تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
نتایج اولیه کنکور سراسری 97

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1400

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۴
نتایج اولیه کنکور سراسری 97
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1400 آغاز شد . پیرو انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور در مورد ثبت نام مجدد کنکور سراسری و اصلاح اطلاعات کنکور مشخص شد.

 

کلیه داوطلبانی که از ثبت نام کنکور جا مانده اند و یا در وارد کردن اطلاعات اشتباه کرده اند و قصد ویرایش مشخصات فردی خود را دارند، از امروز سیزدهم اسفند ماه 99 لغایت 3 روزه کاری می توانند جهت ویرایش اقدام نمایند.

 

ضمناً لازم به ذکر است کلیه داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور سراسری موفق به تکمیل مدارک و ثبت نام نشده اند نیز می توانند در این فرصت چند روزه نسبت به ثبت نام کنکور اقدام نمایند.

 

 

جهت انجام ویرایش اطلاعات کنکور سراسری با مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل تماس بگیرید.

تلفن تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی یک شب حتی ایام تعطیل

اطلاعاتی در مورد ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1400

ویرایش اطلاعات کنکور صرفا به صورت الکترونیکی بوده و از طریق سامانه انجام خواهد گرفت. ثبت نام مجدد کنکور نیز از طریق همین سامانه صورت می گیرد. 

لذا داوطلبان محترم می توانند جهت ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات در زمان تایید شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و یا این کار را به مشاوران مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل واگذار کنند.

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری پیرو اطلاعیه امروز سازمان سنجش آموزش کشور از امروز قابل انجام است و داوطلبان گرامی می بایست طی 72 ساعت می بایست ثبت نام و یا ویرایش خود را انجام دهند.

ضمناً داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که جهت ثبت نام مجدد کنکور یا ویرایش مشخصات ثبت نام کنکور ملزم به وارد کردن برخی اطلاعات همانند کد سوابق تحصیلی دیپلمکد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و غیره هستند.

 

 

 نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

افرادی که قصد اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را دارند می بایست قبل از مراجعه به سامانه تمامی مشخصات و مدارک خود را آماده کنند و سپس وارد سامانه شوند.

نحوه این کار به این  صورت خواهد بود که داوطلبان ابتدا می بایست وارد سیستم ثبت نام و ویرایش اطلاعات کنکور سازمان سنجش آموزش کشور شوند.

پس از ورود به سایت می بایست وارد قسمت سراسری شده و سپس از فیلد ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات نسبت به ثبت نام مجدد یا ویرایش مشخصات فردی و تحصیلی کنکور اقدام نمایند تصویر زیر نشانگر فیلد مورد نظر خواهد بود :

 

 

 

زمان و نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

 

مدارک لازم جهت ثبت نام مجدد و ویرایش کنکور

با توجه به اینکه تعداد زیادی از داوطلبان کنکور در زمان ثبت نام به دلیل آماده نبودن مدارکشان و یا دلایلی دیگر از ثبت نام جا مانده اند سازمان سنجش و آموزش کشور طبق سنوات گذشته یک فرصت مجدد جهت ثبت نام فراهم نموده و در این بین داوطلبانی هم بوده اند که اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به نادرستی وارد کرده اند به اطلاع این دسته از داوطلبان می رسانیم که در این فرصت می توانند جهت ویرایش  اقدام نمایند لذا داوطلبان قبل از ورود به سایت نسبت به آماده کردن مدارک زیر اقدام نمایند :

  • اطلاعات شناسنامه
  • اطلاعات کارت ملی
 • کد دانش آموزی
 • کد سوابق تحصیلی دیپلم
 • کد سولبق تحصیلی پیش دانشگاهی
 • کد منطقه محل تحصیل
 • کد استان محل سکونت
 • کد رشته تحصیلی
 • کد 12 رقمی سریال ثبت نام

با توجه به کثرت کدهای مورد نیاز و حساسیت ثبت نام کنکور توصیه می کنیم داوطلبان اگر خودشان نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات کنکور اقدام می نمایند حتما قبل از ثبت نام یا ویرایش نسبت به دانلود و مطالعه کامل دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 98 اقدام نمایند و در صورت تمایل برای انجام شدن صحیح این مراحل ثبت نام خود را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید جهت ارتباط با مرکز از ساعات 8 صبح الی 1 شب از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید تا ثبت نام یا ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 98 به درستی و سریع انجام شود.

 

 

آیا می دانید که چقدر فرصت برای ویرایش در اختیار دارید؟ 

بله درست است. شما طی چند فرصت می توانید برای ویرایش و اصلاح اطلاعات فردی و آموزشی خود در سال کنکور اقدام نمایید.

به عبارت دقیق تر این فرصت در زمان ثبت نام کنکور سراسری، در زمان تمدید مهلت ثبت نام، فرصت مجدد در نظر گرفته شده برای ثبت نام و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور در اختیارتان قرا می گیرد. پس متوجه شدید که طی چهار دوره می توانید برای ادیت اطلاعات اقدام کنید. 

در ادامه به نحوه انجام ویرایش اطلاعات دز زمان ثبت نام اشاره ای می کنیم.

 

 

چگونه می توان اطلاعات را در زمان ثبت نام کنکور ویرایش کرد؟ 

در زمان ثبت نام در کنکور سراسری می توانید دست به اصلاح تمامی اطلاعات وارد شده در سایت سازمان سنجش بزنید. حالا این که چطور می توانید دست به این کار بزنید بسیار ساده است. به آسانی وارد سایت سازمان سنجش می شوید و اقدام به ویرایش اطلاعتی همچون عکس، سهمیه و موارد دیگر می زنید. 

 

زمان ویرایش اطلاعات آزمون چه زمانی است؟ 

زمان دقیقی نمی توان برای ویرایش مشخصات داوطلبان اعلام کرد. اما به طور تقریبی می توان گفت که این زمان احتمالاً مشابه سال 98 و سال های قبل طی چهار مرحله ای که در بالا ذکر شد صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتری در مورد زمان این ویرایش سراسری سال 1400 با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.  

 

"کانال

مطالب مرتبط 

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

روش های افزایش سرعت تست زنی تست زنی کنکور

زمان ثبت نام کنکور سراسری

در صورت عدم ویرایش اطلاعات کنکور سراسری در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آیا زمان دیگری برای ویرایش وجود دارد؟ 

خیر متأسفانه. در این زمان فقط می توایند از طریق مسئولین سازمان سنجش برای این کار اقدام کنید.

جهت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری چگونه می توان اقدام کرد؟ 

با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ویرایش اطلاعات اقدام کنید.

آیا در فرصت در نطر گرفته شده برای ثبت نام کنکور نیز می توان برای ویرایش اطلاعات اقدام کرد؟ 

بله. در آن زمان نیز می توانید اقدامات لازم برای ویرایش اطلاعات را انجام دهید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور