ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری ۱۴۰۲

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۵۶
ویرایش اطلاعات کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری در هر سال با آن مواجه می شوند وارد کردن اطلاعات اشتباه در هنگام ثبت نام کنکور سراسری است. وارد کردن اطلاعات می تواند دلایل مختلفی داشته باشد برای مثال کافی‌نت که به آن مراجعه کرده اید اطلاعات را اشتباه وارد کرده باشد یا این که خود شما در هنگام وارد کردن اطلاعات سهل انگاری کرده اید. در مجموع باید بتوانید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری اقدام کنید.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که ویرایش اطلاعات کنکور سراسری کار سختی است اما این مسئله درست نیست. در واقع شما می توانید بدون مراجعه به کافی نت این کار را انجام دهید. ما تصمیم داریم در این مقاله انجام ویرایش ثبت نام کنکور سراسری را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم. لازم به ذکر است بدانید برای ویرایش اطلاعات به برخی مدارک نیاز دارید که در این محتوا با مدارک مورد نیاز آشنا خواهید شد. از سوی دیگر از زمان های ویرایش ثبت نام کنکور مطلع می‌شویدو در نهایت پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

اطلاعیه 

داوطلبانی که قصد دارند به ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بپردازند باید وارد سایت سازمان سنجش و آموزش کشور شوند، برای ورود به سایت سنجش بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

افرادی که قصد اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را دارند می بایست قبل از مراجعه به سامانه تمامی مشخصات و مدارک خود را آماده کنند و سپس وارد سامانه شوند. نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری به این  صورت خواهد بود که داوطلبان ابتدا می بایست وارد سیستم ثبت نام و ویرایش اطلاعات کنکور سازمان سنجش آموزش کشور شوند.

زمانی که وارد سایت سنجش می شوید باید بر روی گزینه سراسری که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید. این نکته را در نظر داشته باشید گزینه سراسری در قسمت بالا و سمت راست صفحه اصلی سایت قرار دارد. 

آموزش ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در ادامه به یک صفحه جدید منتقل می شوید که این صفحه مانند تصویر زیر می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید در این قسمت از کار باید بر روی گزینه ثبت نام آزمون سراسری که در تصویر زیر در کادر قرمز رنگ قرار داده ایم کلیک کنید.

نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

حال زمان آن فرا رسیده است برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری اقدام کنید. این گزینه را در نشر داشته باشید با ورود به صفحه جدید گزینه به نام ویرایش اطلاعات برای شما به نمایش در می آید که باید بر روی آن کلیک کنیدو شایان ذکر است بدانید این گزینه در تصویر زیر مشخص شده است.

بهترین روز برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در این مرحله باید اول نظام آموزشی خود را انتخاب کنید. این نکته را در نظر داشته باشید در قسمت ابتدایی این صفحه 4 تذکر ثبت شده است که قبل از ویرایش باید آن ها را مطالعه کنید. 

بهترین روش برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

اطلاعاتی در مورد ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در گام اول بهتر است بدانید ویرایش اطلاعات کنکور صرفا به صورت الکترونیکی بوده و از طریق سامانه انجام خواهد گرفت. ثبت نام مجدد کنکور نیز از طریق همین سامانه صورت می گیرد.  در نتیجه داوطلبان محترم می توانند برای ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات در زمان تایید شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و یا این کار را به مشاوران مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل واگذار کنند. البته در ادامه نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان به سادترین شکل ممکن این اطلاعات را ویرایش نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات نسبت به اعتراض به نتایج کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

نحوه ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

در برخی از مواقع افراد در زمان دیافت کارت ورود به جلسه متوجه میشوند که باید بعضی از اطلاعات را اصلاح کنند. این نکته را در نظر داشته باشید برای انجام این کار د ابتدا باید واد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شوید. در ادامه با آموزش تصویری ما هماه شوید تا بتوانید اطلاعات مورد نظر خود ا ویرایش کنید.

بعد از وارد شدن به سایت سازمان سنجش باید بر روی گزینه سراسری که در تصویر زیر مشخص می باشد کلیک کنید و در ادامه اد لینک کارت ورود به جلسه کنکور سراسری شوید.

بهترین روش برای اصلاح اطلاعات کنکور سراسری

در این قسمت از مقاله بهتر است بدایند برای جسنتجو کردن کارت ورود به جلسه  4 روش (با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه، با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه، با وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی و با وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه) وجود دارد که میتوانید از طریق آن ها اقدام کنید. البته این 4 روش در تصویر زیر مشخص است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید ثبت نام کنکور وارد شوید.

 

اصلاح اطلاعات کنکور سراسری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کارت ورود به جلسه برای شا باز شده است و در قسمت زیر کارت ورود به جلسه گزینه ویرایش اطلاعات وجود دارد و شما میتوانید به سادگی اطلاعات خود را اصلاح کنید.

بهترین راه برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

مدارک لازم جهت ثبت نام مجدد و ویرایش کنکور

با توجه به اینکه تعداد زیادی از داوطلبان کنکور در زمان ثبت نام به دلیل آماده نبودن مدارکشان و یا دلایلی دیگر از ثبت نام جا مانده اند سازمان سنجش و آموزش کشور طبق سنوات گذشته یک فرصت مجدد جهت ثبت نام فراهم نموده و در این بین داوطلبانی هم بوده اند که اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به نادرستی وارد کرده اند به اطلاع این دسته از داوطلبان می رسانیم که در این فرصت می توانند جهت ویرایش اقدام نمایند لذا داوطلبان قبل از ورود به سایت نسبت به آماده کردن مدارک زیر اقدام نمایند.

 

 • اطلاعات شناسنامه
 • اطلاعات کارت ملی
 • کد دانش آموزی
 • کد سوابق تحصیلی دیپلم
 • کد سولبق تحصیلی پیش دانشگاهی
 • کد منطقه محل تحصیل
 • کد استان محل سکونت
 • کد رشته تحصیلی
 • کد 12 رقمی سریال ثبت نام

 

برای کسب اطلاعات نسبت به انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

آیا می دانید که چقدر فرصت برای ویرایش در اختیار دارید؟ 

در این بخش از محتوا قصد داریم به یکی از متداول‌ترین سوالات پاسخ دهیم. توجه داشته باشید شما طی چند فرصت می توانید برای ویرایش و اصلاح اطلاعات فردی و آموزشی خود در سال کنکور اقدام نمایید. به عبارت دقیق تر این فرصت در زمان ثبت نام کنکور سراسری، در زمان تمدید مهلت ثبت نام، فرصت مجدد در نظر گرفته شده برای ثبت نام و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور در اختیارتان قرا می گیرد. پس متوجه شدید که طی چهار دوره می توانید برای ادیت اطلاعات اقدام کنید. 

 

چگونه می توان اطلاعات را در زمان ثبت نام کنکور ویرایش کرد؟ 

در زمان ثبت نام در کنکور سراسری می توانید دست به اصلاح تمامی اطلاعات وارد شده در سایت سازمان سنجش بزنید. حالا این که چطور می توانید دست به این کار بزنید بسیار ساده است. به آسانی وارد سایت سازمان سنجش می شوید و اقدام به ویرایش اطلاعتی همچون عکس، سهمیه و موارد دیگر می زنید. 

 

جهت کسب اطلاعات نسبت به ثبت نام کنکور سراسری دی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

زمان ویرایش اطلاعات آزمون چه زمانی است؟ 

زمان دقیقی نمی توان برای ویرایش مشخصات داوطلبان اعلام کرد. اما به طور تقریبی می توان گفت که این زمان احتمالاً مشابه سال 98 و سال های قبل طی چهار مرحله ای که در بالا ذکر شد صورت می گیردبرای دریافت اطلاعات بیشتری در مورد زمان این ویرایش سراسری با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

زمان های ویرایش ثبت نام کنکور
 زمان ثبت نام کنکور سراسری  همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سراسری ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند، وجود خواهد داشت بنابراین داوطلب هر زمان متوجه اشتباهی در فرم ثبت نام شود به راحتی می تواند در همان بازه زمانی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نماید.
 تمدید مهلت و فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 
به دلیل آمار بالای علاقه مندان به ثبت نام کنکور، معمولا بازه زمانی ثبت نام چند روز تمدید شده و همچنین مهلت دیگری نیز برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود. امسال نیز احتمالا طبق روال سالیان گذشته شاهد اعلام تمدید مهلت ثبت نام و مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری خواهیم بود. در این بازه های زمانی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری نیز برای داوطلبانی که قبلا اقدام به ثبت نام کردند، وجود خواهد داشت.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری   آخرین مهلتی که به ویرایش ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری اختصاص می یابد، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می باشد.

پادکست صوتی مقاله

 

اخبار چیرامون کنکور سراسری

ثبت نام دانشجویان جدید از اول مهر

بر اساس گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای حسن مروتی بیان نمود نتیجه نهایی کنکور سراسری هفته پایانی شهریور اعلام می‌شود، و بعد از اعلام نتایج نهایی، دانشگاه‌ها برای ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری تا هفته اول مهر برنامه‌ریزی می کنند. این نکته را هم در نظر داشته باشید مهلت انتخاب رشته برای افراد مجاز تمدید شده است و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ پنج شنبه با تاریخ 17 هریور ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس https:www.sanjesh.org مراجعه نمایند. توجه داشته باشید تکمیل ظرفیت و کارنامه سبز داوطلبان کنکور سراسری امسال هم مانند سال قبل در هفته اول مهر منتشر می شود.

 

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته داوطلبان کنکور

بر اساس گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: افرادی که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ نشده اند میتوانند تا تاریخ 17 شهریور ۱۴۰۲ که روز نج شنبه می باشد برای ثبت اطلاعات به سامانه سنجش مراجعه کنند.

 

خلاصه مطلب

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دلایل مختلف اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام کنکور سراسری اشتباه وارد می‌ کنند و این مسئله موجب می گردد تا این افراد به دنبال راه و روشی برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری باشند. توجه داشته باشیدویرایش اطلاعات سازمان سنجش بسیار آسان است و نیاز نیست شما برای ویرایش آن به کافی نت مراجعه کنید. تنها کافی است اطلاعاتی که باید ویرایش شود را پیدا کرده و وارد وب سایت رسمی سنجش و آموزش کشور شوید. بعد از وارد شدن به این وب سایت باید بر روی گزینه سراسری کلیک کرده و بعد از انتخاب گزینه ثبت نام آزمون سراسری به سراغ آیتم ویرایش اطلاعات بروید و اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید.

در بسیاری از مواقع افراد زمانی که کارت ورود به جلسه را دریافت می کنند متوجه می شوند که اطلاعات خود را به اشتباه در هنگام ثبت نام وارد کرده اند. اگر با چنین مشکلی هم مواجه شدید اصلا نگران نباشید زیرا برای این حل این مشکل هم روشی وجود دارد تا بتوانید اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید. توجه داشته باشید برای اصلاح کردن اطلاعات بعد از دریافت کارت ورود به جلسه باید وارد سایت سنجش شوید، از سمت راست گزینه سراسری را انتخاب کنید، با استفاده از یکی از روش های (وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه، وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه، وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی و وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه) کارت ورود به جلسه خود را پیدا کرده و با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات که در انتهای کارت ورود به جلسه وجود دارد اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید.

در انتها بهتر است ذکر کنیم برای ویرایش اطلاعات سازمان سنجش به مدارکی همچون اطلاعات شناسنامه، اطلاعات کارت ملی، کد دانش آموزی، کد سوابق تحصیلی دیپلم، کد سولبق تحصیلی پیش دانشگاهی، کد منطقه محل تحصیل، کد استان محل سکونت، کد رشته تحصیلی و کد 12 رقمی سریال ثبت نام نیاز خواهید داشت. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله در هنگام ویرایش اطلاعات کنکور سراسری به شما کمک شایانی کند.

 

برای دانلود فایل PDF مقاله ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 

4/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم ویرایش اطلاعات کنکور سراسری در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آیا زمان دیگری برای ویرایش وجود دارد؟ 

خیر متأسفانه. در این زمان فقط می توایند از طریق مسئولین سازمان سنجش برای این کار اقدام کنید.

جهت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری چگونه می توان اقدام کرد؟ 

با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ویرایش اطلاعات اقدام کنید.

آیا در فرصت در نطر گرفته شده برای ثبت نام کنکور نیز می توان برای ویرایش اطلاعات اقدام کرد؟ 

بله. در آن زمان نیز می توانید اقدامات لازم برای ویرایش اطلاعات را انجام دهید.

نظرات

 1. ستایش
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام الان نتیجه ها اومده و من متوجه شدم که در زمان انتخاب رشته برای رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال تولدم رو اشتباه وارد کردم . قابل تصحیح هست؟چطور؟از طریق چه سایتی ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. قانع
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام خسته نباشید تو این فرصت میتونیم ویرایش انتخاب رشته انجام بدیم ؟؟یکی کدهامو اشتباه زدم!!!

  • mohammadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست بزنید.

 3. سیمین
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام بببخشید ایا شما اطلاع دارین که ،جواب نتایج کاردانی به کارشناسی با سوابق تحصیلی کی میاد؟

  • mohammadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 4. علی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام روز بخیر
  یه راهنمایی میخواستم از حضورتون
  برای ارشد امسال کنکور شرکت کردم الان متوجه شدم که ۶ صدم معدل کاردانیمو سهوا و اشتباها بیشتر ثبت کردم. ولی معدل کارشناسیمو درست وارد کردم که متاسفانه میانگین دو مقطع تحصیلی سه صدم مغایرت داره.
  امسالم دانشگاه مجازی-غیر انتفاعی قبول شدم به نظرتون چه اقدامی در این خصوص باید انجام بدم. پیشاپیش از راهنماییتان سپاسگزارم

  • maleki
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر
   ویرایش کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر هست .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. زیبا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام من همه اطلاعاتمو درست وارد کردم ب جز سریال شناسنامه ک رقم اخررو بجای ۲ یک وارد کردم والان هم دعوت ب مصاحبه فرهنگیان شدم نگرانم ک این مشکلی پیش نیاره ی بارهم قبلا ویرایش کردم کلی انگار رسیدگی نشده لطفا بگید مشکلی برام پیش میاد یانه

  • javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام روزبخیر
   شما موقع مراجعه برای مصاحبه کپی شناسنامه خودتون رو ببرید
   ضمنا به سازمان سنجش هم درخواست بدین.

 6. Zahra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  سلام الان از چه قسمتی باید معدل را ویرایش کنم ؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل نماس حاصل فرمایید.

 7. mehra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام.من 20تا رشته از فرهنگیان منطقه خودم مشهد انتخاب کردم اما محل تحصیل از استان دیگه خورده به کدهای اصلاحیه که مراجعه کردم اصلا هیچ توضیحی نداره که جایگزین کدها کدوم هست خواهش میکنم کمک کنیدالان 20تا انتخاب من نابود شده……..

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   بله مگر ویرایش انجام بدید

 8. Pardis
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام امکانش هست برای انتخاب رشته بجای سهمیه مناطق از ایثارگری استفاده کرد ویرایش میشه؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. نازی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  سلام من یکی ازنهایی هاموغیبت کردم‌الان‌معدل ندارم نیخاستم یبینم موقع انتخاب رشته که باید اصلاح معدل کنیم من بایدچیکازکنم

  • alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام روزبخیر
   باید به مدرسه خودتون مراجعه کنبد

 10. Arash
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام آیا هنوز امکان ویرایش معدل در سایت سازمان سنجش وجود دارد؟ (قبل از انتخاب رشته)

  • bahraii
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

   سلام وقت بخیر باید داخل سایت سازمان سنجش درخواست بدید

 11. م.ب
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام ،در کارنامه کنکورم محل تحصیل دهم یازدهمم را اشتباه وارد کرده ،در صورتی که محل تحصیل دوازدهم و دهم یازدهمم یکی نیست و این باعث شده بومیم فرق کند ، امشب به سیستم پاسخگویی اطلاع دادم اما نمیدانم جوابش کی می آید
  العان دررانتخاب رشته برای فرهنگیان کد رشته بومی داخل کارنامه را وارد کنم یا کد رشته بومی اصلیم را؟

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر شما میتوتنید برای ویرایش اطلاعات خود ه سایت سازمان سنج مراجعه کنید

 12. shadi
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام وقت بخیر من معدل دیپلم رو اشتباه وارد کردم
  الان هم نتایج اولیه کنکور اومده امکان ویرایش معدلمو دارم؟

  • rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   لطفا جهت انجام این کار با مجموعه تماس بگیرید

 13. الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  سلام وقتتون بخیر.. من معدل کتبی و کل دیپلم رو اشتباه وارد کردم .. انتخاب رشته هم با معدل قراره انجام بدم..
  ایا سنجش امکان ویرایش دوباره هنگام انتخاب رشته قرار میده؟
  در غیر این صورت من باید چیکار کنم؟؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام
   امکان ویرایش وجود دارد.

 14. حدیثه
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  من تاریخ اخذ دیپلم رو اشتباه زدم.ینی روز و ماهشو.
  امکان ویرایش تو زمان نتایج اولیه وجود داره؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 15. امیرحسین
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام ببخشيد من اصلا فراموش کردم معدل کتبی نهایی رو بزنم زمان انتخاب رشته میشه ویرایشش کرد؟

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام بله قبل انتخاب رشته میتونید ویرایش کنید

 16. امیرحسین
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام ببخشید من معدل سوابق تحصیلی(یازدهم)رو اشتباه وارد کردم الان متوجه شدم میخام ویرایش کنم چیکار باید بکنم؟

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر
   نیازه ثبت درخواست برای سازمان سنجش داشته باشید

 17. Yasamin
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام ببخشید ادیت معدل کل دیپلم هم جز مواردی بوده ک باید تا ۱۳ تیرانجام میشده؟چون هنوز مدرسه معدل کل رو نداده

  • eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   بله امکان ادییت به وجود میاد

   • فاطمه
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

    سلام
    وقت بخیر موقع ثبت نام کنکور فامیلم رو اشتباه وارد کردن و من هم هیچ توجهی بهش نکرده بودم اون زمانی هم ک گفته بودم میتونید سوابق تحصیلی رو ویرایش بزنید نتونستم الان باز امکانش هست موقع ثبت نام دانشگاه بتونم ویرایش بزنم و درستش کنم ؟

    • karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 18. محمدرضا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  محل تولد من اشتباه زده شده
  برای رفعش وارد سایت هم میشم قسمت ویرایش اصلا به اون بخش کاری نداره و فقط ویرایش کارته
  بند ۱۵ توی کارتی که گرفتم گفته شده وارد سایت سنجش بشید و ورایش اطلاعات کنید
  درحالی که امکانش نیست مشکل چیه؟

  • haghipor
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   از طریق ثبت درخواست سنجش و آموزش و پرورش میتوانید برای برطرف کردن این موضوع اقدام کنید ثبت کنید

 19. Hana
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام من معدل نهاییم تو کارت ورود به جلسم اشتباه خورده تو توضیحات گفته سده باید از طریق ساعیت ویرایش کنم ولی هرکار میکنم اون قسمت ویرایش اطالاعت پیدا نمیکنم میشه لطفا راهنمایی کنید

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام مهلت ویرایش تموم شده الان موقع انتخاب رشته انجام بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 20. مهدیه
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام خسته نباشید متاسفانه امکان ویرایش بیش از 3 بار وجود نداره و من اطلاعات سهمیه ام بصورت اشتباه وارد سیستم شده . چجوری میتونم ویرایش رو دوباره انجام بدم اصلا امکانش هست؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   با سلام برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 از طریق باجه رفع نقص اقدام کنید

   • roya
    ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

    سلام .وقتی می خواستم کد ایثارگری رو وارد کنم اشتباه زدم و الان دیگه خطا میزنه ممکنه اگر رفتیم باجه های رفع نقض برامون درستش کنن

    • bagheri
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

     با سلام به احتمال بالا کد ایثارگری شما مشکل دارد اول کد ایثارگری را بررسی کنید بعد برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 اقدام کنید

  • A
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   اگه جواب گرفتین کارتون توسط باجه رفع نقص ویرایش و انجام شد لطفا همینجا به من اطلاع میدین منم همین مشکلو دارم
   خیلی ممنون

  • roya
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

   سلام میشه اگر جواب گرفتین و کارتون اوکی شد بگین ممنون میشم

 21. بیتا
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من سال ۹۹ دانشگاه دولتی قبول شدم و بصورت مجازی ثبت نام کردم و کارت گرقتم و نصف ترم یک رقتم بعدش رفتم انصراف دادم و الان برا ۱۴۰۱ میخوام برم سر جلسه
  الان رفتم سایت دانشگاه دیدم کارت دانشجویی من باطل شده و تسویه حسابمم تکمیل فقط من برگه انصراف ندارم اگ اونو بعد از کنکور تحویل بگیرم مشکلی پیش میاد؟

  • karimi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   خیر

 22. مهدیه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  من‌خیلی ویرایش زدم‌نمیدونستم حالا چه کار کنم😪 کمکم کنید یه راهی بگید مگه نه سهمیه ام میره به خدا ۳بار ویرایش کردم الان نمیشه

  • abbasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

  • haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بعد از اتمام تعداد ویرایش مجاز از طریق ثبت درخواست به سازمان سنجش و یا باجه رفع نقص امکان بررسی مجدد وجود دارد
   برای بررسی شرایط اعمال سهمیه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

  • فاطمه
   ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   چیکار کردی؟ به منم بگو

   • مشاور کریمی
    ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. سارا
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام ببخشید یک سوال داشتم در طول یک روز فقط ۳ بار میشه اطلاعات را در مهلت ویرایش ویرایش کرد ؟ من امروز چهارمین بار برای ویرایش رفتم و سامانه ویرایش رو قبول نکرد ! خواستم ببینم الان اصلا دیگه نمیشه ویرایش کرد ؟

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام وقت بخیر . خیر متاسفانه برای بار چهارم امکان پذیر نمیباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 24. Zeynab
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام من تا ۳ بار ویرایش اطلاعات انجام دادم نمیدونستم محدودت وجود داره
  با سوابق تجربی ثبت نام کردم اما بعد از کنکور سوابق دیملم انسانیم فرستاده میشه چون تطبیقی ام
  ایا امکان اصلاح اطلاعات بعد ز کنکور وجود داره؟؟راهنمایم کنید لطفا
  همه ی اطلاعات ثبت نامیم درسته اما برای سوابق ک بعدا اعمال میشه مشکلب پیش میاد چطور میتونم رفعهش کنم؟؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   با سلام هر چه زود تر اقدام کنید بهتر است به مراجع رفع نقص برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 بروید

 25. بنیامین
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام ببخشید کارت ورود به جلسه کنکور م تو قسمت کد دانش اموزی اولش ۳ تا صفر داره
  ولی این کد در کارت دانش اموزی م بدون صفره
  باید ویزایشش کم؟

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام اگر اول کدملی تون صفر داشته باشه لحاظ نمیشه

 26. علی
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام ببخشید هنوز معدل ها نیامده برای ویرایش در معدل دیپلم آیا اگر جاش خالی بمونه گیر میدن یا بر اساس نمرات حدودش رو بنویسیم

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقت بخیر . کمتر از معدلی که حدس میزنید را وارد کنید

 27. Mm
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام وقت بخیر من اطلاعات محل اخذ دیپلمم اشتباه خورده بود توی قسمت ویرایش درستش کردم الان که وارد میشم بازم همونه اما قسمت ویرایش درست شده و میگه بعد از آزمون اعمال میشه آیا درسته یا باید برم باجه رفع نقص ممنون میشم راهنمایی کنید

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   با سلام ویریاش که انجا میدهید در اعلام نتایج ثبت میشود و نهایی میشود زبق مقاله ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401

 28. علی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام کد سوابق تحصیلی وارد نکردم سه بار ویرایش هم مصرف کردم باید برم باجه رفع نقص ؟
  لطفا یکی پاسخم را بده

  • ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر برای دریافت کد سوابق تحصیلی به آموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 29. هانیه
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام خسته نباشید…من موقع ثبت نام،شرکت در دانشگاه آزاد رو نخواستم…اما الان مایل به شرکت در دانشگاه آزاد هم هستم…خواستم ببینم برای ویرایش تا کی وقت هست؟؟
  و اینکه چرا وقتی ویرایش کارت رو میزنم، هیچ گزینه ای برای ویرایش این قسمت وجود نداره؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید…

  • ekhlasi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام وقت بخیر . ویرایش اطلاعات کنکور سراسری هنوز اعلام نشده است . شما میتوانید به جای این گزینه برای دانشگاه ازاد بدون کنکور هم ثبتنام کنید

 30. رضا
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  من ورقه ای که سازمان سنجش میده و توش کد رهگیری می‌نویسد را گم کردم چطور باز هم چاپ کنم؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام باید از سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش اقدام کنید

 31. محمد
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام من دوازدهم هستم اگه کارنامه نهایی قبل از کنکور نیاید چه معدلی باید وارد کنم؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

   با سلام حدود معدل را وارد کنید و در زمان ویرایش انجام دهید

 32. سوگند
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام من به دلیل کار ضروری مجبورم از شهرم به شهر دیگه ای در استان دیگه ای برم
  آیا امکانش هست زمان دریافت کارت ورود به جلسه ویرایش بزنم که بتونم محل آزمون دادنمو تغییر بدم و برم توی استان دیگه ای آزمون بدم؟؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   با سلام امکان ویرایش پایین است و از مراکز رفع نقص باید اقدام کیند

 33. Mobina
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام
  من در زمان مقرر نمیتونم برسم به حوضه امتخانی شهرخودم
  و در شهری که دانشجو هستم میخوام ازمون بدم اما در یک ماه اخیر ویرایش باز نشده
  ایا کاری میشه کرد برای اینکه شهر ازمون رو در این زمان عوض کنم؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام وقت بخیر احتمال این کار بسیار پایین است . ولی برای اطمینان میتوانید حضورا به سازمان سنجش رجوع فرمایید و پیگیری کنید

 34. شیدا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام
  زمان ویرایش اطلاعات کیه؟؟

  • bagheri
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   با سلام سه روز قبل ازمون از طریق باجه رفع نقص میتوانید ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 را انجام دهید

 35. زهره
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۳

  سلام
  وقت بخیر
  متاسفانه دیروز متوجه شدم که هنگام ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته اصلی تجربی، تیک گزینه ی علاقمندی شرکت در کنکور زبان رو نزدیم، خواهش می کنم اگر راهی وجود داره که در این زمان باقیمانده بشه این گزینه رو انتخاب کنم و در کنکور زبان هم شرکت کنم راهنمایی بفرمایید.
  سپاسگزارم

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   با سلام برای ویرایش کنکور سراسری 1401 اتز باجه های رفع نقص اقدام کیند

  • ریحانه حسنی
   ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

   ببخشید من معدل سال دوازدهمم رو اشتباه وارد کردم و در زمان ویرایش اطلاع نداشتم ک امکان ویرایش هست الان چه اتفاقی می افته🤦🏻‍♀️💔

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 36. مصطفی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

  من محل برگزاری رو جایی زدم که الان نظرم عوض شده می‌خوام تغییرش بدم آیا فرصتی برای این کار میدن؟! اگه امکانش هست چ تاریخی هست؟!

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام به سامانه سنجش درخواست دهید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 و طبق پاسخ عمل کنید

 37. مصطفی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  من محل برگزاری رو جایی زدم که الان نظرم عوض شده می‌خوام تغییرش بدم آیا فرصتی برای این کار میدن؟!

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام به سامانه سنجش درخواست دهید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 و طبق پاسخ عمل کنید

 38. زینب
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام . میشه بعد از برگزاری کنکور اقدام به ویرایش کنیم؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   با سلام معمولا ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 قبل از کنکور است

   • زینب
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

    ینی امکان پذیر نیس
    چون سهمیه من بعد از کنکور درست میشه . ینی نمی تونم بعدا اصلاحش کنم؟

  • Ng
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام من برای کنکور تجربی ثبت نام کردم و اشتباهن کافی نت برام دانشگاه پیام نور ثبت نام نکرد
   فرصت تمدیدی هست که بشود ثبت نام کرد؟

   • bagheri
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    با سلام در زمان انتخاب رشته میتوانید ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 را انجام دهید

 39. M
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۸

  سلام میشه شهر محل آزمون کنکور رو عوض کرد ولی یه استان
  باشن هر دو شهر

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   سلام وقت بخیر . ویرایش اطلاعات کنکور فقط از طریق سامانه پذیرش سنجش می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 40. ایلار
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام. من دوازدهم هسم، در ثبت نام واسه معدل دیپلم، معدل یازدهم رو وارد کردم چون هنوز دیپلم نگرفتم، اگ تا زمان انتشار کارت ورود به جلسه دیپلم و معدلم آماده نشه، همون معدل یازدهم بمونه، بعدا مشکلی‌ پیش میاد؟

  • محمد
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   آره از کنکور حذف میشی

 41. غزل
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام من دیپلمم ریاضیه اما کنکور تجربی ثبت نام کردم راهی هست که همون ریاضی رو کنکور بدم؟

  • bagheri
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   با سلامویرایش کنکور اطلاعات کنکور سراسری 1401 امکان ویرایش وجود دارد

 42. ساغر
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام من تو کنکور تجربی ثبت نام کردم و قصد دارم که تو کنکور ریاضی ثبت نام کنم آیا تو این زمان این امکان وجود داره؟

  • haghipor
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   تحت شرایط خاص امکان تغییر رشته امتحانی کنکور در زمان باقی مانده وجود دارد
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 43. علیرضا
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام پدر من سهمیه ۵ درصد داره ولی هنوز کد ایثارگران براش نیومده
  آیا امکان ثبت سهمیه ایثارگران زمان انتخاب رشته بعد کنکور هم هست؟

  • aghazade
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   میتوانید در سایت سازمان سنجش ثبت در خواست داشته باشید

 44. Yekta
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام،کارت ایثارگری پدرم هنوز نیومده و احتمال داره تا روز ویرایش کارت ورود به جلسه نیاد، اگر اونموقع ۳۳+کدملی بزنم سهمیه ۵٪ برام ثبت میشه؟ متاسفانه ارگان مربوطه خیلی دوره و حضوری نمیشه رفت، آیا امیدی هست امسال بتونم استفاده کنم؟

  • haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   امکان درخواست برای ثبت سهمیه ایثار بعد از مهلت زمان ویرایش کارت وجود دارد

 45. Zeryan
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام من اشتباهی بە جای کنکور انسانی کنکور تجربی شرکت کردم الان میشه تغییرش بدم؟😭
  لطفا بگید باید چیکار کنم؟

  • mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که ویرایش رشته از سوی سارمان سنجش فعال شود امکان پذیر است.در غیر این صورت از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست بزنید.

 46. منا
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام وقت تون بخیر ، موقع دریافت کارت که وقت برای ویرایش اطلاعات هست ، میشه رشته رو هم تغییر داد؟ من اشتباه رشته ام رو زدم

  • mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که ویرایش رشته از سوی سازمان سنجش فعال شده باشد امکان پذیر است در غیر این صورت از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست بزنید.

 47. مینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱

  سلام من هر موقع که اطلاعات کارت ورود به جلسه رو ویرایش میکنم خطا میزنه و اصلا ثبت نمیشه..چیکار باید کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام به بادجه های رفع نقص سازمین سنجش مراجعه کرده و به صورت حضوری تقاضای ویرایش اطلاعات را بدهید.

 48. مرادی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۶

  سلام وقت بخیر.

  ببخشید من موقع ثبت نام رشته تجربی رو انتخاب کردم اما الان میخوام به ریاضی تغییرش بدم ؟
  آیا امکان داره در زمان گرفتن کارت ورود به جلسه تغییر رشته داد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام اگر ویرایش رشته آزمایشی به صورت اینترنتی وجود نداشت میتوانید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به باجه های رفع نقصی که سازمان سنجش اعلام میکند مراجعه نمایید.

 49. متینا
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  ببخشید من موقع ثبت نام رشته تجربی رو انتخاب کردم و الان میخوام تغییرش بدم به ریاضی فیزیک ، و درخواست هم دادم ولی موافقت نشد ، ایا ممکن هست موقع دریافت کارت ورود به جلسه بشه تغییرش داد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که سازمان سنجش شرایط ویرایش اطلاعات را فراهم کند امکان پذیر است.

 50. رها
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام وقت بخیر من معدل دیپم رو اشتباه وارد کردم زمان دریافت کارت ورود به جلسه میتونم ویرایش کنم؟؟
  اگر امکان ویرایش موقع دریافت کارت ندن باید چه کار کنم؟
  بیشتر از معدل دیپلمم زدم و پشت کنکورم ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   ویرایش اطلاعات کنکور سراسری در صورتی که از طرف سازمان سنجش فعال شود امکان پذیر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 51. Azadeh
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام بنده معدل یازدهم رو دو صدم کم زدم بنظرتون ممکنه مشکل ساز بشه و باید برم کافینت برای ویرایش؟؟
  ممنون از پاسخگویی

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   مشکلی پیش نمیاد در زمان ,ویرایش اطلاعات را درست کنید

 52. reza
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام وقت بخیر
  از این تاریخ به بعد امکان اصلاح اطلاعات سهمیه هست یا نه؟
  یعنی فرصت ویرایش اطلاعات میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   بله فرصت ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه میدن.

 53. آرش
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  لطفاً جوابمو بدین🥺

 54. محسن
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام در زمان اصلاح اطلاعات میشه سهمیه رو ثبت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که سامانه برای ویرایش اطلاعتت باز شود امکان ثبت ایثارگری وجود دارد.در صورت عدم توانایی در ثبت میتوانید به سازمان سنجش درخواست بزنید.
   برای مشاوره میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 55. کیارش
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  تا آنجایی که من اطلاع دارم در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فقط بعضی از اطلاعات رو میتونیم ویرایش کنیم شماره انصراف نیز از جمله این موارد محسوب میشه یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت به خیر
   ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر اساس لینک های فعال شده از سوی سازمان سنجش انجام می شود.

 56. کیارش
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام من دانشجو انصرافی هستم شماره انصراف از دانشگاه رو هنگام ثبت نام به صورت کامل و دقیق وارد کردم اما سایت قبول نکرد برای همین من هم آن را بدون ممیز و حروف نوشتم الان میخواستم بدونم که شماره انصراف من اشتباه در نظر گرفته خواهد شد ؟ اصلا نیازی به ویرایش دارد یا خیر ؟ و در صورت اینکه اشتباه محسوب شود چگونه میتونم درستش کنم ؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام و عرض ادب
   احتمالا امکان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری وجود دارد. در زمان مربوطه میتوانید با مشاوران تماس بگیرید .

   • کیارش
    ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

    تا آنجایی که من اطلاع دارم در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فقط بعضی از اطلاعات رو میتونیم ویرایش کنیم شماره انصراف از جمله این موارد قابل ویرایش محسوب می شود یا خیر ؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

     سلام وقت به خیر
     ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر اساس لینک های فعال شده توسط سازمان سنجش امکان پذیر است.

  • امیررضا طیبی
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بنده کنکور ۱۴۰۰، فرهنگیان قبول شدم و دو ترمه که دانشجو هستم متاسفانه اشتباها بنده ثبت نام کنکور کردم و کد ۴ رو انتخاب کردم در دفترچه ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ ، من قصد کنکور دادن رو ندارم و از رشته ام راضی ام و روی جلسه هم نمی رم خواستم بدونم این اشتباه بنده و ثبت نام کنکور بدون انصراف از دانشگاه روزانه فرهنگیان، مشکلی در خود دانشگاه برام ایجاد نمی کنه؟، اگر هم میکنه یه راهنمایی برای حل مشکل لطف کنید🙏🙏🙏🙏🙏

 57. Nima
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام من عنوان گروه آزمایشی و اشتباه زدم الان چه خاکی بسرم بریزم چطوری درستش کنم😭

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر به سنجش دخواست بزنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   یک بازه زمانی سایت سازمان سنجش برای ویرایش باز می شود میتوانید در قسمت ویرایش اطلاعات کنکور تصحیح بفرمایید.

 58. عماد
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام و عرض ادب!بنده هنگام ثبت نام, پیام نور را انتخاب نکردم،موقع ویرایش قبل از آزمون امکان ویرایش یعنی افزودن پیام نورهسن؟سپاسگزارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر
   برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری در صورت باز شدن سایت و فعال شدن لینک خرید کارت اعتباری پیام نور میتوانید تغییرات را اعمال کنید.

 59. زهرا
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام
  من درخواست تغییر گروه آزمایشی کنکور دادم
  چند روز طول میکشه جوابش بیاد
  ایا اصن امکان موافقت داره؟ کسی تا حالا تغییر داده؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز دز صورت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری سال 1401 میتوانید از طریق درخواست به سازمان سنجش شانس خود را امتحان کنید که هر چه زودتر درخواست پیگیری شود و برای ارسال درخواست و نحوه پیگیری جواب که معمولا 48 تا 72 ساعت زمان میبرد با همکاران واحد مشاوره تماس بگیرید موفق باشید

  • حسین
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام از کجا درخواست تغییر گروه آزمایشی دادین آخه منم اشتباه زدم گروه ازمایشی رو؟

 60. نیما
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام من میخواستم بدونم اگه تاریخ اخذ دیپلم را اشتپاه وارد کنیم مشکلی پیش میاد؟
  و اینکه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه می‌توان آنرا اصلاح کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری سال 1401
   خود از طریق درخواست سازمان سنجش امکان پذیر است که با توجه به حساسیت نوع درخواست با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی لازم صورت بگیرد موفق باشید

 61. Sh.n
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام خسته نباشین من تو قسمت سوالای بلی خیر برگه ثبت نامم زدن سال۹۹ ثبت نام کردی؟که من ثبت نام کرده بودم ولی حالا تو برگه مسئول ثبت نامم زده خیر،به نظرتون این مشکل ساز میشه؟باید ویرایش کنم؟لطفا زود جواب بدین ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر شما میتوانید با درخواست از طریق سازمان سنجش اقدام کنید نسبت به ویرایش که با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن موفق باشید

 62. حسین
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من دو سوال داشتم
  اول اینکه معدل سال دوازدهمم رو اشتباهی برا سال یازدهم هم ثبت کردم مشکلی پیش نمیاد چیکار باید کنم
  2تیک دست چپ رو فعال نکردم و الان مهلت ویرایش نیست چیکار میتونم کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   با سلام.با توجه به تاثیر معدل به کنکور اگر بالاتر وارد کرده باشید برای شما دردسر ساز خواهد بود.اگر سایت برای ویرایش باز شد حتما ان را ویرایش کنید.

   • حسین
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

    سلام مرسی از پاسخگویی
    اطلاع ندارین کی سایت باز میشه

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

     با سلام.تاریخ دقیق ان مشخص نیست.

 63. امیر
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام
  من وضعیت تحصیلی در اموزش عالی رو به اشتباه خالی گذاشتم در هنگام ثبت نام زمان دریافت کارت ورود به جلسه میتونم ویرایش کنم این قسمت رو؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

   شما در تاریخ ویرایش اطلااعات کنکور سراسری 1401 میتوانید اطلاعات معمولی که اجازه ان را دارید ویرایش کنید اگر در موارد ویرایشی مورد شما نبود با مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی شوید

 64. Reza
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام
  من تو فرم ثبت نام معدل دوازدهم رو اشتباه زدم
  چجور میتونم ویرایشش کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام. از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست ویرایش ارسال کنید

 65. محمد
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  من ثبت نام کنکور که کردم
  درست بلد نبودم هی اشتباه زدم
  ۵ بار ویرایش کردم
  آخرشم گروه آزمایشی رو اشتباه زدم
  الان چه خاکی به سرم کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام . به سایت http://www.darkhast.sanjesh.org تیکت بزنید و درخواست ویرایش بزنید

 66. رضا
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام من رشته امتحانیمو میخاستم تغییر بدم ولی وقت ویرایش رفته کی میتونم دوباره تغییر بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام . در سامانه darkhast.sanjesh.org تیکت بزنید و به پشتیبان سایت سازمان سنجش درخواست بزنید

 67. س
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

  منظورم از علاقمندی همون گزینه علاقه به شرکت در گروه آزماشی هنره که اشتباها گزینه بلی رو انتخاب نکرده بودم …

 68. س
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  چرا سوالمو جواب ندادین حتی پاکش کردین. فقط خواسم بدونم الانکه از انسانی به هنر تغییر دادمه ولی قسمته آخر صفحه ثبت نام فراموش کردمو بجا ایکه علاقمندیمم بلی بزنم رو گزینه خیر بود والان مشکلی ایجاد نمیکنه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام
   سوال خود را دقیق تر بپرسید یا با مشاورین ما تماس بگیرید تا مشکل شما رو بررسی کنند

 69. سمانه
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام من گروه آزمایشیمو از انسانی به هنر تغیر دادم (و همینطور کارت اعتباری برای انسانی خرید کرده بودم) ولی در قسمت آخر صفحه تیک بلی را برای گروه آزمایشی هنر نزده بودم آیا مشکلی ایجاد میکنه؟. ایا نیاز به خرید کارت هست دوباره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 70. س
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام .من گروه آزمایشی انسانی رو انتخاب کردم ولی بعد به هنر تغیرش دادم ایا هزینه ی مجدد میخواد پرداخت کنم حتما ؟برای کارت اعتباریش

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 71. سمانه
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام من گروه آزمایشیم اول انسانی بود و کارتشم خریداری کرده بودم ولی پشیمون شدم و هنر رو انتخاب کردم اما متوجه شدمه درقسمت گروه آزمایشی که پایین صفحه بوده اشتباها گزینه خیر برای هنر فعال بوده الان مشکلی پیش نمیاد یا حتما باید تغییرش بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 72. parastoo
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام وقت بخیر خسته نباشین من تو فرم ثبت نام معدل یازدهمم رو اشتباه وارد کردم و الان متوجه شدم و فرصت ویرایش تمام شده ایا زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش معدل سال یازدهم هستش یا نمیشه ؟
  و برام مشکل ایجاد میکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹

   سلام سه روزمونده به کنکوربه باجه های رفع نقض مراجعه کنید

 73. Delaram
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام وقت بخیر کد نظام وظیفه قابل ویرایش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام . از طریق سیستم پاسخگویی به پشتیبان سایت سازمان سنجش درخواست ویرایش دهید

 74. Delaram
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  کد نظام وظیفه قابل ویرایش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام. از طریق سایت سنجش به پشتیبان سازمان سنجش درخواست ویرایش دهید

 75. یاسین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت به خیر من شمارمو اشتباه زدم آیا ایرادی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر شماره برای اطلاع رسانی شماره باید درست باشد وگرنه مشکلی ندارد

 76. امیرحسین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام من ۵ بار ویرایش اطلاعت ثبت نام کردم دیگ نمیشه تکرار کرد
  موقع کارت ورود جلسه میشه دوباره ویرایش کرر؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر هنگام کارت ورود به جلسه ویرایش کنید

 77. ریحانه
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام وقت بخیر ایا میشه زمانی که میخواهیم کارت ورود به جلسه رو بگیریم اطلاعاتی مثل معدل رو ویرایش کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر پ
   خیر زمانی که سایت بازه وامکان ویرایش هست باید اقدام کنید

 78. رامین
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام من تجربیم و علاوه بر کنکور خودم برای کنکور هنر هم ثبت نام کردم اما میخواهم هنر رو تغییر بدم به زبان
  میشه این کارو کرد با همان سریال؟
  ینی کنکور هنر رو حذف کنم و تیک کنکور زبان را بزنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   با سلام.امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی ذر بازه زمانی ثبت نام کنکور سراسری قابل انجام است.جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه انجام ان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 79. علی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۳

  اگه سریال بدون پیامک رو خریداری کرده باشم حتی پیام تایید ثبت نام هم نمی آید؟میتونم پیامک رو اضافه کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام.امکان تغییر ان وجود ندارد.جهت کسب اطلاعات در خصوص کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

 80. کرمی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام وقتتون بخیر . من نمیدونم معدل پیش دانشگاهیم چنده و به مدرسه هم دسترسی ندارم الان میتونم یه معدلی رو همینجوری وارد کنم و بعداحالا اسفند باشه یا بعد از عید ویرایشش کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   با سلام.جهت اطلاع از معدل پیش دانشگاهی خود به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 81. علی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۱

  سلام خسته نباشید
  من داخل فرم ثبت نام کنکور
  تاریخ اخذ مدرک دیپلم رو ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ میزنم چون هنوز پایه دوازدهم هستم مشکلی که نداره؟!
  مورد دوم اینکه معدل سال یازدهم هم اجباری هست وارد کردنش و من یادم رفته پارسال چند شدم
  کارنامم هم گم شده و سایت ساهت و دیپکد ام نمیاد که ببینم..

  الان اگه معدل یازدهمو تقریبی بزنم میشه بعدا ویرایشش کنم؟!
  تا کی مهلت ویرایش این موردا هست؟!
  لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام
   در زمان دریافت کارت ورود به جلسه باید تاریخش و معدل را ویرایش کنید

 82. عرفان
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

  با سلام اگه عکس به صورت اشتباهی اپلود شده باشه میشه ویرایش کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

   در تاریخ ویرایش میتوانید این کارو کنید یا به صورت حضوری به مراکز رفع نقص مراجعه کنید

 83. محمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  (ادامه کامنت قبل) هر چی میخوام زبان رو ویرایش کنم نمیشه . لطفا پاسخ بدهید. ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر در ساعات دیگر امتحان فرماید

 84. محمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام من توی کنکور تجربی و کنکور های زبان و هنر ثبت نام کردم.اگر بخواهم از کنکور زبان انصراف بدم چه کار باید بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر میتونید سر جلسه کنکور زبان چون ازمون هاش بطور مجزا برگزار میشودبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 85. Tahere
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام من همین امروز برای کنکور ثبت نام کردم و رشته کنکورم رو ریاضی زدم و الان بشدت پشیمونم و میخام به انسانی تغییر رشته بدم تا قبل از ۱۷ بهمن ایا امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر در اسفند ماه ویرایش دارد و الان نیز امکان ویرایش وجود دارد

 86. مهدی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  در مرحله ثبت نام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو صفر زده و قابل تغییر نیس اگ میشه لطفا کمک کنید بگید چیکار باید بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 87. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام من دانش اموز سالی واحدی هستم اطلاعات سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی توی سایت سنجش اشتباه ثبت شده و اجازه ویرایش نمیده و نمیشه ثبت نام کرد . باید چی کار کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر اگر امکان ویرایش نمیده باید حضوری به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 88. ساس
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  لطفا جوابم رو بدید ممنون.
  آیا امکان ویرایش کد سوابق تحصیلی وجود داره؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلان.خیر

   • م
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

    کد سوابق پیش دانشگاهی و اشتباه میزنه چکار باید کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • هادی
   ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

   سلام من دیپلمم رو دی ماه امسال گرفتم ولی تو برگه ثبت نام ۱۳۹۹ زدم و هنوز معدلم رو هم نگرفتم آیا این امکان رو دارم که الان سال اخد دیپلم رو ویرایش کنم و در فرصت مجدد معل رو ؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

    با سلام.امکان انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام وجود دارد.جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه انجام ان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 89. ساسان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام من نمراتم بروز نیست.اگر کد سوابق تحصیلی را وارد کنم آیا سنجش بطور خودکار نمرات بروزم را از آموزش و پرورش دریافت میکند ؟ یا باید حضوری پیگیری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت بخیر باید درخواست بدید به سازمان سنجش تا براتون بررسی کنن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Hhh
    ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

    سلام وقت بخیر من پشت کنکوری هستم دیپلم تجربی دارم امسال کنکور ریاضی و زبان شرکت کردم ولی توی ثبت نام معدل دیپلم نداشتم میشه فارغ التحصیل شدم میشه زمان دریافت کارت ویرایش کنم؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

     سلام وقت بخیر برای ویرایش اطلاعات کنکور باید به سازمان سنجش درخواست بدید تا بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 90. مهران
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

  با سلام، در هنگام ثبت نام کنکور ۱۴۰۱، در قسمت سال اخذ مدرک دیپلم به جای اینکه ۱۴0۰، بنویسه ۱۳۹۹ نوشته. چون من در خرداد ۱۴۰۰ دیپلم گرفتم. این مشکل دیروز صبح نبود، ولی از دیروز عصر این مشکل به وجود آمده. به نظر شما مشکلی پیش نخواهد آمد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر به سازمان سنجش درخواست بدید و عنوان کنید مشکل رو تا در صورت نیاز ویرایش انجام بشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 91. موسوی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام کافی نت اشتباها من و زبان هم ثبت نام کرده میتونم لغو کنم؟ آیا وجه پرداختی و برمیگردونن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   امکان ویرایش وجود دارد.جهت اطلاع از نحوه انجام ان تماس بگیرید.

 92. زهرا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام چند هفته قبل از کنکور که مهلت ویرایش میدن میشه کد سهمیه ایثارگری هم اضافه کرد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

   به احتمال ریاد به منظور ویرایش معدل باز میشود.

 93. حدیث
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام خستهنباشید من امروز ثبت نام کردم ولی کد سوابق تحصیلی نتونستم بگیرم رفتم کافی نت برام انجام داد گفت فقط باید وقتی سایت باز شد بری و تایید کنی سوابق رو درسته اینجوری میشه؟ واینکه سال دوازدهم معدل کلی و دیپلم هنوز ندارم همون یازدهم رو برام رد کردن گفتن موقع دریافت کارت ورود به جلسه میتونید ویرایش کنی و نمرات اصلی رو وارد کنی درسته؟اصلا بچه های دوازدهم که هنوز نمره کلی و دیپلم ندازن باید چکار کنن؟خیلی ممنون ببخشین خیلی سوال شد.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام
   ویرایش اطلاعات شما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه مجدد امکان پذیر است شما صرفا ثبت نام خود را نهایی کنید

 94. ایدا شیرازی
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام چ زمانی امکان ویرایش گروه ازمایشی وجود دارع بعد از اینکه در بهمن ماه ثبت نام کردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام
   وقت بخیر
   تا قبل از صدور کارت ورود به جلسه شاید امکان ویرایش باشد

 95. مریم
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام برای کنکور فنی چطور باید ویرایش کرد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز از طریق سایت سنجش و سیستم ثبت نام مجدد وارد شوید و ثبت نام خود را ویرایش کنیدکه تا 30 مرداد ماه مهلت دارد برای رشته های بدون ازمون

 96. Mahdiyeh
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام ببخشید من برای کنکور 1400 اطلاعاتم رو باید ویرایش کنم کدپیگیری ایثارگری بزنم ولی چون خودم با گوشی وارد شدم 3 بار نفهمیدم تایید زدم نمیشه دیگه ویرایش کنم حالا باید چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام از طریق سایت سنجش قسمت ویرایش کارت میتونی تغییر بدی اگه نمیشه روی لینک سیستم پاسخگویی به سوالات رو بزن با پشتیبانی در ارتباط باش

 97. سعید
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام من در زمان ثبت نام سهمیه رزمندگان علامت زدم وای در زمان دریافت کارت سهمیه مناطق نوشته شده است الا می خواهم ویرایش انجام دهم ولی گزینه ویرایش موجود نیست ویرایش از چه تاریخی شروع می شود لطفا جواب دهید .

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اقدام کن درخواست بده که دوباره برات امکان ویرایش بزارن که بتونی اطلاعات ثبت نام ازمون رو ویرایش کنی

 98. رضا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۵

  سلام من می‌خوام معدل کل دیپلم رو تغییر بدم اما موقع گرفتن کارت فقط کتبی میشد حالا چکار کنم

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

   سلام رضا شما لطفا با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید کاملا برای شما راهنمایی کنند

   • رضا
    ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

    دوست عزیز لطفاً خودتون توضیح بدین هرچقدر تماس میگیرم جوابگو نیستن

 99. آرام
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان تغییر گروه آزمایشی در آخرین زمان مرحله ویرایش وجود دارد؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام آرام
   ن متاسفانه نمیشه گروه ازمایشتونو تغییر بدین برای کنکور سراسری

 100. محمد
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید
  من میخوام واسه شرکت تو دانشگاه های غیر دولتی
  ویرایش کنم
  ولی نمیتونم

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام محمد زمان ویرایش تموم شده

 101. مینا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام ببخشید پایه دهم و یازدهم منو تهران رد کردن درصورتی ک من شهرستان هستم ایا امکان ویرایش وجود داره؟

  • مشاور ارشد
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام بله باید در خواست خودتون رو در در سامانه ثبت کنید تا اطلاعات کنکور ثبت نام کنکور سراسری تون تغییر پیدا کنه

   • مینا
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

    باید چیکار کنم میشه بیشتر توضیح بدید لطفا

    • moshaverarshad
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

     سلام برید سامانه پاسخگویی سنجش ثبت نام کنید وارد بشید و درخواست خودوتن رو ثبت کنید

 102. امیرحسین
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام معذرت میخوام
  من کنکور تجربی ثبت نام کردم اما میخوام کنکور انسانی بدم آیا زمان ویرایش میتونم تغییر رشته بدم

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام فعلا اجازه ویرایش اطلاعات کنک.ر سراسری 1400 نیومده و بعیده انجام بشه

 103. صادق
  ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من الان دانشجو هستم. زمان کنکورم با سهمیه ایثارگری ۵ درصد کنکور دادم و همون سهمیه تا آخر قبولیم تو تمام مدارکم لحاظ شد. اما چند ماه پیش فهمیدم با رتبه ی اصلی خودم (منطقه) هم میتونستم همینجا قبول شم.خیلی ناراحتم. بهم طعنه میزنن.
  راهی هست مدارک کنکور و دانشگاهمو تغییر بدم؟

  • moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام نه شما با اون امتیاز وارد دانشگاه شدید و دیگه نمیتونی مدارکتو در دانشگاه تغییر بدی

 104. مائده سوگندی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من برادرم داوطلب کنکور سراسری ۱۴۰۰ هست و متاسفانه متوجه شد که زمان ثبت نام در کنکور ریاضی ثبت نام شده در صورتی که رشتش تجربی هست!!!!!
  این اشتباه به این دلیله که خود مدرسه نمونه دولتی در مشهد گفتن بیاید و ثبت نام کنیم!!!
  الان امکان تغییر رشته امتحانی از ریاضی به تجربی وجود داره؟؟
  ممنون میشم کمکی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

   سلام مائده
   در صورتی که شرایط معدل تجربی را داشته باشین میتونید در پایه یازدهم نسبت به تغییر رشته اقدام کنید

 105. Mahyar
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

  با سلام، بنده کنکور تجربی ثبت نام کرده ام، آیا هنگام ویرایش اطلاعات میتونم سریال کنکور زبان یا هنر خریداری کنم

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۴

   سلام بله شما شرایط ثبت نام در نظام مهندسی دارین

 106. Tiara
  ۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام متاسفانه من نتونستم ثبت نام کنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید چجوری میتونم برای کنکور سراسری ثبت نام کنم.😢😢😢

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام جهت ثبت نام کنکور سراسری 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست بدن که بتونید ثبت نامتونو انجام بدین

 107. محمد
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

  خسته نباشید بنده از سقف ویرایش یعنی ۵بار استفاده کردم الان متوجه شدم کد نظام وظیفه رو اشتباه زدم .میشه راهنمائی کنین

  • دریا
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام من دانشجوی انصرافی هستم و شماره نامه انصراف رو موقع ثبت نام نداشتم ولی تاریخ انصراف رو زدم و انصرافم ثبت شده ولی هنوز موفق نشدم شماره نامه انصراف رو وارد کنم خواستم ببینم زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکانش هست؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

    با سلام.امکان ویرایش به احتمال زیاد باز نخواهد شد.پس از دریافت شماره نامه انصراف در غالب درخواست ان را به سازمان سنجش ارسال کنید.

  • فاطمه
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

   سلام.چیکار کردین شما؟
   باز تونستین ویرایش کنید؟
   من باز همچین مشکلی برام‌پیش اومده….ممنونم میشم کمکم کنید

   • fathollahi
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

    سلام یک هفته قبل از کنکور از طریق باجه های رفع نقص کنکور سازمان سنجش میشه ویرایش اطلاعات انجام داد

 108. رضا آراسته فرد
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۵

  باعرض سلام خدمت شما
  بنده تا حالااطلاعات کنکور خودم را۵بارویرایش کردم ودوباره خواستم ویرایش کنم اخطار زد وگفت تعداددفعات شما بیش از حد بوده است ..الان چکار کنم خواهشا کمکم کنید ممنون میشم

  • سلام.برای رفع مسدودیتتون چیکار کردین؟؟؟
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

   سلام برای رفع مسدودیت بیش از ۵ بار چیکار کردین؟؟؟؟؟

   • fattahi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

    سلام وقت بخیر
    در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست رفع مسدودی بزنید.

 109. محسن
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

  باعرض سلام. ببخشید من موقع ثبت نام کنکور، گزینه پیام نور و آموزش عالی رو گزینه خیر زدم. با این وجود آیا میتونم موقع انتخاب رشته، پیام نور رو هم بزنم؟ یعنی نیازی به ویرایش اطلاعات نیست؟

 110. mh
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۷

  سلام امکان تعییر گروه ازمایشی وجود داره؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

   سلام و وقت بخیر در صورتی که امکان ویرایش اطلاعات بزارن میتونید که جهت اینک اطلاع بموقع داشته باشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 111. شیما
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من موقع ثبت نام فراموش کردم گزینه پیام نور و اموزش عالی رو انتخاب کنم و از مهلت ویرایش هم گذشته ایا بازم میتونم یوزر برای اموزش عالی خریداری کنم و ویرایش کنم؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام و وقت بخیر چهت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 اینک بخوایید پیام نور و اموزش عالی هم انتخاب کنید موقع انتخاب رشته میتونید

  • آرش
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

   سلام خسته نباشید من برای ثبت نام کنکور سراسری 1401به جای اینکه نظام قدیم بزنم نظام جدید زدم الان مشکلی به وجود میاد؟ و اینکه در صورت نیاز چطور وچه زمانی میتونم تصحیحش کنم؟
   ممنون میشم پاسخ بدین

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام وقت به خیر
    برای ثبت نام کنکور سراسری نظام آموزشی باید به طور دقیق وارد شود.در صورتی که سایت امکان ویرایش اطلاعات را فراهم نمود نسبت به تغییر آن اقدام نمایید.در غیر صورت به سازمان سنجش درخواست دهید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)