ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۷۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
درباره وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بر اساس گزارشات جمع آوری شده به منظور ارائه وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این وزارتخانه مکلف می باشد تا از طریق شرکت های خودرو ساز ایرانی مانند سایپا و ایران خودرو، به تعداد 10 هزار دستگاه خودرو به همسر، فرزندان و والدین شهدا، جانبازان 25 درصد و بالا تر دارای محدودت های جسمی و حرکتی و جانبازانی که بالای 5 درصد دارای جانبازی می باشد، با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران، به شرطی که هیچ خودرویی نداشته باشند و تا کنون با معرفی بنیاد جانبازان، خودرویی را دریافت نکرده اند، با تقسیط 5 ساله و با کارمزد 4 درصد از محل تسهیلات قرض الحسنه تبصره 16 اقدام به دریافت خودرو کنند.

این وزارت خانه نیز اضافه کرد که در وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲، جانبازان 70 درصد مشمول این بند نمی شوند. و این چنین افزود: با در نظر گرفتن تعداد و نوع خودرو و شرایط اعلام شده، لازم است تمامی هماهنگی های لازم به منظور معرفی ایثارگران از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارتخانه ذی ربط، خودروسازان و سیستم بانکی صورت پذیرد. لازم به ذکر است که اولویت بندی واجدین شرایط بر اساس نوع خودرو های تخصیصی انجام خواهد شد.

معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تاکید نمود که از ایثارگران عزیز و خانواده های محترم شهدا تقاضا داریم تا زمان حاصل شدن نتیجه قطعی شرایط وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲، از مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز بنیاد و یا تماس تلفنی به منظور دریافت معرفی نامه خودداری نمایند. اطلاعات کامل و لازم پس از هماهنگی با دستگاه های مربوطه در آینده، به اطلاع ایثارگران خواهد رسید.

دریافت وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲

 

افزایش 50 درصدی بودجه بنیاد شهید

رقم پیشنهاد شده از سوی دولت برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال ۱۴۰۲ معادل 48 هزار و 143 میلیارد تومان می باشد. که البته در مقایسه با بودجه تعیین شده در سال گذشته، بیش از 16 هزار میلیارد افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که بودجه تصویب شده در سال ۱۴۰۲ برای بنیاد شهید و امور ایثارگران، 32 هزار میلیارد تومان بوده است. البته لازم است توجه داشته باشید که وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲ و همین طور وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد و یا وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲، از طریق بودجه تعیین شده پرداخت خواهد شد. که پیش تر در مورد شرایط پرداخت این تسهیلات قرض الحسنه صحبت کردیم.

این بودجه مواردی مانند حقوق و دستمزد ایثارگران، خدمات درمانی و توانبخشی، بیمه تکمیلی، تعاون و معیشت، برنامه فرهنگی و آموزشی نظیر شهریه دانشجویان فرزندان ایثارگر، جانبازان و ایثارگران مشمول ماده 38 قانون جامع ایثارگری، برنامه پژوهش های علمی، کاربردی، فناوری و فن آفرینی و… را شامل می شود.

 

معرفی وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲

 

بیش ترین بخش بودجه اعلام شده مربوط به برنامه سیاست گذاری، راهبری و توسعه خدمات حمایتی می باشد که معادل 40 هزار و 586 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

 

بررسی بودجه بنیاد شهید در 9 سال گذشته (از دولت یازدهم تا دولت سیزدهم)

بودجه مصوب سال 1393 بودجه مصوب سال 1394 بودجه مصوب سال 1395 بودجه پیشنهادی سال 1396 بودجه پیشنهاد سال 1397 بودجه مصوب سال 1398 بودجه مصوب سال 1399 بودجه مصوب سال ۱۴۰۲ بودجه پیشنهاد سال ۱۴۰۲
6 هزار میلیارد تومان 8 هزار میلیارد تومان 9 هزار میلیارد تومان 10 هزار میلیارد تومان 11 هزار میلیارد تومان 13 هزار و 937 میلیارد تومان 15 هزار و 797 میلیارد تومان 32 هزار میلیارد تومان 48 هزار و 143 میلیارد تومان

 

 

جهت کسب اطلاع از سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

بررسی شرایط وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲

بر اساس گزارشات به دست آمده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این وزارتخانه باید از محصولات ملی و تولیدات داخلی شرکت های خودرو ساز ایرانی که شامل سایپا و ایران خودرو می شود، 10 خودرو را برای فروش به همسر، فرزندان و والدین شهدا، جانبازانی که دارای جانبازی 25 درصد به بالا و دارای محدودیت های جسمی و حرکتی می باشند، ارائه نماید. 

توجه داشته باشید که این بیانیه شامل جانبازان 50 درصد و بالا تر نیز می شود. اما مشروط به این که فاقد خودرو بوده و تا به امروز از طریق معرفی بنیاد خودرویی دریافت نکرده اند. این تسهیلات قرض الحسنه با تقسیط 5 ساله و کارمزد 4 درصد ارائه می گردد.

 

درباره وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲

 

لازم به ذکر است که این شرایط مشمول جانبازان زیر ۲۵ درصد نمی شود. همین طور لازم به ذکر است که نوع و تعداد خودرو های اعلام شده به منظور ارائه به جانبازان و ایثارگران عزیز، باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شود. هم چنین وزارتخانه ذی ربط موظف است تا امور محوله از طریق سیستم بانکی و خودروسازان صورت پذیرد.

 

شرایط فروش خودرو به جانبازان بالای 25 درصد

بر اساس بند (ی) تبصره هفت لایحه بودجه سال ۱۴۰۲، وزارت صنعت، معدن و تجارت وظیفه دارد تا از طریق شرکت های خودرو سازی ایرانی مانند سایپا و ایران خودرو، از محل تولید محصولات ملی، نسبت به فروش خودرو به جانبازان بالای 25 درصد که دارای محدودیت های جسمی و حرکتی هستند و جانبازان 50 درصد تا 70 درصد با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تقسیط 5 ساله اقدام نماید.

لازم به ذکر است که در لایجه بودجه سال ۱۴۰۲، دولت در بخش اعتبارات برای بنیاد شهید در رابطه با موضوع (اعتبارات موضوع عدم قطع حقوق پدر و مادر شهید فوت شده که فرزندان محجور، صعب العلاج، معلول، مطلقه تحت تکلف و نامادری دارند) 30 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

 

 

برای کسب اطلاع از رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

 

شرایط وام خودرو جانبازان زیر 70 درصد به چه صورت است؟

جانبازان زیر 70 درصد، می توانند از وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲ استفاده کنند. رئیس فعلی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نامه به دبیر کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت، تامین خودرو جانبازان را به منظور تصویب در هیئت دولت، ابلاغ نموده است.

 

شرایط دریافت وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲

لازم است بدانید که وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲، توسط بانک های عامل پرداخت خواهد شد. توجه داشته باشید که سود این وام از سوی بنیاد ایثارگران پرداخت خواهد شد. در سال 1399، 900 نفر این امکان را داشتند تا از شرایط اعلام شده استفاده نموده و صاحب خودرو شوند. بر اساس خبر های به دست رسیده، در سال ۱۴۰۲ این وام به 1200 نفر تعلق گرفت و در سال ۱۴۰۲ بودجه ای برای آن تعیین شده است.

 

شرایط دریافت وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد

تا به امروز طبق اطلاعیه ها و اعلامیه هایی که از سوی بینیاد شهید و ایاگران اعلام شده تسهیلات به خصوصی در زمینه خودرو برای جانبازان زیر ۲۵ درصد در نظر گرفته نشده است، این به آن معناست که وام خودرو تا سال ۱۴۰۲ فقط و فقط به جانبازان بیشتر از ۲۵ درصد تعلق می گیرد.

شرایط دریافت وام خودرو جانبازان زیر 50 درصد با مشکلات حرکتی

بر اساس قانون به تصویب رسیده در سال 1376، جانبازانی که بیش از 25 درصد می باشند، می توانند از وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲ استفاده نمایند. در واقع بر اساس این قانون، 60 درصد قیمت خودرو به صورت اقساط 10 ساله از حقوق جانبازان کسر خواهد شد. 40 درصد باقی مانده نیز توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می گردد.

 

خلاصه مطلب

به طور کلی شرایط وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲، با تقسیط 5 سال و سود 4 درصد می باشد. این تسهیلات قرض الحسنه، صرفا شامل جانبازان و ایثارگران بالای 25 درصد می شود. توجه داشته باشید که جانبازان و ایثارگران عزیزی که می خواهند از تسهیلات وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲ استفاده کنند، باید فاقد خودرو باشند و همین طور چنین تسهیلاتی را تا به امروز از بنیاد شهید و امور ایثارگران دریافت نکرده باشند. وام خودرو جانبازان زیر 25 درصد، از سوی وزارت صنعت، معدن تجارت ارائه شده و باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جانباز، ایثارگر و یا خانواده شهدای گرامی، معرفی شوند. جانبازان و ایثارگرانی که دارای محدودیت های حرکتی و جسمانی می باشند و در دسته جانبازان بالای 50 درصد تا 70 درصد قرار می گیرند، باید از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شوند. اگر در این زمینه سوالی دارید، برای ما کامنت گذاشته و یا با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

3.4/5 - (22 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

1. آیا وام خودرو جانبازان در سال ۱۴۰۲ به جانبازان زیر 50 درصد و با مشکلات چسمانی تعلق می گیرد؟

بله. وام خودرو جانبازان، به جانبازان و ایثارگرانی که زیر 50 درصد جانبازی دارند و مشکلات جسمانی دارند تعلق می گیرد.

2. وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲ شامل چه خودرو هایی می شود؟

این وام صرفا برای خودرو های داخلی بوده و جانبازان و ایثارگرانی که واجد شرایط باشند، می توانند این وام را صرفا برای خرید خودرو های داحلی دریافت کنند.

3. شرایط دریافت وام خودرو ایثارگران ۱۴۰۲ به چه صورت است؟

وام نام برده شده، توسط بانک ها عامل پرداخت می گردد. سود این وام از سوی بنیاد ایثارگران پرداخت می شود.

 

نظرات

 1. ناشناس
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام الان بنده همسرم برادرشهید هست وجانباز اون اوایل دنبال جانبازی رفت بهش با محل خدمت ۲۵ درصد دادن ولی بنیاد ۱۵ درصد دادن ایا به اینها هم خودرو برای فرزندش می خواهد ایا تعلق می گیرد باتشکر اگر جواب هست شماره تماس بدهم تماس لگیرد جوابم بدهید

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقت به خیر
   میتوانند از وام خودرو برای جانبازان استفاده نمایید.

 2. محمد
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام چرا تبعیض قائل شدن چرا به خانواده آزادگان متوفی خودرو تعلق نمیگیرد

  • مشاور محمدی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت به خیر
   از طریق بنیاد پیگیری نمایید.

 3. مرتضی اسکویی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۵

  باعرض سلام وخسته نباشید ،
  پدر بنده کارت ایثارگری داری به ما وام خودرو تعلق میگیره ،اگه جواب مثبته ،شرایطشو میتونین توضیح بدین ،
  از محبتتون سپاسگذارم

  • مشاور محمدی
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقت به خیر
   باید از طریق بنیاد امور ایثارگران پیگیری نمایید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام
   بله برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 4. سید
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام به فرزندان شاهدهم وام خودروتعلق میگیرد باتشکر

  • مشاور محمدی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام وقت به خیر
   با توجه به ارگان از بخش منابع انسانی پیگیری نمایید.

 5. سید
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام.بنده جانباز۵۵درصدهستم سال۸۴ماشین اردی گرفتم.ایابه بنده تعلق میگیرد.باسپاس

  • rahdar
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر. بله وام خودرو و کمک هزینه خرید خودرو به شما تعلق میگیرد.

  • علی اکبر بابایی
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۸

   نیازضروری ۳۰درصد جانبازی وحالت اشتعال ازکارافتادگی شدیدم نیازبه. وام.براخرید خودرو دارم جانبازاعصاب وروان مزمن می‌باشم آیا به من وام تعلق میگیره ؟تشکر

   • tahmasebi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۸

    سلام دوست عزیز وام در قالب وام خودرو به جانبازان فعلا در دستور کار نمیباشد.

 6. سلام. پدر من جانبازی ۲۵ درصد از ناحیه اعصاب هستند آیا این وام شاملشون میشه؟
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام پدرمن ۲۵ درصد اعصاب و روان هستند آیا این وام شاملشون میشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام
   کارت ایثارگری هم دارند؟

  • rahdar
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر.
   برای جانبازان بالای 50 درصد از کار افتاده جسمی یا حرکتی یا بالای 70 درصد می باشد.

 7. سلاماتی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۸

  با سلام، آیا وام خرید خودرو به خانواده جانباز متوفی بالای ۲۵ درصد تعلق میگیرد؟

  • tahmasebi
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام دوست عزیز فعلا قانونی در این زمینه تصویب نشده است.

  • رحمت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام
   یه مشت دروغ فقط تحویل مردم میدهید.بنده جانباز 30درصدهستم تابحال هم نه وام خودرو گرفتم نه خودرویی. همین امروز بنیاد بودم ودرخواست وام خودرو کردم که درجواب گفتن همش دروغ است وتا بالان اصلا چیزی دراین خصوص به ما ابلاغ نکردن.فقط با این دروغ پردازی ها ابروی جانبازان را درجامعه بردید.

 8. حاج علی
  ۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام، کی میتونیم برای وام خودرو اقدام کنیم؟

  • مشاور اقازاده
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر
   هرزمان که به مرحله اجرا برسد و اطلاع رسانی انجام شود

 9. مسعود
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام برای خانواده شهدا کی خودرو میدن یا وام خودرو ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ی رسمی ای داده نشده است .

 10. مسعود
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام برای خانواده شهید خودرو میدن یا وام خودرو؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ی رسمی ای داده نشده است .

 11. محمدبیات
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  اینجانب هم ایثارگروجانباز زیر۲۴درصدهستم چگونه می تونم ازوام خودرو استفاده کنم درضمن فاقدخودرو نیزهستم

  • مشاور محمدی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق بنیاد امور ایثارگران پیگیری نمایید.

  • ناشناس2
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۱۹

   به شما تا زمانی که جانبازان 25%به بالا خودرونگرفته اند

 12. یاسر
  ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۹

  هر سال ما این خبرارو میخونیم میریم بنیاد میگیم اومدیم برا وام خوردرو میگن خبری نیست
  برا پنجاه درصدم نیست 😐
  ماشین گرفتن یه چیزی مثل کشکو دوغه
  تموم بنیاد پر از دروغه
  هیچکسی هیچکسیو قبول نداره
  وام خودرو دادن محاله 😅
  اگه خبر صدرصدی گرفتین مارم بی خبر نذارین

 13. مریم
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  آیا وام خودرو برای ایثارگران و رزمندگان با 5درصد جانبازی تعلق‌ می گیرد؟

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

   سلام وقت بخیر . اولویت با جانبازان بالای 70 درصد میباشد

 14. حسین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  این نظردادنهاچه خوبه ولی افسوس که نه حالی نه جوابی اخه ازخداوند یک مورد را خواستارم همانطور پیش خانواده ما شرمنده ایم شماهم شرمنده شویداولین مرتبه است که دیدگاه به این صورت میفرستم یک جوابی بده ارزشی داشته باشه ازمادیگر دارد میگذرد شماچی کی وکجا درمورد وام برای کسی که ۴۰سال گذشته وهیچ خودرویی نگرفته بازم بگم بزار بریم ظهراست نمازمان را بخوانیم بلکه خداوند ان دنیا جوابمان نکندگفتم برادرچنین موضوعی را اصلاًعنوان مکن یاعلی

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام وقت بخیر برای دریافت تسهیلات خرید خودرو جانبازان باید به دفتر بنیاد مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید.

   • جواد مولوی
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۵۲

    سلام بنده در ارتش خدمت کردم و داری ۲۵ ماه کارت ایثارگری هستم آیا می‌توانم از وام خودرو استفاده کنم یا حتما کسانی کهجانبازی داشته باشند

    • مشاور محمدی
     ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

     سلام وقت به خیر
     در صورت اعلام فراخوان برای دریافت وام خودرو ایثارگران میتوانید نسبت به تهیه وام اقدام نمایید.

  • جانباز درمانوه
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۴

   دورد این پست میگم تا زمانی که ظرفیت وتصویب شود نه جانبازان ۷۰درصد نه ۵درصد هیچ جایگاهی ندارن حقوق نجومی برای دولت مردان است بسیجی ها را به سلفع نگیرید همش شعار تو خالی
   ولی معامل ما با خدا بود حالا قالیباف وقاضی زاده تصمیم گیری می‌کنند
   خجالت آور است

 15. حسین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  این نظردادنهاچه خوبه ولی افسوس که نه حالی نه جوابی اخه ازخداوند یک مورد را خواستارم همانطور پیش خانواده ما شرمنده ایم شماهم شرمنده شویداولین مرتبه است که دیدگاه به این صورت میفرستم یک جوابی بده ارزشی داشته باشه ازمادیگر دارد میگذرد شماچی کی وکجا درمورد وام برای کسی که ۴۰سال گذشته وهیچ خودرویی نگرفته بازم بگم بزار بریم ظهراست نمازمان را بخوانیم بلکه خداوند ان دنیا جوابمان نکند

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام وقت بخیر برای دریافت تسهیلات خرید خودرو جانبازان باید به دفتر بنیاد مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید.

 16. حسین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  این نظردادنهاچه خوبه ولی افسوس که نه حالی نه جوابی اخه ازخداوند یک مورد را خواستارم همانطور پیش خانواده ما شرمنده ایم شماهم شرمنده شویداولین مرتبه است که دیدگاه به این صورت میفرستم یک جوابی بده ارزشی داشته باشه ازمادیگر دارد میگذرد شماچی

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام وقت بخیر برای دریافت تسهیلات خرید خودرو جانبازان باید به دفتر بنیاد مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید.

 17. حسین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

  این نظردادنهاچه خوبه ولی افسوس که نه حالی نه جوابی اخه ازخداوند یک مورد را خواستارم همانطور پیش خانواده ما شرمنده ایم شماهم شرمنده شوید

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام وقت بخیر برای دریافت تسهیلات خرید خودرو جانبازان باید به دفتر بنیاد مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنید.

 18. جلال
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  من جانباز ۲۰ درصد و ایثار گری ۲۱ ماه دارم وخودرو ندارم برای وام خودرو به بنیاد رفتم میگن دستورالعمل نیومده به اداره صمت مراجعه کردم میگن نامه بنیاد دارین بدین .خواستم ببینم برای ثبت نام خودمون باید اقدام کنیم یا خود بنیاد اطلاع داره .از کجا بفهمم اسمم در لیست هست یانه .

  • مشاور رضایی
   ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   باسلام و احترام برای دریافت وام خودرو جانبازان باید درخواست خود را به سازمان مربوطه اعلام فرمایید

 19. رسوِل نعمت الهی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۲

  سلام ایاواقعن خودروبه جانبازان ۲۵ذرصدبهبالامیدن گی وجه زمانی جراگسی پاسخکونیست

  • tahmasebi
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام دوست عزیز فعلا برای این طرح تصویبی صورت نگرفته است.

 20. علی عباسی
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

  درودبرشما.من هفته ای یکبار میرم بنیاد میپرسم میگن بخشنامه نیومده.
  استان اصفهانم.تورو خدا اگه واقعا بخشنامه اومده یه خبر بدید خیلی خیلی واجبه

  • tahmasebi
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام بله فغلا بخشنامه ای در این خصوص ابلاغ نشده است، قطعا در صورت تایید بصورت اخبار سراسری منتشر خواهد شد.

 21. علی حسین محمودی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  با سلام وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز آیا جانبازانی که تا به امروز از تحصیلات بانکی خورده استفاده نکرده ابن وام شامل می‌شود فقط برای خرید خودرو چون یک عهده برای خرید خانه استفاده کردن شامل می‌شود یا این وام خودرو جداست باتشکر از شما سروران

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد. جهت اطلاع از روند دریافت وام ایثارگران با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. آخوندی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام به بنیاد مراجعه کردم دست ازپادرازتربرگشتم گفتند بخشنامه ای نیومده .جناب کریمی تلفن ثابت دردسترس ندارم با همراهم تماس بگیرم بااینکه شماتماس بگیرین بابنده مشکل هزینه نیست پرداخت میکنم. ممنون.

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی کدوم استان هستین؟

 23. جانبازبدبخت
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام از اوایل سال جاری این طرح تصویب و ابلاغ شد .اما با گذشت حدود ۸ماه ازسال همچنان بنیاد جانبازان رامعطل وبی جواب گذاشته که بخشنامه ای دراینخصوص نیامده .اما ظاهراً پنهانی ورابطه ای معرفی نامه صادر می‌نماید ….کاش مجلس محترم پس از تصویب لایحه پیگیرهم میشد که اجرایی ازطرف دولت میشود یاخیر

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام هفته گذشته از طریق شبکه خبر اعطای وام خودرو به ایثارگران و جانبازان اعلام شد

   • جانبازبدبخت
    ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

    سلام وخسته نباشید .اگرچه درشبکه خبراعطای وام خودرو اعلام شد ولی بنیاد همچنان ازاجراوهمکاری شانه خالی می‌کند وجواب رد میدهد .مشکل ماجانبازان نداشتن پارتی است که اگر چنین میبود تلفنی سفارش می‌شدیم وجواب رد نمیشنیدیم .

    • مشاور کریمی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 24. سیدمصطفی
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

  این عدالت نیست به زیر ۲۵درصدچیزی تعلق نمیگره
  همش همش ۲۵درصد به بالاپدرم من جانباز ۲۰درصدهستش و ۵۶ماه جبهه رفته لااقل بخاطر حضوربیشتر درجبهه امتیاز های لازم به این گروه بدهید

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام حضوری بریدبنیاداموررزمندگان بگین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 25. سیدمصطفی
  ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  این عدالت نیست به زیر ۲۵درصدچیزی تعلق نمیگره
  همش همش ۲۵درصد به بالاپدرم من ۵۶ماه جبهه رفته لااقل بخاطر حضوربیشتر درجبهه امتیاز های لازم به این گروه بدهید

  • karimi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 26. جانباز بدون پارتی
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام خسته نباشید .بنده ۲۴ماه جبهه دارم ارتش .وبسیج جانباز۱۰درصدهم هستم .خودرویی فرسوده دارم .باترکشی که یادگاری دارم زیادقادربه راه رفتن نیستم .خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید چکنم برای دریافت معرفی نامه خودرو .متشکرم

  • مشاور کریمی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام بایدبریدبنیادامورایثارگران برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 27. علی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۶

  با سلام . اکنون که قانون فرسودگی خودرو بتصویب رسیده است برای جانبازان زیر۲۵درصد امکان فرسوده کردن خودرو با تسهیلات فوق را دارد یا خیر میبایست بدون خودرو بود

  • مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای کسانی که خودرو ندارن در اولویت قرار میگیرن.

 28. الف جیم
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام و خسته نباشید
  ما چندبار به بنیاد استان خودمان مراجعه کردیم اما متاسفانه در جواب میگویند: ما وامی برای خرید خودرو نداریم…
  از چه طریقی باید اقدام کنیم؟
  و آیا با این شرایط از سایپادیزل و یا ایرانخودرو دیزل هم میشه خودرو گرفت؟

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 29. جانباززیر۲۵درصد
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام..جهت دریافت معرفی نامه از بنیاد هم اکنون میتوان اقدام نمود یاخیر

  • behrouzi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

  • حسین
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   تااین تاریخ هیگونه ماشینی ازبنیادنگرفته ام وماشین هم ندارم توکلت علی الله

 30. سحر
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام بنده فرزند جانباز ۵۵ درصد هستم و خودم وپدرم خودرویی نداریم شرایط ب ما هم میخوره اقدام کنیم؟ چطور باید اقدام کنیم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 31. عزیزاله صفری قلعه کلی
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

  با سلام .فقط در سایتها میخوانیم وام خودرو به جانبازان زیر 25% وبالای 25% .و60% خودرو را بنیاد واریز میکند مابقی بصورت وام 10ساله پرداخت میشود .البته اینها فقط شعار است به بنیاد شهید که میرویم میگویند برای ما فعلا هیچ دستور العملی در خصوص واگذاری خودرو نیامده است .متاسفانه کارکنان بنیاد رد که نه رد میکنند ونه تایید میکنند .و فقط جانبازان را در بلا تکلیفی نگه میدارند .و با این شعارها دمردم هزار فکر میکنند واینها فقط شعار هست. عمل خبری نیست .

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام برای دریافت تسهیلات وام خودرو برای جانبازان باید به بنیاد مراجعه کنید

 32. زن زندگی ازادی
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  زن زدگی آزادی

 33. معین معنوی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  آیا وام خرید خوردروی جانبازی به فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد هم تعلق میگیرد و مبلغ وام چقدر است؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 34. مسعود
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام ، بنده جانباز ۱۰% هستم و از بانک دی مستمری میگیرم و هیچ گونه وسیله ای ندارم، آیا به بنده وام خودرو تعلق میگیرد، و به کجا باید مراجع کنم؟

  • isaei
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکر ایران تحصیل تماس بگیرید .

 35. ناصر حاجی‌زاده
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام اینکه گفته میشه و مجلس هم مصوبه داده که به جانباز زیر ۲۵ درصد خودرو تعلق میگیره .ما ندیدیم من جانباز ۱۵ درصدم و نیاز به خودرو دارم ولی خبری نیست

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 36. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۷

  من هم فرزند شهیدم وهم برادرشهیدم وهم پسرعموهام دوتاش شهید شدن یکیشون بعداز ۲۰ سال استخونش اومد ودیگری نیومد ویه پسرخالمون جانباز ۷۵ درصد مثل یه تیکه گوشت افتاده خونه چه فایده داشت بیشترین تلافاتو مادادیم ولی کمترین کمترین خیرو دیدیم بخدا قسم من که نمیگذرم ازباعثو بانیش

 37. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۳

  سلام ودرود

  ببخششید نوش دارو پس از مرگ سهراب چه دردی رودوا میکنه الان من نیاز دارم کلی کرایه میدم مریض دارم باید ماشین داشته باشم بنیاد از پارسال داره ماشین قسطی میده ولی هنوز به جای نرررسیده وامیدهم ندارم بده

 38. مجیدهندیانی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  باسلام وعرض ادب
  جانبازده درصدهستم وتاکنون هیچگونه ازمزایای بنیاداستفاده نکرده ام،خودروندارم وشدیداًنیازبه ماشین دارم،ازهمین طریق ثبت نام میکنیدیابه بنیادجانبازان مراجعه کنم؟

  • javadi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام روزبخیر
   باید به بنیاد جانبازان مراجعه کنید.

 39. محمد حسن ساعدی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام و عرض احترام.
  جانباز ۲۵٪ هستم.تاکنون هیچگونه مزایا از بنیاد جانبازان و امور ایثارگران نگرفتم.ماشین ندارم.برای دریافت خودرو امکان معرفی هست ؟

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی دقیق با مرکز تماس بگیرید.

 40. صابر باقری
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام بزرگوا جانباز ۳۰درصدم بنیادی هستم انگشتان دست راست ندارم کمک معیشتی بگیرم سه فرزند دختر دارم بیارتی هم بهم زده و چند جراحی دیگه کردم  بیمه بنیاد هستم جای نمیتونم کار کنم وسیله نقلیه ندارم خیلی اذیت میشم لطفا کمکم کنید  واقعا ۲تومان نون بچه هام نمیشه تا بتونم ماشین بگیرم تلفن۰۹۳۸۴۶۵۰۲۱۲

 41. صابرباقری
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۷

  سلام بزرگوا جانباز ۳۰درصدم بنیادی هستم انگشتان دست راست ندارم کمک معیشتی بگیرم سه فرزند دختر دارم بیارتی هم بهم زده و چند جراحی دیگه کردم  بیمه بنیاد هستم جای نمیتونم کار کنم وسیله نقلیه ندارم خیلی اذیت میشم لطفا کمکم کنید  واقعا ۲تومان نون بچه هام نمیشه تا بتونم ماشین بگیرم

 42. محمد محمودی
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  متاسفانه هر زمان بنده به امور ایثارگران مراجعه کردم با جواب منفی مواجه شدم،،بنده همسر جانباز متوفی 25 درصد هستم ،و هیچگونه وسیله نقلیه ای ندارم

 43. خودرورسول نعمت الهی۶
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳

  سلام ازوام خودروجه خبر میدن نمیدن خیال ماراراحت کنن همش منتطریمبگن بنامت خودرو درامده

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت وام خودرو جانبازان شما باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 44. عاطفه
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام خسته نباشید از کجا باید پیگیر وام خودرو باشیم بنیاد جانبازان میگه همچین وامی نبست

  • hedayati
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر
   از بانک حقوقی خود پیگیر شوید.

 45. احسان
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  با سلام بنده فرزند جانباز ۲۵٪ هستم ماشینم ندارم ایا میتونم برای دریافت وام از بنیاد شهید اقدام کنم واسه خرید ماشین ، البته تا کنون هیچگونه وام و تسهیلاتی دریافت نکردم

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   طبق یک سری شرایط امکان دریافت وام خودرو برای شما وجود دارد.

 46. وام خودرو
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عرض شود پدر من جانباز پانزده درصد میباشد وتا به حال از وام خودرو استفاده ننموده از ناحیه دست وپا میباشد ایا به ایشون وام خودرو میدن

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر جهت بررسی وضعیت دقیق تر شما لطفا با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 47. سلام
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام ،ایثارگر هستم کارت ام به مدت 5.5ماه ثبت شده است ،از تبریز مزاحم میشم ،اعزام وکارت از ارتش آذربایجان شرقی بوده است آیا وام خرید خودرو برای من شامل می شود ؟در صورت مشمول بودن به کجا باید مراجعه کنم ،با تشکر جمشید

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر
   از بانک مستمری و حقوقتان پیگیری کنید.

 48. محمد رادمهر
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام خسته نباشید الان میتونیم اقدام کنیم ؟

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر برای برسی شرایط با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 49. علی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام پدر من جانباز 30% است و تا به حال از وام خودرو استفاده نکرده است ولی خودروی زپرتی دارد آیا وام خودرو تعلق میگیرد به پدر من؟؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر جهت پیگیری وام خودرو جانبازان از ارگان و بانک های مربوطه پیگیری فرمایید

 50. پویا
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام پدر من جانباز 30% است و تا به حال از وام خودرو استفاده نکرده است ولی خودروی زپرتی دارد آیا وام خودرو تعلق میگیرد به پدر من؟؟

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بیر باید شراایط برسی شود

 51. رسوِل نعمت الهی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

  ایاواقعن خودروبه جانبازان میدهن میشودیک روزمن مآشئن دارشوم خداکندشمادعاکنید

  • haghipor
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   در حال حاظر طرح رسمی برای فروش خودرو جانبازان وجود ندارد

 52. محمد رادمهر
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۹

  یعنی چه که شش ماه از سال گذشته و هنوز هیچ خبری نیست پس کی این تسهیلات خرید خودرو رو میده چند سال هست همش وعده تو خالی و حرف چطوریه طرح های دیگه که توش پول نقد هست رو بدون معطلی خودرو عرضه میشه حرف بنیاد شهید و ایثارگران ولی چند ساله اوایل سال میان یه حرفی میزنم مردم رو دلخوش الکی میکنن تا سال تموم میشه آخرشم هیچ حداقل توهین نکنید یه روال تکراری هر ساله همین وعض هست

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از زمان ارائه وام خودرو جانبازان از ارگان مربوطه اطلاعات کسب بفرمایید.

 53. مهدی
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  باسلام
  برای درخواست کننده وام خودرو ، گواهینامه رانندگی لازم است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر برای وام خودرو بله الزامی است

 54. سید
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام من جانباز35درصد و آزاده هستم تا باحال از وام خودرو استفاده نکردم آیا به من تعلق میگیره و چگونه باید اقدام کنم

  • mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت وام به سایت درخواست خودرو مراجعه نمایید.

 55. عظیمی پور
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام
  قیمت خودرو قیمت کارخانه محاسبه میشه یا قیمت بازار؟

  • bahraii
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله وام خودرو جانبازان در 1401 را با دقت مطالعه نمایید

 56. علیرضامرادزاده
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام خسته نباشین من جانباز۳۵درصدهستم قط اوضح پای چپ ام نیازبه وام خودرودارم ایابه من شامل میشه

 57. الغرابی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  شما که میگین مراجعه کنید ما هم مراجعه میکنیم به بنیاد شهید میگن هنوز هیچ خبری یا بخشنامه ای نیومده حالا بعضی استانها چطور معرفی نامه گرفتن الله اعلم

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام تنهاراهش همینه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 58. رسوِل نعمت الهی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام جکسی بایدجواب بدهدبنیادکه جواب نمیدهد فقط حرف قوِل دروعع تاکی میخاهیداین جانبآز بدبخت راسرکآربگزارید ۵ماه ازسال رفت فقط سرکاریم اقای ریس بنیادشهید ماکه موجی واعصآب روانی هستیم یعنی دیوانه ایم شماروهرکه دوست داریدیکاری بکنید

 59. الغرابی
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

  ببخشید خودروی جانبازان ک گفتن چه شد مارو مسخره کردن یا فقط به اونایی ک پارتی دارن ماشین میدن فقیر فقرا ک همیشه از سهمیه محرومن

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام مراجع کنیدبه بنیادامورایثارگران برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • علیرضامرادزاده
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام خسته نباشین من جانباز۳۵درصدهستم قط اوضح پای چپ ام نیازبه وام خودرودارم ایابه من شامل میشه

   • karimi
    ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 60. عبادالله ضحاکی جمیل
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام در کل متن صحبت های شما اینه که این قانون و بودجه وجود دارد ولی ما جانبازان نه حق داریم به بنیاد مراجعه کنیم برای دریافت معرفی نامه نه از شما سوال کنیم پس به چه روشی ماشین به ما میدن ؟؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام به بنیادمراجع کندبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 61. رسوِل نعمت الهی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام من یک جانباز ۲۵ درصد هستم و شمیائی و اعصاب روان هستم که تقاضای وام خودرو را دارم

  • bagheri
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

   با سلام مقاله سایت وام خودرو جانبازان در سال 1401 را مطالعه کنید

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام مراجعه کنیدبه بنیادامورایثارگران برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 62. علی پور
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام خسته نباشین ببخشین پدر من جانباز 55درصد هستش اما سال 86 یه خودردی اقساطی دریافت کردند ایا پدر من هم شامل دریافت خودرو میباشد؟

  • ekhlasi
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام وقت بخیر با مدارک خود به بنیاد شهید مراجعه کنید

 63. الغرابی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۰

  سلام ببخشید من جانباز ۴۰ درصد از ناحیه چشم هستم تا آلان خودرو نگرفتم آیا خودرو به تعلق میگیره یا خیر ؟؟؟

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

   سلام. باید اطلاعیه وبسایت ایران خودرو رو پیگیری کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 64. الغرابی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

  سلام آیا به همه جانبازان ۴۰ درصد خودرو میدن ؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام لطفا مقاله وام خودرو جانبازان سال 1401را با دقت مطالعه نماید

 65. محمد علی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام… من فرزند جانباز 50 درصد هستم و تاحالا هم از تسهیلات استفاده نکرده پدرم… امروز صبح برای پرسیدن شرایط این تسهیلات خودرو به بنیاد شهید مشهد که مراجعه کردم گفتن به شما تعلق میگیره ولی بخش نامش هنوز نیومده… گفتم کی میاد؟؟ جواب دادن معلوم نیست!!!!
  ایا این موضوع صحت داره؟؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام بله برای وام خودرو جانبازان در سال 1401 باید به بنیاد ارائه کنند تا به ایثارگران بدهند

  • alizadeh
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   سلام وقت بخیر . وام خودرو برای جانبازان برای سال 1401 به مرحله تصویب نهایی نرسیده است و برای ماه های آینده اجرایی میشود . برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله سایت را دنبال کنید

 66. محمد علی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

  سلام… من فرزند جانباز 50 درصد هستم و تاحالا هم از تسهیلات استفاده نکرده پدرم… امروز صبح برای پرسیدن شرایط این تسهیلات خودرو به بنیاد شهید مشهد که مراجعه کردم گفتن به شما تعلق میگیره ولی بخش نامش هنوز نیومده… گفتم کی میاد؟؟ جواب دادن معلوم نیست؟
  ایا این موضوع صحت داره؟؟؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام بله برای وام خودرو جانبازان در سال 1401 باید به بنیاد ارائه کنند تا به ایثارگران بدهند

 67. آزادب
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام خسته نباشید من به بنیاد جانبازان مراجعه کردم پدرم 25درصد جانبازی داره وبهمون گفت به فرزند وهمسر جانباز تعلق نمیگیره وفقط برا خود جانبازه

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام
   بعله وام خودرو فقط خود جانباز را پوشش میدهد

 68. جواهر
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۵

  سلام بنده همسر جانباز متوفی 25% اعصاب وروان هستم
  وت کنون هیچ خودروی دریافت نکردم چگونه اقدام کنم

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

   سلام وقت بخیر به بنیاد شهید مراجعه کنید

 69. محمد موسوی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام فرزند شهید هستم الان 12سال هست خودرو ندارم و نتونستم تهیه کنم از پارسال هر چی تماس میگیرم میگن با بنیاد منطقه تماس بگیرید اونا هم میگن بخشنامه نیست اگر می‌خواهند کاری کنند خوب سریعتر تصمیم بگیرند من از پارسال همین وقت مرتب پیگیری میکنم ولی میگن هنوز خبری نیست آیا اصلن میدن یا نه فقط اخبارمیگن لطفا تاریخ رو دقیق بگید،؟ تا بدونیم .ممنون

  • fathollahi
   ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام برای دریافت تسهیلات خانواده شهدا باید از بنیاد اقدام کنید

 70. alireza
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام خسته نباشید ببخشید پدر من ۶۰درصد بود که الان فوت کرده همسرشون یا من که پسرش هستم میتونم ماشین بگیرم تاحالا نه وام مسکن ونه خودرو گرفتیم لطفا جواب بدید

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای دریافت وام خودرو جانبازان به بنیاد شهید محل سکونت مراجعه بفرمایید

 71. حسین سیمان روز
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  با سلام بنده جانباز ۱۵ درصد که ۱۰درصد اعصاب روان هست ومدت یک سال هم سابقه جبهه دارم کارت ایثارگران آیا شرایط وام بلاعوض خودرو ۶۰درصد از مبلغ خودروواستفاده از وام را هم دارم

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

   با سلام مقاله وام خودرو جانبازان در سال 1401 سایت را مورد بررسی قرار دهید

  • امین
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   دروغ شیرینی بود مرسی

 72. فاضلی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۰۳

  سلام. من پدرم جانباز 25درصد بود و فوت شده آیا من میتونم وام خودرو بگیرم؟! مالک خودرو نیستم و پدرمم فقط یه وام مسکن گرفته و وام خودرو نگرفته

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام وقت بخیر . بله می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 73. سلام
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۲

  این وام خودرو از چ زمانی پرداخت میشود

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام وقت بخیر . در سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد

   • غلام مظاهری
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

    بنده جانباز15درصدازناحیه کمروستون فقرات هستم که یکباردرسال ۶۸ فقط کمیسیون رفتم وبعدازاون عمل جراحی داشته وازناحیه گوش باسوتهای ممتدوگاه تامرزجنون پیش میره وبسردرهایی عصبی مبتلا که اگرسریعاباخوردن مسکن جلوی پیشرویش گرفته نشه بمحض اینکه به فرق سرم برسه دچارتهوع واستفراق شده وتاامپول دکزامتازون استفاده نکنم ارام نمیگیرم بنیادشهیدشهریارهیچ اقدامی برای کمسیون مجددبنده طی این 3۳ سال انجام نمیده وحتی وام مسکن وامتیازمربوطه رانیز ۴ ساله پیگیرم که اونم بلا اقدام مونده اگه بچه ها بسنی نرسیده بودندکه به این مواردنیازداشته باشم والله قسم ازرفتن به بنیاداحساس شرمساری میکنم چراکه وعده ماباامام وانقلاب اینها نبودند

    • karimi
     ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 74. با سلام متاسفانه بنیاد مشهد در هیچ زمینه ای پاسخگو نیست
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۹

  سلام متاسفانه کسی تو این زمیه پاسخگو نیست

 75. علی پهره
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۱

  باسلام خسته نباشی ازدولت محترم درخواست رسیدگی داریم که خودرو دراختیار جانبازان خدرو بااقساد ۵ساله به جانبازان واگزار کند ۳ ماه ازسال ۱۴۰۱ رفت خبری نیست از عزیزان انتظار رسیدی بیشتری داریم هرچه زودتر رسیدگی شود من جانباز ۴۰درصد ازکار افتادگی کلی تا بحال هیچ امتیازی به خودم هم فرزندانم که تحصیل کرده بیکار تاکنون هیچ گونه امتیازی نسیب ماه نشده حداقل یک خدرو در اختیار ما قرار دهید بتونیم بچها را به زیارتی تفریحی ببیریم خدایی ماه شرمنده زن وبچهایمان شدیم دستمان کوتاست صدامون هم به جایی نمی رسد باتشکر علی پهره ازاستان ایلام

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام وقت بخیر . مزایا و تسهیلات مربوط به ایثارگران و جانبازان در سایت isaar.ir و سایت موسسه موجود است لطفا مطالعه بفرمایید

   • علی قاسمعلی
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

    از دیروز پول ریختم بهم زنگ نزدید

 76. محمد
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  سلام پدر من ۲۸ماه جبهه داره و۳ساله ک تشکیل پرونده دادیم براشون هنوز ک هنوزه هیچ خبری نشده ..از دوستان کسی میدونه ک کجا باید پیگیری کنیم یا شماره ای چیزی اگه در اختیارمون بزارن ممنون میشم ..از شهرستان کاشمر خراسان رضوی وقتتونو گرفتم

  خواهشمندم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بزارین

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

   سلام وقت بخیر . اول سایت isaar.ir اگر نتیجه نگرفتید حضورا تشریف ببرید بنیاد ایثارگران .برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 77. یلدا محمدی
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام ببخشید من چرا به اداره بنیاد جانبازان مراجعه میکنم ولی میگن همچین چیزی صحت نداره

 78. احمد
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

  باسلام
  بنده جانباز ۵ درصدی و ۱۲ ماه حضور در جبهه هستم آیا این وام به من هم تعلق می‌گیرد.من نه تاکنون از طریق بنیاد وام گرفته ام و نه خودرو.؟اگر تعلق می‌گیرد کجا مراجعه کنم.باتسکر از اطلاع رسانی شما

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام وقت بخیر . بله به شما تعلق میگیرد

   • سید محمدعلی حسینی
    ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

    سلام پدر من جانباز۳۰٪ هست و تا الان هیچگونه ماشین نداشتیم و وام هم نگرفتیم. ایا ما هم میتونیم این وام رو بگیریم و حدودا چه زمانی میشه بریم ب بنیاد شهید برای وام؟؟ بعد از ۶ماه اول یا در ۶ماه دوم سال

    • ekhlasi
     ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

     سلام وقت بخیر به بنیاد شهید مراجعه کنید

 79. مهدی
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

  من فرزند شهید هستم ت الان هیچ امتیازی از بنیاد شهید نگرفتم. البته هر وقت هم رفتم میگن هیچی نیست نه وامی نه امتیازی معلوم نیست
  حالا میخوام بدونم وام خودرو به فرزند شهید تعلق میگیرد یا اونم نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام جهت دریافت وام خودرو باید از بنیاد ایثارگران اقدام کنید و نامه بگیرید

  • پناهی
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام جانباز55درصدشیمیایی هستم درسال 1386به من خودرو روا قسطی دادن از بنیاد ولی بخاطر مشکلات زندگی وجهیزیه دخترم مجبور به فروش شدم. بااینکه نقش آمبولانس را را در زندگیم را داشت حالا بعداز گذشت 15سال آیا به من خودرو میدم بااوضاع جسمانی ام

   • karimi
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 80. سمکو
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

  وام خودرو برای جانبازان زیر 25% 1401 قابل ثبت نام هستش

  • aghazade
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام
   در مورد وام خودرو جانباان هنتوز به مرحله تصویب نرسیده است

   • .salimiFatemeh
    ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

    توروخدا رسیدگی کنید چرا اینقدر دروغ میگید ب جانبازا رسیدگی نمیکنید مردم فک میکنن چقد گیر ما میاد اما متاسفانه الکیه

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

     سلام وقت خوش . به بنیاد شهید رجوع کنید

     • علی
      ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

      سلام خسته نباشید بنده جانباز10درصد بدون پارتی با۲۳ماه حضوردرجبهه هستم آیا وام خودرو به بنده تعلق میگیره .واینکه ذکرشده ۴۰درصد مبلغ خودرو راجانباز تامین کند آیا بصورت کسرازحقوق خواهد بود یا یکجا باید پرداخت شود ممنون ازراهنمایتون

     • fathollahi
      ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

      سلام برای دریافت وام خودرو و اطلاع از شرایط باید از دفتر بنیاد شهرتون اقدام کنید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور