ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور خدمت داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه نیمه دولتی در دو دوره با آزمون و بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان در نظر گرفته شده برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور و ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان اطلاع از شرایط لازم برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور و همین طور نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور نیز الزامی به نظر می رسد.

 

در این نوشته جامع، با ارائه تمامی اطلاعات لازم در رابطه با پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم. البته در این میان بد نیست اگر در رابطه با شهریه دوره های غیرحضوری پیام نور و همین طور ظرفیت این رشته های تحصیلی توضیحاتی را خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم.

 

 

برای آشنایی با نحوه ثبت نام در دوره های غیرحضوری دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور

 

چه زمانی می توان برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور بدون کنکور اقدام کرد؟

در ابتدا باید موضوع مهم و قابل توجهی را خدمتتان بگوییم و آن هم این که دانشگاه پیام نور در کل دانشگاهی غیرحضوری است.

این موضوع به این معناست که دانشجو به هیچ وجه مجبور به شرکت در کلاس های درس به صورت حضوری نیست.

هر چند تعداد کلاس های درسی برگزار شده در این دانشگاه برای درس های مختلف انواع رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه بسیار محدود هستند و نهایتاً چند جلسه کلاس آن هم به صورت رفع اشکال برای دانشجویان برگزار می شود.

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور از این روست که افراد پرمشغله امکان ادامه تحصیل در دانشگاه را داشته باشند و بتوانند برای داشتن تحصیلات دانشگاهی به راحتی اقدام کنند.

البته دقت داشته باشید که برای برخی از دروس دانشگاه پیام نور امکان برگزاری کلاس های درس به صورت آنلاین و الکترونیکی وجود دارد و هر فرد دانشجو می تواند در آن ها شرکت داشته باشد.

به این صورت که کلاس ها به وسیله نرم افزاری جامع برای دانشجو برگزار می شود و وی می تواند در این کلاس ها با استاد و همین طور دانشجویان دیگری که درس را در همان ترم اخذ کرده اند ارتباط و تعامل داشته باشد.

دقت داشته باشید که تدریس اساتید در کلاس های آنلاین و مجازی کاملاً باکیفیت و با ارائه تمامی نکات آموزشی انجام می شود. 

هر چند این کلاس ها هم حالت رفع اشکال دارند و تعداد جلسات آن ها همانند کلاس های حضوری زیاد نیست.

اما باز هم می تواند تا حدی نیازهای آموزشی افراد را پاسخگو باشد و آن ها را از وجود اساتیدی با تجربه و خبره بهره مند کند.

دانشگاه پیام نور هر ساله اقدام به جذب دانشجویان طی دوره های بدون کنکور و همین طور با کنکور در انواع رشته های تحصیلی در دو دوره مهر و تکمیل ظرفیت بهمن ماه می کند.

اما هر داوطلب باید قبل از هر چیز از زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در هر یک از دوره های جذب دانشجو اطلاعاتی را بدست آورد.

زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور برای دوره بدون کنکور در سال گذشته از ماه های آخر روزهای آغاز شد و تا آخرین روزهای سال 98 نیز ادامه داشت.

اما در سال جاری با توجه به شیوع بیش از حد ویروس کرونا زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور به تعویق افتاد و داوطلبان باید در زمان دیگری برای ثبت نام اقدام بفرمایند.

با توجه به تصمیم سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به شرایط و وضعیت موجود زمان ثبت نام برای پذیرش دوره بدون کنکور در سال جاری همان مرداد ماه و دقیقاً همزمان با انتخاب رشته در دوره های با آزمون دانشگاه سراسری تعیین شده است.

برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور در سال جاری می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

تیم خبره مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با زمان ثبت نام برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور خدمت شما دوستان ارائه دهند.

در رابطه با زمان پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره با آزمون نیز باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تمامی داوطلبان باید در زمان مشخص شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام اولیه جهت ورود به رشته های غیرحضوری دانشگاه پیام نور اقداماتی را انجام دهند.

بعد از اتمام مرحله اولیه ثبت نام و اظهار علاقمندی فرد داوطلب برای ورود به رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور نوبت به انتخاب رشته های دانشگاه پیام نور در مرداد ماه می رسد.

بهتر است برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته در دوره های با آزمون دانشگاه پیام نور در سال جاری از مشاوری آگاه در این زمینه کمک بگیرید.

 

 

برای تهیه و خرید کتاب های دوره ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور چه مواردی را شامل می شود؟

هر فرد داوطلب برای ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دو دوره با آزمون و بدون آزمون الزامآً باید از شرایطی برخوردار باشد که در دو دسته عمومی و اختصاصی قرار می گیرند.

شرایطی که داشتن آن ها برای ثبت نام و انتخاب رشته جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور کاملاً الزامی و مهم به نظر می رسد.

آیا اطلاعی در رابطه با شرایط لازم برای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور دارید می توانید در این رابطه با تیم مشاوره ایران تحصیل در تماس باشید تا آن ها اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده در اختیار شما دوستان و عزیزان متقاضی قرار دهند.

 

 

نحوه ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری در پیام نور به چه صورت است؟

ثبت نام در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته های با آزمون و بدون آزمون ارائه شده در این دانشگاه به دو طریق برای افراد مختلف صورت می گیرد.

به این صورت که اگر قصد پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره با آزمون و بدون آزمون مهر ماه را دارید الزاماً باید به صورت اینترنتی برای این امر اقدام بفرمایید.

اما این موضوع در رابطه با پذیرش در دوره بهمن ماه دانشگاه پیام نور کاملاً متفاوت است. به این صورت که هر فرد باید به صورت حضوری برای ثبت نام و پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور اقدام کند.

البته همراه داشتن مدارک لازم در زمان مراجعه حضوری به دانشگاه مورد نظر برای تحصیل نیز الزامی به نظر می رسد و برای طی فرآیند ثبت نام الزامی است.

اما به خاطر داشته باشید که ثبت نام برای این دوره های جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور طی مراحل و فرآیندهایی برای هر فرد داوطلب صورت می گیرد.

آیا اطلاعی از کلیه مراحل و فرآیندهای پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در دوره های مختلف دارید؟ اگر به دنبال اطلاع از این فرآیندها و مراحل لازم برای ثبت نام هستید می توانید از کمک مشاورانی خبره در این زمینه بهره بگیرید.

 

 

 

پیام نور

 

 

پذیرش در دوره غیرحضوری پیام نور در کدام رشته ها صورت می گیرد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مطرح شود که خب در کدام رشته های تحصیلی می توانم برای ادامه تحصیل در دوره های با آزمون و همین طور با آزمون اقدام کنم؟

آیا این رشته ها از تمامی گروه های آزمایشی یعنی انسانی، تجربی، انسانی، زبان و غیره ارائه شده اند؟ چند درصد از رشته ها به صورت بدون کنکور و چند درصد به شکل با آزمون ارائه می شوند؟

از میان رشته های ارائه شده در دوره غیرحضوری دانشگاه پیام نور می توان به رشته هایی همچون حسابداری، مهندسی صنایع، مدیریت دولتی، مدیرت بازرگانی، مهندسی کامپیوتر و غیره اشاره کرد. 

برای اطلاع از لیست کامل رشته های تحصیلی ارائه شده در این دوره بهتر است با مشاوری خبره صحبت کنید. 

 

 

در مورد ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در دوره ارشد چه می دانید؟

باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد برای متقاضیان و داوطلبان می کند.

به این صورت که در ابتدا فرد داوطلب برای ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور اقداماتی را انجام می دهد و بعد از پذیرش می تواند به عنوان یک دانشجو آموزش ها را به صورت آنلاین دریافت کند.

دقت داشته باشید که اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور و همین طور نحوه و شرایط ثبت نام نیز برای هر فرد داوطلب ضروری به نظر می رسد.

بعد از ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور و قبولی هر فرد در این دوره نوبت به ثبت نام قطعی و در ادامه شروع کلاس هایی می رسد که به صورت الکترونیکی و با نصب چند نرم افزار برای فرد دانشجو صورت می گیرد.

موضوع بسیار مهم این که با توجه به بحث پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور شرکت و حضور فرد دانشجو در این کلاس های درس هم همچون دیگر دوره های تحصیلی دانشگاه پیام نور اجباری نیست و فرد در صورت تمایل می تواند در آن ها شرکت نکند.

در مورد شیوه نمره دهی در این دوره های تحصیلی هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که سیستم نمره دهی در این نحوه آموزش همانند دوره عادی است و هیچ تفاوتی بین این دو شیوه آموزشی وجود ندارد.

در مورد شهریه هم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که شهریه پرداختی برای دوره الکترونیک دقیقاً با دوره عادی برابر است و این گونه نیست که مبلغ پرداختی بیشتر یا کم تر باشد.

 

 

برای خرید بهترین جزوات درسی فراگیر ارشد پیام نور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته های ارشد مجازی پیام نور شامل چه مواردی می شوند؟

شاید با توضیحات داده شده در بالا شما هم مشتاق ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد پیام نور شده باشید.

اما صبر کنید در ابتدا باید بدانید که دانشگاه پیام نور در کدام یک از رشته های تحصیلی در مقطع ارشد جذب دانشجو به صورت آنلاین و الکترونیکی دارد؟

 به هر حال شناخت این رشته های تحصیلی برای هر فرد متقاضی ثبت نام کاملاً الزامی است و نباید از آن غافل شد. آیا اطلاعی از رشته های ارشد مجازی پیام نور دارید؟

آیا می دانید این رشته ها در کدام گروه های آزمایشی به داوطلبان تحصیل آنلاین مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور ارائه شده اند؟

اگر به دنبال اطلاع از رشته های تحصیلی ارائه شده در دوره آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور هستید می توانید با مشاوری آگاه در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوری که با ارائه اطلاعاتی کامل و دقیق در رابطه با لیست رشته های آنلاین ارشد دانشگاه پیام نور شما را به بهترین شکل ممکن یاری کند.

 

 

در مورد ظرفیت جذب دانشجو در دوره آنلاین ارشد پیام نور چه می دانید؟

مورد دیگری که باید در زمان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور به آن توجه داشته باشید بحث ظرفیت رشته های ارائه شده در این دوره است.

به هر حال اطلاع از ظرفیت رشته های مورد پذیرش در دوره ارشد مجازی پیام نور برای هر فردی مهم است و تمامی افراد داوطلب باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

آیا اطلاعی در رابطه با ظرفیت جذب دانشجو در دوره آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دارید؟

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت جذب دانشجو در دوره ارشد آنلاین هستید می توانید از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه کمک بگیرید و اطلاعات به روز و جدیدی را در این رابطه از آن ها بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام در دوره غیرحضوری دانشگاه های پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

 زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در چه رشته هایی انجام می شود؟ 

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در رشته های مختلفی انجام می گیرد. برای اطلاع از لیست رشته ها با مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا امکان ثبت نام دانشگاه مجازی پیام نور در دوره ارشد وجود دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاعاتی در این رابطه با ما تماس بگیرید.

پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور در چه زمانی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام جهت پذیرش غیرحضوری دانشگاه پیام نور با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  فهیمه
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم ولی ۴ تا دروس پیش رو پاس نکردم امکانش هست دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم یا مدرک پیش لازمه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   خیر اگر نظام جدید شش سه سه نبوده اید بدون پیش دانشگاهی امکان ثبت نام ندارید.

 2. Avatar photo
  افشار
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  سلام من دیپلم کارودانش دارم میشه تورشته های بدون آزمون شرکت کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت بخیر .
   اگر دیپلم نظام جدید هستید مشکلی ندارید ولی اگر نظام قدیم هستید باید کاردانی یا پیش دانشگاهی داشته باشید

 3. Avatar photo
  مهرنژاد
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام. من دانشجوی انصرافی مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی هستم. در دوره های غیرحضوری تطبیق واحد انجام میشه

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام دوست عزیز، این مسئله به دانشگاه فعلیون بستگی داره و باید بصورت حضوری با واحد آموزش در میون بزارید.

 4. Avatar photo
  آرمین
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  باسلام خدمت شما عزیزان من امسال فوق دیپلم رشته مدیریت کسب و کار را میگیرم آیا میتوانم در مقطع لیسانس مدیریت دولتی غیر حضوری شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور عباسیان
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   منعی برای شما وجود ندارد .

  • Avatar photo
   مشاور منصوری
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر بله مشکلی نداره درصورتی که در دفترچه انتخاب رشته وحد مجازی ارایه شود

 5. Avatar photo
  هدیه
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  ببخشید ت سامانه ال ام اس اصلا هیچ کلاسی رو برای من نزده چیکار باید بکنم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر
   از طریق واحد آموزش و فناوری دانشگاه خود پیگیری نمایید.

 6. Avatar photo
  محمد
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام و عرض خسته نباشید
  یک سوال داشتم
  میشه از رشته الکترونیک یعنی با دیپلم الکترونیک به دانشگاه پیام نور رفت و کدوم رشته ها میتونی ثبت‌نام کنی؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام بله اگر دیپلم نظام جدید باشید میتونید انتخاب رشته کنید و برای دانشگاه پیام نور پذیرش بگیرید و میتونید در رشته های مرتبط با دیپلم شانس پذیرش بیشتری داشته باشید

 7. Avatar photo
  الناز
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام وقت بخیر
  من پیام نور داراب رشته حسابداری قبول شدم نمیدونم کدوم درسام مجازیه و کدومش حضوریه
  میشه بگید کد کنار انتخاب واحد از چند به بعد میشه مجازی؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  عایشه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام من رشته حسابداری پیام نور قبول شدم. میخام عیر حضوری بخونم شرایطش چجوریه؟؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی دانشگاه پیام نور غیر حضوریه ولی امتحاناتش حضوریه.

 9. Avatar photo
  Mina
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام و قت بخیر ،
  من ارشد فراگیر ثبت نام کردم بعد واریز شهریه و انتخاب واحدم بوده و تمام شده الان نمیدونم کدوم از دانشگاه های پیام نور شیراز هست میشه لطفا راهنمایی کنید که کجا باید مراجعه کنیم و پیگیری ، لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید به دانشگاه پیام نور شیراز مراجعه کنید
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 10. Avatar photo
  Mina
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام من فراگیر ارشد ثبت نام الکتریکی کردم شهریه هم واریز کردم ، انتخاب واحدم برا ترم اول شده ، الان دقیقا نمیدونم کدوم از دانشگاه پیام نور شیراز هست ، باید این اطلاعات رو ار کجا بیارم و به کجا مراجعه کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   haghipor
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام
   به سایت دانشگاهی که برای پذیرش غیر حضوری اقدام کردید مراجعه کنید

 11. Avatar photo
  Mahla
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

  سلام وقت بخیر من دانشجوی روانشناسی دانشگاه آزاد ترم ۴هستم و نمیتونم دیگه به صورت حضوری درس بخونم میخوام از دانشگاه انصراف بدم و به دانشگاه پیام نور به صورت غیر حضوری تحصیل کنم امکانش هست ؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت انصراف مشمول جریمه انصراف می شوید.میتوانید به واحد الکترونیکی انتقالی بگیرید.

 12. Avatar photo
  Narges
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام وقت بخیر من دانشجو کارشناسی مدیریت بیمه دانشگاه آزاد هستم میخواستم بدونم امکانش هست انتقالی بگیرم برای دانشگاه پیام نور غیر حضوری ؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقتتون بخیر
   باید وضعیت ترم و نمرات شما بررسی شود
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

   • Avatar photo
    علی
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

    سلام آیا کلاس های دکتری پیام نور هم غیر حضوری است.

 13. Avatar photo
  الف
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام برشما. من کارشناسی ارشد مجازی پیام نور استان تهران قبول شدم، ثبت نام از کجاست؟ و در مورد این دانشگاه از کجا اطلاعات بدست بیاورم. مثلا شهریه نحوه ثبت نام

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط پذیرش غیر حضوری داشگا پیام نور میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام پروسه ثبت نام ا باید حضوری بروید انشگاه و اقدام کنید خودشان بهتان راهنمایی میکنند

 14. Avatar photo
  سامان
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  درود خسته نباشین
  برای ثبت نام دانشگاه پیام نور بصورت مجازی (غیر حضوری) باید چه کاری انجام بدم ، امسال کنکور دادم اگر بخوام با رتبه کنکورم انتخاب رشته کنم برای پیام نور مجازی امکانش هست ؟ و در صورت امکان راهنمایی بفرماید ، و ایا امتحانات هم بصورت مجازی برگزار میشن یا حضوری؟
  زمان ثبت نام و مدارک لازم جهت ثبت نام بصورت مجازی را هم بیزحمت در صورت امکان بفرمایید.

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  عقیلی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام، وقتتون بخیر، آیا دانشگاه پیام نور در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته پذیرش دارد؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام روزبخیر
   خیر دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پیوسته رشته تحصیلی دارد.

 16. Avatar photo
  فاطمه
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام وقت بخیر دانشگاه مجازی پیام‌نور پایان نامه دارد؟چون برای دکتری پایان نامه مهم است

  • Avatar photo
   eshghabadi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر…اگر اموزش پژوهشی باشد دارد ولی اگر امورش محور باشد ندارد

  • Avatar photo
   سجاد علیزاده
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام میشه من بعد از اینکه کارشناسی تو رشته علوم تربیتی رو تموم کردم برگردم به این شیوه ای که شما توضیح دادیم غیر حضوری تو رشته حسابداری کارشناسی ارشد ثبت نام کنم؟؟؟ آیا کلاس برای حسابداری آنلاین هم برگزار میشه؟؟؟ می تونم کلاس نرم فقط امتحان برم ؟؟؟

   • Avatar photo
    مشاور ابراهیمی
    ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    سلام
    روزتون بخیر
    بله می تونید ثبت نام کنید برای پیام نور مجازی
    البته یک آزمون ورودی هم دارن برای ورود به دانشگاه
    بعد از قبولی در امتحان و بررسی مدارک تون نتایج میاد
    برای بررسی شرایط تون و گزینه های دیگه ای که دارید، تماس بگیرید

 17. Avatar photo
  کارشناسی ارشد
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  با سلام من ساکن اصفهان هستم در کنکور ارشد رشته تربیت بدنی مجاز شدم ولی دانشگاه پیام نور اصفهان برای تربیت بدنی پذیرش نداره اگه دانشگاه پیام نور تهران را انتخاب کنم میتونم در دانشگاه پیام نور اصفهان آزمون بدم ؟؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    نرگس
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

    سلام من رشته حقوق پیام نور تهران قبول شدم ایا میشه کلیه کلاس هارو به صورت حضوری برم؟

    • Avatar photo
     haghipor
     ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

     بستگی به تصمیمات آموزش دانشگاه تون داره

 18. Avatar photo
  حسن
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام
  من کاردانی مکانیک خودرو دارم میخوام غیر حضوری کارشناسیم رو بگیرم میشه آیا؟؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

   سلام بله اگر موقع ثبت نام دانشگاه های مجازی را از دفترچه انتخاب رشته انتخاب کنید میتونید غیرحضوری تحصیل کنید

 19. Avatar photo
  علی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام برای ارشد پیام نور شهر دیگه میتونیم امتحانات رو در شهر خودمون بدیم؟و اینکه امکان غیرحضوری بودن کلاسها هست؟
  از کجا باید بفهمیم کدوم دانشگاه کلاسهاش و امتحاناتش غیر حضوریه؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   مراجعه کنید به باجه رفع نقص ودر صورتی که موافقت بشه میتوانید
   از طریق ارسال درخواست به سازمان سنجش یا مراجعه حضوری به واحد دانشگاهی مد نظر

 20. Avatar photo
  میم
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام خانمی پشت کنکوری هستم..ترم 2 روانشناسی ام..ترم 1و2 بخاطر کرونا غیر حضوری بود ولی الان باتوجه به حضوری شدن دانشگاه تمایلی به رفتن سرکلاس ندارم ایا میشود ترم 3.و 4 را به صورت غیر حضوری درس بخوانم?

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   با سلام امکان تحصیل دانشگاهی مجازی وجود ندارد اگر ازاد هستید به الکترونیکی میتوانید انتقال بگیرید

 21. Avatar photo
  شریفی
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

  آیا آزمون ها هم به صورت مجازی برگزار میشود ؟
  و شهریه ثابت چقدر هست؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   سلام خیر آزمون ها ی دانشگاه پیام نور بصورت حضوری میباشد

 22. Avatar photo
  نازنین
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام وقت بخیر
  من خارج زندگی میکنم و میخوام پیام نور غیر حضوری بردارم
  آیا پدر یا مادر میتونن با مدارک مارو ثبت نام کنن
  یا فقط حضور خودمون لازمه؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   با سلام امکان پذیرش غیرحضوری برای دانشگاه پیام نور نیست

 23. Avatar photo
  لیلی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  با سلام
  امکانش هست
  پیام نور یه استان دیگه تحصیل کرد؟
  چون محل سکونتمون رو قرار تغییر بدیم
  و اون استان در بومی و ناحیه ی استانی که دیپلمم رو گرفتم نیست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   با سلام.منعی برای شرکت ندارید.

 24. Avatar photo
  پریا
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  با سلام
  ببخشید اگه میشه مجازی درس خوند توی پیام نور پس چرامیگن حتما باید سرکلاسا بری تا ۸ نمره میان ترمو بگیری و اگه نری نمرهی امتحانت از ۱۲ حساب میشه

 25. Avatar photo
  Nima
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام من امسال دیپلم میگیرم میخواستم بدونم امکانش هست تا پایان مقطع لیسانس توی پیام نور غیر حضوری تحصیل کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید بررسی شود . منعی در این زمینه وجود ندارد .

 26. Avatar photo
  مهرنوش
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۶

  درود وقتتون بخیر. ببخشید من میخوام کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنم در دفترچه انتخاب رشته دیدم که میشه مجازی پیام نور شرکت کرد و آموزش محوره. ایا مجازی پیام نور حتی برای امتحان هم نیاز به حضور در دانشگاه نیست؟ چون دانشگاهی که میخوام ازم دوره و مقدور نیست برام برم حضوری

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   با سلام.در دوره های مجازی امتحانات به صورت حضوری برگزار می شود.

 27. Avatar photo
  مریم
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام. میشه لطفا بفرمایید شرایط دانشگاه غیر حضوری چیه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید

 28. Avatar photo
  س
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام خسته نباشید میشه دانشگاه پیام نور ۴سالش رامجازی درس خوند

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام
   بله

 29. Avatar photo
  ملی
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۲

  سلام وقتتون بخیر بنده در دانشگاه دولتی تحصیل میکنم امکانش هست در کنارش دانشگاه پیام نور رشته مترجمی رو به صورت مجازی بخونم؟امتحانات پیام نور هم در این صورت مجازیه؟

 30. Avatar photo
  زری
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام. عذر می‌خوام من ایران نیستم و دانشگاهم رو نصفه رها کردم از ایران خارج شدم. ولی انصراف هم ندادم. امکانش هست که بعد از حدود ده سال الان همین دوره رو که دو سال باقی مونده به صورت مجازی، خارج از ایران ادامه بدم؟ دانشجوی روانشناسی بودم. و اگر بخوام رشته رو تغییر بدم چطور؟ ممنون می‌شم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر بعد 10 سال امکانش کمه بخوان قبول کنن ولی باید با دانشگاه صحبت کنید در صورت موافقت امکانش هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 31. Avatar photo
  صادق
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

  سلام من کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی بصورت انلاین می خواستم.در خارج از کشور هستم ایا امکانش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام .بله

 32. Avatar photo
  حسین
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام من یک سال ترک تحصیل کردم و کنکو قبول نشدم میتونم دوباره کنکور بدم یا باید برای معافیت سربازی اقدام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر .
   زمان معافیت تحصیلیتون باید بررسی شود . برای مشاوره دقیق با مشاوران ما تماس بگیرید .

   • Avatar photo
    حسام
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

    سلام..من در حال حاضر دانشجو کارشناسی حقوق هستم و ۲ترم باقی مونده فارغ التحصیل بشم.با توجه به اینکه کرونا تو این دوسال بوده و کلاسها مجازی بوده و فقد امتحانای پایانی این ترم حضوری شد،،،من میتونم این ۲ترم باقی مونده رو به صورت خودخوان درس ها رو بخونم و کلاسها رو شرکت نکنم،،،،و فقط برم امتحان پایانی رو بدم یا نه؟؟؟امکانش هست؟ممنون از پاسخگوییتون

    • Avatar photo
     ranjbar
     ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

     سلام وقتتون بخیر
     با توجه به حضوری شدن کلاسها در صورت موجه نبودن غیبت شما در کلاس امکان عدم حضور وجود ندارد .
     برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 33. Avatar photo
  الهام
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من ارشد فراگیر ثبت‌نام کردم ..رشته روانشناسی بالینی فقط تهران داره.من شهرستان هستم.میتونم در صورت قبولی غیرحضوری دروس رو پاس کنم؟؟البته منظورم با شرکت در کلاس های آنلاین هست.حتی اگه کرونا هم رفع بشه کلاس آنلاین میتونیم شرکت کنیم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام بله درخواست بدیدبررسی شود

 34. Avatar photo
  میثم
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۸

  ثبت نام بدون کنکور ارشد مجازی پیام نور کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت به خیر اطلاعیه ارشد فراگیر پیام نور معمولا اواخر مهرماه اعلام می شود.و معمولا 2 ماه بعد از زمان ثبت نام آزمون برگزار می شود.

 35. Avatar photo
  محمد
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال سال سوم هست که میخوام پشت کنکور بشینم
  بعد واسه سال سوم گفتن که باید داشنگاه پیام نور ثبت نام کنم ترم غیر حضوری که مرخصی سربازی و واسم رد کنن
  الان دو ماه هست که پیگیرم اما میگن مهلت ثبت نام ترم های غیر حضوری نرسیده
  اگه زحمتی نیست میشه راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت به خیر از نظر نظام وظیفه شما 2 بار حق شرکت در کنکور را دارید.برای ثبت نام غیر حضوری در دانشگاه پیام نور به دلیل بسته شدن سایت به یکی از واحد های این دانشگاه به صورت حضوری مراجعه نمایید و کارهای ثبت نام خود را انجام دهید.

 36. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  سلام وقت بخیر
  با مدرک دیپلم کار و دانش برق میتونم در دانشگاه مجازی پیام نور ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام
   باید مقطع مورد نظر بررسی شود .در صورتی که نظام جدید هستید بله
   اما در صورتی که نظام قدیم هستید.برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به مدرک کاردانی دارید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقت بخیر اگر نظام جدید هستید میتوانید و در صورتی که نظام قدیم هستید باید مدرک پیش دانشگاهی برای پذیرش در دانشگاه غیر حضوری پیام نور بگیرید.

 37. Avatar photo
  میثم
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۸

  سلام ثبت نام بدون کنکور دانشکاه مجازی کی شروع میشع؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر.
   برای مقطع کارشناسی به پایان رسیده است.

  • Avatar photo
   میثم
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   منظورم ارشد بودش

 38. Avatar photo
  ساینا
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام من ارشد پیام نور از طریق کنکور شرکت کردم و قبول شدم وحالا در شهر مشهد هستم وه شهر ساری را برای تحصیل انتخاب کردم،چون رشته من را تو این شهرداره،میتونم میان ترم و پایان ترم را تو شهر خودم آزمون بدم آیا امکانش هست،چون رفت و آمد برام مقدور نیست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقتتون بخیر …در صورتی که دانشگاه موافقت کنه بله میشود

 39. Avatar photo
  فاطمه
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام ببخشید من مدرک دیپلم فنی کامپیوتر دارم، آیا میتونم مجازی در مقطع کاردانی اوامه تحصیل بدم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت به خیر دانشگاه پیام نور تنها در مقطع کارشناسی پیوسته دانشجو میپذیرد.اگر دیپلم نظام آموزشی 6-3-3 را دارید مشکلی از جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه پیام نور ندارید.

 40. Avatar photo
  افشین
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام من در رشته حسبداری بدون کنکور ثبت نام کردم و حضوری ایا امکانش هست غیر حصوری در خود دانشگاه انجام بدم ایا راهی دارد .

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای رشته حسابداری دانشگاه پیام نور میتوانید غیر حضوری اقدام به تحصیل کنیئ موفق باشید

   • Avatar photo
    فهیمه
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

    سلام من دیپلم تجربی دارم ولی ۴ تا دروس پیش رو پاس نکردم امکانش هست دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم یا مدرک پیش لازمه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

     سلام دوست عزیز برای ثبت نام در دانشگاه باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیتون بصورت کامل و قطعی باشد.

تماس با مشاور