ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش ثبت نام نمونه دولتی + زمان و نحوه ویرایش ثبت نام | ایران تحصیل

ویرایش ثبت نام نمونه دولتی | زمان و نحوه ویرایش ثبت نام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی در پایه ششم و نهم، باید در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند. در واقع، داوطلبانی که شرایط شرکت در این آزمون را دارند، باید با مطالعه منابع و بررسی سوالات سال های قبل، خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنند. متقاضیان شرکت در این آزمون، در زمان ثبت نام باید با دقت اطلاعات را وارد نمایند. گاهی اوقات نیز ممکن است که افراد در زمان وارد کردن اطلاعات بنا به دلایل مختلفی، دچار خطا شده و مواردی را اشتباه وارد نمایند. این افراد باید در زمان مقرر نسبت به ویرایش ثبت نام نمونه دولتی اقدام کنند.

داوطلبان باید به طور مکرر سایت مربوط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی استان خود را بررسی کنند، تا در صورت نیاز، در زمان مقرر اطلاعات خود را ویرایش کنند. اگر شما هم جز افرادی هستید که در زمان ثبت نام بنا به دلایل مختلفی اطلاعات خواسته شده را به اشتباه وارد کرده اید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله زمان و نحوه ویرایش ثبت نام نمونه دولتی و هر آنچه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را بیان خواهیم کرد.

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام نمونه دولتی

اگر که شما داوطلبان گرامی در زمان ثبت نام اطلاعات خود را نادرست وارد کرده اید، نگران نباشید. زیرا شما می توانید در زمان مقرر به سایت مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنید. به یاد داشته باشید که اگر اطلاعات شما نادرست است، باید آن را درست کنید. زیرا، در صورت وجود هر گونه مغایرت، شما مجاز به شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نخواهید بود. لازم به ذکر است تا بدانید که شما به هیچ وجه در زمان ثبت نام در این آزمون نمی توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید. بلکه، باید پس از اتمام فرایند ثبت نام در زمان مقرر، ویرایش ثبت نام نمونه دولتی را انجام دهید.

 شما عزیزان می توانید سه بار و در سه بازه زمانی مختلف، این اطلاعات را ویرایش کنید که این سه زمان، شامل موارد زیر می باشند:

 

ویرایش اطلاعات بلافاصله پس از اتمام ثبت نام

شما دانش آموزان عزیز باید بلافاصله پس از اتمام ثبت نام، پرینت ثبت نام را دریافت کنید و با دقت اطلاعات درج شده در آن را مطالعه نمایید. اگر یک و یا چند مورد از اطلاعاتتان نادرست وارد شده بود، باید پس از اتمام فرایند ثبت نام، نسبت به تصحیح آن اقدام کنید.

 

ویرایش ثبت نام در زمان مقرر

اگر که پس از پایان مهلت ثبت نام متوجه شدید که اطلاعات شما به درستی وارد نشده است، نگران نباشید. زیرا، سازمان مربوطه زمانی را برای ویرایش اطلاعات دانش آموزان در نظر گرفته است. بنابراین، شما می توانید در این بازه زمانی به سایت مربوط به استان خود مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام نمونه دولتی

 

 

ویرایش ثبت نام در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

اگر بنا به دلایل مختلفی، نتوانستید در زمان های گفته شده اطلاعات خود را ویرایش کنید، باید حتما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این کار را انجام دهید. در واقع، در زمان دریافت کارت نیز امکان ویرایش اطلاعاتتان وجود دارد.

همان طور که بیان شد اگر شما اطلاعات خواسته شده را اشتباه وارد کرده باشید، باید حتما آن ها را در زمان های ذکر شده، درست کنید. در غیر این صورت، شما مجاز به شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی نخواهید شد. بنابراین، بهتر است که در زمان ثبت نام در این آزمون و وارد کردن اطلاعات و یا ویرایش آن، دقت کنید.

 

 

برای مطالعه مقاله ثبت نام مدارس نمونه دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

نحوه ویرایش ثبت نام نمونه دولتی

هم اکنون که زمان ویرایش ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را دانستید، ممکن است سوال کنید که چگونه اطلاعات را ویرایش کنیم؟ شما متقاضیان گرامی ابتدا باید وارد سایت مربوط به استان خود شوید که در ادامه سایت هر استان را بیان خواهیم کرد. پس از ورود به سایت مربوط به استان خود، باید مراحلی را با دقت و به درستی طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

کد ملی و رمز همگام خود را به درستی وارد کنید. پس از وارد کردن کد ملی و رمز همگام، وارد پنل کاربری خود می شوید که باید در این قسمت، بر روی گزینه « ویرایش اطلاعات ثبت نام » کلیک راست نمایید. در این مرحله، شما می توانید اطلاعات خود را مشاهده و ویرایش کنید. به یاد داشته باشید که پس از ویرایش اطلاعات خود، حتما بر روی گزینه «ثبت در سامانه » کلیک کنید تا ویرایش شما ثبت شود.

 

نحوه ویرایش ثبت نام نمونه دولتی

 

 

لازم به ذکر است تا بدانید که ممکن است نحوه ویرایش اطلاعات در هر سایت کمی با دیگری متفاوت باشد؛ اما، شیوه کلی همه آن ها یکسان است. اگر که رمز همگام خود را فراموش و یا گم کرده اید، برای بازیابی آن حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید.

 

 

برای مطالعه مقاله رمز همگام خود را فراموش کردم، بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

سایت ویرایش ثبت نام نمونه دولتی برای هر استان

ما در قسمت قبل بیان کردیم که هر استان برای ویرایش اطلاعات خود دارای سایتی مجزا است. برای مشاهده سایت ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی در استان خود، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

 

نام استان آدرس سایت ویرایش ثبت نام
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
اردبیل ilam.natije.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
شهرستان های تهران sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قم qom.natije.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کردستان 10.249.7.204
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

 

مشاوره ویرایش ثبت نام در آزمون نمونه دولتی

بهتر است که شما دانش آموزان عزیز پیش از اقدام به ثبت نام، حتما با یک مشاور و متخصص صحبت کنید و از او در این زمینه کمک بگیرید. مشاوران علاوه بر این این که شما را در زمان ثبت نام و یا ویرایش اطلاعاتتان کمک می کنند، به شما کمک می کنند که در این آزمون قبول شوید. در واقع، آن ها شما را با شرایط و ضوابط این آزمون به طور کامل آشنا می کنند. اما، به یاد داشته باشید که حتما از یک مشاور خوب و کاربلد کمک بگیرید. مشاوران ایران تحصیل، سابقه درخشانی در این زمینه دارند و می توانند به شما عزیزان کمک کنند.

 

 

برای مطالعه مقاله شرایط ثبت نام نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

مشاوره ویرایش ثبت نام در آزمون نمونه دولتی

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون مدارس نمونه دولتی

 

پذیرش ۸۷۰ دانش‌آموز زنجانی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی

محمد خندان، رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، بیان کرد: امسال ۸۷۰ دانش‌آموز در آزمون ورودی نمونه دولتی استان زنجان پذیرفته شدند.

 

ثبت‌ نام مدارس نمونه دولتی بدون محدوده بندی است

علیرضا محمودی، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش  استان اصفهان، اعلام کرد:  آزمون مدارس نمونه دولتی مردادماه برگزار شده و نتیجه این آزمون‌ها مشخص شده است و دانش‌آموزان می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند، ثبت‌نام در این مدارس محدوده بندی ندارد.

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با نحوه ویرایش ثبت نام نمونه دولتی آشنا کنیم. لازم به ذکر است تا بدانید که برای ویرایش حتما باید وارد سایت مخصوص استان خود شوید و در صورت ثبت نام در سایر سایت ها، نمی توانید در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که پس از ویرایش اطلاعات و ثبت نهایی، کد پیگیری را دریافت نموده و نزد خود نگهدارید. اگر در این زمینه سوال و ابهامی دارید و یا به مشاور نیاز دارید، کافی است تا با ما تماس بگیرید و یا کامنت بگذارید. همکاران ما در ایران تحصیل در سریع ترین زمان، به شما عزیزان کمک خواهند کرد.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا می توان اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را ویرایش کرد؟

بله، در زمان های مقرر می توان اطلاعات را ویرایش کرد.

سایت ویرایش ثبت نام نمونه دولتی استان تهران چیست؟

سایت ویرایش ثبت نام در هر استانی متفاوت است و استان تهران azmoon.tehranedu.ir می باشد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور