ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبولی در آزمون تیزهوشان بدون مطالعه دقیق و تحلیل سوالات و دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ امکان پذیر نخواهد بود. دانش آموزانی که برای ادامه تحصیل در مدارس سمپاد در آزمون پایه ششم به هفتم و یا نهم به دهم شرکت کرده‌اند، این امکان را دارند که با دریافت پاسخنامه تیزهوشان از جواب سوالات مطلعغ شده و نمره تقریبی خود را محاسبه کنند.

از سوی دیگر دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون سال آینده سمپاد شرکت کنند، این فرصت را دارند که با دانلود پاسخنامه آزمون سمپاد و سوالات آن از بخش‌های مهم امتحان مطلع شوند. جهت دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان و پاسخنامه سمپاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴ با تیم مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید.

دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403

قبولی در آزمون تیزهوشان در وهله اول وابسته به اطلاع دقیق از منابع آزمون تیزهوشان است. به همین دلیل چنانچه بتوانید به مطالعه دقیق این منابع بپردازید، می‌توانید موفقیت لازم را در این آزمون کسب کنید، چراکه مطالعه نمونه سوالات می‌تواند موجب موفقیت شما شود. در ادامه برای آشنایی دانش آموزان عزیز به ارائه سوالات به همراه پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان خواهیم پرداخت.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند سوالات و پاسخنامه تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ که در ادامه ارائه کرده‌ایم تنها برای آشنایی دانش آموزان عزیز است و نمونه کامل و جامعی نخواهد بود. لذا برای دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان می‌توانید با مشاوران آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید. چنانچه داوطلب آزمون ششم به هفتم هستید، حتماً در برنامه ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زمانی را برای تحلیل سوالات در نظر داشته باشید. برای سهولت دسترسی در ادامه سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان ارائه شده است.

از سوی دیگر پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان به دو صورت می‌باشد. یک نوع از پاسخنامه به صورت کلیدی می‌باشد و پاسخ هر سؤال را به صورت عدد درست و صحیح درج نموده‌اند بدون هیچ گونه توضیح شفاهی. نوع دوم شامل پاسخنامه‌ای می‌باشد که به صورت تشریحی تمامی سوالات را توضیح داده و با استفاده از مطالعه و تحلیل این پاسخ‌ها  می‌توانند به راحتی اشتباهات خود را تصحیح نموده و یا اینکه به اشتباهات خود پی ببرند.

توصیه ما به دانش آموزان عزیزی که مایل هستند نام آنها در لیست اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان قرار بگیرد این است که حتماً به بررسی دقیق تمامی سوالات بپردازند و با نحوه طرح هر سؤال به خوبی آشنا شوند تا بعدها دچار مشکل نگردند. زیرا مطالعه دقیق پاسخنامه تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ کمک می‌نماید تا دانش آموزان عزیز با آزمون به خوبی آشنا شوند.

جهت دانلود دفترچه شماره یک سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه شماره دو سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

برای دانلود کلید نهایی سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

 

دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نحوه دریافت پاسخ تشریحی سوالات تیزهوشان هفتم

نحوه دریافت پاسخ تشریحی سوالات تیزهوشان هفتم برای تمامی داوطلبان به گونه‌ای است که بتوانند به راحتی و تنها با استفاده از یک تماس به مشاهده کلیه سوالات در تمامی دروس دست یابند. یکی از محاسن دست یابی به پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان این است که داوطلبان در رابطه با نحوه مطالعه منابع آزمون تیزهوشان می‌توانند برنامه ریزی بهتری داشته باشند.

با توجه به ظرفیت مدارس تیزهوشان و محدودیت‌های ایجاد شده برای سال‌های اخیر و همچینن رقابت بسیار سنگین با توجه به افزایش آگاهی داوطلبان در رابطه با نحوه طرح این سوالات ، منابع پیشنهادی و همچنین تعداد سوالات و آمادگی در این آزمون‌ها و مهم‌تر از آن دسترسی به مشاورین ، قبولی در این آزمون بسار سخت‌تر از گذشته گردیده است. به همین دلیل برای قبولی شما نیازمند داشتن یک مشاور در کنار خود خواهید بود.

برای دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ که به صورت تشریحی و تستی می‌باشد، کافی است با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403

داشتن بهترین فرایند آموزشی در پایه متوسطه دوم برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد، چراکه افراد به آزمون سراسری نزدیک می‌شوند. از این رو دانش آموزان پایه نهم مایلند در مدارس برتر از جمله مدارس سمپاد با جایگاه علمی بالا تحصیل کنند.

در این راستا افراد ابتدا باید ثبت نام تیزهوشان را انجام داده و در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کرده و نمره مناسب را کسب کنند. اما برای افزایش احتمال قبولی بهتر است که دانش آموزان قبل از هر چیز با پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم آشنا باشند. در این صورت داوطلبان به دلیل مطالعه نمونه سوالات سال قبل می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در دو بخش استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی مطرح می‌شود. سوالات استعداد تحلیلی در بخ هوش، استعداد و خلاقیت و سوالات استعداد تحصیلی نیز از دروس پایه نهم طرح خواهند شد. داوطلبانی که آزمون داده‌اند نیز می‌توانند بعد از برگزاری آزمون سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دریافت کنند و با مقایسه پاسخ‌های خود با پاسخ صحیح، نمره تقریبی خود را محاسبه کنند. در ادامه لینک سوالات و پاسخنامه آزمون سمپاد نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳ را ارائه کرده‌ایم.

جهت دانلود دفترچه شماره یک سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

جهت دانلود دفترچه شماره دو سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

جهت دانلود کلید نهایی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1403 – 1403 کلیک نمایید.

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم

نحوه کسب مهارت در پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان 1403

حدوداً 20 درصد کل سوالات مربوط به سوالات هوش است و 80 درصد سوالات را سوالات مربوط به مباحث درسی و تحصیلی تشکیل می‌دهد. به همین دلیل تسلط بر هر دو مباحث بسیار مهم می‌باشد.تست را می‌توان مساوی تمرین دانست.

بدین معنا که آن دسته از داوطلبانی که تست‌های بیشتری را پاسخ می‌دهند، بهتر می‌توانند در آزمون عملکرد بهتری داشته باشند و همچنین در زمان آزمون، آمادگی ذهنی و سرعت تست زنی بالاتری خواهند داشت. به همین دلیل بخشی از خدمات مشاوران ایران تحصیل به ارائه نمونه سوالات مربوط به این آزمون مربوط می‌شود.

نحوه کسب مهارت در پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان

خلاصه مطالب

دریافت پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون را دارند و همچنین برای دانش آموزانی که در این آزمون شرکت کرده و منتظر نتایج هستند، بسیار کمک کننده است، چرا که داوطلبان از طریق آشنایی با سوالات آزمون سمپاد می‌توانند عملکرد بهتری داشته باشند.

از سوی دیگر دانش آموزانی که در آزمون شرکت کرده‌اند، با مقایسه جواب‌های خود با پاسخ‌های صحیح می‌توانند نمره تقریبی خود را محاسبه کرده و شرایط خود را ارزیابی کنند. در این مقاله لینک پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. در صورت داشتن هرگونه سؤال و ابهامی می‌توانید با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل از طریق تماس با شماره 9099075307  در ارتباط باشید.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

3.5/5 - (11 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

 نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ را از چه طریقی میتوان دانلود کرد؟

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان از طریق این مقاله قابل دسترس است.

آیا تنها با خواندن نمونه سوال احتمال قبولی در ازمون تیزهوشان وجود دارد؟

خیر، علاوه بر خواندن و آنالیز نمونه سوالات چند سال اخیر باید به مطالعه دروس و برنامه ریزی هم بپردازید.

آیا ممکن است سوالات سال گذشته با سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ مشابه باشند؟

تشابه سوالات در سال های مختلف وجود داشته است و بعضا برخی از سوالات نیز در سال های مختلف تکرار شده است.

منابع آزمون تیزهوشان را از چه طریقی میتوان دریافت کرد؟

برای دسترسی به منابع ازمون تیزهوشان ۱۴۰۳ به مطالعه مقاله بپردازید.

نظرات

12 دیدگاه دربارهٔ «پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo مهدیس گفت:

  ببخشید سوال های آزمون تیزهوشان سال 1400و1401 چند تا سوال هست کلا

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام مهدیس
   سوالات ازمون تیزهوشان 1400 برای چه پایه ای منظورتونه ؟

   1. Avatar photo مهدیس گفت:

    نه خیر. منظورم این هست که امسال چند تا سوال میدن ممنون

    1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

     سلام سوالات ازمون تیزهوشان 1400 صدسوال داره که صد دقیقه زمان داره

 2. Avatar photo مهدیس گفت:

  ببخشید چه جوری برای ما ارسال میکنند میشه بگید؟

 3. Avatar photo مهدیس گفت:

  سلام من برای سوالات تیزهوشان با گوشی زنگ میزنم خودش قطع میشه الان باید چیکار کنم
  میشه زود جواب بدید ممنون
  و یه سوال دیگه داشتم که سوالات رو برای ما از کجا ارسال میکنند میشه بگید ممنون

 4. Avatar photo ‌تیزهوشان گفت:

  سلام ببخشید سوالات تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ ۱۴۰۱ در چه سطحی هست درسی هم میاد چگونه پاسخنامه تشریحی را ارسال می کنید

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   شما با مرکز تماس بگیرید براتون ارسال میکنند همکارامون

 5. Avatar photo ‌تیزهوشان گفت:

  سلام ببخشید تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ ۱۴۰۱ به چه صورت برگزار می شود و اینکه سوالاتش چگونه است ممنون میشم من را راهنمایی کنید

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام تیزهوشان
   کاملا به صورت تحلیلی سوالتش
   در صورتی که نمونه سوالات مشابه و شبیه ساز بخوایین تماس بگیرید مرکز مشاوره ایران تحصیل براتون ارسال کنند

 6. Avatar photo ساز گفت:

  بابا پاسخنامه تشریحی کو پس آخه؟؟؟؟؟

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام
   شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون ارسال کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور