ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۵۶
ویرایش اطلاعات کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری در هر سال با آن مواجه می شوند وارد کردن اطلاعات اشتباه در هنگام ثبت نام کنکور سراسری است. وارد کردن اطلاعات می تواند دلایل مختلفی داشته باشد برای مثال کافی‌نت که به آن مراجعه کرده اید اطلاعات را اشتباه وارد کرده باشد یا این که خود شما در هنگام وارد کردن اطلاعات سهل انگاری کرده اید. در مجموع باید بتوانید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری اقدام کنید.

بسیاری از افراد بر این باور هستند که ویرایش اطلاعات کنکور سراسری کار سختی است اما این مسئله درست نیست. در واقع شما می توانید بدون مراجعه به کافی نت این کار را انجام دهید. ما تصمیم داریم در این مقاله انجام ویرایش ثبت نام کنکور سراسری را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش دهیم. لازم به ذکر است بدانید برای ویرایش اطلاعات به برخی مدارک نیاز دارید که در این محتوا با مدارک مورد نیاز آشنا خواهید شد. از سوی دیگر از زمان های ویرایش ثبت نام کنکور مطلع می‌شویدو در نهایت پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

اطلاعیه 

داوطلبانی که قصد دارند به ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بپردازند باید وارد سایت سازمان سنجش و آموزش کشور شوند، برای ورود به سایت سنجش بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

افرادی که قصد اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را دارند می بایست قبل از مراجعه به سامانه تمامی مشخصات و مدارک خود را آماده کنند و سپس وارد سامانه شوند. نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری به این  صورت خواهد بود که داوطلبان ابتدا می بایست وارد سیستم ثبت نام و ویرایش اطلاعات کنکور سازمان سنجش آموزش کشور شوند.

زمانی که وارد سایت سنجش می شوید باید بر روی گزینه سراسری که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید. این نکته را در نظر داشته باشید گزینه سراسری در قسمت بالا و سمت راست صفحه اصلی سایت قرار دارد. 

آموزش ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در ادامه به یک صفحه جدید منتقل می شوید که این صفحه مانند تصویر زیر می باشد. این نکته را در نظر داشته باشید در این قسمت از کار باید بر روی گزینه ثبت نام آزمون سراسری که در تصویر زیر در کادر قرمز رنگ قرار داده ایم کلیک کنید.

نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

حال زمان آن فرا رسیده است برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری اقدام کنید. این گزینه را در نشر داشته باشید با ورود به صفحه جدید گزینه به نام ویرایش اطلاعات برای شما به نمایش در می آید که باید بر روی آن کلیک کنیدو شایان ذکر است بدانید این گزینه در تصویر زیر مشخص شده است.

بهترین روز برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در این مرحله باید اول نظام آموزشی خود را انتخاب کنید. این نکته را در نظر داشته باشید در قسمت ابتدایی این صفحه 4 تذکر ثبت شده است که قبل از ویرایش باید آن ها را مطالعه کنید. 

بهترین روش برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

اطلاعاتی در مورد ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

در گام اول بهتر است بدانید ویرایش اطلاعات کنکور صرفا به صورت الکترونیکی بوده و از طریق سامانه انجام خواهد گرفت. ثبت نام مجدد کنکور نیز از طریق همین سامانه صورت می گیرد.  در نتیجه داوطلبان محترم می توانند برای ثبت نام مجدد و اصلاح اطلاعات در زمان تایید شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند و یا این کار را به مشاوران مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل واگذار کنند. البته در ادامه نحوه ویرایش اطلاعات کنکور سراسری را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش خواهیم داد تا خودتان به سادترین شکل ممکن این اطلاعات را ویرایش نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات نسبت به اعتراض به نتایج کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

نحوه ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

در برخی از مواقع افراد در زمان دیافت کارت ورود به جلسه متوجه میشوند که باید بعضی از اطلاعات را اصلاح کنند. این نکته را در نظر داشته باشید برای انجام این کار د ابتدا باید واد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور شوید. در ادامه با آموزش تصویری ما هماه شوید تا بتوانید اطلاعات مورد نظر خود ا ویرایش کنید.

بعد از وارد شدن به سایت سازمان سنجش باید بر روی گزینه سراسری که در تصویر زیر مشخص می باشد کلیک کنید و در ادامه اد لینک کارت ورود به جلسه کنکور سراسری شوید.

بهترین روش برای اصلاح اطلاعات کنکور سراسری

در این قسمت از مقاله بهتر است بدایند برای جسنتجو کردن کارت ورود به جلسه  4 روش (با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه، با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه، با وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی و با وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه) وجود دارد که میتوانید از طریق آن ها اقدام کنید. البته این 4 روش در تصویر زیر مشخص است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید ثبت نام کنکور وارد شوید.

 

اصلاح اطلاعات کنکور سراسری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کارت ورود به جلسه برای شا باز شده است و در قسمت زیر کارت ورود به جلسه گزینه ویرایش اطلاعات وجود دارد و شما میتوانید به سادگی اطلاعات خود را اصلاح کنید.

بهترین راه برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری

مدارک لازم جهت ثبت نام مجدد و ویرایش کنکور

با توجه به اینکه تعداد زیادی از داوطلبان کنکور در زمان ثبت نام به دلیل آماده نبودن مدارکشان و یا دلایلی دیگر از ثبت نام جا مانده اند سازمان سنجش و آموزش کشور طبق سنوات گذشته یک فرصت مجدد جهت ثبت نام فراهم نموده و در این بین داوطلبانی هم بوده اند که اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به نادرستی وارد کرده اند به اطلاع این دسته از داوطلبان می رسانیم که در این فرصت می توانند جهت ویرایش اقدام نمایند لذا داوطلبان قبل از ورود به سایت نسبت به آماده کردن مدارک زیر اقدام نمایند.

 

 • اطلاعات شناسنامه
 • اطلاعات کارت ملی
 • کد دانش آموزی
 • کد سوابق تحصیلی دیپلم
 • کد سولبق تحصیلی پیش دانشگاهی
 • کد منطقه محل تحصیل
 • کد استان محل سکونت
 • کد رشته تحصیلی
 • کد 12 رقمی سریال ثبت نام

 

برای کسب اطلاعات نسبت به انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

آیا می دانید که چقدر فرصت برای ویرایش در اختیار دارید؟ 

در این بخش از محتوا قصد داریم به یکی از متداول‌ترین سوالات پاسخ دهیم. توجه داشته باشید شما طی چند فرصت می توانید برای ویرایش و اصلاح اطلاعات فردی و آموزشی خود در سال کنکور اقدام نمایید. به عبارت دقیق تر این فرصت در زمان ثبت نام کنکور سراسری، در زمان تمدید مهلت ثبت نام، فرصت مجدد در نظر گرفته شده برای ثبت نام و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور در اختیارتان قرا می گیرد. پس متوجه شدید که طی چهار دوره می توانید برای ادیت اطلاعات اقدام کنید. 

 

چگونه می توان اطلاعات را در زمان ثبت نام کنکور ویرایش کرد؟ 

در زمان ثبت نام در کنکور سراسری می توانید دست به اصلاح تمامی اطلاعات وارد شده در سایت سازمان سنجش بزنید. حالا این که چطور می توانید دست به این کار بزنید بسیار ساده است. به آسانی وارد سایت سازمان سنجش می شوید و اقدام به ویرایش اطلاعتی همچون عکس، سهمیه و موارد دیگر می زنید. 

 

جهت کسب اطلاعات نسبت به ثبت نام کنکور سراسری دی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

زمان ویرایش اطلاعات آزمون چه زمانی است؟ 

زمان دقیقی نمی توان برای ویرایش مشخصات داوطلبان اعلام کرد. اما به طور تقریبی می توان گفت که این زمان احتمالاً مشابه سال 98 و سال های قبل طی چهار مرحله ای که در بالا ذکر شد صورت می گیردبرای دریافت اطلاعات بیشتری در مورد زمان این ویرایش سراسری با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

زمان های ویرایش ثبت نام کنکور
 زمان ثبت نام کنکور سراسری  همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سراسری ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کردند، وجود خواهد داشت بنابراین داوطلب هر زمان متوجه اشتباهی در فرم ثبت نام شود به راحتی می تواند در همان بازه زمانی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نماید.
 تمدید مهلت و فرصت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 
به دلیل آمار بالای علاقه مندان به ثبت نام کنکور، معمولا بازه زمانی ثبت نام چند روز تمدید شده و همچنین مهلت دیگری نیز برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود. امسال نیز احتمالا طبق روال سالیان گذشته شاهد اعلام تمدید مهلت ثبت نام و مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری خواهیم بود. در این بازه های زمانی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری نیز برای داوطلبانی که قبلا اقدام به ثبت نام کردند، وجود خواهد داشت.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری   آخرین مهلتی که به ویرایش ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری اختصاص می یابد، تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می باشد.

پادکست صوتی مقاله

 

اخبار چیرامون کنکور سراسری

ثبت نام دانشجویان جدید از اول مهر

بر اساس گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای حسن مروتی بیان نمود نتیجه نهایی کنکور سراسری هفته پایانی شهریور اعلام می‌شود، و بعد از اعلام نتایج نهایی، دانشگاه‌ها برای ثبت نام داوطلبان کنکور سراسری تا هفته اول مهر برنامه‌ریزی می کنند. این نکته را هم در نظر داشته باشید مهلت انتخاب رشته برای افراد مجاز تمدید شده است و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ پنج شنبه با تاریخ 17 هریور ماه 1401 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس https:www.sanjesh.org مراجعه نمایند. توجه داشته باشید تکمیل ظرفیت و کارنامه سبز داوطلبان کنکور سراسری امسال هم مانند سال قبل در هفته اول مهر منتشر می شود.

 

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته داوطلبان کنکور

بر اساس گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: افرادی که موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ نشده اند میتوانند تا تاریخ 17 شهریور 1401 که روز نج شنبه می باشد برای ثبت اطلاعات به سامانه سنجش مراجعه کنند.

 

خلاصه مطلب

همانطور که می‌دانید بسیاری از افراد به دلایل مختلف اطلاعات خود را در هنگام ثبت نام کنکور سراسری اشتباه وارد می‌ کنند و این مسئله موجب می گردد تا این افراد به دنبال راه و روشی برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری باشند. توجه داشته باشیدویرایش اطلاعات سازمان سنجش بسیار آسان است و نیاز نیست شما برای ویرایش آن به کافی نت مراجعه کنید. تنها کافی است اطلاعاتی که باید ویرایش شود را پیدا کرده و وارد وب سایت رسمی سنجش و آموزش کشور شوید. بعد از وارد شدن به این وب سایت باید بر روی گزینه سراسری کلیک کرده و بعد از انتخاب گزینه ثبت نام آزمون سراسری به سراغ آیتم ویرایش اطلاعات بروید و اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید.

در بسیاری از مواقع افراد زمانی که کارت ورود به جلسه را دریافت می کنند متوجه می شوند که اطلاعات خود را به اشتباه در هنگام ثبت نام وارد کرده اند. اگر با چنین مشکلی هم مواجه شدید اصلا نگران نباشید زیرا برای این حل این مشکل هم روشی وجود دارد تا بتوانید اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید. توجه داشته باشید برای اصلاح کردن اطلاعات بعد از دریافت کارت ورود به جلسه باید وارد سایت سنجش شوید، از سمت راست گزینه سراسری را انتخاب کنید، با استفاده از یکی از روش های (وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه، وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه، وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی و وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه) کارت ورود به جلسه خود را پیدا کرده و با استفاده از گزینه ویرایش اطلاعات که در انتهای کارت ورود به جلسه وجود دارد اطلاعات اشتباه را اصلاح کنید.

در انتها بهتر است ذکر کنیم برای ویرایش اطلاعات سازمان سنجش به مدارکی همچون اطلاعات شناسنامه، اطلاعات کارت ملی، کد دانش آموزی، کد سوابق تحصیلی دیپلم، کد سولبق تحصیلی پیش دانشگاهی، کد منطقه محل تحصیل، کد استان محل سکونت، کد رشته تحصیلی و کد 12 رقمی سریال ثبت نام نیاز خواهید داشت. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله در هنگام ویرایش اطلاعات کنکور سراسری به شما کمک شایانی کند.

 

برای دانلود فایل PDF مقاله ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 

4/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم ویرایش اطلاعات کنکور سراسری در زمان توزیع کارت ورود به جلسه آیا زمان دیگری برای ویرایش وجود دارد؟ 

خیر متأسفانه. در این زمان فقط می توایند از طریق مسئولین سازمان سنجش برای این کار اقدام کنید.

جهت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری چگونه می توان اقدام کرد؟ 

با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانید برای ویرایش اطلاعات اقدام کنید.

آیا در فرصت در نطر گرفته شده برای ثبت نام کنکور نیز می توان برای ویرایش اطلاعات اقدام کرد؟ 

بله. در آن زمان نیز می توانید اقدامات لازم برای ویرایش اطلاعات را انجام دهید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ستایش
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام الان نتیجه ها اومده و من متوجه شدم که در زمان انتخاب رشته برای رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال تولدم رو اشتباه وارد کردم . قابل تصحیح هست؟چطور؟از طریق چه سایتی ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. Avatar photo
  قانع
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام خسته نباشید تو این فرصت میتونیم ویرایش انتخاب رشته انجام بدیم ؟؟یکی کدهامو اشتباه زدم!!!

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست بزنید.

 3. Avatar photo
  سیمین
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام بببخشید ایا شما اطلاع دارین که ،جواب نتایج کاردانی به کارشناسی با سوابق تحصیلی کی میاد؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 4. Avatar photo
  علی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام روز بخیر
  یه راهنمایی میخواستم از حضورتون
  برای ارشد امسال کنکور شرکت کردم الان متوجه شدم که ۶ صدم معدل کاردانیمو سهوا و اشتباها بیشتر ثبت کردم. ولی معدل کارشناسیمو درست وارد کردم که متاسفانه میانگین دو مقطع تحصیلی سه صدم مغایرت داره.
  امسالم دانشگاه مجازی-غیر انتفاعی قبول شدم به نظرتون چه اقدامی در این خصوص باید انجام بدم. پیشاپیش از راهنماییتان سپاسگزارم

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر
   ویرایش کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر هست .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  زیبا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام من همه اطلاعاتمو درست وارد کردم ب جز سریال شناسنامه ک رقم اخررو بجای ۲ یک وارد کردم والان هم دعوت ب مصاحبه فرهنگیان شدم نگرانم ک این مشکلی پیش نیاره ی بارهم قبلا ویرایش کردم کلی انگار رسیدگی نشده لطفا بگید مشکلی برام پیش میاد یانه

  • Avatar photo
   javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام روزبخیر
   شما موقع مراجعه برای مصاحبه کپی شناسنامه خودتون رو ببرید
   ضمنا به سازمان سنجش هم درخواست بدین.

 6. Avatar photo
  Zahra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  سلام الان از چه قسمتی باید معدل را ویرایش کنم ؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل نماس حاصل فرمایید.

 7. Avatar photo
  mehra
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام.من 20تا رشته از فرهنگیان منطقه خودم مشهد انتخاب کردم اما محل تحصیل از استان دیگه خورده به کدهای اصلاحیه که مراجعه کردم اصلا هیچ توضیحی نداره که جایگزین کدها کدوم هست خواهش میکنم کمک کنیدالان 20تا انتخاب من نابود شده……..

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   بله مگر ویرایش انجام بدید

 8. Avatar photo
  Pardis
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

  سلام امکانش هست برای انتخاب رشته بجای سهمیه مناطق از ایثارگری استفاده کرد ویرایش میشه؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. Avatar photo
  نازی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  سلام من یکی ازنهایی هاموغیبت کردم‌الان‌معدل ندارم نیخاستم یبینم موقع انتخاب رشته که باید اصلاح معدل کنیم من بایدچیکازکنم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام روزبخیر
   باید به مدرسه خودتون مراجعه کنبد

 10. Avatar photo
  Arash
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام آیا هنوز امکان ویرایش معدل در سایت سازمان سنجش وجود دارد؟ (قبل از انتخاب رشته)

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

   سلام وقت بخیر باید داخل سایت سازمان سنجش درخواست بدید

 11. Avatar photo
  م.ب
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام ،در کارنامه کنکورم محل تحصیل دهم یازدهمم را اشتباه وارد کرده ،در صورتی که محل تحصیل دوازدهم و دهم یازدهمم یکی نیست و این باعث شده بومیم فرق کند ، امشب به سیستم پاسخگویی اطلاع دادم اما نمیدانم جوابش کی می آید
  العان دررانتخاب رشته برای فرهنگیان کد رشته بومی داخل کارنامه را وارد کنم یا کد رشته بومی اصلیم را؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر شما میتوتنید برای ویرایش اطلاعات خود ه سایت سازمان سنج مراجعه کنید

 12. Avatar photo
  shadi
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام وقت بخیر من معدل دیپلم رو اشتباه وارد کردم
  الان هم نتایج اولیه کنکور اومده امکان ویرایش معدلمو دارم؟

  • Avatar photo
   rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   لطفا جهت انجام این کار با مجموعه تماس بگیرید

 13. Avatar photo
  الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  سلام وقتتون بخیر.. من معدل کتبی و کل دیپلم رو اشتباه وارد کردم .. انتخاب رشته هم با معدل قراره انجام بدم..
  ایا سنجش امکان ویرایش دوباره هنگام انتخاب رشته قرار میده؟
  در غیر این صورت من باید چیکار کنم؟؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام
   امکان ویرایش وجود دارد.

 14. Avatar photo
  حدیثه
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  من تاریخ اخذ دیپلم رو اشتباه زدم.ینی روز و ماهشو.
  امکان ویرایش تو زمان نتایج اولیه وجود داره؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 15. Avatar photo
  امیرحسین
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام ببخشيد من اصلا فراموش کردم معدل کتبی نهایی رو بزنم زمان انتخاب رشته میشه ویرایشش کرد؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام بله قبل انتخاب رشته میتونید ویرایش کنید

 16. Avatar photo
  امیرحسین
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام ببخشید من معدل سوابق تحصیلی(یازدهم)رو اشتباه وارد کردم الان متوجه شدم میخام ویرایش کنم چیکار باید بکنم؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر
   نیازه ثبت درخواست برای سازمان سنجش داشته باشید

 17. Avatar photo
  Yasamin
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام ببخشید ادیت معدل کل دیپلم هم جز مواردی بوده ک باید تا ۱۳ تیرانجام میشده؟چون هنوز مدرسه معدل کل رو نداده

  • Avatar photo
   eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   بله امکان ادییت به وجود میاد

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

    سلام
    وقت بخیر موقع ثبت نام کنکور فامیلم رو اشتباه وارد کردن و من هم هیچ توجهی بهش نکرده بودم اون زمانی هم ک گفته بودم میتونید سوابق تحصیلی رو ویرایش بزنید نتونستم الان باز امکانش هست موقع ثبت نام دانشگاه بتونم ویرایش بزنم و درستش کنم ؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 18. Avatar photo
  محمدرضا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  محل تولد من اشتباه زده شده
  برای رفعش وارد سایت هم میشم قسمت ویرایش اصلا به اون بخش کاری نداره و فقط ویرایش کارته
  بند ۱۵ توی کارتی که گرفتم گفته شده وارد سایت سنجش بشید و ورایش اطلاعات کنید
  درحالی که امکانش نیست مشکل چیه؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   از طریق ثبت درخواست سنجش و آموزش و پرورش میتوانید برای برطرف کردن این موضوع اقدام کنید ثبت کنید

 19. Avatar photo
  Hana
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  سلام من معدل نهاییم تو کارت ورود به جلسم اشتباه خورده تو توضیحات گفته سده باید از طریق ساعیت ویرایش کنم ولی هرکار میکنم اون قسمت ویرایش اطالاعت پیدا نمیکنم میشه لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام مهلت ویرایش تموم شده الان موقع انتخاب رشته انجام بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 20. Avatar photo
  مهدیه
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام خسته نباشید متاسفانه امکان ویرایش بیش از 3 بار وجود نداره و من اطلاعات سهمیه ام بصورت اشتباه وارد سیستم شده . چجوری میتونم ویرایش رو دوباره انجام بدم اصلا امکانش هست؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۳

   با سلام برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 از طریق باجه رفع نقص اقدام کنید

   • Avatar photo
    roya
    ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

    سلام .وقتی می خواستم کد ایثارگری رو وارد کنم اشتباه زدم و الان دیگه خطا میزنه ممکنه اگر رفتیم باجه های رفع نقض برامون درستش کنن

    • Avatar photo
     bagheri
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

     با سلام به احتمال بالا کد ایثارگری شما مشکل دارد اول کد ایثارگری را بررسی کنید بعد برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 اقدام کنید

  • Avatar photo
   A
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   اگه جواب گرفتین کارتون توسط باجه رفع نقص ویرایش و انجام شد لطفا همینجا به من اطلاع میدین منم همین مشکلو دارم
   خیلی ممنون

  • Avatar photo
   roya
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

   سلام میشه اگر جواب گرفتین و کارتون اوکی شد بگین ممنون میشم

 21. Avatar photo
  بیتا
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من سال ۹۹ دانشگاه دولتی قبول شدم و بصورت مجازی ثبت نام کردم و کارت گرقتم و نصف ترم یک رقتم بعدش رفتم انصراف دادم و الان برا ۱۴۰۱ میخوام برم سر جلسه
  الان رفتم سایت دانشگاه دیدم کارت دانشجویی من باطل شده و تسویه حسابمم تکمیل فقط من برگه انصراف ندارم اگ اونو بعد از کنکور تحویل بگیرم مشکلی پیش میاد؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   خیر

 22. Avatar photo
  مهدیه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  من‌خیلی ویرایش زدم‌نمیدونستم حالا چه کار کنم😪 کمکم کنید یه راهی بگید مگه نه سهمیه ام میره به خدا ۳بار ویرایش کردم الان نمیشه

  • Avatar photo
   abbasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   بعد از اتمام تعداد ویرایش مجاز از طریق ثبت درخواست به سازمان سنجش و یا باجه رفع نقص امکان بررسی مجدد وجود دارد
   برای بررسی شرایط اعمال سهمیه میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

  • Avatar photo
   فاطمه
   ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   چیکار کردی؟ به منم بگو

   • Avatar photo
    مشاور کریمی
    ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. Avatar photo
  سارا
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام ببخشید یک سوال داشتم در طول یک روز فقط ۳ بار میشه اطلاعات را در مهلت ویرایش ویرایش کرد ؟ من امروز چهارمین بار برای ویرایش رفتم و سامانه ویرایش رو قبول نکرد ! خواستم ببینم الان اصلا دیگه نمیشه ویرایش کرد ؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام وقت بخیر . خیر متاسفانه برای بار چهارم امکان پذیر نمیباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 24. Avatar photo
  Zeynab
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام من تا ۳ بار ویرایش اطلاعات انجام دادم نمیدونستم محدودت وجود داره
  با سوابق تجربی ثبت نام کردم اما بعد از کنکور سوابق دیملم انسانیم فرستاده میشه چون تطبیقی ام
  ایا امکان اصلاح اطلاعات بعد ز کنکور وجود داره؟؟راهنمایم کنید لطفا
  همه ی اطلاعات ثبت نامیم درسته اما برای سوابق ک بعدا اعمال میشه مشکلب پیش میاد چطور میتونم رفعهش کنم؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   با سلام هر چه زود تر اقدام کنید بهتر است به مراجع رفع نقص برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 بروید

 25. Avatar photo
  بنیامین
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام ببخشید کارت ورود به جلسه کنکور م تو قسمت کد دانش اموزی اولش ۳ تا صفر داره
  ولی این کد در کارت دانش اموزی م بدون صفره
  باید ویزایشش کم؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام اگر اول کدملی تون صفر داشته باشه لحاظ نمیشه

 26. Avatar photo
  علی
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام ببخشید هنوز معدل ها نیامده برای ویرایش در معدل دیپلم آیا اگر جاش خالی بمونه گیر میدن یا بر اساس نمرات حدودش رو بنویسیم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

   سلام وقت بخیر . کمتر از معدلی که حدس میزنید را وارد کنید

 27. Avatar photo
  Mm
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام وقت بخیر من اطلاعات محل اخذ دیپلمم اشتباه خورده بود توی قسمت ویرایش درستش کردم الان که وارد میشم بازم همونه اما قسمت ویرایش درست شده و میگه بعد از آزمون اعمال میشه آیا درسته یا باید برم باجه رفع نقص ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   با سلام ویریاش که انجا میدهید در اعلام نتایج ثبت میشود و نهایی میشود زبق مقاله ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401

 28. Avatar photo
  علی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام کد سوابق تحصیلی وارد نکردم سه بار ویرایش هم مصرف کردم باید برم باجه رفع نقص ؟
  لطفا یکی پاسخم را بده

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر برای دریافت کد سوابق تحصیلی به آموزش و پرورش مراجعه بفرمایید

 29. Avatar photo
  هانیه
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام خسته نباشید…من موقع ثبت نام،شرکت در دانشگاه آزاد رو نخواستم…اما الان مایل به شرکت در دانشگاه آزاد هم هستم…خواستم ببینم برای ویرایش تا کی وقت هست؟؟
  و اینکه چرا وقتی ویرایش کارت رو میزنم، هیچ گزینه ای برای ویرایش این قسمت وجود نداره؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید…

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام وقت بخیر . ویرایش اطلاعات کنکور سراسری هنوز اعلام نشده است . شما میتوانید به جای این گزینه برای دانشگاه ازاد بدون کنکور هم ثبتنام کنید

 30. Avatar photo
  رضا
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  من ورقه ای که سازمان سنجش میده و توش کد رهگیری می‌نویسد را گم کردم چطور باز هم چاپ کنم؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام باید از سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش اقدام کنید

 31. Avatar photo
  محمد
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام من دوازدهم هستم اگه کارنامه نهایی قبل از کنکور نیاید چه معدلی باید وارد کنم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

   با سلام حدود معدل را وارد کنید و در زمان ویرایش انجام دهید

 32. Avatar photo
  سوگند
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام من به دلیل کار ضروری مجبورم از شهرم به شهر دیگه ای در استان دیگه ای برم
  آیا امکانش هست زمان دریافت کارت ورود به جلسه ویرایش بزنم که بتونم محل آزمون دادنمو تغییر بدم و برم توی استان دیگه ای آزمون بدم؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   با سلام امکان ویرایش پایین است و از مراکز رفع نقص باید اقدام کیند

 33. Avatar photo
  Mobina
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام
  من در زمان مقرر نمیتونم برسم به حوضه امتخانی شهرخودم
  و در شهری که دانشجو هستم میخوام ازمون بدم اما در یک ماه اخیر ویرایش باز نشده
  ایا کاری میشه کرد برای اینکه شهر ازمون رو در این زمان عوض کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام وقت بخیر احتمال این کار بسیار پایین است . ولی برای اطمینان میتوانید حضورا به سازمان سنجش رجوع فرمایید و پیگیری کنید

 34. Avatar photo
  شیدا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام
  زمان ویرایش اطلاعات کیه؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   با سلام سه روز قبل ازمون از طریق باجه رفع نقص میتوانید ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 را انجام دهید

 35. Avatar photo
  زهره
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۳

  سلام
  وقت بخیر
  متاسفانه دیروز متوجه شدم که هنگام ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب رشته اصلی تجربی، تیک گزینه ی علاقمندی شرکت در کنکور زبان رو نزدیم، خواهش می کنم اگر راهی وجود داره که در این زمان باقیمانده بشه این گزینه رو انتخاب کنم و در کنکور زبان هم شرکت کنم راهنمایی بفرمایید.
  سپاسگزارم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   با سلام برای ویرایش کنکور سراسری 1401 اتز باجه های رفع نقص اقدام کیند

  • Avatar photo
   ریحانه حسنی
   ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

   ببخشید من معدل سال دوازدهمم رو اشتباه وارد کردم و در زمان ویرایش اطلاع نداشتم ک امکان ویرایش هست الان چه اتفاقی می افته🤦🏻‍♀️💔

   • Avatar photo
    karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 36. Avatar photo
  مصطفی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۷

  من محل برگزاری رو جایی زدم که الان نظرم عوض شده می‌خوام تغییرش بدم آیا فرصتی برای این کار میدن؟! اگه امکانش هست چ تاریخی هست؟!

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام به سامانه سنجش درخواست دهید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 و طبق پاسخ عمل کنید

 37. Avatar photo
  مصطفی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  من محل برگزاری رو جایی زدم که الان نظرم عوض شده می‌خوام تغییرش بدم آیا فرصتی برای این کار میدن؟!

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام به سامانه سنجش درخواست دهید برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 و طبق پاسخ عمل کنید

 38. Avatar photo
  زینب
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام . میشه بعد از برگزاری کنکور اقدام به ویرایش کنیم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   با سلام معمولا ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 قبل از کنکور است

   • Avatar photo
    زینب
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

    ینی امکان پذیر نیس
    چون سهمیه من بعد از کنکور درست میشه . ینی نمی تونم بعدا اصلاحش کنم؟

  • Avatar photo
   Ng
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام من برای کنکور تجربی ثبت نام کردم و اشتباهن کافی نت برام دانشگاه پیام نور ثبت نام نکرد
   فرصت تمدیدی هست که بشود ثبت نام کرد؟

   • Avatar photo
    bagheri
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    با سلام در زمان انتخاب رشته میتوانید ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 1401 را انجام دهید

 39. Avatar photo
  M
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۸

  سلام میشه شهر محل آزمون کنکور رو عوض کرد ولی یه استان
  باشن هر دو شهر

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   سلام وقت بخیر . ویرایش اطلاعات کنکور فقط از طریق سامانه پذیرش سنجش می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 40. Avatar photo
  ایلار
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام. من دوازدهم هسم، در ثبت نام واسه معدل دیپلم، معدل یازدهم رو وارد کردم چون هنوز دیپلم نگرفتم، اگ تا زمان انتشار کارت ورود به جلسه دیپلم و معدلم آماده نشه، همون معدل یازدهم بمونه، بعدا مشکلی‌ پیش میاد؟

  • Avatar photo
   محمد
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   آره از کنکور حذف میشی

 41. Avatar photo
  غزل
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام من دیپلمم ریاضیه اما کنکور تجربی ثبت نام کردم راهی هست که همون ریاضی رو کنکور بدم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   با سلامویرایش کنکور اطلاعات کنکور سراسری 1401 امکان ویرایش وجود دارد

 42. Avatar photo
  ساغر
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام من تو کنکور تجربی ثبت نام کردم و قصد دارم که تو کنکور ریاضی ثبت نام کنم آیا تو این زمان این امکان وجود داره؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر
   تحت شرایط خاص امکان تغییر رشته امتحانی کنکور در زمان باقی مانده وجود دارد
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 43. Avatar photo
  علیرضا
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام پدر من سهمیه ۵ درصد داره ولی هنوز کد ایثارگران براش نیومده
  آیا امکان ثبت سهمیه ایثارگران زمان انتخاب رشته بعد کنکور هم هست؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   میتوانید در سایت سازمان سنجش ثبت در خواست داشته باشید

 44. Avatar photo
  Yekta
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام،کارت ایثارگری پدرم هنوز نیومده و احتمال داره تا روز ویرایش کارت ورود به جلسه نیاد، اگر اونموقع ۳۳+کدملی بزنم سهمیه ۵٪ برام ثبت میشه؟ متاسفانه ارگان مربوطه خیلی دوره و حضوری نمیشه رفت، آیا امیدی هست امسال بتونم استفاده کنم؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   امکان درخواست برای ثبت سهمیه ایثار بعد از مهلت زمان ویرایش کارت وجود دارد

 45. Avatar photo
  Zeryan
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام من اشتباهی بە جای کنکور انسانی کنکور تجربی شرکت کردم الان میشه تغییرش بدم؟😭
  لطفا بگید باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که ویرایش رشته از سوی سارمان سنجش فعال شود امکان پذیر است.در غیر این صورت از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست بزنید.

 46. Avatar photo
  منا
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام وقت تون بخیر ، موقع دریافت کارت که وقت برای ویرایش اطلاعات هست ، میشه رشته رو هم تغییر داد؟ من اشتباه رشته ام رو زدم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که ویرایش رشته از سوی سازمان سنجش فعال شده باشد امکان پذیر است در غیر این صورت از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست بزنید.

 47. Avatar photo
  مینا
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱

  سلام من هر موقع که اطلاعات کارت ورود به جلسه رو ویرایش میکنم خطا میزنه و اصلا ثبت نمیشه..چیکار باید کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام به بادجه های رفع نقص سازمین سنجش مراجعه کرده و به صورت حضوری تقاضای ویرایش اطلاعات را بدهید.

 48. Avatar photo
  مرادی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۶

  سلام وقت بخیر.

  ببخشید من موقع ثبت نام رشته تجربی رو انتخاب کردم اما الان میخوام به ریاضی تغییرش بدم ؟
  آیا امکان داره در زمان گرفتن کارت ورود به جلسه تغییر رشته داد ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام اگر ویرایش رشته آزمایشی به صورت اینترنتی وجود نداشت میتوانید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به باجه های رفع نقصی که سازمان سنجش اعلام میکند مراجعه نمایید.

 49. Avatar photo
  متینا
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  ببخشید من موقع ثبت نام رشته تجربی رو انتخاب کردم و الان میخوام تغییرش بدم به ریاضی فیزیک ، و درخواست هم دادم ولی موافقت نشد ، ایا ممکن هست موقع دریافت کارت ورود به جلسه بشه تغییرش داد ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که سازمان سنجش شرایط ویرایش اطلاعات را فراهم کند امکان پذیر است.

 50. Avatar photo
  رها
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام وقت بخیر من معدل دیپم رو اشتباه وارد کردم زمان دریافت کارت ورود به جلسه میتونم ویرایش کنم؟؟
  اگر امکان ویرایش موقع دریافت کارت ندن باید چه کار کنم؟
  بیشتر از معدل دیپلمم زدم و پشت کنکورم ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   ویرایش اطلاعات کنکور سراسری در صورتی که از طرف سازمان سنجش فعال شود امکان پذیر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 51. Avatar photo
  Azadeh
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام بنده معدل یازدهم رو دو صدم کم زدم بنظرتون ممکنه مشکل ساز بشه و باید برم کافینت برای ویرایش؟؟
  ممنون از پاسخگویی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   مشکلی پیش نمیاد در زمان ,ویرایش اطلاعات را درست کنید

 52. Avatar photo
  reza
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام وقت بخیر
  از این تاریخ به بعد امکان اصلاح اطلاعات سهمیه هست یا نه؟
  یعنی فرصت ویرایش اطلاعات میدن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   بله فرصت ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه میدن.

 53. Avatar photo
  آرش
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  لطفاً جوابمو بدین🥺

 54. Avatar photo
  محسن
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام در زمان اصلاح اطلاعات میشه سهمیه رو ثبت کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که سامانه برای ویرایش اطلاعتت باز شود امکان ثبت ایثارگری وجود دارد.در صورت عدم توانایی در ثبت میتوانید به سازمان سنجش درخواست بزنید.
   برای مشاوره میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 55. Avatar photo
  کیارش
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  تا آنجایی که من اطلاع دارم در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فقط بعضی از اطلاعات رو میتونیم ویرایش کنیم شماره انصراف نیز از جمله این موارد محسوب میشه یا نه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت به خیر
   ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر اساس لینک های فعال شده از سوی سازمان سنجش انجام می شود.

 56. Avatar photo
  کیارش
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام من دانشجو انصرافی هستم شماره انصراف از دانشگاه رو هنگام ثبت نام به صورت کامل و دقیق وارد کردم اما سایت قبول نکرد برای همین من هم آن را بدون ممیز و حروف نوشتم الان میخواستم بدونم که شماره انصراف من اشتباه در نظر گرفته خواهد شد ؟ اصلا نیازی به ویرایش دارد یا خیر ؟ و در صورت اینکه اشتباه محسوب شود چگونه میتونم درستش کنم ؟ لطفا در این مورد راهنمایی کنید ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام و عرض ادب
   احتمالا امکان ویرایش اطلاعات کنکور سراسری وجود دارد. در زمان مربوطه میتوانید با مشاوران تماس بگیرید .

   • Avatar photo
    کیارش
    ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

    تا آنجایی که من اطلاع دارم در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فقط بعضی از اطلاعات رو میتونیم ویرایش کنیم شماره انصراف از جمله این موارد قابل ویرایش محسوب می شود یا خیر ؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

     سلام وقت به خیر
     ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بر اساس لینک های فعال شده توسط سازمان سنجش امکان پذیر است.

  • Avatar photo
   امیررضا طیبی
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بنده کنکور ۱۴۰۰، فرهنگیان قبول شدم و دو ترمه که دانشجو هستم متاسفانه اشتباها بنده ثبت نام کنکور کردم و کد ۴ رو انتخاب کردم در دفترچه ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ ، من قصد کنکور دادن رو ندارم و از رشته ام راضی ام و روی جلسه هم نمی رم خواستم بدونم این اشتباه بنده و ثبت نام کنکور بدون انصراف از دانشگاه روزانه فرهنگیان، مشکلی در خود دانشگاه برام ایجاد نمی کنه؟، اگر هم میکنه یه راهنمایی برای حل مشکل لطف کنید🙏🙏🙏🙏🙏

 57. Avatar photo
  Nima
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام من عنوان گروه آزمایشی و اشتباه زدم الان چه خاکی بسرم بریزم چطوری درستش کنم😭

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر به سنجش دخواست بزنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   یک بازه زمانی سایت سازمان سنجش برای ویرایش باز می شود میتوانید در قسمت ویرایش اطلاعات کنکور تصحیح بفرمایید.

 58. Avatar photo
  عماد
  ۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام و عرض ادب!بنده هنگام ثبت نام, پیام نور را انتخاب نکردم،موقع ویرایش قبل از آزمون امکان ویرایش یعنی افزودن پیام نورهسن؟سپاسگزارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر
   برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری در صورت باز شدن سایت و فعال شدن لینک خرید کارت اعتباری پیام نور میتوانید تغییرات را اعمال کنید.

 59. Avatar photo
  زهرا
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام
  من درخواست تغییر گروه آزمایشی کنکور دادم
  چند روز طول میکشه جوابش بیاد
  ایا اصن امکان موافقت داره؟ کسی تا حالا تغییر داده؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز دز صورت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری سال 1401 میتوانید از طریق درخواست به سازمان سنجش شانس خود را امتحان کنید که هر چه زودتر درخواست پیگیری شود و برای ارسال درخواست و نحوه پیگیری جواب که معمولا 48 تا 72 ساعت زمان میبرد با همکاران واحد مشاوره تماس بگیرید موفق باشید

  • Avatar photo
   حسین
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام از کجا درخواست تغییر گروه آزمایشی دادین آخه منم اشتباه زدم گروه ازمایشی رو؟

 60. Avatar photo
  نیما
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام من میخواستم بدونم اگه تاریخ اخذ دیپلم را اشتپاه وارد کنیم مشکلی پیش میاد؟
  و اینکه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه می‌توان آنرا اصلاح کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ویرایش اطلاعات کنکور سراسری سال 1401
   خود از طریق درخواست سازمان سنجش امکان پذیر است که با توجه به حساسیت نوع درخواست با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی لازم صورت بگیرد موفق باشید

 61. Avatar photo
  Sh.n
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام خسته نباشین من تو قسمت سوالای بلی خیر برگه ثبت نامم زدن سال۹۹ ثبت نام کردی؟که من ثبت نام کرده بودم ولی حالا تو برگه مسئول ثبت نامم زده خیر،به نظرتون این مشکل ساز میشه؟باید ویرایش کنم؟لطفا زود جواب بدین ممنون میشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر شما میتوانید با درخواست از طریق سازمان سنجش اقدام کنید نسبت به ویرایش که با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن موفق باشید

 62. Avatar photo
  حسین
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من دو سوال داشتم
  اول اینکه معدل سال دوازدهمم رو اشتباهی برا سال یازدهم هم ثبت کردم مشکلی پیش نمیاد چیکار باید کنم
  2تیک دست چپ رو فعال نکردم و الان مهلت ویرایش نیست چیکار میتونم کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   با سلام.با توجه به تاثیر معدل به کنکور اگر بالاتر وارد کرده باشید برای شما دردسر ساز خواهد بود.اگر سایت برای ویرایش باز شد حتما ان را ویرایش کنید.

   • Avatar photo
    حسین
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

    سلام مرسی از پاسخگویی
    اطلاع ندارین کی سایت باز میشه

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

     با سلام.تاریخ دقیق ان مشخص نیست.

 63. Avatar photo
  امیر
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام
  من وضعیت تحصیلی در اموزش عالی رو به اشتباه خالی گذاشتم در هنگام ثبت نام زمان دریافت کارت ورود به جلسه میتونم ویرایش کنم این قسمت رو؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

   شما در تاریخ ویرایش اطلااعات کنکور سراسری 1401 میتوانید اطلاعات معمولی که اجازه ان را دارید ویرایش کنید اگر در موارد ویرایشی مورد شما نبود با مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی شوید

 64. Avatar photo
  Reza
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام
  من تو فرم ثبت نام معدل دوازدهم رو اشتباه زدم
  چجور میتونم ویرایشش کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام. از طریق سیستم پاسخگویی به سازمان سنجش درخواست ویرایش ارسال کنید

 65. Avatar photo
  محمد
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  من ثبت نام کنکور که کردم
  درست بلد نبودم هی اشتباه زدم
  ۵ بار ویرایش کردم
  آخرشم گروه آزمایشی رو اشتباه زدم
  الان چه خاکی به سرم کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام . به سایت http://www.darkhast.sanjesh.org تیکت بزنید و درخواست ویرایش بزنید

 66. Avatar photo
  رضا
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام من رشته امتحانیمو میخاستم تغییر بدم ولی وقت ویرایش رفته کی میتونم دوباره تغییر بدم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام . در سامانه darkhast.sanjesh.org تیکت بزنید و به پشتیبان سایت سازمان سنجش درخواست بزنید

 67. Avatar photo
  س
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

  منظورم از علاقمندی همون گزینه علاقه به شرکت در گروه آزماشی هنره که اشتباها گزینه بلی رو انتخاب نکرده بودم …

 68. Avatar photo
  س
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۸

  چرا سوالمو جواب ندادین حتی پاکش کردین. فقط خواسم بدونم الانکه از انسانی به هنر تغییر دادمه ولی قسمته آخر صفحه ثبت نام فراموش کردمو بجا ایکه علاقمندیمم بلی بزنم رو گزینه خیر بود والان مشکلی ایجاد نمیکنه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام
   سوال خود را دقیق تر بپرسید یا با مشاورین ما تماس بگیرید تا مشکل شما رو بررسی کنند

 69. Avatar photo
  سمانه
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام من گروه آزمایشیمو از انسانی به هنر تغیر دادم (و همینطور کارت اعتباری برای انسانی خرید کرده بودم) ولی در قسمت آخر صفحه تیک بلی را برای گروه آزمایشی هنر نزده بودم آیا مشکلی ایجاد میکنه؟. ایا نیاز به خرید کارت هست دوباره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 70. Avatar photo
  س
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام .من گروه آزمایشی انسانی رو انتخاب کردم ولی بعد به هنر تغیرش دادم ایا هزینه ی مجدد میخواد پرداخت کنم حتما ؟برای کارت اعتباریش

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 71. Avatar photo
  سمانه
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام من گروه آزمایشیم اول انسانی بود و کارتشم خریداری کرده بودم ولی پشیمون شدم و هنر رو انتخاب کردم اما متوجه شدمه درقسمت گروه آزمایشی که پایین صفحه بوده اشتباها گزینه خیر برای هنر فعال بوده الان مشکلی پیش نمیاد یا حتما باید تغییرش بدم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام . اگر رشته اصلی و تک رشته خود را هنر انتخاب کرده اید نیازی به هزینه مجدد نیست

 72. Avatar photo
  parastoo
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام وقت بخیر خسته نباشین من تو فرم ثبت نام معدل یازدهمم رو اشتباه وارد کردم و الان متوجه شدم و فرصت ویرایش تمام شده ایا زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش معدل سال یازدهم هستش یا نمیشه ؟
  و برام مشکل ایجاد میکنه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹

   سلام سه روزمونده به کنکوربه باجه های رفع نقض مراجعه کنید

 73. Avatar photo
  Delaram
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام وقت بخیر کد نظام وظیفه قابل ویرایش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام . از طریق سیستم پاسخگویی به پشتیبان سایت سازمان سنجش درخواست ویرایش دهید

 74. Avatar photo
  Delaram
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  کد نظام وظیفه قابل ویرایش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام. از طریق سایت سنجش به پشتیبان سازمان سنجش درخواست ویرایش دهید

 75. Avatar photo
  یاسین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت به خیر من شمارمو اشتباه زدم آیا ایرادی داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر شماره برای اطلاع رسانی شماره باید درست باشد وگرنه مشکلی ندارد

 76. Avatar photo
  امیرحسین
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام من ۵ بار ویرایش اطلاعت ثبت نام کردم دیگ نمیشه تکرار کرد
  موقع کارت ورود جلسه میشه دوباره ویرایش کرر؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر هنگام کارت ورود به جلسه ویرایش کنید

 77. Avatar photo
  ریحانه
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام وقت بخیر ایا میشه زمانی که میخواهیم کارت ورود به جلسه رو بگیریم اطلاعاتی مثل معدل رو ویرایش کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر پ
   خیر زمانی که سایت بازه وامکان ویرایش هست باید اقدام کنید

 78. Avatar photo
  رامین
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام من تجربیم و علاوه بر کنکور خودم برای کنکور هنر هم ثبت نام کردم اما میخواهم هنر رو تغییر بدم به زبان
  میشه این کارو کرد با همان سریال؟
  ینی کنکور هنر رو حذف کنم و تیک کنکور زبان را بزنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   با سلام.امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی ذر بازه زمانی ثبت نام کنکور سراسری قابل انجام است.جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه انجام ان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 79. Avatar photo
  علی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۳

  اگه سریال بدون پیامک رو خریداری کرده باشم حتی پیام تایید ثبت نام هم نمی آید؟میتونم پیامک رو اضافه کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   با سلام.امکان تغییر ان وجود ندارد.جهت کسب اطلاعات در خصوص کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

 80. Avatar photo
  کرمی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام وقتتون بخیر . من نمیدونم معدل پیش دانشگاهیم چنده و به مدرسه هم دسترسی ندارم الان میتونم یه معدلی رو همینجوری وارد کنم و بعداحالا اسفند باشه یا بعد از عید ویرایشش کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   با سلام.جهت اطلاع از معدل پیش دانشگاهی خود به اموزش و پرورش مراجعه کنید.

 81. Avatar photo
  علی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۱

  سلام خسته نباشید
  من داخل فرم ثبت نام کنکور
  تاریخ اخذ مدرک دیپلم رو ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ میزنم چون هنوز پایه دوازدهم هستم مشکلی که نداره؟!
  مورد دوم اینکه معدل سال یازدهم هم اجباری هست وارد کردنش و من یادم رفته پارسال چند شدم
  کارنامم هم گم شده و سایت ساهت و دیپکد ام نمیاد که ببینم..

  الان اگه معدل یازدهمو تقریبی بزنم میشه بعدا ویرایشش کنم؟!
  تا کی مهلت ویرایش این موردا هست؟!
  لطفا جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام
   در زمان دریافت کارت ورود به جلسه باید تاریخش و معدل را ویرایش کنید

 82. Avatar photo
  عرفان
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

  با سلام اگه عکس به صورت اشتباهی اپلود شده باشه میشه ویرایش کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

   در تاریخ ویرایش میتوانید این کارو کنید یا به صورت حضوری به مراکز رفع نقص مراجعه کنید

 83. Avatar photo
  محمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  (ادامه کامنت قبل) هر چی میخوام زبان رو ویرایش کنم نمیشه . لطفا پاسخ بدهید. ممنون.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر در ساعات دیگر امتحان فرماید

 84. Avatar photo
  محمد
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام من توی کنکور تجربی و کنکور های زبان و هنر ثبت نام کردم.اگر بخواهم از کنکور زبان انصراف بدم چه کار باید بکنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر میتونید سر جلسه کنکور زبان چون ازمون هاش بطور مجزا برگزار میشودبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 85. Avatar photo
  Tahere
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام من همین امروز برای کنکور ثبت نام کردم و رشته کنکورم رو ریاضی زدم و الان بشدت پشیمونم و میخام به انسانی تغییر رشته بدم تا قبل از ۱۷ بهمن ایا امکانش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر در اسفند ماه ویرایش دارد و الان نیز امکان ویرایش وجود دارد

 86. Avatar photo
  مهدی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  در مرحله ثبت نام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو صفر زده و قابل تغییر نیس اگ میشه لطفا کمک کنید بگید چیکار باید بکنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 87. Avatar photo
  امیر
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام من دانش اموز سالی واحدی هستم اطلاعات سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی توی سایت سنجش اشتباه ثبت شده و اجازه ویرایش نمیده و نمیشه ثبت نام کرد . باید چی کار کنم ؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر اگر امکان ویرایش نمیده باید حضوری به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 88. Avatar photo
  ساس
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  لطفا جوابم رو بدید ممنون.
  آیا امکان ویرایش کد سوابق تحصیلی وجود داره؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلان.خیر

   • Avatar photo
    م
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

    کد سوابق پیش دانشگاهی و اشتباه میزنه چکار باید کنم؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت بخیر باید به اموزش پرورش مراجعه کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • Avatar photo
   هادی
   ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

   سلام من دیپلمم رو دی ماه امسال گرفتم ولی تو برگه ثبت نام ۱۳۹۹ زدم و هنوز معدلم رو هم نگرفتم آیا این امکان رو دارم که الان سال اخد دیپلم رو ویرایش کنم و در فرصت مجدد معل رو ؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

    با سلام.امکان انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام وجود دارد.جهت کسب اطلاعات در خصوص نحوه انجام ان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 89. Avatar photo
  ساسان
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام من نمراتم بروز نیست.اگر کد سوابق تحصیلی را وارد کنم آیا سنجش بطور خودکار نمرات بروزم را از آموزش و پرورش دریافت میکند ؟ یا باید حضوری پیگیری کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت بخیر باید درخواست بدید به سازمان سنجش تا براتون بررسی کنن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Avatar photo
    Hhh
    ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

    سلام وقت بخیر من پشت کنکوری هستم دیپلم تجربی دارم امسال کنکور ریاضی و زبان شرکت کردم ولی توی ثبت نام معدل دیپلم نداشتم میشه فارغ التحصیل شدم میشه زمان دریافت کارت ویرایش کنم؟؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

     سلام وقت بخیر برای ویرایش اطلاعات کنکور باید به سازمان سنجش درخواست بدید تا بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 90. Avatar photo
  مهران
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

  با سلام، در هنگام ثبت نام کنکور ۱۴۰۱، در قسمت سال اخذ مدرک دیپلم به جای اینکه ۱۴0۰، بنویسه ۱۳۹۹ نوشته. چون من در خرداد ۱۴۰۰ دیپلم گرفتم. این مشکل دیروز صبح نبود، ولی از دیروز عصر این مشکل به وجود آمده. به نظر شما مشکلی پیش نخواهد آمد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر به سازمان سنجش درخواست بدید و عنوان کنید مشکل رو تا در صورت نیاز ویرایش انجام بشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 91. Avatar photo
  موسوی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام کافی نت اشتباها من و زبان هم ثبت نام کرده میتونم لغو کنم؟ آیا وجه پرداختی و برمیگردونن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   امکان ویرایش وجود دارد.جهت اطلاع از نحوه انجام ان تماس بگیرید.

 92. Avatar photo
  زهرا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام چند هفته قبل از کنکور که مهلت ویرایش میدن میشه کد سهمیه ایثارگری هم اضافه کرد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

   به احتمال ریاد به منظور ویرایش معدل باز میشود.

 93. Avatar photo
  حدیث
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام خستهنباشید من امروز ثبت نام کردم ولی کد سوابق تحصیلی نتونستم بگیرم رفتم کافی نت برام انجام داد گفت فقط باید وقتی سایت باز شد بری و تایید کنی سوابق رو درسته اینجوری میشه؟ واینکه سال دوازدهم معدل کلی و دیپلم هنوز ندارم همون یازدهم رو برام رد کردن گفتن موقع دریافت کارت ورود به جلسه میتونید ویرایش کنی و نمرات اصلی رو وارد کنی درسته؟اصلا بچه های دوازدهم که هنوز نمره کلی و دیپلم ندازن باید چکار کنن؟خیلی ممنون ببخشین خیلی سوال شد.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام
   ویرایش اطلاعات شما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه مجدد امکان پذیر است شما صرفا ثبت نام خود را نهایی کنید

 94. Avatar photo
  ایدا شیرازی
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام چ زمانی امکان ویرایش گروه ازمایشی وجود دارع بعد از اینکه در بهمن ماه ثبت نام کردم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام
   وقت بخیر
   تا قبل از صدور کارت ورود به جلسه شاید امکان ویرایش باشد

 95. Avatar photo
  مریم
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام برای کنکور فنی چطور باید ویرایش کرد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز از طریق سایت سنجش و سیستم ثبت نام مجدد وارد شوید و ثبت نام خود را ویرایش کنیدکه تا 30 مرداد ماه مهلت دارد برای رشته های بدون ازمون

 96. Avatar photo
  Mahdiyeh
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام ببخشید من برای کنکور 1400 اطلاعاتم رو باید ویرایش کنم کدپیگیری ایثارگری بزنم ولی چون خودم با گوشی وارد شدم 3 بار نفهمیدم تایید زدم نمیشه دیگه ویرایش کنم حالا باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام از طریق سایت سنجش قسمت ویرایش کارت میتونی تغییر بدی اگه نمیشه روی لینک سیستم پاسخگویی به سوالات رو بزن با پشتیبانی در ارتباط باش

 97. Avatar photo
  سعید
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام من در زمان ثبت نام سهمیه رزمندگان علامت زدم وای در زمان دریافت کارت سهمیه مناطق نوشته شده است الا می خواهم ویرایش انجام دهم ولی گزینه ویرایش موجود نیست ویرایش از چه تاریخی شروع می شود لطفا جواب دهید .

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اقدام کن درخواست بده که دوباره برات امکان ویرایش بزارن که بتونی اطلاعات ثبت نام ازمون رو ویرایش کنی

 98. Avatar photo
  رضا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۵

  سلام من می‌خوام معدل کل دیپلم رو تغییر بدم اما موقع گرفتن کارت فقط کتبی میشد حالا چکار کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

   سلام رضا شما لطفا با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید کاملا برای شما راهنمایی کنند

   • Avatar photo
    رضا
    ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

    دوست عزیز لطفاً خودتون توضیح بدین هرچقدر تماس میگیرم جوابگو نیستن

 99. Avatar photo
  آرام
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان تغییر گروه آزمایشی در آخرین زمان مرحله ویرایش وجود دارد؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام آرام
   ن متاسفانه نمیشه گروه ازمایشتونو تغییر بدین برای کنکور سراسری

 100. Avatar photo
  محمد
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید
  من میخوام واسه شرکت تو دانشگاه های غیر دولتی
  ویرایش کنم
  ولی نمیتونم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام محمد زمان ویرایش تموم شده

 101. Avatar photo
  مینا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام ببخشید پایه دهم و یازدهم منو تهران رد کردن درصورتی ک من شهرستان هستم ایا امکان ویرایش وجود داره؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام بله باید در خواست خودتون رو در در سامانه ثبت کنید تا اطلاعات کنکور ثبت نام کنکور سراسری تون تغییر پیدا کنه

   • Avatar photo
    مینا
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

    باید چیکار کنم میشه بیشتر توضیح بدید لطفا

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

     سلام برید سامانه پاسخگویی سنجش ثبت نام کنید وارد بشید و درخواست خودوتن رو ثبت کنید

 102. Avatar photo
  امیرحسین
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام معذرت میخوام
  من کنکور تجربی ثبت نام کردم اما میخوام کنکور انسانی بدم آیا زمان ویرایش میتونم تغییر رشته بدم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام فعلا اجازه ویرایش اطلاعات کنک.ر سراسری 1400 نیومده و بعیده انجام بشه

 103. Avatar photo
  صادق
  ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من الان دانشجو هستم. زمان کنکورم با سهمیه ایثارگری ۵ درصد کنکور دادم و همون سهمیه تا آخر قبولیم تو تمام مدارکم لحاظ شد. اما چند ماه پیش فهمیدم با رتبه ی اصلی خودم (منطقه) هم میتونستم همینجا قبول شم.خیلی ناراحتم. بهم طعنه میزنن.
  راهی هست مدارک کنکور و دانشگاهمو تغییر بدم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام نه شما با اون امتیاز وارد دانشگاه شدید و دیگه نمیتونی مدارکتو در دانشگاه تغییر بدی

 104. Avatar photo
  مائده سوگندی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من برادرم داوطلب کنکور سراسری ۱۴۰۰ هست و متاسفانه متوجه شد که زمان ثبت نام در کنکور ریاضی ثبت نام شده در صورتی که رشتش تجربی هست!!!!!
  این اشتباه به این دلیله که خود مدرسه نمونه دولتی در مشهد گفتن بیاید و ثبت نام کنیم!!!
  الان امکان تغییر رشته امتحانی از ریاضی به تجربی وجود داره؟؟
  ممنون میشم کمکی کنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

   سلام مائده
   در صورتی که شرایط معدل تجربی را داشته باشین میتونید در پایه یازدهم نسبت به تغییر رشته اقدام کنید

 105. Avatar photo
  Mahyar
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

  با سلام، بنده کنکور تجربی ثبت نام کرده ام، آیا هنگام ویرایش اطلاعات میتونم سریال کنکور زبان یا هنر خریداری کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۴

   سلام بله شما شرایط ثبت نام در نظام مهندسی دارین

 106. Avatar photo
  Tiara
  ۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام متاسفانه من نتونستم ثبت نام کنم.خواهش میکنم راهنماییم کنید چجوری میتونم برای کنکور سراسری ثبت نام کنم.😢😢😢

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام جهت ثبت نام کنکور سراسری 1400 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست بدن که بتونید ثبت نامتونو انجام بدین

 107. Avatar photo
  محمد
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

  خسته نباشید بنده از سقف ویرایش یعنی ۵بار استفاده کردم الان متوجه شدم کد نظام وظیفه رو اشتباه زدم .میشه راهنمائی کنین

  • Avatar photo
   دریا
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام من دانشجوی انصرافی هستم و شماره نامه انصراف رو موقع ثبت نام نداشتم ولی تاریخ انصراف رو زدم و انصرافم ثبت شده ولی هنوز موفق نشدم شماره نامه انصراف رو وارد کنم خواستم ببینم زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکانش هست؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

    با سلام.امکان ویرایش به احتمال زیاد باز نخواهد شد.پس از دریافت شماره نامه انصراف در غالب درخواست ان را به سازمان سنجش ارسال کنید.

  • Avatar photo
   فاطمه
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

   سلام.چیکار کردین شما؟
   باز تونستین ویرایش کنید؟
   من باز همچین مشکلی برام‌پیش اومده….ممنونم میشم کمکم کنید

   • Avatar photo
    fathollahi
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

    سلام یک هفته قبل از کنکور از طریق باجه های رفع نقص کنکور سازمان سنجش میشه ویرایش اطلاعات انجام داد

 108. Avatar photo
  رضا آراسته فرد
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۵

  باعرض سلام خدمت شما
  بنده تا حالااطلاعات کنکور خودم را۵بارویرایش کردم ودوباره خواستم ویرایش کنم اخطار زد وگفت تعداددفعات شما بیش از حد بوده است ..الان چکار کنم خواهشا کمکم کنید ممنون میشم

  • Avatar photo
   سلام.برای رفع مسدودیتتون چیکار کردین؟؟؟
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

   سلام برای رفع مسدودیت بیش از ۵ بار چیکار کردین؟؟؟؟؟

   • Avatar photo
    fattahi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

    سلام وقت بخیر
    در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست رفع مسدودی بزنید.

 109. Avatar photo
  محسن
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

  باعرض سلام. ببخشید من موقع ثبت نام کنکور، گزینه پیام نور و آموزش عالی رو گزینه خیر زدم. با این وجود آیا میتونم موقع انتخاب رشته، پیام نور رو هم بزنم؟ یعنی نیازی به ویرایش اطلاعات نیست؟

 110. Avatar photo
  mh
  ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۷

  سلام امکان تعییر گروه ازمایشی وجود داره؟؟؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

   سلام و وقت بخیر در صورتی که امکان ویرایش اطلاعات بزارن میتونید که جهت اینک اطلاع بموقع داشته باشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 111. Avatar photo
  شیما
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من موقع ثبت نام فراموش کردم گزینه پیام نور و اموزش عالی رو انتخاب کنم و از مهلت ویرایش هم گذشته ایا بازم میتونم یوزر برای اموزش عالی خریداری کنم و ویرایش کنم؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام و وقت بخیر چهت ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 99 اینک بخوایید پیام نور و اموزش عالی هم انتخاب کنید موقع انتخاب رشته میتونید

  • Avatar photo
   آرش
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

   سلام خسته نباشید من برای ثبت نام کنکور سراسری 1401به جای اینکه نظام قدیم بزنم نظام جدید زدم الان مشکلی به وجود میاد؟ و اینکه در صورت نیاز چطور وچه زمانی میتونم تصحیحش کنم؟
   ممنون میشم پاسخ بدین

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام وقت به خیر
    برای ثبت نام کنکور سراسری نظام آموزشی باید به طور دقیق وارد شود.در صورتی که سایت امکان ویرایش اطلاعات را فراهم نمود نسبت به تغییر آن اقدام نمایید.در غیر صورت به سازمان سنجش درخواست دهید.

تماس با مشاور