ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1401-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 1401-1401 منتشر شد بدون شک مهم ترین گام اساسی جهت موفقیت در آزمون تیزهوشان مطالعه و بررسی دقیق نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی سال های گذشته خواهد بود شایان ذکر است تمامی دانش آموزان محترمی که جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400-1401 اقدام نموده اند می توانند از طریق تماس با مرکز مشاوره سمپاد با شماره های 9099075307 ( تماس از کل کشور ) و 9099075587 ( تماس از استان تهران ) نمونه سوالات مد نظر را دریافت نمایند.

دانلود و دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان از طریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نیز امکان پذیر می باشد شایان ذکر است سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان نیز به نشانی azmoon.medu.ir می باشد که دانش آموزان محترم می توانند با ورود به سامانه از اطلاعیه های آزمون تیزهوشان مطلع گردند.

شایان ذکر است دانش آموزان و اولیایی که در سامانه تیزهوشان پایه هفتم ، اقدام به ثبت نام نموده اند نیز می توانند جهت دانلود و دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم هر چه سریع تر با مرکز تماس بگیرند و نمونه سوالات آزمون را دریافت نمایند ضمنا با توجه به اینکه سوالات آزمون تیزهوشان هفتم از کتل درسی دانش آموزان نخواهد بود توصیه اکید برای دانش آموزان ششم به هفتم و اولیا ایشان داریم که حتما قبل از آزمون نمونه سوالات را تهیه نموده و بررسی نمایند.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم ، مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اطلاع از منابع تیزهوشان نهم به دهم با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اهمیت مطالعه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 

با توجه به بروز بالا بودن سطح علمی سوالات آزمون ورودی تیزهوشان و عدم آشنایی برخی دانش آموزان با این سوالات مطالعه و بررسی نمونه سوالات آزمون اهمیت بسیار بالایی در مسیر قبولی شما دارد و کمک بسیاری به کسب نتیجه مطلوب شما در این آزمون خواهد داشت.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان هفتم پیرو آخرین جلسه شورای انقلاب فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به منظور کاهش استرس و فشار عصبی که به دانش آموزان ششم وارد می شد از کتب درسی خارج شده و فقط روی بحث هوش دانش آموزان تمرکز دارد حالا اگر بخواهیم یک دانش آموز پایه ششم را برای اولین بار با این دسته از سوالات هوش رو به رو کنیم تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان برای وی بسیار سخت خواهد شد.

در همین راستا پکیج نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم با مطرح کردن چندین مدل از این سوالات ذهن شما را برای پاسخگویی به این سوالات آماده می کند ضمنا این مورد هم فراموش نکنیم که سوالات استعداد تحصلیلی فقط با تمرین تکرار برای دانش آموز قابل فهم خواهد بود.

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی پایه دهم را دارند نیز از این قاعده مستثنی نخواهند بود معمولا اکثر دانش آموزانی که در این آزمون تراز لازم را کسب نمی کنند به علت عدم آشنایی با نحوه طرح سوالات است که در پایه نهم به دهم این موضوع بسیار ملموس تر است پس حتما قبل از آزمون نمونه سوالات را دقیقا مورد بحث و بررسی قراردهید.

 

 

 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان 

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

 

 

دانلود نمونه سوالات آزمون امتحانی آزمون مدارس تیزهوشان هم از طریق سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان امکان پذیر است و هم از طریق تماس با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل شایان ذکر است با تماس با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل علاوه بر دریافت نمونه سوالات آزمون می توانید از خدمات مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان – برنامه ریزی برای آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و …. نیز استفاده نمایید.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان چه کمکی می‌تواند به دانش آموزان برای پذیرش نماید؟ به این نکته توجه داشته باشید که هرچقدر اطلاعات ما در رابطه با نحوه طرح سوالات و یا هر امری دانش بیشتری کسب نماییم، به راحتی می توانیم در آزمون و یا هر مورد دیگری موفقیت را ازان خود نما‌ییم. نمونه سوالات ششم به هفتم و نهم به دهم ، از جمله نمونه سوالاتی است که داوطلبان در تمامی پایه‌ها بدان نیازمند.

دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان موجب می‌شود که داوطلبان در تمامی پایه‌های تحصیلی ، با مباحث مهم و تعداد سوالات طرح شده در هر مبحث آشنا شوند. برنامه‌ریزی برای قبولی در آزمون تیزهوشان به مباحث مهم وابسته می‌باشد. با آگاهی از نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، می‌توانید به راحتی برنامه‌ریزی نمایید.

با توجه به مفهومی بودن تست آزمون تیزهوشان ، نمونه سوالات آزمون تیزهوشان کمک می‌نماید تا به بهترین وجه با نحوه طرح این سوالات آشنا شوید و با توجه به همین سازمان، خود را برای آزمون آماده نمایید. این نمونه سوالات کاملاً منطبق با سوالات آزمون می‌باشند و به همین دلیل می‌تواند مرجع مناسبی برای شما جهت موفقیت محسوب شود.

 

 

 

دانلود بهترین کتب تیزهوشان

  جهت دانلود بهترین کتب قبولی آزمون تیزهوشان کلیک کنید

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

 

 

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

 

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم برای تمامی دانش آموزانی که مایل به شرکت در این آزمون می‌باشند تهیه شده است. با توجه به اینکه ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه‌های مختلفی صورت می‌پذیرد، بنابراین لازم است که هر یک از داوطلبان با توجه به این امر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که نمونه سوالات در هر پایه به صورت جداگانه می‌باشد.

آنچه با عنوان نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم مطرح می گردد، شامل تمامی سوالات پرتکرار می شود. بنابراین هر یک از این سوال ها با توجه به کتب درسی و منابع آزمون تیزهوشان  همان مقطع طرح می‌گردد. داشتن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان  مانند این است که معلم تمامی سوالات را در اختیار شما قرار داده است. با توجه به پرتکرار بودن برخی از مباحث و مهم و با اهمیت بودن آنان ، پذیرش شما را قطعی می نماید.

برای کسب اطلاع در رابطه با نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و همچنین دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ، می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما با با شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالعه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان تا حدود زیادی داوطلبان را برای آزمون تیزهوشان آماده می نماید.

 

 

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم برای آن دسته از دانش آموزانی که در مقطع ششم ابتدایی مشغول به تحصیل می باشند و مایل به ورود به مدارس تیزهوشان مقطع متوسطه اول هستند مناسب می باشد. خوشبختانه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در تمامی مقاطع تحصیلی وجود دارد و هر یک از دانش آموزان بسته به نیاز خود، می توانند از این نمونه سوالات بهره مند گردند.

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان کاملا منطبق با تغییرات درسی می باشند. برخی از سوالاتی که داوطلبان را ممکن است در زمان آزمون گیج نماید و یا اینکه موجب شود دانش آموزان عزیز فرصت کافی برای حل مسائل و یا پاسخگویی به سوالات نداشته باشند، در نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم قابل مشاهده و استنباط خواهد بود.

یکی از مزایای بزرگ داشتن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را می توان در رابطه افزایش سرعت داوطلبان به هنگام آزمون دانست. هر یک از دانش آموزان برای مطالعه، برنامه ریزی مخصوص به خود را خواهند داشت و هر چقدر هم شما در مطالعه دروس مختلف تلاش نمایید ، باز هم برای موفقیت کافی نخواهد بود و نیازمند آگاهی از فنون مطالعه و برنامه ریزی درست موجب موفقیت شما می گردد.

 

مشاوره نمونه سوالات تیزهوشان

 

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401

دارا بودن نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم ، به اندازه سایر مقاطع مهم می باشد. اما با توجه به افزایش سن دانش آموزان در این مقطع و همچنین نزدیک شدن به کنکور برای داوطلبان ، هر یک از آنان مایلند تا به آرزوی خود برای پذیرش در کنکور جامعه عمل بپوشانند و از همین طریق به دانشگاه های مطرح کشور راه یابند.

بنابراین آگاهی از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم را شاید بتوان با اهمیت تر از سایر مقاطع دانست. البته هر یک از نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ، مزایا و موارد مخصوص به خود را دارد که لازم است دانش آموزان از آن آگاهی یابند. اما حساسیت پذیرش در این مقطع موجب پررنگ شدن نقش آن می شود.

برای دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان ، می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشیددر ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نمونه سوالات آزمون تیزهوشان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم ، اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان  با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال دانلود نمونه سولات آزمون ورودی تیزهوشان

کانال دانلود نمونه سولات آزمون ورودی تیزهوشان

 

بیشتر بدانید

سوالات آزمون ورودی مدارس فرهنگ

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

سامانه ثبت نام مدارس انرژی اتمی

sampad.medu.ir

سوالات تیزهوشان دهم

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نمونه سوالات آزمون ورودی تیزهوشان را از چه طریقی میتوان دانلود کرد؟

نمونه سوالات آزمون ورودی تیزهوشان از طریق این مقاله قابل دسترس است.

آیا تنها با خواندن نمونه سوال احتمال دریافت رتبه خوب در ازمون ورودی مدارس تیزهوشان وجود دارد؟

خیر، علاوه بر خواندن و آنالیز نمونه سوالات چند سال اخیر باید به مطالعه دروس و برنامه ریزی هم بپردازید.

آیا ممکن است سوالات سال گذشته با سوالات آزمون ورودی تیزهوشان 1401 مشابه باشند؟

تشابه سوالات در سال های مختلف وجود داشته است و بعضا برخی از سوالات نیز در سال های مختلف تکرار شده است.

منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را از چه طریقی میتوان دریافت کرد؟

برای دسترسی به منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به مطالعه مقاله بپردازید

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور