تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
درباره وام خودرو جانبازان در سال 1401

وام خودرو جانبازان در سال 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۸۰
درباره وام خودرو جانبازان در سال 1401
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بر اساس گزارشات جمع آوری شده به منظور ارائه وام خودرو جانبازان در سال 1401، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این وزارتخانه مکلف می باشد تا از طریق شرکت های خودرو ساز ایرانی مانند سایپا و ایران خودرو، به تعداد 10 هزار دستگاه خودرو به همسر، فرزندان و والدین شهدا، جانبازان 25 درصد و بالا تر دارای محدودت های جسمی و حرکتی و جانبازانی که بالای 5 درصد دارای جانبازی می باشد، با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران، به شرطی که هیچ خودرویی نداشته باشند و تا کنون با معرفی بنیاد جانبازان، خودرویی را دریافت نکرده اند، با تقسیط 5 ساله و با کارمزد 4 درصد از محل تسهیلات قرض الحسنه تبصره 16 اقدام به دریافت خودرو کنند.

این وزارت خانه نیز اضافه کرد که در وام خودرو جانبازان در سال 1401، جانبازان 70 درصد مشمول این بند نمی شوند. و این چنین افزود: با در نظر گرفتن تعداد و نوع خودرو و شرایط اعلام شده، لازم است تمامی هماهنگی های لازم به منظور معرفی ایثارگران از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارتخانه ذی ربط، خودروسازان و سیستم بانکی صورت پذیرد. لازم به ذکر است که اولویت بندی واجدین شرایط بر اساس نوع خودرو های تخصیصی انجام خواهد شد.

معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید نمود که از ایثارگران عزیز و خانواده های محترم شهدا تقاضا داریم تا زمان حاصل شدن نتیجه قطعی شرایط وام خودرو ایثارگران 1401، از مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز بنیاد و یا تماس تلفنی به منظور دریافت معرفی نامه خودداری نمایند. اطلاعات کامل و لازم پس از هماهنگی با دستگاه های مربوطه در آینده، به اطلاع ایثارگران خواهد رسید.

دریافت وام خودرو جانبازان در سال 1401

 

افزایش 50 درصدی بودجه بنیاد شهید

رقم پیشنهاد شده از سوی دولت برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال 1401 معادل 48 هزار و 143 میلیارد تومان می باشد. که البته در مقایسه با بودجه تعیین شده در سال گذشته، بیش از 16 هزار میلیارد افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که بودجه تصویب شده در سال 1401 برای بنیاد شهید و امور ایثارگران، 32 هزار میلیارد تومان بوده است. البته لازم است توجه داشته باشید که وام خودرو جانبازان در سال 1401 و همین طور وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد و یا وام خودرو ایثارگران 1401، از طریق بودجه تعیین شده پرداخت خواهد شد. که پیش تر در مورد شرایط پرداخت این تسهیلات قرض الحسنه صحبت کردیم.

این بودجه مواردی مانند حقوق و دستمزد ایثارگران، خدمات درمانی و توانبخشی، بیمه تکمیلی، تعاون و معیشت، برنامه فرهنگی و آموزشی نظیر شهریه دانشجویان فرزندان ایثارگر، جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری، برنامه پژوهش های علمی، کاربردی، فناوری و فن آفرینی و… را شامل می شود.

 

معرفی وام خودرو جانبازان در سال 1401

 

بیش ترین بخش بودجه اعلام شده مربوط به برنامه سیاست گذاری، راهبری و توسعه خدمات حمایتی می باشد که معادل 40 هزار و 586 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

 

بررسی بودجه بنیاد شهید در 9 سال گذشته (از دولت یازدهم تا دولت سیزدهم)

بودجه مصوب سال 1393 بودجه مصوب سال 1394 بودجه مصوب سال 1395 بودجه پیشنهادی سال 1396 بودجه پیشنهاد سال 1397 بودجه مصوب سال 1398 بودجه مصوب سال 1399 بودجه مصوب سال 1401 بودجه پیشنهاد سال 1401
6 هزار میلیارد تومان 8 هزار میلیارد تومان 9 هزار میلیارد تومان 10 هزار میلیارد تومان 11 هزار میلیارد تومان 13 هزار و 937 میلیارد تومان 15 هزار و 797 میلیارد تومان 32 هزار میلیارد تومان 48 هزار و 143 میلیارد تومان

 

 

جهت کسب اطلاع از سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

بررسی شرایط وام خودرو جانبازان در سال 1401

بر اساس گزارشات به دست آمده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این وزارتخانه باید از محصولات ملی و تولیدات داخلی شرکت های خودرو ساز ایرانی که شامل سایپا و ایران خودرو می شود، 10 خودرو را برای فروش به همسر، فرزندان و والدین شهدا، جانبازانی که دارای جانبازی 25 درصد به بالا و دارای محدودیت های جسمی و حرکتی می باشند، ارائه نماید. در واقع این خودرو های بر اساس وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد ارائه می گردند.

توجه داشته باشید که این بیانیه شامل جانبازان 50 درصد و بالا تر نیز می شود. اما مشروط به این که فاقد خودرو بوده و تا به امروز از طریق معرفی بنیاد خودرویی دریافت نکرده اند. این تسهیلات قرض الحسنه با تقسیط 5 ساله و کارمزد 4 درصد ارائه می گردد.

 

درباره وام خودرو جانبازان در سال 1401

 

لازم به ذکر است که این شرایط مشمول جانبازان 70 درصد نمی شود. همین طور لازم به ذکر است که نوع و تعداد خودرو های اعلام شده به منظور ارائه به جانبازان و ایثارگران عزیز، باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شود. هم چنین وزارتخانه ذی ربط موظف است تا امور محوله از طریق سیستم بانکی و خودروسازان صورت پذیرد.

 

شرایط فروش خودرو به جانبازان بالای 25 درصد

بر اساس بند (ی) تبصره هفت لایحه بودجه سال 1401، وزارت صنعت، معدن و تجارت وظیفه دارد تا از طریق شرکت های خودرو سازی ایرانی مانند سایپا و ایران خودرو، از محل تولید محصولات ملی، نسبت به فروش خودرو به جانبازان بالای 25 درصد که دارای محدودیت های جسمی و حرکتی هستند و جانبازان 50 درصد تا 70 درصد با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقسیط 5 ساله اقدام نماید.

لازم به ذکر است که در لایجه بودجه سال 1401، دولت در بخش اعتبارات برای بنیاد شهید در رابطه با موضوع (اعتبارات موضوع عدم قطع حقوق پدر و مادر شهید فوت شده که فرزندان محجور، صعب العلاج، معلول، مطلقه تحت تکلف و نامادری دارند) 30 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 

 

برای کسب اطلاع از رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

 

شرایط وام خودرو جانبازان زیر 70 درصد به چه صورت است؟

جانبازان زیر 70 درصد، می توانند از وام خودرو جانبازان در سال 1401 استفاده کنند. رئیس فعلی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه به دبیر کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت، تامین خودرو جانبازان را به منظور تصویب در هیئت دولت، ابلاغ نموده است.

 

شرایط دریافت وام خودرو ایثارگران 1401

لازم است بدانید که وام خودرو جانبازان در سال 1401، توسط بانک های عامل پرداخت خواهد شد. توجه داشته باشید که سود این وام از سوی بنیاد ایثارگران پرداخت خواهد شد. در سال 1399، 900 نفر این امکان را داشتند تا از شرایط اعلام شده استفاده نموده و صاحب خودرو شوند. بر اساس خبر های به دست رسیده، در سال 1401 این وام به 1200 نفر تعلق گرفت و در سال 1401 بودجه ای برای آن تعیین شده است.

 

شرایط دریافت وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد

بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، دولت وظیفه دارد تا به جانبازانی که زیر 25 درصد هستند و هیچ گونه خودرویی ندارند، وام بلاعوض به منظور خرید خودرو های داخلی ارائه دهد. دولت وظیفه دارد تا 60 درصد قیمت خودرو را به صورت وام بلاعوض به ایثارگران پرداخت نموده و پرداخت 40 درصد مابقی هزینه خرید خودرو، توسط ایثارگر تامین شود.

 

شرایط دریافت وام خودرو جانبازان زیر 50 درصد با مشکلات حرکتی

بر اساس قانون به تصویب رسیده در سال 1376، جانبازانی که بیش از 25 درصد می باشند، می توانند از وام خودرو جانبازان در سال 1401 استفاده نمایند. در واقع بر اساس این قانون، 60 درصد قیمت خودرو به صورت اقساط 10 ساله از حقوق جانبازان کسر خواهد شد. 40 درصد باقی مانده نیز توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می گردد.

 

خلاصه مطلب

به طور کلی شرایط وام خودرو جانبازان در سال 1401، با تقسیط 5 سال و سود 4 درصد می باشد. این تسهیلات قرض الحسنه، صرفا شامل جانبازان و ایثارگران بالای 25 درصد می شود. توجه داشته باشید که جانبازان و ایثارگران عزیزی که می خواهند از تسهیلات وام خودرو ایثارگران 1401 استفاده کنند، باید فاقد خودرو باشند و همین طور چنین تسهیلاتی را تا به امروز از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت نکرده باشند. وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد، از سوی وزارت صنعت، معدن تجارت ارائه شده و باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جانباز، ایثارگر و یا خانواده شهدای گرامی، معرفی شوند. جانبازان و ایثارگرانی که دارای محدودیت های حرکتی و جسمانی می باشند و در دسته جانبازان بالای 50 درصد تا 70 درصد قرار می گیرند، باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شوند. اگر در این زمینه سوالی دارید، برای ما کامنت گذاشته و یا با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

3.3/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

1. آیا وام خودرو جانبازان در سال 1401 به جانبازان زیر 50 درصد و با مشکلات چسمانی تعلق می گیرد؟

بله. وام خودرو جانبازان، به جانبازان و ایثارگرانی که زیر 50 درصد جانبازی دارند و مشکلات جسمانی دارند تعلق می گیرد.

2. وام خودرو ایثارگران 1401 شامل چه خودرو هایی می شود؟

این وام صرفا برای خودرو های داخلی بوده و جانبازان و ایثارگرانی که واجد شرایط باشند، می توانند این وام را صرفا برای خرید خودرو های داحلی دریافت کنند.

3. شرایط دریافت وام خودرو ایثارگران 1401 به چه صورت است؟

وام نام برده شده، توسط بانک ها عامل پرداخت می گردد. سود این وام از سوی بنیاد ایثارگران پرداخت می شود.

 

نظرات

 1. وام خودرو
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عرض شود پدر من جانباز پانزده درصد میباشد وتا به حال از وام خودرو استفاده ننموده از ناحیه دست وپا میباشد ایا به ایشون وام خودرو میدن

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر جهت بررسی وضعیت دقیق تر شما لطفا با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. محمد رادمهر
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام خسته نباشید الان میتونیم اقدام کنیم ؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر برای برسی شرایط با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 3. علی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام پدر من جانباز 30% است و تا به حال از وام خودرو استفاده نکرده است ولی خودروی زپرتی دارد آیا وام خودرو تعلق میگیرد به پدر من؟؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر جهت پیگیری وام خودرو جانبازان از ارگان و بانک های مربوطه پیگیری فرمایید

 4. پویا
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام پدر من جانباز 30% است و تا به حال از وام خودرو استفاده نکرده است ولی خودروی زپرتی دارد آیا وام خودرو تعلق میگیرد به پدر من؟؟

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بیر باید شراایط برسی شود

 5. رسوِل نعمت الهی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

  ایاواقعن خودروبه جانبازان میدهن میشودیک روزمن مآشئن دارشوم خداکندشمادعاکنید

  • haghipor
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   در حال حاظر طرح رسمی برای فروش خودرو جانبازان وجود ندارد

 6. محمد رادمهر
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۹

  یعنی چه که شش ماه از سال گذشته و هنوز هیچ خبری نیست پس کی این تسهیلات خرید خودرو رو میده چند سال هست همش وعده تو خالی و حرف چطوریه طرح های دیگه که توش پول نقد هست رو بدون معطلی خودرو عرضه میشه حرف بنیاد شهید و ایثارگران ولی چند ساله اوایل سال میان یه حرفی میزنم مردم رو دلخوش الکی میکنن تا سال تموم میشه آخرشم هیچ حداقل توهین نکنید یه روال تکراری هر ساله همین وعض هست

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از زمان ارائه وام خودرو جانبازان از ارگان مربوطه اطلاعات کسب بفرمایید.

 7. مهدی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  باسلام
  برای درخواست کننده وام خودرو ، گواهینامه رانندگی لازم است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر برای وام خودرو بله الزامی است

 8. سید
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام من جانباز35درصد و آزاده هستم تا باحال از وام خودرو استفاده نکردم آیا به من تعلق میگیره و چگونه باید اقدام کنم

  • mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت وام به سایت درخواست خودرو مراجعه نمایید.

 9. عظیمی پور
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام
  قیمت خودرو قیمت کارخانه محاسبه میشه یا قیمت بازار؟

  • bahraii
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله وام خودرو جانبازان در 1401 را با دقت مطالعه نمایید

 10. علیرضامرادزاده
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام خسته نباشین من جانباز۳۵درصدهستم قط اوضح پای چپ ام نیازبه وام خودرودارم ایابه من شامل میشه

 11. الغرابی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  شما که میگین مراجعه کنید ما هم مراجعه میکنیم به بنیاد شهید میگن هنوز هیچ خبری یا بخشنامه ای نیومده حالا بعضی استانها چطور معرفی نامه گرفتن الله اعلم

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام تنهاراهش همینه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. رسوِل نعمت الهی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام جکسی بایدجواب بدهدبنیادکه جواب نمیدهد فقط حرف قوِل دروعع تاکی میخاهیداین جانبآز بدبخت راسرکآربگزارید ۵ماه ازسال رفت فقط سرکاریم اقای ریس بنیادشهید ماکه موجی واعصآب روانی هستیم یعنی دیوانه ایم شماروهرکه دوست داریدیکاری بکنید

 13. الغرابی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

  ببخشید خودروی جانبازان ک گفتن چه شد مارو مسخره کردن یا فقط به اونایی ک پارتی دارن ماشین میدن فقیر فقرا ک همیشه از سهمیه محرومن

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام مراجع کنیدبه بنیادامورایثارگران برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • علیرضامرادزاده
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام خسته نباشین من جانباز۳۵درصدهستم قط اوضح پای چپ ام نیازبه وام خودرودارم ایابه من شامل میشه

   • karimi
    ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. عبادالله ضحاکی جمیل
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام در کل متن صحبت های شما اینه که این قانون و بودجه وجود دارد ولی ما جانبازان نه حق داریم به بنیاد مراجعه کنیم برای دریافت معرفی نامه نه از شما سوال کنیم پس به چه روشی ماشین به ما میدن ؟؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام به بنیادمراجع کندبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. رسوِل نعمت الهی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام من یک جانباز ۲۵ درصد هستم و شمیائی و اعصاب روان هستم که تقاضای وام خودرو را دارم

  • bagheri
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

   با سلام مقاله سایت وام خودرو جانبازان در سال 1401 را مطالعه کنید

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام مراجعه کنیدبه بنیادامورایثارگران برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 16. علی پور
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام خسته نباشین ببخشین پدر من جانباز 55درصد هستش اما سال 86 یه خودردی اقساطی دریافت کردند ایا پدر من هم شامل دریافت خودرو میباشد؟

  • ekhlasi
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر با مدارک خود به بنیاد شهید مراجعه کنید

 17. الغرابی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۰

  سلام ببخشید من جانباز ۴۰ درصد از ناحیه چشم هستم تا آلان خودرو نگرفتم آیا خودرو به تعلق میگیره یا خیر ؟؟؟

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام. باید اطلاعیه وبسایت ایران خودرو رو پیگیری کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 18. الغرابی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

  سلام آیا به همه جانبازان ۴۰ درصد خودرو میدن ؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام لطفا مقاله وام خودرو جانبازان سال 1401را با دقت مطالعه نماید

 19. محمد علی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام… من فرزند جانباز 50 درصد هستم و تاحالا هم از تسهیلات استفاده نکرده پدرم… امروز صبح برای پرسیدن شرایط این تسهیلات خودرو به بنیاد شهید مشهد که مراجعه کردم گفتن به شما تعلق میگیره ولی بخش نامش هنوز نیومده… گفتم کی میاد؟؟ جواب دادن معلوم نیست!!!!
  ایا این موضوع صحت داره؟؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام بله برای وام خودرو جانبازان در سال 1401 باید به بنیاد ارائه کنند تا به ایثارگران بدهند

  • alizadeh
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   سلام وقت بخیر . وام خودرو برای جانبازان برای سال 1401 به مرحله تصویب نهایی نرسیده است و برای ماه های آینده اجرایی میشود . برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله سایت را دنبال کنید

 20. محمد علی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام… من فرزند جانباز 50 درصد هستم و تاحالا هم از تسهیلات استفاده نکرده پدرم… امروز صبح برای پرسیدن شرایط این تسهیلات خودرو به بنیاد شهید مشهد که مراجعه کردم گفتن به شما تعلق میگیره ولی بخش نامش هنوز نیومده… گفتم کی میاد؟؟ جواب دادن معلوم نیست؟
  ایا این موضوع صحت داره؟؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام بله برای وام خودرو جانبازان در سال 1401 باید به بنیاد ارائه کنند تا به ایثارگران بدهند

 21. آزادب
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام خسته نباشید من به بنیاد جانبازان مراجعه کردم پدرم 25درصد جانبازی داره وبهمون گفت به فرزند وهمسر جانباز تعلق نمیگیره وفقط برا خود جانبازه

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام
   بعله وام خودرو فقط خود جانباز را پوشش میدهد

 22. جواهر
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۵

  سلام بنده همسر جانباز متوفی 25% اعصاب وروان هستم
  وت کنون هیچ خودروی دریافت نکردم چگونه اقدام کنم

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام وقت بخیر به بنیاد شهید مراجعه کنید

 23. محمد موسوی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام فرزند شهید هستم الان 12سال هست خودرو ندارم و نتونستم تهیه کنم از پارسال هر چی تماس میگیرم میگن با بنیاد منطقه تماس بگیرید اونا هم میگن بخشنامه نیست اگر می‌خواهند کاری کنند خوب سریعتر تصمیم بگیرند من از پارسال همین وقت مرتب پیگیری میکنم ولی میگن هنوز خبری نیست آیا اصلن میدن یا نه فقط اخبارمیگن لطفا تاریخ رو دقیق بگید،؟ تا بدونیم .ممنون

  • fathollahi
   ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام برای دریافت تسهیلات خانواده شهدا باید از بنیاد اقدام کنید

 24. alireza
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام خسته نباشید ببخشید پدر من ۶۰درصد بود که الان فوت کرده همسرشون یا من که پسرش هستم میتونم ماشین بگیرم تاحالا نه وام مسکن ونه خودرو گرفتیم لطفا جواب بدید

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای دریافت وام خودرو جانبازان به بنیاد شهید محل سکونت مراجعه بفرمایید

 25. حسین سیمان روز
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  با سلام بنده جانباز ۱۵ درصد که ۱۰درصد اعصاب روان هست ومدت یک سال هم سابقه جبهه دارم کارت ایثارگران آیا شرایط وام بلاعوض خودرو ۶۰درصد از مبلغ خودروواستفاده از وام را هم دارم

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

   با سلام مقاله وام خودرو جانبازان در سال 1401 سایت را مورد بررسی قرار دهید

  • امین
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   دروغ شیرینی بود مرسی

 26. فاضلی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۳

  سلام. من پدرم جانباز 25درصد بود و فوت شده آیا من میتونم وام خودرو بگیرم؟! مالک خودرو نیستم و پدرمم فقط یه وام مسکن گرفته و وام خودرو نگرفته

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر . بله می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 27. سلام
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۲

  این وام خودرو از چ زمانی پرداخت میشود

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام وقت بخیر . در سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد

   • غلام مظاهری
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

    بنده جانباز15درصدازناحیه کمروستون فقرات هستم که یکباردرسال ۶۸ فقط کمیسیون رفتم وبعدازاون عمل جراحی داشته وازناحیه گوش باسوتهای ممتدوگاه تامرزجنون پیش میره وبسردرهایی عصبی مبتلا که اگرسریعاباخوردن مسکن جلوی پیشرویش گرفته نشه بمحض اینکه به فرق سرم برسه دچارتهوع واستفراق شده وتاامپول دکزامتازون استفاده نکنم ارام نمیگیرم بنیادشهیدشهریارهیچ اقدامی برای کمسیون مجددبنده طی این 3۳ سال انجام نمیده وحتی وام مسکن وامتیازمربوطه رانیز ۴ ساله پیگیرم که اونم بلا اقدام مونده اگه بچه ها بسنی نرسیده بودندکه به این مواردنیازداشته باشم والله قسم ازرفتن به بنیاداحساس شرمساری میکنم چراکه وعده ماباامام وانقلاب اینها نبودند

    • karimi
     ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 28. با سلام متاسفانه بنیاد مشهد در هیچ زمینه ای پاسخگو نیست
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۹

  سلام متاسفانه کسی تو این زمیه پاسخگو نیست

 29. علی پهره
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۱

  باسلام خسته نباشی ازدولت محترم درخواست رسیدگی داریم که خودرو دراختیار جانبازان خدرو بااقساد ۵ساله به جانبازان واگزار کند ۳ ماه ازسال ۱۴۰۱ رفت خبری نیست از عزیزان انتظار رسیدی بیشتری داریم هرچه زودتر رسیدگی شود من جانباز ۴۰درصد ازکار افتادگی کلی تا بحال هیچ امتیازی به خودم هم فرزندانم که تحصیل کرده بیکار تاکنون هیچ گونه امتیازی نسیب ماه نشده حداقل یک خدرو در اختیار ما قرار دهید بتونیم بچها را به زیارتی تفریحی ببیریم خدایی ماه شرمنده زن وبچهایمان شدیم دستمان کوتاست صدامون هم به جایی نمی رسد باتشکر علی پهره ازاستان ایلام

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام وقت بخیر . مزایا و تسهیلات مربوط به ایثارگران و جانبازان در سایت isaar.ir و سایت موسسه موجود است لطفا مطالعه بفرمایید

   • علی قاسمعلی
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

    از دیروز پول ریختم بهم زنگ نزدید

 30. محمد
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام پدر من ۲۸ماه جبهه داره و۳ساله ک تشکیل پرونده دادیم براشون هنوز ک هنوزه هیچ خبری نشده ..از دوستان کسی میدونه ک کجا باید پیگیری کنیم یا شماره ای چیزی اگه در اختیارمون بزارن ممنون میشم ..از شهرستان کاشمر خراسان رضوی وقتتونو گرفتم

  خواهشمندم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بزارین

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

   سلام وقت بخیر . اول سایت isaar.ir اگر نتیجه نگرفتید حضورا تشریف ببرید بنیاد ایثارگران .برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 31. یلدا محمدی
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام ببخشید من چرا به اداره بنیاد جانبازان مراجعه میکنم ولی میگن همچین چیزی صحت نداره

 32. احمد
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

  باسلام
  بنده جانباز ۵ درصدی و ۱۲ ماه حضور در جبهه هستم آیا این وام به من هم تعلق می‌گیرد.من نه تاکنون از طریق بنیاد وام گرفته ام و نه خودرو.؟اگر تعلق می‌گیرد کجا مراجعه کنم.باتسکر از اطلاع رسانی شما

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام وقت بخیر . بله به شما تعلق میگیرد

   • سید محمدعلی حسینی
    ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

    سلام پدر من جانباز۳۰٪ هست و تا الان هیچگونه ماشین نداشتیم و وام هم نگرفتیم. ایا ما هم میتونیم این وام رو بگیریم و حدودا چه زمانی میشه بریم ب بنیاد شهید برای وام؟؟ بعد از ۶ماه اول یا در ۶ماه دوم سال

    • ekhlasi
     ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

     سلام وقت بخیر به بنیاد شهید مراجعه کنید

 33. مهدی
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

  من فرزند شهید هستم ت الان هیچ امتیازی از بنیاد شهید نگرفتم. البته هر وقت هم رفتم میگن هیچی نیست نه وامی نه امتیازی معلوم نیست
  حالا میخوام بدونم وام خودرو به فرزند شهید تعلق میگیرد یا اونم نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام جهت دریافت وام خودرو باید از بنیاد ایثارگران اقدام کنید و نامه بگیرید

  • پناهی
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام جانباز55درصدشیمیایی هستم درسال 1386به من خودرو روا قسطی دادن از بنیاد ولی بخاطر مشکلات زندگی وجهیزیه دخترم مجبور به فروش شدم. بااینکه نقش آمبولانس را را در زندگیم را داشت حالا بعداز گذشت 15سال آیا به من خودرو میدم بااوضاع جسمانی ام

   • karimi
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 34. سمکو
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

  وام خودرو برای جانبازان زیر 25% 1401 قابل ثبت نام هستش

  • aghazade
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام
   در مورد وام خودرو جانباان هنتوز به مرحله تصویب نرسیده است

   • .salimiFatemeh
    ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

    توروخدا رسیدگی کنید چرا اینقدر دروغ میگید ب جانبازا رسیدگی نمیکنید مردم فک میکنن چقد گیر ما میاد اما متاسفانه الکیه

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

     سلام وقت خوش . به بنیاد شهید رجوع کنید

     • علی
      ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

      سلام خسته نباشید بنده جانباز10درصد بدون پارتی با۲۳ماه حضوردرجبهه هستم آیا وام خودرو به بنده تعلق میگیره .واینکه ذکرشده ۴۰درصد مبلغ خودرو راجانباز تامین کند آیا بصورت کسرازحقوق خواهد بود یا یکجا باید پرداخت شود ممنون ازراهنمایتون

     • fathollahi
      ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

      سلام برای دریافت وام خودرو و اطلاع از شرایط باید از دفتر بنیاد شهرتون اقدام کنید

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور