نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98 – 99

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98 - 99

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 منتشر شد بدون شک مهم ترین گام اساسی جهت موفقیت در آزمون تیزهوشان مطالعه و بررسی نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سال های گذشته خواهد بود شایان ذکر است تمامی دانش آموزان محترمی که جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان 98-99 اقدام نموده اند می توانند از طریق تماس با مرکز مشاوره سمپاد با شماره های 9099072952 ( تماس از کل کشور ) و 9099075587 ( تماس از استان تهران ) نمونه سوالات مد نظر را دریافت نمایند.

دانلود و دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نیز امکان پذیر می باشد شایان ذکر است سامانه دریافت سوالات آزمون تیزهوشان نیز به نشانی azmoon.medu.ir می باشد که دانش آموزان محترم می توانند با ورود به سامانه نمونه سوالات آزمون را دریافت نمایند در اطلاعیه های قبلی در رابطه با معرفی مدارس تیزهوشان به تفضیل صحبت نمودیم و به این موضوع اشاره کردیم که ثبت نام در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت الکترونیکی می‌باشد. همچنین تنها واجدین شرایط ثبت نام خواهند‌ توانست در زمان موردنظر اقدم به ثبت نام نمایند.

با توجه به ثبت نام در مقاطع مختلف ، دانش آموزان و اولیای عزیز می‌توانند در سامانه مدارس تیزهوشان پایه هفتم ، اقدام به ثبت نام نمایند. نتایج آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می‌باشد . اما برخی از دانش آموزان ممکن است در رابطه با نتیجه خود معترض باشند و مایل به تغییر این نتیجه باشند. به همین دلیل در اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان شرکت می نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم ، مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اطلاع از منابع تیزهوشان نهم به دهم با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99

دانلود نمونه سوالات آزمون امتحانی آزمون مدارس تیزهوشان هم از طریق سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان امکان پذیر است و هم از طریق تماس با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل شایان ذکر است با تماس با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل علاوه بر دریافت نمونه سوالات آزمون می توانید از خدمات مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان – برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و …. نیز استفاده نمایید.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 چه کمکی می‌تواند به دانش آموزان برای پذیرش نماید؟ به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر اطلاعات ما در رابطه با نحوه طرح سوالات و یا هر امری دانش بیشتری کسب نماییم، به راحتی می توانیم در آزمون و یا هر مورد دیگری موفقیت را ازان خود نما‌ییم. نمونه سوالات ششم به هفتم و نهم به دهم ، از جمله نمونه سوالاتی است که داوطلبان در تمامی پایه‌ها بدان نیازمند.

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 موجب می‌شود که داوطلبان در تمامی پایه‌های تحصیلی ، با مباحث مهم و تعداد سوالات طرح شده در هر مبحث آشنا شوند. برنامه‌ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان به مباحث مهم وابسته می‌باشد. با آگاهی از نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، می‌توانید به راحتی برنامه‌ریزی نمایید.

با توجه به مفهومی بودن تست آزمون تیزهوشان ، نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 کمک می‌نماید تا به بهترین وجه با نحوه طرح این سوالات آشنا شوید و با توجه به همین سازمان، خود را برای آزمون آماده نمایید. این نمونه سوالات کاملاً منطبق با سوالات آزمون می‌باشند و به همین دلیل می‌تواند مرجع مناسبی برای شما جهت موفقیت محسوب شود.

 

جهت اطلاع از بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان روی لینک کلیک کنید

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم برای تمامی دانش آموزانی که مایل به شرکت در این آزمون می‌باشند تهیه شده است. با توجه به اینکه ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه‌های مختلفی صورت می‌پذیرد، بنابراین لازم است که هر یک از داوطلبان با توجه به این امر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که نمونه سوالات در هر پایه به صورت جداگانه می‌باشد.

آنچه با عنوان نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم مطرح می گردد، شامل تمامی سوالات پرتکرار می شود. بنابراین هر یک از این سوال ها با توجه به کتب درسی همان مقطع طرح می‌گردد. داشتن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 مانند این است که معلم تمامی سوالات را در اختیار شما قرار داده است. با توجه به پرتکرار بودن برخی از مباحث و مهم و با اهمیت بودن آنان ، پذیرش شما را قطعی می نماید.

برای کسب اطلاع در رابطه با نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و همچنین دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 ، می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما با با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالعه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 تا حدود زیادی داوطلبان را برای آزمون تیزهوشان آماده می نماید.

 

 

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای آن دسته از دانش آموزانی که در مقطع ششم ابتدایی مشغول به تحصیل می باشند و مایل به ورود به مدارس تیزهوشان مقطع متوسطه اول هستند مناسب می باشد. خوشبختانه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 در تمامی مقاطع تحصیلی وجود دارد و هر یک از دانش آموزان بسته به نیاز خود، می توانند از این نمونه سوالات بهره مند گردند.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 کاملا منطبق با تغییرات درسی می باشند. برخی از سوالاتی که داوطلبان را ممکن است در زمان آزمون گیج نماید و یا اینکه موجب شود دانش آموزان عزیز فرصت کافی برای حل مسائل و یا پاسخگویی به سوالات نداشته باشند، در نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم قابل مشاهده و استنباط خواهد بود.

یکی از مزایای بزرگ داشتن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 را می توان در رابطه افزایش سرعت داوطلبان به هنگام آزمون دانست. هر یک از دانش آموزان برای مطالعه، برنامه ریزی مخصوص به خود را خواهند داشت و هر چقدر هم شما در مطالعه دروس مختلف تلاش نمایید ، باز هم برای موفقیت کافی نخواهد بود و نیازمند آگاهی از فنون مطالعه و برنامه ریزی درست موجب موفقیت شما می گردد.

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم

دارا بودن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، به اندازه سایر مقاطع مهم می باشد. اما با توجه به افزایش سن دانش آموزان در این مقطع و همچنین نزدیک شدن به کنکور برای داوطلبان ، هر یک از آنان مایلند تا به آرزوی خود برای پذیرش در کنکور جامعه عمل بپوشانند و از همین طریق به دانشگاه های مطرح کشور راه یابند.

بنابراین آگاهی از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم را شاید بتوان با اهمیت تر از سایر مقاطع دانست. البته هر یک از نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، مزایا و موارد مخصوص به خود را دارد که لازم است دانش آموزان از آن آگاهی یابند. اما حساسیت پذیرش در این مقطع موجب پررنگ شدن نقش آن می شود.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 و همچنین نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشیددر ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99 مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم ، اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان  با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال دانلود نمونه سولات آزمون ورودی تیزهوشان

کانال دانلود نمونه سولات آزمون ورودی تیزهوشان

 

بیشتر بدانید

سوالات آزمون ورودی مدارس فرهنگ

تراز قبولی در آزمون تیزهوشان 98

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان 98-99

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

شرایط مدارس شاهد

ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99

طرح شهاب چیست؟

سامانه ثبت نام مدارس انرژی اتمی

sampad.medu.ir

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 98-99

دانلود نمونه سوالات تیزهوشان 98

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

رفتن به نوارابزار