تحصیل نیز الزامی به نظر می رسد و برای طی فرآیند ثبت نام الزامی است.

اما به خاطر داشته باشید که ثبت نام برای این دوره های جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور طی مراحل و فرآیندهایی برای هر فرد داوطلب صورت می گیرد.

آیا اطلاعی از کلیه مراحل و فرآیندهای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره های مختلف دارید؟ اگر به دنبال اطلاع از این فرآیندها و مراحل لازم برای ثبت نام هستید می توانید از کمک مشاورانی خبره در این زمینه بهره بگیرید.

 

 

 

پیام نور

 

 

پذیرش در دوره غیرحضوری پیام نور در کدام رشته ها صورت می گیرد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مطرح شود که خب در کدام رشته های تحصیلی می توانم برای ادامه تحصیل در دوره های با آزمون و همین طور با آزمون اقدام کنم؟

آیا این رشته ها از تمامی گروه های آزمایشی یعنی انسانی، تجربی، انسانی، زبان و غیره ارائه شده اند؟ چند درصد از رشته ها به صورت بدون کنکور و چند درصد به شکل با آزمون ارائه می شوند؟

از میان رشته های ارائه شده در دوره غیرحضوری دانشگاه پیام نور می توان به رشته هایی همچون حسابداری، مهندسی صنایع، مدیریت دولتی، مدیرت بازرگانی، مهندسی کامپیوتر و غیره اشاره کرد. 

برای اطلاع از لیست کامل رشته های تحصیلی ارائه شده در این دوره بهتر است با مشاوری خبره صحبت کنید. 

 

 

در مورد ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در دوره ارشد چه می دانید؟

باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد برای متقاضیان و داوطلبان می کند.

به این صورت که در ابتدا فرد داوطلب برای ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور اقداماتی را انجام می دهد و بعد از پذیرش می تواند به عنوان یک دانشجو آموزش ها را به صورت آنلاین دریافت کند.

دقت داشته باشید که اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور و همین طور نحوه و شرایط ثبت نام نیز برای هر فرد داوطلب ضروری به نظر می رسد.

بعد از ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور و قبولی هر فرد در این دوره نوبت به ثبت نام قطعی و در ادامه شروع کلاس هایی می رسد که به صورت الکترونیکی و با نصب چند نرم افزار برای فرد دانشجو صورت می گیرد.

موضوع بسیار مهم این که با توجه به بحث پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور شرکت و حضور فرد دانشجو در این کلاس های درس هم همچون دیگر دوره های تحصیلی دانشگاه پیام نور اجباری نیست و فرد در صورت تمایل می تواند در آن ها شرکت نکند.

در مورد شیوه نمره دهی در این دوره های تحصیلی هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که سیستم نمره دهی در این نحوه آموزش همانند دوره عادی است و هیچ تفاوتی بین این دو شیوه آموزشی وجود ندارد.

در مورد شهریه هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که شهریه پرداختی برای دوره الکترونیک دقیقاً با دوره عادی برابر است و این گونه نیست که مبلغ پرداختی بیشتر یا کم تر باشد.

 

 

برای خرید بهترین جزوات درسی فراگیر ارشد پیام نور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته های ارشد مجازی پیام نور شامل چه مواردی می شوند؟

شاید با توضیحات داده شده در بالا شما هم مشتاق ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد پیام نور شده باشید.

اما صبر کنید در ابتدا باید بدانید که دانشگاه پیام نور در کدام یک از رشته های تحصیلی در مقطع ارشد جذب دانشجو به صورت آنلاین و الکترونیکی دارد؟

 به هر حال شناخت این رشته های تحصیلی برای هر فرد متقاضی ثبت نام کاملاً الزامی است و نباید از آن غافل شد. آیا اطلاعی از رشته های ارشد مجازی پیام نور دارید؟

آیا می دانید این رشته ها در کدام گروه های آزمایشی به داوطلبان تحصیل آنلاین مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور ارائه شده اند؟

اگر به دنبال اطلاع از رشته های تحصیلی ارائه شده در دوره آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هستید می توانید با مشاوری آگاه در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوری که با ارائه اطلاعاتی کامل و دقیق در رابطه با لیست رشته های آنلاین ارشد دانشگاه پیام نور شما را به بهترین شکل ممکن یاری کند.

 

 

در مورد ظرفیت جذب دانشجو در دوره آنلاین ارشد پیام نور چه می دانید؟

مورد دیگری که باید در زمان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور به آن توجه داشته باشید بحث ظرفیت رشته های ارائه شده در این دوره است.

به هر حال اطلاع از ظرفیت رشته های مورد پذیرش در دوره ارشد مجازی پیام نور برای هر فردی مهم است و تمامی افراد داوطلب باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

آیا اطلاعی در رابطه با ظرفیت جذب دانشجو در دوره آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دارید؟

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت جذب دانشجو در دوره ارشد آنلاین هستید می توانید از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه کمک بگیرید و اطلاعات به روز و جدیدی را در این رابطه از آن ها بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام در دوره غیرحضوری دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در چه رشته هایی انجام می شود؟ 

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در رشته های مختلفی انجام می گیرد. برای اطلاع از لیست رشته ها با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا امکان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در دوره ارشد وجود دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاعاتی در این رابطه با ما تماس بگیرید.

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در چه زمانی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور