ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد 1403 + زمان و راهنما sanjesh.org

ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد یکی از فرصت هایی است که در آن کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند اقدام به ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد کنند. اشخاص داوطلب که بر اساس عواملی چون سهل انگاری، تغییر اولویت‌ها و… تصمیم به ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ خود دارند، باید در بازه زمانی انتخاب رشته یا در زمان تمدید مهلت برای حذف، اضافه یا اصلاح اولویت‌ها به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که زمان مخصوصی برای ویرایش انتخاب رشته تعیین‌ شده‌ و پس از پایان این مهلت، امکان هیچ‌گونه تغییری وجود نخواهد داشت؛ بنابراین توصیه می‌شود داوطلبان از زمان مقرر به‌درستی استفاده کرده و انتخاب‌های خود را با دقت ویرایش نمایند.

زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد فرصتی  برای بازبینی و اصلاح تصمیمات قبلی بر اساس اطلاعات به‌روز و دقیق‌تر در مورد رشته‌ها و دانشگاه‌های ارائه‌دهنده آنها است. با تکیه بر روال سال‌های گذشته معمولا چندین روز پس از  انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد فرصت ویرایش و اصلاح فرم اینترنتی انتخاب رشته فراهم می‌شود که تا به این لحظه هیچ اطلاعیه رسمی یا اعلامیه‌ای از سوی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر زمان‌بندی دقیق و شرایط خاص مربوط به این فرایند ویرایش انتخاب رشته منتشر‌ نشده‌ است.

به محض اعلام زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ در این مقاله اطلاع‌رسانی خواهد‌شد.

زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 

راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد

پس از اطلاع‌رسانی از زمان ویرایش انتخاب رشته‌های کنکور ارشد آزاد، داوطلبان موظفند به وبسایت azmoon.org مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، وارد سامانه انتخاب رشته شوند و به ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد بپردازند. توجه نمایید تا زمانی که مهلت  ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد وجود دارد، افراد می‌توانند به ویرایش انتخاب رشته ارشد خود بپردازند.  به منظور راهنمایی بیشتر، راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در ادامه ارائه‌ شده‌ است. برای ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد 1403 باید طبق روال زیر به پیش بروید:

ابتدا به سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی Azmoon.iau.ac.ir یا Azmoon.org وارد شوید و روی لینک فعال «سامانه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی» کلیک نمایید.

راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد

اکنون کد ملی به همراه  کد دسترسی 7 رقمی در کارنامه  را وارد کنید و دکمه «ورود»  را فشار دهید.

راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

اطلاعات مندرج در صفحه پیش رو  را تایید نمایید و بر روی گزینه «پرداخت» کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و وجه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را واریز نمایید.

پرداخت انتخاب رشده ارشد

شماره پیگیری خود را دریافت نمایید و بر روی «ادامه» کلیک کنید. کد رشته محل های مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی «تایید نهایی» کلیک نمایید.

کد رشته محل های انتخابی خود را مشاهده کنید و کد رشته محل های دانشگاه آزادی که قصد ویرایش آن ها را دارید اصلاح نمایید. سپس بر روی گزینه «بله» کلیک کنید.

حالا کد رشته محل های منتخب را مشاهده کنید و در صورت دریافت فایل آن می‌توانید با فشردن «دریافت فایل رشته های انتخاب شده» آن را دریافت نمایید.

 

نحوه ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد

تعداد دفعات ویرایش انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آزاد در سال ۱۴۰۳

در هر یک از مهلت‌هایی که جهت انتخاب  رشته‌های کنکور ارشد آزاد، چه در بازه زمانی اولیه و چه در تمدید مهلت انتخاب رشته در نظر گرفته می‌شود، داوطلبان به اندازه دفعات مشخصی حق ویرایش خواهند داشت. در سال گذشته هر یک از متقاضیان در زمان اولیه انتخاب رشته می‌توانستند به اندازه ۵ بار و به ازای هر یک از تمدیدهای در نظر گرفته‌ شده‌ ۳ الی ۵ بار به ویرایش فرم انتخاب رشته خود بپردازند.

در سال جاری هنوز اطلاعیه‌ای در این خصوص منتشر‌ نشده‌ است، در صورت انتشار خبری در این زمینه، مقاله به‌روز خواهد شد.

مشاوره انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته، خصوصا در مرحله ارشد، بسیار سخت و حساس است. به همین دلیل ما توصیه می‌نماییم، برای انجام این انتخاب رشته، نهایت دقت عمل را داشته باشید. نکاتی که لازم است به هنگام ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به خاطر داشته باشید تا بتوانید به راحتی در رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهید. ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد فرصتی استثنایی است تا داوطلبان با در نظر گرفتن تمام جوانب، بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی و شغلی خود اتخاذ کنند؛ بنابراین لازم است هر یک از داوطلبان عزیز به هنگام ویرایش، به موقع اقدامات لازم را انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات در رابطه با ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد و همچنین امکان ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد، می‌توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، در ارائه خدمات مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد  به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایید.

جهت دانلود PDF مقاله ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد کدام است؟

سامانه ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org است.

چگونه در سامانه azmoon.org ویرایش را انجام دهیم؟

به سایت مورد نظر وارد شوید و در آن جا  با درج اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات ثبت نامی می‌توانید به پنل کاربری خود وارد شوید. سپس در آن جا حذف، اضافه و جابجایی کد رشته محل ها را انجام دهید.

نحوه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد چگونه است؟

نحوه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد با شرط معدل انجام می‌شود.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد 1403 + زمان و راهنما sanjesh.org»

 1. Avatar photo جبار. گفت:

  سلام وقت بخیر برای ویرایش انتخاب رشته ارشد آزاد باید مبلغ واریز کنیم؟

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر نیازی به واریز مبلغ مجدد نیست.

 2. Avatar photo حمیرا. گفت:

  سلام برای ویرایش انتخاب رشته ارشد سراسری هم باید طبق همین روال اقدام کرد؟ همچنین آیا تاریخ ویرایش ارشد آزاد با سراسری یکسان است؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   از طریق سایت مربوطه برای ویرایش اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد ۱۴۰۳ آغاز شد! {راهنما چیدمان و نکات مهم}

  انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1403 آغاز شد کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته سال 1403 می توانند از تاریخ شنبه مورخ 1403/03/12 تا پایان مهلت انتخاب رشته آزمون ارشد سراسری تا تاریخ 1403/03/16 ضمن دانلود دفترچه راهنما و مطالعه...
 • انتخاب رشته مجازی ارشد

  انتخاب رشته مجازی ارشد 1403 + نرم افزار هوش مصنوعی ایران تحصیل

  انتخاب رشته مجازی ارشد یکی از مراحل مهم و حساس برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که می‌تواند تاثیر زیادی بر آینده تحصیلی و حرفه‌ای آن‌ها داشته باشد. در این فرآیند، دانشجویان بر اساس علاقه‌ها، توانایی‌ها و شرایط خود، رشته‌های مختلف...
 • انتخاب رشته ارشد استعداد درخشان

  انتخاب رشته ارشد استعداد درخشان 1403 + میزان سهمیه رشته ها

  انتخاب رشته ارشد استعداد درخشان نیز برای دانشجویان برتر و نخبه فراهم شده است. داوطلبان از طریق سوابق تحصیلی و سهمیه استعداد درخشان می‌توانند در رشته‌های مورد تایید دانشگاه ادامه تحصیل دهند. در انتخاب رشته ارشد استعداد درخشان، معیارهای مختلفی...
 • دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ + دانلود pdf | ایران تحصیل

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد در زمان مقرر توسط سازمان سنجش در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد و با فعال‌سازی لینک دانلود این دفترچه، داوطلبان می‌توانند از تمامی ضوابط و شرایط آزمون مطلع شوند. متقاضیان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد نیز...
تماس با مشاور